Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

NARUTO NINJA

WAY

KlanUto Sep 20, 2022 8:51 pmNNW Game Master
KONCEPT TIMOVAUto Sep 20, 2022 7:52 pmSieghart
TIMSKE MISIJEUto Sep 20, 2022 7:37 pmSieghart
DOUNGEON EVENTUto Sep 20, 2022 7:22 pmSieghart
ARENA TOURNAMENTUto Sep 20, 2022 7:04 pmSieghart
Training groundUto Sep 06, 2022 9:25 pmKanekai Ken
Einer - Jounin IspitNed Sep 04, 2022 7:13 pmxXnikolaXx69
Akira - Jounin IspitNed Sep 04, 2022 1:01 amNNW Game Master
Na Hwajin - Jounin IspitSub Sep 03, 2022 12:20 pmNa Hwajin
Kanekai Ken - Genin IspitPet Sep 02, 2022 2:23 pmFen
TestPet Sep 02, 2022 12:20 amNNW Game Master
Glavni Trg Shinobi GradaČet Sep 01, 2022 7:24 pmTakashiKomuro
Gorštak - Jounin IspitČet Sep 01, 2022 1:34 pmGorštak
Kanekai Ken - Genin IspitSre Avg 31, 2022 2:11 pmFen
Satoruov genij ispitUto Avg 30, 2022 11:08 pmFen
Hisoka - Genin IspitUto Avg 30, 2022 11:00 pmNNW Game Master
Na Hwajin - Genin IspitUto Avg 30, 2022 7:26 pmFen
TakashiKomuro - Genin IspitPon Avg 29, 2022 8:53 pmFen
Wendy Marvell - Genin IspitPon Avg 29, 2022 8:52 pmFen
Ichigo Meruem - Genin IspitPon Avg 29, 2022 5:57 pmFen
Ichiraku ramenPon Avg 29, 2022 12:43 amAkira

Glavni Trg Shinobi Grada

Sub Avg 27, 2022 12:16 pm
Sieghart
Sieghart
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trg je napravljen kao sinonim za ujedinjenje 7 kampova u jedan Shinobi Grad. Ovo mesto se cesto koristi za razna okupljanja i saopstavanje vaznih informacija.

Glavni Trg Shinobi Grada 7989b11fd81f0e99f371ddcc7b3bd25c
Sub Avg 27, 2022 12:54 pm
Lian
Lian
Captain

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Okupljanje je trebalo da pocne svakog trenutka, ogromna narodna masa se skupila na trgu. Zbog svog ogromnog izgleda i autoriteta on je izabran za osobu koja ce odrzati govor pred shinobiima i obavestiti ih o trenutnoj situaciji koja se desava u svetu. Dosao je na svome konju kako bi bio iznad ostalih i isticao se. Stojao je na samom centru trga, oko njega su bili njegovi glavni ljudi govor je trebao uskoro da krene. Pored svega sto su prosli i konacno se 7 kampova ujedinilo, doslo je vreme da se krenu vracati izgubljene teritorije. Do sada su se samo branili i pokusavali sacuvati glavu na ramenu, ali sada je vreme da dodje do promene. Snage Shinobi grada nikada nisu bilu jace. 7 kampova zvani Qi, Chu, Yan, Han, Zhao, Wei i Qin su oformile neverovatnu vojsku koja u istoriji nije poznata covecanstvu. Cekao je jos malo da svi pristignu te da obavi govor.

Glavni Trg Shinobi Grada Ren_Pa_On_His_Warhorse_anime_S2

Sub Avg 27, 2022 1:23 pm
Taisei
Taisei
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajući naokolo Taisei je koračao ka glavnom trgu.Kako je stigao prvo što je ugledao je ogromna statua i nije mu baš bilo jasno šta ona predstavlja, ali dobro. Pošto je stigao prvi razgledao je naokolo razmšljajući kakav je ovo opet dosadan skup.  Ispred njega su se nalazili neki ljudi koji su bili oko lika koji je bio na konju, nije mu baš bilo jasno šta on izigrava. Razmišljao je da mu dobaci nešto ali je odustao, pošto opet ko zna ko je to, možda je neki zajeban lik čim je na konju i oko njega je kao neka straža. Čekajući Taisei se smorio i rešio je da malo porazgovara sa konjanikom i ako to možda nije baš bilo prikladno.

Ee brt, lep konj. Odakle ti? Jel si ga kupio ili dobio? Ne kontam, što si na konju, jel to kao neka obaveza ili ono voliš? Jel mogu da ga pomazim, ne a? Jbg. Nema veze. Nego, što smo ovde? Jel možeš da mi kažeš pošto me baš mrzi da čekam, gde su bre ostali do sada? A?

Taisei je postavljao pitanje za pitanjem čekajući odgovor, videvši da ga je čovek samo iskulirao stao je strane promumlao i nastavio da čeka.

Smor.
Sub Avg 27, 2022 2:01 pm
Ichigo Meruem
Ichigo Meruem
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ichigo koračajući ulicom i kretati se prema trgu naišao je na nekog starijeg čoveka kako stoji ispred glavnog trga na konju sa nekim vojnicima, a obzirom da je on izgledao kao neka osoba koja bi mogla imati jak autoritet u ovoj zemlji stao je ispred njega analizirajući oklope njegovih vojnika, kao i njegov pokušavajući otkriti odakle su ti vojnici ali nažalost nije uspeo pa je odustao i čučnuo čekajući da kaže nešto. Sa svoje leve strane je video još nekog čoveka koji je izgledao kao da čeka nekoga baš isto što i Ichigo radi, iako je hteo tom čoveku postaviti dosta pitanja ipak zbog toliko ljudi okolo nije hteo da privlači pažnju, a i ne baš da postane sumnjiv tako da je sve vreme gledao oko sebe da bi sačekao i druge da dođu obzirom da je taj dedica i dalje samo stojao tu sa svojim vojnicima tako da je bilo očigledno da će početi kada se određeni broj ljudi skupi. Vojnici su stajali u mestu kao da, kao da su primorani na to... Ali ipak Ichigo nije mogao tu ništa ako uzmemo u obzir da je još uvek klinac za ljude koji tu stoje, mada posle par minuta niko se nije pojavio pa je odlučio da pokaže neki svoj trik. Naravno odmah je izvadio svoj šešir i štap, te se popeo na stolicu i vikao.

Dame i gospodo! Drago mi je da ste danas došli na još jednu moju predstavu.
(Svi ga ignorišu)
Danas ću vam pokazati još jedan moj mađioničarski trik!
(Klanja se)
Svi zatvorite oči!
Glavni Trg Shinobi Grada Magician-anime-girl

(Ponovo ga ignorišu...)
Huh, izgleda da ću morati nešto drugo da izvedem, govorio je u sebi.
(Krene da žonglira)
(Pčk, pucketao je prstima)
(Loptice nestaju)
Ti!
(Pokazuje prstom na vojnika)
Odjednom te iste loptice ispadaju vojniku iz džepova. Pošto vidi da nikoga ne zanimaju njegovi trikovi i da je prošlo tek 2 minuta vratio je se tamo gde je bio i nastavio da čeka ostale.
Sub Avg 27, 2022 3:13 pm
Einer
Einer
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Opustenim i laganim hodom Einer je koracao ka trgu. Vidio je da se nesto desava te da su se poceli okupljavati ljudi ispred nekog starca na konju. Uputio je smirem i prijateljski pogled svima koji su stojali tamo te cekali vjerovatno neki govor ovog iskusnog konjanika. Einer ga nikad ranije nije vidio medjutim iz njega je izbijala neka odlucnost i disciplina pravog vodje.Stao je u cosak iz kojeg bi mogao da vidi jasno i konjanika i ostale ljude koji su se nalazili na trgu i koji bi tek dolazili. Znao je da se vjerovatno nista nece desiti medjutim htio je ostati na oprezu. S obzirom da nije znao sta vise da radi Einar je izvadio iz dzepa paket cigareta, upaljac i jedan novcic. Stavio je cigaretu u usta te ju zapalio pomocu upaljaca a potom je uzeo novcic te krenuo da ga baca. Medjutim je brzo prestao jer je htio da ostane pri oprezu
Sub Avg 27, 2022 5:55 pm
TakashiKomuro
TakashiKomuro
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spavajuci neko vreme na klupi Takashia je probudilo neko vikanje madzonicara. Videvsi da mu nastup i nje bas zanimljiv pogledao je unaokolo i video vojnike kako stoje ko na strejanju dok je ispred njih stajao neki deda na konju. primetio je i da jos nekoliko ljudi pocinju da dolaze i da se okupljaju. Ispravivsi se u sedeci polazaj odlucio je da saceka jos nekoliko ljudi da dodze da vidi dal ce se desiti nesto zanimljivo. Al ipak dok je sedeo Takashi nije moga da istrpi i nezaspe, polako je utonuo u san prekrstenih prstiju. Dje da dok je spavao Takashi jeo osecao kako zuji hladni zimski vetric koj mu nimalo nije smetao tokom njegove dremke, pogotovo sto je imao puno alkohola u sebi posle sinocnog pijancenja.
Sub Avg 27, 2022 8:50 pm
Neptun
Neptun
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Najzad je Neptun stigao na trg. Cim je dosao primjetio je neku masu i galamu. U sredini mogao je da vidi nekog covjkea koji drzi govor, ali ga nije poznavao s obzirom da je pridoslica u Shinobi grad. Bez da bi skrenuo paznju na sebe Neptun je stao sa strane naslio se na omanji zidic i saslusao sta ovaj covjek koji je pomalo licio na generala ima da kaze. Govor je bio kratak a poslednja recenica i ne tako upecatljiva ostalo je da saceka ne bi li se jos rulje okupilo tu oko njega. Iz svog ranca je izvukao neku knjigu tankog veza otvorio na 46 stranu bas gdje je poslenji put stao i krenuo da cita u nadi da ce brze mu proci vrijeme prije nego li se nesto konkretno pocne desavati. Nije mu se pretjerano zurilio tek je zavrsio svoj obrok i smazao je dobru porciju ramena tako da je sve ovo bilo pickin dim za njega. Nakon sto je prelistao par strana osvrnuo se oko sebe da vidi da li ima koga i da li ce rulja krenuti da pristize. Vrijeme na njegovom rucnom satu kao da je stalo ali opet to mu i nije bio neki problem, veca briga mu je bila kako ce naci smjestaj u stani i da li ima nesto sto bi mogao rentati privremeno jer je izbjeglica u ovom novom gradu. Nadao se da ce naci nesto povoljno ili bar naletiti na osobu koja bi mu mogla pomoci. Na skupu je bila velika masa znao je da mora biti neko od koga moze izvuci neke konkretne infomacije.
Sub Avg 27, 2022 10:57 pm
Satoru
Satoru
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Došao je i u taj čuveni šinobi grad, gde je na glavnom trgu stojala neka vojska, a u centru je bio neki starac na konju. Grad je bio onakav kakvim su ga opisivali, veliki i raskošan. Gradski vojnici su izgledali kao da se spremaju za pokret, i da će im ovaj starac izdati naređenja za dalje zadatke. S toga se on malo primakao, da čuje šta se dešava, u ovoj pomalo napetoj situaciji. Oko njega je bilo svakakvih ljudi, iz različitih kampova, klanova, i delova sveta. Tu je bio i neki smešni mađioničar, koji mu je privukao pažnju, iako je se trudio da ne obraća pažnju na njega. No iako su svi ovde bili zbog vojske, on je tu bio prvenstveno kao najmlađi izaslanik glavne porodice svog klana, kom je hteo da povrati staru slavu i ugled, koji klan ne uživa već godinu. Nije želeo da privlači mnogo pažnje, te je samo stajao tu, spustio glavu, i ćutao. Morao je znati šta se dešava u gradu, da vidi šta mu je dalje činiti, da li se zadržavati duže, i zasnivati porodicu, ili nastaviti dalje, u potrazi za novom prilikom za preporodom klana. Pogleda oko sebe, da vidi da li ima neki njegov poznanik iz kampa, nego ne vide nikoga.
Ned Avg 28, 2022 1:55 am
Orsted
Orsted
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigavi do trga zatekao je gomilu ljudi kako stoji na jednome mjestu. Odlucio sam stati malo dalje od gomile, naslonio sam se uza zid kako bih imao pogledas sa sve. U centru gomile bio je jedan od nebitnih poglavara te je drzao svoj besmisljeni govor. " Naivno " ali sta je tu je odlucio sam saslusati sta ima da kaze kako bih ubio vrijeme. Na kraju smo dosli do toga da nije rekao nista pametno nego je samo lupao gluposti u prazno dok je cekao da se okopi sve vise ljudi.

Boze spasi ovo janje.

Gledao je ostale ninje kako ga slusaju kako jesus man-a iako je bio nitko i nista ali ajde oprosteno im je ipak im je IQ manji proja patika tako da sta da se radi.

Dok je cekao da krene prava stvar odlucio je zapaliiti jednu jer sto da ne. Strasno je vukao dim za dimom dok se gomila polako skuljala oko njega.
Mislim da bi bilo vrijeme da pređe na stvar ...
Ned Avg 28, 2022 10:38 am
Heisenberg
Heisenberg
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije bio u potpunosti siguran šta je se konkretno odvijalo na trgu, ali je znao da želi da se nađe tu i da proveri o čemu je reč. Dan je bio hladnjikav, bilo je potrebno obući nešto više slojeva, pa je se preko bele majice našla zeleno-bela karirana košulja koja je nakon toga bila prekrivena jaknom boje peska. Na nogama mu bejaše pantalone u boji jakne, a na samom kraju se na vrhu njegove glave pronađe crni šešir. Staračko oblačenje mu je zaista priličilo i kroz godine ukus mu se menjao. Nekada je hteo da izgleda dobro, privuče pažnju, ali sada je došlo do toga da samo želi svoj konfort i mir. Nosio je ono što mu je bilo udobno i ni jednog dana se nije preterano razmišljao o tome šta će obući. Naočare skinu i obrisa ih koji put kako bi bolje video i ispratio situaciju koja se dešavala oko njega. Bilo je krcato od ljudi.
Ned Avg 28, 2022 11:00 am
Gorštak
Gorštak
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po informacijama koje sam dobio čitajući oglasnu tablu shinobi grada, a i po glasinama koje su se prenosile kroz grad veliko okupljanje trebalo bi da bude održano na trgu. Bilo je dosta ljudi, ali niko koga sam poznavao bar iz viđenja. Izgleda da se stanovnici
sela Wei još uvek nisu okupili. Probijao sam se kroz gužvu ne bi li dospeo do prvih redova. Centar svih dešavanja bio je čovek na konju. Isticao se iz gomile pa je bilo lako prepoznati ko je glavni tu. Kad sam stigao nadomak čoveka na konju zastao sam i čekao dalja dešavanja.

Politika sela Wei nije mi se dopadala. Načini na koje su ulazili u ratove i sklapaili saveze bili su više nego amaterski. Kako nisam učestvovao u političkim odlukama svog sela rešio sam da tu grešku ne ponovim dva puta. Ovog puta ću se boriti zabilo koju poziciju odakle cu kasnije moći svakako da napredujem sve do vođe ove interesantne zajednice. Nadam se samo da ću imati bar podršku svog sela u svojim planovima.
Ned Avg 28, 2022 11:25 am
Na Hwajin
Na Hwajin
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trg je bio pun. Ljudi svih uzrasta okupili su se da bi čuli šta će Lian reći. Deca su se najlakše probijala u prve redove sa blokčićima i olovkama. Radili su za dnevnicu kakvu bi dobili za tri dana rada u fabrici, samo ako bi doneli dobru transkripciju. Morala su se poklopiti najmanje tri različita blokčeta da bi reči koje su zapisane objavile u nekim od dnevnih i večernjih listova. Stariji ljudi su ostajali pozadi, među poslednjim redovima. Nisu imali snage ni volje da se guraju sa mladima. Svakako će novosti verovatno uticati samo na mlade, one koji su u godinama u kojim mogu biti mobilisani. Neki ljudi su tu samo da bi se zabavili. Bogati feudalci su prisustvovali baš radi toga. Oni nikad ne bi izvukli deblji kraj jer bi kupili svoju bezbednost u bilo kojim okolnostima. Uvek će se naći neko koga će moći da plate da ih zaštiti.

Čut ćete za ratove i glasine o ratovima što će se voditi. Nemojte se uznemiravati! To se mora dogoditi, ali to još nije kraj.
Mateju 24:6
Ned Avg 28, 2022 6:02 pm
Wendy Marvell
Wendy Marvell
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šetala je parkom u blizini trga, kada je primetila gužvu. Kako se približavala trgu setila se koji je dan, i šta se tamo dešava.

"Jedan od vladara bivših sedam kampova izabran je da drži govor i obavesti nas o daljoj situaciji i daljim planovima u budućnosti. Potpuno sam zaboravila. Svako ko je iole bitan za naš grad će biti tamo i slušati govor, a pored toga u obavezi sam i da budem tamo, to je tako dosadno... Pa dobro, možda nešto pametno i čujem", rekla je ona sebi.

Dok se približavala trgu, sve vreme je zagledala ljude, ne bi li pronašla neko poznato lice, ali nikoga tamo nije primetila, bilo je isuviše ljudi. Odustala je od traženja, samo je prišla bliže kako bi mogla bolje da čuje govor. Na polovini govora shvatila je da je bila upravu, govor joj je bio poprilično dosadan i nezanimljiv, ali uprkos tome čvrsto je rešila da ispoštuje jednog od vladara bivših sedam kampova i čuje govor do kraja.
Ned Avg 28, 2022 6:31 pm
Akira
Akira
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Akira je posle obroka u Ichirakuu odlucio malo da proseta gradom. Stigao je do glavnog trga i video da su se ljudi okupili zbog necega. Mogao je da primeti par shinobija koje je video na akademiji. Kada je prisao malo blize video je starijeg coveka u zlatnom oklopu oko kojeg su se okupili svi ovi ljudi. Delovalo je kao da cekaju da pocne nesto da prica. Odlucio je da ostane na trgu neko vreme jer ga je zanimalo ko je ovaj covek i sta hoce da kaze. Znao je da je ovo neko veliko desavanje jer se ovakve stvari u gradu ne desavaju cesto. Dok je cekao sve vise i vise ljudi se okupilo. Sto je vise vremena prolazilo to se sve vise ljudi okupljalo. Hteo je bio mozda da pridje ovom coveku ili nekome od njegovih ljudi sa strane da pita sta se desava ali nije hteo da deluje nestrpljivo tako da je samo pitao neke ljude koji su bili pored njega. Rekli su mu da je ovaj covek jedan od vodja nekog kampa ili barem blizu tog zvanja. Akira se malo zacudio iako nije trebao. Ovolika grupa ljudi i sad kad jos bolje obrati paznju na to kako ovaj covek izgleda trebalo mu je naznaciti da je toliko bitan u drustvu. Nije mu se ovoliko cekalo ali sad kad je ovaj covek odlucio je da ostane do samog kraja koliko god to bude bilo. Ovo je moralo biti nesto vrlo bitno i nije hteo to da propusti ni za sta.
Ned Avg 28, 2022 11:29 pm
Tatsuya Shiba
Tatsuya Shiba
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tatsuya je prolazio kroz glavni trg videvsi da su se ljudi okupili oko necega, bila je tisina mogao se cuti glas jednog coveka koji je stojao na necemu, svi su zurili u njega. Tatsuya je bio daleko pa nije mogao cuti sta covek ima reci te je odlucio da se pridruzi i on, kako se priblizavao video je da je to neki starac u zlatnom oklopu i crvenom plastu, sedeo je na konju podignutog stasa. Tatsuya je uspeo cuti da se radi o kampovima Qi, Chu, Yan, Han, Zhao, Wei i Qin. Starac je prestao da prica a gradjani su se uzvrteli cekajuci nestpljivo nastavak obavestenja nepoznatog starca! Tatsuya se pomerio u stranu cekajuci nastavak, te naisao na crvenokosog gradjana, koji mu je bio jako poznat, ali se nije mogao setiti gde ga je video, te mu je prisao predstavljajuci se
Zdravo ja sam Tatsuya, znamo li se od nekuda ? Jako si mi poznat.
Pricajuci sa crvenokosim, se prisetio svog detinjstva kako nikad nije imao prijatelje te odlucio probati se upoznati sa novim ljudima, Tatsuya je oduvek u svom detinjstvu bio onaj koga izbegavaju, bio je jako siromasan, te je spavao na ulici, osim ako nije nalazio smestaj na kratko!
Mozes li mi objasniti sta se ovde dogadja, sad sam dosao, i ugledao ovog starca, cuo sam samo da spominje 7 kampova, i sta zeli od nas?
Te je seo kod obliznjeg drveta gledajuci zbunjeno ka starcu, ocekivajuci odgovor da ce dobiti odgovor od crvenokosog, te se nadao da ce se sprijateljiti sa nekim, jer je to oduvek zeleo, ali zauzet vezbajuci kako bi postao shinobi nikad nije imao pravu priliku!
Ned Avg 28, 2022 11:45 pm
Akira
Akira
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je cekao da ovaj stariji covek konacno mozda krene da prica nesto, prisao mu je neki visoki mladic sa crnom kosom tu negde njegovih godina.

Zdravo Tatsuya, ja sam Akira drago mi je. Mislim da smo se vidjali na akademiji ali ne drzi me za rec. Eh da ti iskreno kazem ne znam ni sam zasto je ovaj starac ovde ali sam odlucio da sacekam i da vidim sta ce se desiti. Mislim da ce biti vredno cekanja.
Pon Avg 29, 2022 12:03 am
Tatsuya Shiba
Tatsuya Shiba
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je dobio odgovor, medjutim nista nije saznao novo, odlucio je da sedi po strani i saceka sa Akirom nastavak obavestenja, oboje su se nadali da imaju lepe vesti za gradjane. Ljudi su pristizali u velikom broju, zbog toga su ocekivali da ce nastaviti vrlo brzo!
Pon Avg 29, 2022 12:07 am
Lian
Lian
Captain

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Glavni Trg Shinobi Grada Ren-pa-kingdom

Ogroman broj ljudi se konacno okupio, kada je video sve te shinobie srce mu je bolo ispunjeno radoscu i zeljom za borbom kako bi povratili sve izgubljene teritorije. Njegov zadatsk ovde je bio da odrzi motivacioni govor koji ce podici moral clanovima Shinobi grada i uputiti ih u nove pobede. Sila koja im preti je nepoznata, nikome jos uvek nije jasno odakle su se pojavili. Jedino sto je sigurno da je njhova moc na nekom samim drugom nivou, borio se sa jednim od njih te je to bila borba kakvu skoro nije imao kroz sve ove godine ratnog iskustva. Red je bio da zapocne govor.

Sve što ste mislili da ima značenje: svaka nada, san ili trenutak sreće. Ništa od toga nije važno dok ležiš krvareći na bojnom polju. Ništa od toga ne menja ono što treba da uradimo, svi mi umiremo. Ali da li to znači da su naši životi besmisleni? Da li to znači da nije imalo smisla da se rađamo? Da li biste to rekli za naše poginule drugove? Šta je sa njihovim životima? Jesu li bilI besmisleni?... Nisu! Njihovo pamćenje nam svima služi za primer! Pali hrabri! Mučni pali! Njihovi životi imaju smisla jer mi živi odbijamo da ih zaboravimo! I dok zrvtujemo nase zivote za ovaj narod, verujemo da će naši naslednici učiniti isto za nas! Zato što se moji vojnici ne savijaju i ne popuštaju kada su suočeni sa surovošću ovog sveta! Moji vojnici guraju napred! Moji vojnici vrište! Moji vojnici BESSSSSSSSNITEE!

Nakon sto odrzao je govor podigao je ruku silovito u vis.

Glavni Trg Shinobi Grada Ren-pa-sign

Pon Avg 29, 2022 1:01 am
Akira
Akira
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Akira je odlucio da sedne dole malo da odmori posto je mogao da zakljuci da ovo nece krenuti skoro. Odjednom kao iz puske, zacuo se snazan muski glas kako dopire iz samog centra ovog okupljanja. Akira se odmah ustao i progurao se kroz ljude jako bi mogao videti i cuti bolje. Kao sto je i mislio ovaj starac je konacno krenuo da prica, a bogami je i imao sta da kaze. Ovo je bio klasican motivacioni govor odrzan od strane vrhunskog motivacionog govornika. Na licu svakog posmatraca mogla se videti promena. Svi su se uozbiljili i pomno pratili sta govori ovaj covek. U ocima Govor je bio brz i pun strasti. Videlo se da je pricao iz dubine duse i da mu nije ovo bilo mrsko da radi. Kada je zavrsio govor sa glasnim deranjem, svi su krenuli da se deru uz njega. Govor je bio uspeh posto se moglo videti da je inspirisao mnoge.
Pon Avg 29, 2022 3:31 pm
Einer
Einer
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Einer posto je dosao medju prvima polako je vidio ljude koji su dolazili na trg. Niko se nije pretjerano isticao. Einer je potom zapalio jos jednu cigaretu medjutim tad stari konjanik poce da prica. Za neke njegov govor bi bio nadahnjujuc medjutim Eineru i nije bio bas. Kada je stari konjanik zavrsio sa govorom podigao je ruku u vise te rekao neku besmislenu recenicu. Eneir je znao sta se trenutno desava u svijetu mada nije mislio da su trenutno spremni za neku kontra ofanzivu. Einer nije htio odma da ode sa trga htio je da saceka da vidi sta ce ovaj stari konjanik jos da kaze. Osjecao je potrebu da ostane ipak je on shinobi ovog novog ujedinjenog grada i kao jedan od njih ce zrtvovati svoj zivot za zivot civila. Opet je bacio pogled na ljude koji su stajali na trgu i bili opcinjeni starcevim govorom. Einer baci blagi smijesak na lice te nastavi stojati na istom mjestu..
Pon Avg 29, 2022 6:18 pm
TakashiKomuro
TakashiKomuro
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Budeci se iz sna zbog dranja konjanika Takashi je uspeo samo da svati pola njegove price. Posto Takashi po obicaju i nije neki borac koj bi se baco u prve redove odlucio je da nastavi da sedi na klupi cekajuci da vidi ko ce se prijaviti da bude pion u ovom ratu. Dok je cekao Takashi je iz depa izvadio bocu sakea i poceo je polako da je pije. Dok je pio sake ustao je sa klupe i poceo da se tiho seta unutar publike koja je ohrabrivala konjanika. Posto je bilo previse buke Takashi je mogo neprimetno da se krece a da bude neuocen. Kad je Takashi konacno nasao dobro mesto da gleda sve a isto tako i da dobro cuje konjanika koj prica ostao je na tom mestu nastavici da pije svoj sake.
Pon Avg 29, 2022 7:11 pm
Satoru
Satoru
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Кад овај старац на коњу поче држати свој говор сви се загледаше у њега, очекујући да ће рећи нешто паметно. Ипак, овај старац поче причати нешто шта је требало да буде нека врста мотивационе поруке, као да смо ми овде мала деца, па да ће нас његове речи фасцинирати. Почео је да прича и о неким палим борцима, као да смо ми дошли да обележимо годишњицу страдања, или тако нешто. Ни младог Хјугу нису много интересовале речи старог војника, једино шта га је сад занимало је куда даље, да ли испратити овог смешног старца, или се само вратити кући. Одлучи да остане још мало, и да види како ће се ситуација даље развијати, да ли ће овај старац још шта причати, јер вероватно није дошао на коњу са толиком војском да одржи мотивациони говор у празно. Наслони се на неки зид који је стојао са стране, и поче пожљиво осматрати ситуацију око себе.
Pon Avg 29, 2022 8:12 pm
Tatsuya Shiba
Tatsuya Shiba
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekog vremena Tatsuya je primetio kako su svi gradjani poceli da prilaze misterioznom coveku,te ocekivao nastavak njegovog govora, te kada je prisao je video da je u pravu. Nasao je svoje mesto gde ce moci jasno da saslusa starca, te rece u sebi
Hajd da vidimo sta ima da kaze, nadam se samo da nije neki supljoglavi pijanac !
Nakon sto je krenuo da prica, ljudi su poceli da zure u njega kao da mu veruju na rec, svi su bili tako ozbiljni, i bodrili ga celo vreme, osim Tatsuye koji je mislio da je to neka besmislena glupost o cemu je brbljao starac, ali nije hteo da ode zeleo ga je saslusati do kraja. Nakon sto je zavrsio odjeknuo je "BESNITEE", nakon cega su svi poceli da odjekuju za njim, dok je Tatsuya stojao skrstenih ruku gledajuci dalje sta se dogadja. Nakon toga je zavladala ponovo tisina te su svi cekali sta ima jos da kaze.
Znao sam da ce biti nesto besmisleno, ali hajde dacu mu sansu da isprica do kraja!
Odbrusi u sebi Tatsuya!
Pon Avg 29, 2022 9:02 pm
Gorštak
Gorštak
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Neko vreme proveo sam u čekanju. Sve više i više ljudi se skupljalo tu na trgu. Ni sam nisam bio svestan kolika je populacija shinobi grada dok nisam video svojim očima. Ljudi su se komešali, došaptavali i čekali da se nešto desi, ali nisam uspeo da uhvatim nikakvu korisnu informaciju. Izgleda da mi jedino preostaje da sačekam ovog glavnom baju da nešto kaže. Želeo sam da osmotrim koliko tačno ljudi ima, tj koliko ninji mogu da osetim svojim senzor veštinama pa sam neprimetno u gužvi uradio znake rukama i aktivirao isti.

#card284

Govor je  za masu ljudi bio motivacioni. Ljudi u prvim redovima oko njega su klicali i činilo se bili spremni za bilo kakvu opasnost i borbu koja nam prestoji. Ja sam se držao kranje staloženo pokušavajući da izbegnem da me masa proguta i odvuče u nekom neželjenom pravcu. Čim sam smogao snage i mogućnosti odaljio sam se sa strane i posmatrao šta se dešava.

/Ako je neko nešto imao skriveno od mog prošlog posta nek mi javi u pm./

Reci: 195

Pon Avg 29, 2022 10:39 pm
Wendy Marvell
Wendy Marvell
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako je tekao govor, svaki put kada bi vođa podigao glas publika bi vikala i davala glas podrške. Čim je vođa završio svoj glasan, dosadan, ali nekome i veoma ubedljiv motivacioni govor o tome kako bi trebalo da povrate izgubljenu teritoriju, podigao je ruku u vis i tada je usledio glasan aplauz. Wendy nije bila toliko radoznala i nije je baš zanimao ni ovaj govor, a ni trenutno stanje izvan shinobi grada, ali je ipak ostala da vidi kako će ostali ljudi podneti vesti i novu nazovi "objavu rata" sa nepoznatim neprijateljem... Nastavila je da stoji sa strane i posmatra reakciju ostalih osoba. Jedna polovina publike napustila je trg potpuno nezainteresovano dok je druga polovina ostala i približila se vođi ne bi li što bolje čuli šta će im sledeće reći. Ostala je i nekolicina onih koji su kao Wendy stajali sa strane i pokušavali da shvate o čemu se radi i šta će se sledeće dogoditi.
Pon Avg 29, 2022 10:44 pm
Orsted
Orsted
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je kako se Lion dere, da bio je to slom zivaca ? Ili mozda mentalo oboljenje... trauma iz proslosti ? Dedu su stigle godine bilo je ocigledno. Dosao je ovdje i okupio ljude samo kako bi mogao izbaciti svoje glupe rijeci iz sebe. Izgleda da je i ovo bilo protraceno vrijeme. Svega nekolicina ljudi je bila inspirirana time ali ne i ja.
Bio je to trenutak njegove slabosti iako ni u proslosti nije bio mnogo lud kao sto drugi misle ali ovo je prvsilo svaku mjeru, ovo je preslo granice normale. Sta povesti ce ljude u smrt iako sada zivimo u miru ? Sta nakon toga opet cemo se podjeliti i ratovati među sobom. Kuda ovo vodi ? Tko plotuje sve to, cija je to zamisao bila.
Upravo vode shinobi grad u propasti, zalosno. Napokon nakon stecene sloznosti i mira on mora uraditi to. Neoprostivo ! Ovome se mora stati na kraj. Mozda ne danas, mozda ne sutra... Ali ovo mora prestati.
Uto Avg 30, 2022 12:05 am
Neptun
Neptun
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslusao je Liona sta je imao da kaze i bio je fasciniran ovime sto cuje. Zaista govor je bio na mjestu, ali Neptunu se jako zurilo jer je morao naci neki stan ne bi li iznajmiio prije nego padne noc. Za pocetak je razgledao osobe koje su se nalazile tu u blizini ne bi li sa jednom od njih stupio na neki nacin u kontakt i tako sebi malo olaksao. Ipak je grad bio isuvise velik za jednog mladica koji je sa sela, i sve ovo je za njega je bilo posve novo. Ali nije zelio pretjerano zuriti, izvukao je svoju knjigu iz ranca a potom se naslio na kamen te zabiljezio par dijelova koji ce mu trebati za kasnije, u svojoj torbi nije mogao pronaci marker da bi to podvukao i ako bi to bilo znatno lakse.
Uto Avg 30, 2022 11:41 am
Na Hwajin
Na Hwajin
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zanimalo ga je šta Lian ima da kaže jer je imao neku vrstu moći u gradu, ali ne toliko da bi fanatično stajao na trgu i skandirao sa masom. Seo je u obližnji lokal i naručio cvetno vino (꽃 와인). Iz lokala se čulo i videlo sve što se dešavalo na trgu. U bašti lokala bilo je cveća, onakvog kakvo je moglo da se vidi samo u severnim zemljama. Da bi ga održali u životu zaposleni koji su mogli da kontrolišu element vode su ga redovno obilazili i zalivali.Lian se drao kao majmun sa svojim suicidalno borbenim idealom. Po njemu nije bitan ishod bitke, nego samo da se umre u njoj. Svi ljudi koji ga prate nemaju sudbinu, mislio je u sebi Hwajin. Sada makar zna sa kim ima posla. Konobar je doneo flašu vina i sipao malo Hwajinu u čašu da proba. Na je probao vino i potvrdio da je to ono što je želeo. Konobar je sa smeškom ostavio Hwajinu flašu i otišao.
Uto Avg 30, 2022 5:51 pm
Li Mu
Li Mu
Captain

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Laganim koracima je stigao na okupljanje zajedno sa svojim glavnim ljudima iz njegovog kampa, gotovo uvek su isli sa njim kao njegovo licna garda. Vazio je za jednog od najodgovrnijih ljudi za sklapanje kampova i stvaranje Shinobi grada. Znajuci da je Lian zivotinja koja je stvorena da napali ljude na bojnom i rasturi ogromnu vojsku pred sobom, ocekivao je da ce se napricati necega, a da nece nista u sustini reci sto je bitno. Kada je masa videla koja ekipa ljudi je u pitanju koja prilazi prema Lianu pomerali su se kako bi prosli do starca na konju. Kada je dosao do njega, iako je izgledao ogromno naspram njega i to na konju, izmedju njih se osecala ogromna ravnopravnost u snazi i velika tenzija. Ipak se Li Mu samo nasmesio i krenuo da mu prica.

Lep ti je govor da napalis ove ljude, ali nisi im rekao nista informativno sem motivacije. Ovako sam nesto i ocekivao od coveka poput tebe..

Nakon toga se okrenuo prema narodu te odlucio da im ukratko kaze o cemu je rec.

Zelio bi prvo da pozdravim sve ljude grada koji su se okupili ovde u ovome broju. Kao sto i sami znate Lian je vise zivotinja koja ce da divlja po ratnom polju i svojim govorom inspirise ljude u trenutku, no pored toga to nije bio jedini cilj ovog okupljanja. Ono sto zelimo da vam saopstimo danas jeste da cemo uskoro poceti u kontraofanzivu proitv sila koja su nas i naterale na ovo ujedinjene. Smatramo po nekim nasim procenama da cemo za pola godine dovoljno ojacati i biti spremni da povratimo sve sto je izgubljeno, kao i da napredujemo jos dalje i osvojimo sve ovezemljske teritorije koje pre nisu bile nase ! Ukratko to vam je to, trenirajte napredujte do tog dana.

Nakon sto je to rekao, laganim koracima je zajedno sa svojim ljudima krenuo da napusta ovo mesto sto je bio znak da je okupljanje zavrseno.

Glavni Trg Shinobi Grada BnPvd6i
Uto Avg 30, 2022 6:34 pm
Ichigo Meruem
Ichigo Meruem
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je cuo sta dedica sve ima da kaze odlucio je da ode ali u zadnjem trenutku se pojavila jos jedna velika zverka te se Ichigo potpuno slagao sa njegovim recima, sve sto je dedica rekao je jednostavno pogresno. Ljudi kada jednog dana budu otisli na bojiste nece hteti ubiti sto vise protivnika i povratiti domovinu, vec ce pokusavati da sacuvaju zivu glavu. Detaljno je poslusao sta taj covek ima da kaze i potom je se odlucio da ode sa trga jer je cuo dovoljno, te sada zna kako ce najbrze doci do svog cilja odnosno do kralja ovog grada. Polako su civili otisli pa je i Ichiho odlucio da malo pozuri. Dok je hodao sve je vise i vise razmisljao o tome sta su rekli na trgu i odlucio da krene prema glavnom mestu za treniranje u ovom gradu da bi sto brze ispunio svoj cilj i otkrio celu istinu te tragedije.
Sre Avg 31, 2022 10:01 pm
Wendy Marvell
Wendy Marvell
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Masa ljudi koja se bila okupila oko Liana polako je počela da se razdvaja. Napravili su mesta šačici ljudi da prođe. Nakon što je sa strane malo bolje pogledala shvatila je da to nije bilo koja šačica ljudi, među njima je bio Li Mu, jedan od bivših 7 vladara kampova a ostali su bili njegovi telohranitelji.
"Da li se oni ikada odvajaju od njega?"
Nije stigla ništa više da pomisli, jer je Li počeo da drži glasnu lekciju Lianu. Vikao je na njega tako da svi čuju, a zatim se okrenuo i počeo da drži sopstveni govor. Objasnio je svim okupljenim šinobijima ono što Lian nije uspeo. Protiv koga se bore, sa kim se bore i za šta se bore, i za razliku od Lianovog dosadnog govora, ovaj vođa je bio iskren, kratak i direktan. Njegov govor bio je mnogo zanimljiviji od Lianovog. Bili su pozvani da svi zajedno krenu u rat.
Čet Sep 01, 2022 12:25 am
Orsted
Orsted
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je kako se jos jedna " Opasna glava " pojavila iako i on je bio nebitan. Vidjevsi da nema nista od ovoga odlucio je zapaliti jos jednu cigaretu prije nego sto je otisao. Zapalio ju je te je vukao dim za dimom dok je slusao ovog drugog kako god se zvao. Ovo sto je on pricaj je vec imalo smisla ali i dalje nije bilo nista sto bi meni drzalo paznju. Matretiraju ljube bez veze. Ako im se ide u bitku neka idu nitko im ne brani ali zasto i nas moraju uvlaciti u te gluposti, zivimo u miru bez da nas itko dira zasto to kvaraiti ? Povukao je zadnji dim te bacio cik na tlo te ga zgazio.
Ljudi su se polako razilazili ali Orsted je odlucio ostati jos malo tko zna mozda se jos malo osramote i to mi uljepsa dan, nikad se ne zna. U blizini je bila ljepa dama koju je zagledao dok je bio tamo iako nije imao neke prevelike namjere prilaziti joj, nije imao vremena na razbacivanje tako da je odlucio suzdrzati se ovaj put.
Čet Sep 01, 2022 7:24 pm
TakashiKomuro
TakashiKomuro
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad je cuo sve informacije koje zeleo Takashi je ispio svoj sake i bacio flasu ka kanti. Flaca je bez greske usla u kantu. Onda se Takashi okrenuo i posaoda odlazi sa trga jer u ovoj duzvi i vici nie mogao ga zaspi. Al pre ego sto je ptisao Takashi se osvrnuo da vidi ko od ovih judi bi bili korisno u ovoj borbi,a koji bi bili samo pijuni. Znajuci da su vecina samo pijuni nije se nadao velikim sansama u borbi, al je video nekoliko ljudi koj su i nesto vise od pijuna i mogu napraviti veliku prednost ynao je da se u ovu borbu nece juriti samo sa praynim recima. Nasmejavsi se Takashi je napustio.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu