Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

NNW 2022

Kamato vs. Muhammad

Sub Jan 15, 2022 1:46 pm
Aquarie
Aquarie
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Počnite.
Ned Jan 16, 2022 4:58 pm
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Da vidimo ko prvi igra.

Them song:

- Svaki crn jer takvi su moji, ali ulivamo strah im u kosti

Kamato vs. Muhammad Lc4Jlh9

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Ned Jan 16, 2022 4:58 pm
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Kamato' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Odds' :
Kamato vs. Muhammad #world1
Ned Jan 16, 2022 6:24 pm
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nemiran pred bitku dolazi u potpuno nepoznatom izdanju, spremao se za bitku dugo no protivnik je morao stradati od njegovog maca ovoga puta.Hladnog pogleda je imao laganu kretnju u arenu.Arena je imala dovoljno prostora za sve ispalnirane akrobacije, zidovi su bili metalni, kao neki kavez dok bi sugava rulja mogla vristati na Kamatove poteze koji ce skinuti njegovom protivniku glavu.Imao je dezavi u ovoj borbi, protivnika nije vidio nikada prije ali mu je bio potpuno poznat.

Kamato, tvoj danasnji dzelat.Drago mi je.

Naklonio se, drzao je svoj mac u ruci posmatrajuci svoju ostricu koja je danas duzna prekratiti jedan mladi zivot.
Kamato je oduvijek bio tip osobe koji ce protivniku naciniti borbu zanimljivijom i kracom.Tako da je odmah krenuo realizovati svoj plan.

#card270
(50 en mac, 300dmg da ne pravimo karticu citaj pasivnu)

#card96

Pratio je legendarni put samurai-a "Bushido" devedeset posto svoje borbe, elemente za koje je bio i vise nego talentovan je koristio samo kada je to bilo nuzno.

#card90
(+200dmg, racunam da smo obojica lvl 200)

#card86

Poceo je da trci na protivnika, kada je bio dovoljno blizu da zamahne na njega, odjednom mu Kamato nestaje ispred ociju pojavljujuci mu se iza ljeda odlucio je da mu presjece tjelo na pola, ciljajuci stomak svojom ostricom.

#card102

Kamato vs. Muhammad Samurai-kill

Vjerovao je da ce ovo biti zadnja bitka za njegovog protivnika, ostrica je bila ostra do mjere da je imao osjecaj da sjece
vazduh dok je velikom brzinom jurio ka protivniku.Njegove oci zasijase potpuno drugim svjetlom.Takav je bio kada je ima priliku ubiti nekoga, nikada nije zelio da bude ubica, no takva mu je sudbina bila, a protiv sudbine se nikad nije moglo.

(Zamahujem jednom, dmg maca je 900, oblozen chakrom, imam 300 brzine vise, zag 150)...
(Ne trosim energyu na zamah macem (50) zbog clean saber strike)

HP : 1000
EN : 880
CH : 970

Them song:

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Ned Jan 16, 2022 8:02 pm
Muhammad Avdol
Muhammad Avdol
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Muhammed je bio veoma nestrpljiv jer je veoma puno napredovao za kratko vreme i hteo je odma da postane sto je jaci i sto je pre moguce, pojavio se na cuvenim Inu ispitima gde je zeleo da da svoj maksimum, ulazivsi na teren za borbu ugledao je protivnika, te mu je rekao:

I am Muhammad Avdol !

Kamato vs. Muhammad Jojos-bizarre-adventures-yes-i-am

A ovo, to je moj Crveni !

Kamato vs. Muhammad Magicians-red-jojo

Nakon sto je crveni izleteo, Muhammad je ocekivao da ce se protivnik uplasiti ali zapravo i nije, Muhammad nije to ocekivao. Protivnik je izvadio veliko secivo brzo se pojavio do Muhammada i zamahnuo velikom brzinom cak da ga ni Crveni nije primetio, Muhammad radi znake rukama  te planira da se odbrani kako ne bi zavrsio mrtav. Odlucio se za napade zemljom kao najjefikasnije tehike za odbranu, te je uzvikao:

Allah ce mi pomoci, Alahu akbar !

Nakon toga izvajao je alaha od zemlje u nadi da ce ga odbraniti.

#card322

Posle zemljanog alaha odlucuje da alah uradi par tehnika pa on radi sledece:

Zemljani Alah:

#card202
ulazem 600 jer sam toliko dao na zemljanog alaha i deff je 600 i alah je stvoren ispred mene pa prima 100 i ostaje mu 100hp

Nakon savrsene odbrane Muhammed se pretvara u zmiju !
#card549

hp1000
en1000; sage en400
ch 900; sage ch800
Ned Jan 16, 2022 9:32 pm
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve se odigralo u stotinkama, mladi shinobi talentovan ocigledno je reagova hitro na napad koji mnogi u areni nisu ni vidjeli, reagujuci brzo Kamato je morao da poveca brzinu bitke, tako da je brzo napao opet svojim macem, i dalje su bili na istoj distanci, tako da je ovoga puta prosao svojim macem kroz odbranu protivnika zatim nastavio da sjece dalje nevjerovatnom brzinom.
Zid je pucao, golem je stao da zastiti svoga gospodara ali ostalo mu je veoma malo tako da je i njega dovrsio.

#card379
(imam trenutno 100, posto bushido otpada, dakle 50 brzine +50 snage)

Zamah prolazi kroz golema i nastavlja na protivnika.

#card270

(dmg maca je 300+200+150=650, masem jednom, zag od brzine 225.)

/Prosli potez sam zaboravio napomenuti dodatni 100 zagrantovani ali pise na kartici pod "aktivno"/

Aktivno:

#card90

#card86

Nije lose...

Prokomentarisao je kroz smjesak, pustajuci protivniku da se na mili-sekundu ogleda u njegovu ostricu koja je prolazila dalje.Donoseci sigurnu smrt kao i Kamato njegova ostrica je bila neunistiva, kovao ju je od najbolji materijala koje je mogao naci.
Sada ce ta ostrica biti simbol ponosa i pobjede.Njegov protivnik na cistini je izgledao kao neko veoma tezak za odraditi s obzirom da je odjednom od normalnog covjeka poceo dobijati izgled zmije.Uvijek se gadio na gmizavce, tako da je zelio zavrsiti ovo brzo..

EN : 850
CH : 940

Them song:

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Pon Jan 17, 2022 2:32 am
Muhammad Avdol
Muhammad Avdol
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Muhammed uspeo da se odbrani od napada uz pomoc Alaha od napada koji je proleteo u mili sekundi, za tim napadom protivnik se sprema za jos brzi te elektriciteti munje su poceli da izlaze iz njega, Muhammad je pomislio na kakvo je mesto dosao i protiv kojih nerealnih ljudi je dosao da se bori. Protivnik zamasuje jos brze te uz to doda rec "nije lose", te mu odgovara Muhammad:

Sad ces jos da vidis...

Nakon toga kameni Allah radi jos jednu tehniku odbrane.
Zemljani Allah:
#card202
ulaze 600 i prima 50dmg = ostaje mu 50hp-a
Posle Muhammedove sjajne odluke, te i same odbrane odlucuje da spremi napad koji ce biti paklen po protivnika... Odlucuje da baci razna perija po terenu i time ojaca svoje genjutsu napade, te je rekao:

Hajde da se uozbiljimo..

Kamato vs. Muhammad EcstaticSevereBirdofparadise-size_restricted

#card1371
#card1287
biram na sage +100 int
dmg 600+200 = 800dmg (minimalna potrosnja za odbranu 60ch)
#card81
700dmg (minimalna potrosnja za odbranu 60ch)
#card123

Muhammed se odlucio za veoma jak genjutsu napad od zmija, nakon  sto je poslao napad samo je posmatrao kako ce pojesti protivnika... Muhammad je hteo da ga upita nesto:

Je li momak kako se zoves ti?

Kamato vs. Muhammad GleefulInsistentAntarcticfurseal-size_restricted

hp1000
en1000; sage en400
ch 900; sage ch710

Pon Jan 17, 2022 3:02 am
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

&Skriveni kod Aquarie u dm na forumu.Naravno da mozes traziti da pogledas ali da ne bi upload 2-3 screenshota.
Desilo se sljedece, u momentu kada si stvorio ispred sebe ovog svog Allaha i zid, stvorio sam klona kojem sam prebacio chakru
koji je upalio sensor i ako si ispuco svih 5 slotova, zatim je u toku sjece zida vec bio u zemlji.Kada sam probio zid, ti si zatim pao u klopku lovca na klave, povucen si u zemlju, tako da sam ti samo odsjekao glavu.Naravno kada sam ti prisao aktivirao sam tehniku za root, tako da se nisam ni morao micati, ti si ostao zarobljen u zemlji, to jeste rootovan, tako da ono, a i da nisi svakako sam ti odsjeko glavu xaxaxa....GG dobar play protiv samurai-a sa ovim dosadnim deffencom, samo da, ne vrijedi slati dva Genjutsu-a kada se protivnik samo brani od onog koji ima veci dmg...&

Kao sto je i predvidio protivnik je pao na njegov trik.Uradio je malo bezobrazan potez s obzirom da se borio protiv jakog protivnika nije zelio da prepusti slucaju nista.Protivnik je uvucen u zemlju, samim tim je i sasjecen njegovim macem.Ostalo je samo da ga dovrsi.Naravno Kamato nije zelio da ovo zavrsi necasno, tako da je odlucio odsjeci glavu svome protivniku i podici je na vrh arene.Njegovo tijelo je bilo uvuceno u zemlju i nije mogao da se krece ni jednim dijelom osim obrvama..Tada je stao ispred njega, zatim ga Kamto ostavi ukopanog u zemlji do kraja.Bez mogucnosti pomjeranja.Pritisak zemlje je drobio njegove ruke i noge,
Kamato uz takav pritisak kroz svoje noge pusti struju, koja je njegovom protivniku stresla tijelo i onemogucila kretnju po terenu, naravno takav ukopan u zemlji se nije mogao ni kretati, Kamato se samo htio osigurati.

/ po nekoj logici stunovan je u zemlji ali kada na to dodam root zarobljenog covjeka, on ne moze da se krece od pritiska, tako da ovo racunam kao jedan K.O. /

/ posto si stunovan u zemlji, nije se desio nikakav genjutsu jbg /

#card211

#card270
(my sword)

#card849

Kada je pobjeda bila ostvarena, golem se raspao.Njegov protivnik je ostao bez glave a Kamato zabi mac u zemlju.Pobjeda je oduvijek bila njegov uzitak koji je oduvijek servirao na poseban nacin.Prem da se njegov protivnik sasvim dobro borio.Kamato je ovoga puta slavio.

vrijednosti :
EN : 630
CH : 830

Them song:

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Pon Jan 17, 2022 3:07 am
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Moja velika greska, nije pisalo na kartici da imas pasivan sensor, kao sto pise na svakoj normalnoj koja ga ima.Lapsus, nisi stunovan, predajem ovaj mec.Naklon svom protivniku.Zahtjevacu degradiranje zbog ovako loseg poteza.

Them song:

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Sponsored content

1000/1000

1000/1000