Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

NNW 2022

Kancelarija Hokagea

Uto Dec 07, 2021 9:16 pm
Sieghart
Sieghart
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Hokageova kancelerija, sasvim pristojne kvadrature za obavljene njegovih duznosti.

Kancelarija Hokagea - Page 2 142a50b5d0cd50cb
Ned Jan 09, 2022 7:40 am
Stunk Stonks
Stunk Stonks
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao je do kage ureda kako bi se ispričao za svoje ponašanje od prije, nije spavao 3 dana ni 3 noći zbog svih važnih misija koje je obavljao za selo lista i nije imao snage za nikakve daljnje borbe prije odmora.
Dok je koračao prema uredu mogao je kagurom osjetiti pokrete rukom koje je nero radio, pisao je pismo.
Stao sam sa stran te se sklonio da me nitko ne vidi dok sam razaznavao koje riječi su bile njegovi pokreti ruke kad odjednom nešto prozbori " I ubijte Stunka " nakon toga polako mi se sledila krv u venama... Zar mene ? Mene koji sam žrtvovao sve zarad sela i njegova dobra. Mene da ubijete ? Ovo nešto nije uredu...
Nakon što je predao pismo ninje koji su ga doveli otišli su isporučiti pismo a ja sam se neprimjetno prišunjao u kage ured ( makar kroz prozor uzo nema niko da me vidi ) stigao je tako u kage ured gdje ga je cekao Kamato koji je bio u stanju mirovanja i hibernacije.

Zar tako crni Kamato ?
Rekao je dok ga je gledao pun razočarenja.
Mene hoćeš da ubiješ ?

Radim nara stun koji hvata Kamata tako da je nepokretan nakon čega mu skidam kage uniformu i motam ga konopom

#card1499

#card1095

Ništa kad je već do ovoga moralo doći šta je tu je ...
( Vadim đak za krompir iz ninja torbice " ne pitajte odakle mi " i stavljam ga Kamatu preko glave dok mu usput skidam kage šešir i bacam ga sa strane )

Kancelarija Hokagea - Page 2 71e2fz8dqeL._SL1385___23779.1454073955.480.480

" A sada kamo sa tobom... e pa lepi sad idem kod mene kuci u podrum dok ne smislim šta ču sa tobom " pomislio sam dok sam ga bacao preko ramena ( ima đak preko glave i nije u kage uniformi tako da ga nitko neće prepoznati da je to on )
Nakon toga stižem do prozora sa njim te iskačem van u pravom trenutku kada osjetim da u okolici nema nikoga tko ima pogled u mom pravcu

Reci: 374

A voice whispers in the shadows, though few can hear it. 

#card226 #card986
#card287#card857
#card653#card189
#card9#card828
#card819#card1282
#card1328

Ned Jan 09, 2022 11:47 am
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//Post ne vazi//

1. Pismo je vec procitano i poslano Abelu, tako da ti kasnis mnogo.
2. Ne mozes ti Kagurom da citas moje pokrete i misli, bez droga.
3. Nemas roleplay osnove da stun-ujes Hokage-a.
4. Ispred Kancelarije su "cuvari" ne mozes to da radis nikako.
5. Tvoj non roleplay potez koji je uradjen jos na kapij se treba kazniti a tek ovo je teza retardacija.Racunam da mirujem
a ovo ti uvaziti necu

//IMAM JOS 24H DA ODIGRAM OVO AHAHAHAHHA TAKO DA SACEKACES FINO DA TI TATA POSTA U 7 UJUTRO DOK ODMIRUJEM MAMU TI JEBEM PO SRED PICKE//

Them song:

- Svaki crn jer takvi su moji, ali ulivamo strah im u kosti

Kancelarija Hokagea - Page 2 Lc4Jlh9

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Ned Jan 09, 2022 6:14 pm
Karyan
Karyan
Sannin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Kamatovo pismo nije ni otvorio već ga je uništio i zaputio se da izvrši svoj plan)

Abel (Sanin) je ušao u kancelariju. Bio je sam sa Kamatom u prostoriji. Niko nije ni slutio da će ovaj da izvrši državni udar. Zbog lične procene da Kamato kao ličnost nije stabilan. Sada kada je imao repatu zver u sebi postao je najveći adut, a u isto vreme i najveća pretnja sela. Abel je morao da nađe način da zadrži moć repate zveri u selu, ali je u isto vreme morao da onesposobi Kamata. Najbolji način da to uradi bio je da ga stunuje i zapečati u skrolu.

Kako ovaj nije bio u stanju da se opire, Abel ga je lako zavezao i zapečatio u skrol. Državni udar je bio miran. Sada je sam sebe proglasio za Hokagea. Držao je skrol sa zapečaćenim Kamatom u njemu. Nije imao osećaj da radi nešto loše. Dobro je razmislio pre nego što je ovo uradio. Analizirao je svaki detalj. Sve promenljive je stavio u jednačinu i odogovor je uvek bio ovaj. Uradio je ovo iz svoje ogromne ljubavi prema selu, svojoj ženi i ne rođenom detetu. Želeo je mir i budućnost bez rizika. Želeo je da zaštiti svakog seljanina. Običan čovek ne može da započne rat u svetu. Ljudi koji utiču na odluke o ratu i miru se nalaze na samom vrhu, i ako ti ljudi ne valjaju bilo je potrebno zameniti ih.

Pošto je državni udar bio uspešan, proglasio je sebe za Hokagea. Pustio je tu vest u javnost. Trebaće joj kratko vreme da se proširi.

Kancelarija Hokagea - Page 2 MrWLZZh
(izraz lica koji je imao dok je gledao u skrol koji je držao u ruci)

Kancelarija Hokagea - Page 2 7YfBDQa
Repata je zapečaćena 7.1.2021. u 23:00 tako da Kamato ne možđe da radi ništa do 9.1.2021. u 23:00
Pošto sam uradio ovo dok ne možeš ništa da radiš osim da miruješ upravo večno si stunovan i ubačen u skrol.

#card1095

#card170

HP 1000
EN 1000
CH 1470

Remembering something that no one else can is a painful thing.

You can’t talk to anyone about it. No one will understand you.

You’ll be alone.

#card696#card1130
Ned Jan 09, 2022 6:57 pm
Feitan Portor
Feitan Portor
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stao je pred vrata kancelarije , stavivsi ruku na kvaku oskrinuo je vrata medjutim stvari su bile mnogo vise komplikovane nego sto je to on mogao da zamisli. Usavsi zatvorio je vrata za sobom , skrstivsi ruke stao je pred Abela.

Znaci gotovo ? Moras da ispratis situaciju vani...otima se kontroli prosao sam kroz ulice , postaje prilicno haoticno , ne zelim da dodje do zle krvi .. razumes ? Moramo smiriti ovo ...

Zatim se odmace nekoliko koraka te izvuce stolicu i seda na nju , usmerivsi pogled prema skrolu.

Znaci sada je ovde ? Na bezbednom ?

A onda pogleda u Abela , bio je zeljan da cuje odgovore , bio je sumnjicav povodom ovoga ali izgleda da je ovo bila jedna od boljih odluka za selo , mozda je  sudbina odabrala pogresnog za ovako tesko breme koje bi nosio , ovog trenutka nije imao vremena da razmislja o sentimantalnosti vreme je bilo za radikalne odluke.
Ned Jan 09, 2022 7:10 pm
Kamato
Kamato
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio je budan, nije zatvarao svoje odavno umorne oci.Bio je oduvijek zrtva za vise ciljeve, zatim je cuo korake i u glavi mu je odvzanjalo nesto kao sigurna smrt.Zasto je imao taj osjecja? Nije ni sam znao ali je oduvijek imao taj instinkt kada se desava nesto lose.Nije mogao da se pomjera previse, a protok chakre u svome tijelu nije ni osjetio.Uvijek je imao dilemu, kakav je osjecaj kada neko pada i u sekundama prije nego sto biva ubijen ili zapecacen mora da se pomiri sa tom cinjenicom da vise ne moze nista da uradi.

...

Njegov tok misli je prekinuo ulazak njegovog Sanina, odmah se nasmijao, te je krenuo da ga pozdravi.Poznato lice, njegov Uzumaki brat i prije svega prijatelj, osjecaj osobe  kojoj apslutno vjerujete u datom momentu.Naravno njegovu radost i euforiju je prekinulo ponasanje njegovog Sanina.Izraz lica koji je slutio na nesto pogano.Vidio je da to vise nije isti stari prijatelj, da to nije isti pogled koji je nekada imao na svog Lord-a Hokage-a.

...

Nije bilo potrebno da pricaju, njegov izraz lica je govorio sve.Poceo je da ga veze.Ubrzo je bio vezan, vidio je kako njegov do tada prijatelj radi znakove.To je bio nervni slom za Kamata.Prvo ga je izdao Stunk, nije ga iznenadilo, imao je poganu licnost.Ovo ga je dotuklo, izdaja nekoga poput Abela je bio šok.

Hvala, otvorio si mi oci.

Progovorio je neopiruci se pecacenju.Prije samog kraja, osjetio je kako se polako odvaja od zemlje.Levitirao je i ulazio u skroll.Nasmijesio se znajuci da ce se sve vratiti na kraju krajeva.

Zbogom...

Zavrsio je zapecacen u skrollu, nadajuci se novom zivotu na nekom drugmom mjestu, u nekom drugom vremenu, sa nekim drugim ljudima.

Kancelarija Hokagea - Page 2 Maxresdefault
(Izraz Kamatovog lica nakon spoznaje da je izdan i gotov)

- Ovdje se zavrsila epoha II Hokage-a, Kamata Uzumaki-a -

Them song:

- Svaki crn jer takvi su moji, ali ulivamo strah im u kosti

Kancelarija Hokagea - Page 2 Lc4Jlh9

Fight to the death  

#card189
#card226
#card653
#card301

Ned Jan 09, 2022 7:17 pm
Karyan
Karyan
Sannin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U kancelariju ušao je Feitan Portor. Abel nije primetno reagovao na njegovo prisustvo. Stajao je pored prozora i gledao ulice.

Gotovo je. Moraš biti radikalan način da bi sačuvao mir. Čovek je opasan po bezbednost sela.

Uzdahnuo je duboko.

Podržavaš li me?

Pogledao je u Feitana tražeći odgovor. Ova revolucija je bila neophodna. Sve što je uradio bilo je sa najboljom mogućom namerom. Mislio je na živote svih seljana, svoju ženu i dete. Setio se svih šinobija, seljana sa kojima je zajedno radio misije, sa kojima je odrastao. Nije želeo da umiru bezrazložno. Skrol je zapakovao u svoju uniformu.

You’ll be alone.

#card696#card1130
Ned Jan 09, 2022 7:45 pm
Feitan Portor
Feitan Portor
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shvatio je istinu , medjutim stvarnost je bila takva , nije se mogla menjati ,  klimnuo je glavom potvrdno medjutim trudio se da otkloni sumnju iz svog srca , skrstivsi ruke progovori.

Na tvojoj sam strani , uradimo ono sto je dobro za selo , podrzavam radikalne odluke jedino su resenje za spas .

Sta se moze ... jinchuriki je morao ostati na bezbednom bar za sada , medjutim znao je da ce kad tada doci do odmrzavanja ovog konflikta , znao je ds ce kad tad morati da izadje iz skrola. Ali ovo je za sada izgleda bila jedina odluka pomocu koje bi ga obuzdali i imali neki balans moci u svojim rukama.

Nadam se samo da ce se situacija u selu malo primiriti zla krv je opasna po stabilnost sela , nadam se da je ovo korak ka boljem.

Nastavi da promatra skrol u kome bese zapecacen nosilac demona sumnja u njegovom srcu je polako odumirala morao se pomiriti sa cinjenicom da je sve gotovo i da dolaze nova doba.
Ned Jan 09, 2022 10:52 pm
Muzan Kibutsuji
Muzan Kibutsuji
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je vidio scenu, napravio se samo slep i lud.Ustao je polako i vec je uveliko mogao da se krece i prica, no nije imao chakre.Odmah je progovoroi.

Krenucemo u novu revoluciju ali mislim da se Kamatu moze verovati, no videcemo kako bude bice.Podrzavam ovo.

Zatim je izasao i krenuo svojim putem, cuo je cuvara kako govori vest o Danteu ali ga nije doticalo previse.
Pon Jan 10, 2022 7:32 pm
Karyan
Karyan
Sannin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poslao je pismo lideru organizacije Genkin. O njima je saznao od najbližih saradnika Kamata (npc-ova) koji su skupili muda kada su videli da je Kamato pao.

Pismo za Genkin Headquarters:

Državni udar se desio u Konohi. Dođite svi hitno.
Namerno nije ostavio potpis na pismu jer je samo vrh sela znao za postojanje organizacije. Pismo prenose šinobiji poštari Konohe.

Pošto je čuo informaciju kako je Dante došao na kapiju morao je da ga ispoštuje. Znao je da je on jedan od glavnih faktora u svetu. Objasniće mu novonastalu situaciju u selu. Ukoliko nešto bude trebalo dogovoriti, uspostaviti neki ugovor on će preuzeti odgovornost.

You’ll be alone.

#card696#card1130
Pon Jan 10, 2022 8:16 pm
Feitan Portor
Feitan Portor
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je vec sve bilo gotovo , odlucio je da napusti kancelariju kagea , medjutim resio je da izadje na kapiju sela kako bi video sta se tamo desava.

Idem dalje...vidimo se..

Feitan ustade sa stolice , potom se okrenu i izadje iz kancelarije , uputio se prema kapiji sela , ocekivao je neke demonstracije po ulicama Konohe ali ipak uzdao se u narod , uzdao se da su se primirili koliko toliko i prihvatili odluku , sam drzavni udar se spremao duze vreme zbog smene vlasti u Konohi , medjutim njega to nije preterano doticalo imao je neki svoj cilj u glavi , dok je predhodno isao prema ulicama sela mnoge misli su mu se vrzmale po glavi. Nadam se da ce sada u selu biti mnogo mirnije i stalozenije , nadam se da je sad sve dobro ali moram da izvidim situaciju dobro , pomislio je Feitan dok je isao prema ulicama.
Uto Jan 11, 2022 10:44 pm
Eren Yeager
Eren Yeager
GENKIN

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na putu ka hokageovoj kancelariji je prošao pored trezora i sve se činilo jako dobrim i bez bilo kakvih problema. Iako je selo upravo doživelo državni udar, nije primetio neke veće incidente. Tu i tamo je bila po koja osoba koja je vikala protiv nove vlasti, ali su brzo utišani. U kancelariji sačekala ga je njegova oprema. Bio je tu pre svih i iskoristio je šansu da obuče svoju opremu i stavi masku.

Kancelarija Hokagea - Page 2 L8LsyIl

Naslonio se na zid pored vrata i gledao kroz prozor na celo selo, čekajući da se ostali pojave.

Kancelarija Hokagea - Page 2 Mss

Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.

#card227#card653
#card267#card122
#card859#card1135
Sre Jan 12, 2022 9:16 pm
Eren Yeager
Eren Yeager
GENKIN

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prelep pogled celog sela zaklonio mu je orao, sličaj onom koji ih je pronašao kada je donosio pismo u Genkin. Orao ulete i Eren savi ruku kako bi ovaj sleteo na nju. Uzeo je malu poruku koja mu beše vezana za nogu i pročita sadržaj pisma. Sanin sela kojeg je malopre upoznao mu je poslao informacije vezane za zadatak. Kao član elitne jedinice ovog sela, nije časio ni časa i ubrzo se pronašao na kapiji sela.

#card860

Reci: 87

Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.

#card227#card653
#card267#card122
#card859#card1135
Ned Jan 16, 2022 8:07 pm
Zod Fuma
Zod Fuma
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zod je stigao u svoju kancelariju i odmah rekao strazarima da nadju Sannina sela lista i da ga dovedu ovde. Trebao je hitno nesto reci Abelu uchihi dok jos uvek nije otisao na misiju. Nadao se da jos uvek nije otisao inace bi mu to malo promenilo planove.

Pasivne:
 #card1129 #card434 #card671 #card653 #card189 #card1331

Oprema:
#card15 #card161 #card155 #card162 #card169 #card171 #card152
Scroll Uniform:
U prvom skrolu imam Dio Dio Knives, u drugom Fuma Shuriken i Makibishi, u trecem Blood Increasing Pills, Military Ration Pills i Explosive Tag Bomb , u cetvrtom Chakra Lantern i Explosive Tag, u petom Threads i Vial.
#card1485 #card183 #card180 #card156 #card157 #card160 #card978 #card182 #card752 #card981

Giant Scroll:
#card163 #card760 #card185  

Multi Scroll:
U oba ima po 6 Shurikena
#card21

Mini Inventory:
U prvom ima Senbon Pack, ostatak u oba su sve Shurikeni.
#card167 #card21

Shuriken Seal Bandages:
U oba po 20 Shurikena.
#card21

Weapon Scroll Release:
12 Shurikena.
#card21

Ned Jan 16, 2022 8:28 pm
Karyan
Karyan
Sannin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Došao je u kancelariju kagea da ostavi skrol u kome je napisao šta je radio predhodnih dana. Svo njegovo kretanje van sela je bilo opisano do najsitnijeg detalja. Spustio je skrol na sto ispred kagea.

Zdravo Hokage, evo mog nedeljnog izveštaja. Nadam se da smo na ti i da ne moramo da koristimo počasne izraze u govoru.

Motao se malo oko polica sa skrolovima pošto je tražio jedan drugi izveštaj koji je jedan od genina trebao da preda.

You’ll be alone.

#card696#card1130
Ned Jan 16, 2022 8:40 pm
Zod Fuma
Zod Fuma
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pozdrav. Naravno da smo na ti. Mislim da bi bilo totalno bezpotrebno na persiramo jedan drugome. Zvao sam te samo na trenutak da te obavestim o necemu. Kada zavrsis misiju cekaj me u oblasti sesnaest, i ne govori nikome ni rec za ovo. Slobodan si.

Pasivne:
 #card1129 #card434 #card671 #card653 #card189 #card1331

Oprema:
#card15 #card161 #card155 #card162 #card169 #card171 #card152
Scroll Uniform:
U prvom skrolu imam Dio Dio Knives, u drugom Fuma Shuriken i Makibishi, u trecem Blood Increasing Pills, Military Ration Pills i Explosive Tag Bomb , u cetvrtom Chakra Lantern i Explosive Tag, u petom Threads i Vial.
#card1485 #card183 #card180 #card156 #card157 #card160 #card978 #card182 #card752 #card981

Giant Scroll:
#card163 #card760 #card185  

Multi Scroll:
U oba ima po 6 Shurikena
#card21

Mini Inventory:
U prvom ima Senbon Pack, ostatak u oba su sve Shurikeni.
#card167 #card21

Shuriken Seal Bandages:
U oba po 20 Shurikena.
#card21

Weapon Scroll Release:
12 Shurikena.
#card21

Uto Jan 18, 2022 4:55 pm
Eren Yeager
Eren Yeager
GENKIN

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Erenova pozicija ANBU-a u selu mu je dozvolila da neometano uđe u glavnu zgradu i dođe do hokageove kancelarije. Znao je tačno šta traži i zašto je došao tu. Pogledao je evidenciju koja se ticala odlaska i dolaska u selo i pogledao ko je tu. Video je da sanin sela nije u oblasti, zato Eren pogleda Shinzoa i on napravi orla koji je krenuo tačno prema toj oblasti u kojoj je sanin radio svoju misiju. Nakon toga su krenuli van zgrade.

#card69

Reci: 92

#card227#card653
#card267#card122
#card859#card1135
Uto Jan 18, 2022 5:04 pm
Shinzou Yamanaka
Shinzou Yamanaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card158

Po naređenju Erena, bez reči ili pogovora je prizvao orla u kom je napisao obaveštajnu poruku koja se sastojala tačno od reči koje je Eren naredio da budu napisane.

Pismo:
"Vaše prisustvo je hitno potrebno na kapiji sela. Po proceni naših shinobija koji su bili na kapiji, na njoj se nalaze dve osobe, velikih jačina i velikih razmera pretnje po selo. Što pre se vratite, nivo rizika dostiže velike razmere.
-Eren Yeager"

Orao polete izvan oblasti zbog Erenovog predviđanja da će možda neko pokušati da zaustavi orla.

Reci: 106

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu