Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

NNW 2022

Raijin vs Aizawa

Sub Jul 10, 2021 5:40 pm
Gac
Gac
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovu borbu sudi Gyro

✦ Rok za postanje je 12h. Vreme od 3 uveče do 7 ujutru ne ulazi u ovo računanje.

✦ Maksimalno možete odložiti svoj post dodatnih 12h i to ako najavite kada je protivnik red da posta.

✦ Imate Lv 200, 500 sposobnosti i 500 na svaku vrednost.

✦ Svi imate po 4 skilla (Vas profil)

✦ Sve kartice su vam otključane.

✦ Onaj ko je prvi u naslovu teme taj prvi počinje borbu.

✦ Teren je neutralan, prostrana ravna poljana.

Srećno!

Ned Jul 11, 2021 10:44 am
Raijin
Raijin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je došao na dogovorenom mestu kako bi polagao svoj S Jounin ispit.Bilo je to prostrano ravno polje a ispred je ugledao nekog već poznatog shinobi-a,u tom trenutku se setio i reče u sebi :Ahaa da pa to je Aizawa na prošlim Jounin ispitima smo se borili! Okolo su svuda bili S Jounin koji su morali stajati tu i pratiti borbu ukoliko nesto podje po zlu,jer ne sme da se dogodi da neko pogine na ispitima!

Raijin je prišao protivniku pružio mu ruku i rekao:Srećno,ovoga puta će borba biti još tesnija nego prošli put,bar se nadam!

Odaljio se od protivnika te pogledao u sudiju kako bi znao ko ce prvi krenuti.

Sudija://Baca novčić nakon što su Raijin i Aizawa odabrali koju ce stranu// U redu Raijin-e ti imaš prvi potez ,možeš krenuti

Raijin je okrenuo pogled ka protivniku i reče:U redu možemo krenutii!

//Biram buff od 100 Dmg na oružje od Magnet Release-a//

#card628

Raijin je izvadio mač od kostiju iz svog tela! (Ulazem 530 Ch=265 Dmg)

#card861

Izbacio je šuplje kosti iz svog tela i poleteo malo iznad neba kako bi mu bilo lakše izbegavati neke napade i dobija dodatna 2 slota !

#card87

Raijin se smirio i počeo da kontroliše tok čakre koji mu omogućaba 100 preciznosti!

#card358

Dobija (+200 dmg) na napade kostima na 4 poteza!

Raijin se zaleteo na protivnika i zamahuje + 1 gratis zamah od brzine (100),zagarantovani dmg od brzine je (50 dmg),Damage od njegove oštrice od kostiju je 865!

Reci: 291

受動的:
#card96 #card627 #card823 #card653 #card671

If they stand behind you
Protect Them
If they stand beside you
Respect Them
If they stand against you
Defeat Them

Raijin vs Aizawa Samura13

彼らがあなたの後ろに立っているなら
それらを保護
彼らがあなたのそばに立っているなら
それらを尊重する
彼らがあなたに反対するなら
それらを倒す
Ned Jul 11, 2021 12:06 pm
Aizawa
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Doslo je vreme za S Jonin ispit. Bilo je vec poznato sta ce se desavati pa nije bilo porebe za tenzijama. Posle sat vremena smornog kretanja do neke poljane sto je bogu iza nogu nasli smo se licem u lice ja i moj neprijatelj.
Nesto mi je bio poznat ovaj lik, mislim nisam bio siguran odakle ga znam ali mi je bas onako po necemu ostao upamcen.
Kada je izgovorio moje ime bilo je jos jasnije da se odnekle vec znamo.

A kosi ti , jel se moze zna??
Prisao mi je i sa rukom ispruzenom pozeleo da borba bude jos tesnija nego prosli put. Pruzih mu i ja ruku i rukovasmo se postenski.
Kada se udaljio uzeh kapi iz dzepa, nasuh ih u oci i vratih u dzep.
Kada sudija uzviknu da osoba po imenu Raijin ide prvi prisetio sam se :
Cek da njesi ti onaj debeli Raijin sa ispita proslog ? Previse si se stesao.

Sudija pokaza rukom a iz Raijina izdzikljase neke kosti sa njegovih ledja.

Jao da i to sam zaboravio, ti si onaj sto se kosca i tuce sa svojim unutrasnjim organima.

Nisam mogao da dozvolim sebi da mi pridje pa automacki postavio barijeru protiv napada Macem.

#card238
-30CH : Stvaram sumu po terenu koja me krije od tvog pogelda.Suma ti smanjuje brzinu za 100 posto si se zaleteo na mene i ti prakticno imas 0 brzine sto ponistava tvoj zagarantovani.Naravno i tvoj napad macetom je onemogucen.

#card236
Postavljam cvetove na terenu.Posto je suma gusta a cvetovi izlaze iz cele sume overall ti idalje ne znas gde sam ja. : -30CH
Na terenu je sve bilo ustuklo dok se pakleni otrov sirio po terenu.
HP:500
EN:500
CH:440

There's Nothing Crueler Than Letting A Dream End Midway:

#card347
#card226
#card653
#card189

Raijin vs Aizawa 13031913_0
Ned Jul 11, 2021 5:47 pm
Raijin
Raijin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ahaa znači konačno si se setio ,reče Raijin te odmah nakon toga se stvorila šuma oko njega koja mu je onemogućila da nastavi svoj napad , Raijin-u je sve ovo već bilo poznato jer su se već jednom susreli Aizawa i Raijin , bila je to tesna borba zar ne, sećaš li se ? Upitao je Raijin!

Ohoo i ti neki kompliment da daš ,hvala ti drveni ! Reče mu Raijin.

//Vraćam 50 energije nisam ni zamahnuo u sred zaleta sam prekinut!//

Te se Raijin setio da je prosli put taj isti protivnik nakon stvaranja šume postavio otrovne cvetove koje je Raijin i očekivao i samo što je to rekao.Crveni cvetovi su izrasli i počeli otvarati svoje pupoljke!

#card737

Raijin je duboko udahnuo kako bi sto vise vazduha uzeo i reče iznervirano: Kad moram opet zadrzavati dah kao neki slepac !

#card284

Raijin je zatvorio oči i upalio senzor kako bi bio siguran da nema nikakvog skrivenog napada i kako bi utvrdio položaj protivnika !

//Ukoliko imaš neki skriveni moraš mi pokazati , i postati ga ovde !//

Raijin se baš skoncentrisao na senzor tehniku,ali mu nije bilo lako zadrzavati dah i ujedno skoncentrisati se na senzor ,Teško je ali ne i nemoguće tako da se samo nadam da ce sreca ici na moju stranu , Počeo se Raijin moliti i žaliti !

Reci: 248

受動的:

If they stand behind you
Protect Them
If they stand beside you
Respect Them
Defeat Them

彼らがあなたの後ろに立っているなら
それらを保護
彼らがあなたのそばに立っているなら
それらを尊重する
彼らがあなたに反対するなら
それらを倒す
Ned Jul 11, 2021 6:48 pm
Aizawa
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//Zadrzavam pravo da editujem post//
Aizawa je stajao crvsto skrivenin od raijinovog pogleda.Stajao je u krosnji drveta dok se ispod mene kretao mladi raijin pokusaajuci da vidi gde se nalazim.Otrov iz cvetova je poceo da se siri prema nama.Raijin je uzeo ogromnu kolicinu vazduha u svoja usta i hrabro pokusavao da izdrzi dim.Skupio je ruke i koristeci cakra sense pokusao da oseti moju lokaciju.

//Posto nisi nista mogao da osetis sa cakra sense posto sam koristio energiju racunam da si primio sav dmg (600).
Uzeh kisobran napunjen veoma ostrim senbonima i i ispalih na njega.Bilo mi ga je nekako zao dok su leteli prema njemu jer su trebali da ga pogode pravo u vugla.
Pomislih u sebi:
Opasan si ti protivnik, tvoje vestine macevanja su veoma dobre i sigurno bi parirao nekom veoma jakom ali i ja sam se dosta popravio od proslog puta. Sayonara my besto frendo!
[/i

Reci: 191

[i]HP:500
EN:470
CH:440

There's Nothing Crueler Than Letting A Dream End Midway:

#card347
#card226
#card653
#card189

Raijin vs Aizawa 13031913_0
Pon Jul 12, 2021 8:01 pm
Raijin
Raijin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//Taj skriveni nije dobro izveden ne moze se tako uraditi iz vise razloga tako da računam da nije ništa uradio i nastavljam svoj sledeći potez !//

受動的:

If they stand behind you
Protect Them
If they stand beside you
Respect Them
Defeat Them

彼らがあなたの後ろに立っているなら
それらを保護
彼らがあなたのそばに立っているなら
それらを尊重する
彼らがあなたに反対するなら
それらを倒す
Pet Jul 16, 2021 5:18 pm
Raijin
Raijin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je pogledao u protivnika i rekao:HAHAHA da li stvarno ne zelis odigrati potez protiv mene ,e pa ja ti necu pokazati milosti !

Raijin gasi bushido i odmah reaguje te reče:Hmm napokon da se otarasim i ove glupave šume !

#card324

Raijin pravi znak rukama i uklanja šumu sa terena i reče:Hmm jedva sam čekao da se otarasim ove jebene šume kako bi te mogao ubiti na miru !

#card378

Raijin dobija brzinu i damage na napade munjom oblažajući telo munjom ! (Dobijam +50 snage!)

#card94

Dobijam dodatan zagarantovani damage od brzine!

Raijin se zaleće i zamahuje svojim mačem + 2 gratis zamaha od brzine (200),zagarantovani dmg od brzine je (250 Dmg) + od gratis zamaha +250 Dmg =(500 Dmg)!Damage oštrice je 865 Dmg!

Reci: 144

受動的:

If they stand behind you
Protect Them
If they stand beside you
Respect Them
Defeat Them

彼らがあなたの後ろに立っているなら
それらを保護