Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

NNW 2022

Nerro Vs Sakonji Urokodaki

Pon Maj 31, 2021 10:39 pm
Zjalans
Zjalans
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovu borbu sudi Chrollo

✦ Rok za postanje je 12h. Vreme od 3 uveče do 7 ujutru ne ulazi u ovo računanje.

✦ Maksimalno možete odložiti svoj post dodatnih 12h i to ako najavite kada je protivnik red da posta.

✦ Imate Lv 200, 500 sposobnosti i 500 na svaku vrednost.

✦ Svi imate po 4 skilla (Vas profil)

✦ Sve kartice su vam otključane.

✦ Onaj ko je prvi u naslovu teme taj prvi počinje borbu.

✦ Teren je neutralan, prostrana ravna poljana.

Srećno!

Uto Jun 01, 2021 4:57 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Missing Ninja

1000/1000

1000/1000

1000/1000

// 500 na sve vrijednosti, Uchiha, Katon, Doton, Genjutsu, 500 kontrola chakre //

Dosao je na ogromnu poljanu, dan je bio suncan a njegov um ostar.Ispred njega je stajao protivnik za kojeg je smatrao da je mnogo manje rangiran od Nero-a Uchihe.Tada Nero prilazi na neki deset-ak metara i skidajuci svoju Kage kapu govori....

Danas je dan koji ce biti obiljezen pobjedom Nero-a Uchihe.

Poljana je bila poznata po borbama koje su vodili shinobi iz godine u godinu, slavne pobjede su se prenosile sa koljena na koljeno.Uchiha klan je mnogo puta porazio Senju, ali je bilo i poraza.Dosao je da osvjetla obraz svoga klana, da donese zadnju pobjedu.To je bila kao zadnja medalja na zidu, no sada su medalje postali trofeji...
Zatim kao i u svakoj njegovoj borbi, njegove oci iz duboko tamnih zasijase u krvavo crvene.Sharingan...Poznat po istome Nero nabacuje osmjeh, znajuci da njegov protivnik zna sta sljedi.Svojim Sharinganom je vidio kolicinu chakre koju posjeduje njegov protivnik, te nastavi pricati radeci znakove rukama..

Ove oci vide buducnost, ali ti je nemas !

Tada obasjan svojom chakrom napravi par tehnika spremajuci se za napad.

#card478
(+100 int.)

#card353

#card279

#card19

(dmg 300+100+200=500dmg, lvl 100, lvl100vatra na terenu)..

Vatreni napad u obliku par vatreni lopti izbija iz Nero-vih usta, jurisajuci ka protivniku ogromnom brzinom.Bio je ozbiljan korisnik Katon-a.Uvijek je volio da gleda vatreno unistenje koje je pravio jos od pocetka bitke.Sada je bio spreman da polomi svog protivnika, da ga spali, zatim njegovo palo tijelo zakolje.Tada se odmice jos pet metara, kako bi imao dovoljno veliku distancu od svoga protivnika, nastavljajuci raditi presing sa vatrenim loptama...

Vrijednosti:

HP: 500
EN: 500
CH: 500-20-20-20-25=415

Moje oči vide budućnost, ali ti je nemaš !

Nerro Vs Sakonji Urokodaki PylEQ3Z

chika-dance.gif

#card122#card227
#card653#card267

Uto Jun 01, 2021 11:41 pm
Sakonji Urokodaki
Sakonji Urokodaki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

// 500 na vrednosi i kontrolu //

Setao se Sakonji laganim koracima da bi polagao special jounin ispit. Stigao je do poljane i video gospodina koji mu je delovao snazno i imao je kapu kage-a, medjutim Sakonji nije mogao prepoznati cijeg sela je to kage pa je rekao:

Kog sela si ti kage mladicu?

Covek preko puta Sakonjia je pominjao da sakonji nema buducnost, pa mu je Sakonji rekao:

Kakvu buducnost crni momce gledaj ti mene stariji sam od tebe mogu deda da ti budem....

Sakonji se malo ipak uplasio jer je tako visoko rangiran i osecao je toplotu iz njega, Sakonji je postao hladan i rekao mu je:

Dobro momce, nebitno je to na kojoj poziciji si ti, sve je u tom selu ljudi su ti najbitniji sacuvaj ih...

Sakonji se smirio poceo je sa svojim konstantnim laganim disanjem, poceo je da radi znakove rukama i koncentrise se na to. Video je par vatrenih lopti koje lebde prema njemu, poceo ih je lagano izbegavati.

Nerro Vs Sakonji Urokodaki Z

Macevi se lako lome..

Sakonji bi znakovima vode izbacio vodeni zid, te blokirao vatrene napade.

#card397

Nakon toga doziva mocnu sneznu oluju.

#card472

Smanjila bi mu se kolicina cakre nakon toga.

440ch
Sre Jun 02, 2021 1:20 am
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Missing Ninja

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Protivnik je brzo reagovao, stvorio je ogroman vodeni zid koji je unistio moj napad,ali Nero reaguje brzo i napada opet.Nije zelio da propusti prednost koju je dobio, no ovaj put prije samog napada stvara iznad glave i iza ledja gradjevinu, oblik zida koji mu omgucava da vidi svoga protivnika ali i dalje da ga zastiti od snjega koji pada.

Aktivno:

#card353 #card279

#card478
(-25ch odrzavanje).

#card202
(500 hp).

Tada Nero hvata momenat da odgovori svome protivniku, brzo ali srcano u zaru bitke.

Ja sam za tebe Lord.Nero iz Uchiha klana,.Godine nisu mjerilo moci, samo pokazuje tvoju nesposobnost da u tolikim godinama nisi ni na kakvom polozaju..

U nastavku je automatski poceo da radi znake rukama, nije zelio da dozvoli protivniku pauzu, tako da je odmah nastavio borbu, malo je podcjenjivao svoga protivnika no i dalje to nije bilo bitno s obzirom da je on vodio bitku, a ne bio sudionik u istoj.Tako je posmatrao dominaciju u ovoj borbi,.Kroz prljav osmjeh nastavlja svoj napad i zelji da zdrobi matorog.

#card586

Sharingan bljesnu crvenom svjetlosti, a onda usljedi napad.Usisavajuci svu vatru, a potom ispaljujuci je na protivnika.Ogromna vatrena lopta izljece iz usta Nero-a Uchihe.

#card190
(Usisavam vatru lvl 100 od proslog poteza)

#card55
(-1cd).
(dmg 400+100+200+200+100=1000dmg).
(Lvl 200, pali 200lvl-a vatre.Zagarantovani dmg od razornosti 200dmg).

Vatreni stil je uvijek bio dobro koriscen u Uchiha klanu, kada se savlada tehnika vatrene lopte, smatralo se da si odrastao.Nero ju je savladao sa dvanaest godina, ali ju je u ovim godinama koristio kao mnogo jacu tehniku od tehnike za pocetnike.Sada je ta tehnika razarala sve ispred sebe, nadao se da ce protivnik brzo pasti.

#card125
(-1slot na genjjutsu)

......

Vrijednosti:

CH: 415-25-30-30-20-30=280

chika-dance.gif

#card122#card227
#card653#card267

Sre Jun 02, 2021 2:24 am
Sakonji Urokodaki
Sakonji Urokodaki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sakonji se odbranio od povecih vatrenih lopti koje su se zaputile prema njemu, Sakonji se brzim znakovima ruku u tehnikom vode veoma uspesno odbranio. Protivnik je veoma brz Sakonjiju se ucinilo da nije mogao da ga isprati ali se trudio, protivnik je poslao ogromnu vatrenu loptu na njega, te se predstavio i rekao je da je za Sakonji-a Lord i da se zove Nero iz Uchiha klana, te je izvredjao Sakonjia da godine pokazuju njegovu nesposobnost da u tolikim godinama nista nije postigao. Sakonji mu je ljutito rekao:

Sinko verovatno ne znas ko sam ja i sta sam ja u svom zivotu sve postigao i uradio. Pozicije u svetu kvare ljude i covecantsvo, to sto si lord nista ne menja, i dalje si covek od kosti i koze...

Sakonji je izneverovao sta je rekao Nerro, dok je stojao protivnik je veoma brzo bacio sledeci napad od vatre koji je bio veoma agresivan i snazan. Sakonjiju je trebalo malo vise vremena da ga pripremi.

(poceo je da radi znake rukama)
Nerro Vs Sakonji Urokodaki C3Xr

#card470
(pravim 1 branim od zagarantovanog, -1slot manje)

Nakon toga Sakonji se pretvara u vodu i laganim pokretima samo izbegava napad, osetio je toplinu napada ali Sakonji je veoma emotivno cvrst i jak jer je svasta to proziveo,
#card400
rekao je:

Nerro, nadam se da osetis moju hladnocu i disanje kao tok vode, koliko god ti bio jak ja imam iskustvo sinko...
Nerro Vs Sakonji Urokodaki Images?q=tbn:ANd9GcTWfsWpWw_5-QYoWaM92rRlWtyo4D2GzS3f1A&usqp=CAU

Sakonji je bio veliki talenat i bio je bas snazan, poceo je dok je bio u obliku vode, da se koncentrise i lagano dise jer je bio iznerviran i sa svom tom koncentraciom teren je poceo da se smrzava i da napada protivnika.

#card468
(ulazem 530ch = dmg 530)

Sa svom tom hladnocom stvarala se ledena ptica koja Sakonjiju daje samopouzdanje i snagu kada se sklopi.

#card610

320ch

Swords break easily:

Poslednji izmenio Sakonji Urokodaki dana Sre Jun 02, 2021 10:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sre Jun 02, 2021 5:36 am
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Missing Ninja

1000/1000

1000/1000

1000/1000

/ Posto nisi naznacio da li ostajes ili izlazis iz imuniteta, nastavio si borbu i napao pa mogu racunati da si izasao iz imuniteta /

Kada je vidio da se protivnik ozbiljno brani od napada.Da ne namjerava da izgubi odmah, Nero je odlucio da je vrijeme da spusti loptu i nastavi bitku malo defanzivnij nego inace.Tada baca napad iz zemlje kako bi se branio od napada kombinujuci ga sa vatrenim tehnikama.

Aktivno:

#card353
#card279
#card586
#card125

Odrzavao je Sharingan zatim hladnim pogledom je nastavio da govori spremajuci kontranapad.

#card478
(-25ch)

#card29

#card653
(50deffence passivna zemlje).

Kada je odrzao Sharingan i skinuo devedeset posto sa tog napada.Ostalo je nesto bijedno sto je odbio deffence

Kroz odbranu je automatski usisao vatru da bi nastavio unistenje njegovog protivnika.Usisavao je veliku kolicinu u sebe, da bi napad bio jos vece razornosti.
I dalje je iznad glave imao strehu koja ga je branila i iza ledja zid.Oko sebe je imao zemlju, tako da je bio siguran u sebe.

#card190
/Usisavam 200lvl-a vatre/

#card352

#card56
(DMG 500+100+200+200+250+200=1450dmg).
(Zagarantovani od razornosti 390dmg).
(Lvl napada 290, 290lvl vatre na terenu).

#card81
(Dmg 600).
....

Nerro Vs Sakonji Urokodaki Ee4bf116634fff00777989c7fb5c9f31b55250e2_hq

Ovako borbu vodi Lord.Razmisli sljedeci put kada budes pricao protiv takve pozicije.

Tada je posmatrao ogroman vatreni napad koji je palio cijeli teren, kidao sve ispred Nero-a Uchihe, toliko atraktivan i agresivan da je izgledalo kao da ce satrati cijelu poljanu, vatra je izbijala zemlju ispred Nero-a, oduvijek je bio poznat po tom vatrenom stillu.Samo sto zbog pravila ove borbe casti, ni on ni protivnik nisu imali mnogo chakre, sto je Nero-u Uchihi smanjilo moc.Pritom mu je bilo zabranjeno da koristi ogromnu moc Uchiha klana.Mangekyou Sharingan...

Nerro Vs Sakonji Urokodaki Tenor

Posmatrao je sve sharinganom i sa svake strane trazio neku akciju izazvanu chakrom.Zatim je dodao prije nego ga je napad unistio..

Umri...

Vrijednosti:

CH: 280-25-30-20-20-30=155

//Od 07AM do 17:00PM nisam prisutan, editujem da dodam ovo.Tako da da//

chika-dance.gif

#card122#card227
#card653#card267

Sre Jun 02, 2021 11:16 am
Sakonji Urokodaki
Sakonji Urokodaki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon Sakonjieve brze odbrane i reakcije teren je poceo da se ledi, Sakonji je bio u odbrani u naliku vode, dok se teren leddio stvorila se Sakonjieva ledena ptica koja ga verno slusa i mentalno i fizicki ojacava. Na Sakonjija su poslati razni napadi, vatreni zmaj abnormalne velicine koji ga prati, takodje i zemljani zmaj koji je bio toliko cvrst da je Sakonji razmisljao kako da ga izbegne. Sakonji je lagano ddisao i koncentrisao se. Njegova koncentracija i disanje je bila kao voda, tekla je i tekla...

Nerro Vs Sakonji Urokodaki 4e51e919a0a9b78599d3b1a55d9e1762

Nakon svog silnog koncetrisanja i disanja, Sakonji je dostigao krajnju formu, pretvorio se u oblik vode koji je bio veoma jak. Ogromni vatreni zmaj i kameni zmaj su krenuli prema Sakonjiju.

Sakonji jer je bio u svom obliku vode i protivnik je reako da borbu vodi Lord, i da Sakonji razmisli sledeci put kada bude pricao protiv takve pozicije, Sakonji je iznervirano rekao:

Pozicija je pozicija, i ti si od kosti i koze kao i ja, jedino sto sam ja stariji i doziveo veoma puno stvari, iskusan sam... Ovu borbu ne vodi Lord vec ovu borbu vodi covek !

Sakonji nakon toga izbegava sve napade.

Nerro Vs Sakonji Urokodaki Kisame-Hoshigaki

Na Sakonjija je letela ogromna vatrena kugla od koje se nije mogao odbraniti i delovalo mu je to na genjutsu pa je ruke postavio u znak da se odbrani od njega i odbranio se.

#card67
(30ch+30ch za odbranu = 60ch)

Posle toga Sakonjijeve ruke su same pocele da rade znake i pocinje da radi tehniku.

Nerro Vs Sakonji Urokodaki 9cf2ae2290d18a12d919ef9a7068bf24

Ptica bi ga pratila te ojacala, poceo je da ledi pod terena i da smrzava teren, te je Sakonji rekao:

Sve ce se postaviti na svoje mesto..

teren se polako smrzavao...

Nerro Vs Sakonji Urokodaki 4e51e919a0a9b78599d3b1a55d9e1762

#card611
(800dmg, 160lvl, 160 zagarantovanog od razornosti, 50 zagarantovanog od brzine)

Sakonjiju se oko ruke stvarala ogromna sila munje koja je veoma brzo zaletela prema protivniku, munja bi bila veoma jaka.

Nerro Vs Sakonji Urokodaki 0269F0D5580D20BCB2B8B7F83E45C16E1B1A3806

#card377
(ulazem 530ch = dmg 730, level 146, 50 zagarantovani od brzine)

200ch

Swords break easily:

Sre Jun 02, 2021 9:27 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Missing Ninja

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//Prvo ne mozes imati 2 vrste zagarantovanog, drugo moj je 390 ukupno a tvoj 160 dakle ti si primio moga sine, trece na mene nastavlja 80dmg-a tj ti sa munjom od 80dmg-a.//

Aktivno:

#card353

#card279

#card586

#card478
(-25ch)

//Primam 30dmg-a od tvog chidoria zbog 50deff zatim pogled u oci koji te lomi bre//

#card536

#card245

(dmg 950 genjutsu)

Zatim usisavam vatru /290lvl/

#card190

#card17

(dmg 200+200+200+100+290=990)...
(lvl 198, pali 190lvl zagarantovani dmg 198)...

Kada se desio sudar ogromnog katona, nekako je njegov protivnik uspio da prezivi pritom je presjekao vatru svojim Raikiriem.Napredna tehnika koja je po pricama jednom presjekla munju, prosao je i ranio ga u rame, no to je bilo bjedno, ostalo je veoma malo munje u ruci protivnika.Tako da su se gledali u oci, tada ga je napao psihicki stvarajuci najgore strahove u njegovoj glavi.Dok se protivnik borio sa Genjutsu-om, odskocio je nazad opet na razdaljinu od desetak-petnaest metara ispaljujuci malo slabij vatreni napad od proslog, koji je i dalje razarao teren.Tako da je bio dovoljno jak da sada dokrajci protivnika.

Nisi los, ali vrijeme je da padnes...

Vrijednosti:

HP: 500-30=470
CH: 155-25-30-30-20=50

chika-dance.gif

#card122#card227
#card653#card267

Čet Jun 03, 2021 12:05 am
Sakonji Urokodaki
Sakonji Urokodaki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//Kao prvo pise ti lepo sve da sam u imunitetu, i da nisam stavio ja blejim u imunitetu dok mi ne istekne ili dok ne napisem da izlazim, kao drugo onda se branim od tvog napada iz prethodnog poteza i napadam te, kao trece pasivna vatre ti je na CD pa je dmg samim tim 700dmg-a i onda nema zagarantovani, kao cetvrto primio si sve moje napade, admini su to potvrdili i neki igraci//

Nakon sto je Legendarni Sakonji porazio jednog od najbitnih ljudi u selu peska, bio je veoma srecan, polako je iz oblika vode presao u ljudski oblik, medjutim ogromni napadi su leteli na Sakonjija, prvi mu je delovao kao genjutsu pa je presao u odbranu !

#card216
//branim se genjutsua//

Sakonjijevo telo se lepo oblagalo vodom da bi izbegao veoma snazan napad protivnika.

Sakonji je opet poceo da ledi teren i da napada protivnika komadicima leda koji su bili ostaci predhodnih tehnika. Ptica bi mu i dalje davala veoma jaku snagu i time bi se odbranio od poslednjih napada protivnikovih poslednjih atoma snage.

#card469
//dmg je 700 od buffova i sve time se branim od napada//

Nerro Vs Sakonji Urokodaki PaltryDefiniteGoshawk-size_restricted

Nakon sto je Sakonji pobedio jednog od najbitnijih ljudi rekao je :

Ja sam rekao momce, covek ce pobediti, nece lord niti stanovnik sela Lista, vec covek !

Posle toga Sakonji radi poslednje znakove rukama u borbi i stvara KURCEVE KOJI RASTU IZ PROTIVNIKA U OBLIKU LEDA

#card474

I nakon toga Sakonji pocinje svoj zvanicni ples.

Nakon plesa uzviknuo je: POBEDA JE MOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

110ch

Swords break easily:

Čet Jun 03, 2021 9:36 am
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Missing Ninja

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//Racunao sam da se branis napadima od mog napada koji je bio 1450dmg, tako da sam primio samo 30muhahaha, btw CD je okej, da greska je moja, svakom se desi//

Predajem ovo, mrzi me dalje ako admini ne presude poraz.

chika-dance.gif

#card122#card227
#card653#card267

Pet Jun 04, 2021 10:20 am
Chrollo
Chrollo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Post 6

1. Nero Uchiha je napravio grešku kod računanja zagarantovanog, njegov zagarantovani u tom potezu je trebao biti 290, ne 390.

2. Takođe Nero nije mogao da iskoristi tehniku Fire Wild Dance u potezu broj 6, jer mu je cooldown na toj tehnici 1, a iskoristio ju je već u prethodnom potezu.

3. U postu broj 6, pogrešio je damage Dragon Streama: Nije mogao da iskoristi svoju pasivnu zbog cooldowna, a damage je ukupan:1250, ( ne 1450, zbog toga je zagarantovani 250 (prva napomena je bila da se napomene da je pogrešio pri računanju. Izračunaću ovde: Originalni damage tehnike Dragon Stream je 500, zbog prethodno aktiviranih tehnika Flame Hurricane (daje +100dmg), Mist Blaze Dance (koji daje +200 damage),, Sharingan Fire Jutsu (+200 damage), i u tom potezu Fire Bomb koja daje + polovinu damage ORIGINALNOG damagea, 100+200+200+250 je 750+500(tehnika), 1250, 20% od 1250 je 250, što je zagarantovani damage, što i nije toliko bitno uzeći u obzir da je protivnik imao aktivan imunitet što je odbilo sve njegove napade.

4. On nije izašao iz imuniteta, nije ništa napisao, ali ako ništa ne napiše podrazumeva se da povodom toga nije ništa uradio, tako da je on ostao i taj potez u imunitetu, koji glasi "Možete raditi tehnike, mirovati itd". Tako da je Sakonji mogao da uradi sve što je uradio u imunietu, a tvoj damage je samo prošao kroz njega, jer na Hydrification Jutsu deluju samo munja i čista chakra. Tako da nije gotov. Odbranio se od tih napada.

Šta bih ja uradio:

Za početak iako je Nero korisnik Sharingana, možda nije trebao da se toliko oslanja na genjutsu, s obizorm na to da mu se protivnik pomoću svojih imuniteta i čakre lako branio, samo je trošio čakre (120 chakre je istrošio na genjutsu), od kog se protivnik branio bez problema, što i nije uticalo na njegovu igru. Da sam ja na njegovom mestu protiv ovog protivnika ne bih uopšte koristio Genjutsu, bar ne u ovom stadiumu borbe.

Iskoristio bih u nekom trenutku "Forced Chakra Charge" (460 hp u njegovom slučaju) uz sva aktivna pojačanja damage bi prelazio 2000 uz mnogo problema da se odbrani, a siguran sam da protivnik ne bi tek tako našao način da se odbrani od toga, ovo je sve upitno, zavisi od toka borbe, naravno sve zavisi šta je od imuniteta njemu dostupno u tom trenutku, ovo je "šta ako".

Nisam siguran da li je ovo moguće, ali da probamo, pa ako nije neka me admini isprave. Stvorio bih tehniku "Dropping Lid" preko celog terena koja pokriva i mene i mog protivnika, što znači da sneg će padati na poklopac a ne direktno u borbi i time bi možda i onemogućio taj sneg i slot manje na tehnike ledom, jer mu je očigledno ta tehnika kao i sam led stvarao probleme tokom cele borbe, samim tim mnogo toga protivnik ne bi mogao da izvede u potezu, zbog slota manje.

DbnxaVH.png

#card591
#card301#card226#card571#card139
Pet Jun 04, 2021 2:20 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Missing Ninja

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zaboravio si njegove greske oko zagarantovanog + nije naznacio puno stvari u postovima gdje sam morao da prediktujem "sta je pisac zelio da kaze.Btw ostalo si u pravu, puno cifara se tu vrtilo tako da je doso da greskica oko racunanja.
Pritom zelim da napomenem sto se ovog ispita tice da je nepravedno igrati build koji jede chakru protiv npr build-a koji ima imunitete i ima +450 chakre od Uzumaki klana, NPR...

chika-dance.gif

#card122#card227
#card653#card267

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu