Naruto Ninja Way 2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2021

Glavni Trg Sunagakure-a

Pon Maj 17, 2021 2:31 am
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Glavni Trg Sunagakure-a 1451715-bigthumbnail

Glavni trg koji se posjecuje samo kada su obavijesti od Kage-a i ostali bitni clanova sela.
U sredini samog trga nalazi se veliki kamen u obliku bine gdje se obicno glavni predstavnici sela nalaze i daju obavijesti clanovima sela.

Reci: 57

Pon Maj 17, 2021 6:04 pm
Raijin
Raijin
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je došao do glavnog trga po pozivu našeg kagea sela peska i nestpljivo čekao.Čekao je sa strane i razgledao malo okolo dok je cekao ostale da se okupe.Raijin je malo poranio jer nije imao nikakvog posla ali mu nije bio problem čekati.Jer smo došli da vidimo našeg kagea koji će braniti ovo selo svojim životom.

Reci: 73

Pon Maj 17, 2021 6:43 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Zero Two odradila trening i svratila do kuce i uzela svoju torbu konacno je dosla do Trg-a na trgu je bio samo njen prijatelj Raijin sa kojim se pozdravila i nakon toga stala odmah do njega i cekala da ostali dodju
Pon Maj 17, 2021 7:03 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosavsi na trg oslanjao sam se na stap da nebi naprezao polomljenu nogu. Stao sam u ugao trga al sam ipak mogao sve da cujem. Odmarao sam nogu i cekao sa svi dodzu da bi se obavila odluka o kojoj sam pozvan ovde.

"Bog cuva budale i pijance, a ja spadam u obe kategorije"

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

Druga dva skrolla su prazna

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Pon Maj 17, 2021 7:11 pm
Simi
Simi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cekajuci novog kagea na trgu bio sam jako uzbuđen jer mi je ovo prvi put da se nalazim na ovakom specialnom mjestu. Bio sam na mnnogo tgova, ali ne na ovakvom lijepom. Elem toliko sam bio uzbuđen da nikako nisam slusao sta drugi govore. Samo sam cekao prve rijeci kagea, covjeka na visokom položaju, na ovakom predivnom mjestu.
Pon Maj 17, 2021 8:13 pm
Genzou
Genzou
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nagla promena u društvu je dovela do toga da mu se pažnja usmeri ka većoj grupi shinobija od kojih je brujao skoro čitav glavni trg. Toliko je bilo glasno da se i čulo van glavnog trga, i na mestu gde se on nalazio. U nekim mračnim, uskim ulicama je obitavao, negde gde je mogao da provodi vreme sam sa sobom i samoćom koja mu je bila odavno dobar drug, a u nekim trenucima i gadan neprijatelj. Tišina i samoća kao neprijatelji znaju da budu nemilosrdni prema onima koji su impulsivni i žustro sve rade, bez ikakvih oklevanja i ne razmišljaju dovoljno dugo.
Pored svega toga, par shinobija se nađoše ispod onog mesta na kom se on nalazio i prekinuše ga u njegovim čudnovatim i misterioznim razmišljanjima, kakva god da su bila.
''Ovakva mesta tražite, mora da je tu negde.'' - neko reče od njih koji su bili tu.
''Nema ga, šta nije u redu sa njim?! Ovakva dešavanja ne sme da propušta, nije mu dovoljno što se nije pojavio nego nas tretira kao decu.''
''Ne majmunišite se nego nađite Genzoa!''
- reče jedan koji je bio dalje od one dvojice koji su zašli u tu usku ulicu.
''Sto puta sam vam rekao da me ne zovete za svakakve gluposti'' - reče dubok glas koji je odzvanjao sa gornjeg sprata, negde iz mračnog ugla jedne terase. Ona dvojica pogledaše gore a sa gornje strane jedna silueta se primače ogradi
''Za tebe je doček novog kagea glupost?!'' - reče jedan shinobi
''(Novi kage?)'' - nije ništa na to rekao, samo se okrenuo i ode na drugu stranu. Rekao je kratko - ''Biću tamo''.
Nestade odatle i nađe se ispred glavnog trga. Trg je bio skoro pun, ljudi su pristizali, on je bio smiren i nije suviše mario za gužvu, samo je želeo da se što pre ovo završi.

Reci: 352

Pon Maj 17, 2021 8:29 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je sa desetak S Jonina na glavni trg.Spremio je svoj govor kako i dolikuje.Vidio je poznata lica i mnogo ljudi se vec skupilo.Jedan od S jonina mu daje informacije.Tijela ljudi iz Pecine Svijetlosti su donesena, Sano Manjiro je bio mrtav, ostali su svi prezivjeli sa blazim ili tezim povredama.Stao je na postolje, S jonini su se rasirili uokolo, te je par bilo pored njega.Nero je digao glavu i cistog obraza krenuo da govori.

Okupili smo se ovdje, kako bi svi bili obavjesteni da sam ja novi Lord ovoga sela.

Rekao je recenicu zatim slegao ramenima i sacekao da se svi smire.Nemalo nakon toga je nastavio govoriti.

Kada smo napustili selo, otisli smo u oblast devet.Pecina Svijetlosti je bila lokacija biranja novog Kage-a sela skrivenom u pjesku.
Kandidat sam bio ja, pored mene moj najbolji prijatelj Sano Manjiro.Vecina glasova je izla u moju korist, sto se tice S. Jonina i Jonina sela, par Genina je glasalo za Sano Manjira,.U tom trenutku selo je izdano.Tri S. jonina su pokrenula borbu, zavrsilo se smrcu Sano Manjira.Tu kao svijedok je bio jedan Jonin po imenu Antarcticite.Javno mu se zahvaljujem za hrabrost, suprodstavio se mnogo jacim protivnicima.,Stao sam u zastitu sela, te i sam zamalo poginuo.Nije bilo sanse da porazimo izdajice.Bili smo brojcano nadjacani, pritom su se mnogi ostali clanovi sela "izgubili" po oblastima ili se nisu ni pojavili.Tako da sam kao jedini prezivjeli kandidat primio titulu.Borba me je dovela na skroz drugi nivo, kako snage, tako i razmisljanja.

Uzeo je blagi predah, te se nakon toga nastavljao obracati selu.

Zelim da dodam, odredjeni od vas ce dobiti nove titule u ovome selu.Svi koji dobiju poziv su odabrani za nesto vise od obicni Shinobi-a u ovome selu.Svako ko ne bude bio spreman za takvu odgovornost, uvijek moze odustati od titule.U ovome selu se od dana danasnjeg, pocinju provoditi reforme.

Zatim je stavio na glavu svoju Kage kapu, navukao je na sebe svoj Lord ogrtac, poklonio se pred cijelim selom, kao njihov novi vodja i zastitnik.Nasmijesio se svojoj pobjedi i ako ga je i dalje grizla nemoc da zastiti Mikeya-Sano Manjira.

Reci: 398

Moje oči vide budućnost, ali ti je nemaš !

Glavni Trg Sunagakure-a PylEQ3Z

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Pon Maj 17, 2021 8:42 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kao i dosta ostalih ljudi Zero Two je pocela da tapse i da cestitala kage-u Nerru na novoj tituli i dobrom govoru nakon toga posto su ona i njen drug Raijin vec kasnili na njih zakazani sparing pitala ga je da li zeli da sada idu na isti i rekla mu je da ako hoce da ga ceka tamo i nakon toga je Zero Two produzila ka polju za trening

Reci: 82

Pon Maj 17, 2021 8:49 pm
Simi
Simi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Simi je posle tih rijeci bio jako dirnut. Jako ga je pogodilo to sto su neki umrli. Bio je također bijesan zbog tih izdajica i u sebi je promrljao da ga niko ne cuje:
"Koji luzer moras biti da na takvom mijestu izdajes."
Posle toga je kleknuo pred kagea rekavsi:
"Od danas samo vas slusam. Nadam se da cu biti od koristi. Ako treba dati cu i svoj zivot."
Posle toga je ustao i upalio sensor da bi mozda vidio nekog novog izdajicu.
#card284

Reci: 85

Pon Maj 17, 2021 8:51 pm
Raijin
Raijin
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je posle govora od našeg novog kagea sela peska Nerra i postavljanja novih pozicija se slagao sa tim i počeo da tapše.Posle tog je Raijin krenuo na trening polje jer je imao ugovoren sparing koji je trbao biti u 8 malo kasnim ali sam sad video Zero Two kako je krenula mislim da je krenula ka trening polju.

Reci: 68

Pon Maj 17, 2021 9:16 pm
Genzou
Genzou
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bez obzira na to što je pomno pratio događaj i ispratio svaki detalj ovog dešavanja oko izbora Kagea i njegovog predstavljanja, njegov pogled nije bio toliko dirnut za razliku od drugih koji su sa osmehom, ili čak i sa aplauzom dočekali novog Kagea. Malo podigavši kasu koja je skoro prekrivala njegove oči da ih blago otkrije, uputio je jedan kratak pogled, više misteriozan pogled ka novom Kageu koji ga je primetio i sa jednim dodirom na kasu označio odobravanje, više u smislu formalnosti nego onog energičnijeg odobravanja što su ostali radili, sa onom maskom koju je imao je teško bilo čitati njegove emocije.
Brzo je potom smakao svoj pogled i prekri ga kasom dok su ostali polako odlazili sa glavnog trga. Okrenuo se i izgubi se negde u gužvi, nestade u daljini.
Pon Maj 17, 2021 9:24 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuvsi sta je Novi kage imao reci ustao sam sa klupe i malo aploudirao. Posto je pretpostavljao da ce biti sahrana za palog ninju  odlucio je da mu oda pocast i prisustvuje tom događaju. Al jos uvek nije mogao da ode. Cekao je da Kage ode jer bi bilo nekulturno da ode pre njega.

Reci: 55

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Pon Maj 17, 2021 9:56 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Haan je dobio poziv od starjesina sela da bi trebao biti na okupu u glavnom trgu Sunagakure-a. Znao je da se tamo okupljaju samo u trenutku kada se nesto dosta vazno desava po selo. S obzirom da se smatra bitnim za svoje selo, uzdignute glave noseci Special Jounin titulu u sebi, koracao je prema trgu. Posto je toga dana kasno ustao a cijelo desavanje se desavalo u jutarnjim satima, nazalost je malo kasnio, medjutim to ga nije sprecavalo da cuje svaku rijec njihovog novog Lord. Shvatio je da je ovo nova stranica u zivotima svih shinobija unutar sela i da je ovo novi, zajednicki pocetak. Vjerovao je u ovoga vodju. Zajedno sa cijelim selom, posljednje rijeci Kage-a ispratio je aplauzom koji je odzvanjao Selom Pijeska oznacavajuci pohod u nove pobjede.

Reci: 136

I hate many things
&
Don't like anything specific

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Pon Maj 17, 2021 10:09 pm
Buba
Buba
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Neregularnosti:
1. Uchiha Nerro je sa desetak ninji (???) otisao po nekom tamo zahtevu da se bira kage. Trojica ljudi je izdalo selo, jedan je ubiwen, jedan je onesvescen i kage koga je Antarktik izglaso (najbitnija licnost naseg sela) je dosao na sledeci nacin: zero two je bila na eventu, glasala, vratila se u selo, pa opet majko mila otisla da donese telo novog navodnog kagea.

2. Zero Two i Nero nas kage xDDD su usli u selo, otisli u bolnicu odakle je on naredio s jonin gardi koja nema pojma sta se izdesavalo i da ga je glasao Antarktik, najbitniji ninja naseg sela, i da je on sa jednim glasom kage. Ostali seljani koji ajde recimo da ga znaju po njegovom ninja kvalitetu jer je jonin i neki uchiha kurac palac nemaju pojma niti su se pitali na datom eventu. Situacija je sledeca:

- Posto se saziv na trgu vec dogodio neka bude da su S jonini iz neke njihov zbunjenosti situacijom i ajde da kazemo neobaveštenosti poslušali ninju koji se oporavio instant od smrtnih povreda???? i sazvali taj meeting na sred trga.

- Ljudi koji prozivljavaju ovo neverovatno iskustvo su maksimalno zbunjeni i sokirani ovim performansom. Svi se prvi put susreću sa reči kage koja dosada nije postojala u istoriji naseg ninja sveta i tu im neki balawi jonin govori kako je on novi lord i kako ce da diriguje promenama. Ovo se desava u drustvu koje je naviklo na vece staraca i gde je strogo bilo zabranjeno vladanje pojedinca - napomena.

- Celo selo ne aplaudira jer ne postoji mogucnost da aplaudiraju osim ako nisu svi u neki veliki genjutsu

#card284

Palim senzor. Došao je na neki skup, stojao na krovu odakle može da vidi sve te slušao ovog pajsera

Šta je koji kurac Lord. Šta je koji kurac Kage.

Stoji i ne veruje, a izgleda ni ostali šinobiji ne veruju. Dodje ti čovek i kaže ti da je on tamo neka Kuga. Bože me oprosti

Eeeeeeeee Lotre aj boga ti pokaži mi prstom ko te izglaso sve, ja sam bio nažalost sprečen da dodjem.

Reko smejući se

Reci: 372

Pon Maj 17, 2021 10:17 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Zero Two prekinula sparing sa Raijinom dosla je da proveri trg da vidi sta da li se nesto tu desilo i iskoristila je Chakra Sense da bi proverila da neko ne zeli da izvrsi neki napad na novog Lord-a sela Nerra jer je pre toga imao problem sa izdajicama sela takodje je cula drsko pitanje nekog coveka koji je bio na krovu zgrade i kukavicki se odatle obratio lordu i odmah nakon sto je to cula popela se na zgradu dosla je odmah ispred coveka i rekla

"Ja sam glasala za Lord-a Nerr-a imas neki problem sa tim?".

#card284

Reci: 113

Poslednji izmenio Zero Two dana Pon Maj 17, 2021 10:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pon Maj 17, 2021 10:23 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Govor je bio dobar, to su govorile reakcije ostali Shinobi-a.Pljeskali su i podrzali novog Lorda.Spremio se da ode, te da zadnjom recenicom pozdravi svoj narod no onda je cuo ispad koji je unistio njegove rijeci.Zatim je Nero ishitreno upalio sensor, te odmah odgovorio.

#card284

(Kad smo kod sensor moj Jonin je vec gore isto palio sensor da ne bude medju postovima kao da je sta skriveno bilo)..

Zatim se Nero okrenuo i vidio na krovu kukavicu koja nije smjela da se pojavi na glasanju..

Demokratija je jedna stvar, no kada se ovo zavrsi za ovakav "upad" uz psovke i vrijedjanje mene kao novog Lorda Kage-a ce da ima odredjene sankcije.Sto se tice glasnja.Za mene su glasali S jonini, potom su izdali selo ali su glasalii prije izdaje.
Zatim Jonin Antarcticite,.Pritom pozivam Zero Two, Genin ovog sela da potvrdi moje rane, te da sam isto tako posle izdaje bio onesvjesten,ali posto ocigledno trazis neku nebuloznu rupu u tome da sam ja novi vladar ovoga sela.Mozemo i ovako.Narode, genini, chunin, jonini, elitni jonini.Svako ko misli da ja zasluzujem titulu koju sam dobio na orginalnom glasanju, neka podigne ruku i kaze da se slaze.Da napomenem da sam umalo umro, braneci naseg brata Sano Manjira.Dok je ova kukavica ostala na kapij ili ko zna gdje.

Zatim je Lord pored svoji S jonina stao i cekao da njegov suparnik sidje.

Sto se nepravilnosti tice:

*Jedino mjesto za glasanje je Pecina svjetlosti, ovo sto dopustam da se izjasne jos jednom je da dokazem da sam lord.
*Mozete me uhvatiti za testise i dobro me pomaziti i ti i druga bubica jer niste imali hrabrosti doci na glasanje.
*Opet me mozete samo pomaziti jer sam jedini koji se prijavio za titulu te je tako i dobio
*I jos jednom mozete me pomaziti zato sto je sada cijelo selo izrpalo kako me prihvata za novog vodju.Toliko od Nero-a Uchihe.Novog vladara Sunagakure-a.

Reci: 346

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Pon Maj 17, 2021 10:27 pm
Simi
Simi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Onako ljutit sam glasno rekao:
"Sta je picko. Siđi sa te zgrade eto te ko zohar na podu. Stao tu jos me Sunce nesto tuce kako god stanem. Ajde da se igramo pobune kao ljude ne kao kakve picke!!! Evo ja glasam za gospodina koji stoji dolje"
Posle tih rijeci odlucio sam sada da idem malo u rulju da me ne bi lako mogao pogoditi tehnikom.

Reci: 67

Poslednji izmenio Simi dana Pon Maj 17, 2021 10:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pon Maj 17, 2021 10:29 pm
Kizume
Kizume
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon relativno mirnog dana, Kizume se pojavljuje na glavnom Trgu Sela Peska na kom se održava predstavljanje novog Kazekagea, koji treba tek da se izabere i da se njegova titula ozvaniči. Kizume je upućen da se u centru pažnje nalazi najjači Uchiha, a ujedno i njegov Sensei, Nero Uchiha. Nakon održanog govora, dolazi vreme za odabir novog vođe sela, i Kizume bez razmišljanja i uz veliku naklonost podiže ruku u znaku glasanja za svog Senseia.

" Moj glas ide najčasnijem odavde, Neru Uchihi. " ( osmehuje se u pravcu Senseija, očekuje pozitivan ishod )

Kizume drži spreman gard, zategnute rukave ne bi li uvideo potencijalnu opasnost, ne želi da njegov Sensei i ujedno ostatak sela budu u opasnosti.

Reci: 139

Pon Maj 17, 2021 10:30 pm
Raijin
Raijin
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je posle prekinutog sparinga sa Zero Two jer je imala osećaj da nešto nije u redu došao sam sa njom da proverimo da li je sve u redu.
Morali smo doći da proverimo kako bih zaštitili našeg Kagea sela peska Nera

Podigao sam ruku i glasno rekao:Dajem glas za Nera

Reci: 77

Poslednji izmenio Raijin dana Pon Maj 17, 2021 10:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pon Maj 17, 2021 10:32 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U trenutku kada je okrenuo ledja cijelom desavanju krenuvsi nazad za svojim poslovima, cuo je neko koskanje. Promatrajuci malo i razmisljajuci sta bi to moglo da bude, shvatio je da se radi o pobuni. Zar se nije moglo rijesiti na neki drugi nacin, u neko drugo vrijeme i na nekom drugom mjestu -razmisljao je. Nije mogao da vjeruje sta se sve zbiva pred tolikom skupinom ljudi koji su dosli podrzati novi, zajednicki pocetak. Saslusajuci svaciji govor odlucio je podici ruku kako bi podrzao Kage-ov govor, tacnije zahtjev za novo glasanje. Imao je osjecaj da ce zavrsiti jednoglasno i da ce svi podici ruku za novog Kage, osobu koja je bila spremna i zivot dati kako bi seljani Sela Pijeska zivjeli bez straha u svojim domovima.

I hate many things
&

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Pon Maj 17, 2021 10:34 pm
Hizuki
Hizuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hizuki je laganim korakom krenuo ka glavnom trgu sela peska da bi se prosetao. Kada sam stigao do trga video sam par ninji kako stoje u polozaju kao da zele da se bore. Veoma brzo se sklonio sa strane i bio je vrlo oprezan. Zatim je stao i posmatrao oko njega su bile mnoge nindze ali je on bio vrlo stalozen. Samo je posmatrao i razmisljao sta ce sledece da se desi.
Zatim je uzviknuo:
Moj glas pripada Neru Uchihi.

Reci: 78

Reci: 142

Mozes me uhvatiti, ali ne i zarobiti.
Pon Maj 17, 2021 10:38 pm
Genzou
Genzou
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegov nestanak sa ulica je rezultovao dolaskom na jednoj od zgrada gde je nekom skrivenom željom hteo da uhvati veći i dosta detaljniji pogled na glavnom trgu. Nakon nekih kratkih govora i situacije koja se očigledno zbila on, pre nego što je odlučio da se spusti na zemlju, je primetio jednu osobu koja takođe stoji na jednoj građevini, kao i on sam. Bez obzira na njega i bez sklanjanja fokusa na tu osobu, on se spustio dole i podiže ruku kao znak glasa koji otide Neru.
Pon Maj 17, 2021 10:38 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zero Two je sisla sa krova i bila pored mase ljudi i nakon govora Kage-a brzo digla ruku u vis da glasa za njega,te lepo i jasno i glasno rekla "Moj glas ide za Neroa Ucihu" te nakon toga se lagano sklnonila iz mase i naslonila se uz neku zgradu
Pon Maj 17, 2021 10:39 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uz pomoc stapa sam prisao bilze bini gde je bio Kage.

Istina je. Vecina ninji je na glasanju glasara za lorda Neru. Onda je izbila borba gde je bilo i nastradalih. Ako meni neverujes reci to mojoj nozi koja je u zavojima zbog iste te bitke.

Posle toga sam digao ruku podrzavajuci novo proglasenog Kagea. Nisam verovao ninji koj je ustuknuo pa sam za svaki slucaj hteo da proverim desavanja unaokolo.
#card284

Ch 970

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Pon Maj 17, 2021 11:02 pm
Kizume
Kizume
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ugledavši zadovoljstvo na licu Senseia, Kizume željno iščekuje odgovor Nerovog suparnika i ujedno kraj i proglašenje novog Kazekagea. U toku mirne tišine, Kizume zavlači jedan senbon u desni rukav, zajedno sa već postojećim kunaijem, čisto radi razonode i veće predostrožnosti.

Spreman je da reaguje u slučaju opasnosti i pažljivo promatra svaki ugao na trgu, pomalo naporno, ali vredi.

Reci: 75

Reci: 114

Pon Maj 17, 2021 11:50 pm
Urami
Urami
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

# Nakon sto su clanovi glasali i izabrali Neru za novog kazekage-a Jala & Buba su napustili selo sa nekolicinom seljana
na miroljubiv nacin bez da im iko namece svoje misljenje da moraju da slusaju novog kage-a ostanu u selu i slicno.
Ninje koje napuste selo nisu MISSING NINJE niti imaju bilo kakav bounty i slicno. Roleplay ce nastaviti normalno
od ovog trenutka sa Nerom na celu sela.
Pon Maj 17, 2021 11:56 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je jasno selo izabralo Nero-a Uchihu za Kage-a sela..Mladi Nero se tada obraca shinobi-u.

Selo je reklo svoje, kukavicluk se prepozna.Sada ili mi se pokori ili mi se gubi sa ociju i ti i svi koji imaju misljenje kao ti.

rekao je Nero hladan, bez aktivacije svog Sharingana zato sto za borbom nije bilo potrebe, rekao je sto je imao, zatim se zaputio u svoje odaje zahvaljuci se svome selu.

Hvala vam, Necete pozaliti !

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Uto Maj 18, 2021 10:03 am
Simi
Simi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle od kako je izabran oficijalno novi kage ostao sam malo na trgu. Nije mi se nesto dalo da idem pa sam malo ostao da razgledam ovaj trg. Razmišljao sam o tome zasto su se toliko pobunili i zasto su dosli do te mjere da napuste selo. Shvatio sam da je to zapravo žudnja da budes neko, ali nije bilo uredu uraditi na ovakav nacin.
Uto Maj 18, 2021 10:48 am
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto su "protestanti" napustili selo Zero Two je ostala jos malo na trg-u nakon sto je novi Kage Nerro otisao u svoje odaje Zero Two je odlucila da napusti trg jer je mislila da se sve vec zavrsilo i da nema potrebe da bude tu.

Zero Two se uputila ka baru Tiha Noc da tamo popije jedno pice i razmisli o svemu sto se desilo proteklih par dana.

Reci: 86

Uto Maj 18, 2021 5:12 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cim je sve bilo gotovo odlucio sam da odem i da vidim kad ce biti sahrana palom ratniku. Posto sam pretpostavio ko to zna odma sam otisao u tom pravcu. Oslanjao sam se na stap,al sam vec osecao da sam sve bolje i da cu uskoro mogu slobodno da se krecem.

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Sre Maj 19, 2021 6:11 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Zero Two dobila obavestenje da treba da bude na trgu Zero Two se brzo uputila ka istom dosla je prva jos niko nije bio pa je  cekala da dodju ostali i Kage Nerro i kaze sta ima i da vidi da li ima neko naredjenje za nju da odradi i za ostale ninje sela peska
.

Reci: 78

Reci: 119

Poslednji izmenio Zero Two dana Sre Maj 19, 2021 6:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Sre Maj 19, 2021 6:18 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svega par dana je proslo od proslog okupljanja u glavnom trgu Sunagakure-a. Rijetkost je bila da u roku od sedam dana dva puta bude pozvan na tako vazno okupljanje. Shvatio je da se u selo uvode jako bitne promjene i da seljani nisu pogrijesili kada su g. Neru doveli na tago bitnu i zahtjevnu poziciju. Zajedno sa kovertom u ruci na kojoj je stajao poziv za dolazak tamo, stigao je na trg Sunagakure-a i cekao pocetak nekog desavanja. Nadao se da je u pitanju neka zajednicka misija ili ipak samo podjela nekih titula i sl.

Reci: 101

I hate many things
&

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Sre Maj 19, 2021 6:31 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je na glavni trg, Sharinganom je pregledao sve oko sebe zatim okruzen svojim ljudima cekao da se svi skupe.Nije bilo vremena da se za*ebava.Morao je brzo da reaguje.Zatim cim se narod skupio, poceo je da govori...

Nesuglasice, te projne izdaje su poljulale stupove drustva u ovome selu.Dosao sam do titule posteno ali izdajice nisu mogle da trpe moju nadmoc.Posto ste vi kao stanovnici sela uvijek ispred samo jednog Lorda sela.Zelim da vas zamolim da se spremite za evakuciju.Ko zeli uz mene i moj odred da pregleda selo, naime.Bombe su postavljene od strane izdajnika.Sada moramo regovati brzo kao jedan.Evakujacija, uz trazenje i deaktiviranje bombi je sada jedino vazno.

Kada je to rekao, samo je sacekao da vidi ko ce ici uz njega da trazi po selu, da odmah u glavi sastavi odrede.Zatim je dodao..

Svi mogu otici, ja sam rekao da cu braniti selo zivotom, cak i sam da ostanem, ostati cu dok ne deaktiviram zadnju bombu.

Glavni Trg Sunagakure-a Hl4X
....

Reci: 197

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sre Maj 19, 2021 6:32 pm
Raijin
Raijin
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je dosao do glavnog trga sunagakure-a jer su svi pozvani od strane Kagea Nera.Rekao je da je hitan slučaj i da moramo doći da pomognemo.Raijin je nestrpljivo čekao i ostale da vidi sta se dogadja i tamo je sreo prijateljicu Zero Two.

Došao sam do Zero Two i upitao je:Da li znas o cemu se radi ovde?

Reci: 91

Sre Maj 19, 2021 6:36 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosavsi bas na vreme da cuje obavestenje odma je reagova i krenuo za lordom da trazi bombe po selu i ako nije imao velike sposobnosti u otkrivanju cakre ipak je znao kako da nadze slrivene predmete.

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Sre Maj 19, 2021 6:40 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Kage Nerro rekao sve sto je imao Zero Two se odmah javila da kaze sta ima i rekla je.

- Zahvaljujem sto ste mi da li da kazem sta zelim  i onda je rekla: Ja i Raijin zelimo da se prijavimo da trazimo bombe po selu, predlazem da mi trazimo bombe oko kapije sela naravno ako se vi slazete sa timeKage Nerro.  
Takodje je odmah uradila sensor nebi li osetila ako je bomba blizu nje.
#card284

Reci: 111

Sre Maj 19, 2021 6:45 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslusao je sta tacno Kage ima da kaze i krv u njegovim zilama se zaledila. Slusajuci njegove posljednje rijeci osjetio je mrznju u njegovom glasu. Haanu nije bilo svejedno. Nije zelio da bude kukavica i da napusti selo... ipak Special Jounin titula sija na njegovom celu. Dobio je snagu, hrabrost i motivaciju da istrazi selo i istrijebi te bombe koje su postavile ljubomorne duse. Adrenalin je poskocio u njegovom tijelu.

Stegao je crnu Sunagakure oznaku oko čela i progovorio:
Lorde... do posljednje kapi krvi !

U tom trenutku bacio se na razmisljanje kako bi mogao otkriti te bombe i spasiti selo od potpunog unistenja.

Glavni Trg Sunagakure-a Tatsuya-Shiba-mahouka-koukou-no-rettousei-40451297-1280-720

Reci: 129

I hate many things
&

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Sre Maj 19, 2021 6:51 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ocekivano cijelo selo je opet stalo uz Nero-a Uchihu.On je onda odmah rekao..

Odmah odradite evakuciju svakoga i krenite prema kapij Zero Two i Rajin.Pritom Antarcticite pridruzi mi se gore, Jonin si, vjerujem da ces dobro posluziti.
Ako neko ima jos neku ideju voljan sam cuti....

Imao je plan ali nije imao tacnu informaciju kada se bombe aktiviraju.Opet je stao ispred sela, povukao svoj ogrtac i stavio svoju kapu, zatim progovorio.

Ponavljam svi koji nisu sigurni u mene ili u shinobi-e sela koji rade na problemu uz mene, neka se pridruze obicnim ljudima u evakuacij.

Zatim je zamahnuo plastom i okrenuo se cekajuci da Antarciticite dodje, tokom okreta je pokazao prstom na S jonina koji je rekao dirljivu recenicu.

Glavni Trg Sunagakure-a UzL18AP

Reci: 152

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sre Maj 19, 2021 6:58 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je adrenalin bujao u njegovoj utrobi, slusao je sta njihov Lord ima da kaze. Pored toga sto je slusao Lorda, cuo je jako pistanje u usima zbog silne nervoze. Ovo je bila prva misija na kojoj je Haan zajedno sa seljanima mogao izgubiti svoj zivot. Noge su pocele da se tresu. Haan je u tom trenutku shvatio da on, zajedno sa Antarcticite i Lordom, mora spasiti svoje selo. Dok su razne misli prolazile kroz glavu, Nero je pokazao prstom na njega... U tom trenutku Haan se prepao jer je po trenutnom brojcanom stanju mogao ostati sam te tako istrazivati selo. Bilo je to ono cega se Haan najvise pribojavao.

Da Lorde?

Rekao je to spustene glave u znaku poniznosti svome Lordu.

Reci: 129

I hate many things
&

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Sre Maj 19, 2021 6:58 pm
Raijin
Raijin
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raijin je prvo krenuo po naredjenju Kagea Nera da evakuišemo selo.Pozvao je sve i krenuo ka kapiji sela peska sa svim ljudima koji su ga pratili i rekao:Ne brinite se ljudi naš Kage Nero i ANBU operativci će srediti ovo bez problema,nema potrebe za brigom i ka kapiji sela peska je koristio senzor ne bi li primetio neku bombu u blizini.

#card284

Reci: 91

Sre Maj 19, 2021 7:01 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je cula sta je sve Kage Nerro rekao Zero Two je rekla "U redu" i rekla Raijinu da on  krene sa njom ka glavnoj  ulici da svima  razglase  kakva  je  situacija u selu i sta  je Kage Nerro rekao.

Reci: 67

Sre Maj 19, 2021 7:08 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ljudi su se razisli, ostao je S jonin i Antartik.Nero se okrenuo prema njima, te uz veliko velicanje njega, brzo spustio svoju glavu u znak postovanja prema hrabrosti.

Ne ponizuj te me svojom poniznoscu.Vi ste hrabri momci i drago mi je sto imam ovakve ljude.Moramo reagovati brzo, da li neko ima neki plan pored mog?

Zatim je gledao u njih i cekao da cuje bilo sta kako bi znao sta ce odgovoriti..Uzeo je cigaretu, zapalio zatim ponudio njih kako bi ih smirio.I on sam je zapalio samo kada je stresna situacija u pitanju.

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sre Maj 19, 2021 7:13 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po zahtevu kagea popeo sam se na binu i stao iza njega. Uzeo sam svoj povez ninje iz dzepa u sakou i stavio na celo.posto je povez bio trouglastog oblika crna tkaninom je prekrio seo vrh glave. Osecao sam se nervozno jer prosli put nije uspeo nikoga zastititi. Kage je preostale ninje pozdravio i ponudio cigarom da se smire al sam ja odbio i uzeo flasu sakea i par casica i ponudio ostalima. Mislio sam da ce nas alkohol boje opustiti.

Reci: 82

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Sre Maj 19, 2021 7:40 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

...
Necemo piti, ne slavimo nista, nego ili pobjedjujemo ili umiremo..S jonine, tvoje ime je?

Pitao je S jonina, nije imao informacije o njemu jer ih nije trazio. samo je znao da je S jonin, Nero je zatim spremio svoj um najgore i ponovio opet..

Mozete otici ako smatrate da je ovo uzaludna misija...

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sre Maj 19, 2021 7:42 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prema Lordovim rijecima nisu imali potrebe za strah. Cak ih je i sam Lord ponudio cigaretama kako bi se stabilizirali. Haan nije zelio trositi rijeci pa je samo klimnuo glavom desno-lijevo jer ne konzumira cigarete. Uzdahnuo je par puta, podigao pogled prema Lordu i progovorio

Glavni Trg Sunagakure-a 3bb366062c83f18c9683505ea677a4a7

Moje ime je Haan.

Odmorio je par sekundi te ponovo

Lorde... imam jednu ideju. Posto sam godinama trenirao i usavrsio svoje Sensor sposobnosti, postoji jedna tehnika koja bi mogla otkriti nekih 90% sela. Nisam siguran da bih je odmah mogao izvesti. Potrebno je dosta koncentracije i volje da se izvede ta tehnika. Zamolio bih za pomoc, uz duzno postovanje, od vas kako bi se ta tehnika pravilno izvela. Moze?

Upitao je i trema je uradila svoje. Osjetio je bol u stomaku.

Reci: 149

I hate many things
&

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Sre Maj 19, 2021 7:47 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svidjali su mu se njegovi saborci, pokazivali su postovanje sto je imponovalo jednom Lordu Kage-u i ako je navikao na takvo nesto.Nakon par minuta, dobio je dobru ideju od njegovog vojnika Hana.Odmah je prokomentarisao.

Pokusati cemo, reci mi sta treba da uradim vojnice.Pritom objasni mi kako radi ta tehnika?

Upitao je Nero gledajuci u Hana, zatim je okrenuo pogled prema Antartiku, pogled je govorio "Uozbilji se".Zatim je cekao odgovor od Han-a.

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sre Maj 19, 2021 8:02 pm
Haan
Haan
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hmmm... Nije znao kako tacno da odgovori Lordu. Sto je vise vrijeme odmicalo to je Haanov pogled sve vise letao. Polako je krenuo da se znoji pa je nekako, na jedvite jade progovorio osvrcuci se na literaturu i prisjecajuci se kada je citao o toj tehnici.

Pa ovako... Poceo bih od toga da su nam potrebna tri shinobija, vi Lorde, Antarcticite i ja. Stali bi u jedan krug koji bih ja procjenio odokativno. Potom bih prikupio svu svoju chakru na jedno mjesto, skoncentrisao bih se i ta tehnika bi trebala proraditi. Radi se o sealu odnosno pecatu koji bi se ocrtavao u tom krugu i mi bi osjetili doslovno svaki komadic/zraku chakre u ovoj oblasti i svakoj oko nje, tacnije oblast 25, 26, 34, 41, 42 i oblast u kojoj se nalazi selo odnosno oblast 33. Samim tim bi osjetili i sve te skrivene bombe po selu Pijeska i lakse bi ih odstranili i tako otklonili potencijalno urusavanje sela.

Nakon svega toga uzeo je predaha i par puta se nakasljao jer je govor koji je drzao bio doista dug.

Reci: 187

I hate many things
&

✦     PASIV     ✦

#card1381
#card466 #card189
#card226 #card653
Sre Maj 19, 2021 8:07 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stojao sam pored sve ninje koji du stajali spreman da radim sta god je potrebno da odbranim selo. Stajao sam i posmatrao unaokoli gledajuci dali je mozda neko ostao ili se mozda nesto neobicno desava. Nista nisam primecivao i samo sam slusao razgovor Kagea i drugog ninje.

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll
#card760
Jedan revolver
3 skroll
#card183
Fuma suriken

#card169
U torbici:

#card13
Jedan kunai
#card21
Jedan surikena
#card157
Dva pilule za vrednosti
#card177
Dve pilule za Gendzicu
#card156
Pilula za hp
#card160
Tri bombe

#card978
Sre Maj 19, 2021 8:25 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cekao je Shinobi-a koji je smisljao kako da izvede tehniku, on je bio miran, takodjer i Antarcticite.Nisu pokazivali ikakve emocije, no doza euforije i mogucnost da se umre, prosto se adrenalin dizao iz momenta u momenat.Svi smo cekali da Han progovori, nije bilo toliko vremena za igranja "Imam novu tehniku"..Nadao se da Han nije blefirao, poceo je da se moli samom sebi za sebe.Da li je Nero poceo da puca posle svega ili nesto drugo..

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sre Maj 19, 2021 8:42 pm
Antarcticite
Antarcticite
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok smo caskali ja sam razmisljao gde bi sve bombe mogle biti. Pretpostavjao sam da su verovatno postavljene na naj bitnijim mestima. Vec sam i bio naslutio da ce u opasnosti biti glavna zgrada kao i bibioteka gde je zapisana bitna istorija sela. A naj verovatnije ce da nam napadnu i bolnicu. Ostale bombe bi naj verovatnije bile tako skrivene da bi bilo tesko da se dohvate. Al sam ja bio spreman da cak iskopam drvo iz korena ako bi to spasili selo.

Pasivne:

#card652
#card653
#card508

Sta imam na sebi:

#card15

Unutar uniforme:

#card161
1 skroll
Prazna
2 skroll