Naruto Ninja Way 2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2021

Kage Soba

Pon Maj 17, 2021 1:57 am
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odvojena soba u bolnici namjenja za Lidera sela.Nema broj niti obiljezje.U ovu sobu se dovodi samo Lider ili bitni cinovi u selu.Posebno je zasticena i uvijek je dostupno osoblje bolnice.

Kage Soba Cpf7SP_WYAAeTO_

Reci: 48

Moje oči vide budućnost, ali ti je nemaš !

Kage Soba PylEQ3Z

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Pon Maj 17, 2021 2:06 am
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Doveden je u sobu zaljeceni rana ali ona u njegovoj glavi nije prosla.Ostavljen je u sobi da vraca scenario iznova i iznova pokusavajuci se sjetiti svega.Nije ni pokusao da hoda, vjerovao je da ce to moci kroz par sati sna, njegova chakra se vracala u normalu a on je gledao kroz prozor.Shvatio je da na glavnom trgu mora odrzati govor za par dana.Reci kako je zadnji prezivjeli kandidat i kako je ostao kao Kage ovoga sela, bolno ali istinito.Nije znao sta se desilo sa njegovim suparnicima, te scene su se polako vracale u glavu, dok je on sam pokusao da sazvace cinjenicu da je porazen.Katastrofalan nacin za postati Kage.Sada je shvatio da zelja za moci trazi zrtvu...

Kage Soba PylEQ3Z

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Pon Maj 17, 2021 5:32 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

...(Za bolji dozivljaj)...

Odjednom, sve je utihnulo.Nije cuo ni jedan zvuk.Sjecanja su se krenula vracati i odjednom kao da je bio u Genjutsu-u.Sve najgore scene u njegovom umu su dosle na vidjelo.Vidio je kako govori u borbi..

"Ne brini Mikey..Necu dozvoliti da moji prijatelji umru.."

Zatim se vraca na sam pocetak, kako je pustio da napadi idu na njegovog najboljeg prijatelja.Provlaci se i Jonin, koji je hrabro stao na njihovu stranu, stitio ih, zatim opet nemoc Nero-a Uchihe koji gleda bitku i ne reaguje napadom.Sve se odigrava u sekundama ali u njegovoj glavi to su sati svih najgori emocija.Kukavicluka, poniznosti.Nakon par scena dolazi ona glavna.Ona koja Nero-ov um lomi na komadice....

...

Mikey pada mrtav od neprijatelja, njegove zadnje rijeci.Pun zelje za osvetom i sav pun bijesa..
U njegovom pogledu je vidio osudu.."Zasto nisi ispunio obecanje i zastitio me, zasto si bio slab"..

Tada Nero u bolnickoj prostorij od koje Vidi i dalje bojno polje, spusta glavu i pusta suzu.

Kage Soba Tenor

Suze postaju rijeka, njegove emocije ga lome i pretvaraju od nekad poznatog ratnika, ubice.Obican pepeo.
Udara o pod, osjeca se kao da je on kriv za ubistvo njegovog najboljeg prijatelja, vrti kroz glavu i lijepe trenutke sa njim.Sto dodatno dodaje so na vec otvorenu ranu.Bio je potpuno bez duse, nije imao srca ni hrabrosti da pogleda iluziju Mikeya u oci, osjecao je beskorisnost i nemoc.

Mikey, cujes li me? Obecavam vise nikada necu biti slab ! Nikad vise !

Kroz jecaj je glasno govorio, njegove oci vise nisu bile iste, mentalni sok koji je dozivio je uzrokovao ono sto je cuo samo u pricama, ono sto je procitao sa Uchiha ploce u kamenoj ploci Uchiha klana.

#card543

Kage Soba 149d62053447623a103803366629

Oprosti Mikey...

Zadnji jecaj i krik kroz tu recenicu oformio je novog vojnika,.Promjenio je Nero-v pogled na svijet,.Kage sela skrivenog u pjesku, borca za pravdu i osobu koja ce dati zivot za prijatelja.Samo sto je izgubio zadnjeg...

Reci: 384

Kage Soba PylEQ3Z

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Pon Maj 17, 2021 5:51 pm
Nero Uchiha
Nero Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pridigao se, zatim S jonini ulaze u sobu (NPC).
Nero je stao ispred garde S jonina zatim dao naredbe.

Izdali su nas, tri S jonina sela Sunagakure na specijalnom mjestu biranja Kage-a.Ja sam posljednji prezivijeli, S jonini su otisli u drugom pravcu.Obavijestite clanove sela da dodju na glavni trg.Zatim u oblasti 9 donesite onesvijestenog Jonina i dajte mu odmah hitan tretman ako bude u opasnosti po zivot.Zatim donesite tijelo mrtvog Sana Manjiro-a.Sretno.

Rekao je Nero zatim pustio gardu da izadje.Dosao je do medicinske sestre, te joj rekao da napusta bolnicu, te da ga ne zanimaju nalazi.Osjecao se u mogucnosti.

Kage Soba PylEQ3Z

Pasivne:

#card122 #card227
#card653 #card267

Sub Maj 22, 2021 3:14 pm
Erik
Erik
Kazekage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je gledao u sobu kroz vec otvorena vrata, usao je u nju te zatvorio ista. Posto je bio sam nije zeleo da trosi reci, da razgovara sam sa sobom. Sklopio je ruke kako bi se dovoljno dobro skoncentrisao.

#card284

Nakon sto je poceo osecati svaki delic chakre, poceo je pretrazivati svaki delic sobe, svaki cosak, svaki ormaric. Na kraju zavlacio se ispod kreveta u nadi da ce naci neku bombu. Soba bese mirna i tiha, pa mu je lako bilo da se na nju skoncentrise.

Kada je bio siguran da je osetio svaki delic zemlje, odradio je znake rukama hodavsi po zidovima, popeci se na plafon gledajuci odozgore nebi li sta nasao.

#card65

(Obavestiti ukoliko ima neke bombe, vraticu se da je deaktiviram)

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu