Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

NNW 2022

I dio Chunin ispita

Sub Maj 15, 2021 12:20 pm
Pello
Pello
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prvi dio ispita se ogleda u teorij i roleplayu.Ovdje ce te odraditi roleplay kako se nalazite sa Ispitivacem u prostorij. (Sunagakure i Konohagakure su odvojeni po roleplayu, tako da pisete u istoj temi ali svi koji nisu u vasem selu, za vas nisu u istoj prostorij). Odgovore saljete meni na discord u dm.Roleplay mora da bude dobar, pregledan.Ako neko bude varao na ispitu, automatski ce biti oboren.Sretno

Pitanja:

1. Na vas ide Genjutsu 400dmg-a i Katon 400dmga.,bez roleplaya... napisite odbranu od tih napada (Detaljno kako se branite).
2. Ako postanete Chunini koji je vas sljedeci skill poen i zasto bas taj?
3. Ako na vas ide napad iz Katona..(buffovan do lvl 160 ) Dragon Stream (procitajte karticu ako je ne znate), da li se mozete braniti skrivanjem u zemlju, kartica Hiding Like A Mole (Element zemlje je u pitanju).?
4. Da li Katon napad od 600dmg-a, probija 600def, i zasto da ili zasto ne?

-Nero

Reci: 172

Sub Maj 15, 2021 3:28 pm
Rio
Rio
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rio je otvorio vrata ucionice i seo za prvu slobodnu stolicu.
Bio je opusten ali i uzbudjen u isto vreme.
Mala trema je dolazila do njega zato sto mu je to prvi pu da radi Chunin ispit.
Nije se plasio da li ce da padne ili ne, jer je bio siguran u sebe,
ali je svakako imao mali strah u sebi.
Kada je seo za stolicu pogledao je oko sebe i video monogo drugih ljudi kako rade ispit.
Usput je video i druge ninje koje su pazile da neko ne pokusava da vara.
Potom  je pogledao u test i rekao sebi:

Okej, mozes ti ovo.
Posle svega, radio si i teze stvari tako da ovo ne predstavlja neki problem.
Samo cu raditi polako i smireno.

Cim je Rio zavrsio recenicu, jako je uzdahnuo pun sebe te uzeo olovku u ruke.
Pogledao je u test i video da su pitanja prilicno laka, i da nije imao razloga da se imalo uplasi.
Polako je poceo da radi jedno po jedno.
Posle nekih pet do sest minuta, zavrsio je ceo test i ustao sa stolice.
Potom je prisao stolu i predao test.
Bio je jedan medju prvih koji je uradio.
Na njegovom licu bio je osmeh pun radosti.

Reci: 220

Sub Maj 15, 2021 10:11 pm
Zero Two
Zero Two
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se vratila sa treninga usla je u ucionicu i dobila test koji ce da radi prvo je malo bila zacudjena jer je ocekivala da ce biti isto kao na genin ispitu ali idalje je htela da polaze taj isti ispit nakon sto je odradila test ustala je i predala ispit bila je medjuprvima sto ju je dosta iznenadilo nakon predaje test-a izasla je i krenula ka drugoj fazi ispita

chika-dance.gif

#card466#card189
#card653#card652
#card985#card987
Sub Maj 15, 2021 10:25 pm
Aizawa
Anbu

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nikada mi nije bilo jasno kako neko moze da nema tremu pred ispit!

Bila je velika guzva u cekaonici.Stajao sam pribijen uz zid,sa osecaj kao da idem na sudjenje.U ruci sam drzao svoju svesku,povremeno otvarajuci je i paranojicno gledati da mi nije nesto promaklo.

Osim u svesku takodje sam gledao na lica drugih ispitanika,izgledalo mi je kao da se niko osim mene neplasi,pak mislim da nisam jedini koji je cuo od starijih da je ovaj ispit strasan.Govorili su da su samo najbolji od najboljih uspevali da poloze,i da nije moguce prepisati!

Posle nekih 10 minuta cuo sam zvono koje je oznacavalo ulazak.Kada sam se odgurnuo od zida video sam da su mi se tresle od straha.Oblivao mi je hladan znoj,isti onakav kao pred genin ispit iako je ovo sad bio samo obican test znanja.

Nemam od cega da se bojim,jel tako?

Iako sam to ponavljao hiljadu puta u sebi nije pomoglo.Ali nekako skupih snage i uputih se ka vratima.Prvi pogled ka unutra me je ostavio bez reci.Sa svake strane su sedele Ninje vecih rankova.Glavni ispitivac nam je objasnio da su oni tu da se pobrinu da niko neprepisuje.

Kad smo seli na nasa mesta osetio sam snazan bol u stomaku.Znao sam da nisam trebao da se najedem ramena pred ispit!Dok sam se fokusirao na bol u stomaku video sam da je ispred mene postavljen papir sa pitanjima,kada se trznuh cuh ostar glas koji rece :

POCNITE!

Lagano uhvatih papir i uz veliku nelagodnost okrenuh ga.Na prvi pogled u pitanja sam odma splasnuo.Nisu bila toliko teska sto me je ucinilo malo opustenijim.Zgrabio sam olovku i u velikoj brzini poceo da pisem sve sto sam znao.

Posle relativno kratko primetih mog prijatelja Ria koji si izdvaja iz mase i predaje medju prvima.Posle desetak minuta sam i ja zavrsio test i sa uzbudjenjem ga na sto predah glavnom ispitivacu.Ne znam zasto sam imao svu onu tremu!U tom trenutku osetih da mi je jedno veliko breme palo sa ledja.Ustadoh i opustenim koracima se uputih ka vratima pun sebe!!

Reci: 424

There's Nothing Crueler Than Letting A Dream End Midway:

#card347
#card226
#card653
#card189

I dio Chunin ispita 13031913_0
Sub Maj 15, 2021 10:51 pm
Kizume
Kizume
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kizume se oseća spremnim za polaganje navedenog ispita, zaseda u čekaonici čekajući pravi momenat da uđe u prostoriju u kojoj se nalazi njegova šansa za poboljšanje. Nakon određenog vremena, biva spreman i bez kucanja otvara vrata ulazivši u prostoriju.

Kizume navlači kapuljaču, otvara vrata levom dok desnom rukom povlači rukav, priprema se za polaganje ispita. Osećaj nelagodnosti nije prisutan, Kizume je siguran u pozitivan ishod ispita i po ulasku u prostoriju, ne zatiče nikog poznatog, zauzima prvo mesto na koje naleće.

" Pa da vidimo.. " ( ne pokazuje nikakve emocije )

Zauzevši komfortan položaj u stolici i uzevši olovku u ruke, čeka glavni znak ispitivača kako bi krenuo sa izradom pitanja. Okreće se oko sebe i zagleda prostoriju, još uvek nije pogledao papir na kom su pitanja, deluje potpuno smireno. Ispitivač klima glavom što predstavlja okidač za početak ispita. Sat otkucava, Kizume kreće sa izradom ispita.

Nakon uspešno odrađenog kompletnog teksta, zavlači stolicu ne znajući da li su svi odgovori tačni, ali se nada pozitivnom ishodu. Klima glavom ka ispitivaču, zasukava rukave i baca poslednji pogled na učionicu. Ispod klupe ostavlja izrezbareni znak, koji za njega predstavlja istinski izvor odanosti i sreće.

Reci: 224

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu