Naruto Ninja Way 2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2021

Hala Ikomikidomoe

Ned Nov 03, 2019 7:00 pm
Uryu
Uryu
Academy Student
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hala Ikomikidomoe Cb4f4438007ac1640190151926d9e8cd

Svecana prostorija u zgradi uprave. Generacijama je sluzila za okupljanja suverena teritorije koja sada predstavlja Amegakure. Izlizane slike onih koji su se istakli izuzetnim cinovima i dan danas vise na zidovima. Doba shinobija oznacilo je kraj ovakvih vladara, ali njihovo duhovno prisustvo i dalje vodi i usmerava nove generacije vodja.

Reci: 64

Ned Nov 03, 2019 7:07 pm
Uryu
Uryu
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uryu je sedeo za stolom na celu prostorije. Ocekivao je da ce imati drustvo kagea, no izgleda da Izumiju tacnost nije bila jaca strana. Gledao je kako plamenovi sa svecnjaka koji su oivicavali protstoriju igraju preko lica preminulih vladara koje bi svako sa imalo istorijskog znanja trebalo prepoznati. Nije mislio da ce ikada sedeti na takvom mestu. Ispunjavao ga je groteskan osecaj odgovornosti prema onima koji ce doci. Primetio je da mu noga igra ispod stola.

Dubokim udahom ispunio je pluca vazduhom, a potom ga ispustio u okolinu. Ponavljanje ovog rituala nekoliko puta za redom dozvolilo mu je da primiri zivce pre nego sto se iko drugi pojavio u prostoriji. Spustio je dlanove ravno na sto, pokusavajuci da izigrava stoicnu figuru kakvom se ocekivao biti.

Reci: 127

Ned Nov 03, 2019 7:19 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pismo koje je dobio bilo je kratko, ali je tacno govorilo i naglasavalo da njegov dolazak mora biti tacan. S' obzirom da mu tacnost nije oduvek bila jaca strana, dok je stajao pred sobom gde je trebalo da udje na sastanak, uredio je kosu tako da izgleda koliko-toliko pristojno, a nakon toga mu pogled odluta do sata i vide da kasni svega par minuta. Bio je zadovoljan time, te nakon sto udje u prostoriju, vide za stolom samo Uryua.

"Dobro vece, Uryu. Mislio sam da kasnim, ali vidim da ni ostali jos uvek nisu stigli."

Rekao je Dominic, a potom i izvukao jednu stolicu koja bese udaljena dva ili tri mesta od one na kojoj je Uryu sedeo. Udobno se smestio, te odlucio da prekine neprijatnu tisinu jednim opustenim pitanjem.

"Kako si veceras Uryu?"

Upitao je sasvim opusteno, opustenim glasom kako je i zeleo da zvuci. Zeleo je u tom trenutku da zapali cigaretu, ali nije znao da li bi bilo prikladno zapaliti je u ovom trenutku, te se jednostavno okanuo te misli i usredsredio na odgovor, koji je cekao od Uruya.

Reci: 196

Hala Ikomikidomoe Dsds10

“In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”:

#card226 #card189
#card139 #card301
#card1276
Ned Nov 03, 2019 7:26 pm
Kazuki
Kazuki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodajuci i tacno i precizno i ako je imao nameru da dodje kao sto mu je bilo pismo poslato mada bilo je i zanimljivije doci,ni taj sastanak nije mogoa da propusti ipak ga je zanimalo o onome sto ce se desiti,prosli su jos nekoliko koraci sve dok nije stao ipak je stigao na vreme bila je kratka tisina,stolica je bila tu tako da je povukao i mogoa da sedne,gledajuci ostale i bilo mu je zadovoljstvo ovde biti znajuci da ce biti o nekim stvarima.

Dobro vece.

zatim je cekao.

Dela su dela,reci su izgovori,zivot shinobija je nemoralan:

#card226 #card653 #card1283 #card347

Ned Nov 03, 2019 7:37 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kasnivsi vec skoro petnaestak minuta stigao je na odrediste.Duboko je udahnuo zatim izdahnuo te to ponovio par puta.Imao je malu tremu iz nepoznatog razloga.Namjestio je kragnu kimona i pokucao dva puta na vrata,eho udarca o drvo se prostirao kroz citavu sobu.Odjednom se cuo skripanj otvaranja vrata,na istim stajao je Toneri.Stavio je smijesak na lice da domacini dobiju dobar utisak.

Dobro vece gospodo

Unutra je mogao vidjeti samo tri šinobija sela kiše.Prisao je Dominicu i izvukao stolicu pored njega te sjeo na istu.Nije se htio mjesati u ikakvu bespotrebnu konverzaciju.Bio je apsolutno formalan,samo bi pricao kad bi to bilo potrebno,nije davao bespotrebne komentare.Naslonio se na stolicu i slusao spiku ostalih.

Reci: 132

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:
#card671 #card256 #card175

People cannot win against their loneliness.
Ned Nov 03, 2019 7:41 pm
Garou
Garou
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Garou je dobio dojavu da ce se u ovoj hali odrzati sastanak sela u kisi.Garou kao jedan cpan zajednice je odlucio da dodje na isti.Sjeo je na stolicu u desnom redu.Sjedio je te njemo gledao ljude oko sebe.

Pasivne:
#card652 #card671
Ned Nov 03, 2019 7:54 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je dobio pozivnicu od starjesina sela da dodje u Halu u zgradi uprave kao jedan od clanova Amegakure sela posao je prema tom objektu.Par minuta hoda bilo mu je sasvim dovoljno da stigne do same hale gdje su se vec razni shinobiji okupili.Medju njima bio je i Hanov dobro poznati prijatelj Toneri Hyuuga.Kada je bacio pogled na sve ljude koji su bili prisutni tu progovorio je

Dobro vece.

Te se ubaci medju svu tu masu.

Reci: 87

I hate many things
&
Don't like anything specific.
Laziness is the mother of all bad habits. But ultimately she is a mother and we should respect her:

Hala Ikomikidomoe Purepng.com-samuraisamuraimilitarymedievalfighterwarriorarmorjapaneseclipart-1421526964667nsczq
#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Ned Nov 03, 2019 8:18 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako je shinobi za shinobijem ulazio u prostoriju i sedao oko stola. Dominic je polako svojim pogledom od glave do pete pregledao svakog ko je ulazio unutra. Osmotrio je nacin na koji hodaju, prave pokrete, sedaju..Video je neka poznata lica, ali opet je bilo i onih koje je vidjao prvi put u zivotu. Svi su vec sedeli za stolom, a prostorijom je vladala grobna tisina. Gotovo je mogao cuti kako njegovo srce kuca mirnim tempom. Polako je odaljio svoju stolicu i ustao. Tim gestom on privuce poglede svih osoba za tim stolom.

"Neko ipak mora poceti gospodo. Neki me od vas znaju, medjutim, ima i onih kojima sam nepoznat, tako da smatram da je potrebno da se predstavim. Moje ime je Dominic Saltzman. Dosao sam u ovo selo pre par meseci i drago mi je sto sam ovde sa vama. Bilo bi mi drago ako bi svi mogli da ustanu i predstave se, voleo bih sve da vas upoznam.

Rece Dominic, te se nasmeja. Seo je i svoje ruke stavio na stolicu, na predvidjeno mesto, te isprepleta prste pred sobom i nasloni usne na njih. Bilo je uzbudljivo cekati da osobe redom ustanu i pocnu se predstavljati.

Reci: 208

Hala Ikomikidomoe Dsds10

#card226 #card189
#card139 #card301
#card1276
Ned Nov 03, 2019 8:53 pm
Uryu
Uryu
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mu je drago sto je Dominik razbio tisinu, kao i sto je sve do sada teklo fino. Ipak Izumijev nedolazak smatrao je krajnje neprofesionalnim, mozda cak i krucijalnim propustom. Nije mu zeleo zameriti, mozda se ipak nesto neodlozno dogodilo. Procistio je grlo a potom ustao, mahnuvsi Dominiku rukom da sedne nazad.

Vreme za upoznavanje dolazi, mada ce morati malo da priceka.

Njegov ton bio je prodoran, ali reci izgovorene na takav nacin da se ne mogu shvatiti kao uvreda. Nije ocekivao da ce soba toliko odjekivati, mada je pored visokog plafona i duguljaste arhitekture tako nesto bilo potpuno logicno. Ocekivao je da ce kage drzati govor, ali izgleda da je ta odgovornost pala na njega.

Za pocetak, zelim svima da cestitam na vasim novozasluzenim titulama i napretkom kao shinobija. Siguran sam da ce nas trud doprineti razvitku ovoga sela u ogromnoj meri.

Podigao bi casu da ju je imao, no to nije bio slucaj. Setio se da je selo poprilicno slabo organizovano, te da vecina verovatno nije ni upoznata sa govornikom. U sledecem delu, odlucio se predstaviti.

Ja sam Uryu, Sannin naseg sela. Tu sam umesto Izumi Grima za kog verujem da znate da je kage. Drago mi je videti vas sve na jednom mestu.

Kako izgovori to primeti nedostatak odredjenih clanova. Potrudio se da mu to ne smeta.

Siguran sam da nikome nije jasno cemu ovo okupljanje sluzi. Mogao sam biti transparentniji po pitanju pozivnica, no objasnjenje ce vam jednako dobro posluziti. Tu smo ne bi li osigurali da nase selo ne kaska u odnosu na drugo, kao i proslavili nase novonastalo ujedinjenje.

U prostoriju je usao radnik, stavivsi papir pred svakog od prisutnih shinobija.

Na papiru ispred vas su ispisani odradi kojima cete pripadati. Svako od neiskusnijih imace dokazanog shinobija kome se moze obratiti i na kog se moze osloniti. Nadam se da ce to dovesti do brzeg izjednacavanja moci medju nama svima.

Govor nije bio narucito pitak za duh, no bio je siguran da ce se svi obradovati narednom delu.

Ostacu kratak, za bilo kakva dalja pitanja mozete mi se obratiti. A do tada — jedite, pijte i proslavite nas dom. Zivelo selo kise!

Kako to izgovori, ketering udje u prostoriju. Vozili su kolica sa hranom i picem, i neverovatnom brzinom se sva tri stola u prostoriji pretvorise u svedski sto. Napokon se casa vina nasla ispred njega, i podigao ju je u ime zdravice.

Reci: 418

Ned Nov 03, 2019 9:05 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svidjala mu se atmosfera unutar sale u kojoj su se svi okupili.Bio je to vazan trenutak za selo kiše.Dobio je pozitivan utisak o Sanninu Amegakurea kojeg po prvi put u zivotu vidi.Nije preferirao alkohol pa se posluzio obicnim sokom od narandze.Polahko ga je pijuckao dok je slavio s ostatkom ljudi.Nazalost Amekage Izumi Grim nije bio prisutan ovoj ceremoniji.Nije znao zasto je na odsustvu,ali vjerovatno ima opravdane razloge za to.Prije nego sto je uzeo posljednji gutljaj podigao je čašu i rekao nesto.

Živjeli!

Reci: 102

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Ned Nov 03, 2019 9:12 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poslusao je sta Dominic i Uryu imaju da kazu.Bili su to veoma lijepi i dosta pametni govori koji su mu se bas svidjeli.Ispred njega nalazilo se brdo hrane i pica uz jednu kovertu koju je trebao otvoriti da bi saznao kojem odredu pripada.Laganim pokretima otvorio je tu kovertu i vidio je da je njegov vodja sam Sannin ovoga sela, Uryu.Takodje njihov treci clan bio je Toneri Hyuuga sto mu je takodje bilo veoma drago.Prije svega zelio je da se predstavi, da uradi ono sto je zamolio Dominic.Ustade i zapoce svoj govor

Prije svega dobro vece svim prisutnim.Moje ime je Han Nara.Drago mi je sto sam upao u tim koji predvodi doticni Uryu zajedno sa Toneri-em Hyuugom.Toliko od mene, a sad zivjeliii !

Te sjede nazad na svoje mjesto i krvnicki navali na tu silnu klopu koja je stajala ispred njega.

Reci: 156

I hate many things
&
Laziness is the mother of all bad habits. But ultimately she is a mother and we should respect her:

Hala Ikomikidomoe Purepng.com-samuraisamuraimilitarymedievalfighterwarriorarmorjapaneseclipart-1421526964667nsczq
#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Ned Nov 03, 2019 9:24 pm
Kazuki
Kazuki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslusajuci druge i ako je bilo to lepo kao i taj govor koji se odrzavao,taman je mogoa da uzme neki kolac i neko pice koji je mogao dok su bili drugi tad naredu,Kazuki bi od pola koalca pojeo i jos pola jer je zavoleo tu hranu,zagledao je u tu kovertu i iznenadio se prijatno za odred u kom je bio,imao bi osmeh na lice a kada su svi pocli jesti on nje zatim ustao uzevsi kasiku kako bi lagano lupnuo po casi za malo paznje a zatim rekavsi.

Pa zaista mi drago sto sam ovde dosao kao i sa vama a da se prestavim ja sam Kazuki i dolazim iz senju klana,to je to.

Zatim je seo da bi uzivao u hrnai sto mu je bilo prijatno.

Ned Nov 03, 2019 9:32 pm
Garou
Garou
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Garou je gledao oko sobe neki su se predztavili neki nisu ali posto je garou bio kulturan covjek odkucio je da se i on predztavi.Dobro vece,drago mi je sto sam veceras ovde.Zovem se Garou jounin sam sela amegakure.Rado cu pomoci bilo kome iz ovoga sela.rekao je to pa sjeo dole

Pasivne:
#card652 #card671
Ned Nov 03, 2019 9:55 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto zeli da iskaze veliku ljubaznost prema svome timu odlucio se premjestiti na drugo mjesto, neko blize Toneri-u.Kada je sjeo odmah do njega zapoceo je konverzaciju.

Ej, odavno se nismo vidjeli.Kao sto vidim i ti si zajedno sa mnom u odredu.Sta kazes na to?

Te se nasloni nazad na stolicu.

Reci: 61

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Ned Nov 03, 2019 9:57 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Casa koja bese ispunjena crvenim vinom, stajala mu je u ruci dok ju je laganim pokretima pometao, terajuci da crvena tecnost unutrar nje odbija od staklenih ivica izduzene case.

Hala Ikomikidomoe 1593afb7af8be00a338349804693

Uzeo je gutljaj gorke tecnosti, ciji nije bio veliki ljubitelj, ali se ipak osetio primoran da pije vino, umesto burbona koji bi i inace pio. Spisak sa timovima je posmatrao malocas i bio je u redu sa osobom koja je dospela u tim sa njim. Bio je ubedjen da Uruyi, sanin ovog sela, nije tek tako sastavljao ove timove. Bio je siguran da je Dominic sa Garouom iz nekog ozbiljnog razloga. Dominic je poznavao Garoua, ali nije bio toliko upucen u njegove moci, nadao se da ce ovom prilikom imati sansu da ga nesto bolje upozna, kao i njegove moci.

Pogled koji mu je do sada bio uperen kroz prozor, posmatrajuci kako kisa udara u njega i sliva se niz njegova debela stakla, sa odluta prema celoj prostoriji. Atmosfera je bila znatno bolja i vedrija od one malocas. Razmisljao je o Uruyevom govoru, kao i o drugom selu. Zapitao se kakav li je zivot tamo? Da li je mozda bolje ili gore, uprkos cinjenici da je to selo bilo ispred njih. Stavio je cigaretu u usta i zapalio je, te povukao jedan dim, koji nakon toga izbaci, stvarajuci oblacic dima oko njega.

Hala Ikomikidomoe D6miep3-97d0a9df-6393-45e9-a6b2-b9a4a41a4413.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzhiMWZhZjFhLTZmMDAtNGU5Yi05OGM4LWNhNGVmNDRkYjYwM1wvZDZtaWVwMy05N2QwYTlkZi02MzkzLTQ1ZTktYTZiMi1iOWE0YTQxYTQ0MTMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

Pogledao je prema Hanu Nari, koji se upravo predstavio, te mu podigao casu. Nakon toga je spustio casu na sto pored, te nastavio da gleda prema prostoriji, razmisljajuci o tome da bi mogao da uradi neku dobru stvar za selu i obavi koju misiju.

Reci: 308

Hala Ikomikidomoe Dsds10

#card226 #card189
#card139 #card301
#card1276
Ned Nov 03, 2019 9:59 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U svoj toj fešti i proslavi ovog svecanog dogadjaja prisao mu je Han.Nakon popijene zadnje kapi soka vratio je čašu na sto.Pogledao ga je svojim ocima iz kojih je svijetlost zablistala na sekundu.Njegove bijele oci su bile veoma upečatljive zbog posebne nijanse zjenice oka.Han je kao i inace bio druzeljubljiv,Toneri je pokusao biti takodjer takav.

Svidja mi se odabir naseg Sannina,cast mi je surađivati sa njim.

Reci: 83

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Ned Nov 03, 2019 10:22 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuo je Toneri-ev odgovor na Hanovo pitanje.Svidjelo mu se kako razmislja.

Da.Uryu je jedan od legendarnih shinobija.Bas mi je cast biti u timu koji predvodi tako bitna osoba u selu...

Takodje ramzmisljao je o tome da ce nekada u skorijoj buducnosti biti trenutaka gdje cemo biti na ivici da nas dvojica damo zivote za legendarnog Sannina.Lijepo je mastati, promrmlja u sebi.

Reci: 73

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Ned Nov 03, 2019 11:04 pm
Garou
Garou
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Garou je uzeo vino sa stola te ga lagano pijuckao a zatim kad ga je pipio ostavio ga je na istom stolu,izvadio kuyiju cigare te ju zapalio.Igrao se sa dimom posto nije znao eta da radi.

Pasivne:
#card652 #card671
Ned Nov 03, 2019 11:11 pm
Каидон
Каидон
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ушао је лагано у просторију, и прикрао се на церемонију. Није желео да буде бучан, јер је већ каснио на церемонију. Благим корацима је пришао, и дошао до астала где су биле нинџе села.
Иии-извињавам се што касним. Ја сам Каидон, позван сам на церемонију као један од перспективнијих нинџи села.
Пришао им је са поштовањем, али помало уплашено, јер је знао да су ту најутицајније нинџе села. Након тога је примакао столицу, па их питао.
Јесам ли нешто пропустио?
Ned Nov 03, 2019 11:28 pm
Garou
Garou
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

vidio je jednog mladog shinobija mlaceg nego garou.Zakasnio je na ceremoniju a bilo je puno toga sto he gospodin uryu ,samo mu se obratio sa toplim pozdravomPropustio si neke bitnije stvari mada nema veze boze moj sbako zakasni.Ja sam garou.Ispruzio je ruku

Pasivne:
#card652 #card671
Ned Nov 03, 2019 11:52 pm
Каидон
Каидон
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Када је сео за сто обратио му се један од нинџи села. Препознао је да је то Гароу, дечак ког зна од рођења.
Гароу, то сам ја, Каидон. Зар ме се не сећаш?
Обратио му се опуштен, јер га је дуже познавао.

Reci: 7

Ned Nov 03, 2019 11:56 pm
Kazuki
Kazuki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje dok je sedeo za svojim stolom i dalje je jeo a isto takodje uzeo po koji gutljaj soka,bili su mu svi simpaticni i ako mu jos nije niko prisao barem da popricaju da se upoznaju barem,mada ostale bi pogledao kako bi video te ninje koje ih nije video,svoju jaknu bi ivukao i tsavio iza stolice koja se drzala jer mu je njegova jakna smetala,razmisljaljuci o ovome sto se desilo bio je srecan takodje i nesto zamisljaljuci i nastavljaljuci jesti i piti.

Pon Nov 04, 2019 12:01 am
Garou
Garou
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ubrzo Garou je pogledao malo bolje ovog mladog ninju.Prvo nije mogao da povjeruje da je to on prosloje par godina od kako ga je zadnji put vidio.K.K...Kaidon?Od uzbudjena je potapdao dvog prijatelja po ramenu te rekao.Proslo je dosta vremena od naseg zadnjeg susreta nisam ni znao da si ziv.Sjecam se kao da je juce bilo.Stara kuca,pripreme za putovanje,i moje trcanje eh nisam znao da ce nas to razdvojiti.Krenula su mu se vracati sjecanja.

Pasivne:
#card652 #card671
Pon Nov 04, 2019 1:49 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koliko je mogao vidjeti Han je veoma poštovao legendarnog Sannina Uryua.Posto je bio ovako vazan trenutak ipak je odlucio probati alkohol radi reda.Uzeo je crno vino i nasuo ga u čašu.Odmah je eksirao čašu vina i vratio je na prvobitno mjesto.Nije htio da se alkoholizira jer znao je kakve posljedice mogu da budu.

Reci: 64

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Pon Nov 04, 2019 2:11 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je kako Toneri naljeva casu s vinom i pomalo se zacudio.Nikada ga nije vidio da je popio niti trunku alkohola a sada...u sebe je u trenutku salio casu vina

Opaaa....

Te nakon sto ga Toneri pogleda baci smjesak na lice.

Reci: 50

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Pon Nov 04, 2019 2:42 pm
Каидон
Каидон
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Срећа на лицу дечака се одма могла уочити. Загрлио је Гароуа, и почело је срдачно поздрављање.
Па добро бре где си ти? Годинама лутам по свету, а тебе нема, и сад се од једном појавише овде.
Pon Nov 04, 2019 3:23 pm
Magada
Magada
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kasnivsi stigla je ispred prostorije u kojem se odrzavao bitan sastanak. Imala je ogromnu tremu. Stajala je tako i uzdisala, odlucila je da napokon udje jer ionako kasni. Pokucala je i usla. Unutar hale svideo joj se ambijent bilo je mirno i tiho. Prestavila se drhtavsi, imala je ogromnu tremu. Mislivsi u sebi ipak su to najbolje ninje sela.Nasmesivsi se da bi ostavila dobar utisak; sela i prepustila dalji tok sastanka.

Reci: 72

Pon Nov 04, 2019 7:07 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mogao je vec ocekivati takvu reakciju od Hana.Toneri se cudio sto Han nije zapalio jednu,ali nije ga htio prisjecati na njih.Nadao se da ih sve manje i manje koristiti.Ovdje je mogao vidjeti neke šinobije koji po prvi put vidja u svom zivotu.Bilo mu je drago da ih ima i vise nego sto je mislio.Uz novi odred nadao se da ce unaprijediti svoje trenutne vjestine na bolje.

Uzmi i ti radi reda

Reci: 84

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Pon Nov 04, 2019 7:11 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Toneri ga je ponudio vinom medjutim on je to morao odbiti jer ne zeli da bude pijan na ovako bitnom sastanku.

Ne, hvala.Vec sam popio dvije case.Ne zelim da se napijem.

Te se prisjeti ispita ciji rezultati jos nisu stigli.

Kako si ti odradio ovaj prethodni ispit?

Reci: 59

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Pon Nov 04, 2019 7:17 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Podsjeti ga Han na ispit.Koliko se Toneri sjeca sve mu je bilo tacno po njegovom pamcenju koje ga i dalje hajmo reci sluzi.Neki hladan vjetric je brzo proletio kroz salu i zakacio je Tonerija,na sekundu njegovo tijelo se zatreslo.Ne zna ni on sam sta je to bilo.Iza posljednjeg stola u sali su bile figure u sjenci koje su igrale.Imao je osjecaj kao da sanja.Oko tih sjenki svijetlo je zracilo i udaralo u njegovo lice.Prodrmao je dva-tri puta glavom i mogao je vidjeti ljude od malo prije oko sebe i ikone nekih epskih šinobija ovog sela.

Reci: 112

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Pon Nov 04, 2019 7:20 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na trenutak Toneri kao da je izgubio svijest.Han se zabrinuo jer je Toneri izgledao blijedo i izgubljeno, kao da ga je nesto prestrasilo.

Jesi li dobro Toneri?

Te ustade jer mu nervoza nije dala mira.

Reci: 43

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Pon Nov 04, 2019 7:23 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuo je Hanov glas ali je imao osjecaj kao da ga cuje sa velike razdaljine od nekoliko kilometara i ako je on bio svega metar ispred.Posmatrajuci ikone opet mu se vid zamutio i cuo je razne krike u svojoj glavi nije znao sta se desava s njim.Na sekundu oko njega je bio samo mrak i pojavile su se krvavo crvene macije oci.Oci je raskolacio ali to haluciniranje je ubrzo prestalo,ponadao se Toneri.

Mislim da je sve u redu.

Reci: 89

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Pon Nov 04, 2019 7:29 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iz trenutka u trenutak Toneri je izgledao kao da se sve vise i vise gubi.Han nije znao kako da postupa pa je sve "igrao" oko njega radi nervoze.Konacno skupi hrabrosti pa progovori

Kako to "mislis da je sve u redu"?

Te lagano cimnu otvorenim dlanom Toneri-evo lice u nadi da ce doci k sebi uz recenicu

Najpametnije bi bilo da podjemo do bolnice.

Reci: 76

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Pon Nov 04, 2019 7:37 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sada se Toneri vec osjecao puno bolje.Han se bio veoma zabrinuo za njega mada za to nije bilo potrebe.Uzeo je jos jednu casu vina i eksirao je i onda mu se tek stanje popravilo.Ovo mu je bilo sasvim dosta pica za veceras sigurno.

Nema potrebe kazem ti.

Reci: 57

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Pon Nov 04, 2019 7:41 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Toneri, kao i ostali ljudi, odbijaju da podju do bolnice kada im je lose na sto je Han samo slegao ramenima i sjeo nazad na stolicu.Vidio je kako Toneri uzima drugu casu vina i eksira je.Pomisli da je to cak i dobro jer alkohol na neki nacin pomaze ljudima, naravno dok postoje granice u svemu tome.Ovo je samo presutio i gledao sta ce Toneri sljedece da kaze.

Reci: 74

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Pon Nov 04, 2019 7:50 pm
Toneri Hyuuga
Toneri Hyuuga
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sada je opet dosla ona opustena atmosfera od malo prije koja mu je definitivno vise prijala nego ova napetost sta god da je to bilo.Han je ocekivao da ce Toneri nastaviti konverzacija mada on tu misao nije ispunio.Nekakav znoj mu je silazio niz kimono.

Reci: 50

Hala Ikomikidomoe Giphy
◂ 〄 ▸:

Pon Nov 04, 2019 7:55 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U citavoj hali nastala je monotona tisina koju je Han proklinjao.Zelio je sve to da prekine pa je progovorio

Nego nisi mi odgovorio na pitanje...Cemu se nadas vezano za prethodne ispite?

Te je morao nasuti sebi casu vina, jednostavno da dodje sebi poslije svega ovog sto se izdesavalo.

Reci: 57

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Pon Nov 04, 2019 10:55 pm
Uryu
Uryu
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je ostale kako se vesele oradoscen time sto je proslava dobro tekla. Izgleda kao da su se svi lepo slagali. Zapravo, veliki deo sazivanja sastanka jeste bio provera kohezija clanova sela. Ipak, bilo je vreme za jos jednu formalnu objavu koju je i sam umalo zaboravio nakon par ispijenih casa vina. Jos jednom ustade i podignu glas kako bi privukao poglede mase duboko upletenoj u sopstvene razgovore.

Paznja molicu.

Potom nastavi umerenijim tonalitetom.

Kao nastavak na prethodno obavestenje, svi vi cete biti podeljeni u odrede kada stasate. Odredi ce biti sledeci: Anbu odred, Odred za unutrasnje poslove, i Odred za vojnu organizaciju. Na celo Anbua stace Alarik koji nije trenutno mogao biti prisutan. Odred za unutrasnje poslove vodice Dominic, dok cu ja biti zaduzen za vojnu organizaciju.

Zastade na trenutak kako bi ocistio grlo.

Garou i Han ce saradjivati sa Alarikom. Kaidon i Kazuki sa Dominicom, i na posletku, Toneri sa mnom. To je sve.

I sam, kada je zavrsio sa govorom, prodje pored Dominica kom rece da ga saceka napolju, a potom izadje iz prostorije.

Reci: 167

Reci: 214

Pon Nov 04, 2019 11:05 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako i natenane je pio svoje vino i pusio cigaretu. Nije puno pricao sa ljudima, vec je svoje vreme proveo tako sto ih je posmatrao. Blio je lepo za videti da su svi srecni i da se svi dobro slazu. Video je da je ovo jedna bratska zajednica u kojoj vredi ostati i za koju se vredi boriti. Kada Uryi zamoli za malo paznje, Dominic spusti casu i ugasi cigaretu, te saslusa ono sto je imao da kaze.

Dok je Uryu zastao da procisti grlo, Dominicu je to bilo dovoljno vremena da obradi predhodno izrecene informacije da ih izanalizira. Bio je na celu odreda za unutrasnje poslove i bilo mu je drago sto mu je bilo ukazano toliko poverenje. Nakon toga je Uryu rekao i ko ce biti u odredi sa njim, te Dominic brzim pogledima isprati ko su dvojica pomenutih ninji.

Nije imao previse vremena da razmislja o tome, jer Uryu prodje pored njega i rece mu da ga saceka napolju, te Dominic dovrsi i poslednji gutljaj gorke crvene tecnosti iz case i izadje napolje da saceka Uryua.

Reci: 186

Hala Ikomikidomoe Dsds10

#card226 #card189
#card139 #card301
#card1276
Uto Nov 05, 2019 3:41 pm
Han Nara
Han Nara
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se Uryu nadovezao na proslo obavjestenje odvukao mu je malo paznje spominjajuci Hanovo ime.U njegovoj glavi kao da je bio eho.Odzvonila mu je rijec

Anbu operativci...

Njegove oci se zaledise na par minuta razmisljajuci o tome da Toneri upravo razgovara sa buducim anbu operativcem.Jednostavno nije mogao da vjeruje.Tako u nevjerici, iskolacenih ociju, ustade te kucnu Toneria za rame pozivajuci ga da se prosetaju selom.Nije ni rijeci progovorio.Cak nije ni vidio da li Toneri ide za njim.

Reci: 95

I hate many things
&

#card96
#card1294
#card287
#card671
#card226
Uto Nov 05, 2019 5:13 pm
Kazuki
Kazuki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

.Bio je zadovoljstvo slusati uryua tokom ovog razgovora,bilo mu je drago sto se ovde pojavio i ako je uzeo po koji koalc kada je sve bilo gotovo,gledao je pomenutih imena i tih ljudi koji je naveo,tako da je bilo kul a zatim je posle toga otisao i izasao sa ovoga sa laganim hodom.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu