Naruto Ninja Way 2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Aikumin domJuče u 2:25 amseki22
Raijin-ijeva kućaSre Apr 07, 2021 7:53 pmRaijin
Glavna zgradaSre Apr 07, 2021 3:15 pmRaijin
Šetnja po glavnoj uliciSre Apr 07, 2021 3:08 pmRaijin
Aikuma - Genin ispitPon Apr 05, 2021 1:15 amseki22
Travel EvidenceSub Mar 27, 2021 5:57 amindzosamsino
Glavna ZgradaSre Mar 24, 2021 6:58 pmKodama Hisaki
Zjalans VS Mladi BalanserNed Mar 21, 2021 11:39 amShima Anzai
Brzi fajtSub Mar 20, 2021 10:43 pmShima Anzai
ŠetnjaNed Feb 28, 2021 6:35 pmAkemii
genini Ned Feb 28, 2021 6:15 pmSenpaii
Kafic OdiNed Feb 28, 2021 6:09 pmSenpaii
konohaSub Feb 27, 2021 8:35 pmSenpaii
nowi komsijaSub Feb 27, 2021 8:23 pmSenpaii
prvi ulazakSub Feb 27, 2021 8:16 pmSenpaii
wdwqdqSub Feb 27, 2021 6:16 pmSenpaii
ekstra kucaSub Feb 27, 2021 6:08 pmSenpaii
Travel EvidenceSub Feb 27, 2021 6:07 pmSenpaii
kuca novog jijurikijaSub Feb 27, 2021 6:06 pmSenpaii
Susis kucaPet Feb 26, 2021 5:27 pmSusie
jackova kucaSre Feb 24, 2021 1:25 amJack
Takibi kucaPon Feb 22, 2021 1:02 pmTakibi Gayi
Kazuova kućaPet Feb 19, 2021 8:28 pmKazuo Yuuki
Shirova KućaPet Feb 19, 2021 8:21 pmShiro Yuuki

Miv

Sub Jun 30, 2018 4:47 pm
Miv
Miv
Academy Student
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovde Miv polaze svoj Special Jounin Ispit
Sub Jun 30, 2018 10:36 pm
Miv
Miv
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ja kao Hokage:
Selo gori a ja nepomicno stojim zarobljen od strane nemilosrdnih napadaca. Sta ce biti sledece? Gledao sam kako ljudi umiru pred mojim ocima dok jedna strela nije proletela i kroz moju glavu. Zamagljenim vidom vidim svetlost. Otvorih malo jace oci dok mi se vid nije stabilizovao. Izgleda da je sve bio samo san. Svanulo je i to jutro, jutro kada cu prvi put obuci mantil Hokagea. Uvek sam se pitao "Zasto bas ja? Zasto je narod bas mene izabrao?" ali taj odgovor mi samo oni mogu dati. Svaki trenutak sam koristio za citanje jedne hartije na kojoj se nalazi moj govor. Leptirici su divljali u mom stomaku jer nikada pre nisam "nastupao" pred ogromnom masom ljudi. "Tik..Tak..Tik..Tak" casovnik je otkucavao , trenutak mog govora je bio sve blizi. Znoj mi se slivao niz lice od velike treme. Znam da Hokage nikako ne treba imati tremu ili strah. Nekako moram skrenuti misli sa mog "nastupa". U ovakvoj situaciji bih pozvao svoje prijatelje ali oni bi me ucinili jos vise nervoznim. Stegao sam pesnicu te je stavio preko usta razmisljajuci kako se opustiti. Setio sam jednog mog prijatelja koji je svoju tremu ubijao igrajuci sah sa svojim klonom. Taman kada sam krenuo sa znacima ruku cujem odzvanjanje casovnika. Vreme je proletelo nenormalno brzo. Potrcao sam po Hokage mantil i u skoku izlazim iz kuce. Nervoza nije nikud pobegla vec je nastavalia da me izjeda iznutra. Usao sam u ogromnu zgradu. Do mog govora ima jos cetrdeset i pet minuta. Rukom sam prosao po dzepovima te se u trenutku zakocih. Hartija sa govorom je ostala u mojoj kuci. Uhvatio sam se za glavu i zamalo da pocupam svu kosu. Kasno je sada da idem kuci jer se ljudi vec okupljaju. Glava mi je bila prazna, nisam imao ideju sta da radim. Kazaljka na satu je presla 270 stepeni. Vreme je doslo za moj govor. Polako, izuzetno usporeno istupam na krov zgrade gde bih poceo sa pricom. Gomila ljudi zanemese nakon mog izlaska. Srce je kucalo brzo i jako, mogao sam cuti svoje otkucaje. Pogled mi je isao sa leva na desno dok nisam video mog Senseia Yuichi Jin-a, bez njega ne bih nikako dosao ovako daleko. Bilo mi je nekako mnogo lakse jer sam se setio njegovog govora kada je postao Lord Yamiya. Trema je polako odlazila i sa sobom odnosila svu negativnu energiju koja bi me samo usporavala. U jednom trenutku moje oci susrecu i Kagea Morimoto Kin-a. O njemu ne znam bas mnogo, znao sam samo da je izuzetno mocan lider koji je zajedno sa Jinom osnovao Konohu. Njihovo prisustvo mi je olaksalo dusu. Narod Konohe se utisao sto je znacilo da moj govor treba da pocne. Brisem znoj sa cela, potom oblacim beli mantil. Gutam knedlu i pocinjem sa pricom.

Milo mi je videti vas da ste svi dosli. Moje ime je Miv, verovatno znate. Od danas, ovog trenutka ja sam vas Hokage. Dajem vam obecanje da cu vas stititi punom snagom cak i ako me to bude kostalo zivota. Sve dok budem bio ziv necu dozvoliti bilo kakve konflikte u selu. Vodicu ovo selo putem mira, ne volim bilo kakve ratove, krvoprolica i tako dalje. Jednom sam izgubio porodicu, drugi put necu. Ne znam zasto sam bas ja izabran za ovu poziciju ali sada nema nazad, potrudicu maksimalno. Necu biti zahtevan ali voleo bih da pokazete kolegijalnost. Zamolio bih vas da ne pravite nekakve gluposti jer ce iste biti strogo kaznjivane. O izlasku iz sela bez moje dozvole nikako. Mozda zvucim malo stroziji ali neka pravila moraju da se postuju. Sledece reci ce biti upucene uglavnom prema ninjama ,a i trgovcima. Posledice vasih gluposti koje budete pravili u tudjim zemljama snosicu ja,tako da bih vas zamolio da vase poslove obavljate bez ili uz minimalnu stetu.

Na kratko zastanuh sa pricom. Gledao sam u daleki zalazak Sunca koji me je opustao. Udahnuo sam svez vazduh te sa osmehom pogledah u Yuichi Jina i Morimoto Kina.

Nekada davno behu dva coveka koja su pomesala plavu i zutu boju te stvorili zelenu. U ovom slucaju to su dva kampa, Yamiyo i Shinrai. Ti ljudi su ovde sa nama... Yuichi Jin i Morimoto Kin.. Da nije njih, ja ovde ne bih stojao tako da hocu da im se ovom prilikom iz srca zahvalim. Zahvaljujem se svima na paznji, mozete uci u salu za svecanosti i posluziti se. Laku noc Konoho.

Po zavrsetku govora upucujem se prema stepenicama gde su me sacekali moji najblizi prijatelji. Dobio sam puno cestitki od njih sto mi je ugrejalo srce. Par trenutaka kasnije odlazim u salu za svecanosti da ostatak noci provedem sa "Konohom".

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:
#card226 #card652 #card706 #card301 #card1058 #card691

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Sub Jun 30, 2018 11:34 pm
Miv
Miv
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iskreno ne znam da li sam attack ili deffence jer mogu biti koristan i u jednom i u drugom. Necu otkrivati svoje najjace taktike koje cuvam. Sto bih pokazao najjacu taktiku kada ce onda svi znati sta cu da uradim.

Strategija 1:
Mogao bih da oslobodim dva jutsua od 600 sto je 1200 damage-a. Naravno po RP-u bih te jutsue vec imao u skrolovima.

#card134

#card48

Ovde bi bilo 1200 damage-a za 60 chakre i jos mi ostaje jedan slotic za senbon launcher <3 hehe.

Strategija 2:
Najveci deff mi je 1000 ali uz potrosnju 200 chakre i 4 (nekada i 3 ) slota.

#card595

Strategija 3:
Ovde je nacin kako da sprecim protivnika da izbegava dmg. Ovo je uglavnom support strategija koja je jednostavna.

#card149

#card592

Ovo bih koristio samo kada sam ubedjen da protivnik ne moze bez imuniteta ili bez letenja izbeci napad. Naravno opet bi problem bio kada bi protivnik imao WIND.

Nemam neke strategije jer sam jako los u borbi 1 na 1. Dobar sam za support.Lepo sam sesy pomogao u borbi protiv Special Charactera.

Barrier&Seal je jednostavno support klasa, moze se koristiti u borbi jedan na jedan ali po meni ipak je bolja za timsku borbu. Mogu koristiti diverzije i postavljati sealove.

Najjveci counter mi je Wind mada lako mogu izmamiti da neko baci Blue Karma tehniku.

To je to :3

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:
#card226 #card652 #card706 #card301 #card1058 #card691

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Ned Jul 01, 2018 1:21 am
Leonard van Volen
Leonard van Volen
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pao si ispit.
Sponsored content

1000/1000