Naruto Ninja Way 2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Aikumin domJuče u 2:25 amseki22
Raijin-ijeva kućaSre Apr 07, 2021 7:53 pmRaijin
Glavna zgradaSre Apr 07, 2021 3:15 pmRaijin
Šetnja po glavnoj uliciSre Apr 07, 2021 3:08 pmRaijin
Aikuma - Genin ispitPon Apr 05, 2021 1:15 amseki22
Travel EvidenceSub Mar 27, 2021 5:57 amindzosamsino
Glavna ZgradaSre Mar 24, 2021 6:58 pmKodama Hisaki
Zjalans VS Mladi BalanserNed Mar 21, 2021 11:39 amShima Anzai
Brzi fajtSub Mar 20, 2021 10:43 pmShima Anzai
ŠetnjaNed Feb 28, 2021 6:35 pmAkemii
genini Ned Feb 28, 2021 6:15 pmSenpaii
Kafic OdiNed Feb 28, 2021 6:09 pmSenpaii
konohaSub Feb 27, 2021 8:35 pmSenpaii
nowi komsijaSub Feb 27, 2021 8:23 pmSenpaii
prvi ulazakSub Feb 27, 2021 8:16 pmSenpaii
wdwqdqSub Feb 27, 2021 6:16 pmSenpaii
ekstra kucaSub Feb 27, 2021 6:08 pmSenpaii
Travel EvidenceSub Feb 27, 2021 6:07 pmSenpaii
kuca novog jijurikijaSub Feb 27, 2021 6:06 pmSenpaii
Susis kucaPet Feb 26, 2021 5:27 pmSusie
jackova kucaSre Feb 24, 2021 1:25 amJack
Takibi kucaPon Feb 22, 2021 1:02 pmTakibi Gayi
Kazuova kućaPet Feb 19, 2021 8:28 pmKazuo Yuuki
Shirova KućaPet Feb 19, 2021 8:21 pmShiro Yuuki

Taisei

Pon Jun 25, 2018 11:14 pm
Taiseii
Taiseii
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovde ce Taisei poloziti svoj S.Jounin ispit!

Taisei  Sa4qvvY
Sre Jun 27, 2018 4:00 pm
Taiseii
Taiseii
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pre samo pocetka malo da vam pojasnim da se ne zbunite:

Celu pricu ja prepricavam u tom poslednjem kljucnom trenutku,u prvom licu je to sto ja pricam tada , a u trecem su reakcije tamo u sadasnjosti kao i tako to..

Shvatate vi ,niste vi Petar.

Ja kao Hokage:

(Ovu pesmu koristim u svojim klipovima ,tako da morao sam da je stavim i ovde ,pustite je i utisajte je onako jedva da se cuje ,tako je super)

ISKRENA PRICA 2. HOKAGEA

???: Taisei...Taisei budi se ,hej probudi se!

Ja: Sta ,gde , molim?

Pospano rece dok je gledao oko sebe ,video je svog nasmejanog prijatelja koji je bio iznad njega,dok su svi papiri sa stola bili na zemlji..

Ja: O ne ,nisam valjda opet..Ma daj vise,batalicu ovo..

Svi misle da je kul biti Hokage ,ne krivim vas i ja sam mislio,dok nisam postao..Nikada ustvari nisam ni zeleo da postanem jedan ,ali sudbina je cudna stvar ,ponekad nas nesto ceka i ako to ne zelimo.
Drugi Shinobi Rat je prosao i izgleda da sam ja jedini sposoban da vodim ovo selo,nakon sto je moj sensei Morimoto Kin poginuo braneci ga.Iskreno,medju nama nisam   zeleo da zavrsim kao on ,braneci selo puno nindzi
koje samo ceka da bude napadnuto ,ocekivajuci da ce ih Hokage odbraniti.Izgleda da nisu shvatili da je i Hokage covek,mozda jaci od svih njih zajedno ,ali je ipak covek,ali kao sto sam rekao sudbina je cudna stvar..
Dani kao Hokage su se odvijali monotono,nisam mogao kao nekada da odem iz sela na par godina i da niko ne primeti,bio sam ili u kancelariji ili kuci,salim se samo u kancelalariji..
U mladosti sam mislio da je Hokageov posao samo braniti selo,nisam znao da postoji ovoliko obaveza ,borbe vise nije bilo.Kada smo pobedili u Drugom Shinobi Ratu i porazili Ococukije jednom za svagda,krenulo
je vreme mira ,bez ratova i opasnosti..Barim smo mi tako mislili..

Natrag u kancelariju - desavanja

Random Jounin: Lord Hokage ,napadaju!

Ja: Ko napada? Sta napada i gde napada?

Izgovorio je brzo zabrinuvsi se za ostale,izasao je napolje ni ne cekajuci odgovor ,imao je i sta videti.Na nebu je stajao njemu poznat lik sa maskom.Toliko godina
je mislio da je on mrtav,i sada evo ga opet ,dosao je da zavrsi ono sto je zapoceo..Video je ogromnu kuglu od cakre ,koja je lebdela iznad sela ,znao je da ne sme
dopustiti da ta stvar padne na zemlju..Posledice bi bile uzasne ,celo selo bi bilo sravnjeno sa zemlje kao i stanovnici..Ne razmisljajuci o posledicama ,poceo je raditi
poznate znake rukama..Da bilo je to tehnika jednostavno nazvana Ice..Tehnika koju su znali samo clanov Yuki klana ,ona je bila toliko snazna da je mogla zaustaviti
napad bilo koje razmere i zaledila protivnika ,ali za zivot samog korisnika.Korisnik bi posle te tehnike postao skulptura od leda ,a zatim bi pukao u hiljadu komadica..

Pa izgleda da se moja prica ovde zavrsava ,nije dugo trajala ali opet zavrsava se..Rekao sam da necu da zavrsim kao moj glupavi sensei ,ali ipak evo me ovde
spremajuci se da zastitim selo i  da okoncam svoj zivot..Mogao bi samo da odem Space Tajmom u drugo selo i da nastavim svoj zivot,ali nikada ne bih to sebi mogao da oprostim..
Tako da da nikada nisam bio dobar u oprostajima,to bi bilo to sa vama je bio Taisei ,zbogom..

Taisei  Large

Hiljadu komadica leda se vijorilo nebom,ljudi su izasli gledajuci velicanstveni prizor ,ne znajuci sta se desava..Za njih je to bio dan kao i svaki drugi,pa zasto i ne bi ,svi su zivi ,zdravi i srecni..

"You don't become the hokage to be acknowledged by everyone,the one who is acknowledged by
everyone becomes the hokage"

Taisei  Sa4qvvY
Sub Jun 30, 2018 5:28 pm
Taiseii
Taiseii
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa ovako,posto sam trenutno ussles ,recicu vam sta trenutno mogu a to nije mnogo , ali ae ..

Nisam ni attak ,ni defense nindza ,posto kao dobar igrac morate imati oba..Tako da da ja sam negde u sredini,opisacu vam sada neke taktike ili napade
sta znam ,moram da ih smislim sada:

Taktika 1::

Prvi potez:

#card398

Pravim veliki balon u kojem sam ja i protivnik ,moze cak i vise protivnika ne smeta mi..Balon je dosta jak zato sto svi gube helte ,tako da je dobar i protiv
vise protivnika ..Jedina slabost je struja ,ako neko napadne strujom odose svi u pm ,ali zato je tu sledeci moj korak ,koji je INSTANT AAAAA..

Zatim ledim ceo balon ovime ,posto ja kontrolisem taj led ,ja necu biti zamrznut kao i moji saigraci(ako ih bude)..

#card475

#card466

Drugi Potez:

Pravicu se da me protivnik nije napao(Da je Harukami) i da ja imam 5 slobodna slota.. Ako nekim slucajem napadne ,pretvorite se u vodu ili tako to i onda sledeci napad odradite ovo

#card468
(ulozim 550 chakre = 550 dmg)

#card469

Pravim se da imam 500 kontrole zato sto me mrzi da menjam,hvala <3

Rezime: Protivnik ako nije izasao iz balona ( nekim krilima ili nesto) i ako nema nesto kao one pickaste fore da se pretvara u nesto ,samo mu napisete GG EZ..
Led je svuda oko protivnika ,ceo balon je leden - > LEDENI BALON, bukvalno se ne moze izbeci(osim ako ne uradi ovo sto sam napisao ranije)..I to za 140 ch,primio je ukupno 1100 dmg ,a vi 200 helta izgubili lagano,preziveli ste..Ovo mozete raditi i protiv 50 ljudi ..#broken

(OSIM AKO NE ZADRZI DAH ONDA MU POSALJITE VECI DAMAGE I RESITE GA! )

#card737

Taktika 2 ::

U drugoj takici cu biti malo vise piyda..

Tokom borbe,aktiviram Mind Eye of Kagura ,traje tri poteza ..

#card9

Aktiviram ovo i protivnik me ne vidi..
#card219

Uglavnom se te situacije resavaju sensorom i onda znaju gde sam ,ali SPREMAN SAM NA TO!Aktiviram:

#card740

Protivnik me ne oseca ne zna gde sam(osim ako nema byakugan ,ako ima ,anlaki) ,ne moze da zna gde da me napadne ,osim ako nije neki predikter maleni..Jos bitnije ne zna odakle ja napadam,dok ja njega sve vreme osecam sa svojim sensorom ,tacno znam gde se nalazi..Ja lagano bacam ovaj BROKEN ITEM i stunujem ga ..Da li bi nekome palo na pamet uopste da dodzuje ovo ? Naravno da ne..

#card178

Moze se osloboditi jedino pomocu onih bolesnih tehnika za oslobadjanje ,ali to zahteva dosta chakre tako da ste vi opet u plusu (osim ako nije Uzumaki ,onda ste opet anlaki)

Tako da ,mislim da sada shvatate zasto sam alfa piyda!

Sada cu dodati jos par stvari da me ne obore:

Nisam mogao da napisem svoj pun potencijal ,posto mi je power spike na 160 lvl ,kada dobijam tehniku Shatter iz Yuki klana..Bez toga ,dzaba ja skupim
15 frost stackova kada ne mogu da ih aktiviram..Iskreno ,ove taktike nisu nesto i svaki s.jounn koji ume da igra moze to lagano izbeci ,bez ikakvog problema..

Moj nindza je narocito jak protiv Taijutsu i Samurai Usera ,posto imam dosta tehnika za izbegavanje njihovih udaraca..Takodje ako hoce da se priblize ,slobodno meni ne smeta,hehe...
#card467
Takodje moze se reci sam jak protiv element korisnika ,posto imam sensor napade ,DZABA ONI ULAZE U VODE I VATRE KADA IH SENSOR CEKA..(samo me Vetar jebe ,ali je okej)..

Slab sam protiv Uzumakija(KO PROTIV NJIH NIJE SLAB? ) ,kao i protiv genjutsu korisnika zato sto nemam nikakvu odbranu..

Naravno ovo je nesto objektivno ,nebitan je build nego sama taktika,tako da ovo ne vazi toliko kada se stigne do S.Jounin titule............

Rezime svega: Mislim da je vas je Leonard Van Volen malo presao sa onim sto je napisao najveci attack i deffence ,posto ste svi bukvalno to shvatili..

S.Jounin ne moze se oslanjati na samo attack ili deffence u borbama ,nego na primenjivanja razlicitih taktika protiv razlicitih protivnika.Ja sam u svojim
taktikama napisao protiv koga mogu to da uradim i protiv koga to nece delovati( npr druga taktika radi na vecini osim na Hyugama posto imaju Byakugan i na Uzumakije posto imaju chakru pa ih bas briga ako je trose ,kao i protiv onih sto imaju bolesne tehnike za oslobadjanje (DA PETRE NA TEBE MISLIM)..
Tako da cilj ovog ispita je da pokazete da znate da igrate ,a ne da bacate kartice i kombinujete damage i deffence..

Ne mogu vise da pisem to je to ,hvala!

Taisei  Sa4qvvY
Ned Jul 01, 2018 1:34 am
Leonard van Volen
Leonard van Volen
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispit položen. 

Taisei  CN0ddJW