Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Camp Streets

taj Čet Avg 24, 2017 4:41 pm
Leonard van Volen
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Usually, when you visit different places trough camp you post in streets that you are passing. You are not required to do it but it's nice and it gives you experience. Care that post must be regular.

Poslednji put izmenio Leonard van Volen dana Ned Okt 15, 2017 8:02 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Pet Mar 02, 2018 2:49 pm
Suzaku
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vracao sam se sa posla sav umoran,kuci otisao nisam dugo vremena.Kako sam se setao ulicama ka mojoj kuci video sam coveka moje visine koji je naslonjen na drvo,prvo mogao sam osetiti slab izvor chakre iz njega ali ima potencijala,drugo izgledao je simpatican pa sam mislio malo da porazgovaram sa njim.Napregnuo sam se i kao munja se stvorio na stablu na koji je on naslonjen te rekao:
-Hej,a ti si?
taj Pet Mar 02, 2018 2:59 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zbunjeno pogledavši ka čoveku koji je stajao ispred njega, iskezio se kao što on to obično radi. Razmišljao se da li da odgovori čoveku koji se nije predstavio a već je tražio lične informacije. Na sreću Chari se to činilo simpatično i on je uvek radio stvari koje prosečan čovek ne bi uradio te mu je odgovorio:

Ja sam Chara Fujimoto, a ti si?

Njegov kez postajao je sve veći...

Camp Streets - Page 31 Giphy

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:

Bojiš se umiranja? To me samo zasmejava.

O Chari:
Ime: Chara Fujimoto
Godine: 26
Visina: 170cm
Težina: 55kg
Krvna grupa: B
Hobi: Čitanje, Pevanje i Sviranje žičanih instrumenata
Omiljena hrana: Pica sa dosta sira
Ne voli: Nasilje

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pet Mar 02, 2018 3:01 pm
Suzaku
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

-Zdravo ja sam Suzaku,drago mi je!
Skocio sam sa stabla jer nisam zeleo da pricam sa nekih visina,pa sam upitao Charu o necemo:
-Chara ti si shinobi kako ja vidim?
Posle datog pitanja nasmejao sam se i gledao ga,zapalio cigaru te zaseo na pod.
taj Pet Mar 02, 2018 3:07 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čestitam, pogodio si.

Našalio se malo sa Suzakuom. Bilo mu je drago što je izazvao znatiželju kod čoveka koji je samo prolazio ulicom, a što je bilo interesantno Chara je voleo da se igra sa ljudima dok razgovara. Zamislio se malo pa upitao.

A kuda si ti krenuo? Potreban mi je protivnik za bilijar...

O Chari:

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pet Mar 02, 2018 3:09 pm
Suzaku
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

-Aha kuda sam ja krenuo?
Pa ja sam krenuo ka svojoj kuci sa posla veoma sam umoran,ali ako oces ajde kod mene ja imam bilijar,to jest sto za bilijar kuci...
Da li si sada to?

Nasmejao sam se i polako krenuo setati ka svojoj kuci nisam se okrentao ka Chari da vidim da li je krenuo ili ne nije me zanimalo.
taj Pet Mar 02, 2018 3:15 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Chara se osmešio i ćutke krenuo za njim. Dok je išao pevušio je neku pesmicu bez reči i bez nekog tonalitetskog smisla. Bilo mu je jako dosadno a to se i videlo po njegovom ponašanju. U tim situacijama Chari je sve bila igra, a ta igra pretvorila bi se u detinjasto provociranje ljudi uz neke pošalice. Bio je fini prolećni dan a naizgled činilo se da će ga provesti u nekoj šupi sa nekim likom koga je tek upoznao.

O Chari:

taj Pet Mar 02, 2018 7:22 pm
Suzaku
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz kuce sve uzurbano da bi stigao da vidim ko je i zasto misli da izadje kroz kapiju kampa,jeste da mi nije smena sad ali dobro moram malo pozuriti...
Jos sam na ulici navlacio svoj kaput,trcecim korakom sam pozurio ka kapiji da ne bi bilo prekasno...
taj Pon Mar 05, 2018 4:14 pm
Ranekiii
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je napokon izasao iz svoje kuce, nakon duzeg vremena. Vreme je delovalo mnogo lepse nego pre, medjutim mogao se tu videti jos koj oblak na nebu. Odlucio je da ode na neko mirno mesto kako bi smirio svoju glavu.
taj Uto Mar 06, 2018 12:35 pm
Ranekiii
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je brzo koracao ka kuci, ipak bilo je i vreme za to. Previse svog vremena je izgubio tamo na onoj reci, a morao je da se bavi bitnim stvarima. Dok je hodao pitao se malo o onoj stvari koju je pronasao u svom zidu, ta stvar je delovala jako staro, mora da je veoma dugo vremena bila tamo. Ali sta uopste ta stvar trazi tamo ? To nije znao...Raneki je produzio do svoje kuce.
taj Sre Mar 07, 2018 3:00 am
Hattori Hanzo
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Sada je već počeo da razmišlja o tome da li će Daruky bezbedno da se vrati, i da li je dobro postupio što ju je ostavio, ali delovala mu je kao da ne želi da priča sa njim ni da ga vidii, pa je odlučio da je bolje tako. Nije planirao da se rasrpavlja bilo mu je dosta razočarenja za naredni vek, a pogotovo što nije hteo da izaziva probleme.. jedva ih je i izbegao. Desilo se šta se desilo pred polazak na misiju i bio je još uvek povređen od toga. skrenuo je prema zgradi Uprave kampa sa Šinobijem, u lisicama koji je bio prebačen preko njegovih leđa. Vreme je da malo oseti pravdu u Shinraiju.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

taj Sre Mar 07, 2018 12:15 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razigrani Chara skakutao je ulicama kampa vođen razigranom pesmom ptica. Malo znoja kapljalo mu je sa čela jer je ceo celcati dan proveo tumarajući gradom po ovakvoj letnjoj vrućini ali to ga nije moglo zaustaviti. Što se više igrao to se više kezio... tražio je nekog drugara da se sa njim igra. I svanulo mu je...

Rekoo! Stižem!

Sav srećan jer je prevazišao ovu dosadu njegovo skakutanje pretvorilo se u trk. Rasejana glava trčala je između ljudi koji su ulicama prolazili i sklanjali se kako ih Chara ne bi oborio. Chara je bio sušta suprotnost onom Chari iz proleća.

O Chari:

taj Sre Mar 07, 2018 6:59 pm
Ranekiii
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki se vracao sa reke i isao je sporije nego obicno. Nekako... kao da mu se vise uopste nije zurilo, kao da nije vise imao potrebe da bude brz i neprimetan. Ovakvim koracima je nastavio ka sumi.
taj Sre Mar 07, 2018 8:58 pm
Hattori Hanzo
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Vratio se na ulice kada je završio formalnosti, i izveštaje a zatim je krenuo prema Honshu šumi, nije znao šta će tamo ali je imao osećaj da treba da bude. Tamo blizu i Robin živi, možda će je sresti..možda će se sve magično rešiti a njegovi problemi nestati, pa neće ali opet nije toliko loše maštati. I dalje se pitao gde je Daruky i gde su svi..čak ni Kaina nije video na kapiji kad je dolazio, imao je neki loš predosećaj,kao da su svi nestali i da se nešto desilo dok nije bio u kampu.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Čet Mar 08, 2018 12:57 am
Edo-Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kain je nastavio ka Kageovoj zgradi u pratnji jednog shinobija sa kapije. Tek kada je prolazio ulicama je primetio pakleno sunce koje je ovo leto donelo. Nije obraćao pažnju toliko na vreme tokom misije, budući da je maltene ceo put proveo u gustoj senci krošnje. Još gore je to što je imao slojevitu odeću, uoči jake oluje u toj oblasti.

"Promenljivog li vremena.."

Mumlao je dok je prolazio kroz puste ulice. Nijedna budala nije bila pametna da se po ovoj vrućini šeta sem naravno, bistrog čuvara kapije. Stigli su konačno do Kage-ove zgrade gde ga je pratnja napustila.
taj Pet Mar 09, 2018 10:39 pm
Boa Hanckok
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa je Ponovo bila ljuta na Makishimu. Pomislila je kako se to dešava često i da moraju nešto da urade ili on, ili ona. Koračala je polako ulicama kampa, razmišljajući o tome zašto se toliko često dogodi neki nesporazum između njih? Bila je svesna svog karaktera i duboko u sebi je znala da su većim delom njene reakcije uzrok tome. Ipak, karakter joj je bio previše detinjast kako bi to priznala. A samo je želela da se napije... koračala je tako ulicama, sama i smorena, nadajući se da će naći nešto što će joj utoliti dosadu. Možda da ode negde da se napije ko stoka? Pogledala je u nebo. Već je bilo veče i mesec je izgleda bio pun. Postojalo je sujeverje da pun mesec izaziva nesreću, kao i svadju medju bliskim ljudima. Da li je to istina, razmišljala je Boa. A nebo - more sačinjeno od zvezda. Eh, kad bi mogla da ode na letovanje tamo... sa bezbroj ovakvih misli ona je šetala i šetala, ne obraćajući pažnju na svoju okolinu..
taj Pet Mar 09, 2018 10:58 pm
Makishima
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Makishima je kasno uvece izasao iz kuce, nije podnosio vrelinu dana, a ni zatvorenost, tako da je to bila neko delimicno resenje za taj problem, ulice su bile praznije nego inace, nije to bas ni bilo lose sa obzirom na to da i dalje nije bas bio ravnodusan zbog Boinog ponasanja, mir i tisina su mu prijali, kako i spoljasnji, tako i unutrasnji koje mu je ta kratka setnja kampom donosila. Naravno, kao da je znao da nece potrajati, bas kada se prividno umirio i zaboravio sta se dogodilo ugledao je Bou koja mu ide u susret, izgledala je pogubljeno kao i mnogo puta do tad, tako da je pretpostavio da ga ona mozda i ne bi zapazila, nije to moglo tako da prodje, namerno se glasno zakasljao, kako bi znala da je on tu, ali pravio se da nju ne primecuje, polazivsi da je mimoidje.

To live is not merely to breathe, it is to act.
taj Pet Mar 09, 2018 11:17 pm
Boa Hanckok
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa je i dalje fantazirala, u pokušaju da ne razmišlja o nekim ozbiljnim temama. Vreme je bilo vrlo prijatno, ni daška vetra, kao da ju je podržavalo u njenom fantaziranju. Uživala je u tome. Međutim, iznenada je čula nečije glasno kašljanje, što ju je, htela ona to ili ne, nateralo da se osvrne ka izvoru draži. Odmah je zažalila što nije bila dovoljno odsutna da ne čuje ovaj šum: bio je to Makishima, koji je očigledno pokušao da joj privuče pažnju, ali ju je kulirao, što je bilo prilično nepovezano. Čak je i vreme bilo na njenoj strani i davalo joj je bar malo oduška, a ovaj Makishima.. prevrnula je očima, razmišljajući da li da se ona ponese jednako nepristojno i samo prodje pored njega. Ipak, odlučila je da je to loša ideja - neće da bude seljak poput njega. Zato je zastala i pružila ruku kako bi ga uhvatila za rukav i na taj način zadržala da ne ide dalje. Napravila je ljutit stav i rekla:
Ej, zašto me prekidaš u mom razmišljanju ako ćeš samo da prodješ pored?
Naravno da nije bila ljuta zbog toga, to je uzela samo kao povod.Svetlost koju je pun mesec bacao na njih bila je dovoljna da osvetli njeno namrgođeno lice, obrve koje su se skupile i obraze koji su se malo naduli. Gledala je Makishimu pravo u oči i bukvalno ga fiksirala svojim pogledom.
taj Pet Mar 09, 2018 11:28 pm
Makishima
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izgleda da mu je plan posao za rukom, prosto je hteo da proveri u kojoj granici je ona ljuta na njega, sto ocigledno nije bilo previse cim ga je tako zaustavila, zaista je uzivao u tome da je bocka i vidi kakve ce reakcije to prouzrokovati, kao da mu je to bio neki eksperiment cije rezultate je cesto mogao da predvidi, naravno, i on joj jos nije potpuno oprostio onu scenu iz kuce njene prijateljice, iako jeste skapirao da je mozda u svojoj glavi to i preuvelicao. Pogledao ju je, praveci facu koju je znao da ce je najvise izbaciti iz takta, potpuno ravnodusnu.

"Prekidam? Izvini, zaista te nisam video."

Izgovorio je, iako su oboje vrlo dobro znali da je to laz.

"Neces valjda opet da isprobas neki od svojih poteza na meni?"

taj Pet Mar 09, 2018 11:40 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ruke u džepovima, kez na licu, vetar u kosi, skakutanje od noge na nogu, tako je uglavnom Chara provodio svoje letnje dane uživajući u suvom i užeglom vazduhu. Tu i tamo otišao bi na koje kupanje u reci, pročitao po koju knjigu ili pak pevao na sebi svojstven način. Nakon jednog kupanja mokre kose vraćao se kući cunjajući ulicama kampa. Kosa mu je bila napola mokra i zalizana prema nazad podsećajući na njegovog oca Kanedu Fujimota. U sebi je već u planu imao da nađe nekog koga bi mogao da začikava. Pogled mu je lutao sa čoveka na čoveka tražeći svoju potencijalnu žrtvu.

BAM!

Pogled mu se zaustavio!

Čekaj malo! Čini mi se da sam ova lica već video... Hmmm da mi je znati samo gde.

Chari nije padalo na pamet da predugo zamara svoj mozak ovim mislima nego se ćutke prišunjao ispod nekog hlada i krenuo da posmatra dve osobe koje su naizgled bile u nekoj konverzaciji. Načuljio je svoje uši.

O Chari:

taj Pet Mar 09, 2018 11:51 pm
Boa Hanckok
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boina faca ostala je nepromenjena, samo su obrazi, koji su ranije bili malo naduveni, sada postali crveni od ponovnog naleta besa. Frknula je i pustila mu ruku kako bi mogla obe da prekrsti preko grudi - njen dobro poznati gest koji znači da je ljuta. Pokušala je da promeni stav, da izgleda kao da joj je sve to smešno, iako je u sebi gorela. Nasmejala se sarkastično i promenila glas, zvučalo je prilično smešno:
Izvini, nisam znala da se tako brzo naljutiš, nije trebalo da se šalim na tako glup način. Gospodin ljutko se sad i pretvara da me ne vidi, vrlo zanimljivo sa njegove strane. Pa, možete slobodno da produžite, gospodine ljutko, ja Vas ne zadržavam.
taj Pet Mar 09, 2018 11:59 pm
Makishima
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boine reci su mu prosto izmamile osmeh na lice, gospodin ljutko? Zaista nije mogla nista bolje da smisli? Ocigledno nije, kao ni sa pravljenjem kafe, bila vesta u ovakvim situacijama, ali to jeste jedna od stvari koje su mu se svidjale kod nje, ne kafa naravno, nego to sto je reagovala toliko impulsivno, toliko nespretno i nepromisljeno, na prvi pogled ne bas zavidne osobine, ali bilo je lepo imati kraj sebe nekoga ko ne planira svaku rec i svaku reakciju, vec se prosto samo prepusti, pomagalo je i njemu da bude opusteniji. Shvatio je da vise zapravo nije ni ljut, kako moze da ostane ljut i ozbiljan kada ga neko nazove "gospodin ljutko?"

"Znas i sama da sam to uradio cisto da bih video kako ces odreagovati, sto se izvinjenja tice, prihvatam."

taj Sub Mar 10, 2018 12:13 am
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jasno je čuo i video sve što su njih dvoje jedan drugome u putili. Iz priloženog mogao je vrlo lako zaključiti da su njih dvoje na ratnoj nozi. Zanimljiva situacija za Charu, konačno da razbije malo monotonost koja je bila aktuelna prethodnih dana u Charinom životu. U njegovoj glavi otpočela je jedna prepirka...

Da l' da se ubacim i dolijem malko ulje na vatru, il' da si sedim u ladovinku i gledam gi kude se akav i zamlaćujev

Razmišljao je u sebi par minuta. Ako krene postojala je šansa da ga neko uzme na zub, a ako ostane postojala je šansa da se ništa ne desi. Zapravo Chari nikad nije ni bilo važno šta ko misli o njemu, zaključio je jasno u svojoj glavi:

Ma koje ću žmijem ko mačka ispod nadkladno kube, daj da si izađem

Zakoračio je laganim koracima prema njima dobijajući bore na obrazima od njegovog keza. Stao je ispred njih i počeo da pilji.

O Chari:

taj Sub Mar 10, 2018 12:14 am
Hattori Hanzo
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Hodao je užurbano prema upravi kampa po prijemu poziva da se javi Kinu, nije imao informaciju da se Kage vratio, a svakako nije očekivao poziv ni kada se vrati. Verovatno nešto u vezi misije i verovatno će najebati, Bio je toliko smrknut da nije ni primećivao nikoga na ulicama, kada ih je primetio samo se okreno na drugu stranu ne želeći ni da gleda u tom pravcu, usput je čistio ostatak prašine sa svoje uniforme, koju je isprljao dok je sedeo na krovu.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Sub Mar 10, 2018 12:26 am
Boa Hanckok
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako reagovati na ovaj "oproštaj izvinjenja"? Pa ona mu se ironično izvinila, i znala je da on to shvata. Da li pokušava još više da je naljuti? Koji je cilj svega ovoga? Da li uživa u tome da je muči? Stajala je i dalje sa prekrštenim rukama, samo je sada duboko uzdahnula: umorila se od svih njegovih začikavanja. Šta god ona uradila, on će naći način da je još više iznervira. Kako je to uopšte moguće? Osim toga, i ona je očekivala izvinjenje, gde je nestalo? Pokušala je da nadje drugi način pristupa problemu. Uozbiljila se i sa nekom misterijom u glasu rekla

A šta ako sam ja htela da vidim tvoju reakciju?

Možda bi još nešto rekla, ali čula je šum koji je dopirao od negde u njihovoj okolini. Momentalno je okrenula glavu ka izvoru zvuka i ugledala neku siluetu. Mesec je davao dovoljnu količinu svetlosti da bi mogla da ga osmotri, ali nije želela. Trenutno je bila okupirana Makishiminim začikavanjem i potragom samoodbrane. Ipak, bila je ljuta i sama činjenica da neko stoji tu i gleda u njih dok razgovaraju ju je vrlo naljutila. Čim ga je videla, izgovorila je:

Dečko, ne znam ko te je vaspitao, ali čak ni moja zmija ne bi bila do te mere nekulturna. Lepo ću te zamoliti da se nešto ovako više ne ponovi, a sada bi mogao da se skloniš.

Nije obratila pažnju na to što je viši od nje, možda čak i stariji, ko zna? Nije je zanimalo, odmah je okrenula pogled nazad ka Makishimi, da vidi njegovu reakciju na njene reči, kao i na pojavu nepristojnog "dečka" koji ih je vrlo očigledno prisluškivao.
taj Sub Mar 10, 2018 12:38 am
Makishima
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njeno pitanje ga je ostavilo poprilicno zbunjenim, sta je to uopste trebalo da znaci, kada je ona uopste pokusavala da izazove neku reakciju od njega, jedino ako misli na to sto ga je bacila na pod kod Robin u kuci? Mozda ga je samo i podbadala kao sto je i on nju, bar u tome je znao da je bolji, blago se nasmesio, izgledao bi skoro pa prijatno da je u tom trenutku nije toliko nervirao.

"Ako si me zato prevrnula oprosticu ti, samo nemoj da ponavljas tako nesto."

Bilo je tesko ne primetiti jos jednu osobu koja im se prikrala, osim sto je tako piljio u njih, sama njegova pojava bila je impozantna, jarka crvena kosa zajedno sa nesvakidasnjim oblacenjem definitivno su privlacili paznju, setio se jos jednog susreta sa tom osobom, onaj put kada su upoznali onog malog cudnog plavokosog, ovaj je izleteo iz prostorije kada su ulazili. Koliko god voleo da tera kontru Boi, sada je bio na njenoj strani, nije mu bas bilo prijatno da neko samo tako stoji i prisluskuje sta pricaju. Da Boa nije bila tu, ovaj susret bi verovatno bio dosta neprijatniji, ali pred njom je zeleo koliko toliko da se suzdrzi, njegov prijatan osmeh se izvio u onaj preteci kez kada je pogledao ka njemu.

"Ovo je drugi put da nalecemo jedni na druge, bio bi red da se predstavis. Takodje je red da se ne sunjas po zbunju i prisluskujes, ali sve moze da se oprosti. Jednom."

Rekao je, ignorisuci ono sto je Boa rekla, svakako joj nije bas dobro islo to da izgleda opasno.

taj Sub Mar 10, 2018 12:53 am
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledavši u oboje kako su samo prešli sa teme i krenuli da se obraćaju njemu za njega je značilo da je on svoju igru započeo. Činjenica da je već u centru pažnje i te kako mu je izazivala dobro raspoloženje. Bio je zaprepašćen pamćenjem muškarca.

Znači da sam dovoljno upadljiv.

Razlog tome mogo je da bude njegov kez ili raznolike oči ili pak njegovo kretanje... Naime odmaknuo se dva koraka od njih i nastavio da ih gleda ignorišući njihove primedbe i sugestije.

Znate li tri stvari koje bi mogle da prežive eksploziju hiljadu papirnih tagova?

Upitao ih je uz osmeh.

O Chari:

taj Sub Mar 10, 2018 1:06 am
Boa Hanckok
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa je obratila pažnju da joj Makishima po drugi put priča kako će joj oprostiti. To je nešto što nije mogla da podnese. Morala je da mu očita bukvicu i da mu objasni da on mora njoj da se izvini, po svaku cenu!!! Ipak, onaj detlić ju je prekinuo. Iako je bila "ljuta" na Makishimu, nije mogla da se ne zadivi njegovom načinu govora. Zaista je zvučalo preteće. Bila je ponosna što je mogla to da čuje. Tek posle njegovih reči ona je obratila pažnju na mladića i prepoznala lika iz kafića. Razmišljala je da li je slučajnost što se opet sreću. Posle njegovog nebuloznog pitanja ona se okrenula prema Makishimi i rekla:

Nismo završili razgovor. Ako želiš, možemo da se bakćemo sa ovim detlićem, i da ne završavamo razgovor sada. U svakom slučaju..
nasmejala se cinično i rekla:
Možda ćeš i ti posle kraja razgovora dobiti moj oproštaj..
namignula mu je, a zatim nastavila:
A ovaj ovde prišla mu je sasvim blizu i popela se na prste kako bi mu šapnula na uvo najtiše moguće, kako Chara ne bi čuo:Hoćeš li sada da se malo opustimo i pozabavimo ovim detlićem? Ili ćemo po kratkom postupku da odemo odavde?
Nije ništa odgovorila na Charino pitanje zato što je mislila da je ludak i da odgovor nije ni tražio.
taj Sub Mar 10, 2018 1:26 am
Makishima
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boino ponasanje se naglo izmenilo, mada nije preterano pomagalo situaciji, ti njeni nadimci, gospodin ljutko, detlic, samo su se cinili kao nesto sto bi rekao neko ko je jedva zasao u pubertet, mada kada je prisla i krenula da mu prica na uvo nije mogao ostati ravnodusan, ipak je to bila maltene svacija slabost, osetio je zmarce kako mu prolaze kroz vrat, a potom joj je samo klimnuo glavom, naznacivsi da je sve vec sredjeno, fokus mu se zatim ponovo vratio na crvenokosog shinobija koji je stajao pred njima. Pitanje koje je postavio bilo je cudno, zvucalo je kao pocetak nekog glupog vica, sto mozda i jeste bilo, svakako ga je bacilo u kratko razmisljanje, da im sada pod nogama pukne hiljadu papirnih tagova siguno bi preziveo, uz to bi verovatno mogao i Bou da izvuce, a nista osim toga nije ni bilo preterano bitno, svakako, mozda je to bila pretnja, a pretnje nije najbolje podnosio. Neopisiva hladnoca krenula je da se siri iz njegovog pravca, nebo su prekrili oblaci i iz njih je krenuo da veje sneg, iako je leto bilo u zaru.

"Nisam veliki obozavatelj zagonetki."

Rekao je, i dalje odrzavajuci smiren ton i osmeh.

"I uzgred, jos uvek se nisi predstavio, bas bi bilo glupo da te pitam treci put, zar ne?"

Poslednji izmenio Makishima dana Sub Mar 10, 2018 1:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Sub Mar 10, 2018 1:36 am
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledao je zbunjeno u oboje... trenutak nakon odgovorao shvatio je da ne znam znači da čovek ne zna odgovor na njegovo pitanje...

Sjajno, a kolika je naseljenost kampa Shinrai?

Upitao je kao iz topa odmah nakon što je došao do zaključka još jednom ignorisajući njihove komentare vezane za njega samog. Njegov pogled sekao tačno kroz njih kao da ispred njega niko nije ni stojao. Smelo je po drugi put napravio dva koraka unapred pročešljavsi sada već suvu kosu rukom i vrativši frizuru u njen standardni oblik.

O Chari:

taj Sub Mar 10, 2018 1:58 am
Boa Hanckok
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa nije mogla da sakrije oduševljenje na licu dok je gledala Makishimu. Bilo joj je potpuno jasno zašto joj se on tako svidja.. Međutim, ovaj crveni lik ju je veoma iznenadio. Odakle mu ideja da ignoriše ono što Makishima priča? Osećalo se po čakri da je dosta slabiji i od nje, Makishima bi ga samleo jednim pogledom. Ovo je za nju bilo neshvatljivo i neprihvatljivo. Sada je već bilo jasno kao dan da dečko pokušava da se pravi važan i da očigledno ne shvata sa kime ima posla. Govorio je neke nebuloze, možda misli da je zanimljiv? Da će njih dvoje nasesti na tako jeftine fore? Bilo joj je donekle i smešno, mada nije volela kada neko pokušava da je napravi ludom. Sada je već stajala pored Makishime. Sneg koji je on izazvao je pokušala da ignoriše, u svesti njoj nije bilo hladno, ali vrlo slabo obučeno telo počelo je da drhti samo od sebe, skoro neprimetno, više se naježilo, Chara to nije mogao primetiti, bio je suviše daleko. Prestala je da se folira da je ljuta, nije pokušala da zvuči kul, nije podigla nos, samo je stala u čvrst, zemljani, trenutno potpuno prirodan stav, i rekla vrlo oštrim glasom:
Ne znam da li imaš problem sa sluhom ili sa mozgom, ali trenutno nisam raspoložena da imam posla ni sa jednim od ta dva slučaja. Gospodin sa moje desne strane pričao je jasno, bio si upozoren. On možda ima živaca da trpi ovo, ja - ne.
Nazvala je Makishimu gospodinom sa desne strane kako mu ne bi otkrivala ime, nadala se da joj neće uzeti za zlo. Čim je ovo rekla, pljesnula je dva puta i vrlo brzo DoMinJun stajao je tačno pored nje. Ona ga je pomazila, pogledala ga vrlo namrštenim pogledom i samo kimnula glavom ka crvenokosom. Zmija je odmah znala šta treba da radi. Brzinom koju je bilo veoma teško ispratiti, došao je do Chare, repom ga vrlo grubo nabacio na svoja ledja i ni ne pogledavši više Bou, popeo se na drvo i nestao iz njihovog vidika. Kada se ovo završilo, Boa je mahinalno prekrstila ruke i počela da se trlja po rukama: sada je već osećala hladnoću. Bila je zaintrigirana njegovim stavom ka nekome ko je stariji i jači od njega, njen Bushido to nije dozvoljavao, zaista ju je brinulo to šta je sa ovim ninjama više.. razmišljajući o svemu ovome, pokušavala je da se zagreje gledajući zamišljeno u daljinu..
taj Sub Mar 10, 2018 2:25 am
Makishima
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Podsvesno je pomalo i uzivao u igrici koju je igrao sa Charom, zanimao ga je kraj njegove zagonetke, ali izgleda da ce taj kraj morati da sazna drugi put, Boina reakcija je po prvi put bila smislena, koncizno je iznela ono sto je imala i propratila to delima, bez nadimaka, bez ikakve drame, to je bilo u skladu sa njenim karakterom i nije mogao da se ne oseti ponosnim kada je naterala zmiju da odvuce crvenog. Hladnoca je istog trenutka prestala da izbija iz njegovog pravca, a nebo se rascistilo, cak se i tanak pokrivac snega koji je vec krasio zemlju momentalno otopio, eliminisuci bilo kakav izvor neprijatnosti za Bou.

"Nisi losa."

Dobacio joj je sa iskrivljenim smeskom, jos uvek gledajuci u pravcu gde je zmija odvukla njihovog privremenog posetioca.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu