Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Camp GateJuče u 11:49 pmDaruky Hikashi
Rainova kucaJuče u 10:55 pmRain
Camp StreetsJuče u 8:59 pmMidore
Midoreva kucaJuče u 8:52 pmMidore
Shikijeva kucaJuče u 1:36 pmShiki
Ulica UjedinjenjaJuče u 11:21 amAyato
Sakura Park Sub Apr 21, 2018 12:21 pmShiki
Camp StreetsSub Apr 21, 2018 12:08 pmShiki
Riomarindo vs vatari senjuPet Apr 20, 2018 9:15 pmRiomarindo
TrgPet Apr 20, 2018 3:38 pmShiki
Darukyna KucaČet Apr 19, 2018 10:30 pmRiomarindo
Homra BarČet Apr 19, 2018 9:07 pmRain
Prijave za Jonin ispite.Čet Apr 19, 2018 9:00 pmBan Aburame
Veterinarska StanicaČet Apr 19, 2018 8:58 pmBan Aburame
Soba br. 1Čet Apr 19, 2018 8:25 pmAquarie
Krov bolniceČet Apr 19, 2018 8:19 pmAquarie
Maruno PecinaSre Apr 18, 2018 8:27 pmBan Aburame
Junova kucaSre Apr 18, 2018 6:48 pmJun
Agano šumaUto Apr 17, 2018 10:36 amBan Aburame
Airimoto SumaUto Apr 17, 2018 10:20 amBan Aburame

Chat

0

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.
Admin
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Avg 24, 2017 4:41 pm
First topic message reminder :

Usually, when you visit different places trough camp you post in streets that you are passing. You are not required to do it but it's nice and it gives you experience. Care that post must be regular.

Poslednji put izmenio Leonard van Volen dana Ned Okt 15, 2017 8:02 pm, izmenio ukupno 2 puta

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Mar 26, 2018 12:37 am
Reisi je nakon par dana mirovanja po zavrsetku prosle misije, opet posetio tabelu sa misijama, odlucujuci se za nesto ozbljnije ovaj put, sve do sada, isao je na misije koje bi cak i genin sam mogao da resi, iz glupog raloga da bi sa sebe skinuo rdju, a te rdje izgleda da nije ni bilo. U upravi su ga uputili na to da ce mu za ovu trebati partner, jedan shinobi koji je bio neaktivan u poslednje vreme, konkretnije Boa Hancock. Nije bas dobro pamtio imena pa iz prve nije mogao da se seti ko je to, ali pretpostavio je da ce je negde vec naci i kada je ugleda setiti se. Tako je setkao po ulicama, racunajuci na to da ce se osoba pre ili kasnije pojaviti, i tada je ugledao onu crnokosu od pre neki dan, samo sto je ovaj put izgledala jos mrtvije nego prosli. Tome je vec i mogao da pretpostavi razlog.

"Boa?"

Rekao je, ne znajuci da li se ona zapravo tako zove posto se prosli put nije ni predstavila, ali broj zenskih shinobija u kampu bio je ogranicen u svakom slucaju, tako da bar nije bas pogadjao na slepo.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Mar 26, 2018 12:46 am
Boa je čula da ju je neko nazvao po imenu. Niti ju je zanimalo ko je to, niti šta želi od nje. Odakle bilo kome pravo da joj se obraća posle svega što se desilo? Najradije bi da ne gleda lica tih odvratnih ljudi i da ne sluša njihove ogavne glasove. Zašto oni mogu da žive? Ko im je dao pravo da žive? Zašto jedu, piju, pričaju, gledaju, hodaju.. zašto? i još bolje pitanje, zašto on više ne radi sve to? Zašto on više ne živi? I dalje prilično mrtvog pogleda okrenula se ka izvoru draži, a tačnije šuma. Pogled joj je bio i više nego nedruželjubiv, potpuno nezainteresovan. Ugledavši lice osobe, sasvim slučajno je shvatila da ga već zna. Od onog trenutka, njoj su svi izgledali isto. Nije razlikovala lica. Ipak, ovog je znala od pre tog trenutka tako da je mogla da ga prepozna. Ipak, nije ničime pokazala da ga se seća. Samo je ravnim glasom izgovorila:
Šta je?
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Mar 26, 2018 12:54 am
Malo je podigao obrve kada mu se obratila tako drskim tonom, nije bio neko ko je isao unaokolo i hvalio se svojim rankom kao da je boziji dar, ali mogla je bar neki osnovni nivo postovanja da iskaze, ma ne ni postovanja cak, samo normalan nacin obracanja je bio dovoljan. Pripremao se da iskomentarise nesto tipa kako je ustala na levu nogu ili slicno, ali sva sreca pa mu je pamet bila brza od jezika, i sa obzirom situaciju u kojoj je pretpostavljao da se ona nalazi je bila vise nego korektna.

"Vodim te na misiju, naredjenja kampa."

Rekao je, pokusavajuci da zvuci prijatno koliko je mogao, iako je bio svestan da to do nje nece ni dopreti. Izvadio je papir iz zadnjeg dzepa, bese ispresavijan pa ga je u istom mahu i ispravio, a potom ga pruzio njoj, kako bi i sama mogla da vidi da to nije neka njegova sumanuta igrica.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Mar 26, 2018 1:09 am
Boa je zadrhtala. Nadredjenje kampa? Ovog koji je dozvolio da se desi ono ? Kampa koji se nije potrudio da joj da dojavu o bilo čemu na vreme? Kampa koji toliko "voli" svoje članove da im dozvoljava da se ne vrate sa ispita? Čim je počela o ovome da razmišlja, u poslednje vreme tako dobro poznata knedla ponovo se vratila u grlo. Oko je ponovo počelo da nakuplja suzu. Da se to nije dogodilo, samo bi proignorisala taj papir. Sada je, međutim, morala nečim da sakrije tu suzu. Zato ga je uzela i pravila se da čita šta piše na njemu, samo kako bi sakrila suzu koja je počela da se kotrlja niz obraz. Nije ni primetila da je papir okrenula naopako. Zaista nije gledala. Nije smela da pokaže bilo kome, posebno ne nepoznatoj osobi, ideje koje je imala u glavi. Nije smela da se primeti njena mržnja ka celom kampu. Ka svima. Osim toga, mora biti jača, mora biti jača od svih. Mora uraditi to.. još jedna suza joj se spustila niz obraz pri pomisli na to, ali iskoristila je svu snagu koju je imala da proguta knedlu i da progovori što je moguće mirnijim glasom. Ipak, malo je zadrhtao dok je govorila:
Dobro. Svidja mi se. Idemo.
Nije sačekala njegov odgovor. Utrpala mu je papir u ruke i krenula ka kapiji, veoma hitrim korakom, verujući da se ne primećuje po njenom licu da je pustila suze.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Apr 01, 2018 7:16 pm
Posle dobre gozbe i zanimljivih Riovih ispada, povratio je malo snage koju je izgubio zajedno uz volju zbog dugog puta. Vremena je bilo dosta, a nije znao više šta prvo da radi. Posle klope nije mu se više lenčarilo po parkovima, a nije trenutno želeo da boravi u kući koja je i dalje ostala u kršu od kad je Daruki posetila. Pored svih tih gluposti, pokušao je u glavi da izvrši proveru inventara, gde je pamtio svaku alatku koju je koristio i koju je uzalud bacio. Falilo mu je po par kunai-a, uz njih po koji šuriken ili dimna bomba pa je odlučio da se prošeta do radnog mesta. Bio je ubeđen da će u kućici naći po koju zalihu oružija, te je krenuo u pravcu kapije kako bi uspeo da dopuni svoj inventar.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Apr 03, 2018 4:05 pm
((Proleće je stiglo ulicama ,,Shinrai" kampa , kao i Kashu.Bio je iznenađen prizorom koji mu se pokazivao pred očima.Bilo je tiho i mirno,voli melodiju prolećne kiše koja pravi zvuk pri udaru u zemlju.Stavio je kapuljaču na glavi , vratio je nazad svoj mač nazad na leđima.Bio je izgubljen i ljut na sebe jer je dozvolio da mu brat ode od kuće.Imao je na umu da se raspita , znao je da se ovde nalazi imao je jak instikt.Pratio je korake reke koja je tekla kroz kamp,znao je da ga njegovi instikti neće izneveriti.Došao je ispred šume koja ga je zvala da njegovu dušu svoji sa njom.Uz tihi vetar se sklopio sa sumom ,,Honshu''))

::>_<:::
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Apr 04, 2018 5:51 pm
Setam ulicom, razmisljam o zivotu i mojim zivotnim odlukama.
Dok sam setao naisao sam na jednog decaka bez roditelja, njegovo ime je Naruto
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Apr 04, 2018 8:30 pm
(Isao je putanjom koja ga je vodila do glavnog trga,putanja je bila veoma uska ,nalazila se na jednoj velikoj livadi visoke trave i manjih zivotinja poput :poljskih miseva,kunica,lisica i veoma bogata raznim vegetacijama.Bio je sav smiren ,bio je zahvalan jer je dobio sansu da zapocne novi zivot u zdravom okruzenju.Spustio je lulu koja mu je pomagala da bude smiren,takodje masku u obliku lisice koju je nosio na lice skinuo je i stavio nazad u torbu.Mesec je izasao i vec se nalazio visoko na nebu ,upalio je stari fenjer koji je bio prekriven paukovoj mrezi , stao je pored njega .Mesecevi zraci su se osijavali od Kashuovih crvenih ociju,bolje su opisivali tu zarku crvenu boju.Gledao je kako kunici trce kroz visokim travama i kako svici pri njihovim pokretima lete iznad livadi.Naglo se naklonio prirodi i nastavio svoj put ka trgu.Kada je dosao do male putanje i asvalta poceo je da kaslja, verovatno zbog silnih stetnih gasova , dopustio je da taj otrov udje u njegov organizam.Vratio je njegovu masku na lice , nastavio je svoj put ka trgu !!!)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Apr 04, 2018 11:30 pm
Prolazio sam kroz ulice kampa koje sam poslednji put posetio pre 3 godine,veoma su se promenile u sustini.Pomerao sam glavu levo-desno i tako gledao svaki detalj koji su menjali u protekle 3 godine,bio sam zadivljen,posle par minuta divljenja i setanja u smeru mog klana.Stigao sam na zeljeno mesto.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 05, 2018 11:24 am
Posto sam izasao iz kuce,krocio sam na ulice kampa te krenuo setati njima.Setao sam po ulicama a iza mene su bile sve bube koje gajim vec protekle 3 godine.Setao sam se nekih sat vremena po ulicama dok nisam naisao na trg koji je na prvi pogled promenio izgled na veliko za 3 godine.Zaputio sam se ka istom.
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin
Full body avatar : Milos kiseli kupus.

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet Apr 06, 2018 4:19 am
Ulice mracne i mokre od kise cinile su da selo podseca na grad duhova. Ni jedne zive duse, ni coveka, pa ni zivotinje. Drustvo joj je pravio fijuk vetra i kapanje kise, pa i po koji zvuk smeca koje bi vetar bacao unaokolo. Jedan duboki uzdah i misao na jedinog prijatelja kojeg je ostavila da traga za njom. Ponovo je napravila glupost... Znala je da ce on biti dobro, verovala je u to svim svojim srcem, bar je tako zelela. A Makishima? Odlucno je pozelela da otkrije pravu istinu. Ko god da je pocinio takvo zlodelo morao je biti kaznjen, a ona ce se licno uveriti u to. Nije obracala paznju na sumorne ulice, niti na bilo sta drugo sto se desavalo oko nje. Vec je bila mokra do gole koze, pa se navikla na kisu koja je polako stajala. Lagano se teturala do svoje kuce, pogledom upijajuci mesecinu koja joj je obasjavala put.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet Apr 06, 2018 1:10 pm
(Vracao se sa Trga potpuno umoran , proslo je dosta vremena od kada je nocu isao sam,hladan vetar koji je duvao oko Kashua , zvezde pa cak i mesec su pratili Kashuove pokrete.Dosao je do granice asvalta i jedne sastarelog puta koji je Kashua vodio do njegove kolibe.Visoka trava koja mu je bila do kolena ,razliciti insekti su se sedeli i uzivali u tihoj veceri.Zapalio je svoju lulu koja mu je davala unutrasnji mir,kisa je pocela da pada ,plavo nebo je promenilo boju . Zaboravio je kisobran , nije se ni nadao kisi ,pozurio je do svoje dople kolibe .)

::>_<:::
Lv 1
Full body avatar : Mladi momak koji zeli da postane ugledan ninja i ispuni zelju koju je deda pozeleo pre nego sto je umro.
Genin
Full body avatar : Mladi momak koji zeli da postane ugledan ninja i ispuni zelju koju je deda pozeleo pre nego sto je umro.

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet Apr 06, 2018 6:55 pm
(Prolazio sam kroz ulice kampa)
(Ulice kampa Shinrai su veoma lepo uredjene)
(Nigde nema otpada i niti jedan opusak od cigareta.To mi se svidelo,vazno je to sto ljudi cene tako nesto)
(Nastavio sam svojim putem i usao u park.)
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Apr 08, 2018 3:39 am
Prolazio je ulicama kampa. Kameni put je bio užaren od letnjeg sunca. Ulice su zračile nekom pozitivnom energijom od broja ljudi koji se šetalo tokom ovog podneva. U daljini su mu se prividjale barice od vode, već mu je previše glava bila pod suncem te je požurio malo ka kafiću. Nije toliko obraćao pažnju na okolinu, pogled mu je bio zapucan u pod. Ostao je u tom nekom zamišljenom stanju ostatak puta..
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Apr 08, 2018 8:58 pm
Setajuci ulicama kampa i gledajuci levo-desno za neko staro mesto koje bi mogao mozda da vidim pre nego sto odem kuci,uvideo sam park koji mi nije bio poznat,istim tempom setanja okrenuo sam pravac istog i zaputio se ka parku.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Apr 11, 2018 9:43 pm
Hodam ulicom i vidim neverovatnu fontanu koja me je zacarala svojom lepotom.Bila je ukrasena cvecem,nekim sarama itd.Toliko je bila lepa da sam morao da ostavim svoje obaveze i da sadnem pored fontane na klupu kuja je bila slicna fontani.Iz fontane je prskala voda u mlazovima toliko da mi se cinilo da se pojavljuje duga.

http://www.tt-group.net/video/wp-content/uploads/2012/06/Muzicka-Fontana-Tasmajdan.jpg
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:08 pm
Osecaj kadase isto setas gde i na svako mesto isto,taman sam se setao na ulicama jer tu ima svasta i oraspolozi me i nestane dosada za cas videvdsi jedno drvo koje ima ima i nekoliko koje rastu tako da sam seo na neku drugu klupu cekajuci nekoga da dodje da se druzim i pricam.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:11 pm
Setajuci ulicama sa nadom da upoznam dusu koja ce me razveseliti.Setao sam se ulicama i u jednom trenutku video Rio-a kako se krece ka jednom drvetu,trcecim koracima zaputio sam se ka njemu bez ikakve reci da ga mozda i uplasim,kada sam mu prisao na nekih 10 metara krenuo sam tiho kao nindza da se setam ka njemu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:14 pm
Naslonivsi se na drvetu nikoga ne videci niti ikoga primetio a moji samuraji instikt mi govorio da je neko iza tako da sam se okrenuo za 360 stepeni.
ko je to.
Malo mi se zavrtilo u glavi videci kao dva lika onda mi prestala pulsirajuci i video sam da je to Ban.
a to si ti Ban pa kako si imali nesto novo.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:18 pm
Sunjajuci se Rio-u,posle par sekundi mog snekky hodanja Rio me je provalio,verovatno je bio problem njegove samuraj moci koje je stekao vezbajuci,ali to nije bilo bitno.Istog trenutka sam pruzio ruku za novi dan i novo caskanje na drvetu,te sam rekao par reci:
-Hej,ja sam dobro,i da nema nista novo,a kod tebe?
Rekavsi svoje skocio sam na drvo i gledao sam Rio-a.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:23 pm
Sedevsi na drvetu i gledajuci u dan i lepo nebo koje je bilo i sunce i ptice koje letele a ljudi nigde ili su kuci sta vec.
ah nista malo doeada pa ovako seo na drvetu da gledam dan bas se pitao gde su svi ljudi taman si ti dosao i unistilo dosadu i nekako bolje posto pricamo.
Gledajuci dalje u nebo i dan levom rukom pesnicom sklopip ruku kao pesnica i stavio glavu na obraz disajuci za lep vazduh.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:27 pm
Gledajuci i slusajuci Rio-a kako gleda u nebo razmislja i prica nesto svoje,bilo mi je to najfascinantnije.Nije proslo mnogo od njegove recenice,te sam ja krenuo pricati:
-Pa najbolji i najzanimljiviji deo nindzinog zivota je kada si na misiji i boris se za zivot ili smrt.To je meni najbolje i tako mi nikad nece biti dosadno.
Posto sam to rekao,uzeo sam grancicu sa drveta te je sa svojim bubama krenuo lomiti.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:34 pm
Slusao sam sta je govorio i iskrivljenom glavom gledao u njega cudjejuci se i nisam znao ni sta da kazem na ovo.
ah ja bas i ne volim toliko misije kad si sam a ne znas sta ce ti se desiti ja ovako volim kada sam sa nekim i tad mi zabavno i zanimljivo snjim nekako je pazljivo i to.
Nisam razmisljao nesto sam ici ali se secam one koje nisam uspeo da uradim prosli pit i bilo mi je cudno zato idem uvek sa kainom.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:38 pm
Cerupkajuci grancicu sa svojim bubama slusao sam Rio-a kako prica o svom dozivljavanju misija.Nije mi bilo mnogo jasno o cemu on prica jer misija je misija i ne moze da ti bude dosadno kada si sam i kada to radis zarad para i svog kampa.Bez razmisljanja sam krenuo pricati:
-Pa dragi moj Rio,misija je misija i ona se mora izvristi da li ti bio sam ili ne.To nije do zabave ti si sam odlucio da budes shinobi i da radis misije.
Rekavsi to nastavio sam cerupkati grancicu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Apr 12, 2018 8:47 pm
Ocigledno nije razumeo sta sam hteo reci ili sam ja slucajno pomrljao nesto da sam zaboravio reci.
pa da misije i nisu teske ako se potrudis ja naravno uvek idem sa kainom na misiji i snjim mi dobro ali sam jednom pokusao da radim sam misiju i nije bas bila uspesna,i kad sam rekao zabavno mislio sam iskustvo sto radis kada ides i vidjas nesto novo kao putovanje.
Pricajuci sa njim valjda ce shvatiti sta sam hteo reci i gledajuci u njega i smeskajuci se da je sigurno zna sta sam hteo reci.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu