Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaPon Dec 10, 2018 8:31 pmPetrovich
Suma Ka'SanenPon Dec 10, 2018 8:28 pmPetrovich
Petrovich-ev genin ispitPon Dec 10, 2018 2:59 pmPetrovich
Rezidencija PetrovichPon Dec 10, 2018 1:56 pmPetrovich
Evidencija prolaskaPon Dec 10, 2018 12:30 amPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Faln Forest

taj Sre Dec 27, 2017 6:25 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šuma na pola puta između dva kampa. Ovaj predeo je bogat raznovrsnom florom i faunom.
taj Sre Dec 27, 2017 7:47 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo smo putovali od kampa, pa do ovde. Nikada nisam putovao ovako daleko. Tek sada shvatam kakva sam vucibatina pre bio, sta sam sve propustao...

Tek sada shvatam da sam bio okruzen zidinama, ali ne onim fizickim. Moji strahovi su me drzali unutar zidina. Cak iako sam sebe ubedjivao da se nicega ne bojim, ja sam se zapravo plasio bola, umesto da mu se suprostavim. Sada cu, posto sam postao shinobi, morati stalno da idem na misije, koje ce se desavati na raznim mestima.
Zao mi je samo sto nisam ranije ovo shvatio. Posmatram svoje saputnike Hisagija i Daruky, i osecam da sam vec odavno dosao do limita svoje snage, i da cu od sada samo postajati sve slabiji. Ta misao me je kopkala. Ipak, nisam se bojao, cak i da je to istina. Umesto toga sam cvrsto odlucio da cu se suprostaviti toj cinjenici... Da cu se boriti da predjem svoje limite!
, resio sam u sebi.

Tokom celog puta nisam stigao da uzivam u pejzazu. Sve vreme sam drzao svoja cula pod konstantnim tonusom, iscekivajuci da ce se nesto dogoditi.. Nisam zeleo da se nesto lose desi. Osecao sam odgovornost da na bilo koji nacin sacuvam ostatak tima, ako dodje do problema.
Gospa Airin nam je rekla da ce nasa misija biti da lovimo zeceve. Prvobitno sam bio zacudjen, ali u isto vreme i zabrinut. Nisam zeleo da nanesem bol nijednom zivom bicu. Ukoliko vec nasa misija bude zahtevala ubijanje, uradicu to najbezbolnijom metodom koju znam.
Nakon nekog vremena gospa Airin nam je dala signal da stanemo. Stigli smo na nasu zeljenu destinaciju.
taj Sre Dec 27, 2017 11:51 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Mirno je pratio ostale i posmatrao situaciju...Trudio se da ostane smiren i hladan
kao sto je to obicno radio, zapravo, hteo je da se dokaze pred Airin jer ga je stalno potcenjivala...)

(Cuo je pricu o lovu na zeceve, to ga je iznenadilo, ocekivao je da kad vec ide na misiju,
bude neke borbe, akcije i tako dalje...U svakom slucaju, posto je misija bila tako "Lagana" hteo
je da se dokaze i da uhvati sto veci broj zeceva...)

"Pa garosa, prijatelju, zelis li da se kladimo? Ko uhvati vise zeceva,
onaj drugi mu pravi paprikas za veceru..."

(Hteo je da se takmici sa Garosom, imao je zelju da stalno bude najbolji...
Nije obracao paznju na Daruky, ona bi verovatno stajala sa strane i ne bi mogla da ubije zeca...
Kad tad ce morati da nauci da ubija inace nece moci da se snadje dalje u zivotu...)

(Seo je na zemlju i cekao naredjenja od gospodjice Airin...)
taj Čet Dec 28, 2017 5:56 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prva misija na kojoj je Airin vodila sa sobom genine. Nije osećala nervozu, niti brigu bilo koje vrste iako im je lokacija misije bila na pola puta ka suparničkom kampu. Činilo se da kako su sve više odmicali južno, tako se bolje mogao spoznati početak proleća. Na drveću su se uveliko pojavili pupoljci, po zemlji je bilo dosta tek nikle svetlo zelene trave. Životinjice konačno izašle iz svojih skrovišta. Sunce je konačno bilo dovoljno jako da se njeni obrazi zarumene nakon nešto malo dužeg vremena provedenog na otvorenom. Kako neko uopšte može da voli zimu, pitala se.

Negde na pola puta, kada je već shvatila da su Garosa, Hisagi i Daruky bili i više nego nestrpljivi da konačno saznaju detalje misije, rekla im je da idu u lov na zečeve. Svakako to je bila misija za njih. Dobar kondicioni trening. Oni bi vatali zečeve, dok bi ona pokušala da pronađe jednu vrstu cveta, kojeg je dva dana pre toga videla u knjizi biljaka i svidela joj se toliko da je morala da je ima u svojoj kolekciji. Čula je da ih je pre bilo u ovim šumama, mada je sumnjala da će baš uspeti da raspozna ili uopšte i nađe s obzirom da je bio tek sam početak proleća. Svakako, osim tog izgovora, znala je da će joj prijati koji dan van kampa.

Bila je na čelu grupe, tako da je prva bila zastala čim je prepoznala mesto. To je to, rekla je uz osmeh. Aktivirala je senzor i napravila klona koji je uzbuđeno klimno glavom i seo odmah tu gde je i stvoren.

Daruky ostani za sad tu sa klonom, dok mi proverimo oblast. Pokazala je rukom ovoj dvojici da je prate i uz ležeran hod su nastavili ka napred.

Potez:

#card284
#card309
taj Čet Dec 28, 2017 6:39 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto smo seli, Hisagi mi je ponudio opkladu. Odlucio sam iskoristim tu sansu da postignem ono sto sam zeleo. Rekao sam Hisagiju...

Dogovoreno, ali samo pod jednim uslovom. Metoda kojom hvatas zeceve mora biti bezbolna, inace u suprotnom se nece racunati. Svako moze uhvatiti zeca, ali ovako moras imati i malo stila. Samo pod ovim uslovima pristajem na opkladu.

Taman posto sam to rekao, gospa Airin je odlucila da cemo ona, Hisagi i ja proveriti oblast u kojoj se nalazimo. Ovo je u meni probudilo jos vecu sumnju.
Kada je gospa Airin pogledala ka Daruky i rekla jos da sa njenim klonom ostane tu dok mi istrazujemo okolinu, uputio sam i ja pogled ka njoj. Odmah posto sam je pogledao, uvideo sam zasto ju je gospa Airin odabrala da saceka tu. Devojka je izgledala bladje nego inace. Ona zaista nije zelela da ubije nijednog zeca. Razmisljao sam o tome da joj na brzinu objasnim najbezbolniju metodu za ubijanje tih zivotinja, ali sam se na kraju predomislio. Shvatio sam da ce to kod nje izazvati samo jos vecu paniku.
Ubrzo smo se gospa Airin, Hisagi i ja usresredili ka osmatranju okoline. Idalje sam bio oprezan, posebno sada kada je jedan od clanova tima odvojen.
Receno nam je da cemo zeceve hvatati zive, i da cemo ih potom stavljati u nekakvu drvenu kutiju. Prvi put kada sam to cuo, bio sam zbunjen. Nigde nisam video nikakvu drvenu kutiju u blizini. Brzo sam prestao razmisljati o tome, i usresredio sam se na to da smislim najefikasniji i najbezbolniji nacin kojim bih mogao uhvatiti sto veci broj zeceva.
Dok smo proveravali oblast, moja cula su bila maksimalno naostrena. Da ne bi upali u neocekivane probleme, koristio sam se taktikon koju sam nazvao ,,Reflekcija".
To je sitem posmatranja okoline prilikom kojeg osoba posmatra reakcije ostalih clanova grupe. Ukoliko primeti bilo kakvu cudnu reakciju sa njihove strane, ta osoba bi trebala da se pripremi za mogucu opasnost.
Ova taktika imala je neke manjkavosti. Najveca je bila to sto ako se osoba nalazi na zacelju ostatak tima nece primetiti ako se neprijatelj nalazi iza njih. Srecom, ovaj problem se lako moze resiti ako ta osoba stane u centar kolone ili grupe, kao sto sam ja i uradio.
Najvise sam posmatrao reakcije gospe Airin, sa obzirom da sam znao da je ona najvestija medju nama.
taj Čet Dec 28, 2017 8:51 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je stizala divila se lepoti prirode. Navikla je da bude okruzena prirodom, ali je ovo ipak bilo drugacije i to niko, niti ista nije moglo da joj pokvari. Ili je barem tako mislila... Stigavsi na ciljanu destinaciju cula je razgovor izmedju Hisagija i Garose i zgrozila se. Odlucila je da prvo saceka da se oni vrate iz izvidjanja i onda pita tetku Airin zasto li su stvarno tu i sta im je misija.

Molim? Da li smo mi stvarno ovde da lovimo zeceve? Nemoguce... Airin molim te mi reci da nije tako!

Nadala se da se njih dvojica tupana samo zezaju i da je sve ovo neslana sala, ali je ipak i pored toga bila nervozna i besna. Razmisljala je o tome sta da radi ako je stvarno to misija, nije jednostavno mogla da dozvoli takvo izvljavanje na nevinim slatkim zivotinjicama.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Čet Dec 28, 2017 9:03 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Krenuli su da razgledaju okolinu (Hisagi, Garosa i Airin..) dok je Daruky ostala na svom mestu..
Izgledala je potpuno nezainteresovano i nije htela da naudi nikome...)

"Kazes bezbolno hmm? Pa dobro ionako cu da pobedim hehe"

(Ozbiljno je nameravao da pobedi i da se dokaze pred Airin, takodje zeleo je da bude duplo bolji od svog prijatelja Garose...
Misija je bila uhvatiti sto vise zeceva, ali na samom pocetku je bilo potrebno proveriti okolinu..Posto je Hisagi bio vest i dobro
je poznavao prirodu prisetio se jedne genijalne ideja koja bi mu mogla pomoci..)

"Znam kako moze da bude bezbolno, ali i da imamo dobar pogled na okolinu hehe.."

(Uradio je znake rukama i stvorio je ledenog orla koji je odmah poceo da mase svojim krilima i da razgleda okolinu, ali i da
trazi zeceve..Poznato je da orlovi imaju dobar vid, ali i da love zeceve i druge sitne sisara...Tako da je sada, Hisagi ubio
dve muve jednim udarcem...)

#card610

(Pored toga sto je stvorio orla, jos uvek je bio oprezan, trudio se da cuje,
oseti ili primeti bilo kakvo suskanje lisca, pucanje grana ili nesto slicno sto bi moglo
ukazati na zeca, u najgorem slucaju neprijatelja...)

taj Čet Dec 28, 2017 9:35 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodala je pored njih i slušala pažljivo šta su govorili. Osmehivala se njihovim idejama, taktikama, predlozima i načinima na koje bi sve mogli uhvatiti zeca. To ju je pomalo podsetilo na period kada je i ona kao genin počela da ide na misije. Prva misija bila je da pronađe nekog izgubljenog psa. Jedini opis koji je dobila jeste da je omanji, crn s belim tufnama. I uspela ga je ona na kraju i naći, ali je skoro celo poslepodne provela u ubeđivanju s gazdaricom da je kuče koje je ona donela bilo belo s crnim tufnama, a ne crno s belim. Instantan facepalm. Ispostavilo se da je žena pokušala da na neki način se izvuče da ne plati uslugu.

Hisagi i Garosa sugerisali su da zečevi budu ubijeni prilikom lova. Čula je i Daruky kako dovikuje da joj to ne pada na pamet. Zastala je, kada su izbili na neku, recimo čistinu - predeo gde je bilo nešto manje drveća.

Jeste Hisagi, tako ćeš imati bolji pregled na njih, ali i oni na tebe. Sve ćeš ih rasterati. Nama je cilj da ih uvatimo žive. Ne računam ako ih uhvatite mrtve.

Čučnula je, podigla ruke ispred sebe i pred sobom stvorila poveći drveni kavez, čiji se gornji deo mogao pomerati.

Daruky, priđi slobodno. Uspravila se i sačekala da Daruky priđe pre nego što je rekla: Hajde da vas vidim.

Zadatak:
Pažljivo pročitajte: Vaš zadatak je sledeći, posle svakog rp posta birate opciju "odds" koja vam govori da li ste uspeli da uhvatite zeca. Vaš RP post mora da opiše tačno šta ste radili kako biste ga uhvatili s dovoljno ostavljenog prostora da u narednom možete da napišete da li ste uspeli ili ne na osnovu rp opcije. Cilj je da se skupi 20 zečeva.
taj Čet Dec 28, 2017 10:11 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam cuo zadatak koji sam dobio od Airin, poceo sam da sprovodim svoj plan u delo. Zecevi su dobri skrivaci i sigurno nece ostati na cistini. Takodje sam znao i da zecevi, posto su im usi postavljene na vrhu glave, mogu videti sve sto se nalazi oko njih, osim onoga sto je iza.
Brzo sam razmisljao...

Sta bih trebao da uradim ako hocu da ih uhvatim...? Bice tesko. Zecevi su brzi. Nije lako drzati korak za njima. Pa da! To je to! Ako ne mogu da drzim korak za njima, onda necu ni da im dozvolim da naprave korak! Znaci, ciljam im noge...

Koracao sam okolo pokusavajuci da pronadjem svoj plen. Ocigledno je da su svi brzo osetili opasnost i odlucili da se sakriju.
Nakon nekog vremena naisao sam na rupu za koju sam verovao da bi mogla biti zecija. Znao sam da medju lovcima postoji nepisano pravilo da bi zeca prvo trebalo isterati van rupe.
Ubrzo mi je pala na pamet ideja da iskoristim dim kao nacin da ih isteram iz rupe. Brzo sam bacio dimnu bombu u rupu i sakrio se iza drveta pored. Neko vreme sam cekao na njihovu reakciju, i na kraju je strategija urodila plodom.
Iz rupe su izletela cetiri zeca koji su glavom bez obzira pokusavali da pobegnu dalje od dima. Poput hirene sam skocio u tu grupicu ciljajuci im direktno u noge.

Potez::
#card15
taj Čet Dec 28, 2017 10:11 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Garosa' has done the following action : Roleplay Option

'Odds' :
taj Čet Dec 28, 2017 10:30 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Udaljio se od Garose, ne puno, ali je bio na odredjenom rastojanju..)

(Orao je vedeo zeca...kao kometa je leteo u njegovom pravcu...
Posto je Hisagi bio u blizini mogao je da primeti najblizu rupu...
Cekao je pravi trenutak i samo par sekundi pre nego sto je zec
trebao da uskoci u svoju jazbinu, rupa se iznenada zaledila...)

#card474

(Bacio se da uhvati malog, uplasenog zeca, cak i da nije uspeo, pozicionirao se tako da
iako ga zec zaobidje, mora proci pored garose da bi usao u drugu rupu...)

"Siguran si da zelis da se takmicis?"
(Upitao je garosu nakon skoka, u nadi da ze uhvatiti
zeca i pokazati svoje sposobnosti..)
taj Čet Dec 28, 2017 10:30 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Shūhei Hisagi' has done the following action : Roleplay Option

'Odds' :
taj Pet Dec 29, 2017 2:19 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuvsi Airine reci laknulo joj je. No, ipak je motrila na Garosu i Hisagija, ne bi li kojim slucajem povredili neko neduzno bice. Odvojila se od svih i odlucila da zadje dublje u sumi, znajuci da je tamo priroda najraznovrsnija. Bila je tiha, nije zelela da uplasi zeceve. Odlucila se za jednu taktiku, gde ce namamiti zeca uz pomoc sumskih jagoda. Znala je da zecevi vole voce, ipak je ona bila Senju koji je brinuo o prirodi. Voce je za njih bila prava poslastica, bas zato sto su navikli na povrce, a voce im je bilo manje dostupno. Bilo je prolece, a jedino jagode mogu da rastu sva cetiri godisnja doba.

Bice tesko naci jagode...

Odlucila je da pocne da ih trazi tamo gde je najveca sansa bila da ih nadje - na obodu sume.
Tada se setila da mora da se vrati nazad na pocetak i to joj je oduzelo dosta vremena, ali ne onoliko koliko je izgubila trazeci ih. Nije odustajala, znala je da negde mora biti bar jedna stabljika i bila je u pravu. Malo se razocarala videvsi da je vecina plodova zelena i da ih je malo. Pokupila je tri omanje zrele jagodice i uputila se nazad dublje u sumu.
Pocela je da kopa rupu, dovoljno duboku da zec upadne, ali ne preduboku kako se ne bi povredio. Napunila ju je liscem, koje bi zecu ublazilo pad, a opet bi upao dovoljno. Na vrh je postavila tri jagodice, znajuci da je to dovoljno jer imaju mnogo jaci miris od obicnih. Sakrila se iza zbuna, lezeci na stomaku, oslonjena na laktove i cekala. Proslo je neko vreme i laktovi su je boleli. Imala je osetljivu kozu i taman kada je htela da ustane zacula je mali sum i ugledala zeca kako dolazi.

Vredelo je!

Sacekala je da upadne, ali nije to mogla videti jer se zapetljala o grm. Otpetljala se i uputila ka zamci, bacila dimnu bombu kako bi zbunila zeca i jos vise onemogucila njegov izlazak, nadajuci se da je zec u zamci.

#card15

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Pet Dec 29, 2017 2:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pet Dec 29, 2017 2:19 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Daruky Hikashi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Odds' :
taj Pet Dec 29, 2017 2:26 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se dim razisao bacio sam pogled ka mojim rukama. Svakom od njih sam drzao po jednog zeca za zadnje noge.
U tom trenutku sam video Daruky kako pocinje da se udaljava od nas.

Hej, Daruky, nemoj da se odvajas, opasno je..., doviknuo sam joj, ali ona kao da me nije cula.

Ustao sam i polako poceo da ih nosim ka kavezu. U tom trenutku sam video jednog malog cupavca kako trci u mom pravcu. Posto nisam mogao da da uhvatim, sa obzirom da su mi pune ruke, pustio sam ga da udje u istu onu rupu gde sam prethodno bacio dimnu bombu.

Nema veze,  sada makar znamo gde je,  rekao sam dok sam prilazio drvenom kavezu.

Dok sam ovo govorio, prisetio sam se Hisagijevog plana, i dosao na odlicnu ideju.
Kada sam ubacio zeceve u kavez,  prisao sam Hisagiju i rekao mu...

Nemoj da se bedacis, to sto si uradio mi je dalo ideju. Nemamo jos puno vremena, te bi stoga trebalo da radimo timski. Zaboravi na glupu opkladu za sada. Slusaj plan...
Tvoj orao bi prvo trebalo da osmotri celu okolinu i saopsti nam koliko rupa ima u blizini, i da nas obavesti o njihovim pozicijama. Onda cu ja dimnom bombom da isteram zeceve van rupe. Kada oni budu izasli, onda ti nastupas... Svojim ledom ces zatvoriti ulaz u rupe, kao sto si i sada uradio. Ovo cemo raditi sa svakom rupom, sve dok ne ostane jedna rupa koja je otvorena, ova u koju je sada ovaj zec pobegao, i u koju ce svi zecevi na kraju pobeci. Onda, kada ih budemo saterali uz zid, bice nam lako da ih uhvatimo. Sada, ti ostaje samo da mi pozajmis svoje dimne bombe, posto je meni ostala samo jedna.
taj Pet Dec 29, 2017 3:02 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vratila se do mesta sa kog je krenula ka sumi, kako bi stavila zeca u kavez. Nosila ga je u rukama, mazeci ga i smirivajuci ga. Kada je stigla ugledala je Garosu i Hisagija.

Hej ljudi, kako ste prosli?

Ispitivala ih je dok je stavljala zeca u kavez. Tada je videla dva zeca misleci da je svako od njih uhvatio po jednog.

Opa! Na koji nacin ste ih uhvatili? Niste valjda povredili neku zivotinjicu?

Malo se namrstila i prekrstila ruke prekoravajuci ih. Nakon toga je otisla do kavea kako bi pomazila zeceve i igrala se sa njima, cekajuci odgovor Garose i Hisagija.
Dan je bio lep, ni traga od oblacka. Medjutim, u sumi je bilo hladnije, pogotovo gde je drvece bilo gusce. Rasmisljala je da iskoristi to, znajuci da ce zecevi zeleti da budu na toplom mestu, ali ipak ce im trebati dovoljno vlage i VODE!

Pa to je to!

Pomislila je.

Moracu naci neki potocic, tamo ce zecevi imati najvise jazbina.

Odjednom se osmehnula, jos uvek drzeci ruke skrstene i na trenutak zaboravila da je ista pitala Garosu i Hisagija.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Pet Dec 29, 2017 3:45 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Poslusao je Garosinu ideju i dao mu je svoje smoke bombe (x2) Orao je kruzio nebom i uspeo da pronadje tri
"Glavne"  odnosno najvece rupe u kojima je sigurno bilo vise zeceva...)

"Pa garosa spremi se..."
(Daje mu bombe i zauzima svoju poziciju..)

(Pomocu orla saznali smo za tri najbitnije rupe...Garosa je trzao od rupe do rupe
i ubacivao unutra dimne bombe..kada su zecevi poceli da izlaze, Hisagi je zaledio rupe tako da ne mogu da se vrate..
Zecevi koji su izasli su se sakrili u jedinu preostalu rupu, sto nam je dosta olaksalo da obavimo misiju do kraja...)

(Hisagi je usmerio svu snagu i paznju na stvaranje ledenog kaveza u koji ce preostali zecevi da udju..)

#card474

"Hej Daruky...nemamo vise smoke bombi, imas tu cast da nam pozajmis
koju i da zavrsimo ovu misiju...nemoj nigde da ides, hajde da obavimo ovo..."

(Bilo je potrebno da ona ubaci jednu dimnu bombu, zecevi ulaze u ledeni kavez i iz tog
kaveza ih prenesemo u drvenu kutiju koju je stvorila gospodjica Airin...)
taj Pet Dec 29, 2017 4:34 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je Hisogi polusao moj plan, znao sam da cemo uspeti. Dao mi je svoje dve dimne bombe, i sada ih imam tri.
Orao nam je javljao pozicije rupa na koje ciljamo. Bilo ih je tri, taman koliko sam I imao bombi kod sebe.
Trcao sam od rupe do rupe i bacao dimne bombe unutra.
Nakon nekoliko minuta, zecevi su poceli da u jurisu napustaju svoje rupe. Hisogi je odmah hitro zatvorio ulaze u te rupe, i sada im je jedino preostalo da utrce u jedinu rupu koja je ostala otvorena. Ukupno je izletelo sedamnaest zeceva. Iz prve rupe pet, iz druge sest i iz trece sest. Sa onim koji je vec bio u rupi, bilo ih je osamnaest, a ako na sve to dodamo da smo tri vec uhvatili, bilo ih je dvadeset I jedan.
To bi znacilo das mo premasili nasu zadatu normu.

Ostace jedan viska, rekao sam.

Kada smo uspeli da sateramo zeceve uz zid, Hisogi je svom svojom snagom stvorio ledeni kavez ispred rupe. Sada je jedino ostalo na Daruky da baci dimnu bombu i namami zeceve u kavez od leda.
Pozvali smo Daruky da se vrati i obavi taj zadatak. Nadam se da cemo uspeti.

Potez:
#card15
taj Pet Dec 29, 2017 8:04 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odlucila je da pristane na njihov plan, bio je vise nego genijalan i zahtevao je mnogo manje vremena nego njen.

U redu ljudi, uradimo onda to!

Rekla je veselo i krenula ka mestu gde bi trebala da saceka zeceve.
U kavez je stavila one 3 jagodice, sacekala da Hisagi i Garosa odrade svoj deo posla, a zatim bacila dimnu bombu, kako bi se zecevi zbunili i otrcali tamo gde misle da ce biti sigurni - tamo gde imaju hrane, to jest u kavez. Nije mogla da vidi sta se tacno desava jer se odmakla od kaveza kako ne bi uplasila zeceve i jer je dim od dimne bombe bio previse gust.
Kada se dim slegao odlucila je da ode do kaveza, kako bi pogledala da li je misija bila uspesna.

#card15
taj Pet Dec 29, 2017 8:04 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Daruky Hikashi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Odds' :
taj Pet Dec 29, 2017 10:05 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dvojica Shinrai ninji (Jonini Mako i Senjuku) behu pratili Airin Senju i clanove te misije pod naredbnom jednog od staresina kampa. Skrivali su se na vecoj udaljenosti i pratili pokrete kapetana misije. Duzni su bili da raportiraju iste. Prativsi ih bilo im je zabranjeno da dodju u kontakt sa njima, a u slucaju toga bili su duzni da kazu kako je njihov eventualan susret cista slucajnost i kako nose neke bitne skrolove za komandose Zelenih Ravni.

taj Pet Dec 29, 2017 10:28 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedela je na jednoj od grana drveta koje se nalazilo nedaleko od mesta gde su oni bili. Odatle je imala dobar pogled. Pratila je svaki njihov potez pažljivo, analizirajući svakog ponaosob. Toliko se usresredila na njih da je zaboravila na onu biljku koju je trebala da potraži.
Tek pred kraj su uspeli da u neku ruku rade ono što su trebali od početka. Timski rad. Nažalost nije im pošlo za rukom i u kavezu su se našla 3 zeca od traženih 20. To je bilo daleko od dobro urađenog posla. Skočila je s grane na zemlju i viknula im da joj priđu. Kada su se dovoljno sklonili, uradila je znake rukama.

#card233

Oko njih, duž cele šume koja se tu nalazila i ispred i iza, uz blagi potres, proteglo se korenje iz zemlje i nadvilo nad okolnim drvećem tako da su se krajevi mogli jasno videti. Na vrhu svakog zašiljenog dela korena nalazio se po jedan rasporeni zec, dok im je krv lila niz to isto korenje, čineći ga naizgled komplet crvenim. Neki su se u tom momentu i dalje trzali. Bilo ih je sigurno preko 50 i velikih i malih. Sam prizor je bio krajnje bizaran čak i za nju. Mada, to se nije moglo videti na njoj. Odmahnula je glavom i uzdahnula.

Pali ste test.  Ovo je vreme rata i nemate puno vremena za igranje. Misija vam je delovalo smešno, glupo i lako. Pitam se kako ćete odraditi misiju koja naizgled neće biti ni smešna ni glupa ni laka, ako ste ovu odradili ovako.

Zastala je na kratko, uputivši svakom od njih po pogled.

Zamislite svakog ovog zekana kao jednog člana svog kampa, mrtvog, krvavog, kako ispušta poslednje krike, uzdahe i trzaje, dok mu se život gasi, samo zato što vi niste odradili svoj deo posla.

Okrenula im je leđa i krenula ka kampu.

Čekam vas na početku šume. Da ste pokupili svakog zeca.

Kako je to rekla, tako se korenje olabavilo i povuklo, a krvava tela mrtvih zečeva popadala po zemlji.

I da, još nešto...

Podigla je ruku ka ona tri zeca u kavezu. Drvo koje je predstavljalo rešetke, izvilo se i zgnječilo sva tri zeca koja su se nalazila u njemu.

To ste vas troje. Njih ne morate, ustvari, ne možete pokupiti.

Okrenula se i otišla na obod šume gde će ih sačekati kako bi zajedno krenuli nazad u kamp.

///odlazimo u isto vreme///
taj Pet Dec 29, 2017 11:04 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Airin je uradila znake rukama i onda se desilo nesto neverovatno...Imao je osecaj da se
cela planeta treese, tek sada je shvatio kolika je zapravo moc ove zene...)

(Krvavi zecevi, probijeni ostrim i hrapavim korenjem je mozda bio uzasan i zastrasujuc prizor, ali ne za Hisagija...
On se divio i jedva je cekao da pokupi svakog od njih...)

"Izvanredno hahaha, ovo je nesto neverovatno...zeleo bih da naucim ovo, samo da budu siljci od leda ili nesto slicno..."

(Kada se situacija malo smirila, prvi je skocio i poceo da skuplja jednog po jednog...
Pomoc mu je pruzio ledeni orao koji je uspeo da mu donese jedno pet-sest komada...u dzepu
je imao jedan konopac, nije bio dugacak ali je posluzio za vezivanje zeceva..)

(Kada je sakupio dvadeset komada, okrenuo se i polako krenuo za gospodjicom Airin, divio se moci i agresivnosti ove zene..)

"Pa prijatelji, ja sam svoje odradio, pozurite, treba sto pre da se vratimo u kamp..."
(Krenuo je da prati Airin i usput je sakrio jednog zeca, sacuvao ga je za sebe zeleci od njega da napravi veceru...)

Poslednji izmenio Shūhei Hisagi dana Pet Dec 29, 2017 11:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : sitnica..)
taj Sub Dec 30, 2017 12:15 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve je propalo. Bomba jeste uspela da eksplodira, ali zecevi iz nekog razloga nisu izlazili van rupe.
Tada nam je gospa Airin rekla da ne pomerimo, te je onda napravila znake rukama. Pracena uzasnim potresom, cela okolina je bila promenjena. Svuda oko nas sada se nalazilo korenje koje je sluzilo kao klinovi na kojima su bili nabodi zecevi. Prizor je bio krajnje jeziv. Izbrojao sam oko 50ak zeceva, od kojih su neki jos uvek pokazivali znakove zivota.  

Kakva uzasavajuca moc, pomislio sam dok sam iznenadjeno posmatrao okolinu.

Nakon toga gospa Airin je povukla svoje korenje, te smo mi kao tim dobili zadatak da pokupimo popadale zeceve koji su se nalazili na zemlji.
Moj jedini cilj u tom trenutku bio je da prezivelim zecevima sada sto pre prekratim muke.
Kada nam je gospa Airin objasnila razlog njenog postupka, sve je imalo vise smisla. Ipak, Daruky je vidno bojkotovala njen postupak, sto je za nju bilo ocekivano.
Na Hisogiju I meni je ostalo da pokupio zeceve. Svakog zeca kojeg sam pronasao smrtno povredjenog ubio sam tako sto bi mu probio lobanju kunaijem u predelu potiljka. Nakon nekog vremena, uspeli smo da zavrsimo sa nasim zadatkom.
Bio sam jako besan jer je moja misija bila neuspesna. Pokupio sam, I poneo Daruky, koja je polusavala da se izmigolji, ali bezuspesno. Gospa Airin nas je sacekala da se spremimo, I kada smo bili gotovi, krenuli smo nazad u kamp.

Potez:
#card13
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu