Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Camp Gate

taj Čet Avg 24, 2017 4:31 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ovo je glavna kapija kampa.Svi koji ulaze u kamp moraju postovati ovde. Zidovi kampa su prirodno zasticeni otrovnim biljkama i stenovitim terenom.

Poslednji put izmenio Leonard van Volen dana Sub Jan 13, 2018 7:53 pm, izmenio ukupno 6 puta
taj Pon Apr 09, 2018 10:54 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Šta čekaš bre, ko sam ja da te zaustavim."

Gledao je u šinobija koji je stojao ko drvena Marija, a zatim se nasmejao na njegovu šalu vezanu za fotosintezu. Već ukočen od načina sedenja, prešao je u turski sed a zatim je ispisao potrebne detalje u njegov mali zapisnik. Gore iznad luka pirkao je slab povetarac, dovoljno hladan da omogući Kainu neki komfort dok stražira na ovom suncu.

"Predpostavljam sa misije se vraćaš. Radim ovde već nekih dobrih godinu-dve a nikad te nisam video, sramota. Inače ja sam Kain Uzumaki, drago mi je."
taj Uto Apr 17, 2018 10:10 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz zgrade gde su se odrzavale mnoge vazne stvari za kamp i gde se nalazi ocito zid sa misijama.Posto sam izasao krenuo sam ka kapiji kampa da bi mogao odmah da krenem na misiju i da je zavrsim sto pre.Prisao sam cuvarima koji su bili tu,rekao sam da me evidentiraju te sam nastavio pravo niz kapiju kampa i sumu koja je bila odma posle kapije.
taj Ned Apr 22, 2018 3:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodali smo ulicom ja i daruki crkajuci nekog reisia da dodje pa da idu zajedno na misiju nisam znao kako ce proci posto oni idu naravno pustinjom,taman smo hodali ravno ka kapiji da je ispratim i ni jednu rec nismo govorili par nekoliko minuta jedino ono poslednju ali mi naravno nije odgovorila,ali me je blam bio.
stigli smo
taj Ned Apr 22, 2018 10:52 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao je na kapiju nekoliko minuta posle njih dvoje, uvek je bio osoba koja je cenila tacnost, i postovala je do maksimuma, ali iskustva na poslednjih nekoliko misija ostavile su ga sa malo vere i postovanja za shinobije kampa, iako je bio svestan da mozda ne bi trebalo da generalizuje na osnovu devojke koja zeli da se samoubije na misiji i par genina koji trckaraju kao muve bez glave. Situacija kada je stigao ga nije bas odusevila, mladji ninja plave kose mu je izgledao u najmanju ruku tupavo, a devojka sa njim, ne mnogo mladja od Reisija samog previse meko, ipak na misiji neko mekan je bolji od nekog tupavog tako da se nadao da je njegov partner ovaj put ipak devojka.

"Reisi Yamanaka, drago mi je."

Rekao je monotonim glasom i isforsiranom prijatnom facom, nadao se da ce, ako nista drugo, i oni biti toliko pristojni da mu uzvrate izlaziranu ljubaznost.

"Sa kime cu imati zadovoljstvo da podjem na ovu misiju?"

Upitao je ozbiljnim tonom, ali rec zadovoljstvo jeste ipak bila podvucena tankom linijom sarkazma.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
taj Ned Apr 22, 2018 11:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uz osmeh je klimnula glavom Riomarindu, ali je taj osmeh nestao kada je shvatila da na kapiji nema nikoga. Osvrnula se i pogledavsi oko sebe shvatila je da ce morati da sacekaju drugu osobu. Nije volela da ceka, cekanje ju je zamaralo.

Gde li je samo ta osoba?

Pitala je vec pomalo nervozno i izdahnula. Nakon minut i po je u daljini ugledala siluetu coveka i ponadala se da je to osoba koju cekaju. Kako se ta osoba priblizavala tako joj je lice bilo sve jasnije, ali njoj jos uvek nepoznato. Odlucila je da vise ne ispituje Riomarinda, pa se samo okrenula ka tom coveku i cekala da im pridje. Smeskajuci se izgledao joj je jako cudno.

(Ko je ovaj jezivi tip sa cvikerima?)

Pitala se, a ubrzo je dobila i odgovor. Iako jos uvek nervozna, Daruky je odlucila da ne bude nepristojna i predstavila mu se uz osmeh.

Dobar dan, ja sam Daruky. Na misiju cete da idete sa mnom.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Ned Apr 22, 2018 11:35 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispustio je jedva primetan izdah olaksanja, ne samo sto je devojka izgledala zrelije vec se i sama njena chakra cinila jacom od drugog shinobija, bio je poprilicno siguran da bi i sam mogao da je resi ali neko na koga bar delimicno moze da se osloni nikada nije bio na odmet. Klimnuo je glavom kada mu se predstavila, krenuo je da kaze drago mi je ali se u trenutku pre nego sto bi te reci skliznule sa njegovih ustana setio da je vec to rekao. Izbegavsi blamazu, poceo je da seta ka napred, prolazeci pored Daruky i Plavusana.

"Podjimo."

Izgovorio je kratko i jasno, svojom gestikulacijom i recima davajuci joj do znanja da ne planira da ceka.

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Ned Apr 22, 2018 11:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Primetila je nestrpljivost drugog ninje i pozelela je da ga bar malo izgrdi, ali se jos uvek suzdrzavala da ista kaze. Pogledala je Riomarinda i mahnula mu rukom.

Hvala ti Rio, vidimo se posle misije.

A zatim krenula za Reisijem. Bio je to p-omalo nadmen covek, na prvi pogled miran i stalozen, ali ko zna sta se krilo duboko u njemu. Mozda ce to uskoro da sazna. Tada se setila da cak ni ne zna gde idu, niti sta im je misija.

Izvinjavam se, ali koja nam je destinacija i sta je tacno nasa misija?

Dok je hodala uhvatila je jedan pramen svoje kose i pocela da se igra sa njim, lagano ga uvijajuci. Razgledala je put i prisecala se kako su tuda prolazili Kain i Makihima zajedno sa njom. Prisecala se te burne misije, koju bi ponovo prozivela hiljadu puta samo da je on ziv. Pored toga, Kainun je dugovala objasnjenje, ali sada nije bilo mesta za takve misli, imala je preca posla.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Pon Apr 23, 2018 10:47 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jednog sasvim običnog dana moja porodica je odlučila da se doseli u Kamp Shinrai. Pred ulaz u taj kamp stajalu su dva čuvara i gomila ljudi koji su pričali i spremali se da idu na misije. Posle tog pregledanja okoline samo sam blagim koracima ušao u kamp.
taj Sre Apr 25, 2018 7:06 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Brzim i lakim poskokcima manevrisao je kroz visoke krošnje u predelu ulaza kapija. Sve se više udaljavao od spoljašnjeg sveta, u slobodno vreme je sve više izbegavao društvo poznatih ljudi. To "uštedjeno" vreme je koristio kako bi malo podigao svoj um i telo na neki viši nivo. Provodio je dane meditirajući. a noći trenirajući. U tom ciklusu uspeo je možda po koji sat dremke da ubaci, a i imao je i priliku da se zbliži sa par njegovih summona. Nastavio je kroz šumu gde je zaobišao ulaz kampa u velikom luku a zatim je nastavio ka selu gde mu je dodeljena misija.
taj Sre Apr 25, 2018 11:13 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izlazim iz kampa u putu ka Konohagamakure novom selu koje je skoro oformljeno. Bio sam uzbudjen jer nisam znao sta me tamo ceka i cuo sam da tamo ima dosta nepoznatih sjinobija...

(izvinite za kratak RP mrzi me da kucam igram preko tel jer PC ne radi)

:| ✮ |:

Vatari's Theme:

~Only one who can beat me is me~
(suicide master)
taj Uto Maj 01, 2018 2:39 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

( Ulazeci u kamp mahni stražarima i pozdravi ih te pohita kući nakon njihovog posmijavanje jer je lvl 1)

Kako ste, ja sam dobro i samo da znate ja cu jednog dana postati vrl jak ninja a vi mi se više necete smijati
taj Sre Maj 02, 2018 11:11 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako je stizao do kapije kampa, gde se masa ljudi okupila radi selidbe. Naravno mogao je odlučiti da ode sa nekim drugim talasem, ali bio je radoznao o načinu na koji će samo selo da funkcioniše. Možda do ujedinjenja neće ni doći, možda ćemo se svi međusobno poklati. To je samo moglo vreme i ljudska priroda da pokaže. Stigao je pred ulaz, sa jednom osrednjom torbom na ledjima i jednom u levoj ruci, gledao je ljude, pokušavajući da skonta što više poznatih lica. Od silne količine civila nije prepoznao nikoga, sem jednog šinobija koji se malo izdvajao iz mase, naslonjen na kapiju stojao je Reisi. Znao ga je iz prethodnog viđenja na istom mestu, odlučio je da mu se ne javi zato što nisu baš bili bliski a i nije bilo ni potrebe ni povoda za ulaženjem u neki neprijatan i nezanimljiv razgovor.
taj Sre Maj 02, 2018 11:27 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije vise ni znao kako da se ponasa, sa jedne strane Shinrai je bio njegov dom, ceo njgov zivot, i potajno, bilo kada kada je bio van njega nadao se, prizeljkivao i iscekivao tom trenutku povratka, koliko god u domovini njega i sacice drugih ninji bilo dosadno i monotono. Sa druge, Shinrai se pretvorio u nesto sto pre nije bio, lenje, nezainteresovane i povrh svega nesposobne ninje, genini koji ne slusaju jonine, devojke koje se gube i pokusavaju da se ubiju na misijama, chunin koji se na svom jonin ispitu zamrzne kada se suoci sa imalo ozbiljnijim napadom. Zaista neprikladne i potpuno nemile situacije. U svakom slucaju sta je uopste ovo, masovna selidba po naredjenju nekog kagea koji nije ni postojao u trenutku kada je Reisi otisao na svoje putovanje? Cemu to, i sa kime se uopste ujedinjuju, zasto? Kao neko ko je rank tik ispod kagea, imao je zapanjujuce malo informacija na raspolaganju, i naravno to mu se nikako nije dopadalo. Kage mu se nije dopadao. Selidba mu se nije dopadala. Zeleo to sebi da prizna ili ne, potajno je mrzeo tog coveka, mrzeo je Shinrai, ne kao kamp, vec kao ono sto je postao. Ovome je bilo jedino jedno resenje, povratak Shinraia u svoje "zlatne dane" milom ili silom. Da bi se tako nesto uradilo naravno, morao je da upozna neprijatelja, to selo, "Konohu". Samo je nevoljno osmatrao oko sebe, ugledavsi dosta poznatih lica, razne zanatlije, razne prolaznike cija je lica pamtio sa ulice. I naravno, momka koji je pre nekog vremena cuvao kapiju, koji je izgledao malo autisticno prvi put. Za ono sto zeli bice mu potrebni ljudi, a najbolji ljudi su oni koji nisu lojalni kageu, sto se za ovog moglo zakljuciti po nacinu na koji je cuvao kapiju. Rec nije progovorio, samo se nasmesio drugom shinobiju i klimnuo bradom ka gore kao znak pozdrava.

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Sre Maj 02, 2018 11:34 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam sa ulica kampa zajedno sa koferom na ledjima i bubama pored mene.Nisam znao kako da ocekujem to novo zajednicko selo dva kampa.Ipak nas kamp je velik,a uz to kakva bi Konoha trebala biti sa tim da trebaju ljudi iz oba kampa biti.Izasao sam pred kapiju i pozdravio se poslednji put sa cuvarima koji su radili svoj posao po poslednji put.Sve sa gomilom mestana iz Shinrai-a nastavio sam setati niz put koji imao samo trgovacku svrhu dva kampa.Ali i taj put je izgubio svrhu,sta ce biti sa dva kampa?Da li ce neko ostati ovde,sve ove misli su mi prolazile kroz glavu dok sam polako setao ka svom cilju.I u ovoj velikoj gomili ljudi mogao sam osetiti par velikih signala chakri,moje bube su veoma burno reagovale na to,ali kako god.Nastavio sam pravo bez ikakve vece reakcije.
taj Sre Maj 02, 2018 11:39 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Klimnuo je glavu Reisiju koji ga je pozdravio, imao je nekakav djavolji osmeh koji sluti na sve samo ne na dobro. Odlučio je da skonta u čemu je reč, te je krenuo da prilazi Reisiju. Nije se nešto stopio u masu, u suprotnom ostao bi medju ljudima i razgovarao o nekim svakodnevnim iskustvima i pojavama. Stigao je do stuba, gde se naslonio na najbliže stablo.

"Šta ima?"
taj Sre Maj 02, 2018 11:56 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izgleda da ni Kain, kao ni on nije zeleo da gubi vreme, obojica su znali da ovaj drugi nesto ocekuje, samo je bilo na nekome da prvi otkrije svoje karte, Reisi je odlucio da to nece biti on, bar ne jos. Odgurnuo se ledjima o stub kada je ovaj prisao i uspravio se, zauzimajuci svoj uobicajni nadmeni stav. Pogledao je ka torbi kraj sebe, kao da ocima pokazuje Kainu na nju.

"Selidba u tu Konohu, znas vec, kod tebe?"

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 12:02 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zajedno sa koferom na ledjima i bubama pored sebe setao sam se najnormalnije kao i ostali ljudi pored mene,ali posto sam osetio dva vrlo jaka chakra signala,zastao sam u jednom trenutku te se velikom brzinom zaputio ka istim.Nisu bili daleko tako da mi nije bilo puno vremena do njih.Kako sam prilazio video sam dva lika od kojih mi je jedan bio veoma poznat.To je bio Kain.Stao sam ispred obojce te rekao:
-Zdravo!Izvinite sto vas prekidam ako je to slucaj.
taj Čet Maj 03, 2018 12:12 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U međuvremenu pridružio nam se Ban, znao ga je po tome što je bio dosadni klinja kome je polomio nogu na jednoj od prošlih misija, ali šta je tu je. Izgubio je misao na trenutak a zatim nastavio

"Ne smetaš, opušteno. Nego šta sam hteo... Ah da.. Pa pored prekopotrebne selidbe i konstantnog dremanja na poslu ništa posebno. Iščekujem da vidim šta će nastati od ovog takozvanog sela, za sad nemam neka velika očekivanja."

Pogledao je u Reisijevu torbu, koja je bila poprilično male razmere u odnosu na Kainove dve torbe. Ili nije imao puno stvari da nosi, što je bila mala verovatnoća, ili ovo nevoljno radi, kao i većina šinobija ovde. Normalno je bilo tako razmišljati zato što ipak trebali smo biti spremni za bilo kakvu vrstu opasnosti. Očekivao je hostilnost od strane drugog kampa, i opšte rasulo od društva.
taj Čet Maj 03, 2018 12:25 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledao je na svoju desnu stranu i video nekog mladjeg shinobija koji pokusava da se ukljuci u razgovor, bar je pokazivao nekakvu vrstu inicijative sto je bilo vise nego sto moze da se kaze za ostale ninje Shinraia. Odmahnuo je glavom pristojno i odgovorio na brzaka pre nego sto se vratio pravom razgovoru.

"Nikako, samo bi bilo pristojno da pre svega kazes svoje ime, Reisi inace."

Kainov odgovor je bio onakav kakav je i ocekivao, klimnuo je glavom, slagao se oko toga da nista ne ocekuje od te unije, mada njemu ocekivanja nisu ni bila bitna na kraju krajeva.

"Takodje, mada moja ocekivanja nisu vazna, idem tamo vise turisticki."

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 12:33 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ban je svo vreme nešto klimao glavom, pogubljen po razgovoru. Nije imao neke želje da odgovori na Reisijevo pitanje, pa je Kain umesto njega odlučio da se predstavi.

"Ovo je Ban Aburame, jedan od klinaca sa kojim sam nevoljno otišao na misiju, imao sam neki mali problemčić sa njim ali to smo rešili kratko i jasno, jel tako?"

Potapšao ga je po ramenu, a zatim nastavio svoju misao.

"Ah, mogao sam da predpostavim po takvom malom prtljagu. Nisam ni ja planirao nešto dugo da ostanem, više sam zamišljao neko putovanje po okolnim zemljama i slično. Vuče me želja da ispadne da sam upravu, da će biti zajednica tačno onakva kakvu očekujem. Planiraš li ti išta posle kratkog turizma?"
taj Čet Maj 03, 2018 12:52 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovaj mali je ipak ispao mutav, ali ako nista drugo, manje mutav nego drugi shinobii njegovih godina, u ovo ocajno vreme mozda bi i takvi mogli da pomognu, sta je tu je. Sa druge strane, od Kaina je dobio odgovor kakav je ocekivao, kakav je i zeleo, razumeo je tu zelju za putovanjem, i sam je jednom osetio takav nagon zbog kog je na nekih pet godina napustio kamp. Za zajednicu se, doduse, nije slagao, uvek ce biti ljudi koji slepo prate, a ova generacija ih je izgledala prepuno.

"Pa Kaine, sigurno si cuo za malu potragu koju su nase nove vodje organizovale?"

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 1:03 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odmahnuo je glavom, razmišljajući kakva sad crna potraga se odigrava? Pogledao je u Bana koji je isto odao nekakav radoznao pogled. Konačno je odustao od misli, i nastavio.

"Od čitave frke oko selidbe, najverovatnije mi je informacija promakla.. Idemo da tražimo Kageove ključeve od kuće, šta?"

Nasmejao se na samu pomisao, a zatim sa ozbiljnijom facom nastavio:

"Ne, nisam čuo, mada zvuči kao jadan izgovor da se zbliže dve različite strane. Ako gledaš sa te perspektive nadgledaće nas dosta njih, ako još dublje razmisliš dosta njih koji znaju verovatno više nego nas dvojica zajedno."

Pretpostavio je da je to mislio kad je spomenuo turizam, i da nije planirao uskoro da se vrati posle toga. Mogao je da pretpostavi gde će ovaj razgovor ići.
taj Čet Maj 03, 2018 1:09 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iako mozda neupucen, Kain je ipak pricao smisleno i ne bas idealisticki, sto i jeste bilo realno sa obzirom na situaciju, sto se prisluskivanja tice, kagea verovatno ili nije doticalo ili zanimalo ono sto se oko njega desava, gledajuci po tome koliko su zapusteni Shinraievci bili. Reisi je samo slegao ramenima i nasmejao se, vise od muke nego srece, to sto ih je neko mozda slusao nije mnogo uticalo na njega, svakako nije planirao da ostane u selu dugo.

"Upravo tako."

Odgovorio je, ali mu se preko usta razvukao pakostan smesak.

"Ali ako su nagrade dobre, nece nas ubiti da pokusamo zar ne?"

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 1:21 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslušao je Reisijevu ideju, sve što je čuo do sad mu se svidelo. Reisi je bio pametan povodom trke, šanse su za uspeh bile male za nekog ko solo kreće na tu avanturu Kain je shvatio predlog kao priliku da se udruže i podele krajnju nagradu. Znao je da će biti dosta učesnika, ovako je možda najpametniji pristup samom takmičenju. Više manjih grupica imaju kao kolektiv veće šanse da se dočepaju "prvog mesta" nego kada bi svi išli zajedno i držali se za ruke.

"Predlažeš da pokušamo zajedno da pobedimo u toj trci? "
taj Čet Maj 03, 2018 4:10 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slegao je ramenima, sa jedne strane jeste tacno da bi mnogo lakse bilo poci sa nekime na tu trku, posebno sa nedostatkom jakih shinobija u kampu, ali Reisiju je trebao izazov, nesto sto bi ga istinski nateralo da se se pomuci i testira svoje granice, zato je samo odmahnuo glavom na Kainov predlog. Pogledao je, doduse, nazad ka Banu, iako malo tupav, izgledao je kao da ima potencijala da postane nesto jednog dana, sad sta je to nesto tek treba da se vidi.

"Nazalost ne, mislim da ce ova trka biti interesantija ako podjemo odvojeno, mozda povedem ovog tvog mladog prijatelja doduse."

Kolona ispred njih je vec krenula, pa su tako i Reisi kao i dvojica shinobija koja su mu pravila drustvo za njima.

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 8:22 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setajuci sa ova dva vrlo jaka momka,svakakve misli su mi prolazile kroz glavu poput:"Kako su dospeli obojca na tu snagu,i da li im je neko pomogao"nisam znao dati sam sebi odgovor tako da sam bez ikakve price samo setao pored njih bez slusanja njihovog razgovora.Bio sam toliko zamlisljen da nisam imao pojma o vremenu kada sam prekinuo svoje razmisljanje i unutrasnji monolog.Odkad sam se trgnuo prve reci su bile od Kainovog prijatelja nisam znao kako odgovoriti osim prihvacanja na tu nekakvu ponudu:
-Hm,pa ja pristajem na to voleo bih da vidim kakav si na delu!
Rekavsi ove reci nastavio sam se setati
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu