Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Camp GateJuče u 11:49 pmDaruky Hikashi
Rainova kucaJuče u 10:55 pmRain
Camp StreetsJuče u 8:59 pmMidore
Midoreva kucaJuče u 8:52 pmMidore
Shikijeva kucaJuče u 1:36 pmShiki
Ulica UjedinjenjaJuče u 11:21 amAyato
Sakura Park Sub Apr 21, 2018 12:21 pmShiki
Camp StreetsSub Apr 21, 2018 12:08 pmShiki
Riomarindo vs vatari senjuPet Apr 20, 2018 9:15 pmRiomarindo
TrgPet Apr 20, 2018 3:38 pmShiki
Darukyna KucaČet Apr 19, 2018 10:30 pmRiomarindo
Homra BarČet Apr 19, 2018 9:07 pmRain
Prijave za Jonin ispite.Čet Apr 19, 2018 9:00 pmBan Aburame
Veterinarska StanicaČet Apr 19, 2018 8:58 pmBan Aburame
Soba br. 1Čet Apr 19, 2018 8:25 pmAquarie
Krov bolniceČet Apr 19, 2018 8:19 pmAquarie
Maruno PecinaSre Apr 18, 2018 8:27 pmBan Aburame
Junova kucaSre Apr 18, 2018 6:48 pmJun
Agano šumaUto Apr 17, 2018 10:36 amBan Aburame
Airimoto SumaUto Apr 17, 2018 10:20 amBan Aburame

Chat

0

Camp Gate

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.
Admin
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Čet Avg 24, 2017 4:31 pm
First topic message reminder :

Ovo je glavna kapija kampa.Svi koji ulaze u kamp moraju postovati ovde. Zidovi kampa su prirodno zasticeni otrovnim biljkama i stenovitim terenom.

Poslednji put izmenio Leonard van Volen dana Sub Jan 13, 2018 7:53 pm, izmenio ukupno 6 puta

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Pon Apr 09, 2018 10:54 pm
"Šta čekaš bre, ko sam ja da te zaustavim."

Gledao je u šinobija koji je stojao ko drvena Marija, a zatim se nasmejao na njegovu šalu vezanu za fotosintezu. Već ukočen od načina sedenja, prešao je u turski sed a zatim je ispisao potrebne detalje u njegov mali zapisnik. Gore iznad luka pirkao je slab povetarac, dovoljno hladan da omogući Kainu neki komfort dok stražira na ovom suncu.

"Predpostavljam sa misije se vraćaš. Radim ovde već nekih dobrih godinu-dve a nikad te nisam video, sramota. Inače ja sam Kain Uzumaki, drago mi je."
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Uto Apr 17, 2018 10:10 am
Izasao sam iz zgrade gde su se odrzavale mnoge vazne stvari za kamp i gde se nalazi ocito zid sa misijama.Posto sam izasao krenuo sam ka kapiji kampa da bi mogao odmah da krenem na misiju i da je zavrsim sto pre.Prisao sam cuvarima koji su bili tu,rekao sam da me evidentiraju te sam nastavio pravo niz kapiju kampa i sumu koja je bila odma posle kapije.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Juče u 3:26 pm
Hodali smo ulicom ja i daruki crkajuci nekog reisia da dodje pa da idu zajedno na misiju nisam znao kako ce proci posto oni idu naravno pustinjom,taman smo hodali ravno ka kapiji da je ispratim i ni jednu rec nismo govorili par nekoliko minuta jedino ono poslednju ali mi naravno nije odgovorila,ali me je blam bio.
stigli smo
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Juče u 10:52 pm
Stigao je na kapiju nekoliko minuta posle njih dvoje, uvek je bio osoba koja je cenila tacnost, i postovala je do maksimuma, ali iskustva na poslednjih nekoliko misija ostavile su ga sa malo vere i postovanja za shinobije kampa, iako je bio svestan da mozda ne bi trebalo da generalizuje na osnovu devojke koja zeli da se samoubije na misiji i par genina koji trckaraju kao muve bez glave. Situacija kada je stigao ga nije bas odusevila, mladji ninja plave kose mu je izgledao u najmanju ruku tupavo, a devojka sa njim, ne mnogo mladja od Reisija samog previse meko, ipak na misiji neko mekan je bolji od nekog tupavog tako da se nadao da je njegov partner ovaj put ipak devojka.

"Reisi Yamanaka, drago mi je."

Rekao je monotonim glasom i isforsiranom prijatnom facom, nadao se da ce, ako nista drugo, i oni biti toliko pristojni da mu uzvrate izlaziranu ljubaznost.

"Sa kime cu imati zadovoljstvo da podjem na ovu misiju?"

Upitao je ozbiljnim tonom, ali rec zadovoljstvo jeste ipak bila podvucena tankom linijom sarkazma.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Juče u 11:27 pm
Uz osmeh je klimnula glavom Riomarindu, ali je taj osmeh nestao kada je shvatila da na kapiji nema nikoga. Osvrnula se i pogledavsi oko sebe shvatila je da ce morati da sacekaju drugu osobu. Nije volela da ceka, cekanje ju je zamaralo.

Gde li je samo ta osoba?

Pitala je vec pomalo nervozno i izdahnula. Nakon minut i po je u daljini ugledala siluetu coveka i ponadala se da je to osoba koju cekaju. Kako se ta osoba priblizavala tako joj je lice bilo sve jasnije, ali njoj jos uvek nepoznato. Odlucila je da vise ne ispituje Riomarinda, pa se samo okrenula ka tom coveku i cekala da im pridje. Smeskajuci se izgledao joj je jako cudno.

(Ko je ovaj jezivi tip sa cvikerima?)

Pitala se, a ubrzo je dobila i odgovor. Iako jos uvek nervozna, Daruky je odlucila da ne bude nepristojna i predstavila mu se uz osmeh.

Dobar dan, ja sam Daruky. Na misiju cete da idete sa mnom.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Juče u 11:35 pm
Ispustio je jedva primetan izdah olaksanja, ne samo sto je devojka izgledala zrelije vec se i sama njena chakra cinila jacom od drugog shinobija, bio je poprilicno siguran da bi i sam mogao da je resi ali neko na koga bar delimicno moze da se osloni nikada nije bio na odmet. Klimnuo je glavom kada mu se predstavila, krenuo je da kaze drago mi je ali se u trenutku pre nego sto bi te reci skliznule sa njegovih ustana setio da je vec to rekao. Izbegavsi blamazu, poceo je da seta ka napred, prolazeci pored Daruky i Plavusana.

"Podjimo."

Izgovorio je kratko i jasno, svojom gestikulacijom i recima davajuci joj do znanja da ne planira da ceka.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Juče u 11:49 pm
Primetila je nestrpljivost drugog ninje i pozelela je da ga bar malo izgrdi, ali se jos uvek suzdrzavala da ista kaze. Pogledala je Riomarinda i mahnula mu rukom.

Hvala ti Rio, vidimo se posle misije.

A zatim krenula za Reisijem. Bio je to p-omalo nadmen covek, na prvi pogled miran i stalozen, ali ko zna sta se krilo duboko u njemu. Mozda ce to uskoro da sazna. Tada se setila da cak ni ne zna gde idu, niti sta im je misija.

Izvinjavam se, ali koja nam je destinacija i sta je tacno nasa misija?

Dok je hodala uhvatila je jedan pramen svoje kose i pocela da se igra sa njim, lagano ga uvijajuci. Razgledala je put i prisecala se kako su tuda prolazili Kain i Makihima zajedno sa njom. Prisecala se te burne misije, koju bi ponovo prozivela hiljadu puta samo da je on ziv. Pored toga, Kainun je dugovala objasnjenje, ali sada nije bilo mesta za takve misli, imala je preca posla.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu