Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Shikijeva kucaDanas u 12:31 pmShiki
Sakura Park Danas u 12:21 pmShiki
Camp StreetsDanas u 12:08 pmShiki
Rainova kucaJuče u 5:45 pmRain
TrgJuče u 3:38 pmShiki
Darukyna KucaČet Apr 19, 2018 10:30 pmRiomarindo
Homra BarČet Apr 19, 2018 9:07 pmRain
Prijave za Jonin ispite.Čet Apr 19, 2018 9:00 pmBan Aburame
Veterinarska StanicaČet Apr 19, 2018 8:58 pmBan Aburame
Soba br. 1Čet Apr 19, 2018 8:25 pmAquarie
Krov bolniceČet Apr 19, 2018 8:19 pmAquarie
Maruno PecinaSre Apr 18, 2018 8:27 pmBan Aburame
Junova kucaSre Apr 18, 2018 6:48 pmJun
Agano šumaUto Apr 17, 2018 10:36 amBan Aburame
Airimoto SumaUto Apr 17, 2018 10:20 amBan Aburame
Camp GateUto Apr 17, 2018 10:10 amBan Aburame
Konoha bolnicaUto Apr 17, 2018 1:17 amAquarie
Ulaz u seloUto Apr 17, 2018 12:32 amKain
Prijave za Chunin IspitePon Apr 16, 2018 11:26 pmLastemphion
Ulica AkagawaPon Apr 16, 2018 10:47 pmAquarie
Dvorište bolnicePon Apr 16, 2018 10:46 pmAquarie

Chat

0

Kanabi most

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 12:44 am

Veliki most, ispod kog teče jedna od najvećih reka u ovoj oblasti. Most povezuje kamp s zapadnim delom zemlje Vatre.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 1:44 am
Kako se sklonila od gužve, uspela je da odahne. Nju sada, kao ni pre, nikada nije preterano zanimalo mišljenje drugih nebitnih članova ovoga kampa. Zazirala je od njih samih kao pojave. Nekako je više gledala da ne naleti na nekog određenog. Shinrai je mali kamp, izbegavanje bilo koga ovde bilo bi ravno nuli, osim ako ti na pameti nije da sve vreme provedš zatvoren u kući.
Stigla je na sredinu mosta kada je zastala, okrenula se ka reci, i skinula kapuljaču sa glave zatvorenih očiju. Spustila je ruke pored sebe i otvorila oči, tako da je pred sobom videla reku koja je tekla brže nego inače. Činilo se kao i da je nivo vode bio viši. Zubato sunce promolilo se između dva poveća siva oblaka koji su najavljivali kišu negde daleko od kampa. Nebo iza njega poprimilo je svetlo narandžastu boju. Nadala se da će se genini pojaviti pre nego što sunce zađe. Iako se tek vratila, posao je posao. Ove godine je bio red da izvede svoju prvu generaciju genina.

Minut kasnije osetila je da neko dolazi. Okrenula se u tom pravcu da dočeka pridošlicu.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 1:59 am
Nacuo sam glasine o Joninu koji ce danas, na ovom mostu, regrutovati novu generaciju Genina. Ne caseci ni casa krenuo sam ka Kanabi mostu.
U svakom trenutku sam bio spreman za mogucu zasedu. Uvek sam maksimalno oprezan.
Kada sam se priblizio mestu na kojem bi trebalo da se Jonin nalazi, video sam mladu devojku kako skida svoju kapuljacu.
Nisam se dao prevariti. Iako je izgledala krhko, odmah sam shvatio da je to osoba koju trazim.

Konacno sam vas nasao. Nisam ocekivao da kamp Shinrai ima tako mlade Jonine u svojim redovima. Nadam se da cu i ja biti tako mlad kada budem postao Jonin, rekao sam.

Priblizio sam se svojoj sagovornici i rekao...

Ups, izvinite na mojoj nepristojnosti. Zaboravio sam da se predstavim. Moje ime je Garosa. Jiton Garosa. Ja sam Genin iz kampa Shinrai i vodja organizacije ,,Kraba" (ciji sam jedni clan). Nacuo sam price, za koje ne znam kolio su istinite, da bi ovde trebalo da sastanemo sa Joninom koji ce nas regrutovati u svoj tim. Pretpostavio sam da ste vi ta osoba.

Idalje sam bio spreman na mogucu zasedu. Cula su mi bila maksimalno skoncentrisana. Cekao sam odgovor svoje sagovornice.

Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 2:03 am
Setala se kroz sumu, misleci na svoga brata. Nije se jos uvek vratio sa misije, niti joj je iko mogao reci kako je. Plasila se da ce ga ponovo izgubiti, sada kada ga je ponovo nasla nista joj nije bilo bitnije. Izasla je na cistinu i ispred nje je stajao veliki most. Nikada pre nije bila tu, a njena radoznalost ju je vukla ka njemu sve vise. Medjutim, videla je nekoga kako stoji tamo i gleda ka njoj. Bila je to jedna lepa devojka i covek, koji je bio okrenut ledjima ka njoj. Za trenutak ju je zabrinulo prisustvo te osobe, ali je ipak odlucila da krene napred.

Valjda ce me ignorisati.

Pomislila je i uzdahnula. Nije zelela da slusa kritike odraslih ponovo. Dovoljno je velika da ide gde hoce i niko ne moze da joj to zabrani, pa nije ni u redu da je prekoreva. Kretala se polako, ali sigurno ka drugoj strani, ne skidajuci pogled sa nepoznate zene i coveka, ali kada joj je prisla spustila je glavu kako bi izbegla svaki kontakt. Bilo joj je neprijatno i oblio ju je strah.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 2:09 am
U mojo blizini se pojavila jos jedna mlada devojka. Polako sam poceo sumnjati da je moj predosecaj tacan.
Druga devojka koja se pojavila izgledala je zabrinuto. Razmisljao sam da je oraspolozim, ali sam se setio sta se prosli put dogodilo kada sam to pokusao...
Ubrzo sam se sabrao.

I ona bi mogla da bude neprijatelj. Moram biti na oprezu, pomislio sam.

Ipak sam vise paznje preusmerio sam svoju sagovornicu. Cekao sam njen odgovor.
Sto se tice devojke koja je dosla, perifernim vidom sam se trudio pa primetim bilo kakvo sumnjivo kretanje.

Poslednji izmenio Garosa dana Ned Dec 24, 2017 5:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 2:35 am
Prva osoba koja se pojavila ni u kom smislu se nije podudarala s onim šta je očekivala. Pred njom, stajao je čovek. Dešavalo se to i pre, ali baš retko da status genina imaju osobe tog doba, a još ređe da iste odjednom nakon toliko vremena odluče da napreduju. Uglavnom bi to bio njihov maksimum, moguće da to za ovog genina nije bio slučaj. Nadala se da je tako. U suprotnom, gubio bi vreme ovde.

Drago mi je Garosa. Ja sam Airin.

Rekla je to uz blag osmeh, kako bi se opustio. Nije mogla, a da ne primeti da je Garosa delovao nekako uštogljeno. Trudio se možda da se to ne primeti, ali je to bilo neizbežno njenom oku.

U redu je, Garosa, neće ti ovde niko nauditi. Ovo je tvoj kamp.

Samo što je izgovorila to poslednje, pored njih je prošla jedna mlađa devojka, pognute glave. Imala je dugu smeđu kosu i delovala joj je odnekud poznato. Trebao joj je trenutak da se seti i odakle. Da joj se nije obratila, možda se da se ne bi ni zaustavila.

A kuda si ti pošla?

♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ :

▹ No matter how unfair, or difficult our challenge may be ◃
▹ Success is only a victory away ◃

✡️
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 3:01 am
Iznenada se okrenula uplaseno. Nije ocekivala da ce morati da se pravda nepoznatim osobama.

Umm... Ja... Ovaj... Idem tamo!

Pokazavsi prstom na drugu stranu, pokusavala je da sto pre pobegne odatle. Zbunila se i samo je buncala neke gluposti. Oblio ju je hladan znoj, nije smela da je pogleda u oci i gledala je sa strane, ali je ipak pazila na to da osobe pored nje ne pokusaju da je napadnu, ili nesto slicno. Na trenutak je podigla glavu i shvatila da mozdapoznaje tu osobu, ali nije mogla da se seti ko je. Mozda je to bio neko ko poznaje njene roditelje i ko ce im reci za ovo. To je bilo nesto sto joj je u ovoj situaciji najmanje trebalo, ali jos uvek je postojala opcija da su joj ti ljudi neprijatelji.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 3:24 am
Malo je reci da je devojka koja se niotkud pojavila bila nervozna. Izbegavala je kontakt ocima i pokusavala je da pobegne sto dalje odatle. Sto se tice opreznosti mogu reci da sam za nju
bio mala maca. Kada sam primetio koliko je zapravo ona bila uplasena, odmah sam se smirio i shvatio da nisam u opasnosti.
Da dodamo jos ulja na vatru, izgleda da je Airin odnekud zna, cim joj se ovako direktno obratila,
U pokusaju da smirim napetost u vazduhu, stao sam izmedju njih dve i obratio sam se devojci koja je pokusavala da pobegne odatle...

Zasto bezis, i ti si Genin, zar ne? Zar nisi dosla ovde da bi te gospa Airin regrutovala za svoj tim Genina? Nema potrebe da se udaljavas odavde, niko ti ovde ne zeli nauditi. Ja, Garosa, ti to garantujem, a kada ja nesto garantujem, ja to i ispunim.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 3:41 am
Pogledala je u pravcu u kom je pokazala, pa vratila pogled na nju. Taman kad je htela da joj odgovori na to njeno, ubacio se Garosa. Devojka je bila toliko prestrašena da je Airin sa sigurnošću mogla da kaže da je krila nešto. Garosin monolog, po njoj, pre će je još više uplašiti nešto što će je smiriti. Položila mu je ruku na rame kako bi ga prekinula pre nego što nastavi.

Ona već ima tim, zar ne Daruky?

♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ :

▹ No matter how unfair, or difficult our challenge may be ◃
▹ Success is only a victory away ◃

✡️
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 4:00 am
Kada joj se devojka obratila izgovorivsi njeno ime, pobledela je, a zatim je premotala u glavi ono sto je Garosa rekao i shvatila da je zabrljala.

Airin? Zasto si ti ovde?

Upitala ju je, osmehujuci se. Pokusavala je na takav nacin da prikrije cinjenicu da je nervozna. Morala je nesto smisliti i to brzo, ali je prvo cekala Airin odgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 9:48 am
Kada mi je gospa Airin sputila ruku na rame, to mi je bio jasan znak da je vreme da prestanem. Odmah sam se povukao na stranu i prepustio njoj zadatak komuniciranja sa devojkom.
Saznao sam i njeno ime, zvala se Daruky. Sada znam da ona vec ima svoj tim. Jedino sto nisam znao bio je Darukyn povod zbog kog je dosla.

Mozda je zaista slucajno nabasala ovde, kroz glavu mi je prosla ta ideja.

Bio sam upravu oko jedne stvari. Moje dve sagovornice se medjusobno znaju od ranije.

Ne bi trebalo da se mesam, pomislio sam.

Kada je Daruky odgovorila Airin u njenom glasu se moglo jasno primetiti da je jos uvek nervozna. Stojala je tamo nepomicno, cekajuci da joj Airin odgovori.

Poslednji izmenio Garosa dana Ned Dec 24, 2017 5:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 10:58 am
Setao sam se ulicama naseg malog kampa ,setao sam se i nisam obracao paznju gde idem jel sam bio zabacen u mislima .Kada sam se osvrnuo nasao sam se kod jednog mosta odnosno Kadabi most .

Tamo sam video svog prijatelja , nepoznatog zenskog ninju ,i naravno najpoznatiljeg jonina,pocrveneo sam bilo mi je neprijatno .PA sam se uputio kod njih ..
,,YOO sta ima ''. Rekao sam..
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttp://www.animesrbija.com/

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 11:03 am
Trebalo mi je neko divno mjesto za razmisljanje i smisljanje novih taktika pa sam se sjetio Kanabi mosta. Dosao sam na njega i vidjeo dosta poznatih lica. Poceo sam da masem prijateljima i uputio se ka njima.
-Hej, sta radite?
Upitao sam radoznalo.

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 11:35 am
(Nakon sto je dosao na most mogao je da uziva u prelepom pogledu na reku koja je proticala ispod njega..
U daljini je mogao da vidi razne ptice koje nije vidjao ranije...)

(Setao se i sasvim slucajno naleteo je na svog prijatelja Garosu..)

(Ono sto je bilo veoma cudno, je to sto je bio sa Daruky i jos jednom, lepom i zgodnom devojkom koju nije poznavao..
Kasnije su dosla jos dva "Krelca"..Barem je to bilo njegovo misljenje o njima..
.Dvoumio se izmedju toga da li da im pridje ili da ih prisluskuje
ali se na kraju odlucio za prvu opciju..)

"Pozdrav prijatelji moji, pravite neku zurku danas ili nesto slicno?"
(Potrudio se da ostane smiren i hladan, znao je da ce nakon te recenice uslediti Daruky-no vikanje i kritikovanje...
Takodje je hteo da vidi reakciju devojke koja je stajala sa njima...)

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 12:31 pm
Toliko ljudi se pojavilo odjednom, nadolazili su i tada se vidno uznemirila. Kako li je od mirne setnje i traganja za necim novim nastalo ovo? Stvarno joj nije bilo jasno. Ugledala je Hisagija i odlucila je da njena priupita za sve.

Hisagi! Sta radis ti ovde? Sta se dodjavola desava ovde? Stvarno mi nista nije jasno...

Cekajuci da joj neko konacno da racionalno objasnjenje, uhvatila se rukama za glavu koja ju je bolela od preteranog razmisljanja o situaciji, koja se sve vise i vise uplitala i za nju dobijala neku izdeformisanu dimenziju. Zaboravila je i na to da bi Airin mogla da je ocinkari roditeljima, sada ju je samo zanimalo sta ti svi ljudi traze bas na ovakvom mestu. U tom trenutku se setila da je Garosa pominjao tim i da Airin treba da regrutuje clanove.

Ali zasto bi onda Hisagi bio tu? On je deo mog tima... Mozda je izdajica!

Pomislila je i iznervirano pogledom prekorila Hisagija, ocekivajuci da on ponovo pocne da lupeta nesto kako bi se izvukao.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 12:48 pm
"Zapravo nemam pojma sta se ovde desava i zasto ima ovoliko ljudi...
Razlog zbog kojeg sam ovde je taj sto mi je pukla zica na gitari pa sam trazio Garosu u nadi da ce mi nekako pomoci...
Prekini da budes stalno nervozna, opusti se malo..Zivot je lep, samo nekad imas manje, a nekad vise srece..."

(Nakon sto je odgovorio Daruky, okrenuo se ka Garosi...)

"Pa prijatelju cuo si moj problem, imas li vremena, znanja i koju zicu da resis moj problem?"

(Ostale nije posmatrao, za njega oni nisu ni postojali, jedino je obracao paznju na Airin..,
Bila je ozbiljna i smirena bas kao i Hisagi..Njena licnost ga je zainteresovala..)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 1:35 pm
-Vec su pocele da se okupljaju sigurno su dosli da bi se pridruzili timu hmm ,pogledao sam u Stanju i pitao ga..

,,Vidi ove ninje bas nisu cool''..

-Potom sam pogldao u reku jer me drugi nisu zanimali..

-Bilo mi je bitno da je Stanja tu sa mnom ,i da cemo zajedno biti u timu ako nas Senju izabere.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 2:06 pm
Popio je caj tog jutra i nekome ko bi ga poznavao bilo bi smesno koliko caja pije s obzirom da voli taj alkohol. Istrazio je neke papire i timove, pronjuškao kroz biblioteku i spise i do cega ga je to dovuklo ? Pa..

Sedeo je na drvetu udaljen 60 metara od mosta, izvan vidokruga bilo kog sa mosta samog. Video ih je u obliku malih tackica no na jednoj je drzao fokus i gledao je svo vreme. Garosa. (prc) On beše jedan od članova Jiton klana kog nije poznavao, a ispostavilo se da ga uci Airin. Nekim koincidencijama poznavao je tu Airin. Bas dobra devojka. 

Znao je da ga samo ona moze primetiti i predpostavljao je da iako ga primeti ostace tamo i pravice se blesava. U rukama je drzao kesu sa nekim przenim mirisljavim grickalicama koje je kupio u ulicama. 

Tog eto dana ispostavilo se kako nije ni imao sta raditi, posmatranje buducih Jiton ratnika bilo je dobra razonoda. (Ubedio je sebe da je zbog toga dosao)
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 2:06 pm
Raneki je vec otisao predaleko i idalje je bio umoran od svoje misije. Video je cudan i poprilicno veliki most. Mogao je da cuje kako reka ispod mosta lagano i veoma relaksirajuce zubori i to mu je prijalo. Ali sto se vise priblizavao tom mostu zubor je bio sve vise i vise ometan glasovima ljudi. Kada je Raneki bolje pogledao video je zaista puno ljudi na mostu, pa se istog casa zapitao sta bi moglo da se desava ovde. Krenuo je brzim koracima do mosta.

Kada je napokon stigao do mosta mogao je da primeti dosta nindzi. Raneki je pazljivo gledao i uocio je Hisagia kako se okrenuo prema nekom cudnom liku koga pre nije poznavao. Bilo je tu zapravo dosta nindzi koje nije poznavao. Prelazio je pogledom preko svih njih i uocio je da je i Daruky tu. Nju je zapravo i trazio sve ovo vreme, ali se pitao sta ona radi na ovako cudnom mestu.

Raneki je polako prilazio ovoj gomili, dok mu se kosa vijorila po snaznom i hladnom vetru i zastao je blizu Hisagia.

Izvinjavam se sto upadam nepozvan, nije mi navika. Ali trazio sam Daruky i na kraju sam se malo izgubio. Ali ispada da sam sve vreme isao pravim putem.

Raneki je primetio blizu Daruky devojku, stariju od njega, kako ih posmatra ostrim i hladnim pogledom. Mogao je da oseti da je poprilicno jaka i odmah se zapitao ko je ona. Ostale likove osim njih nije poznavao i nije znao razlog njihovog dolaska, ali odlucio je da ih prosto ignorise.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 3:17 pm
/// aj sada svi vi lepo koji već imate tim, vratite se u rupu iz koje ste izašli, ova tema je samo za one koji nemaju tim, šic, iš, na mesto, zbunjujete mi učenike, ne mogu lepo da rpaju od vas, vaš sledeći post biće vaš poslednji post u ovoj temi, u suprotnom će Airin verovatno da iskoristi neka druga sredstva kako bi vam dokazala da treba da se izgubite.... ovde ste našli da se sastajete, sastaviću vam glave u sl postu ///

Zatvorila je oči, ignorisajući pitanja. Ta ista reka što je tako fino žuborila počela je da besni, udarajući u krajeve svog korita. Moglo bi se reći da je to imalo veze s Airinim raspoloženjem. Na njenom licu, naravno, nije se moglo videti ništa, ali pretpostavljala je da su mogli da osete da ju je ovolika posećenost na mostu prilično iziritirala, pogotovo zato što su se pojavile osobe kojima tu nije bilo mesto. Prvo, šta je Daruky mislila? Da će da se išunja iz kampa pored nje? Da je neko drugi bio u pitanju, možda bi mu i progledala kroz prste, ali svom drugom članu Senju klana nije planirala da dozvoli da promoli nos napolje bez pratnje. Potom se tu nanizalo još par, prilično nepristojnih dečaka. Šta sam ja ovde, drugar pa da mi se obraćaju sa "yo de ste ćao ludnica"?? Ili da se ne predstave uopšte? Vaspitanje je bilo krajnje na nivou. Shvatila je da će očigledno morati pojedinima da glumi i mamu, jer ispada kao da je nisu ni imali. To je bila poslednja stvar koju je želela.

Razmišljala je tako par sekundi, da li da baci golema na njih, da li ih okupa po ovom vremenu ili nešto još lepše, kada je osetila još nekog, nešto dalje od njih. Kin, jesi li to ti? Zapitala se u sebi iako je bilo prosto nemoguće da njegovu čakru pomeša s bilo čijom. Otvorila je oči i pogledala oštro svakog ponaosob ko se nalazio ispred nje, osim Garose koji joj je bio okrenut leđima. Nije htela da pogleda u pravcu u kom je osetila prisustvo Kin-a. Sledeće suočavanje sa njim bi verovatno značilo da su starešine donele odluku. Nadala se da sada tu nije bio zbog nje.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 3:39 pm
Stojao sam sa strane i prepustio razgovor Airin. Nakon nekog vremena u daljini sam primetio dve osobe kako se priblizavaju. Krenuo sam u njihovom pravcu, verovatno, vidno iznenadjen.
Kako sam im se priblizavao, polako sam stezao pesnicu. U trenutku kada sam vec bio oci u oci sa novopridoslim likovima, podigao sam ruku zajedno sa svojom stegnutom pesnicom.
U tom trenutku izgledalo je kao da cu da ih udarim, ali u tom trenutku su i oni isto tako podigli svoje ruke.
Cuknuli smo se pesnicama u znak pozdravljanja. To su bili moji dobri prijatelji. Sa osmehom na licu sam im rekao...

Napokon ste dosli, nisam navikao da cekam. Obicno mene cekaju. Kvarite mi imidz ovako...

Polako smo se udalji od Airin i Daruky, da im ne bih smetao. Ipak, ja sam i dalje posmatrao njih dvoje iscekivajuci da ce se neko od njih nama obratiti.
Tiho sam objasnio svojim prijateljima situaciju i uputio sam ih u dogadjanja.
Nakon nekog vremena, u daljini, pojavilo se jos jedno poznato lice. Hisagi je takodje bio ovde. Taman  kada sam hteo da se pozdravim sa njim, Daruky me je preduhitrila.
Proletela je pored mene i pocela da prica sa Hisagijem. Iz konteksta sam mogao shvatiti da se njih dvoje znaju od ranije.
Da budem iskren, njego pitanje je bilo skroz na mestu. Ni meni nije bilo jesno sta ce Hisagi ovde, ali sam ubrzo dobio svoj odgovor, kada mi se Hisagi obratio.
Odgovorio sam mu opusteno, delom jer mi je sve ovo bilo malo smesno, a delom i jer sam morao da pazim kako pricam u prisustvu gospe Airin.

Druze, nisi mogao da odaberes bolji momenat..., rekao sam mu u saljivom kontekstu.
Sto se tice gitare, nije mi problem da ti pomognem, ali se bojim da ces morat malo da se strpis. Trenutno se ovde vrsi regrutovanje Genina od strane gospe Airin.
Moji prijatelji i ja smo ovde dosli u nadi da cemo biti izabrani.

Dok sam pricao sa Hisagijem, jos neko se pojavio iza njega. Osoba koja se pojavila ocigledno se zanimala samo za Daruky, kao da ju je trazila.
Nisam zeleo da ulazim u konverzaciju sa njim.

Ne zanima me njihova prica, pomislio sam.

Zatim sam se okrenuo prema gospi Airin. Iz njenog pravca mogao se osecati veliki gnev. Oduvek sam bio dobar u tome da osetim emocije ljudi oko mene.
Gospa Airin je imala dobrih povoda da se ljuti. Nisam zeleo da stanem u zastitu svojih prijatelja. Pustio sam je da ih nauci lekciju.

Trebalo bi da nauce da postuju ljude sa visom titulom, rekao sam sebi.

Ipak, kada sam se okrenuo ka gospi Airin, nisam mogao da ne primetim da je naglo prestala da obraca paznju na njih. Gledala je zamisljeno u svim pravcima. Kao da je primetila nesto. Odmah sam shvatio znacenje toga sto gleda u svim pravcima, okrenuo sam se i pogledao tacno izmedju Stanjinih i Kuzayasijevih ledja, jedinom mestu gde nije bacila pogled.
Pretpostavio sam da se osoba koju je ona primetila nalazila tamo, ali usled manjka vestine, nisam mogao da osetim niciju cakru.

Poslednji izmenio Garosa dana Ned Dec 24, 2017 5:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 4:00 pm
(Nakon sto je shvatio sta se ovde dogadja, nasmejao se, zahvalio se Garosi, pozdravio se sa Daruky i Ranekijem...)

"Vidimo se u kafani veceras Garosa, nemoj da kasnis..."
(Uzviknuo je, okrenuo se i sa rukama u dzepovima je odlazio sa mosta...)

"Gomila dosadnjakovica na jednom mestu...pihh..."
(Promrmljao je tiho kako ga uvazena gospodjica Airin ne bi cula...)

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 4:09 pm
Iznenada joj je paznju privukao njoj dobro poznat glas, okrenula se i dotrcala do svoga brata.

Raneki! Vratio si se! Idemo kuci, moras da mi ispricas sve!

Uhvatila ga je za ruku i polako krenula.

Osvrnula se kako bi se pozdravila sa ostalima, a zatim doviknula smorenog Hisagija.

Zbogom narode! Hisagi, svrati kasnije i povedi Kougu, objasnicu vam sve tada.

Nastavila je svoj put ka kuci, sva srecna jer joj je brat bio ziv i zdrav.

Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 4:18 pm
Videvši iz daleka kako ih tamani jednog po jednog osmeh nije mogao da ne prodje njegovim licem. Lagan povetarac je poceo duvati, raznositi polako lisce i grane, odelo i kosu koji nije ni vezao tog jutra. Da je merio mogla je presisati pola devojaka iz kampa no neka. Jos mu nije dozlogrdila.

Sunce zimsko koje je davalo lazan osecaj zagrevanja tela širilo se kroz grane te šumice de je sedeo. Slomio je malu grančicu koje ga je grebala po ledjima i naslonio se na drvo. Sve dok je tako odvojen predstava mu je bila lepa.

Sad kad ih pobije.. Rekao je malo glasnije nego sto je smeo udavljen u smehu odjednom. Potom se ukocio. Upravo se nasmejao situaciju u kojoj Airin ubija genine kampa. Shvatajuci da se smeje njenoj tvrdoglavosti i "nemirnosti" ucutao se odmah i izgubio zelju da gleda dalje. Trgao se malo. Pomislio je da krene ali opet nije imao nista raditi u selu. Lik ne shvata zasto razmislja o njoj svakih pola sata i pokusavajuci da zaboravi on tako dodje da gleda kako trenira male genijalce. Totalni majndfak. Tih dana imao jos dosta nerazumnih odluka. Pio je vec pomenutog caja kao manijak. Lawa je posetio mozda dva puta i to dok je spavao. Situacija se definitno malo ukomplikovala.

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card538 #card96 #card535

Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

taj Ned Dec 24, 2017 4:21 pm
Raneki se premislja da li da krene. Nije vole kad mu drugi naredjuju, a da taj neko nije njegov sensej koga bi jedino slusao. Osetio je neki cudni osecaj koji je dolazio iz pravca nepoznate devojke. Neki veliki gnev i zelja za ubistvom. Raneki je ovo shvatao kao izazov i na neki nacin je zeleo da se suprostavi, ali su ga ono malo savesti i Daruky odvukli od te pomisli. Ona je takodje verovatno bila i duplo, mozda cak i troduplo jaca od njega, tako da bi zasigurno poginuo a i nije zeleo da ostalima na mostu pravi probleme. Zato je Raneki nekako smirio svoje strasti i svoj gnev. Dok je koracao sa Daruky sa tog mosta, razmisljao je o scenariu, sta bi se zapravo dogodilo da se suprostvaio i zasto uopste ima tu zelju u sebi. Razmisljao je takodje i o tome da li je to neka njegova tamna strana, kao i o tome da li treba da se plasi samoga sebe. Sve ovo su bila previse dubokoumna pitanja i Raneki je samo duboko udahnuo kako bi se smirio i otisao je sa mosta.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kanabi most

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu