Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Kafic ,,Solaris"

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Čet 21 Dec 2017 - 16:28
First topic message reminder :

Fin ugostiteljski objekat namenjen ljudima koji zele da uzavaju u kafi i nekim drugim picima.

Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sre 21 Feb 2018 - 21:16
Nisi se pomučio? čudno.. sve ostalo ti ide lagano, samo si sam sebi težak..

(Nasmejao se na to i setio se da nije video Daruky dugo vremena, pa je odlučio da ga pita.)

Čuo sam da je Daruky isto bila skoro na misiji, je l' se vratila? Jeste pričali vas dvoje...rekla mi je nešto da treba da pričate, mogli bi je posetiti?

(Platio je račun i ostavio bakšiš na stolu i pogledao u njega, čekajući da krenu.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Lv 1
Full body avatar :
ANBU
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sre 21 Feb 2018 - 21:19
Raneki je ustao i platio je svoj deo konobaru. Krenuo je ka izlazu i pricao Hanzu dok je hodao.

Upravu si, nisam je jako dugo video, a osecam kao da moram da popricam sa njom.

Rekao je Raneki i isao je brzim koracima ka izlazu.
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 18:42
(Ušao je i sa vrata pogledao prostoriju, naravno nije bilo nikoga. Prišao je i seo za šank, naručio je limunadu. Bilo je to vreme kada je počeo da se odvikava od alkohola.. pio ga je samo sa jednom osobom a pošto je nije viđao nije mu prijalo da pije, barem ne sam. Pogotovo pošto ga je to podsećalo na nju, možda sledeći put opet zaliju, a možda i ne. Sedeo je neko vreme kao da je isčekivao Ranekija ili nekog od ekipe, zapravo ko god da bi došao bilo bi ok. Pogledao je kroz prozor a osim poveće mase ljudi koja je prolazila nije bilo ničeg, pustoš.. bio je to već skoro sedmi dan od kad je nije video, bio je pomalo zamišljen i razmišljao je šta radi, kako je... i sva ostala pitanja koja su kao stvorena da muče čoveka. Imao je jaku želju da naruči neku žestinu ali se suzdržao, trezvena glava rađa trezvene misli, mislio je u sebi dok je pio gutljaj svoje limunade.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttp://www.animesrbija.com/

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 18:53
Stanja ulazi u kafic, ali gledajuci prostoriju shvata da nema nikoga osim nekog lika za sankom. S obzirom da je prvi put u ovom kaficu sjeda pored njega za sank i narucuje jedan sake. Poslije, za Stanju neugodne tisine, cuje se Stanjino pitanje. -Da li je uvijek ovako prazno ovdje? Pita stanja osobu koja je sjedila pored njega. -Izvinite, ja sam Stanja. Pretstavlja se iz uctivosti.

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 19:00
(Pogledao je sa strane u pridošlicu čiji je hod čuo još sa vrata, bio je to simpatičan ali mlad Šinobi smešne frizure, malo se nasmešio dok ga je skenirao a onda je vratio pogled na svoju čašu i počeo da je vrti po stolu, bilo bi nepristojno ne odgovoriti, pomislio je u sebi. Ali opet nije voleo ni da mu neko tek tako prekida tišinu u kojoj je uživao više nego u razgovoru, bar danas je bio tako raspoložen, samo je klimnuo glavom u znak pozdrava i poluglasnim tonom progovorio.)

Novo je mesto, i ne dolazi puno ljudi ovde.. valjda je to dobra stvar, ne volim gužve.

(Sada je vratio pogled na njega i setio se da se nije predstavio.)

Hattori Hanzo, tako se zovem.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 19:08
-Drago mi je, Hatori. Stanja nije volio nesto previse da prica ali ipak nije volio ni tisinu, jer ga je potsjecala na proslost. Okenu glavu od novo upoznatog Sinobia i upita ga. -Volis tisinu? Kratko, jasno, Stanja je uvijek praktikovao kada je mogao. Pogleda ga opet, ucini mu se kao jak Nindza pa mu proslijedi pogled postovanja. Nastavi zamisljeno da mucka svoje pice.
drink

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 19:12
(Nastavio je da gleda svoja posla, nije mu smetalo nečije prisustvo ali pitanja su počela da ga malo nerviraju, prosto jer ga nije poznavao. Znao ga je iz viđenja ali se nisu družili toliko, valjda je iz samog tog razloga bio pomalo nepoverljiv a pitanja koja je postavljao su mu delovala previše lično, da voleo je tišinu ali nije voleo drugima da govori to. Ponekad je voleo da se prosto predstavi u najboljem svetlu bez da izgleda kao ga nešto muči, i nije ga ništa ni mučilo, osim nekih sitnih stvari ali prosto mu je naišao taj period kad ga je mrzelo da živi a samo je čekao dan da ga pošalju na neku bitnu misiju. Išćekivanje pomnoženo sa neizvesnošću ga je razbijalo.)

Ponekad, zavisi od situacije, kojim dobrom ti ovde Stanja?

(Malo je napravio pauzu pre nego što mu je izgovorio ime kao da je iz malog mozga izvlačio podatak koji mu se zaturio, nije da ga nije slušao prosto je kasno procesuirao sve što mu je rečeno.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 20:27
Stanja je poslije malo vremena cutanja, neznajuci sta da odgvori rekao. -Nista posebno, nisam prije bio ovdje iako sam mnogo puta prolazio ispred, pa rekoh da vidim malo kakav je kafic. Rekao je Stanja, ovaj put ne zamisljeno gledajuci sagovornika. Stanja uzima pice i popi gutljaj, vrati ga na sto. Malo je proslo stanja opet otpi malo. -Iz kog si klana? Upitao je stanja, iako mu je bilo neprijatno.

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 20:30
(Pomislio je da je ok lik iako mu je bio čudan, i sad jeste ali više ne toliko. Možda zato što nije navikao da mu neko prilazi ili mu se obraća na takvom mestu i generalno nije bio pričljiv sa nepoznatima. Ali odlučio je da pruži šansu i ne ispadne nekulturan, i dalje vrtevši čašu limunade koju je konačno popio, poručio je drugu a zatim rekao.)

Shoton klan, a ti?

(Pogledao ga je znatiželjnim pogledom utopio se u senzor i skenirao mu čakru ali nije mogao ništa preveliko da zaključi osim da je bio znatno slabiji od njega verovatno genin, sačekao je smireno da mu on odgovori.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 20:46
-Takodje. Hah. Stanja, kao da je htio da se nasmije, ali kao da mu je nesto branilo. Novi poznanik mu se cinio kao u redu lik, djelovao je snazno, a posto je Stanja zelio da ojaca morao se druziti sa jakim nindzama. Zelio je da ga bolje upozna, osjetio je neku cakru ali nista posebno jako pa je pomislio da mu se ucinilo.

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 20:49
(Malo se zamislio, nije poznavao nijednog Shoton šinobija van njegove porodice, a njega definitivno nije znao. Možda je samo učen Shoton veštinama kad je bio mali, jer činjenica je da je poznavao celu svoju užu i dalju rodbinu. Znači nije bio jedan od njegovih, bar po njegovom logičnom zaključku. Delovao je mlađe pa je odlučio da ga pita za njegove godine i rank.)

Čudno da te ne poznajem onda, koliko godina imaš? I da li si izašao sa Akademije, genin si pretpostavljam?

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 20:58
-Da ja sam genin, imam 16 godina. Ni ne mozes da me znas jer sam odgajan daleko od svih veza sa klanom Soton. Rodtelje, nazalost nikada nisam upoznao, a brata su mi ubili. Mene i mog brata je odgojila dobra prijateljica naseg oca. Rekao je Stanja iako nije znao sto to govori nepoznatoj osobi, valjda sto je to jedan lik iz soton klana. -Nisam siguran sto ti ovo govorim. Ali ipak da li si nekada cuo za kristalne oci soton klana. Moja loza ih ima. Jako su skupe na crnom trzistu, zato su ubili mog brata, ali mene nisu nasli. Sada trazim to veoma poznato lice da se osvetim. Stanja nije zelio sve da isprica ali rijeci su same izlazile.

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 21:10
(Nasmejao se samo, mladi Šinobiji su tako brzopleti i ne razmišljaju, sve im se svodi na osvetu, na dokazivanje..a to što neće ostaviti ništa iza sebe ako pogine to ga ne brine? kakvo je to razmišljanje..inače se nije puno trudio da objašnjava ili uči nekoga nečemu, jer je do sada naučio da tvrdoglavi ljudi svejedno urade svoje i bolje im ne stojati na putu, pomažeš ljudima da bi te na kraju izdali, ili da bi ispao glup što to radiš. Hanzo nije bio kao drugi, bio je strpljiv i smiren, i verovao je da će svakoga na kraju stići ono što zaslužuje, ali nije video svrhu u osveti, tako glupo i rizično, i sam je voleo rizik i kocku ali rizik koji je isplativ, sa kojim možeš dobiti mnogo više nego što možeš izgubiti. Bilo kako bilo konačno je skupio misli i progovorio.)

Osveta je najgluplja stvar koju možeš uraditi, ako umreš šta onda? sa tobom umire i sećanje na tvoju porodicu, brata..a iza tebe ne ostaje ništa, a ako stekneš porodicu..tek onda je glupo ići da se svetiš za nešto, pogineš i onda neko treba da objašnjava tvojoj porodici zašto si umro na tako glup način..ne shvati me pogrešno, ali svako ko je dovoljno glup da umre, zaslužuje da umre, možda nemam prava jer sam jedan od retkih koji ima roditelje, kome roditelji nisu umrli i koji nije doživeo tragediju za razliku od svih u ovom kampu, skoro svih.. ali opet, oni su svoji ljudi, a ja sam svoj čovek. Ne bih trčao da poginem uzalud zbog bilo koga, pa čak i moje porodice. Šta je porodica u stvari? Krv, emocije..sve je to stvar koja nas sputava ali je neophodna..naravno sve je lakše kada imaš porodicu, ali kada je nemaš ipak uspeš u svemu sam. Zato ne vidim poentu trčanja da osvetiš nekog, ili ćeš umreti ili ćeš uspeti, i šta onda? Oni će se vratiti u svet živih? Gluposti. Rizikuješ mnogo, a ne dobijaš ništa. Na kraju će i tvoje oči krasiti nečiju fioku,pre ili kasnije. Najbolje što možeš učiniti je umreti kad za to dođe vreme.

(Razmišljao je sve vreme o tome kako mu je bilo na misiji, kako se plašio da ne umre, ne zato što je bio kukavica. Ili zato što je tolike godine proveo van kampa. Već se plašio da neće videti drage ljude,dragu osobu.. i njene prelepe zelene oči koje su jedina stvar koja mu je davala nadu i želju da se vrati, a kada je ugledao i zagrlio to mu je bio najsrećniji dan u životu, i nije zažalio ni zbog čega, a da je umro zbog neke glupe emocije koju nije mogao da kontroliše, onda bi tek bio besan na sebe. I ne može ni da zamisli kako bi bilo njoj da je dobila takve vesti, zavideo je pomalo Stanji što nije bio vezan ni za koga, i što mu je osveta bila jedini put)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 21:21
-Sve si u pravu, ali jednostavno... U svakom slucaju, hvala ti. Razmislicu o svome putu, ali ako se odreknem osvete, sta mi ostaje? Nema me postajem niko i nista, nemam ni jednog jedinog razloga za zivotom. Stanja se rastuzio, ali nije dao emocijama da prodru na vrh, da se vide. -Ostaje mi jedino slabost. Rekao je Stanja nekako ozbiljno. -Nista vise. Nastavlja da razmislja o toj tihoj noci koje se upravo prisjetio. -Moj brat... Nastavlja Stanja. -Uvijek sam ga zezao, uvijek smo se takmicili, jedino sam njega imao od porodice, veoma mi nedostaje.

Revenge - 復讐
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Sub 24 Feb 2018 - 21:31
(Slušao je njegove reči ali nisu ga doticale, da bi ga dotaklo nešto mora da bude ispravno, i pravo. A ne samo emotivno, jer baš su emocije te koje čestp utiču na njega samog i čestp zbog njih izgubi trezveno razmišljanje, a samo trezvena glava stvara trezvene misli, iako mu je sve to rekao učinilo mu se na prvu loptu džaba, pitao je šta mu ostaje.. najgluplje pitanje koje može da postavi. Bukvalno bilo šta, bilo šta na celom svetu. Ali najlakše je odustati, kriviti nekog drugog za nesreću, ne znati njegovu stranu priče. Iako je bilo zlih ljudi, nije bilo životinja, koji bi tek tako bez razloga ubijali nekoga, ako ne iz moralnih načela i razloga onda zbog toga što su se plašili ishoda, i toga da i oni ne postanu nečije lovine, jer ubistvo samo pokreće ceo jedan krug koji kada se okrene dođe da naplati svoje.)

Osveta je samo privid, osveta je slabost.Lakše je juriti osvetu nego oprostiti, čist dokaz. Šta ti ostane bez osvete? a šta ti ostaje posle osvete? misliš da će ti ako ne nađeš razlog da živiš posle osvete biti lakše čak iako je ispuniš? najlakše je kriviti druge, utopiti se u samožaljenju i predati se. Misliš da nisam probao? nisam bio zaista srećan dok nisam uzeo svoju sreću u svoje ruke. Nikoga nije briga za tebe, ni za mene. A najbliže brizi možemo doći kada počnemo da brinemo sami za sebe, Imaš hiljade razloga da nastaviš dalje, trening? usavršavanje? polaganje ispita? da postaneš najjači? čak iako ne uspeš postaćeš jači od onoga što si sada, kad postaneš jači tek onda imaš opcije.. osnivanje porodice? pomaganje svom klanu, svom kampu? treniranje drugih mladih Šinobija, i izvođenje istih na pravi put? za sve je potrebno samo malo volje i mašte.

(Više se umorio od sopstvenog razmišljanja i reči nego od samog sagovornika što je bilo novo, naručio je ovaj put žestinu, i popio koju čisto da mu se misli vrate u normalu, i da zaboravi svoje probleme jer je već morao da sluša njegove i da se upušta u te duboke razgovore kojih nije bio baš fan. Ali izgleda da su svakog dana koliko god bežao od njih imali način da ga sustignu, shvatio je da več dugo sedi tu i odlučio je da ode na svež vazduh, pa je rekao)

Izvini moram ići, vidimo se neki drugi put. Razmisli još jednom.

(Izašao je iz Kafića)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Pon 26 Feb 2018 - 17:23
Stanja je ubrzo izasao za Hanzom, ali prije toga je popio svoje pice razmisljajuci o njegovom prijedlogu. -Mozda je stvarno u pravu, ne zam, razmislicu, ali opet bez osvete nista mi ne ostaje. Nastavljajuci prema vratima veze pertle. Lagano otvara vrata, malo zastade pa nastavi. Na sanku je ostavio pare za ono sto je popio i malo baksisa konobaru. Okrece se i govori konobaru sa vrata. -Pare su ti na sanku.

Revenge - 復讐
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Pon 26 Feb 2018 - 23:16
Otvorio je vrata i pri ulasku sneg se probio te je usao u kafanu.Konobari su odmah poceli da se deru na Ahilla kao i uvek.Sa bolom u ledjima polako je usao u kafanu , iskulirao je konobare koji su vikali i pravili pometnju zbog male sitnice.Prisao je stolu koji nije bio bas u najboljem stanju kao i Ahill u ovom trenutku.Bazio je da ne zakaci ranu koju je skoro dobio,pa je pazljivo seo.Izvadio je paklu cigarete te je zapalio jednu.Sa pogledom u konobare koji su se prepirali medjusobno napravio je blagi osmeh na licu.Jel ce neko da dodje za ovaj sto?Rekao je sa povisenim tonom , u tom trenutku sve oci su bile uperene na Ahilla .Ubrzo je dosao konobar.Narucio je flasu vina , zeleo je da se napije i zaboravi sebe i svoje probleme na kratko .Kada je konobar doneo vino Ahill je bez ikakvih reci uzeo flasu i izasao preko vrata.(novaj je ostavio na stolu)
Lv 1
Full body avatar : Perspektiva iz drakstora piva
Genin

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttp://footstarsavezsrbije.weebly.com/

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 15:55
Ušao je u kafić otresavši prvo sneg sa svojih cokula. Zima je već bila na izmaku i to nije baš usrećivalo Charu jer od svih godišnjih doba najmanje je voleo proleće. Želeo je da još malo uživa u čarima same zime te je izašao u šetnju i usput naleteo na bar te je odlučio da svrati i nešto popije. Prolazeći između stolova pevušio je nešto potpuno za sebe:

So you walk into this restaurant, all strung out from the road
And you feel the eyes upon you, as you're shakin' off the cold
You pretend it doesn't bother you, but you just want to explode

Seo je za šank i uzviknuo šankeru:

Duži espreso sa mlekom za mene moliću.

Dok je čekao da ga usluže okom je posmatrao ulazna vrata i nastavljao pevušenje u sebi.

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 16:10
Stanja pun snijega ulazi u kafic, malo se okrenu i strese snijeg. Opet se vratio u kafic. Prilazi obet sanku i posto je bio pomalo prehladjen narucuje pice -Jednu toplu cokoladu. Tiho je rekao tek toliko da se cuje, nije bio pricljiv. Pogleda u osobu koja je bila u kaficu, imala je veoma cudnu crvenu kosu. Stanja je dobio svoje pice i pocinje da pije.

Revenge - 復讐
Lv 1
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 16:18
Dobivši svoje piće pogledao je osobu koja je sedela pored njega i iskezio mu se na njemu svojstven način. Zatim je uzeo kesicu šećera i sipao u espreso dok je drugu otvorivši je isipao sebi u usta. Sladak ukus šećera nije se svideo Chari ali on to ni malo nije pokazivao na svom licu. Uzeo je kašičicu i krenuo da vrti krugove njom po šoljici neprestano piljivši u osobu koja je sedela pored njega. Nakon nekog vremena najzad se usudio da kaže nešto.

Baš je hladno napolju. Ne možemo naručivati pivo, zar ne?

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 16:24
-Da. Stanja se nasmijesi i odgovori osobi pored njega. Taj lik bio je veoma cudan ali Stanja nikoga nije osudjivao po ponasanju, mozda je ipak jak nindza ili dobar covjek. -Negdje smo se prije sreli? Djelujes mi poznato. Upitao je Stanja cudnog i zanimljivog lika. Okrenu se prema picu popi gutljaj pa opet vrati pogled ka novo upoznatom momku, cekajuci njegov odgovor.

Revenge - 復讐
Lv 1
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 16:28
Chara je povećavši svoj kez pokušavao da se priseti da li je ikada bio u prilici da upozna ikoga sa belom kosom....

Bez uspeha... Okej...Onda ćemo se sad upoznati

Donevši taj zaključak pružio je ruku nepoznatom čoveku i ljubazno se predstavio.

Ja sam Chara, čast mi je

Njegovo viđenje ozbiljnog i ljubaznog nije tako izgledalo na njegovom licu, što zbog njegovog stalnog keženja što zbog raznobojnih očiju koje je imao.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 16:44
-Hmm. U redu. Pruza ruku novo upoznatoj osobi, valjda nindzi. -A da, ja sam Stanja. Govori Stanja iz uctivosti, opet popi gutljaj pica i zavrsi sa tim. Doziva konobara laganim pokretom ruke pokazujuci jos jednu turu. Gleda osobu koju je tek upoznao. Pitao se da li je nindza, a kao jeste kakav je u borbi. Naravno, trenutno je samo zelio borbu. -Da li si nindza upste?

Revenge - 復讐
Lv 1
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 17:00
Jesam

Izvadio je iz džepa svoje obeležje a zatim ga vratio.

Predpostavljam da si i ti

Njegov espreso već je bio mlak, Chara ga je uzeo i popio do kraja olizavši malo penu koja je ostala u šoljici. A onda ustao i obratio se Stanji.

Drago mi je da sam te upoznao ali ja sad trebam da idem. Izvini me

Hladnokrvno je samo krenuo ka izlaznim vratim osluškivavši ušima da li će mu Stanja išta reći pre nego ovaj napusti kafić

....

Nakon toga izlazi i upućuje se prema svojoj kući.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

taj Uto 27 Feb 2018 - 17:06
Dok je Chara izlazio Stanja je samo podigao ruku ne osvrcuci se u znak pozdrava. -Prilicno cudan i energican tip. Razmislja Stanja, gledajuci u svoje pice. Polako je pio i na kraju dovrsi solju. Zove konobara pokretom ruke, placa mu i naravno, ostavlja baksis. Oblaci svoju jaknu dobro steze pertle i krece vani. Vrata je lagano otvorio zastavsi, mislio je da je nesto zaboravio. Okrece se i shvata da je to samo cudan osjecaj, pregledavsi sve svoje stvari. Nastavlja laganim korakom.

Revenge - 復讐
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kafic ,,Solaris"

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu