Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma Ka'SanenJuče u 8:28 pmPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Reka

taj Sre Dec 20, 2017 12:03 am
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ovo je reka na obodu kampa u kojoj zive razlicite vrste zivotinja. Pogodna je za trening i pecanje.

Poslednji izmenio Garosa dana Sre Dec 20, 2017 12:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Čet Feb 08, 2018 4:32 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boine oči su se zacaklele: nedostajao joj je DoMinJun. Osim toga, kada je pomenuo piće, dobila je neopisivu želju da popije neko pivo. Bilo joj je malo glupo da posle svega ovoga opet traži alkohol, ali je odlučila da će da mu slobodno pokaže kakva je ona, pa šta bilo, biće.
Iskreno, jedna od mojih omiljenih narodnih izreka je "Klin se klinom izbija" . Pošto sam noćas pila i sada sam mamurna, mislim da je najbolje da opet odemo na neko pićeZastala je na sekund i nasmejala se Ali ovog puta umereno. Kako ti se čini ideja? Dok je to govorila, pljesnula je glasno dva puta i nekoliko sekundi nakon toga ogromna šarena zmija dopuzala je do nje i stala tačno kao da se naslanja na Bou. Boa ju je zagrlila i sada se ona naslonila na zmiju, potapšala je i samo rekla Ovo je moj DoMinJunVelika ljubav se osećala u njenom glasu. DoMinJun je bio ogromna zmija, hibrid nad hibridima, ali stajao je mirno i čak umiljato pored svoje gazdarice.
taj Čet Feb 08, 2018 4:46 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmejao se, zapravo je ono sto je predlozio za pice trebala da bude sala na racun prethodne veceri, ali ona je to oberucke prihvatila, sam trenutno nije ni bio u nekom raspolozenju za pice, ali sam je to predlozio tako da je sada bio bez ikakvog izbora.

"Pa krenimo onda, ista lokacija kao sinoc ili cemo nesto promeniti?"

Rekao je dok ju je gledao kako pljeska rukama, sa nejasnim izrazom na licu. Brzo je taj nejasan izraz prerastao u zaintrigiran, kada je vide ogromnu zmiju koju je ocigledno tako dozivala. Nije se plasio, ni najmanje, pogled mu se menjao sa Boe na zmiju konstantno, kada je odlucio da pridje. Znao je da je zivotinja opasna, ali opet, zivotinje su najcesce napadale kada osete strah, a toga nije bilo, prisao im je, lagano priblizivsi ruku zmijinoj glavi, prelazivsi preko njene krljusti, bio je ocaran zivotinjom, toliko da nije ni primetio koliko blizu je prisao Boi da bi uradio ono sto jeste.

"Drago mi je da sam ga upoznao"

To live is not merely to breathe, it is to act.
taj Čet Feb 08, 2018 5:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa je i sama bila oduševljena svojom zmijiom: nije ga videla dva dana i jako joj je nedostajao! Makishima joj je prišao veoma blizu kako bi pomazio DoMinJuna, ali ona to u prvom trenutku nije primetila, pošto je i sama bila očarana. Takodje joj se svidela njegova reakcija na zmiju i bila je jako ponosna na sebe. Pošto se DoMinJun malkice unervozio kada je Makishima počeo da ga mazi, ona nije želela da otera Makishimu, već je i sama počela da ga mazi. Prelazeći preko njegove krljušti, sasvim slučajno je nabasala na Makishiminu ruku. Zbunila se u trenutku, okrenula pogled sa DoMinJuna na Makishimu i tek tada primetila da su veoma blizu. To ju je malo unervozilo pa je otišla korak unazad, ali se saplela o telo DoMinJuna i nije uspela da odgovori Makishimi na postavljeno pitanje za mesto gde će da odu da piju. Krenula je da pada preko DoMinJuna..
taj Čet Feb 08, 2018 5:08 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osetio je Boin dlan na svom i tada je pogledao ka njoj, otprilike u istom trenutku kada i ona ka njemu, pre toga nije znao da li je namerno ili slucajno ali iz nervoznog pogleda, i pokusaja koraka unazad bilo mu je jasno da to nije nameravala da uradi. U trenutku, opet ju je video kako krece da pada, vec drugi put otkako su se upoznali, i odreagovao je isto kao prvi, prihvativsi je oko struka jednom rukom ne bi li uspeo da je izbalansira. Ovaj put, za razliku od proslog, se nije osecao kao da je preblizu, gledao je ka njoj sa osmehom na licu i nasalio se.

"Radis to namerno da bih te uhvatio zar ne?"

taj Čet Feb 08, 2018 5:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa se trgla: nije želela da se ovo desi, a možda je zaista izgledalo kao da to namerno radi. Međutim, ona je umela u nekim situacijama, npr ovakvim, da bude veoma smotana, i to nije mogla promeniti. Odmah se trgla, sklonila se sa strane, prekrstila ruke i okrenula glavu na drugu stranu, kao dete koje se duri, i rekla:
Pih, naravno, samo sam o tome razmišljala. Zaboravi. Hvala ali svakako ne bih pala, zadržao bi me DoMinJun.Idemo negde na sladoled, neću piće sada, hoću nešto slatko. Rekavši to, samo je krenula da korača napred, i dalje držeći prekrštene ruke.
taj Čet Feb 08, 2018 5:21 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pustio ju je da se odmakne, naravno da nije iskreno mislio da naperno pada kada je pored njega, ali nije mogao da ne izgovori ono sto vec jeste. Gledao je ka njoj, i zaista izgledala je kao neki petogodisnjak koji se duri posto su mu uzeli igracku, Makishima nije mogao da se ne nasmeje na takvo ponasanje, bilo mu je jako simpaticno. Znao je da je pametnije po njega da prestane sa salom koju je malopre zapoceo, ali umesto toga, on ju je gurao jos dalje.

"Dobar izgovor, ali vazi, raspolozen sam za sladoled."

Isao je korak po korak za njom, prateci tempo koji je postavljala.

taj Čet Feb 08, 2018 5:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa se zadivila njegovoj hrabrosti, pa je to odmah i prokomentarisala, okrenuvši se na trenutak ka njemu
Samo ti mene zezaj, misliš da ne shvatam da me zezaš?Videćeš ti, neće ti biti svejedno kad se ja uozbiljim! Rekavši ovo, počela je pomalo da se smeje, ali se trudila da to prikrije od Makishime, kako ne bi skontao da ona ipak nije ljuta već se samo šali. Idemo na sladoled!
taj Čet Feb 08, 2018 5:39 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zastao je na trenutak da bi i on njoj odgovorio, video je da je i njena ljutnja vise izlazirana nego prava, slozio je neku cudnu facu, tako da nije bilo jasno da li je sledece sto je izgovorio saljivo ili iskreno.

"Sta ako se ne salim, sta ako stvarno mislim sve sto pricam?"

Nastavio je da hoda ocekivajuci da ce mu ona odgovoriti usput, nekako se cudno osecao kraj nje, ne u losem smislu, samo cudno.

"Da, idemo na sladoled."

Ponovio je za njom.

taj Čet Feb 08, 2018 6:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zastala je na sekund, pogledala ga i napravila komično ozbiljnu facu:
Ako sve ovo nije šala..onda ću i ja prestati da se šalim. DoMinJun je sad sa mnom, sada sam nepobedivaa!Rekavši ovo, Boa se nasmejala, ali se ubrzo zatim zamislila. Shvatila je koliko je opuštena sa Makishimom i to ju je čudilo. ž.razmišljala je o Ranekiju: gde li je on sada? Zašto se nekad ne seti da sam dodje do nje, da je pozove negde. Ne treba njoj sastanak gde će se držati za ruke i ići u luna park, ali volela bi da je zove da zajedno treniraju, da zajedno smišljaju planove za budućnost njihovog tima. Međutim, uglavnom se susretala sa njim slučajno i to na jako kratko. Da li mu je dosadna? Da li ozbiljno toliko krije emocije, ili ih jednostavno nema? Sve je to bila zagonetka za Bou. ali želela je da je odgonetne. Ona se sad provodila sa Makishimom, a Raneki je ko zna gde..razmišljala je o tome dok je polako koračala ka poslastičarnici..
taj Čet Feb 08, 2018 10:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami dolazi sa Yamaguchiem i Stanjom-I skace na jedno drvo.Posmatra ceo teren.Zatim je rekao.

*Spremite se,sada ce te da se borite,da vidim koliko ste odrasli i spremni za borbu.Neka Yamaguchi krene prvi sa napadom.*

Zatim se nsaloni na drvo,gledao je njih.Zatim je uzeo granu da je cepa dok su se oni spremali.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Čet Feb 08, 2018 10:22 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Došao sam kraj neke rijeke za koju sam čuo ali nikad nisam bio kod nje.Eto sad imam priliku , ovog puta ću da se borim sa Stanjom.Nikad se nisam borio sa njim pa nadam se da će ovo dobro proć

Uzimam šuriken iz torbice i bacam ga u pravcu protivnika
#card21
taj Čet Feb 08, 2018 10:29 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stanja je krenuo na njega preko vode, pretrcao je rijeku i napao chidoriem. Znao je da nije vrijedno braniti se od surikena.
#card64
#card5
#card24
Napada kandzom uz chidori.
taj Čet Feb 08, 2018 10:41 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Videvši protivnikov start krenuo sam u odbranu.Sada sam morao brzo reagovati.

Radim Rasengan i sudaram se sa chidorijem
#card4
(Radi kontrole ch 75 ch skida mi samo 30)

Automatski se aktivira kartica Wind Prevail
#card652

Primam dmg kandži

Automatski

taj Čet Feb 08, 2018 10:48 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

*Ajde sada malo da se odmorimo nisam nadao da ce te krenuti tenikama ubitjanja.Chidori i Rasengan?*

*Yamaguchi ,rasengan nije tehnika sa kojom se ubija prijatelj.Kada sam mislio da se poakzete.Je da se ponabadate taijtusu udarcima.Oruzijem i tako to.*

Harukami je skocio sa drveta i zaputio se drugim putem.Ova borba mu se nije svidjela samo zato sto su krenuli opasnim napadima jedni na druge.I u tim trenutcima svako moze da umre.Harukami se zaputi kuci.A njima je dao znak da bi trebali uciniti isto.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Feb 09, 2018 5:14 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

-Yamaguchi ja mislim da je Harukami u pravu, ovo ovako ne treba.
Rekao je to i sjeo pored rijeke.
-Ako hoces ubij me...
Stanja mu je dao do znanja da je ozbiljan.
-... ali ipak mislim da je bolje razmisliti o trecem clanu tima.

Revenge - 復讐
taj Pet Feb 09, 2018 7:18 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je do reke zajedno sa Hanzoom, to je bio fin mali predah od predjasnje situacije, nije da se Makishima u bilo kom trenutku zabrinuo oko klinca koji ih je vec smarao, ali sam razgovor sa takvom osobom je bio naporan, kao kada bi se razgovaralo sa kojom zivotinjom, seo je uz ivicu reke i samo gledao kako zubori, izvadivsi olovku iz dzepa samo da bi poceo da je vrti po prstima.

taj Pet Feb 09, 2018 7:35 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Malo mira i tišine, konačno Makishima.

(Nasmejao se i ubacio kamenčić u vodu, toiiko je bio nervozan da je razmišljao da stvori neki zemljotres dovoljno jak da pocepa ceo kamp na dva dela. Nije mu bilo više ni do sparinga ni do ničega, ceo onaj razgovor je toliko bio glup i bespotreban ali nekim ljudima prosto ne možeš objasniti zašto treba da gledaju svoja posla, sklopio je ruke i uradio potez stvorivši zemljano uzvišenje koje ga je podiglo malo iznad zemlje, on je samo sedeo na njemu i smešio se, koristio je to kao tron.)

#card202

✦✦✦✦✦:
I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

taj Pet Feb 09, 2018 7:42 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Voda oko mesta gde je sedeo je pocela da se ledi, tako da su Hanzoovi kamencici poceli da se odbijaju o led i skakucu dalje niz reku. Slagao se sa onime sto je Hanzo rekao, mir i tisina su bili odlicna stvar u ovim trenucima, mada je Makishimi vise odgovaralo smirivanje misli od Boe nego od Harukamija, taj mu se jednostavno cinio nekako nebitnim.

"Da, napokon, sta na kraju bi sa tobom i Robin?"

taj Pet Feb 09, 2018 7:49 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa mnom i Robin?

(Pogledao je odozgo očekujući neko objašnjenje,  nije razumeo prirodu pitanja niti je želeo da između redova čita šta je on mislio, a s druge strane verovatno je nešto primetio samo nije znao šta. Pa nije hteo da kaže više nego što mora.)

Na šta tačno ciljaš?

(Sada se malo namrštio očekujući dobro objašnjenje tačnije razlog zbog kojeg se interesuje oko takvih privatnih stvari.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pet Feb 09, 2018 7:52 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Makishima, jednom u zivotu nije zapravo ni na sta ciljao, jednostavno je primetio neku netrpeljivost onaj prvi put kada je Robin dosla da sedne sa njima, netrpeljivost koja vec sledeceg dana u poslasticarnici nije bila tu. Shvatio je da je pitanje moglo lako da se protumaci na pogresan nacin i upravo to se i dogodilo, pogledao je gore ka hanzou sa smeskom i upitao:

"Zasto ja uvek moram na nesto da ciljam?"

Nasmejavsi se, potom je razjasnio.

"Video sam da niste bili bas u najboljem odnosu ono vece kada nam se pridruzila, juce ste vec bili okej, samo sam pitao da bih pokrenuo neki razgovor, a ne da ti bacas kamencice odatle a ja vrtim olovku i sedimo u tisini."

taj Pet Feb 09, 2018 8:00 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa zašto ne bi porekrenuo priču o tebi i Boi, zar niste i vi bili juče stranci a danas već super.. i video sam tvoj pogled kad se poljubila sa Ranekijem? Verovati nekome ko neveruje meni je glupo. Štitim svoje interese a ako ćeš ti samo ćutati i upijati informacije onda to nije povoljno za mene, ako hoćeš da budemo prijatelji. Počni da prićaš.

(Nasmejao se samo i uživao u pogledu, skoro da je mogao da vidi sa druge strane reke, a kada bi se malo bolje fokusirao video bi prelepe predele na drugoj strani.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pet Feb 09, 2018 8:07 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmejao se na to, ako je neko mogao pored Boe da primeti taj pogled to je bio Hanzo, iako nije planirao da prenosi bilo sta bilo kome, koja je steta bila u deljenju informacije sa nekime ko je vec zna? Bilo mu je interesantno, Hanzo mu je posluzio kao podsetnik koliko je tada bio glup.

"Izmedju mene i Ranekijeve devojke? Apsolutno nista, meni je odgovaralo njeno drustvo, njoj je odgovaralo moje, simpaticni smo jedno drugom i tu se prica zavrsava. Ako ti neki detalj u prici fali, popuni je sam, vidim da si dovoljno sposoban za to."

Ovo "ranekjeve devojke" je izgovorio sa malim podsmehom u glasu, ne tome sto mu je devojka, posto to odista jeste bilo, a i bice. Podsmevao se svojoj lakomislenosti.

taj Pet Feb 09, 2018 8:19 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nisam budala Makishima, primetim stvari.. da tu si u pravu ona je njegova ali.. video sam neke vaše poglede i reakcije.

(Spustio je pogled i vratio se unazad skoro deceniju ali nije hteo da priča o tim stvarima koji su se dešavale ranije.)

Samo ću reći da je znam skoro osam godina, i da sam je već bio napustio.. tako da ono ništa nema između nas, nismo čak više ni toliko bliski koliko smo bili..eto, to je to ukratko. A više ću ti reći kad i ja budem imao polugu nad tobom na neki način, jer bi u suprotnom bilo jako glupo da se otvaram.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pet Feb 09, 2018 8:25 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Mora da ti se ucinilo."

Odgovorio je na njegovo pitanje, koristeci laz koju je sam pustio da bude toliko providna, posto lazima ovde nije ni bilo mesta. Slozio je onu svoju bezbriznu facu kada je to pricao, siguran da ce Hanzo razumeti da to njegovo lice znaci da obojica nose tu laz sa sobom u grob.

"Nisam ni mislio da ste par Hanzo, kao sto sam rekao, samo besciljno cavrljanje."

taj Pet Feb 09, 2018 8:35 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Otkud znaš da nismo?

(Malo se nasmešio ali je dobro prikrio to da li govori ili ne govori istinu čak i da mu poveruje neće biti sto posto siguran, a i da mu ne poveruje još bolje. Osetio je sarkazam u glasu ali nije ništa više rekao nije hteo nikoga da pritiska mada je čvrsto uveren da bi mogao da čuva tajnu i da bi mogao da mu veruje.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pet Feb 09, 2018 8:51 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Nisam rekao da jeste, isto tako nisam rekao da niste, zapravo me preterano i ne zanima."

To je pricao onaj Makishima od inace, ne potpuno bez emocija, ali nezainteresovan za njih, led na vodi se sirio, i skoro da je stigao do druge strane korita, poceo je da oseca umor, ipak je ceo dan negde vrsljao, razmisljao je o tome da li uskoro da predlozi Hanzou da se rastaju, svakako su obojica, bar izgleda, imali preca posla nego da sede i cavrljaju o temama o kojima ni jedan ni drugi nemaju, niti zele puno sta da kazu.

taj Pet Feb 09, 2018 8:56 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Smorilo ga je pričanje u prazno i vrtenje i ponavlje jedno te istog, shvatio je da ne može da mu veruje a i znao je da Makishima neće moći nikad da njemu poveruje tako da je bilo bespotrebno gubljenje vremena, slagali su se jedino oko Harukamija i tolko su mogli da pričaju i eventualno oko par drugih stvari. Bio je dobar drug ali pomalo dosadan i zadrt lik.)

Pa ajde da se rastajemo vidim da ovaj razgovor ne vodi nikuda.

(Okrenuo se i otišao prema ulicama kampa)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pet Feb 09, 2018 9:05 pm
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije ni odgovorio Hanzou na ono sto je rekao, samo je sacekao malo da se odalji, a zatim i sam posao, znao je da u tom trenutku nije bio najbolje drustvo, ni blizu toga, ali nije mario, nije znao ni zasto je dosao do te reke uopste, ono sto mu je trebalo tada je san, prikupljanje misli i njihovo sortiranje, resavanje utisaka, iako je mislio da je Boin poljubac sa Ranekijem potpuno ugasio sve, ovaj razgovor ga je podsetio da nije bas tako, u tom trenutku, potpuno je prezirao sebe zbog toga, razmisljajuci o nacinu da resi sve.

taj Pet Feb 09, 2018 10:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam u Reku sa Stanjom kako bi smo upecali ribe i da se zabavimo,obojca smo imali stapove za pecanje i tragali smo mesto gde cemo sesti i da pecamo,bilo je jako lepo i puno ljudi su bili tu koji su pecali a mi nismo ni jedini,tu smo nasli mesto gde cemo sesti.stavili smo kape jer je zauzeto mesto gde su drvece.
taj Sub Feb 10, 2018 4:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je dosao na reku,po njegovom izrazu lica videlo se da nije bas raspolozen za drustvo.Legao je na travu.Gledao u nebo.
Razmisljao je kuda idu ljudi kao ja.Postaje sumoran.MIslio je o samoubistvu.Tada mu je sinulo.Sta umislja,njegov nindo je nikad ne odustaj.
Zasto bi sada odustao.Samo se nasmesio na svoje misli.Ustao je.Jer ga je tok reke stvarno opustio.Krenuo je u restoran.Vreme da se opije kao stoka.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Feb 12, 2018 6:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

setao sam u Reci cekajuci Kaina da dodje ovde na tom mestu da pricamo o nekima stvarima i da se nekako malo zabavaimo i da se bih se ja opustio,razmisljajuci na ispite jer nisam jos bio spream a ostali su bili spremni ali sam siguran da ce biti vremena da ce imati i mesta za mene,reka je bila kao i svaki drugi dan normalna tu su bile patke i i ljudi i nindze i svasta sto nebi bilo.
oh kako mi je dosadno oce li doci a taman nemam stap za pecanje.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu