Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Kapija SelaDanas u 2:30 amKazuki
Ulice AmegakureaDanas u 2:25 amKazuki
Kazukiva kucaDanas u 2:23 amKazuki
Kamp nemrtvihJuče u 8:46 amShinraia
Crna sumaJuče u 8:44 amShinraia
More mrtvihJuče u 8:42 amShinraia
Pocetak paklaJuče u 8:41 amShinraia
Reka laveJuče u 8:41 amShinraia
Stara kolibaJuče u 8:40 amShinraia
Crna pustinjaJuče u 8:39 amShinraia
Trula sumaJuče u 8:38 amShinraia
Peci na istineJuče u 8:37 amShinraia
Put slobodeJuče u 8:34 amShinraia
radim misiju d rankaSub Dec 07, 2019 6:00 pmBrane
Livada kukurukuSub Dec 07, 2019 5:40 pmShinraia
Tim Akuma vs Tim EquilibriumSub Dec 07, 2019 4:23 pmSargon
Ichiraku ramen shopPet Dec 06, 2019 4:06 pmHashirama Senju

KIBIN STAN

taj Ned Nov 10, 2019 3:09 pm
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je moj stan.Uzivam savki dan u njemu.Ovo je moje omiljeno mesto u celom selu.Uvek kada sam umoran uletim u svoju sobu da bih se odmorio.I u mom stanu jedino sto mi treba i sto imam jesu kuhinja,spavaca i dnevna soba.

Reci: 46

taj Ned Nov 10, 2019 3:43 pm
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam ujutru veoma rano.Probudio me je alarm.Bio sam veoma mrzovoljan,ali odjednom neko je pozvonio.Ustao sam obukao se i otvorio.Ugledao sam mali paket.Usao sam i otvorio ga.To je bilo pismo koje sam izgubio na putu od starog prijatelja.
PISMO
Pišem ti ovo pismo, prijatelju moj dragi, da bih ti otvorio svoju dušu i perom na ovoj tankoj beloj hartiji ti ispričao koliko se svet u kome živim promenio, koliko me guše i bole te jezive promene i koliko sam nemoćan da se s njima sam izborim.

Da znaš, prijatelju moj dragi, u kakvoj se samo brzini narod sam protiv sebe pobunio. Sve one zelene livade, šume i brda koji se svakog dana gledao pre nego što si otišao u svoj manastir i posvetio se molitvi sada su zauzele zle tvorevine ljudi, koje bezobrazno i bahato svoj otrov šalju u beskonačni kosmos. Sve nekada staro i lepo zamenilo novo i moderno. Ulicama jezde bučni i brzi automobili i svi nekuda žure i jure noseći telefone u rukama., čak i deca. Ta daleka, za nas nekada budućnost je sada tako blizu i kuca nam na vrata. Pitam se svakog dana da li su ljudi uopšte svesni šta rade. Da li znaju da nije dobro da vode računa samo o sebi i svojoj dobrobiti ne mareći za druge? Znam da su ubeđeni da svojim radom da čine dobro svetu, ali moraju da shvate konačno da polagano uništavaju sve ono što je najvrednije u njihovom životu, prirodu koja ih okružuje i druga nevina živa bića. Boli me što ne mogu da učinim ništa i razdiru me ljutnja i očaj me iznutra. Ponekad hodam kroz grad kao zombi i gledam kako mnogi oko mene gube smisao svog života i osećaj za ono što je dobro, a što je loše. Većina ih je postala crna mrlja na lepoj slici, a to je, moj prijatelju, zbog toga što im je pokvareni um zavladao, a osećajna duša i srce ispunjeno ljubavlju zanemareni. Jednom davno si mi rekao da su duša, srce i um su tri sveta, kao i Mesec, Sunce i Pluton i tek sada u potpunosti shvatam tvoju rečenicu. Ljudi su su krenuli da rade umom samo. Srce im je kameno, a duša prazna. Žele da postanu kraljevi ovog sveta. Žele da zarade više, da imaju više i pri tome gaze sve one male ispod sebe koji jedva sastavljaju kraj sa krajem. Uništavaju sve što pomisle da je prepreka ka njihovom putu ka vrhu. Pišem ti, moj dragi prijatelju, kako je svet na ivici trpljenja, kako narod pati zbog svih tim zlih ljudi, kako se plašim da i sam ne postanem zao, jer tu crnu stranu imam u sebi i svestan sam je. Plašim da ću popustiti i izgubiti bitku koju vodim sam protiv sebe i biti kao sve ove mrlje ljudi koji su sami izabrali da budu takvi.

Reci: 514

taj Ned Nov 10, 2019 5:43 pm
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam rano ujutru.Razmisljao sam i hteo sam da renoviram stan.Tacnije da ga okrecim u plavu boju.A mozda i zelenu.Nisam razmisljao sta i kako vec sam odmah otisao do ormara i obukao se.Izleteo sam napolje i do radnje koja je bila prekoputa.Kupio sam i plavu i zelenu boju i bacio se na krecenje.Sve sam postavio i poceo sam da krecim zidove sjajno su ispali.Pola stana je bilo plavo a pola belo.Ostalo mi je jos da okrecim plafon.Otisao sam do ostave i zgrabio merdevine.Ofarbao sam plafon pola pola.Vratio sam stvari i sve je izgledalo super.Ja mislim da je ovo bila dobra ideja.

Reci: 114

taj Ned Nov 10, 2019 5:49 pm
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dom je mesto gde živimo sa svojom porodicom i gde se osećamo bezbedno. Naša kuća nam pruža osećaj sigurnosti i prijatnosti. Za mene je moja kuća najbolje mesto na svetu, gde se ja osećam slobodno i gde jedino mogu u potpunosti da se opustim.
U mojoj kući živimo nas četvoro: mama, tata, brat i ja. Moju kuću ne čine zidovi, krov i prozori, moju kuću čine moji najmiliji.
Moja kuća se nalazi nedaleko od centra grada, ali je opet tako lepo sakrivena od glavne saobraćajnice da nema buke, niti galame. Imali smo sreću kada smo kupovali kuću pre nekoliko godina jer smo je našli po veoma povoljnoj ceni, a uz to smo dobili i lepo dvorište, ogromnu podrumsku prostoriju i letnjikovac.
Naime, do pre nekoliko godina živeli smo u stanu u jednoj četvorospratnoj zgradi. Voleo sam taj naš stari stan, pre svega zato što sam se tu rodio, odrastao, stekao dobre drugare i imao nezaboravne uspomene iz detinjstva.
Zgrada je bila na periferiji grada, ali je pogled sa naše terase bio prelep. Naša strana je gledala na brdo koje je u proleće i leto bujalo od zelenila. Za mene je to mnogo značilo, jer sam voleo da posmatram drveće, posebno u proleće kada bagrem procveta; voleo sam da odškrinem vrata terase i osluškujem ptičice ujutru.

Reci: 240

taj Čet Nov 14, 2019 10:01 am
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je kasno uvece.Nalazio sam se ispred svoje zgrade.Taman sam se pripremao da udjem u zgradu kada pored mene prodje neka cudna senka.Zapitao sam se sta je to,ali sam ipak usao u zgradu.Usao sam u lift i ugledao da nema svetla.Kao da je ligt bio pokvaren.Izasao sam i krenuo stepenicama.Stajao sam ispred vrata svog stana.Iza mene su dopirali cudni zvuci.Otkljucao sam stan i veoma brzo usao unutra.Zakljucao sam se.Krenuo sam da ostavim stvario do svoje sobe i odjednom nestala je struja.Uzeo sam upaljac sa stola i osvetleo svuda okolo.Pogledao sam kroz prozor i ostale zgrade u selu su imale struje.Sta li je bilo sa ovom zgradom?Zeleo sam da znam ali sam bio gladan.Otisao sam do kuhinje napravio sendvic.Bilo je jako tesko zato sto nisam mogao nista videti.U jednoj ruci mi je bio upaljac a u drugoj sendvic.Bilo je veoma kasno.Sedeo sam na garnituri ali struja nije dolazila.Bio sam preumoran i otisao sam u krevet.Od spolja je dopirala neka strasna buka.Kao da je neko vristao.To ustvari i je su bili strasni vrisci.Kao da je nekoga cekala smrt.Potrudio sam se da ne slusam ali bilo je jace od mene.Ustao sam i otvorio vrata.Sve je prestalo.Struja se vratila i ja sam izgasio svetla.Otisao sam da spavam.Bio sam jako zacudjen.

Reci: 238

taj Čet Nov 14, 2019 12:56 pm
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio je kisni dan.Napolju je bilo jako hladno.Otvorio sam oci.Bilo je jako toplo u mom stanu,u mom krevetu.Lezao sam ususkan u cebe.Mrzelo me je da ustajem.Ali ipak sam morao.Vatra u peci se polako gasila.Morao sam da ustanem sto pre.Bridigao sam se iz kreveta i obukao trenerku.Brzo sam otisao do peci i stavio drva u nju.Vatra je pucketala i bila je sve jaca i jaca.Prisao sam k prozoru i podigao roletne.Kisa je pljustala i nisam nameravao da izlazim danas.Ceo dan sam mislio da sedim kuci i uzivam u toploti svog doma.Otisao sam do svoje kuhinje i spremio dorucak.Nisam bas bio vest u kuhinji ali snalazio sam se nekako.Kada sam zavrsio dorucak seo sam u svoju omiljenu fotelju.Upalio sam televizor i gledao moju omiljenu emisiju.Ostatak dana sam setao po kuci i trazio sam sebi neke zanimacije.

Reci: 154

taj Sub Nov 16, 2019 11:23 am
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je i taj dan.U svom stanu cu nadograditi sobu za trening.Tako sam uzbudjen.Majstori samo sto nisu dosli.Jedva cekam ne mogu opisati.Brzo sam se obukao i cuo zvono.Otvorio sam vrata i to su bili majstori.Uveo sam ih u nutra i rekli su mi da ce biti gotovo za 2 sata.Morao sam da odem.Otisao sam u kratku setnju i pronalazio sam zanimacije.Kako je vreme odmicalo zamisljao sam kakva ce to biti moja soba za trening.Pogledao sam na svoj sat.Proslo je tacno dva sata.Potrcao sam ka svojoj zgradi.Usao sam u lift a na vratima mog stana su me cekali majstori.Isplatio sam im koliko su mi trazili.Usao sam unutra i video sam sobu.Bilo je prebrutalno.Bio sam odusevljen.Nisam mogao da verujem.Mete,lutke za borbu sve je bilo tu.Kunaii i surikeni.Svakakvo oruzije.Bio sam pre pre zadovoljan.

Reci: 154

taj Ned Nov 17, 2019 10:14 pm
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam jako srecan,ali i umoran.Jedva sam zavrsio.Polozio sam GENIN ispit.Bio sam jako srecan.Takodje nisam mogao ni da verujem.Jako sam bio umoran.Izbegavao sam napade onog nindze i uspeo sam cak iako sam se povukao.Nisamo mogao da verujem.Sada kada sam genin moram vezbati i moram ici na neke misije sa svoji senseiem.Odlucio sam da ustanem posle dugog izlezavanja i razmisljanja.Prvo sto sam ugledao kroz prozor je da pada kisa.To mi se i nije bas svidelo,ali ja ipak imam svoju licnu trening sobu.Krenuo sam da treniram u svojoj sobi i da bacam kunaie u mete.Bio sam mnogo bolji nego pre.Kao da me je to sto sam sada genin cinilo jace.Nakon nekoliko trenutaka pozvonio je neko.Prestao sam da treniram i polako hodao ka vratima.To je bilo moje drustvo.Cestitali su mi i dosli su da proslavimo.Svi oni su vec bili genini i chunin.Bio sam uzbudjen jer sam i ja sada jedan od njih.Slavili smo satima i satima i pokazao sam im sobu za trening.Svima se svidela.To je bio jedan od mojih najboljih dana u zivotu.

Reci: 196

taj Ned Nov 24, 2019 8:49 am
Kiba Hayashi
Kiba Hayashi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam kuci.Bilo je popodne.Sunce je jako sijalo i obasjalo celo selo.A obicno u selu pada kisa.Ovaj dan kao da je bio poseban.Legao sam u krevet i razmisljao sta da radim.Prvo sam odspavao sat vremena i onda sam ustao i otišao napolje da treniram.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu