Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Tribine

taj Uto Nov 05, 2019 6:30 pm
Madara Uchiha
Madara Uchiha
Sannin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Tribine - Page 3 9c00b0ccbd1a8f7df239521db17adb3725c367d8r1-732-413v2_hq

Tribine velike arene Konohe, primaju 50 hiljada gledalaca i ugoscuju sve koji dolaze na na velike dogadjaje iz cele zemlje. Najveci dogadjaji jestu veliki shinobi turnir i shinobi igre koji se organizuju na svaki 6 godina. Tribine su zasticene od svake interakcije sa terenom i odvojeni su od istog neunistivom barijerom. Elitne severne tribine koje su najmanje i namenjene za aristokratiju sa posebnim mestima za Hokagea i Sannina iz oba sela, nose ime po Aizenu legendarnom sefu gradske bezbednosti iz starih vremena.

Reci: 102

"Any tecnique is worthless before my eyes.":

#card227 #card653
#card267 #card122
taj Pet Nov 08, 2019 10:21 am
Shinraia
Shinraia
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto je zahar nije odgovorio poceo sam da se nerviram zeleo sam uzeti jednu mapu s blagom ali je on samo cutao. Stao sam ponovo ispred njega malo iznerviran i malo jacim tonom upitao misleci da zahar ne cujr dobro

oprostite gospodine!
Zelel bi uzeti dve mape s blagom ako ih naravno zelite prodati, naravno slazem se s cenom od 100.000 ryoa po komadu!!!

Rekavsi par recenica bisokim tonom gledajuci zahara nadao se da ce mu ovaj orodati dve mape s blagom te da cu moci da ih iskoristom dobro da bi pronasao blago.

Reci: 98

taj Pet Nov 08, 2019 11:40 am
Peda Carski
Peda Carski
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odjednom sa tribina je pocela da odjekuje prigusena muzika "get up on the floor dancing all night long get up on the floor....." koja se sve vise i vise pojacavala. Na ulazu u tribine priblizao se Peda svojim misicavim telom koji je pravio pokrete kako ulazi u tribinu a za njim njegovi sledbenici koji su takodje pravili cudne pokrete. Dosli su do ograda tribina i i zastali. Muzika je prestala ali oni su nastavili da igraju praveci pokrete.

Tribine - Page 3 Tenor
Tribine - Page 3 Tenor" />
Tribine - Page 3 ><font size=Cak i ninje pored na tribinama nisu mogle da odole plesu i pocele su da igraju kao Peda i sledbenici.

" />
Tribine - Page 3 Tenor
Tribine - Page 3 ><div class=

Reci: 154

taj Pet Nov 08, 2019 12:41 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odjednom na tribine dolazii cudan lik.Pusta se neka muzika.Ljudi pocinju da igraju a Hit naravno poklopi usi.Vise nije cuo tu glupu muziku dok je na sviju tu delovala opojno.Hit je rekao cuvarima eventa i svima zaduzenim u drzavnoj sluzbi da provere odakle to dolazi i da probaju to ugasiti jer to postalo kranja kavka.Prvo prodavac koji se dere unaokolo,onda bezobrazni Lord pa sada i muzika uz neke plesove.

Koji vrag više?

Rekao je Hit kroz blagi izliv besa.

Reci: 99

Tribine - Page 3 Tree_logo

“Strength is the only thing that matters in this world. Everything else is just a delusion for the weak.”:

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Pet Nov 08, 2019 9:50 pm
Alvis
Alvis
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Alvis dolaze i na tribine da vidi dokle su protekle borbe. Uzeo sam jos jednu flasu sakea. Video sam par ljudi nesto igraju i da se bas vidi ko je započeo igru. Alvisu su se dopali pokreti, al nije imao dovoljno alkohola u krvi da bi se blamirao. Da je mozda bio pre verovatno bi se i primio, al to nije slucaj. Nastavio sam da pijem sake gledajuci cirkus koj se napravio na tribinama.

Pasivne tehnike:
Sporednia hyuga porodica.
#card256
taj Sub Nov 09, 2019 2:00 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic vide da cene koje je prodavac nudio daleko prevazilaze njegov budzet. Ne da sa sobom nije imao toliko novca, vec sve sto je posedovao nije bilo ni blizu dovoljno da kupi neke od tih stvari. Dominic je razmislio da li je pametno jos uvek ostajati ovde dok je celo njegovo selo gotovo potpuno nezasticeno. Dominic se osvrnuo oko sebe, trazeci Kaidona ili Kazukija, te nakon sto ih ne vide na prvu, krenu da ih trazi.

Reci: 83

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

"Obsessed is just a word the lazy use to describe the dedicated."
taj Sub Nov 09, 2019 4:01 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je kako se ljudi polako razilaze.Muzika se gasila.Hit je gledao oko sebe i trazio nesto cudno.Sensorom osecao oko sebe i i dalje se nista nije moglo naslutiti.Sensor,oci,usi,dodir.Nijedno culo nije uocavalo bilo kakvu promenu.Video je momka kako izgubljen u masi trazi nekoga.To je bio clan Amegakurea.Iskreno ih nije preterano gotivio no ipak je bio pristojan prema gostima.
Prisao mu je lagano a onda ga upitao.

Je'l ti treba neka pomoc?

Zatim se naslonio i zapalio novu cigaretu povlaceci masku do usta.

Reci: 109

“Strength is the only thing that matters in this world. Everything else is just a delusion for the weak.”:

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Sub Nov 09, 2019 4:13 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic je uspevao koliko-toliko da se probije kroz guzvu, ali idalje nije uspeo da pronadje osobe za kojima je tragao. Vec se nervirao, te je zapalio cigaretu, ne bi li ga dim iste smirio. Pred njim se pojavi ninja Konohe, ANBU operativac, koji se Dominicu na osnovu hoda i glasa ucini neverovatno poznatim. Nije znao odakle mu to bi poznato, jer mu tajni clan ANBU-a nikako ne moze biti poznat.

"Pa pomoc uvek moze dobro doci, ali sumnjam da mi u ovom trenutku mozete pomoci. Ne zelim da se osetite uvredjenim, daleko od toga, ali je malo teze verovati osobi sa maskom, mada razumem i zasto je nosite."

Rece Dominic, drzeci distancu. Cigareta mu je stajala u uglu usana.

Reci: 131

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Sub Nov 09, 2019 4:24 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je unaokolo dok je razgovarao sa mladicem.Uvlaceci dim a zatim pustajuci progovorio je.

Ja sam clan ANBU jedinice.Imam spisak ljudi koji ulaze,izlaze,dolaze,odlaze u ovo selo.Isto tako izgledas mi kao da trazis nekoga.Zato sam ti ponudio pomoc jer ne postoji osoba koju moj ANBU tim nije našao a da je živa naravno.
Uz to ne persiraj mi.Znam da je to neka "pristojnost" no ne muci se.

Zatim nastavi pusiti cigaretu i slusati sagovornika sta ima odgovoriti na to.

Reci: 103

Reci: 127

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Sub Nov 09, 2019 4:35 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic je se nasmejao na ono sto mu je pripadnik ANBU-a rekao. On je mogao videti Dominicov izraz lica, kao i njegov osmeh, dok je Dominic samo gledao u masku i dve crne rupe za oci, koje je samo blago mogao da vidi kako se naziru.

"Obojica su ovde na turniru, rekao bih. Osim toga, moje persiranje nema veze sa pristojnoscu. Persiranje ima veze sa postovanjem koje osecam i prema vama i prema ostalima u ovom selu. Ponasam se onako kako bih voleo da se prema meni ponasaju. Sa postovanjem. Siguran sam da razumete o cemu govorim."

Odgovori Dominic, a zatim uvuce dim cigarete, prodje rukom kroz kosu, izbaci dim i nastavi sa pricom.

"Znam da mi ne mozete reci svoje pravo ime, ali ja vama mogu svoje. Dominic Saltzman."

Rekao je, ali, umesto da pruzi ruku kako bi i obicno uradio kada bi se upoznavao sa nekim, samo odrza distancu. Ipak je pred njim bio pripadnik ANBU tajnih operativaca.

Reci: 174

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Sub Nov 09, 2019 5:14 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stojao je pred njim pomalo hladan zatim cuo odgovor.Svidelo mu se razmisljanje mladica koje je bilo dubokoumno i oštro.

Razumem. . .

Onda saslusa ostatak govora mladica.Te nastavi svojim odgovorom te se tako napravi kvalitetan razgovor.

Mozda ne mogu reci pravo ali mogu ti ponuditi neko lazno ime Dominice.Mozes me kvati Kol.Drago mi je da sam te upoznao i da razumijes situaciju..

Reci: 86

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Sub Nov 09, 2019 5:41 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svidjalo mu se sto je nepoznata osoba pred njim bila iskrena. Otvoreno je rekao Dominicu da je ime koje mu je rekao lazno. Medjutim, Dominic nije to tek tako prihvatio kao lazno ime. Postojala je mogucnost da zeli da to ime predstavi kao lazno, ali da mu je to zapravo pravo I da tako pokusava da ukloni mogucnost I sumnje sa sebe ukoliko je Dominic vec cuo to ime. Cak su I Dominicu svoje misli bile pomalo cudne I ni sam ne zna kako je sklopio ono gore.

"U tom slucaju Kole, drago mi je sto sam Vas upoznao. Zanima me, ukoliko nisam previse radoznao, kako ste se odlucili za odbacivanje emocija I postajanja hladnokrvnog izvrsitelja prljavih poslova sela."

Upita Dominic iskreno, iako je pomislio da je ovim pitanjem mozda I preduboko usao u tudja posla, koja ga se ne ticu. Povukao je dim cigarete I saslusao odgovor.

Reci: 158

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Sub Nov 09, 2019 6:38 pm
Alvis
Alvis
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto sam video da se nista ne desava na tribinama uzeo sam flasu sakea i krenuo drugde posto me nije bas primali mesto, a i sakea vise nisam imao. Uputio sam se ka izlazu dok sam posmatrao zavrsne borbe na tribinama.

Pasivne tehnike:
Sporednia hyuga porodica.
#card256
taj Sub Nov 09, 2019 7:13 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cudno pitanje izleti iz usta ovog momka.Bili su iskreni u ovom razgovoru.Tako da je poceo da mu odgovara.Iskreno nije mu bilo bitno zato sto iz takvih informacija ne moze dobiti nista ozbiljno.

Pa vidi.Odjednom sam poceo da rastem i jacam.Poceo sam da idem na opastne misije.To je krenulo odjednom u svega par meseci ja sam postao neverovatan ratnik.To se svidelo Saninu Madari koji je video potencijal i jedan dan me pozvao uz par drugi Shinobi-a te od nas napravio ANBU odred za specijalne operacije.Što sam prihvatio stavljajuci masku na lice.Maska je dio mene i kada je na mom licu nemam milosti niti bilo kakvu emociju.

Zatim ugasi cigaretu i nasloni se na ogradu.

Reci: 137

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Sub Nov 09, 2019 7:55 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic je polako pusio svoju cigaretu I slusao ono sto mu je Kol govorio. ANBU mu otkri par informacija iako nije tragao za njim. Ime Madara mu osta u pamcenju jer mu je bilo na neki nacin drugacije I kao van svog vremena.

"Fascinantno je to koliko Vam obicna maska menja pogled na svet I ljude. Kazu da pravi ANBU nema ni milost ni emocije, ali licno mislim da ga to ne cini pravim shinobijem. Shinobi je osoba koja se bori za nesto, za sta je vezana emocijama. Postujem posao ANBUa, ali ih ne prihvatam kao prave shinobije."

Rece Dominic svoje potpuno iskreno misljenje, bez trunke lazi. Ovako nesto nije mogao da kaze nekome ko nije ANBU, te je to mogao tek sada. Okrenuo se prema terenu I gledao borbe, ali ipak kraickom oka pratio kretanje Kola.

Reci: 147

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Sub Nov 09, 2019 8:15 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posmatrao je idalje sve oko sebe pa cak i borbu.Svo vreme sensorom je osetio okolicu.I svo vreme je posmatrao u sagovornika i okolinu.

Maska ne menja pogled na svet.To je ono što sam dobio od države.
Kada je obucem znaci da vise nema prosotra za emociju i milost.Tada radim za drzavu.Kada skinem masku,ja postajem osoba koja brine za jednu vaznu devojku.Svoj zivot.I postujem tuđi.Tako da sam povukao paralelu između Kola i mene.

Rekao je Hit na distanci od sagovornika paleci novu cigretu.

Reci: 108

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Sub Nov 09, 2019 10:11 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic dovrsi cigaretu koju je do skoro drzao u ustima i baci je na pod. Nagazio je i promrlja nogom. Poslednji dim koji je uzeo je ostavio malo duze u svojim ustima, dok je posmatrao borbu na terenu. Nije se odmah zaleteo da odgovori. Nakon krace pauze i promisljenog odgovora je izdahnuo dim i progovorio.

"Ne zelim da pomislite da Vam laskam, ali Vam se odista divim. Voditi dvostruki zivot i podredjivati se svakoj izdatoj naredbi je nesto za mene nepojmljivo."

Nakon toga zastade i napravi malu pauzu, a potom promeni temu.

"Nego, kao sto rekoste malocas, znate ko je sve usao i izasao iz ovog sela. U ovom selu je Damon Grim, rodjeni brat Amekagea, kao i moj prijatelj. Voleo bih da ga posetim, posto je moj turnir zavrsen. Gde bih ga mogao pronaci?"

Reci: 148

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Sub Nov 09, 2019 11:13 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je borbu i slusao neke reci koje su ga dojmile.Ipak je na neki nacin bio pohvaljen,no i dalje ispod maske ledeno lice i isti ton u glasu.

pa mogu reci da ovo smatram kao neku pohvalu.Tako da hvala...

Nakon što je odgovorio na prvo slušao je nastavak novog govora i nove teme.Damon Grim...Hit idalje je ostao u istom tonu,bez ikakvi tikova i necega slicnog.Hladan kao spricer.

Damon Grim više nije u ovome selu.Znao sam ko je i šta je naravno.Znao sam i odakle potice i koje gene vrši u sebi.Imao sam informacije o tom locu dugo vremena.No više ne znam gde,šta radi i šta planira.

Zatim odahnu uvlaceci dim cigarete u usta ravno do pluca i onda polagano izbacivajuci napolje.

Reci: 158

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Ned Nov 10, 2019 1:10 am
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Ah taj mali Damon. Uvek je bio nepredvidiv, voleo je izazove. I lici na njega da se ne zadrzi dugo na jednom mestu. Nisam ga video dugo vremena, ali se nadam da hocu uskoro. Nisam upoznao tako dobrocudnu osobu nikada u zivotu."

Izvadio je jos iednu cigaretu I zapalio je. Gledao je dim pred njim, a njegov um napravi oblik dima tako da lici na Damona. Imao je neki los osecaj, ali ko bi za ime sveta naudio tom decku.

"Recite mi, ako nije tajna, kako vi vidite odnos medju ova nasa dva sela."

Reci: 107

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Ned Nov 10, 2019 1:22 am
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ugasio je svoju cigaretu koja je skoro izgorjela do filtera.Zatim se naslonio no idalje bio pun opreza nedozvoljavajuci sebi da se opusti ni na sekund,a onda odgovori svome sagovorniku.

Ako želiš iskren odgovor.Poštujem ugovor o nenapadanju među ova dva sela.Poštujem zakone i jednog i drugog sela kada boravim u njima.Poštujem članove oba sela.Ali ima par članova i ovog i onog sela koje bi ostavii da se uguše u vlastitoj krvi dok ima ljudi za koje bi skocio u borbu bez razmišljanja.

Zatim je gledao okolo i pratio borbu Madare i Niklausa.

Reci: 117

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Ned Nov 10, 2019 2:04 am
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Razumem Vase misljenje. Postoje osobe koje su vredne rizikovanja Vaseg zivota, ne zbog titule ili slicnog, vec zbog onoga sto osecate prema toj osobi. Medjutim, I pored toga, sumnjam da bih bio dovoljno jak da ostavim nekoga da umre. Milost. Neko je ima, a neko ne. Necemo se vracati na tu temu."

Iako su se dvojica ninji vec upustila u razgovor, moglo se primetiti da se ipak obojica drze neke distance I nekog opreza.

"Sto se tice odnosa medju selima, iskreno mislim da, iako imamo dobre odnose, vlada neka napetost. Da nije tako, ni Vi, a ni ja ne bi bili ovoliko oprezni u obicnom razgovoru."

Reci: 116

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Ned Nov 10, 2019 2:10 am
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao ga je i dalje i slusao.Razgovor je bio zanimljiv a on idalje nije dozvoljavao da se opusti.To se videlo i na njegovom sagovorniku.

Pošteđivanje je osobina slabi.Pokušavam je iskoreniti do skroz.

Zatim zacuti malo.Pogleda oko sebe i shvati da je ili izgubio cigaretu ili da je izgorela te odma zapali novu.A onda progovori jako ozbiljno.

Posao mi je da budem oprezan,ako me razumeš.

Zatim se nakašlja i uvuce ogroman dim u pluca.

Reci: 100

Reci: 130

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Ned Nov 10, 2019 4:37 am
Izumi Grim
Izumi Grim
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je vreme za Izumijev sledeci mec. Laganim koracima Izumi se spustao niz tribine arene. Znao je da je njegov sledeci protivnik bio Alarik, clan Anbu tima u selu Amegakure. Nije mu bilo drago sto opet treba da se bori protiv clana iz sela kise ali staje tuje.

Reci: 52

Dont say sorry, just dont repeat the cause of your apology:
#card226 #card653 #card508 #card706
taj Ned Nov 10, 2019 1:46 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic je primetio Izumija kako se spusta sa tribina i ide na mec. Sledeca borba Izumija je bila protiv Alarika, clana ANBU tima sela kise. Iako mu je pogled bio usmeren prema njemu, mogao je da cuje ono sto mu je ANBU sela lista govorio. Dominic se nasmeja na njegovu prvu recenicu, medjutim, pre nego sto mu odgovori, dopustio mu je da zavrsi i svoju drugu recenicu.

"Postedjivanje je osobina slabih? Ne bih se slozio sa Vama u ovoj situaciji. Mislim da je postedjivanje osobina velikih ljudi. Ljudi koji su spremni da oproste i predju preko nekih stvari, jer iskreno veruju da za osobu koju postedjuju ima nade. Svi mi shinobiji, bez obzira koliko krvi prolili, koliko mocni bili tokom zivota, svi mi idemo na isto mesto. A tamo se nece gledati nista od toga. Samo ce se gledati ko je koliki covek, jer na kraju, kada malo bolje pogledas, to je jedino sto se racuna."

Rekao je Dominic svoje misljenje potpuno iskreno. Bio je zagledan u borbe koje su vodili kagei oba sela. Dok je izbacivao iz sebe dugacak dim, prosao je rukom kroz kosu, a zatim i odgovorio na drugu recenicu ANBU-a.

"Razumem Vas posao u potpunosti. I moj takodje zahteva da budem na oprezu. Ali, kada sam ovde u ovom selu, potpuno van duznosti, gde moja pozicija u Amegakureu ne znaci toliko, zelim da se osecam slobodno i bezbedno. Ne zelim da sve vreme budem na konstantnom oprezu, jer ne znam da li cete mi Vi ili neko drugi zabiti noz u ledja cim ih okrenem. Verujem da imate isto misljenje kada ste u mom selu, ili cete ga imati ako budete dolazili."

Duzina pepela na vrhu njegove cigarete je vec bila dugacka. Istresao je ispred sebe pepeo i stavio cigaretu u usta, te povukao dim, a cigaretu ostavio u uglu svojih usana.

Reci: 320

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Ned Nov 10, 2019 2:10 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vreme joj je nekako teklo polako. Nekima pak je možda bilo i instantno. Zavisi iz kojeg odnosno čijeg ugla se gleda- zaista nije ni bitno, vreme ondnosno samo trajanje i prolaznost istog, je bio najmanje bitan faktor.
Sam događaj je bio organizovan tako da je svaka „kockica“ dolazila na svoje mesto, i svaki prisutni je imao svoje „mesto“ na ovom turniru. Ili će dobiti, tako je barem mislila.
Zanimalo ju je koliko ima sati, koliko je već tu. Nekoliko trenutaka kasnije, Shizue je do potrebnog saznanja i shvatila da zuri i sedi nepomično u mestu već poprilično dugo.
Odlučila je da to promeni, te je zakoračila ka izlazu vidno neraspoloženija..
taj Ned Nov 10, 2019 2:43 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izumi se šepurijo u svoju bitku dok Hit gledao mirno zatim slusao svoga sagovornika koji je imao drugacije misljenje.

Postediti nekoga zavisi od djela koje je nacinio zbog kojeg smo u iskusenju da ga ubijemo ili postedimo.Ubistvo vracam ubistvom.Sakacenje vracam sakacenjem.Ruznu rec,ruznom reci.Naravno to govorim iz licnog iskustva.Kada drzava najavi moj posao.Ja prestajem biti covjek.Tada sam ubica bez premca.Naravno za takvog sebe uzimam ali to je ipak subjektivno.

Zatim se osmehnuo na drugi deo govora sagovornika i odmah odgovorio.

Ne bih te nikada napao s leđa.I to je osobina slabi.Kada nekome izađeš na crtu u glavu.Samo se to racuna.Ostalo je izgovor za slabost.

Zatim ugasi onu novu cigaretu koja je opet skoro do filtera izgorila a onda pogleda u Shizue ali idalje ne spustajuci gard.

Reci: 161

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Ned Nov 10, 2019 2:58 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dominic je povukao dim, a zatim cigaretu iz usta premestio izmedju kaziprsta i srednjeg prsta. Saslusao je odgovor koji mu je Kol rekao. Odgovor je bio prihvatljiv Dominicu. Svako je imao svoje misljenje i Dominic je verovao da je obojici jasno da im se misljenja ne poklapaju i da je glupo nastaviti svadju oko toga. Dominic je primetio da se Kol okrenu prema nekoj devojci. Dominic se takodje okrenu, a potom i rece iskreno Kolu.

"Lepa devojka. Poznajete je?"

Upitao je Dominic i svoj pogled preusmerio prema njoj sa borbe, idalje kraickom oka posmatrajuci kretanje Kola.

Reci: 106

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Ned Nov 10, 2019 3:14 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je idalje u Shizue zatim vratio svoj pogled nazad na Dominika a onda mu odgovorio.

Da..Cuvar kapije.Ona cuva kapiju a ja i nju i kapiju.Ako me razumes,hahaha.

A onda se blago osmehnuo te dodao.

Sta mislis da idemo na neko piće i mezu?

Ponudio ga je kao domacin u svome selu.

Reci: 78

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Ned Nov 10, 2019 3:34 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmejao se na odgovor koji mu je pruzio Kol. Iako je osmeh bio krajnje iskren, na trenutak, on se priseti svoje proslosti. Prisetio je se devojke za koju je on bio spreman dati zivot, bila je steta sto su im se putevi razisli. Polako je dovrsavao cigaretu kada je odgovorio Kolu.

"Lepo je imati razlog za koji se boris, kao sto Vi imate. Taj razlog te vuce da nastavis dalje, bez obzira sta sudbina baci pred tebe."

Dovrsio je cigaretu, a potom je bacio na pod pored jedne koja je vec bila na tlu i nagazio je.

"Kako planiras da pijes i jedes? Kroz otvore za oci?"

Nasmejao se na ono sto je rekao Kolu, te izvadio iz svog unutrasnjeg dzepa pljosku u kojoj je drzao svoju omiljenu vrstu viskija. Otvorio ju je i uzeo gutljaj, te pruzio pljosku Kolu i namignuo mu.

Reci: 156

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Ned Nov 10, 2019 3:51 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u sagovornika koji ga je razumeo sto se tice Shizue.Zanimljivo iskreno da su u takvim stvarima slicni.

Da.Ona je jednim delom,jedan delic izvora moje snage.

Zatim zacuta na sekund.Uze dah i nastavi.

Koristit cu tehniku transformacije.Transformisat cu se u nekog genina,sta znam'...Taman dok jedemo maske nece biti ali nece biti ni moje lice.Mada zavrsimo ili ako transformacija istekne pojavit cu se u svom izgledu sa maskom.Tako da opusteno.

Rece Hit smiren kroz blagi smesak na licu.Poceo je mnogo da ceni svog sagovornika.

Reci: 115

#card226 #card653
#card189 #card347
taj Ned Nov 10, 2019 6:27 pm
Dominic Saltzman
Dominic Saltzman
Police Chief Kisa

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Kao sto sam ja razumeo Vasu, sada cete morati vi da razumete moju duznost. Kao sef policije svog sela, moram da budem ovde gotovo sve vreme i pazim na ponasanje shinobija svog sela. Osim toga ja, a verujem ni vi, ne bi voleli da propustimo spektakl koji se odvija pred nama."

Rece Dominic gledajuci prema terenu. Izumi je daleko stigao, sada se bori protiv sanina svog sela. To ce sigurno biti uzbudljiva borba. Izvadio je jos jednu cigaretu, a potom pljosku sa burbonom pruzio Kolu.

"Iskoristite transformaciju sada. Zanima me vase misljenje o ovom picu. To je moje omiljeno."

Cigaretu koju je izvadio je stavio u usta, a potom i prineo upaljac istoj. Zapalio ju je i povukao dug dim, te svu paznju preusmerio prema borbi koja se odvijala pred njim.

Reci: 144

Tribine - Page 3 Dsds10

♫♫♫:

taj Ned Nov 10, 2019 7:42 pm
Hit
Hit
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izumi je izgleda jak borac no Hit je verovao da moze da se nosi sa tim.Kada je dobio ponudu za piće odgovorio je brzo.

Izvini,ne pijem bas alkohil na duznosti.Probat cemo to kada ti budem u poseti nekada drugi put a da nisam na duznosti naravno.

Zatim se osmehnuo ispod maske i nastavio da gleda bitku dok je dodao.

Vas Amekage je mocan,izgledate mi kao dobri prijatelji.

Reci: 93

#card226 #card653
#card189 #card347
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu