Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Yoshi vs MivDanas u 9:52 amYoshirou
Dvoriste crkveDanas u 9:11 amMiv
UlazDanas u 12:18 amNNW Game Master
DesertJuče u 4:37 pmIllumi
Kafic GamoJuče u 11:12 amGina
Travel EvidenceJuče u 12:17 amAkino
Dahakine sumeUto Okt 16, 2018 5:51 pmAlucard
Limenkova kucaUto Okt 16, 2018 5:10 pmLimenko
Skriveni sage puteviUto Okt 16, 2018 11:28 amKain
Hram Asar'kaUto Okt 16, 2018 11:05 amYoshirou
Park ChiuraUto Okt 16, 2018 1:36 amnekoo5
Nachi Hinozuka VS nullUto Okt 16, 2018 12:45 amNachi Uchiha
TestiranjePon Okt 15, 2018 10:27 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Okt 15, 2018 5:38 pmAlucard
SarukinPon Okt 15, 2018 12:29 amKain
Travel EvidenceNed Okt 14, 2018 7:26 pmYuma
Restoraunt *ODDISEYA*Ned Okt 14, 2018 7:21 pmYuma

Darukyna Kuca

taj Sub Dec 16, 2017 2:14 pm
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Njena porodica se proslavila u velikim borbama. Plemici koji bi dali zivot za svoje selo, nindze hrabrog srca. Uvek formalni, umereni u svemu i voljni da pomognu drugima. Njihova kuca, koju su ljudi smatrali za mini dvorac, lezala je na izlazu iz sela.

Uz gusto zbijenu sumu koja ih je okruzivala, mogli su da uzivaju u prirodi. Suma je bila simbol njihovog Senju klana i smatrali su je svojom zastitnom amajlijom, pa su se zato trudili da je prosire i zastite.

Cesto su se ovde odrzavali balovi i prijemi velikih ljudi i zvanicnika. Ljudi iz ove kuce su bili veoma gostoljubivi

Poslednji put izmenio Daruky Hikashi dana Uto Jan 02, 2018 9:18 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Sub Feb 24, 2018 5:57 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je gledao u nju prazno, kao da nije nista mislio, kao da mu je sav um odlutao negde drugde i samo joj je mirno odgovorio.

Nisam nista odlucio...Samo sam shvatio kakav sam zapravo...Kada pogledas, kroz ceo svoj zivot sam samo gubio...A danas sam ponovo izgubio...

Rekao je Raneki i samo ju je pogledao bledo u oci.
taj Sub Feb 24, 2018 6:04 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Boa je pustila njegovu ruku. Odmakla se par koraka. Posmatrala ga je od glave do pete nekoliko sekundi, kao da nešto procenjuje. On nikako nije hteo da promeni stav i to ju je već toliko plašilo da nije znala šta da uradi. Ceo dan se osećala loše, ali imala je cilj: da priča sa Ranekijem. Uradila je to. I šta se dešava? Njoj nije jasno. Možda tripuje od temperature? Ko zna.. Nije mogla trenutno ništa da mu kaže. Energije više nije imala, a temperatura joj je toliko raskašila i mozak i grlo i svaki deo tela, da jednostavno nije osećala život u sebi. Rešila je da će sigurno sutra moći da dodje ponovo da ga vidi, možda će joj biti bolje. Zato nije rekla ništa. Samo je zatvorila oči na par sekundi kako bi joj se vid razbistrio. Sa velikom tugom u očima, nezadovljna i veoma bolesna, Boa je sporim korakom izašla iz vile Senju, jedva se vukući na svojim nogama...
taj Sub Feb 24, 2018 6:06 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je ispratio Bou pogledom, bez da moze ista da izusti. Nije imao sta da kaze, nije prosto znao sta da prica i sta da radi sada. Jedino sto je uradio je to sto je ponovo stao pored prozora i posmatrao je sneg kako pada snazno. Ranekiev mozak je bio potpuno prazan...nije znao sta da misli vise...
taj Uto Feb 27, 2018 2:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je sedeo i mirovao je u svojoj kuci, razmisljajuci o svemu. Zasto je on zapravo bio toliko tuzan ? Zasto ne moze normalno da se ponasa zbog ove silne tuge ? I tada se napokon dosetio... Mozda su njegovi ucitelji znali sta rade kada su ga naterali da zaboravi na osecanja.. osecanja su mu pruzala osecaj straha. Raneki nije zeleo da bude kukavica, zeleo je da sav njegov bol postane deo njega samog i zbog svega toga Raneki se samo jeziov nasmejao samom sebi. To je to...to je prava moc... potisnuti sva moguca osecanja i ne mariti ni za koga osim za sebe... to je mozda ono sto mu je sve ovo vreme bilo potrebno...Tada je njegov "san" bio prekinut slugom koji ga je dozivao iz podnozija sobe. Kada je desao do tamo, video je skrol, koji je bio poprilicno lepo umotan i koji je bii poslat njemu licno. Raneki ga je uzeo u ruke i procitao. Samo se lagano nasmejao i odlozio skrol sa strane. Otisao je da obuce svoj veliki crni mantil i svoje crne rukavice. Tada se zagledao u neku cudnu stvar koja je bila u njegovoj sobi. Na njegovom zidu je bila mala rupa koji on ranije nije primetio. Raneki je opipao malo zid i u jednom malom kutku se mala rupa otvorila. Raneki je pogledao unutra i video je zaista jezivu i jednako tako mocnu stvar. Nakon sto je to video samo je opet pritisnuo to isto dugme i izasao iz sobe. Idalje je mislio o toj stvari koju je nasao sve dok je isao ka sali za sastanke.
taj Pet Mar 02, 2018 12:02 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je najzad stigao kuci. Ostavio je psa svojim slugama koji su ga uzeli i odmah im je naredio da ga nahrane sto su i poceli da rade. Neko vreme se okretao po kuci ne znajuci sta da radi i tada je shvatio da ne zeli da bude ovde, da zeli da ode negde drugde, negde gde je mirnije. Raneki se okrenuo i zaputio se izvan vile.
taj Pet Apr 06, 2018 4:47 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako se priblizavala kuci, tako je bila sve opreznija. Naravno da su njeni roditelji u ovo doba spavali, ali zato nije znala gde bi mogao biti njen brat. Bio je nepredvidiv, a ona je bila dovoljno smotana da ga ne primeti. Prisunjala se kapiji i lagano je otvorila, a zatim se kroz vrt uputila ka zadnjim vratima. Sigurnija opcija, a takodje joj je i bilo blize da se tuda popne do svoje sobe. Odskrinula je vrata i izula se. Zatvorila ih je pazljivo i na prstima se popela na sprat. Vrata sobe njegog brata su bila otvorena, a on je mirno spavao. Blago se osmehnula, bilo joj je drago da konacno brata vidi bezbriznog i to pogotovo nakon svega kroz sta je prosao. Prisla mu je i poljubila ga u celo, a zatim prosaputala:

Laku noc bato...

Okrenula se i konacno usla u svoju sobu. Presvukla se i legla u krevet. Previse je bila umorna da bi razmisljala o bilo cemu. Konacno joj se ukazala prilika da oseti toplinu svoga doma i udobnost sopstvenog kreveta. Sklopila je oci i ubrzo zaspala.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Čet Apr 19, 2018 9:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

kage me poslao da obavestim neku devojku koja se zove daruki u vezi nesto misije naravno ja sam trcao kako bih je pronasao,naravno gledao sam levo i desno i video neki putic i neku sumu i naravno u puticu gledao sam kuce i naravno gledao imena i posle par minuta naleteo sam na neko ime kuce koje se zove Daruki i naravno priblizavao sam se i disao sam kako bih je nasao.
daruki jel si tu?
udzahom i idzahom sam povikao glasno kako bi me cula jer jos nisam dosao do daha i naravno cucnuo sam kako bih se odmorio i sacekao da otvori sigurno je ona tu.
taj Čet Apr 19, 2018 9:32 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cula je da ju je neko dozivao, pa je sjurila niz stepenice kako bi sto pre stigla do vrata. Otvorila je vrata i ugledala slatkog mladica. Bio je to njen komsija Riomarindo, vrlo dobro poznat po svom lizanju katane. Osmotrila ga je, a zatim ga sa osmehom upitala:

Zdravo komsija, kojim dobrom dolazis u moj dom?

Sacekala je da cuje odgovor, a zatim da ga pozove unutra ako to bude potrebno. Nije se obuvala jer nije ocekivala da ce morati da sto pre krene na misiju koju joj je donosio njen dragi komsija.

♡°•○♡○•°♡

taj Čet Apr 19, 2018 9:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

kad sam video da izlazi bila je drugacija ovaj put nekako lepsa da sam ustao i malo pocrveneo da sam se pocesao po celu i onda sam se malo smirio kako bih joj rekao.
zdravo i tebi,naravno dosao sam jer mi je kage rekao da ti prenesem da ides na neku misiju pa ovako da te obavestim da znas da nebi zaboravila.
gledao sam u nju i pricajuci sa osmehom i naravno uzeo sam jos jedan dah da joj kazem jer sam trcao bespotrebno jer ne znam ni sto sam trcao kada sam se umorio kao da me neko nosio imao sam osecaj da je stavio neko na mene teret i da sam nosio stvari.
jel zelis mozda da te otpratim do kapije ako pristajes.
taj Čet Apr 19, 2018 9:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Videla je da se decko umorio od trcanja i bilo joj je zao da ga sada maltretira. S obzirom da joj je rekao da je dosao da joj saopsti nesto vezano za misiju kako ona ne bi zaboravila, zakljucila je da nije nista toliko hitno. Uostalom sta bi joj mogao Kage, obican pijancia lose reci na to sto bude kasnila? Kako obazriv komsija, jos uvek mu se nije oduzila za onu tortu sa jajima pa je sada bilo krajnje vreme da nadoknadi to.

Vidim da si umoran, zelis li da udjes mozda i popijes caj i taman mi detaljnije ispricas o misiji? Nakon toga mzemo polako krenuti, naravno ako nije nista previse hitno.

Otvorila je sirom vrata i izmakla se u stranu kako bi mu napravila mesta da udje unutra i rukom ga uputila ka unutrasnjosti kuce.

♡°•○♡○•°♡

taj Čet Apr 19, 2018 9:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

naravno ja sam usao unutra i videlo se da je kuca lepa i doterana i ono mozda i sjajna sigurno ima ukuse za to naravno pokazala mi kuhinju i tu je bila fotelja i naravno seo sam i posto me pitala za caj a ja caj nikad nisam probao tako da nisam znao kako da odgovorim.
pa nije bas da volim caj ali caj nikad nisam probao ali bi mogolo neki sok ako moze.
razgledao levo desno okretajuci glavu,bilo je lepo i to sve,ali se taman secam kada sam prosli put bio kod nje da je bio neko snjom ili mozda goste.
secam se prosli put dolazio sam kod tebe i naravno imala si neke goste ali dobro barem sam dosao da se vidimo i pricamo da se malo bolje upoznamo kao dva normalna coveka.
stavio sam glavu nazad da probam sa glavom fotelju kakva je i bila udobna ali mi bila ravna glava i naravno prekrstio sam noge ono desnu na levu stavio i cekao da odgovori a mozda i da donese sok.
taj Čet Apr 19, 2018 10:07 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zacudilo ju je da postoji neko ko jos uvek nije probao caj, ali eto desava se. Otisla je do kuhinje i sipala Riomarindu sok od narandze. Ugledala je na stolu i neke kolace, pa je odlucila da ga ponudi i njima. Stavila je sve na jedu tacnu i donela mu u dnevnu sobu, stavivsi to na sto ispred fotelje na kojoj je Rio sedeo.

Izvoli dragi Rio, sipala sam ti sok od narandze, a imas tu i malo kolaca da se zasladis. Mora da si imao naporan dan.

Sela je na kauc preko puta njega i naslonila lakat na svoje krilo, a glavu na saku. Gledala ga je sa osmehom, a zatim nastavila:

Nego, o kakvoj misiji je to rec? Gde se ide i ko sve ide na tu misiju?

♡°•○♡○•°♡

taj Čet Apr 19, 2018 10:13 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo je fantasticno,probao sam sok od pomorandxe bilo je ukusno i malo kiseo nekako ali dobro ne smeta mi to onda sam malo kolace probao i oni su bili ukusni pa sam onda deo kolaca mocio u sok da kao konbinujem i bilo je nekako izvrsno.
hvala.
uvek volim da konbinujem nesto sa necim pa to ispadne savrseno i naravno posto isam znao nesto o tolikoj misiji,samo po nesto ne bas sve.
pa rec je o tome da trebate da idete u neku pustinju naravno valjda ides sa nekim a ce ti on objasniti kolko ja znam zove se reisi yamanaka sigurno zna sve o misiji pa mozes i njega pitati.
odgovorio sam normalno gledajuci je u oci kao sto uvek pricam sa ljudima,onda sam uzeo sok i malo popio i bilo je osvezavajuce da sam slucajno podrignuo.
taj Čet Apr 19, 2018 10:28 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nema na cemu.

Rekla je tiho i onda pogledala na sat. Mozda je bilo vreme da se krene polako ka kapiji. Podigla je obrvu, a zatim vratila pogled ka Riomarindu.

Pustinja kazes, hmm...

Nije imala ikakvu predstavu o tome sta bi mogli raditi u pustinji, znala je samo da ce morati da ponese dovoljno vode. A osoba sa kojom je trebala da ide joj je bila potpuno nepoznata i to ju je nekako zabrinulo, s obzirom da ce izaci izvan sela sama sa potpunim strancem. Doduse nije strahovala da ce da je ubije, smatrala je da je dovoljno jaka da se odbrani, pa tako joj to nije predstavljalo problem. Lagano se pridigla i veselo mu se obratila.

Pa hocemo li polako da krenemo?

♡°•○♡○•°♡

taj Čet Apr 19, 2018 10:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

popio sam sok i pojeo kolace sam bio spreman da idem sa njom da je odpratim i malo jos da setamo i pricamo.
pa da mozemo krenuti spreman sam.
podigao sam se i lagano smo sisli dole ka vratima.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu