Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Darukyna Kuca

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 16 Dec 2017 - 14:14
First topic message reminder :

Njena porodica se proslavila u velikim borbama. Plemici koji bi dali zivot za svoje selo, nindze hrabrog srca. Uvek formalni, umereni u svemu i voljni da pomognu drugima. Njihova kuca, koju su ljudi smatrali za mini dvorac, lezala je na izlazu iz sela.

Uz gusto zbijenu sumu koja ih je okruzivala, mogli su da uzivaju u prirodi. Suma je bila simbol njihovog Senju klana i smatrali su je svojom zastitnom amajlijom, pa su se zato trudili da je prosire i zastite.

Cesto su se ovde odrzavali balovi i prijemi velikih ljudi i zvanicnika. Ljudi iz ove kuce su bili veoma gostoljubivi

Poslednji put izmenio Daruky Hikashi dana Uto 2 Jan 2018 - 21:18, izmenio ukupno 2 puta

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 22:47
-Nosio je tamno plavi kaput sa ogrtačem dok je u ruci nosio dokumentaciju i informacije o Darukynim učenicima, bilo mu je naređeno da joj to preda lično, jer su se u poslednje vreme dešavale neke malverzacije koje dolaze iz srca kampa.-

Ako ne grešim to je ta kuća.

-Zakucao je tri puta sačekavši odgovor-
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 22:53
Probudilo ju je kucanje. Tek tada je shvatila da je zadremala. Ustala je sa stolice i uputila se ka vratima. Glava ju je jos uvek bolela. Njeno bezivotno telo se teturalo, a kosa joj je bila razbarusena. Otvorila je vrata i sa poluotvorenim ocima pogledala u mladica koji je stajao ispred nje.

Izvolite?

Rekla je, a zatim nastavila tiho, trljajuci oci.

Roditelji mi trenutno nisu tu, ali mogu ja da im prenesem poruku...

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 22:56
-Iznenađeno je ugledao prelepu i ujedno neurednu devojku ispred sebe, nastavio je sa formalnošću-

Moje ime je Uriel. Došao sam da predam dokumentaciju o timu direktno Daruky Hikashi. Da li ste to Vi?

-Izgovorio je sve to u jednom dahu bez emocija na licu i strpljivo čekao njen odgovor-
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 23:20
Iznenada se trgla, stavsi mirno i uspravno.

D-da gospodine! To sam ja!

Uspaniceno je rekla, dok joj je pramen kose jos uvek strcao na glavi. Ostala je ukopana u mesto, oblivena hladnim znojem, cekajuci da taj covek kaze nesto. Nije znala ni ko je ni o cemu je tacno pricao, ali je bila vidno uznemirena njegovom iznenadnom pojavom.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 23:23
-Uvideo je njenu nervozu, da bi otklonio tenziju u vazduhu blago se osmehnuo i pružio dokumentaciju-

Ovo je sve šta vam treba da započnete vaš put kao sensei. Srećno, ukoliko Vam je potrebna pomoć slobodno mi se obratite. 
Samo se smirite nema potrebe za nervozom. Srećno.

-Okrenuo se i krenuo ka ulicama-
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 23:33
Prihvatila je dokumenta u ruke i i poklonila se.

Hvala vam.

Zatim je usla krenula da udje unutru, ali joj je nesto proslo kroz glavu. Okrenula se i doviknula ga.

Umm izvinite! Kako mogu da vas nadjem?

Zelela je unapred da se osigura, jer jos uvek nije znala o cemu se tacno radi.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub 17 Feb 2018 - 23:35
-Bila mu je nekako slatka, ali je ostao formalan kao i uvek. Zna da nema nešto vremena za prijateljstva, jer mora da završava Kageovu papirologiju. Izvadio je papir sa njegovom adresom i pružio ju je-

Izvoli. Ovo je moja adresa, ako nisam kod kuće potraži me u Kageovoj zgradi, kancelarija broj 3.
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned 18 Feb 2018 - 0:16
Kageovoj zgradi? Gde li je to?

Znala je za svako mesto u selu, ali prvi put je cula za ovu zgradu. Naravno, to je bila stara zgrada staresine sela, koja je sada preimenovana jer je Kage dosao na vlast, ali to se jos uvek nije ni znalo.

To je nesto novo?

Upitala ga je sa cudjenjem, posto nije cula da se ista gradilo u skorije vreme, pogotovo ne neki veci objekat.

✦✦✦✦✦

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Ned 18 Feb 2018 - 1:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned 18 Feb 2018 - 0:27
-Setio se da nije baš okej pričati o tome, pa se nešto nadovezao zbunjeno-

Ček šta, kakva Kage zgrada šta je to? Ko je to rekao? Nema šanse da sam to rekao, mislio sam žuta zgrada. Umoran sam jako očigeldno, ne spavam danima, pif.

-Pravio se blesav i izbegavao je da pravi kontakt sa očima-
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned 18 Feb 2018 - 0:41
Zbunila se njegovim izgovorom. Gledala ga je cudno, nagnuvsi
levu glavu na stranu. Zatim se nasmejala i stavila ruku preko usta, kako bi se to manje culo.

Oprosti.

Rekla je ni ne primetivsi da mu je prestala persirati.

Hvala jos jednom.

Okrenula se i usla unutra sa osmehom na licu. Sela je za sto i otvorila kovertu. Videvsi da je dobila poziv da postane sensei odusevila se i odlucno prihvatila to. Otisla je da se sredi i pojede nesto, kako bi kasnije pronasla osobu koja joj je urucila pismo i dala joj svoj odgovor.

✦✦✦✦✦

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Ned 18 Feb 2018 - 1:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned 18 Feb 2018 - 0:44
-Samo joj je onako smotano mahnuo, bila mu je simpatična, ali posao iznad svega. Ne želi da ga Kage kastrira, umalo da zezne stvar. Šta uradi neispavanost čoveku.-

Ćao, ćao.

-Okrenuo se i otišao da sređuje papirologiju-
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 14:12
Od kako je dosla kuci vreme je provodila u svojoj sobi. Nije nista jela, roditelji po obicaju nisu bili tu, a brat joj je bio na ispitima. Rane jos nisu krenule da zaceljuju, a bol je ostao isti. Otezano je disala i sve sto je radila je bilo razmisljanje. Krevet joj je nekako postao neudoban jer ju je boleo svaki deo njenog krhkog tela. Nije zelela da je iko vidi ovakvu. Sledeci put nece ovo dozvoliti sebi, bila je previse nepromisljena i nepazljiva. Znala je da prvenstveno mora da nauci da kontrolise svoje emocije, a pogotovo bes. Obecala je sebi da ce poraditi na svojim manama, pocevsi sto pre. Emocije su bile jedino sto ju je sputavalo i to bas uvek. Odlozice razgovor sa bratom jos neko vreme, a do tada joj treba mesto gde ce da se skloni sto dalje od njegovih ociju, ali jos uvek nije znala gde...

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 14:19
Stigao je pred veliku kucu glavnog ogranka senju klana, njena struktura je definitivno pokazivala njihov status, veca, lepsa, skuplja od bilo cega drugog sto je Makishima u kampu imao prilike da vidi. Prisecao se poslednjeg puta kada je bio tu, imao je svega 8 godina, i provodio je vreme bezbrizno, u igri sa Daruky i ostalim clanovima Senju klana, a bas zbog toga je i dosao, njihova najskorija "igra" zamalo jedno od njih da kosta zivota. Nije hteo da traci vreme na stajanje ispred vrata i prisecanje, izgledalo bi psihopatski pre svega, pa je pokucao i strpljivo cekao.

To live is not merely to breathe, it is to act.
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 14:28
Zacula je kucanje na vratima, podigla je glavu sa jastuka kako bi se pokusala pridici i sesti na krevet. Zelela je da oslusne malo bolje. Nije joj bilo do razgovora sa ljudima. Kucanje se vise nije culo, kao ni otvaranje vrata. Znala je da to ne mogu biti roditelji, niti Raneki, pa se sa naporom digla i prisla prozoru hramljajuci. Ugledala je Makishimu i uz veliki osmeh promrmljala.

Ovo ce biti zanimljivo.

Sa ono malo snage sto je imala stvorila je stepenice koje su od ulaznih vrata vodile do njenog prozora i otvorila prozor, cekajuci ga prislonjena na obliznji sto, cvrsto se drzeci za njega posto je jedva stojala. Kolena su joj klecala. Malo joj je falilo da se onesvesti. Hladan znoj ju je oblio i borila se za vazduh dok se tresla u groznici.

#card345

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 15:01
Ocekivao je da ce uci kroz vrata, ali Darukyin nacin je bio jos efikasniji, slegao je ramenima i krenuo uz stepenice koje je napravila, nadajuci se da ih ona nece urusiti dok koraca, mozda je to i zasluzio. Kada se provukao kroz prozor imao je priliku da bolje osmotri njenu pojavu, bleda, jos uvek groznicava, jedva stoji. Samo je odmahnuo glavom, kao da je razocaran, i nakon toga njom pokazao ka krevetu, hteo je da je poseti da bi proverio da li je ona dobro, ne jos vise da je izmuci.

"Vrati se u krevet budalo, vidis da si vec polu mrtva."

Rekao joj je prekornim glasom, ali dobronamerno, i zazvucao sebi na svog oca, taj izraz budala je bio jedan koji je i on voleo da koristi, a i jeste bio nekako toliko savrsen za situacije kada neko uradi nesto glupo.

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 15:15
Samo se nasmejala i pokusala da se dokopa kreveta, ali pre nego sto je stigla pala je na kolena i pocela da kaslje. Iskasljala je krv, pridigla se, obrisala od krvi i dosla do fioke iz koje je izvukla nekakve lekove. Popila je jedan i sela na krevet, ponovo se nasmesivsi.

Pa dragi rodjace, sta te dovodi ovde? Zelis licno da se uveris da patim, ili?

Nasalila se malo. Bila je zainteresovana za razlog zbog cega je dosao ovde. On je bio osoba za koju je najvise sumnjala da ce se pojaviti sada. Ova ,,igra'' sa njim je postajala sve vise zanimljivija. Zagledala se u njega znatizeljno i nakrivila glavu, kao da je taj odgovor zelela vise od svega.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 15:25
Nasmejao se na njenu salu, secao se Daruky onakve kakva je bila kada su jos bili deca, cak i kada su se prvi put posle toga sreli u kaficu izgledala je jako pitomo, cak mozda i naivno sto se nekih stvari tice, sada je doduse to bila neka druga osoba, sekla je recima, nije okolisala, nije cak vise ni bila toliko vesela, uopsteno, ta nova Daruky ga je mnogo vise zainteresovala od stare. Prekrstio je ruke i naslonio se na zid sa leve strane prozora.

"Draga moja rodjako, da, dosao sam da vidim da li patis, da ti sipam jos malo otrova u pice ako nije tako."

Rekao je sa osmehom na licu, kako je ona njega podbadala tako je i on uzvracao, ali i pored svog podbadanja dugovao joj je izvinjenje, njegov zivot se mnogo iskomplikovao otkako je postao shinobi, kao da je na svakom koraku, stagod da uradi, nekome nesto skrivio i nekome dugovao nesto.

"Ali zapravo dosao sam da se izvinim. Iako si prva pocela. i iako ni jednom nisam imao nameru da te ubijem, preterao sam kada smo se borili."

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 15:36
A pa onda prvo da skuvam caj, kako bi imao u sta da ga sipas.

Nastavila je salu. Svakako i da je htela nije bila sposobna za tako nesto. Morala je mirovati bar jos neko vreme.

Drago mi je da te vidim, nedostajao si mi mnogo.

Rekla je cinicno, kako bi ga podbadala jos malo, a zatim nastavila:

A ne, ne, ne! Ti si me provocirao, a znas da ne volim kada me neko ne slusa.

Legla je na krevet, a one su joj ostale savijene u kolenima i stopala su joj dodirivala pod. Stavila je ruku na celo, okrenutu dlanom ka spolja i gledala u plafon i dobacila mu:

Postao si mnogo zanimljiv Makishima, mogli bi cesce da se igramo kao u stara dobra vremena. Mnogo volim da ucim sve vise i vise o tebi, a ako sam nesto naucila onda je to da smo na istoj strani i pored toga sto si podmukao. Znas, postao si moja omiljena knjiga i zato cu da te citam iznova i iznova. Rado bih te ponudila picem, ali kao sto vidis nisam sposobna da ti ista donese, tako da se slobodno posluzi sam ako nesto zelis, nasi smo.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 15:49
Svakih nekoliko trenutaka se pomerao pomalo, pokusavajuci da nadje ugodan nacin da ostane naslonjen, iako je hteo da izgleda kul, stalozeno, iznad i izvan svega, zid je bio veoma tvrd i to mu je smetalo, bilo je tesko namestiti se tako da nema neki neprijatan osecaj u kicmi. Samo je nastavio podlo da se smeska na njene komentare, nije bio tip koji naseda na provokacije, i samo ih je odbrusio, tako da ga nisu doticale, ono sto ga jeste zainteresovalo, jeste sledeci, ozbiljniji deo njenog malog izlaganja.

"A da, vi iz glavne porodice Senju, prosto ne mozete da podnesete kada neko razmislja svojom glavom a ne slusa vase zapovesti, ne ispunjava vase zelje."

Rekao je saljivo, ali tu jeste bilo istine, bar u Makishiminom umu. Raskrstio je ruke i pustio ih da vise pored tela, odgovarajuci i na sledeci deo.

"I ti si postala interesantnija, moram da te pohvalim, ali ako zelis da forsiras tu analogiju knjige, ti jos uvek ne citas nista, samo zbunjeno gledas u korice i pitas se kako uopste da je otvoris. Mislim da sam ti to i u praksi pokazao."

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 16:05
Zapravo je bila poenta to sto nisi razmisljao kako treba. Nije bitno da li sam Senju, moja porodica nema nikakve veze sa ovim i uopste me ne zanima sta iko iz moje porodice radi. Ti so takodje deo nase porodice, ne zaboravi to. Znas i sam da smemo ubijati samo u samoodbrani, a oni nam nisu predstavljali pretnju.

Zakasljala se i pridigla u sedeci polozaj kako bi mogla lakse disati, nagnuvsi se malo unapred. Nakon toga se ispravila i oslonila na ruka koje je naslonila iza sebe na krevet. Pogledala ga je odmeravajuci ga.

Koliko planiras da stojis tu? Ako si dosao da caskas mozes sesti slobodno, necu te pojesti. Ti si dragocena knjiga Makishima. Taj dan sam naucila kako da otvorim korice. Moram da budem pazljiva sa tobom, ne zelim da zguzvam nijednu stranicu, a kamoli da je pocepam. Bices stavljen na posebnu policu i necu dozvoliti da skupljas prasinu, ostaces netaknut. Jedino cu ja imati pristup.

Preko lica joj se razvio dugacak osmeh. Ustremljen pogled prema Makishimi se zaustavio na njegove oci. Nije se pomerala, sedela je i gledala ga, cekajuci da izusti nesto.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 16:17
"Znas i sama da moj i tvoj deo porodice ne uzivaju ista prava niti prestiz, ne zavaravaj se Daruky, rod smo jedino na papiru, i krvno smo toliko udaljeni da jedva postoji neka slicnost. Sto se misije tice... Pa smemo ubijati shinobije koji nisu iz naseg kampa po sopstvenim odlukama, da si samo pustila da uradim ono sto sam krenuo, sada bi imali vise ryoa u dzepu, saznali bi ko je ubio onog shinobija, i ko zna sta bi jos pronasli uz to, ali nazalost, junacila si se, htela si da pokazes milost prema neprijatelju, i to je imalo svoju cenu."

Zavrsio je i nasmesio se, nadao se da ce shvatiti da neprijatelj u toj situaciji nije bio samo bespomocni genin, vec i sam Makishima, koji nikada ne bi mogao da uradi ono sto jeste da nije bilo njenog milosrdja, njene mekoce.

"U pravu si."

Rekao je za deo o stajanju, dovukao je jednu stolicu ispred njenog kreveta, kako bi bili blizu i gledali jedno drugom direktno u oci tokom njihove malo prepirke, zatim je seo na nju, zakljucavajuci svoj pogled na njene oci.

"Za jedno si u pravu Daruky, moraces da pazis, uz to cu ti preporuciti, kao prijatelj da mi u onakvim situacijama ne stajes na put. A to da ces jedino ti imati pristup,pa reci cu samo da se ne bih slozio, izgleda da mislis da znas mnogo vise o meni nego sto realno znas."

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 16:30
Saznali bi tako sto bi ih pitali. Malo mucenja ne bi naskodilo. Ubio si vazne svedoke, gore bi im bilo da su trulili u celiji jer su zasluzili to. Ako ti novac stvarno toliko znaci onda nema problema, nadoknadicu ti to.

Sacekala je da sedne i saslusa ga dalje. Tapkala je po glavi i govorila mu u isto vreme.

To cemo tek da vidimo rodjace. Jos uvek me nisi upoznao.

Nakon toga ga je rukom protrljala po glavi i legla.

Pitam se koliko je tvoje srce stvarno hladno. Kad tad ce se naci neko ko ce da ga otopi, znas to? A onda ce to da te sputava...

Setila se onoga sto joj je Hanzo pricao o tome kako je Makishima zaljubljen u Bou, ali se nije mnogo obazirala na to. Nije verovala da on takav kakav je moze trenutno nekoga stvarno da voli. I da je bilo istina ono sto je uradio onda bi to bilo samo zato sto je zeleo iz zlobe da nasteti Ranekiju. Zeleo je da se zabavi i to je bilo sve. Bar je ona tako mislila, ne znajuci da je tu bilo necega vise i da Makishima nije bio jedini koji bi je iznenadio svojim postupcima.

✦✦✦✦✦

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Čet 22 Feb 2018 - 16:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 16:45
"Svedoci nisu potrebni ako na licu mesta saznamo koji je zlocin, propovedala si humanost, a sada pricas kako bi im bilo gore da su trunuli u celiji, mislim da buncas Daruky, saberi svoje misli malo."

Deo o novcu je izignorisao, oboje su znali da je to najmanje bitno na celoj misiji, cinjenica da je njena recenica sluzila istovremeno kao provokacija i hvalisanje je bila poprilicno ocigledna. Makishima je spustio ruke na kolena i nagao se unapred, posavsi prstima na desnom dlanu ritmicki da tapka po svom kolenu.

"Nisam, ali ni ne pretpostavljam da jesam."

Odgovorio joj je na drugi deo, a kad je cuo treci u sebi se sledio. Da li je to samo bezazlena opaska ili nabacivanje krivice? Da li je ona nesto znala, da li ih je mozda videla na reci? Nemoguce, jedva se krece, nije mogla samo vece pre toga da vrslja po gradu, pretpostavio je da iako je znala nesto, to su mogle biti samo glasine koje je cula, nista inkriminisuce. Nabacio je smesak kako bi prikrio svoje misli i samo joj odgovorio otkrivajuci sto manje.

"Znas da ne bih nacinio takvu gresku draga rodjako."

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 17:05
Ti to jednostavno ne razumes...

Odmahnula je rukom kao da je odustala od ikakvog objasnjavanja. O tome su mogli polemisati ceo dan, ali zasto bi to radili? Jednostavno nije bilo potrebe za tim. Primetivsi njegovo tapkanje prstima pomislila je kako je uznemiren, to ju je zaintrigiralo. Dobila je zelju da ga malo zadirkuje, ne ocekivajuci da ce on to shvatiti ozbiljno.

Kako je Boa?

Zanimala ju je njegova realcija, svaki njegov pokret tela i svaki izraz lica. Iako nije bas verovala u Hanzove reci zelela je da proveri sve. Bilo joj je zanimljivo. Namedtila je kosu, a zatim dodala:

Ne planiras valjda da se svadjas i sa mojim bratom? Ti si se bas nameracio na nas zar ne?

Rekla je saljivo, ocekujuci da odreaguje. Fokusirala se na njega kako ne bi propustila bilo kakav detalj koji bi gao razotkrio. Iako nije verovala da ce doci do toga jer je on previse bezosecajan, ipak se nadala da nije u pravu. Nadala se da i on ima neku tajnu koju ce ona moci da sazna.

✦✦✦✦✦

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Čet 22 Feb 2018 - 16:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
ANBU

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre 21 Feb 2018 - 17:37
Ignorisao je ovaj deo o razumevanju, ocigledno je bilo da i on razume nju, a i ona njega, ali da se metodi kojima rade stvari, i pogledi na svet razlikuju, tako da mesta za diskusiju bilo kakve vrste nije bilo, bar ne za diskusiju koja bi necemu vodila. Iz njenog pitanja zakljucio je da definitivno zna nesto, sto i jeste logicno, sa obzirom da su sceni na ulicama pre nekoliko meseci prisustvovali i njen brat, i Hanzo, a i Robin, glasine se brzo sire, ali samo to su i bile, glasine. Samo se nasmesio na pitanja, slegnuvsi ramenima, bio je pazljiv da ne oda bilo kakvu informaciju, da ne pokaze bilo kakvu promenu, pa je nastavio da udara prstima po kolenu. Sa odgovorom je sacekao sekundi, kada bi odgovor bio prebrz Makishima bi ispao defanzivan, a ako bi bio prespor ispalo bi da nesto smera.

"To je pitanje za tvog brata zar ne?"

Rekao je, bez ikakve promene u glasu, iako nije bilo nikakve vike ni buke, ovaj njihov razgovor je prelazio u neko prepucavanje, koliko god suptilno ono bilo.

"Sto bih se svadjao sa tvojim bratom, u odlicnim smo odnosima, oko mnogo stvari se slazemo, zapravo bio sam na misiji sa njim i Boom bas pre one misije na koju smo se Kain, ti i ja zaputili, misija sa njima je prosla mnogo bolje doduse."

Poslednji komentar je bio vise zadirkivanje nego sto je bio potreban, ali ako je ona mogla njega, mogao je i on nju.

Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu