Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Camp GateDanas u 3:26 pmRiomarindo
Shikijeva kucaDanas u 1:36 pmShiki
Ulica UjedinjenjaDanas u 11:21 amAyato
Sakura Park Juče u 12:21 pmShiki
Camp StreetsJuče u 12:08 pmShiki
Riomarindo vs vatari senjuPet Apr 20, 2018 9:15 pmRiomarindo
Rainova kucaPet Apr 20, 2018 5:45 pmRain
TrgPet Apr 20, 2018 3:38 pmShiki
Darukyna KucaČet Apr 19, 2018 10:30 pmRiomarindo
Homra BarČet Apr 19, 2018 9:07 pmRain
Prijave za Jonin ispite.Čet Apr 19, 2018 9:00 pmBan Aburame
Veterinarska StanicaČet Apr 19, 2018 8:58 pmBan Aburame
Soba br. 1Čet Apr 19, 2018 8:25 pmAquarie
Krov bolniceČet Apr 19, 2018 8:19 pmAquarie
Maruno PecinaSre Apr 18, 2018 8:27 pmBan Aburame
Junova kucaSre Apr 18, 2018 6:48 pmJun
Agano šumaUto Apr 17, 2018 10:36 amBan Aburame
Airimoto SumaUto Apr 17, 2018 10:20 amBan Aburame
Konoha bolnicaUto Apr 17, 2018 1:17 amAquarie
Ulaz u seloUto Apr 17, 2018 12:32 amKain
Prijave za Chunin IspitePon Apr 16, 2018 11:26 pmLastemphion
Ulica AkagawaPon Apr 16, 2018 10:47 pmAquarie

Chat

0

Darukyna Kuca

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Dec 16, 2017 2:14 pm
First topic message reminder :

Njena porodica se proslavila u velikim borbama. Plemici koji bi dali zivot za svoje selo, nindze hrabrog srca. Uvek formalni, umereni u svemu i voljni da pomognu drugima. Njihova kuca, koju su ljudi smatrali za mini dvorac, lezala je na izlazu iz sela.

Uz gusto zbijenu sumu koja ih je okruzivala, mogli su da uzivaju u prirodi. Suma je bila simbol njihovog Senju klana i smatrali su je svojom zastitnom amajlijom, pa su se zato trudili da je prosire i zastite.

Cesto su se ovde odrzavali balovi i prijemi velikih ljudi i zvanicnika. Ljudi iz ove kuce su bili veoma gostoljubivi

Poslednji put izmenio Daruky Hikashi dana Uto Jan 02, 2018 9:18 pm, izmenio ukupno 2 puta

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 01, 2018 4:53 pm
Cuvaj se na putu do kuce!

Razmisljala je da li da krene za njim.

Valjda se malo otreznio... Nego, moram ici da kupim par namirnica! Taman da proverim da li ce on biti dobro. Vidimo se!

Pozdravila se sa bratom i izasla iz kuce. Uputila se ka glavnoj ulici.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 01, 2018 5:42 pm
Raneki je zavrsio sa svojim doruckom i ustao je sa stolice da se pozdravi sa sestrom.

Vidimo se, Daruky.

Rekao je Raneki i odlucio je da ode malo do sume radi treninga.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sre Jan 03, 2018 3:46 am
Raneki je najzad stigao u svoju vilu. Tumarao je hodnicima jedva gledajuci na oci i usao je u svoju sobu. Ne gledajuci sta radi, bacio je svoje stvari na pod i samo se srucio u krevet. Trebalo mu je manje od minuta da zaspi i utone u dubok san.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pet Jan 05, 2018 1:35 am
Raneki je jedva ustao iz kreveta. Nije osecao nista, ni noge, a ni glavu. Uspeo je u svom cilju, postao je chunin, ali se nije toliko dobro osecao oko toga. Osecao se kao da nije ispunio zahteve koje su drugi ocekivali od njega i zbog toga mu nije bilo najbolje. Nevoljno je krenuo da izadje iz kuce idalje delujuci slomljeno. Otvorio je vrata i izasao je teskim koracima iz kuce.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned Jan 07, 2018 11:17 pm
Boa je prolazila spontano pored Ranekieve vile. Vodila je DoMinJuna sa sobom, kao i uvek. Znala je da treba da dodje tu, mada malo kasnije, ali s obzirom na to da nije imala gde da ode, šetala je sa DoMinJunom sve vreme otkako se rastala sa svojom ekipom. Zato je i došla malo ranije kod Ranekia. Idući tako pored kapije, nije bila sigurna kako da nastupi kad vidi Ranekia: bilo joj je glupo što se tako loše pokazala na testu njihovih sposobnosti. Zato je rešila da proba da neprimetno dodje do njega i na taj način bar malo iskupi svoj poraz. Popela se na DoMinJuna koji ju je sa lakoćom prebacio preko ograde. Zapamtila je koji je Ranekiev prozor (objasnio joj je prošli put gde mu je soba a ima super pamćenje) i rekla zmiji da dopuzi do tog prozora. Na svu sreću, ,bio je otvoren. Uskočila je u sobu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned Jan 07, 2018 11:22 pm
(Harukami je bio u blizini Boe,kada je vidio da uskace odlucio je stati ispred kuce i reci Robin da stane,jer mu se cinilo da Boa,ima neka cudna osecanja prema Raneki-u nasem sensei-u)

(Harukami je cekao robin,i promatrao sta se dogadja)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned Jan 07, 2018 11:27 pm
Robin je dosla do Ranekijeve vile. Isla je za Harukamijem i nije obracala paznju ni na njega ni na okolinu. Bila je zadubljena u svoje misli. Samo je stala iza njega i gledala sta ce da bude dalje.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned Jan 07, 2018 11:38 pm
Raneki je lezao u krevetu i video da je neko upao kod njega kroz prozor. Velikom brzinom je poskocio i unervozio se kada ju je video. Pogledao ju je u oci veoma nervozno i izgovarao sledece reci.

St..sta ti ti radis ovde ? Ovo narusava malo moju privatnost...

Rekao je Raneki idalje uspaniceno je gledajuci.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned Jan 07, 2018 11:46 pm
Boi ovo nije palo na pamet. Sada je shvatila da ovo i nije bilo baš okej sa njene strane. I ona se malo unervozila zato što je sama sa njim u sobi. U prvom trenutku nije znala šta da odgovori, a onda joj je sinulo
Izvini Raneki,ali nisam bila sigurna da li će se tvojoj porodici svideti moja zmija. Osim toga... njen izraz lica je postao gorak ono juče.. baš se nisam pokazala.. zato sam rešila da se malo izvežbam u šunjanju, kako ti se čini? hehe sad se nasmejala. Popustila ju je nervoza.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Ned Jan 07, 2018 11:51 pm
-Harukami je idalje bio napolju i glumio majmuna,ali je morao reci Robin da bude tiha.Jer mu se cinlo da nije bas poseobno koncetirana.

Robin stani malo.Cini mi se da su Boa i Raneki u sobi.Sacekacemo pa reagovati !

(Zatim se osmehnuo svojim glupostima).
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 12:01 am
Raneki se vec malo opustio. Setio se da je on sensej i da ne sme da pokazuje ovakvo ponasanje. Pogledao ju je idalje pod malim stresom i progovoorio je sa njom, idalje malo nervozan.

Moji roditelji su mala briga. Sta ti radis ovde uopste ? Ne secam se da sam sazvao tim...

Rekao joj je Raneki gledajuci je.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 12:13 am
Boa je bila zatečena u trenutku: zar nije rekao da treba da dodju svi danas? Ovako može da ispadne svašta.. opet se unervozila i nije znala šta da mu kaže. Zato je rešila da iskoristi svoje glumačke sposobnosti. Uhvatila se za zglob ruke i rekla:
Ustvari, ja sam povredila ruku jučeIskrivila je facu kao da je bol neopisiv Pokušala sam sama da namestim, ali mislim da sam još više povredila. S obzirom na to da ne su me izbacili iz kuće, ja nemam kome da se obratim Malo je zatreptala, pogledala ga molećivo i rekla Ti si mi sensei, mislila sam da bi mi ti možda pomogao Međutim, njena ruka je bila samo blago ogrebana tako da se nadala da se Raneki ne razume mnogo u prelome i te stvari.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 1:03 am
Raneki je gledao u nju krajnickom oka. Nije imao pojma sta ona zeli od njega, ali nije zeleo bas da se stresira time. Naslonio se na zid i prekrstio je ruke gledajuci je neko vreme. Zatim je lagano podigao glavu i gledao ju je pravo u oci.

Zapravo cilj mog jucerasnjeg treninga nije bilo skrivanje ili sunanje nego timski rad. Sto se tice tvoje ruke, nisam neki ekspret u tome zaista. Nikad nisam imao iskustva u medicinskim tehnikama.

Rekao je Raneki idalje je gledajuci u nju cekajuci na njen odgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 1:38 am
Boa je imala povredjenu ruku od pre par meseci: i dalje nije bila ispravljena. Molila se u sebi da će to uspeti da zavara Ranekia dok mu je govorila:
Ma ne treba ti nikakva tehnika, samo nekako da mi namestiš ruku.. nmg da treniram normalno sa ovom rukom Progutala je knedlu i spustila glavu malo dole. Stvarno joj je bilo neprijatno. Pomislila je da bi možda bolje bilo da ode Izvini, izgleda da ti ne prija moje prisustvo, bar sada. A i kako bi, uskočila sam ti u sobu bez najave..iskreno cilj mi je bio da malo podignem sebi samopouzdanje od juče, da se prisetim tehnika šunjanja, ipak smo mi ninje.. ali neki drugi put, bolje da idem sad. Nadala se da je Raneki zaboravio na njenu ruku: mnogo se smorila i nije imala više snage da izmišlja. Šta bi mu rekla ako je pita nešto? Zato je samo lagano spustila glavu ka zemlji i rekla Izvinjavam se i počela da se okreće ka vratima.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 1:53 am
Raneki je primetio da se smorila nakon ovoga. Bilo mu je jako krivo i ispitivao je sebe vise puta gde je pogresio. Mozda nije znao medicinske tehnike, ali je odlucio da ce joj pomoci iako nema pojma sta radi. Raneki joj je prisao i uhvatio ju je za ruku. Poceo je da joj analizira ruku neko vreme pokusavajuci da uoci povredu, medjutim nista nije primecivao. Podigao je glavu polako gore i gledao ju je direktno u oci. Bio je jako blizu nje, bili su udaljeni samo par milimetara. Raneki ju je posmatrao veoma koncetrisano.

Ruka ti izgleda nije povredjena...Da li si uredu ?

Upitao ju je Raneki dok su mu siske pale preko jednog oka.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:00 am
Dosavsi do kapije svoje kuce, ugledala je dve mladje osobe.

Umm zdravo! Treba li vam nesto?

Upitala ih je sa blagim osmehom. Bili su joj sumnjivi, ali mozda su bili prijatelji njenog brata.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:03 am
Malo se trgla kad joj je uhvatio ruku: nije očekivala da će da oseti tako nešto kada je on uzme za ruku. Osim toga, provalio jeda nije povredjena. Bio je previše blizu, bila je smorena, nije mogla više da laže. Inače Boa ne može da podnese da je neko laže i da ona laže nekoga, a sada je shvatila da je sa Ranekiem to još nepodnošljivije. Njegova blizina ju je hipnotisala. Podigla je glavu i pogledala ga u oči, i tada je shvatila šta je bilo sa njom svih ovih dana: ovaj banalan dogadjaj otkrio joj je ono što sati razmišljanja nisu mogli: njoj se svidja Raneki. Veoma joj se svidja. I nalazeći se tako blizu njemu, nije mogla da progovori ništa osim:
Izvini, izmislila sam za ruku. Želela sam tebe da vidim..
Ne bi ovo rekla da je bila pri čistoj svesti, ali njegova blizina je bila nepodnošljiva. Nije mogla da ga laže više.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:16 am
Robin je videla devojku koja se priblizavala Ranekijevoj kuci. Kako je od ranije znala da on ima sestru, pretpostavila je da je to ona.
-Hm, mi cekamo jednu odvaznu damu koja je usla kroz prozor u ovu kucu, nismo hteli da joj smetamo pa smo resili ovde da je sacekamo. Inace, ja sam Robin.
Dok je to pricala nabacila je slab osmeh.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:17 am
Raneki se na trenutak zamislio i pokusavao da smisli sta bi mogao da bude njen razlog da ga vidi. Predpostavio je da je prosto zelela da ga vidi zbog neke misije ili nesto slicno. Ipak joj je on bio sensej. Gledao ju je nepomicno jos neko vreme pokusavajuci da analizira sta ona upravo ima na umu i sta ona to smislja sada. Mogao je duboko u sebi da oseti nova osecanja, koja su bila duboko u njemu i koja nije zeleo da pokaze i koje je pokusavao maksimalno da prikrije. Pogledao ju je opet u oci. Ovoga puta je njegov pogled bio nesto drugo, taj pogled nije mogao da se opise recima. Raneki je nakon nekog vremena konacno progovorio.

Mene ? Pa, uredu tu sam. Slobodno reci sta ti treba.

Rekao je Raneki ove reci veoma stalozeno i polako. Iako je donekle nagadjao njene namere, one su za njega idalje bile veoma cudne i nije zeleo da srlja u prerani zakljucak. Samo je nastavio da joj drzi ruku i gleda je. Bez ikakvih narednih reci.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:27 am
Drago mi je Robin, ja sam Daruky!

Sada joj je vec pruzila veci osmeh. Bilo joj je drago sto je upoznala nekoga, pogotovo sto je to bila devojka njenih godina. Oduvek je mastala da ima dobru drugaricu, ali nikada nije imala prilike za ostvarenje te zelje, jer su njeni roditelji bili strogi i branili njoj da se druzi sa raznim ljudima.

Izvini, ali sta ta osoba radi unutra? Da niste vi mozda prijatelji moga brata?

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:30 am
Boa nikada nije volela muškarce jer su joj se neprestano udvarali i postajali su dosadni, što je dovelo do toga da joj se niko ne svidja. Zato sada nije mogla da iskontroliše osećanja, koja su je razarala poput oluje. Jedva da je čula Ranekia dok je pričao. Usresredila se na njegovu blizinu. Svakom sekundom sve više je osećala šta zapravo oseća. To je postajalo jasno kao dan i jedino preostalo pitanje glasilo je kako da živi sa tim osećajem? Izgleda da je Boa u ljubavi veoma strasna, nije to mogla da otkrije do ovog momenta. Ali sada, kada joj se desilo nešto ovako, ona shvata da ne može da živi sa takvim osećanjem. Raneki ju je pitao šta joj treba, i ona je odmah znala odgovor. Bez ikakve sumnje, treba joj on. Nikada nije bila toliko nesvesna onoga što radi dok je šapatom govorila:
Da kažem šta mi treba? Rekla sam da sam došla ovde zbog tebe. Mislim da bi to moglo da znači da mi trebaš upravo ti...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:37 am
Daruky joj se odmah ucinila kao iskrena osoba, nekako se iskreno smejala. Nije mnogo osoba upoznala od kada je dosla u ovaj kamp tako da joj je prijalo novo upoznavanje.
-Hm..bas prijatelji ne bih rekla, on nam je vise nesto kao sensei. Iskreno nemam predstavu sta radi unutra, ali Harukami (tad pokaza na lika koji je stajao pored) ima neke zanimljive teorije. Uglavnom,ti zivis zajedno sa bratom?
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:42 am
Paa... Recimo da zivim od skoro...

Tada se csetila da je zelela da poprica sa bratom i proveri kakva je osoba i da li mu nakon svega ipak moze verovati.

Hej, udjite unutra! Nemojte tu da stojite bezveze, skuvacu vam caj.

Mahnuvsi im rukom kako bi posli za njom, uputila se ka ulaznim vratima.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:48 am
Robin je klimnula glavom.
-Hvala, dobra ideja.
Krenula je za njom. Nadala se da joj nece pasti na pamet da udje u bratovu sobu. Pokazala je Harukamiju da krene za njima.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 08, 2018 2:49 am
Ranekieve predhnodne sumnje su se ovoga puta povecale. Ovoga puta je vec mogao da vidi sta ona razmislja i sta misli, medjutim nije znao sta uopste da kaze na sve ovo. Sve je to njemu delovalo jako strano i prosto nije znao kako da reaguje. Odlucio je da se ponasa normalno i glupo i da se pravi da on ne zna o cemu ona prica. Mozda cak i nije mislila na to, mozda je mislila na nesto potpuno deseto, ali Raneki je duboko u sebi znao pravu istinu. Samo se lagano osmehnuo i pogledao ju je u oci.

Dobro rekao sam da sam ti na uzluzi. Ako ti trebam ja, tu sam. Medjutim nisam bas siguran oko cega ti trebam, tako da mi trebas to malo pojasniti.

Rekao je Raneki idalje se osmehujuci. Znao je da su gluposti sve ovo sto on prica, ali situacija je prosto bila takva. Raneki je uvek bio hladnokrvan, medjutim u ovoj sitaciji to nije mogao da upotrebljava.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu