Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Kazukieva kuca

taj Pet Sep 20, 2019 2:50 am
Kazuki
Kazuki
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

ovoa je kazukieva nova kuca koja se nalazi na maymiu selu i jako je lepo kao i kul.

Kazukieva kuca - Page 2 1480520-bigthumbnail
https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/002/414/762/large/rie-grindall-00-day.jpg
Kazukieva kuca - Page 2 4b2a3aaeeb91618d0c07ba35a5b0d52f770fc0a1_2_690x407

ima svoju veliki hodnik koji se sastoji od dnevnog boravka gde u slobodno vreme tu provodi a naravno i tu je velika kuhinja koja ima veliki prostor tako da Kazuki moze uzivati.

Reci: 91

Reci: 120

taj Pet Sep 20, 2019 7:13 pm
Sargon
Sargon
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Popio je pivo i vodu, tačnije ono malo što je ostalo i potom je ustao i rekao Kazukiu.

Ima nešto bolje, hajdemo.

Onda se uputi ka hodniku i kada je izašao iz dnevne sobe i u hodnik stigao sa čiviluka je uzeo svoj kaput i izašao.

Pasivne:

#card301 #card226 #card227 #card139
taj Pet Sep 20, 2019 7:15 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iznenadio se potpuno kada je rekao da ima nesto bolje zacudilo ga je to a zatim je shvatio sta je zeleo time da kaze,mozda nesto sto ja ne znam ili mozda znam ipak je odlucio da odu zajedno.uzevsi svoju jaknu Kazuki je krenuo iz kuce ponovo nakon dnevngog boravka kome je odmarao.

Pa idemo konacno.

Dela su dela,reci su izgovori,zivot shinobija je nemoralan:

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 5:14 am
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mogao je konacno stici cak i ako je tada otkljucao svoja vrata i bilo udobno kao kod svoje kuce,zakljucajuci za sobom otisao je u svoju sobu sto bi nakon toga gledao kroz prozor a potom toga je poceo zaspati i ako su ti dani prolazili kao i taj dan da je bilo udobno u krevetu tonuo je u san.

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 4:26 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shizune se premišlja da li da kucne, u času kada se našla ispred nečije kuće. Bilo joj je neprijatno, ali za svoje dobro morala je pokušati. Razmišljala je o tome ko bi se mogao naći u toj kući. Da li je u pitanju neka velika porodica ili možda samo još jedna usamljena individua poput nje. Pokušala je da zakuca još jednom, ovaj put malo jače. Divila se spoljašnjosti kuće, dok je čekala ispred, da joj vlasnik otvori.
taj Sub Sep 21, 2019 4:49 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U svetu sna koji je dovelo nemir da do toga da usred noci neko kuca,ta osoba koju nije znao koja je ta ipak je ostao par minuta,kroz prozor je kasno video ali je Kazuki ipak otisao do vrata,kad je otvorio video je jednu devojku bese izgledala mladje kao i gradje te pocne da se nasali.

Zdravo,dali si se izgubila devojcice.

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 4:50 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Godine dečka koji joj tvori vrata nije mogla pogoditi. Pitaće ga to, ali ne odmah. Nasmejala se nakon što je čula da je on oslovio sa devojčice, predpostavljajući verovatno da je tnatno mlađa.
Crni oblaci su sporo uzurpirali nebo, povremno zastavši kako bi mogli da pruže jak i munjevit zvuk nebom.
Zemlja na ovom mestu je bila stabilna, sa mekim tlom kako se samo požeti može. Činilo se da se nikakve bitke ni nemiri ovde nisu dešavali.
Vlasnik mesta je i dalje stajao na vratima.
Nakon što joj je postavio pitanje, činilo joj se kao da je večnost prošla pre nego što se usmelila da mu se približi za još koji korak.
Otvorila je usta u potrazi za pravim rečima odnosno odgovoru, koje mu je htela uputiti.
„Ko si ti?“ upita radoznalim šapatom dok je pokušavala da održi svoje umorne, istrenirane noge na jednom mestu. Na kraju je umor odao i devojka je kolabirala, padajući mu pred noge, poput neke vreće. Njene oči bile su skroz zatvorene a disanje usporeno. Prašina sa poda je već počela da se lepi na njene gole podkolenice, a hladnoća sa tla je prelazila na njeno usnulo telo.
taj Sub Sep 21, 2019 4:53 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogled koji je bio i dalje usmeren na nju nikad nije video devojcicu koja je odlutala,navikavajuci se gledati na njene oci kako su reagovale,sirenje zenica a potom zvuci tla koji skripi,zujalo ga je u usima nek vreme kada je cuo zvuk munje.Pre ego sto je progovorio uhvatio je devojcicu koja je pocela padati,njene zadnje pogled u ocima je bio nesvest.Prasina je bila i izlazila,zatvorio je vrata a zatim je poceo nositi do dnevne sobe i ostavio na kaucu kako bi uzeo krpu i flasu hladne vode i stavio na glavu kako bi se brze probudila.

Kazuki se zovem,nadam se da si budna.

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 4:54 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio joj je dovoljan kauč i mokar peškir kako bi došla k sebi. Otvorila je oči i ugledala mušku siluetu. Pomislila je prvo na oca i staratelja, ali nije bio ni jedan od njih dvoje. Pokušala je da se doseti kako je dospela tu.
„Budna sam.“ Promrmljala je promuklim glasom, očima istaživavši predmete oko sebe, usput se držeći za naslon kauča, kako se opet ne bi zanesvestila. Sve je bilo uredno složeno u ovoj kući i na svom mestu. Bila je skeptična kako ovako mlad mladić sam to održava.
taj Sub Sep 21, 2019 4:56 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cinilo se kao da je neko vreme prolazilo uz to kad je poceo gledati nebo kroz prozor i dalje je bilo mracno za bilo sta.okrenuvsi glavu ka nju shvateci da se ona ubrzo probudila iz njenog sna,lako mi delovala kao obicna devojcica ali i sposobnu da ona ustaje nakon svega ovoga.Kako je stojala tako je i sklonio flasu vode na sto a zatim je upitao jer je znao da nije obicna.

A ko si ti,nisi obicna devojcica zar ne?

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 4:56 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Devojka se podigla na noge lagane pokušajući da pronađe ulazna vrata, znajući da će joj sam izlazak odatle biti poprilično težak jer je istrošila svu moguću enegriju tamo na polju.
“Moram da krenem.” Zagunđa, ignorišući bol koji je strujao njenim telom.
Morala je da se vrati kući zabrinutim starateljima.
taj Sub Sep 21, 2019 4:59 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije hteo vise da se mesa i ako joj je video kako joj stanje samo je pogledao da li ce uskoro da padne kao i onaj minut kad juj e drzao,mada otela se kontroli kada je rekla da mora da ode,verovajuci da je iz bogate porodice dok za drugo nista nije znao,potrcajuci iza nje a zatim je stao ne dopustajuci da ode,zadihajuci rece.

Mislis da cu te pustiti da odes ovakva ranjiva kao ratnik,nema sanse da odes mogu te odvesti,ali i treba ti jos i energija.

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 4:59 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

“Jel to pada kiša?” Shizue ga glasno upita, šetkajući se po njegovoj kući.
Nije joj bilo logično da se vreme tako narogušilo, s obzirom na to da je ceo dan bio jako lep i sunčan. Što se nje tiče, vreme je uvek moglo biti narogušeno s oblacima koji izbacuju moćnu kišu kako bi sprala sve ulice i ostala mesta na otvorenom. Volela je prirodu i sve vezano za nju, ali ju je iz ovih misli izvukao stanar ove kuće, koji je odisao nekom sigurnošču, što je mogla da zaključi na osnovu samouverenog tona kojim joj se obraćao.
taj Sub Sep 21, 2019 5:01 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naravno da pada.

zbunjeno je mogao videti da tek tako brzo padala kisa ni ziv covek sa ulice nije bio tu a kamoli ista drugo.Devojcica je i dalje bila tu nije znao kako da joj ugodi da se odmori,i sam se zapitao da li je ikad takva situacija bila kod njega i ako znajuci da nije,vetar je duvao a list koji se nasao je bio tu kad je otvorio vrata,kesten.

Zelis li nesto jesti?

obracao joj se.

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 5:03 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

“Ne osećam se dobro” Shizune mu je rekla “Šta mi se desilo?” bacila je jedan pogled ka prozoru, pre nego što je napravila korak ka Kazukiju. Dok ga je gledala u oči, nastavila je da priča. “Izgubila sam se i jako cenim i zahvaljujem ti što si mi pomogao. Spasio si me. Mogao si da me ostaviš tako ili povrediš, ali nisi. Dugujem ti. Nadam se da bih mogla da ti se odužim tako što bi te odvela negde na ručak recimo? Šta kažeš? Ja živim tu, relativno blizu. Umorila sam se tu dok sam trenirala na nekom polju na koje sam naišla.. Preko mi je bio potreban odmor, al dok sam to osetila..” a onda zaćuta. Kao da se zaledila, zaustaviši svoju priču i nastavići da zuri u Kazukija čije su oči bile pokrivene sa par pramenova njegove kose.

Kazukieva kuca - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTuE_WXYdQR-NKIH7_Qm8S4AF_ufJQyGXwdR-qDN9bh25TQW9y_
taj Sub Sep 21, 2019 9:41 pm
Kazuki
Kazuki
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kazukieva kuca - Page 2 Tumblr_ov7b8uYGfQ1vy2tgqo8_250

Na rucak?bilo bi dobro ali po ovakvom vremenu koji je lose nebi trebalo sad,ali cenim tvoju ponudu devojcice.

prisecao se trenutka kada se setio za trening polje,pogledala ga je onim pogledom kao onim koji ga nikada ga tako nije gledao ni jedan covek,iskrenost deteta se ukazala u licu kada mu se obratila i ako je bila onesvescena,nije dalje znao sta sa njom da radi pogotovo kada ime jos nije saznao.gledali su se tako par minuta da bi je malo bolje analizirao,njene svetle plave oci su joj jos vise svetlele pod oluje koja je bila barem se nadao da su plave.i ako obicno bi nesto rekao ali je Kazuki cekao da vidi sta je njen sledeci korak da li ce mozda ostati ili pokusavati da bezi.

Hmm.

#card226 #card653

taj Sub Sep 21, 2019 10:45 pm
Shizue
Shizue
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shizune je pomislila kako bi možda trebala da je otišla u bolnicu. Mogla je i prespavati tamo, na jednom od onih knjihovih neudobnih bolničkih kreveta. A možda bi j zadržali i više dana. Videlo se da joj je preko potreban odmor. Nije kao da je noćno partijanje sa prijateljima sprečavalo da ga sebi obezbedi, baš suprotno, uvek je vešto izbegavala takve stvari. Nije da Shizue nije volela ćakulanje u vezi momaka ili saznanje novosti i tračeve iz kraja iz navodno najpouzdanijih izvora, ali kako je žurila da unapredi svoje ninja veštine, težila ka tome da polaže ispite i napokon dobije svoj team, njen spisak obaveza je već bio dovoljno ispunjen.
Jedini zvuk koji se sada čuo bio je onaj koji je pravila kukica na satu koji je bio zakačen na zidu, i došla je do zaključka da je ovo bilo baš dobro vreme da mlada devojka poput nje napusti nepoznatu kuću i ostavi nepotnatog dečka na miru. Ali nije bilo tako. Kiša neće prestati da pada još satima, a sve dok traje ona ne može otići kući, ne može da se istušira u svom malenom kupatilu i ne može da legne na vreme i odspava minimum 12 sati. Ukoliko bi Buda bio i milostiv, niko je ne bi ni probudio ujutru kucanjem na vrata njene sobe. Ti vražji ranoranioci (njeni staraoci) kada da nikako da nauče, bez obzira na to što ih je kažnjavala bacajući stvari na njih dok god ne izađu iz njene sobe, a stvari ostanu da leže na podu, nakon što pogode zid njene sobe.

„Potrebna mi je kafa“ naročito bleda mlada devojka je promrmljala više sebi dok je stezala ruke oko sebe. Stajati beskorisno na sred prostorije definitivno nije bila njena omiljena stvar, ali kada se na to doda i neugodna tišina to stvari čini još gorima, a nije želela da bude loše društvo. A kada bi Shizune bila iskrena prema sebi, mogla bi priznati da bi radije potrošila vreme u tišini i ne radeći ništa nego u nekoj ubilačkoj misiji, gde bi gledala smrt, gubitak i bol u očima svojih saboraca.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu