Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Rosinanteov stan

taj Čet Sep 05, 2019 4:43 pm
Donquixote Rosinante
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle dalekog putovanja vratio sam se kuci. Ovaj moj stan i nije nesto posebno, ima dnevni sobu, kuhinju, spavavu sobu i ono najvaznije, WC. WC je najvazniji iz mnogo razloga, posto mnogo se*em ja dosta vremena provodim u WC-u. Tamo se tusiram i perem zube i tako dalje. Imam spavacu sobu koja nije nesto velika ali dovro me sluzi.

https://i.servimg.com/u/f79/20/11/02/42/63326510.jpg" alt="" />

Posto sam veoma umoran moram da idem da spavam. Ali ja necu spavati jer sam jak i izdrzljiv. Mozda imaju neku kafanicu ovde, ipak nisam bio neko vreme.

Reci: 99

Reci: 129

taj Čet Sep 05, 2019 4:57 pm
Donquixote Rosinante
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odluka je pala, idem napolje da nadjem nekog lika da ga smaram jer mi je dosadno. Svakako mozda odem i u ndku kafanicu na rakiju. Otom potom. Polako sam poceo da vadim stvari iz kofera, ipak ne mogu da idrm ovako obucen. U kafani imas normalnije ljude nego na ulici. Tamo mogu da nadjem neku osobu koja je normalna, dok na ulici samo budale. Obukao sam, zatim obuo i otisao u WC, ipak je to najvaznija obaveza. Nakon sto sam zavrsio u WC-u krenuo sam napolje. Ipak sam se vratio jer nisam oprao ruke. Zatim pravo kroz vrata i u grad.

I'll die smiling! Because if you ever think of me in the future, I want you to remember me smiling.
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu