Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Leko genin ispitiDanas u 4:43 amLeko
Camp GateDanas u 3:18 amLeko
Konoha bolnicaDanas u 2:59 amLeko
Ulaz u seloDanas u 2:47 amLeko
Kafic GamoDanas u 12:59 amHarukami
Gostionica OmoriDanas u 12:14 amAtsuko
Camp streetsDanas u 12:09 amShunichi
TrgJuče u 11:56 pmShunichi
TrgJuče u 11:55 pmShunichi
Ulica AkagawaJuče u 8:21 pmIllumi
Yashirouva kucaJuče u 7:14 pmLeko
Sakura ParkJuče u 7:08 pmYoshirou
Lekova kucaJuče u 6:31 pmLeko

Pecina Halali i jezero Osku

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 8:45 pm

Prastaro napusteno mesto.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 8:56 pm
Lakse je nego sto sam planirao. Tupi zvuci cekica su odzvanjali pecinama pomesani prskanjem vodopada. Kako je prilazio behu sve jasniji i jasniji. Na trenutak prestadose. Stao sam i ja. Blago trnjenje u nogi. 

Zna da sam tu.

Kako sam se priblizio neka tenzija me je stegla u grudima. 

Potreban si mi starče. Pojavi se. 

Osećao je njegovu chakru unutar pecine, bio je spreman za odbranu i eventualni kontra napad.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 8:59 pm
~ Kovanje se culo u pozadini. Znao je ko je tu i nije odgovaro. Cekao je njegov sledeci potez. Verovatno i nije mogao da ga pobedi ali opet nije mogao ni umreti. Zbog toga osmeh mu je krasio lice, osmeh i uzarena svetlost ostrice koju je kovao.

Udji, pomislio je. Da vidimo sta ces. Nasmesio se i malo je nesvesno ubrzao kovanje.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 9:05 pm
Jesi me cuo, dosao sam!

Prokleti polumrtvi deda..Ako ga ubijem nije moja krivica. Ogromnom brzinom nestao sam i pojavio sam se na samo ulazu u pecinu.

Prokletsvo, pobegao je. 

Dzabe ti je dekice, slomicu ti kicmu kada te stignem. 

Misija mu je bila da pronadje potplati ili u negativnom slucaju neutralise metu. Morao je to uraditi Ali izgubio ga je iz vida. Nije ga ni video ni osecao. Nije mu bilo jasno sta se desava i spremao se da se oslobodi zamke ako je to uopste bila zamka.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 9:10 pm
Ti decko imas problema.  

~Rekao je ulazeci iz sobe dok je na telu imao samo donji veš. U pecine nema ljudi plus u ovoj kovacnici temperatura je bolesno velika. 

Sta oćete od mene više, gubite se odavde. 

~Nije zeleo vise poslovati sa takvom organizacijom. Vratio je svom kovanju i poceo jako udarati u mac cekajuci odgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 9:16 pm

Nasmejao sam se kada sam ga video. Ta kosa i dedovsko telo. Ignorisao sam cinjenicu da je polu go i presao sam odmah na stvar.

Izvadivsi skrol koji mi bese iza ogrtaca rekao sam:

Ovo je poslednja stvar sto Lord Kisai trazi od tebe. Imas godinu dana da ih napravis. Bacio sam mu je skrol koji se pljeskom zalepio za njegovu znojavu saku. 

Odlazim. Ako ne napravis to, znas sta ce se desiti. Sa zavrsenim recima u njegovim ocima moje telo je iscezlo.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Dec 14, 2017 9:19 pm
~Besnela ga je cinjenica da ga mora poslusati zbog tog prokletog Kisaia. Kada je Zacui otisao otvorio skrol i pogledao nacrte. 

7 maceva za godinu dana, ovo ce biti tesko. Kako je to rekao otisao je u dublje u pecine i odvadio neko specijalno parce stene. Ostao je da ga kuje cele noci, i tako jos dugo. Dugo.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Jan 15, 2018 10:25 pm
Jesi siguran da je ovde ? 

- Ne..?! Rekao sam vam da je u ovim planinama, ali on moze biti bilo gde...

Zahvaljujem. 

peške cu nastaviti, doda u sebi i izadje iz camca. Kako ce se vratiti bog sveti zna, al bitno je da je dosao. Kisa je padala i pucketala od njegov metalni kisobran cas u nekom divljem i crnom pljusku, cas u nekom neznom ritmu i miru. Taj vetric koji je duvao sa njom bese zasluzan sto su mu noge manje vise gola voda. Usavsi u sumu stvari su postale jos gore. Direktnog pljuska nije bilo, ali je vetar prskao vodu sa svih grana ovoga sveta kako se cinilo Kinu direktno po njegovom crnom odelu. Iako je bilo takvo nevreme za neko cudo nije bilo magle koja je tako cesta u ovom mestu. 

Psovao je uz sibajeve palmi i vetra i da je smeo razorio bi pola te proklete sume. Negde u podne, kameni put se nazirao i ulazi u pecine. Taj srecni izdah kojim je prestala njegova patnja kada je usao. Kisobran se vratio u oblik katane i nastavio je potom ka unutrasnjosti. Bele svetlucave svetle reflektovale su skoro svu svetlost iznutra pa i nije bilo toliko mracno. Kako ce se lepo bez baklje provesti.

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card538 #card96 #card535

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Jan 15, 2018 10:56 pm
~Udarac po udarac pravio je maceve godinu dana.Znoj ga je oblio.
Njegovo staro,ali zivahno telo, je vec bilo vlazno,cureo je.
Dahtao je pri svakoj varnici koja bi se pojavila pri udaru. Pecina je pravila eho,dovoljno glasan da bi i mrtve probudio.
Kisa koja je padala napolju je prigusivala taj zvuk svojim pljuskom.
Ipak cim bi se dublje zaslo tu bi bilo prisustvo zvonjave maceva i cekica.

Konacno,zavrsio je.Poslednji mac bese gotov te ga postavi pored ostalih. Blestali su svojim mocnim sjajem.
Njegova najbolja kreacija do sada.Ali pak i najopasnija.
Sve je uradio tacno po uputstvima.Stegao je pesnicu i podigao u vis ruke odahnuvsi.

Konacno !

~Taman kada to viknuo osetio je da se neko priblizava.Odmah mu na pamet pade prokletnik iz Zenkaija.
Mada nije mu se cinilo kao da je on u pitanju. Obrisao je znoj sa cela svojom jos znojavijom rukom.
Okrenuo se i cekao siluetu koja se priblizavala.Smrdeo je na trulez.Michael,ne silueta.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Jan 15, 2018 11:14 pm
Levica na macu, desna u besnom ludom klimaju dok je isao kamenim neravnim putem. Ulaz u nesto sto bi se moglo nazvati prostorija se video u daljini. Culo se kucanje i buka i stao je potom negde na 20 metara od ulaza. Ko zna kakve je sve zamke napravio ludi starac, bolje glavu sacuvati i chakre ustedeti.

Kohara-san. Mogu li razgovarati sa vama ? 

Ako ste vi unutra uopste..Dodao je sebi u bradu cekajuci odgovor. Glas mu je i dalje odzvanjao pecinom i sustanje nekih vodopada u urlanje u supljina koje su sisale vodu culo se negde u dubini. Kroz price koje je nacuo (ispostavilo se da kada si kage informacije dosta lakse stizu do tebe) ova osoba je usko povezana sa Zenkaiem, organizacijom koju je Kin odlucio istraziti. Jedino sto je cuo behu strasne price, jedino sta je znao jeste da zele drugaciji svetski poredak, jedino u sta je verovao je da su vrlo opasni po ovaj svet. Sada je mogao iskoristit svoje vestine istrazizelja i ubice zajedno sa pristupom informacija kage nivoa i saznati nesto razlicito od "Oni su smrt. Oni su opasni".

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Uto Jan 16, 2018 12:58 pm
Neki mek muski glas, o boze sto je mrzio takve jadnike. Oruzje je okacio na najlepsem svom zidu sa osmehom, zaista ponosan na svih sedam. Potom se okrenuo u besu predpostavljajuci da je zbog njih novi momak ovde.

Ko si ti debilčiću i kako si dospeo ovde ?

Uz uzdah umoran malo, seo je i naslonio se sa nekim bledim smeskom po kojem se videlo da su mu se smucili ljudi koji koriste njegove sposobnosti za svoju korist. Od mladosti kada je bio najpoznatiji kovac u svetu pa do crnih ratnih dana kada je jedan Otsutsuki promenio sve, nista se nije promenilo. Smucilo mu se. 

Nekoliko sekundi slusajuci njegov odgovor ustao je i stao u vodopad koji je sprao sve zivo sa njega.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Uto Jan 16, 2018 6:00 pm
Pruzio je korak nakon njegovog glasa i usao u prostoriji. Prizor golog misicavog dede mu verovatno dok je veka nece izaci iz glave i svom to blago slogu ukocio se u poluosmehu ne znajuci sta da kaze. Ko bi ocekivao da na kraju sveta sedi goli grmalj stoji u vodopadu i ispira se bas kada je Kin naisao tu.

Ja sam.
Zastao je ni ne secajuci se imena na trenutak. Kin. Dosao sam da razgovaram.

Malo se uobiljio i gledao ga je u facu koja se jedva videla po vodom i kapljicama koje su strcale svuda oko njega. Nije se okretao po prostoriji, makar ne jos.

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Uto Jan 16, 2018 6:34 pm
~Osvezivsi se hladnom, izvorskom vodom napravio je par koraka izvan vodopada te odmerio coveka.
Gledao ga je. Kako ga je pronasao.Zasto. Nije imao odgovor,ali verovao je da ce upravo saznati.
Kin mu ne bese poznato ime,retko kada je izlazio iz svoje pecine.
Pa moglo bi se reci da nije upucen u desavanja spoljnog prljavog sveta.

Tvoje ime mi bas i ne znaci mnogo.Odakle si,kako si nasao ovo mesto.
Nemam vremena za razgovore,ocekujem...

~Zastao je na trenutak te nastavio.

Nekoga.

~Sacekao je da cuje sa kim ima "cast" da porazgovara posle toliko vremena. Da nije opet neki ucenjivac pitao se.
Slusao je pomno ostatak razgovora cuteci dok ovaj nije zavrsio.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Uto Jan 16, 2018 11:50 pm
Ja sam jos jedan bedan ninja Jiton klana, ne vešt kao vi Kohara-san.

Momentalno je odgovorio gledajuci ga ozbiljno. Persiranje je zadrzao da bi ukazao postovanje, tonalitet je bio jasan i govorio je da sedi ninja pred njim poklekne pred jacim.

Ovde sam da mi prenesete sve informacije o organizaciji Zenkai koje posedujete, bilo kojom potrebnom merom. 

Ruka kojom je izgestikulirao njegovu prvu recenicu nasla je svoje mesto na drski njegove katane. Misici u njoj behu zategnuti, tanak osmeh na Kinovom licu bio je ociglegna potvrda toga. 

Hodate ovim svetom vec koliko, 80 godina ? Mozda je vreme da malo odmorite. 

Mozda je bio dobrocudni kage u selu, mozda je pustio devojku koju je voleo da prezivi njegovu ostricu 3 puta ali na boristu Kin je bio i ostao ubica koji nece gledati prepreku da dodje do informacija.

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Sre Jan 17, 2018 7:45 pm
~Nije znao da se Jiton klan prosirio toliko.Gledao ga je mrko dok je pricao.
Cuvsi da zeli informacije znao je sta to znaci.Ovo ce biti najverovatnije njegov poslednji dan u zivotu.
Ionako mu se izgubio broj godina,vec je odavno prestao da broji.
Smeh mu je odzvanjao u glavi,ali ozbiljna faca se nije sklonila sa lica.
Otisao je da pristavi caj,poprilicno nesmotreno,ali smatrao je da mac nece biti povucen pre toga.

Rekao ti ili ne moja glava nece ostati na svome telu to je sigurno.

~Napravio je malo pauzu nakon recenice te se okrete i pogleda Kina u oci.

Hajde sedi. ~Jos jedna pauza dok je gutao knedlu u grlu,jeza ga je uhvatila na samu pomisao o toj uzasnoj organizaciji.

Njihov lider je jedan veoma,veoma opasan covek. Sa njim se ne treba kaciti. Ne...
Njega ne treba cak ni pogledati...pogotovo ne u oci...
Sin Indre Otsutsukija. Geni samog djavola moglo bi se reci...
Cak i da ti ne okoncas mene ovde zna se ko bi. Nemoj raditi nista ludo mali...

~Nasmejao mu se u lice iako bese veoma ozbiljan onim sto je govorio.Znao je veoma dobro kakvi su ovi demoni...
Nije zeleo da mladi shinobi koji je sedeo pred njim izgine zbog suludih ideja.
Nadao se da barem ima malo mozga u glavi i da se nece mesati u prljava posla.
Nastavio je pricu i o ostalim clanovima,barem za one koje je znao, dok je sipao caj obojici i pijuckao vec uveliko.

Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Sre Jan 17, 2018 10:24 pm
Cudno je bilo da osoba koja izgleda tako snazno gubi dah i guta knedle od necega. Kin je seo, slusao i pratio njegove reci. 

Otsutsuki. Izumrli klan. Svuda, gde krenem da kopam, dublje cinjenice, poreklo sveta, bica i chakre uvek na kraju izadje Otsutsuki. Nakon smrti sagea, sve ode u tri lepe.

Cekao je caj kojem se i obradovao nakon oluje koja ga je nagrdila napolju. U pecini bese hladnjikavo, ali u poredjenju sa golim dedom ispred njega koji nije imao odece (to ga je i grijalo) Kinu je bilo super.

Zacutao je i pogledao. Zasto se toliko plasis tog vodje. Koji je problem sa njim ? Toliko je mocan da legendarni kovac proslog doba strepi ?

Uzdrahnuo je i uzeo solju caja da sipa. Smesno koliko je Kin bio naizgled naivan. Nije ni trenutku razmisljao da li da pije ili ne, jel otrovan ili ne. Direktno bez obaziranja poceo je pije i zaista pored Pelinkovca caj mu bese omiljeno pice.

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 18, 2018 9:08 pm
Ne strepim. Oni koji se boje smrti strepe, oni koji znaju da ce umreti, cekaju. 

Pio je caj pomalo zivahno, na sebi noseci samo kratke bele gace. Popio je dve soljice, metalne i dosipao jos.

On je demon,besmrtno bice koje kontrolise vreme i prostor. Sada prenosim price i glasine, ali shvatas poentu. Predpostavljam da je postao pretnja po Shinrai i zato si dosao ?

Pogledao ga je ocima usijanim pod belim usedelim obrvama. Misici i telo mu se bese osusilo od vode, oganj i metal topljeni i dalje su sevali u uglu. Bljesak poneko zara i sevak varnice bi im bljeskala po licima i slikala ih u narandzasto, tu u mraku pored vode, vatre i povetarca sa nekim mekim, mirnim osvetljenjem izgledalo je kao da razgovaraju pogledom, a ne recima. Kohara koji nije razgovarao sa nekim vise od 4 meseca osetio se prijatnu ne videvsi opasnost u Morimoto Kinu, prvom ninji Shinrai kampa.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 18, 2018 9:20 pm
Rekao si da ne znas ko sam.

Zanemario je price na trenutak, jer.. pa bile su samo price i nagadjanja. Njegovo poznavanje Kinovog porekla ga je zainteresovalo te je tako promenio temu odmah. Ispio je caj i dao je sebi za pravo da dospe jos. Izgleda da su oba voleli caj. 

Kin kako ga je posmatrao konacno iza njega je primetio i njegovo umece, skovani, uglacani poredjani. 7 oruzja bese okaceno na zidu iznad peci koji su pojeli u trenutku Kinovu svest i pricu. Osmehnuo se samo zadivljen kreacijama i vratio se razgovoru. 

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 18, 2018 9:36 pm
Nisam rekao da ne znam ko si. Rekao sam da mi tvoje ime ne znaci mnogo. Znam sve o tebi Kin ili Kine kako god da ti tepaju. Sekac, ubica i verovatno najjaci korisnik Jiton vestina u postojanju. Da ti ne lizem gu**cu vise tvoje ime se proculo tokom borbi Kaguya klana. 

Ustao je i presao za njegovo mesto pored ognja uzimajuci tezak metalni cekic u ruke. Ponasao se kao da Kin nije ni dosao i zapoceo udaranje cekicem u svetlecem metalu pod njim.

Jel ti treba jos nesto ?

Ne gledajuci ga tupo je ukazivao da je vreme da ide i da mu je rekao sve sto zna.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 18, 2018 9:55 pm
Ne odazivam se vise na te nadimke dekice. 

Nasmejao se blago i prisetio se nekih, krvavijih, crnjih dana. Proslost se ne moze izmeniti. 

Ako je to sve sto znas o njima, onda ne, zahvaljujem.

Ustao je i odeca mokra u tih 10 minuta pricice cutanja i kuvanja caja se naizgled osusila.

Sve najbolje dekice.

Hladnoca ga je vec oparila na izlazu kako je krenuo. Ona mirnoca i pucketanje vatre bese zagluseno vodopadima i sustanjem raznih preskoka, preliva brzaka i urlika u istom onom tonalietatu kao kada je dosao. 

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 18, 2018 10:20 pm
Šta ti se desilo mali ? Pa si kako vidim omekšao ?

Drzao je cekic u vazduhu cekajuci poslednje reci od gosta pre izlaska. Zainteresovan promenom cekao je pazljivo sta ce reci sa osmehom nekim mekim, prijateljskim.

Zena ? 

Nasmejao se glasno verujuci i predosecajuci da je to odgovor. Sacekao je ipak spustivsi cekic na ostricu koja je zasvetlela poslednji put u Kinovim ocima. 
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 18, 2018 10:25 pm
To ce biti prica za nesto jace od caja Kohara-san. 

Nasmejao se i napustio pecinu. Kisa ona besna pocela je napolje stipati opet, reci o demonu Otsutsuki klana su mu se vrzmale po glavi. Neki trgovci behu zadrzani na dnu ostrva pored, sive pescane plaze. Behu skroz mokri kao i on nanovo. Uskocio je sa njima i napustio ostrvo okrecuci se na trenutak gledajuci ga. Mozda ce i on tako, kada se izjadi i izgubi sve da ode, da kuje i bavi se metalom kao celog zivota. Ako pozivi. 

✦✦✦✦✦✦✦

Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu