Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

NeckeS-ov stan.

taj Čet Avg 29, 2019 1:14 pm
NeckeS
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

NeckeS polako otključava vrata svoje kuće, vrata su opremljena zaštitom visoke tehnologije, niko osim NeckeS-a ne može pristupiti stanu, zaštitna tehnologija vrata radi po principu skeniranja očiju, svaki put kada NeckeS želi ući u svoju kuću mora proći kroz proces skeniranja zenica, vrata nisu jedina zaštita koju ovaj stan poseduje, zidine stana su okružete vrlo retkom i skupocenom rudom koja je gotovo neuništiva.

NeckeS-ov stan. Svuoti-la-stanza-futuristica-scura-di-fantascienza-luce-rossa-dei-corridoi-della-nave-spaziale_41470-357

Svaki put moram proći kroz ovaj dosadni sistem zaštite stana, puno vremena mi oduzima, ali ipak, bolje prolaziti svaki put kroz sistem zaštite nego misliti da li će mi neko jednog dana provaliti u stan koji je vredan čitavo bogatstvo.

Nakon što je prošao kroz sistem zaštite, NeckeS uspešno otvara vrata svog stana, ulazi u prelep hol koji vodi ka ostalim prostorijama ovog neverovatno velikog stana, nakon što se izuo, krenuo je kroz hodnik ka dnevnoj sobi.

NeckeS-ov stan. KvQygAknv02VBnT3B11X1NsQ5D8vW7iUOkw46ThykzX-3eDzhzUjmedvQzhZEcmTMEfj-9n-UGvgk7mTWCLj1Q

Nakon što je ušao u dnevnu sobu, brže bolje se zavalio u kauč, na trenutak je počeo razmišljati o svojoj prošlosti i svom životu.

NeckeS-ov stan. Cad9d61d7dc137f974890b5b93a682f6

Koja je svrha života? Svakog dana bih postavio isto pitanje sebi, ne znam ko su mi roditelji, od malena sam odrastao uz informaciju da su moje roditelje ubili članovi organizacije Otpisanih, uvek bih se zapitao zašto? Koja je svrha ratovanja za tudje ideale... Nije ni bitno, od svog rodjenja sam dobio ovaj stan od svojih roditelja čija imena ne znam, rečeno mi je kako je ovo bio njihov stan u kom su živeli pre nesreće.

Huh već je ovako kasno!? Bolje da prestanem razmišljati i dići svoju guzicu moram na trening!

Panično je ustao iz kauča i uputio se ka trening sali svoje kuće.

NeckeS-ov stan. Empty-light-blue-studio-room-futuristic-sci-fi-big-hall-room-with-lights-blue_41470-389

Koliko god puta ušao u trening salu moje kuće, uvek ostanem zadivljen koliko realistično izgledaju hologrami, ponekad se zapitam kako hologram može imati tako stvaran osećaj i težinu?

Nebitno! Dosta zabušavanja, palim teren holograma, vreme je za još jedan trening!

Dva sata kasnije...

Konačno sam prešao težak nivo! Vreme je za zaslužen odmor...

Nakon što se presvukao i obukao kućnu odeći krenuo je ka svojoj kuhinji u nameri da nešto pojede.

NeckeS-ov stan. 1475845464_Design-Of-Spacious-Open-Kitchen-With-Modern-L-shaped-Cabinets-And-Eye-catching-Green-Backsplash-Tile-And-Gray-Island-And-Dining-Table-And-White-Ceramic-Floor-Tile

Nakon što je ušao u kuhinju, stavio je u šporet piletinu koju je kupio ka povratku kući. Nakon što je podesio šporet, seo je na kuhinjsku stolicu i počeo ponovo da razmišlja:

Ako mene pitate sve je ovo dosta bespotrebno i skupo, nisam birao veličinu i izgled stana, dobio sam ga nakon smrti mojih roditelja, šta više izgled mi se neverovatno svidja, ali nekako je prevelik za jednu osobu, haha *(nasmejao se)* možda bi bilo vreme da nadjem svoju srodnu dušu i osnujem svoju porodicu... Ali prvo moram ispuniti svoje ciljeve, moram postati najjači nindža na ovom svetu, želim promeniti ovaj svet!

*GLASNO SE ČUJE ZVUK ŠPORETA KOJI OZNAČAVA DA JE HRANA USPREŠNO  SPREMLJENA*

Huh, zar je već gotova? Moram priznati da sam se dobro zamislio.

NeckeS vadi piletinu iz šporeta koja prelepo miriše, seda za sto i počinje sa jelom, nakon što je završio pere sudove i čisti kuhinju iza sebe, polako kreće ka svojoj spavaćoj sobi.

NeckeS-ov stan. Fantastic-luxus-zimmer-einrichten-schlafzimmer-royale-moonlight

NeckeS se iscrpljen uvlači u svoj udobni krevet zadnjim delićem snage, uspeva ugasiti sveta u sobi utičnicom koja se nalazi pored njegovog kreveta, i pre nego što je shvatio zaranja u dubok san.

Devet sati kasnije...

Polako se budi...

Konačno je došlo jutro, ponovo sam imao isti san, te ljubičaste oči, šta su one zašto ih uvek sanjam? Nije bitno novi je dan na meni je da ga iskoristim što bolje mogu, došao je dan da počnem sa svojim planovima!

Ustaje iz kreveta, i sa osmehom na licu izgovara sledeće reči:

Konačno, vreme je da počne moja priča!

NeckeS-ov stan. Fae8c71b516b7a8bdfb0f147d7cd225b

:(OSTALI DELOVI KUĆE):

Kupatilo:
NeckeS-ov stan. Grose-von-moderne-luxus-schlafzimmer-grau-ein-modernes
----------
Akvarijum:
NeckeS-ov stan. Apollo-Level-3-7
----------
Kućni Bazen:
NeckeS-ov stan. Diy-led-35-w.jpg_640x640
----------
Kućni Bioskop:
NeckeS-ov stan. 3984734134_9c9fe8b625_b
----------
Soba za Goste (1):
NeckeS-ov stan. Cielo-1
----------
Soba za Goste (2):
NeckeS-ov stan. Cielo-1
----------
Soba za Goste (3):
NeckeS-ov stan. Cielo-1

Poslednji put izmenio NeckeS dana Pet Avg 30, 2019 1:39 pm, izmenio ukupno 8 puta
taj Pet Avg 30, 2019 4:54 am
NeckeS
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dva sata pešačenja iz Port Room-a NeckeS je došao ispred vrata svog stana, prošao je kroz zaštitni sistem, te je ušao u hodnik.

Kakav bedak, trebalo mi je oko dva sata da dodjem do stana, moram priznati ovo je bio naporam dan, trebao bih što pre otići u krevet da se odmorim kako bih bio svež za trening sutra.

NeckeS je krenuo kroz hodnik ka svojoj spavaćoj sobi, nakon što je ušao u spavaću sobu legao je u svoj krevet i isključio sveta u sobi.

Vreme je za odmor, moram sutra rano ustati kako bih trenirao, kasnije moram obaviti neke obaveze... Nije bitno, trenutno nije vreme za razmišljanje trebao bih se odmoriti, pitam se samo hoću li ponovo sanjati one ljubičaste oči, šta su one uopšte? Je l' to neki znak?

Hmmm...

Nakon kraćeg razmišljanja NeckeS je legao da spava.

:| ♪ |:

“Living itself is the source of sin.” - NeckeS
taj Pet Avg 30, 2019 1:48 pm
NeckeS
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošla je noć, vreme je da se NeckeS probudi i započne novi dan.

*GLASNO SE ČUJE ZVUK ALARMA U POZADINI*

Hahhh, zar je već vreme za budjenje?

Rado bih još malo odspavao, ali imam mnogo obaveza koje trebaju biti završene na kraju ovog dana, bolje da ustanem.

Ustaje iz kreveta, oblači se, nakon što se obukao krenuo je ka kuhinji da napravi nešto za jelo.

Mrzi me da spremam doručak, uzeću ovaj sendvič iz frižidera.

Uzima sendvič koji se nalazio u frižideru, nakon što je jeo upućuje se ka izlazu iz svog stana.

Vreme je da završim poslove koje imam danas, izgleda da ponovo neću biti ceo dan kući... Trebao bih uzeti jedan dan za svoju dušu... Šta god, vidimo se dome slatki dome.

Otvara vrata svog stana, izlazi iz njega i zaključava vrata, NeckeS se pešaka uputio ka centru grada.

taj Pet Avg 30, 2019 7:12 pm
NeckeS
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vozač me dovezao ispred zgrade u kojoj se nalazio moj stan, nakon što sam mu platio za vožnju krenuo sam liftom ka spratu na kojem se nalazi moj stan.

Izašao sam iz lifta te došao do mojih vrata stana, prošao sam kroz sistem zaštite te ušao u svoj stan.

Dome slatki dome.

Duboko sam uzdahnuo kako bih osetio predivan miris svog stana, bio sam vrlo umoran pa sam se direktno uputio ka spavaćoj sobi.

Nakon što sam ušao u spavaću sobu legao sam u krevet te ugasio sveta u sobi, u krevetu sam počeo da razmišljam.

Kakav je svet bio pre napredne tehnologije, ko su bili moji roditelji? Zašto mi Genesis nikad nije hteo reći ko su moji roditelji? Toliko toga želim da znam...

Tokom razmišljanja od umora sam utonuo u san.

taj Pet Avg 30, 2019 7:28 pm
NeckeS
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

*GLASNO SE ČUJE ZVUK ALARMA U POZADINI*

Sam zadihan i preliven znojem naglo ustajem iz svog kreveta, te večeri sanja sam vrlo čudan san, jedan muškarac i žena su se predstavili kao moji roditelji, rekli su mi da je Genesis stvar koja će polako uništiti ljudsku rasu, nisam mogao razumeti šta tačno pričaju jer ih je prekinuo čovek prekriven crnim koji je imao ljubičaste oči, rekao mi je vrlo dubokim glasom da moram saznati istinu.

Ko su bili ti ljudi, zašto su mi rekli da je Genesis loša stvar? Zar Genesis nije savršenstvo? Još nešto su mi rekli, ne mogu da se setim... Sećam se! Prekinula ih je ona čudna stvar koja je imala ljudski oblik tela, šta je to bilo? Čekaj malo... Te oči, sećam ih se, pre nekog vremena stalno sam sanjao te oči, osećam da se nešto promenilo u meni, kao da više nemam emocije... Moram saznati šta sam sanjao, šta se dešava u ovom svetu!

Nedugo nakon toga uputio sam se ka biblioteci svog stana, sećam se da postoji deo knjiga koje su moji roditelji ostavili za mene da ih pročitam, nikad nisam pročitao te knjige jer sam se bojao da saznam šta im se desilo, uvek sam imao neki predosećaj da je njihova smrt bila nameštena.

Nakon što sam došao u biblioteku svog stana, primetio sam knjigu pod nazivom "Istorija Uchiha klana".

Istorija Uchiha klana...?

Rečeno mi je da sam poreklom iz Uchiha klana, nikad ranije nisam pipnuo tu knjigu, postoji mogućnost da ću dobiti odgovore na svoja pitanja u njoj, uzeo sam knjigu te sam se sa njom uputio ka svojoj dnevnoj sobi.

Nakon što sam došao u dnevnu sobu seo sam na kauč i počeo čitati knjigu.

taj Pet Avg 30, 2019 7:35 pm
NeckeS
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dva dana kasnije...

Konačno sam pročitao celu knjigu, koliko je uopšte sati prošlo?

Ustao sam iz kauča te pogledao digitalni sat, uvideo sam da sam čitao knjigu malo više od dva dana.

Dva dana, molim!?

Nije ni bitno, upravo sam pročitao tajne informacijes svog klana, ne bih trebalo da me zanima koliko mi je vremena trebalo... Ne znam zašto, ali kada sam se probudio pre dva dana moja osećanja su nestala, šta mi se desilo?

Nakon nekog vremena odlučio sam da krenem u potragu za još više informacija.

Kako bih saznao još informacija trebao bih obići ostala dva velika grada Genesis-a, odlučio sam krećem odmah!

Uputio sam se ka izlazu iz svog stana, nakon što sam izašao iz stana pozvao sam taksi koji će me odvesti ka Port Room-u kako bih otišao u veliki grad Allison City.

Nakon nekog vremena došao je taksi, seo sam u njega i rekao vozaču da me vozi do Port Room-a mog grada, polako smo krenuli.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu