Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Salter Sela Talasa

taj Pet Jul 26, 2019 7:13 pm
Jin Hyuuga
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Salter Sela Talasa bjese mali, drveni kucerak sagradjen na samom ulazu u selo.Svako ko je dosao u nadi da se useli prvo prodje kontrolu na salteru na kome rade dva, tako zvana, cuvara kapije.To su vrlo istrenirane ninje spremne ukoliko neko vrsi raciju ili nesto slicno sto bi ugrozilo samo selo i takodje spreman je da reaguje u svakom trenutku.Tom sinobiju nikada, nista nije promaklo kroz njegova cula mirisa, dodira i vida.Oni su prvi sinobiji koji vide osobu koja zeli da pristupi selu i ukoliko ta osoba zeli slo tom selu cuvari su duzni da jave glavnoj upravi tacnije trenutnom Namikageu Gutsu.U smjeni rade po dvojica sinobija.U tom salteru ima mjesta samo za dvojicu tacnije za dvojicu koja rade trenutnu smjenu.Takodje vremenski uslovi nekada podpomazu a bogme nekada i odmazu.Tacnije ukoliko je magla cuvarima je tesko uociti ukoliko se neko priblizava, dok ako je suncano vrijeme vidokrug se prosiri i vidi se dalje, tacnije cuvari mogu uociti osobu na dosta velikoj razdaljini.Ulaz u selo oslobodjen je 24/7, u prevodu mozete uci u selo u svakom vremenskom roku ukoliko ne posjedujete nesto ilegalno sto se kosi zakonima Namigakurea.

Salter Sela Talasa Picture61
taj Ned Avg 11, 2019 10:27 am
BRANKO(brzi ubica)
Academy Student
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

ulazim ja u selo dolazim do saltera jonin stoi na kapi ja mu bridjem i on me propusti
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu