Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Wilsonovo Setaliste

taj Čet Jun 13, 2019 1:54 pm
Tokayi Zen
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setaliste koje postoji jos iz davnina.Bivsi shinobi Wilson koji se borio za pravdu je umro na tom mjestu.U cast njega je napravljeno setaliste i dobiveno ime po istoj osobi.Setaliste je bilo nedavno renovirano i sredjeno.Glasine govore da je u centru setalista poslije smrti Wilsona zasađeno drvo koje dan danas boravi na istom mjestu.Okoliš je renoviran a drvo ostalo nedotaknuto.Takodjer je napravljen poseban dio setalista za pse kao i druge kucne ljubimce.

Drvo koje je veliko obilježje po sam grad.Cesto posjecivano od strane turista kao i samih stanovnika grada

Wilsonovo Setaliste 1563401-bigthumbnail

Pasiv:
#card96 #card443
taj Čet Jun 13, 2019 2:14 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gradom su kružile priče o famoznom shinobiju Wilsonu,shinobiju zbog kojeg ovaj grad ovako poznat.No svakom dobru dođe kraj pa je i poznati Wilson umro ostavivši ovaj grad kao uspomenu.Naravno nije se mogao tako lako zaboraviti pa je u ime njega izgrađeno šetalište koje je nosilo njegovo ime.Naravno na mjestu njegovog napuštanja ovoga svijeta zasađeno je drvo koje je dodavalo efekt tom šetalištu.Prije jela Jin se odlučio prošetati tim šetalištem.Želio je saznati svaki ćošak ovoga grada pa je krenuo od tog šetališta.Iako je gladan zaputio se ka famoznom Wilsonovom šetalištu...

Jin bješe član sporedne porodice Hyuuga:

#card256
taj Čet Jun 13, 2019 2:20 pm
Tokayi Zen
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Upoznavajuci bolje Shinobi Town.Naletio je Zen na jedno lijepo setaliste.Imao je zelju odmoriti se u njemu dok uziva.Setao je i divio se ljepotama istog.Desetak metara od sebe uvidio je njemu poznatu osobu.Bjese zvao se Jin ni on sam nije tacno znao.Kad mu je vec jasno prisao tacno je uvidio njegov lik i shvatio da zaista jeste to on.Stade na sekundu da se pozdravi sa istim.

Zdravo,ti si bjese onaj iz mog tima?

(Upitao je Zen neko obicno pitanje jer nista pametnije nije imao reci)

Pasiv:
#card96 #card443
taj Čet Jun 13, 2019 2:37 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šetavši prelijepim šetalištem čuo je glas koji je ranije spazio.Taj glas mu je ostao u pamćenju pa ga je ovaj koji ga je dozivao podsjećao na isti.Okrenuo se nazad da vidi koje.To bješe onaj Zen,dečko koga je upoznao u sektoru 9,u hodniku.On bješe isti tim kao i Jin.

-Da ja sam Jin,tim 9.Koja koincidencija da se sretnemo baš ovdje.

Trenutak kada je vidio Zen-a uljepša mu tu svu atmosferu šetališta.

-Ajde da prošetamo još malo.Ovo šetalište vodi do jednog poznatog restorana kol'ko sam čuo.Ja sam ogladnio pa bi ga mogli posjetiti.Čuo sam da imaju odličnu ponudu ribe tamo,mog omiljenog jela.

Potapšavši ga po ramenu krenuli su da šetaju i komuniciraju između sebe.Većina konverzacije bila je historija ovog šetališta o kome Jin nije znao puno,samo površno.Zen,tada njegov najbolji prijatelj mu je dao još par informacija o tom šetalištu i samom Wilsonu...

#card256
taj Čet Jun 13, 2019 3:08 pm
Tokayi Zen
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jin i Zen nastavljaju njihov put ka njemu nepoznatom odredistu,to je trebao biti neki restoran.On je samo uzastpono pratio Jina i odgovarao na sva pitanja sto bi Jin postavio.Nije bio nesto pricljiv ali to se nije primjećivalo.Hodali su do restorana i nesto pricali o tom mjestu i ostalom.Grad je zaista bio velik i imalo se sta viditi i posjetiti.

Pasiv:
#card96 #card443
taj Čet Jun 13, 2019 3:47 pm
Tensai
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odlucio sam malo prosetati da nadem neki restoran ili nesto da proslavim to sto sam genin.Setajuci Wilsonovim setalistem dok sam gledao ravno vidio sam 2 shinobija kako setaju.Jedan je bio crne boje koze a drugi je bio bijel sa salom.Zapitao sam se sta oni rade ovde uopce.Mozda mi mogu biti novi prijatelji nekoga mogu cak i upoznati jer svoj tim jos nisam upoznao ovo je moja sansa.
taj Čet Jun 13, 2019 8:05 pm
Edward Elric
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je vece,Edward je dosao da se malo proseta,setao se setalistem neko vreme,te se umorio i seo na klupu,Edward je sedeo na klupi neko vreme i citao knjigu,Edward je onda shvatio koliko je sati te odlucio da pozuri kuci na veceru.

The true measure of a shinobi is not how he lives but how he dies."

:

#card347
taj Čet Jun 13, 2019 10:14 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šetkajući se slušajući priče Zena neki nepoznat šinobi im se konstantno unosio u putanju.Govorom tijela Jin je prepoznao da taj šinobi želi nešto da im kaže ali nije smio iz nekog nepoznatog razloga.Jin bješe komunikativan i društven pa jeodlučio da mu prvi priđe i da mu se javi.Prije prilaska kucnuo je laktom Zena kako bi mu dao znak da prilazi i da ako krene po zlu da mu Zen čuva leđa.Jinov najbolji prijatelj klimnu glavom pa on pođe.
Kucnuo je tog šinobija po ramenu i samo pošto se okrenuo odmah je krenuo u razgovor

-Zdravo,ja sam Jin Hyuuga.Po mom ukusu se previše opušteno šetkaš.Nije ti to pametno.Ovo je i dalje novi grad,još je u igradnji.Ko zna kakvih budala ima,bolje se paziti,vjeruj mi.Nego ako smijem pitati,kako se ti zoveš?

Pošto je to izgovorio saznao je da mu taj šinobi ne želi zlo pa se okrenuo prema Zenu i klimnuo glavom kao znak da se ne mora brinuti i može da dođe da se upozna...

#card256
taj Pet Jun 14, 2019 12:09 pm
Edward Elric
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Edward je dosao da se malo proseta,setao se neko vreme i razgledao,nije znao sta da radi,nije bilo nikoga zivog da mu pravi drustvo,bilo mu je jako dosadno pa je krenuo da pravi male figurice od drveta.

#card345 to mu je bio hobi i Edward ga je voleo jer je to bilo nesto sto je naucio kada je bio mali.
taj Pet Jun 14, 2019 7:05 pm
Tensai
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u ta dva shinobija jedan mi je shinobi klimnuo glavnom i to sam ja svatio da mogu da pridem pa me shinobi sa  crnom kozom upitao kako se zovem i prestavio se njegovo ime bese Jin Hyuuga. Bilo mi je interesanto jer je bio Hyuuga clan pa je vjerovatno inteligentan i zna da se bori.

Cao,moje ime je Tensai ja sam iz Nara klana.Mislim setkam se opstueno jer sam sretan sto sam uspjesno polozio genin titulu.Znam da je novi grad i bas  mi se svida ima puno mjesta za novi grad.Da ima puno budala u ovo gradu vise nego sto sam pretpostavio.A tvoj drugar kako se zove?

"Those who do not understand true pain can never understand true peace."
Juče u 9:06 am
Edward Elric
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Edward se ovim putem vracao kuci iz grada,setao se lepim ulicama,i razgledao okolo.Edwardu se nije zurilo pa je seo negde da se malo odmori,odmarao se neko vreme te ustao i krenuo do kasarna,trebalo mu je neko vreme da stigne ali kada je stigao idalje je bio umoran.

The true measure of a shinobi is not how he lives but how he dies."

:

#card347
Juče u 11:04 am
Tobirama Senju
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cim sam krocio ovde osetio sam se drugacije.Povetarac je nanosio lisce koje je opadalo sa drveca.Osetila se jesen kako sve vise i vise prilazi.Ja sam seo na prvu slobodnu klupu koja se nalazila bas ispod drveta koje je zasadjeno valjda posle smrti nekog shinobija Wilsona koliko sam ja shvatio.Iz rancica sam izvadio knjigu o medicini.
Wilsonovo Setaliste 9780323370813_l
Citam vec 11. izdanje i na dobrom sam putu ka tome da postanem medical shinobi.Mnogo fali takvih shinobija jer je to po njima "dosadan posao".Ja sam drugaciji malo.Obozavam medicinu i upravo cu takav shinobi i da postanem.Procitao sam 4 poglavlja i spakovao knjigu.Pogledao sam jos jednom Wilsonovo setaliste i zaputio se ka kuci.

"Victory is reserved for those who are willing to pay it's price.":
Juče u 4:56 pm
Jack Salvator
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa trga je nastavio setalistem koje je bilo povezano sa trgom.Setanjem je stigao do drveta ispred kog se nalazila tabla, procitao je u sebi:

(Setaliste koje postoji jos iz davnina.Bivsi shinobi Wilson koji se borio za pravdu je umro na tom mjestu.U cast njega je napravljeno setaliste i dobiveno ime po istoj osobi.Setaliste je bilo nedavno renovirano i sredjeno.Glasine govore da je u centru setalista poslije smrti Wilsona zasađeno drvo koje dan danas boravi na istom mjestu.Okoliš je renoviran a drvo ostalo nedotaknuto.Hmmm, zaista zanimljiva prica.)

Setao se setalistem sve dok nije dosao do jednog dela gde je razmisljao o odluci.Sa desne strane, niz ulicu, je bila biblioteka, koju ce opet posetiti u potrazi za informacijama, a sa leve, odmah do njega je bila kafana.S' obzirom da ga ocekuju duga istrazivanja, lakse ce mu piti ako popije koju, te stoga odluci da udje u kafanu...

“I don't trust easily, so when I tell you I trust you, don't make me regret it.”
Danas u 2:07 pm
Mamoru Senju
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prišao je drvetu i dotače ga, kao da je na neki način osećao njegovu starinu koja je odolevala vremenu i nije se dala da ga kosač po imenu vreme poseče i da ode u zaborav. Drvo beše dosta staro i prema pričama je ovo bilo mesto na kom je Wilson, shinobi iz davnina, položio svoj život i bio pogreben, baš na tom mestu koje je po njemu svoj naziv dobilo. Bio je u blizini drveta, naslonjen na istom neko vreme gledajući ljude, tako je prošlo dobrih pola sata, onda je otišao sa tog mesta.

Pasivne:

#card226 #card653 #card347 #card659 #card1152
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu