Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Dnevni boravak i trpezarija

taj Sre Jun 12, 2019 8:19 am
Hei Nara
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dnevni boravak i trpezarija tima 3,ovde obicno clanovi ubijaju svoje vreme,te ovde imaju stalan dorucak,rucak i veceru.Imaju veliki izbor jela i pica,a u predelu dnevne sobe se nalazi kamin,i velika polica sa knjigama,kao i mapa sveta.
Dnevni boravak i trpezarija  5f512cb22eedc652a38eff945084b6c0
taj Sre Jun 12, 2019 1:12 pm
Jotaro
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz svoje sobe te za sobom zatvorio vrata. Zavrsio sam u dnevnoj sobi gde sam pozdravio prisutne ukoliko ih je i bilo. Gledao sam providno kroz pod i napamet koracao prema izlazu. Raspolozenje mi je danas bilo izuzetno promenljivo ali koliko ce to da traje ni sam ne znam. Uzeo sam svoj kaput i obukao cipele. Vrata nisam ja otvorio vec je to ucinio moj stand za mene. Zastao sam na samom izlzu dok su vrata jos bila otvorena te pogledao unaokolo. Okrenuo sam se i vratio do stola uzevsi sendvic jedan, ipak sam malo gladan, ovo je medju prvim osecanjima koje sam osetio ovog jutra. Izlazim napolje i nestajem.

#card860

#card1134
taj Čet Jun 13, 2019 11:26 am
Edward Elric
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Edward se vratio iz puta po gradu,seo je na neku stolicu koja je bila u sobi,seo je i poceo da se odmara,bio je umoran pa je zaspao na stolici,spavao je neko vreme i onda se probudio,otisao je u svoju sobu da isplanira sledeci dan.

The true measure of a shinobi is not how he lives but how he dies."

:

#card347
taj Pet Jun 14, 2019 8:42 am
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao je iz svoje sobe I oblizao svoje usne.Jos uvek su imale ukus tople, zivotinjske krvi.Jednom prilikom je cak I probao ljudsku krv.Ukus je bio snazniji, osecaj je bio lepsi, cula su mu bila izostrenija, osecaji mnogo jaci, ali opet nije mogao da dozvoli sebi da povredjuje ljude.To je bilo protiv onoga sto je on zeleo da postane.Zastitnik ovog grada.A kakav bi zastitnik bio ako bi se hranio ljudskom krvlju.Prvih nekoliko dana je zaista bilo tesko prilagoditi se.Samo shvatiti da si na neki nacin vampir je bila izludjujuca cinjenica.Prevrnuo je sve knjige u svojoj sobi nekoliko puta, I pronasao po nesto o vampirima.Uglavnom je pisalo da su vampiri demoni koji se setaju nocu, hrane krvlju I gore na suncu.Prva cinjenica koja je demantovala to da je klasicni vampir je bila ta sto je izlazio I danju, imao je malu ne toleranciju na sunce, ali uglavnom bi to bilo blago pecknje u ocima I to samo dva sata nakon sto se probudi.Nista sto nije ubicajno kod obicnih ljudi, samo malo izrazenije.Jedino sto je bilo kao I u zapisima je bila ogromna zelja za krvlju.

Jos od prvog dana je mogao da cuje kako topla krv, jarko crvene boje, tako gusta I puna ukusa koji je blago podsecao na ukus gvozdja, ali opet tako ukusna, struji venama I arterijama ljudi oko njega.Bilo je tesko kontrolisati pozudu.Taj osecaj u njegovim ocnjacima, koji su bili tek nesto duzi nego kod obicnih ljudi, je bio bolan.Takva bol je nesto sto je osetio prvi put u zivotu.Probao je da se kontrolise, da se ne hrani, ali je sve vreme imao osecaj kao da mu unutrasnji organi trule.Osecao se dehidrirano.Jedini nacin da smiri tu bol, da se oseca opet normalno, bio je da konzumira krv.Nije zeleo da povredjuje ljude, tako da je uzimao zivotinjsku krv.Nije bila ni priblizno ukusna i pitka kao ljudska krv.Nije ga ni drzala kao ljudska krv.Vremenom je isprobavao krv I testirao svoje sposobnosti.Ljudsku krv je uzima iz ljudi I uspevao da ih opcini da zaborave.Sproveo je neka istrazivanja I shvatio da to ne bi bilo moguce zbog chakre, jer je to bila neka vrsta genjutsua kojeg su se ninje mogle odbraniti, pa zato nije ni pokusavao.Izasao je iz kasarne I sunce mu je opet udarilo u oci.Opet je opsovao sebi u bradu.

Dodjavola sa ovim.

Zatvorio je oci I sklonio se u hladovinu.Krenuo je jednom ulicom, koja jine bila puna drveca, tako da su mu krosnje davale hladovinu.

“I don't trust easily, so when I tell you I trust you, don't make me regret it.”
taj Pet Jun 14, 2019 12:35 pm
Edward Elric
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Edward se vratio iz grada i bio je jako umoran,seo je na jednu od stolica,naslonio se i poceo da spava,nije mogao odmah da zaspe ali nakon nekog vremena uronio je u san i ostao tu da spava,Edwardu nije bilo u planu da spava ceo dan.

The true measure of a shinobi is not how he lives but how he dies."

:

#card347
taj Sub Jun 15, 2019 12:51 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sati i sati provedenih u biblioteci i njegovih istrazivanja, najzad se vratio u kasarnu.Prosao je kroz par hodnika i nasao se nazad u svom sektoru.Sipao je sebi casu vode i stao ispred prozora.Zagledao se u nebo koje je vec bilo potpuno tamno, a obasjavao ga je puni mesec.Svuda po tamnom nebu su svetlucale male tackice razlicitih boja.Nocno nebo je bilo prelepo, a Jack je uzivao u pogledu na njega...

“I don't trust easily, so when I tell you I trust you, don't make me regret it.”
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu