Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Ichiraku Ramen

taj Sre Jun 12, 2019 3:14 am
Guts
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Klasican restoran u kojem se sluzi samo Ramen. Ovo je najbolji ramen koji se moze kupiti u celom Shinobi Town-u.

Ichiraku Ramen Ramen_ichiraku_naruto_by_lwisf3rxd-d7m2k0r

Vlasnik Teuchi je svoju vestinu kuvanja Ramena doveo do perfekcije, i kada jednom dodjete u ovaj restoran, sansa da dodjete ponovo, je sto procentna.

Ichiraku Ramen Teuchi_HD
taj Sre Jun 12, 2019 2:05 pm
Jotaro
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stvorio sam se ispred Ichiraku Ramena okruzen dimom. Cigareta je bila pri izdisaju pa sam je bacio u kantu , naravno nakon sto sam je ugasio prstom. Namestio sam kaput i pomerio zavesu od prodavnice. Nasao sam sebi ugodno mesto koje je bilo skroz desno. Cekao sam svoj red mirno ne razmisljajuci mnogo. Cule su se reci.

O Jotaro, svako jutro ovde doruckujes? Nesto u poslednje vreme cesce te vidjam.

Klimnuo sam glavom izustivsi par reci.

Ne znam gde cu drugde, daj mi isto sto sam i juce uzeo, ako se secate.

Klimnuo mi je glavom sa njegovim izrazenim toplim osmehom. Samo sam cekao kuckajuci prstima o drveni sank cekajuci ramen. Po obicaju ovaj majstor je ramen spremio veoma brzo te ga izrucio u jedan tanjir koji je posle doneo. Miris je bio izvanredan. Koliko god nisam mogao odoleti mirisu morao sam se suzdrzati, glad u meni pucala je. Pozeleo mi je prijatno na sta sam mu uzvratio osmehom. Poceo sam jesti polako sa uzitkom. Nakon prvog zalogaja nisam osetio glad vec samo blazenstvo.

“You truly are the lowest scum in history. You can’t pay back what you owe with money.” :

#card653 #card652 #card122 #card332 #card582 #card1132 #card1134

Nemoguće? Na ovom putu smo uradili mnogo nemogućih stvari. Umoran sam od slušanja da su stvari nemoguće ili beskorisne. Te reči nama ništa ne znače.
taj Sre Jun 12, 2019 8:23 pm
Sora Sen
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šetala je sitnim koracima kroz grad. Ljudi su se žurno sudarali jedni s drugima u toj gužvi koja beše puna vike i galame. Takav je bio svakodnevni život na pijaci grada koja se prostirala kroz čitavu jednu ulicu. Tačno na uglu gde gužva prestaje širio se miris ramena. Sora nije volela da se hrani na prometnim mestima no nužda je natera. Bila joj je potrebna hrana koju će poneti na dug put.

Okrenula se ka svojim novim prijateljima i s osmehom rekla:

Ja ću ovde uzeti hranu za put. Idemo na misiju tako da bi bilo pametno da unapred obezbedimo sve potrepštine. Hoćete li vi sesti da jedete?

Čekajući odgovor, okrenula se i poručila hranu koju će joj fini gospodin spakovati.

...ali ko si ti, najzad?
-Deo sam one sile koja večito stremi dobrom, a večito tvori zlo.
taj Sre Jun 12, 2019 8:42 pm
Aoba
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Polako podize rukom zavesu koja bese prebacena preko vrata a onda skrstenih ruku odmeri ko bese sve tamo , gledajuci tako video je svog poznanika i dobrog druga Jatora a onda lagano pridje te mu stavi ruku na rame te rece. )

Zdravo Jatora ? Vidim dosao si da prezalogais nesto .

(A onda cu Soru koja bese iza njega okrenu se a onda se nasmeja te progovori .)

Ja ne bih nista hvala ti , nego poznajes mog prijatelja Sora ?

(Bese to vec topla vece kao da je neko olanirao.)
taj Sre Jun 12, 2019 8:44 pm
Uchiha Jhin
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodao je prepunim ulicama grada za Sorom zajedno sa Aobom. Išli su u nepoznatom pravcu, dok nisu stigli do jednog lokala sa brzom hranom. Sora je otisla za sank po hranu za misiju. Kod drugog zaposlenog Jhin je zatražio jednu porciju ramena sa svinjetinom dva put sečenog - nije voleo velike zalogaje, sve je radio polako i detaljno. Seo je za sto sa svojom porcijom ramena, uzeo štapiće u desnu ruku i počeo da jede. Sora je u međuvremenu došla za sto.
taj Sre Jun 12, 2019 9:02 pm
Jotaro
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje je jeo sa istim uzitkom kao i kada je dosao ovde. Sklanjao je vec sestu ciniju dok su vec 4 bile u sudoperi. Davno sam se zasitio ali nekako nisam imao nista pametnije da radim osim da caskam sa matorim. Nekako me njegov osmeh razveseli nakon bilo kakvog dana, koliko god stresan bio ja kod njega dobijem osmeh. Nije mi to bilo jasno, retko sam bio srecan i retko se mogao videti osmeh na mom licu. Cuo sam kako se iza mene zavesa pomerila i video sam nepoznatu devojku. Nista specijalno na prvi pomisao mozda kao i ostali civili ovog sela mada nesto je bilo specijalno u vezi nje. Krisom sam nacuo reci, ovo mi mozda ubije dosadu. Nakon toga osetio sam neciju ruku na mom ramenu. Desnom sam dovrsio jelo kad odjednom iz mene izadje Star Platinum i udari Aobu po glavi, prijateljski naravno. Zamracilo mu se malo mozda je pomislio da je pala vecer. Ustao sam sa stolice zamracenih ociju od senke mog kacketa i pruzao ruku devojci a nakon toga i drugoj nepoznatoj osobi.

Lepo ime, Sora. Moje ime je Jotaro, Nacuo sam da idete na misiju, mogu li ja sa vama?

Glavu sam okrenuo prema Aobi i napravio gest sale time pruzao pesnicu (BroFist!).

Aoba druze, znas da ne volim da me neko iznenada potapsa po ramenima. Sledeci udarac ce biti jaci.

Skrenuo sam pogled iza Sore gde je stoajo jos jedan lik. Uputio se ka stolici i narucio jednu porciju sa svinjetinom. Gledao sam ga neko vreme i cinilo mi se kao da je me je u potpunosti izignorisao. Ne volim takve, ostao sam da cutim nakon toga cekajuci neciji odgovor.
#card1134
taj Sre Jun 12, 2019 9:28 pm
Sora Sen
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je čekala svoj paket, Aoba ju je predstavio svom prijatelju. Iznenadila ju je zainteresovanost za njihovu misiju. Volela je ljude koji su spremni da treniraju koliko god da je to potrebno. To ju je još više uzbudilo, tako da je postala nestrpljiva. Svi su želeli da utole glad a njoj je jedino trening bio na umu.

Hvala ti Jotaro. Bila bi mi čast da pođeš sa nama. Cenim ljude koji vole pokret i promene.

Rukovala se s njim i zatražila bocu vode od radnika. Pričekala je neko vreme da svi pojedu svoje porcije.

Hajde momci, ako ste završili s jelom moramo poći. Vidim da si ti Jotaro jeo za ceo tim.

Smejala se poput deteta na svoje reči, srećna što može biti tako opuštena u društvu. Namestila je svoj ranac i izašla na ulicu. Onda su krenuli.

...ali ko si ti, najzad?
-Deo sam one sile koja večito stremi dobrom, a večito tvori zlo.
taj Sre Jun 12, 2019 9:48 pm
Aoba
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Bese to iznenadan udarac kom se Aoba i nije toliko nadao ali ipak taj njegov cvrsti osmeh na licu bese veoma tesko poremetiti koliki god to bilo prijateljski Aoba je ostao nasmejan a onda pogleda u Jotaroa i rece.)

Izvini nisam znao da cu te uplasiti obicno si imao slabo agresivne reakcije od naseg poslednjeg vidjanja.

(Bio je vec spreman za misiju olrenu se a onda rukom podize zavestu koja je bila preko vrata malog restorana ali pre no sto izadje obrati se svima.)

Cekam vas vani.

(Zbog svog upecatljivog osmeha na licu narod koji se zatekao ispred opazio je Aobu rado su mu prilazili i caskali sa njim jer je bio jako drustvena osoba ali kratkih i krtih reci za govoriti.)
taj Sre Jun 12, 2019 9:55 pm
Uchiha Jhin
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslušao je reči svih prisutnih dok je jeo. Kad je završio sa svojom porcijom ostavio je praznu posudu na šanku, okrenuvši se otišao je za Sorom i družinom. Čvrstim korakom se zaputio na svoju prvu misiju pod krovom Šinobi grada i Feudalnog lorda. Nadao se da će njegov trud i zalaganje biti primećeni i nagdađeni od tog istog feudalnog lorda.
taj Čet Jun 13, 2019 10:18 am
Edward Elric
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Edward je dosao da pojede nesto,kao svoj dorucak uzeo je najbolji ramen u gradu.Narucio je porciju ramena,pojeo ga je brzo i platio konobaru,Oblzisao je svoje usne pune ukusa i zatim polako izasao iz restorana,bilo je to jedno od najboljih jela koje je ikad jeo.

The true measure of a shinobi is not how he lives but how he dies."

:

#card347
taj Sub Jun 15, 2019 2:30 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prosli su dani od kada je bio u kasarni,te je bio veoma gladan,lutao je gradom,koji je istrazivao,naleteo je na manji restoran ramena,na prvi pogled retko kada je jeo ramen,ali je hteo ponovo da ga proba,da oseti miris i ukus,seo je te upitao coveka
Dobar dan,jedna porcija ramena!
Izvadio je novcanik,te dao novac istom coveku,ostalo mu je da ceka,te je cekao napolju,te razgledao okolinu.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 2:33 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na velikom natpisu je pisalo "Ichiraku Ramen".

Pa nadam se da ce taj ramen biti ukusan.

Rekao je za sebe, a potom i pomerio zavese i usao u radnju.Toplina i izvrstan miris ramena mu je udario u lice.Narucio je jednu porciju ramena koja je stigla u isto vreme, kad i osobi pored njega.Jack je video da su narucili isto i mozda prepoznao neku slicnost izmedju njih.Jack je odlucio da progovori:

Zdravo!Ja sam Jack Salvator.

Rekao je Jack, a potom se i namejao i pruzio ruku osobi pored njega.

“I don't trust easily, so when I tell you I trust you, don't make me regret it.”
taj Sub Jun 15, 2019 2:37 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mu je cudno sto mu se obracala osoba,kroz ovaj zivot nije sretao ovakav tip osoba,ispruzio je ruku,te su se rukovali,izgovorio je kratko i jasno
Hei Nara,vidim,narucio si isto
Rekao je kratko i jasno,ubrzo nakon izgovorenih reci,dobio je svoje jelo,te rekao
Prijatno,Jack
Krenuli su da klopaju.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 2:42 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto mu je tip odgovorio, Jack ga je malo bolje osmotrio.Imao je crnu kosu, bila je slicne duzine kao Jackova kosa.Imao je i takodje tamno crne oci, koje su bile susta suprotnost jarko plavim Jackovim ocima.Njegovo ime Hei Nara mu je bilo jako poznato.Uzeo je jedan gutljaj supe i zamislio se.Mislio je da je naisao na ime klana Nara dok je istrazivao po biblioteci.

Mozes me zvati Salvator, nisam bas ljubitelj svog imena.Inace, da li ti imas neke veze sa klanom Nara ili samo slucajno imas takvo prezime?

Upitao ga je Jack...

“I don't trust easily, so when I tell you I trust you, don't make me regret it.”
taj Sub Jun 15, 2019 2:45 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tacno ne znam,moji roditelji mi nikad nisu rekli to,mada mislim da imam prave gene Nara klana,znamo da oni razmisljaju taktcki i da igraju takcticki,a i ja donekle tako radim,pravi primer za to je...
Razmisljao je o tome,sta je primer toga,uzeo je jedan gutljaj supe,sa malo rezancima,rekao je
Pravi primer jeste sah,nikad nisam izgubio,a sposobnosti senka nikad nisam razvio,nadam se da ocu uskoro...
Rekao mu je,te nastavio dalje da kusa,te jeo razne zacine i dodatke,te je ramen bio jako ukusan.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 2:52 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jack je saslusao ono sto mu je njegov sagovornik pricao.On je makar imao neke slutnje o tome odakle potice, ko je njegova porodica, dok Jack nije imao nikakvu predstavu o tome.

Srecnik si sto mozda znas odakle potices.Sve sto sam znao o sebi kada sam se probudio u kasarnoj pre godinu dana jeste bilo moje ime i prezime.Ne znam ni kako sam zavrsio ovde.

Jacku je bilo zao i bio je tuzan.Nije lep osecaj kada mislite da ne pripadate nigde i da nemate nikog na svetu ko je nalik vama.

taj Sub Jun 15, 2019 2:55 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nisam duzan da razmisljam o tome,jedino sto mogu da uradim jeste da te podrzim,saznaces vremenom i treningom
Rekao mu je,te ga potapsao po ramenu,nastavio je da jede ramen,u kome je uzivao,rekao je vlasniku ovog restorana
Dajte meni i njemu jos jednu porciju,ja placam
Izvadio je jos malo novca sto je poneo te dao,prazne sudove od Heia i Jacka je predao da se operu...

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 3:03 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jacku je bilo drago sto je njegov novi prijatelj zeleo da podrzi.On je narucio jos po jednu porciju obojici, ali je Jack rekao:

Ne, Hei.Ne mogu da ti dozvolim da mi platis ti.Dacete nam to, ali ja cu platiti svoj deo racuna.Inace, reci mi, kako si ti zavrsio u ovom gradu?Rodjen si ovde ili?

Nakon sto je postavio pitanje, jos dve cinije ramena su stigle i Jack je vec poceo da jede svoj ramen, cekajuci odgovor...

taj Sub Jun 15, 2019 3:07 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ah,ovakvi ljudi su tvrdoglavi hah...
Rekao je kroz mali smeh,te dao samo polovinu ryoa od celokupnog racuna,cuo je pitanje,te je ubrzo rekao
Poticem iz obliznjeg sela odavde,ima malo stanovnika,pa mi je cudno da se ovde priviknem,inace,tamo sam bio lovac,imam i svoj mac
Pokazao mu je mac,izvukao ga je iz korica te rekao
Nije nesto preterano ostar,dovoljan za odbranu i lov
#card1140

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 3:12 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jack je nastavio da jede dok mu je Hei pricao o sebi.Cak mu je i pokazao svoj mac.Bio je dugacak i imao je cudni, ali opet impresivni izgled:

Iako nije preterano ostar, kao sto si rekao, ne bih se salio sa tim macem.Reci mi, da li imas nekih posebnih sposobnosti.Mozda kontrolu nekog elementa.

Jack je mogao da stvara i kontrolise vatru, pa nekim zapisima vatra bi trebalo da ubija vampirima, a on je cak i mogao da je upije i drzi u sebi...

taj Sub Jun 15, 2019 3:15 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Voda je moj prirodni element od rodjenja,a ti?
Upitao ga je,te je ubrzo stigla jos jedna porcija,zahvalio se te nastavio dalje da jede,dok mu je mac idalje bio u Jackovim rukama,upitao ga je
Koliko sam cuo,uskoro su cunin ispiti,bice mi zanimljivo protiv tebe ako sudbina odluci da se borimo
Rekao mu je,te zacutao i fokusirao se da se najede.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 3:20 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ja sam tvoja susta suprotnost.Imam mogucnost kotrole i koriscenja vatrenog elementa.

Nakon sto je odgovorio na prvo pitanje, uzeo je malo rezanaca, a potom i koji gutljaj ukusne ichiraku supe.U svom drugom pitanju, Hei ga je pitao o Chunin ispitima.Jack je uzeo jos jedan zalogaj, progtao ga pa onda i odgovorio:

Chunin ispiti?Ne znam.Nisam razmisljao o tome, ali cu sada svakako.Ako se budem prijavio vise bih voleo da se borim uz tebe, nego protiv tebe, zaista ne bih zeleo da osetim ostricu tvog maca.

Jack se nasmejao i nastavio da jede.

taj Sub Jun 15, 2019 3:24 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa i ne cu koristiti mac u te svrhe,ne vise kad sam video tu grozotu tog dana.
Bio je pomalo potresen,te je uzeo mac od njega,nastavili su da jedu,dok je on ubrzano jeo,skoro je za 2 minuta pojeo pola porcije,te se nije zaustavljao,bio je gladan,a i zeleo je da brzo pojede ovo,posto ne voli hladnu hranu.Rekao mu je
Takodje,totalna suprotnost je u nasem razmisljanju i izgledu,sta mislis o tome?

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 3:32 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jacka je jako zanimalo sta je to sto se desilo tog dana da Hei prestane da koristi mac koji bi mu sigurno bio preooko potreban u borbi.Zeleo je da ga pita, ali ako mu Hei to vec sam nije rekao, znacilo je da ne zeli da prica o tome.Jack medjutim nakon drugog dela Heijevog govora rece:

Da, nasi fizicki izgledi su potpuno drugaciji, ali ne razumem onaj deo o razlicitom razmisljanju.Kako mozes da zakljucis tako nesto, na osnovu desetak minuta naseg razgovora.

Jack je znao da ako je ovaj tip pravi Nara, mogucnost da je previse inteligentan je nesto sto je bilo gotovo sigurno.Pripadnici Nara klana su uvek bili pametni i dobri stratezi.

taj Sub Jun 15, 2019 3:56 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa ovako,sigurno ima ogromnih razlika u osobinama,ali ovo sam stekao prvim pogledom,ja uvek prihvatam pomoc,ipak,vidi se da si skroman,odbio si da ti platim jelo.
To je rekao kao iz topa,te mu rekao dalje
Mogu ti priznati,ti si na mene odmah gledao kao na normalnu osobu,dok sam ja pazljivo gledao i pazio da me ne napadnes,to je moj instiknt od malena,takodje,jos jedna osobina po kojoj se razlikujemo,ja sam cutljiva i mudra osoba,dok si ti osoba kod koje odmah primecujem pozitivnu energiju,mislim da je dovoljno te da sam ti objasnio...
Zavrsio je ovom recenicom temu,te mu je mudro rekao,nastavio je da jede ramen.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 4:05 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa tvoje objasnjenje zaista ima logike.

Jack se nasmejao i pocesao svoj potiljak.On nije osoba koja je zaista tako energicna i napadna.Samo je zeleo da se uklopi, a to je ono sto je video od nekih ljudi iz kasarne, ali dobro.Nakon toga je zavrsio svoju porciju ramena i pitao ga:

Da li bi zeleo da popijemo po soljicu caja?(Jack nije cekao odgovor, vec odmah povice)Dajte nam ovde dve soljice caja i racun, molim.

taj Sub Jun 15, 2019 4:07 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naravno
Rekao mu je,te ga ubrzo i upitao
A koji si ti tim,to jest u kom sektoru,ja sam u 3.
Upitao ga je,te cekao odgovor.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 4:11 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ja sam takodje u sektoru tri, mislio sam da znas to.Oko godinu dana sam tu i vidjao sam razlicite osobe, mozda smo se i sreli poneki put, ali nismo obratili paznju.

Jack je bio potpuno iskren.Dobro se zamislio, da li ga je video neki put?Prisecao se i imao osecaj kroz maglu da mu je ovaj ninja od nekud poznat.Upitao ga je:

Da li imas nekog prijatelja iz kasarne?

taj Sub Jun 15, 2019 4:14 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Godinu dana si ovde,ja sam dosao pre par meseci,znam da tim cine ja,ti i neki tamo Jotaro,ne znam vise nista
Rekao mu je,te kada su dobili caj,krenuo je da ga pije,polako,te ga upitao
Znas li ostale clane ovog tima?
Upitao ga je,te cekao odgovor.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

taj Sub Jun 15, 2019 4:19 pm
Jack Salvator
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne...umm...nisam upoznao nikoga do sada.Imam neke svoje odredjene probleme, hteo sam da se drzim dalje od ljudi, ali sada kada ti problemi vise nisu tu, mogu slobodno da pricam sa ljudima i da budem u njihovom drustvu.Ti si prva osoba koju sam upoznao ovde.

Jack je rekao ono sto je i bilo istina.Nije mu rekao koji je problem bio u pitanju i nadao se da ga njegov sagovornik nece ni pitati, tako da je otpio gutljaj caja i razmislio.Ako ga pita, Jack mu sigurno nece reci.Nije zeleo da bilo ko zna da je on neka vrsta vampira, to bi stvorilo predreasude kod ljudi i on bi bio odbacen, a najveca je bol na svetu biti sam.

taj Sub Jun 15, 2019 4:23 pm
Hei Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Drago mi je sto sam prvi,uskoro moram da idem,moram da pozavrsavam obaveze,imas jos nesto da pitas?
Upitao ga je,te je brzo krenuo da pije caj,ali se ubrzo zaustavio jer ga je popio do kraja,te je casu ostavio sa strane.

Darken than Black!:

Pasivne:
#card226

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu