Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Koanova sobaJuče u 11:50 pmIwamoto Koan
Kafana ObodJuče u 1:00 amRaneki
Ulice GradaPon Jun 24, 2019 11:18 pmJack Salvator
Kapija Shinobi GradaPon Jun 24, 2019 11:12 pmJack Salvator
Hodnici Sektora 5Pon Jun 24, 2019 10:55 pmIwamoto Koan
Ulaz u Sektor 5Pon Jun 24, 2019 10:52 pmIwamoto Koan
Pekara MiochiPon Jun 24, 2019 10:40 pmEdward Elric
Trg BogovaPon Jun 24, 2019 10:36 pmEdward Elric
Park slobodePon Jun 24, 2019 10:32 pmEdward Elric
Kisaiev TrgPon Jun 24, 2019 10:28 amVulo Hyuuga
Common roomPon Jun 24, 2019 12:19 amSōsuke Aizen
Soba Urami Senju-aPon Jun 24, 2019 12:18 amUrami Senju
Zahtevi za dodavanje misijaNed Jun 23, 2019 11:19 pmTensai
Tensai-jeva sobaNed Jun 23, 2019 6:37 pmTensai
Haku vs saiNed Jun 23, 2019 5:37 pmHaku Uzumaki
Selo KōriNed Jun 23, 2019 5:30 pmTensai
Travel EvidenceNed Jun 23, 2019 5:14 pmHaku Uzumaki
Selo DetelinaraNed Jun 23, 2019 1:38 pmMamoru Senju
Makishima vs DanteNed Jun 23, 2019 4:45 amMakishima Uchiha

Hodnik

taj Sre Jun 12, 2019 1:16 am
Eden
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugačak hodnik koji povezuje sve bitne jedinice tima 9. Završava se sa stepenicama koje vode ka sobama članova.

Hodnik Indoor+Anime+Landscape+59
taj Sre Jun 12, 2019 3:09 pm
Eden
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ubrzo nakon njegovih genin ispita prebačen je u kasarnu, reklo bi se nevoljno po odluci lidera sela. Prema pismu trebao je da predvodi novonastalu jedinicu. Beše dobra 'titula' ali i ona koju nije mogao propustiti. Ćutke, bez ikakve pobune samo je spakovao stvari iz svoje kuće i uputio se ka zgradi koja je bila dodeljena njegovom timu.

Otvorivši teška vrata, kofere bi poslagao pored zida a potom rekao

"Ima li nekoga?"

Na šta bi se naslonio na zid, čekajući dok eho hodnika dostigne do nepoznatog primaoca.

Going againts the flow takes a lot of courage:
#card1145 #card671
taj Sre Jun 12, 2019 3:48 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po odluci glavne uprave svi u gradu su dobili posao u kasarni.Na početku je Jin odbijao to međutim nije mogao protiv svih.Slušao je priče starijih i svi su govorili kako su u kasarnama previše loši uslovi.No međutim Jin je spakovao svoje stvari slagajući maicu po maicu u kofer.Na kraju pakovanja koferi su se jedva mogli zatvoriti jer je stvari bilo gomilu.Svako u gradu je dobio svoj tim kao i vođu istih.Jinov vođa je koliko je zapamćeno neki Eden iz Uchiha klana.Bio je sasvim siguran da će se dobro slagati.Kada je konačno stigao do kasarne ispred njega su stajala ogromna željezna vrata koja je bilo teško otvoriti.Ili Jin nije imao snage ili su vrata bila zavarena.Nakon par trenutaka mučenja vrata se otvoriše.Tokom otvaranja vrata su onako skičala,baš iritantno.Ispred njega se ispružio jedan dugi hodnik na čijem su kraju stepenice koje po pismu koje smo dobili vode ka našim sobama...Pošto je hodnik bio dosta dug neki crni čovječuljak izdvajo se u onom hodniku.Iz njegovog pravca se čuo neki nerazgovjetan glas zbog toga što je sve odzvanjalo u tom prostranom hodniku.Jin krenu malo brže da hoda,gotovo je trčao.Kada je prišao blizu tog dečka Jin progovori

-Ej,jesi li i ti smješten u timu 9?

(Jin do tada nije viđao svog vođu tima)
Čekajući odgovor spusti one silne,teške kofere na pod.Kako ih je spustio tako je sve odjeknulo u hodniku.
//Jin bješe iz sporedne porodice Hyuuga//
taj Sre Jun 12, 2019 5:19 pm
Roland Deschain
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koraci, i razni zvuci koje su proizvodili mladi vojnici kretanjem kroz sektore kasarne su učinili da se Roland oseti rastrojeno.Njegova egzistencija kao da je bila rasuta svuda po gradjevini, nije bio u stanju da razgraniči gde se njegova svest smestila.Znao je kuda treba da ide i to je bilo jedina stvar koja je držala njegovu koncentraciju u tom trenutku.Na kraju je ipak njegov fokus preuzela slika vojnika, izgleda i kolege, koji se vatreno borio sa mehanizmom za otvaranje vrata.Iskoristio je priliku i ušao je unutra bez dodirivanja istih.Klimnuom je glavom kao odgovor na pitanje koje svakako njemu nije bilo postavljeno približavajući se sredisnjem delu hodnika.Pažljio je posmatrao novo prebivalište, čekajući da neko podstakne komunikaciju.
taj Sre Jun 12, 2019 6:34 pm
Tobirama Senju
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konacno sam stigao do kasarne u kojoj sam smesten kao jedan od clanova tima 9.Otvorio sam jedna ogromna teska vrata i na sred hodnika ugledao tri mlada momka.Pretpostavio sam da su isto clanovi mog tima i odmah sam se predstavio.
"Zdravo momci!Ja sam Tobirama Senju."
Ostavio sam torbe tamo gde su i oni i ocekivao da ce se sad oni meni predstaviti.Usput sam malo i gledao kasarnu i na prvi pogled mi se svidela.
taj Sre Jun 12, 2019 6:51 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Upitavši nešto mladog momka Jin se iznenadio jer ga je dečko jednostavno kulirao.Spuštajući kofere čuo je još par koraka i okrenuo se da vidi ko to prilazi.Vidio je dvojicu "zapuštenih" momaka koji su ležerno ulazili u kasarnu kao da je to njihov otac pravio a ne uprava.No Jin je to zanemario.Jedan od njih se prodrao na glas i time se predstavio.Saznao je da se jedan od njih zove Tobirama Senju.

-Ej polako,nemoj da se dereš

Tom rečenicom odbacio je lika koji ga je kulirao i prišao ovoj dvojici koji su prije par trenutaka ušli pruživši ruku u znak pozdrava sa Tobiramom.

-Ja sam Jin Hyuuga.

Nakon čega se obratio do tada njemu nepoznatom shinobiju

-A ti,kako se zoveš,ako smjem upitati...

Jin bješe član sporedne porodice Hyuuga:

#card256
taj Sre Jun 12, 2019 7:13 pm
Eden
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Kulirajući' bi osluškivao okolne vibracije, iščekivajući još članova da se okupe dok ne krene sa njegovim njakanjem. Izgledali su okej, izuzev toga što nisu umeli kvaku da koriste kako valja. Kad bi nastao mir, rekao bi

"Eden Uchiha, drago mi je."

Dlan koji mu se nalazio na pojasu bi ispružio svakom pristiglom članu u znak poštovanja i uzajamne saradnje.

"Kao što ste najverovatnije obavešteni, meni je dodeljena obaveza upravljanja ovog tima."

Zastao bi

"Ali.."

"Demokratski režim kao i timski rad u ovakvim okolnostima bi možda najbolje ležao. Želim da naglasim da ostajem kao figura lidera, ali da očekujem od vas da uložimo sve naše resurse i trud u izguravanju ovog tima medju najbolje. Zajedno."

Prestao je, očekivajući da će svi učiniti prvi korak i složiti se timski.

taj Sre Jun 12, 2019 7:21 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Oho.Činilo se kao da se naša "Uspavana Ljepotica" probudila.Predstavio se kao Eden Uchiha,vođa našeg tima što je barem Jina dosta šokiralo.Pružio nam je svima ruku pa se i on pozdravi sa njim.Nakon dugotrajnog pozdravljanja započe da blebeće o timskom radu i još nekim glupostima.Jina je mrzilo da ga sluša pa je samo glumio da ga sluša nakon čega je progovorio...

-Naravno,u potpunosti se slažem,sve treba da se radi timski!

Te ga obli hladan znoj jer se plašio da nije trebao izgovoriti odgovor prvi jer ni on sam nije znao o čemu je vođa pričao...Jedva je iščekivao da neko progovori i da se takođe složi sa riječima Edena.Čekavši progovori

-Možemo li sada konačno da se raspakujemo po sobama jer je ovaj ruksak stvarno težak?

#card256
taj Sre Jun 12, 2019 7:26 pm
Tokayi Zen
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zen se doselio u jedan veci grad.Odluci tu provesti svoj ostatak zivota.Smjesten je bio sa jos par shinobi-a.Na ulazu su se culi glasovi nekih osoba,pomisli Zen da su to clanovi njegovog tima.Bjese njegov tim se zvao "Tim 9".Otvorio je velika dvokrilna vrata i uvidio je dug hodnik preko kojeg je bio prostrat neki crveni tepih.Desetak metara od Zena su se nalazili vjerovatno te iste osobe koje je i trazio.Laganim koracima im je prisao i ubacio se u dijalog s njima.

Zdravo gospodo,Tokayi Zen a vi ste?

(Predstavio se prvi nadajuci da ce i oni njemu)
taj Sre Jun 12, 2019 10:34 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Evo ga još jedan zapušteni ninja" - Bila je prva Jinova pomisao kada je ugledao još jednog shinobija kako ulazi na ona ogromna vrata.
Međutim za razliku od ostalih ovaj je izgledao ozbiljno i nekako mu se svidio jer je prišao sa takvim stavom koji je Jin volio.Prišao je i predstavio se.Na prvu pomisao mislio je da će mu Zen Tokayi biti najbolji prijatelj jer su se njih dvojica jednostavno od početka slagali.

-Zdravo,ja sam Jin Hyuuga.

Izgledalo je kao da su svi na okupu:Eden Uchiha,naš vođa ; Tobirama Senju ; Jin Hyuuga ; Zen Tokayi i još neki lik koji nam se nije predstavio,izgledalo je kao da je njegov karakter povučen i da nije baš društven.

-Pošto smo očigledno svi na okupu vrijeme bi bilo da se rasporedimo po sobama,meni ova torba smeta a vjerujem i vama.

Te Jin krenu prema stepenicama ukrašenim crvenim tepihom što je dodavalo nekoj ljepoti iako je ta kasarna bila onako vojnički postrojena i spremljena, stepenicama koje su vodile prema sobama.Došavši na drugi sprat Jin odmah izabra svoju sobu u koju je ušao i raspremio sve svoje stvari.Kada je prešao preko praga sobe igovorio je par riječi

-Ovdje,na ovom mjestu,u ovoj sobi,započinje moj novi život,život jednog Shinobija...

#card256
taj Sre Jun 12, 2019 11:58 pm
Roland Deschain
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Morao je ponovo da proveri koliko godina bi trebalo da imaju vojnici u ovoj sobi, definitivno nije očekivao ovako nešto.Bljesnulo mu je pred očima par slika iz prvih godina akademije koju je pohadjao. Zadržao se svega nekoliko trenutaka, malo vremena je proveo slušajući, a još manje je bilo vredno slušanja.Nakratko je razmisljao je o mogućem razvijanju socijalne aneksioznosti i sličnih boljki zbog ovakvog okruženja.Uozbiljio se kad je shvatio ko je u suštini jedina osoba vredna njegove pažnje, zatim je odmah nastavio ka svojoj sobi već uveliko u svojim idejama i planovima, duboko potiskujući većinu današnjih sećanja.

taj Čet Jun 13, 2019 9:32 am
Tobirama Senju
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pazljivo sam saslusao izgleda vodju svog tima i totalno se slozio sa njegovim recima.Trudicu se maksimalno da budem sto jaci i da se sprijateljim sa ovim momcima.
"Totalno se slazem sa vama Edene,ako mogu da ti ne persiram bilo bi bolje..."
Po licima ostalih momaka cinilo mi se kao da se i oni slazu sa Edenovim recima,sem jednog lika koji je samo cutao.Cak se nije ni pretstavio.Ne mogu ja da optuzim coveka na nesto,ali cu boga mi baciti malo oko na njega.Mozda je samo cutljiv i povucen,ali ko zna.U tom trenutku prilazio je jos jedan momak koji se predstavio.Tokayi Zen.Nemam bas lepog iskustva sa tim klanom ali nema veze.
"Zdravo Zen,ja sam Tobirama Senju.Drago mi je."
Uzeo sam svoje stvari i otisao u sobu koja mi je rasporedjena da se raspakujem.
taj Čet Jun 13, 2019 1:00 pm
Eden
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Počešao bi se po potiljku, nisu ništa skontali, al uskoro će valjda. Malo bi mrsko pogledao Jina, a potom bi okrenuo glavu ka Tobirami

"Bez ikakvog persiranja."

"Izgleda da smo sa upoznavanjem gotovi. Uskoro ćemo se okupiti opet radi neke druge aktivnosti, do tad uživajte."

Uhvatio bi veći kofer desnom a torbu bi prebacio preko ramena, te bi se uputio u svoju sobu radi raspakivanja.

Going againts the flow takes a lot of courage:
#card1145 #card671
taj Čet Jun 13, 2019 1:38 pm
Tokayi Zen
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Upoznao je dvije gotivne osobe.Dok druge dvije mu se nisu ni javile.Posebno ovaj sto je stajao po strani.Sve je izgledalo cudno.Polahko ukucani su napustali hodnike i krenuli ka svojim sobama.Zen uradi isto sto i oni.Poceo je vuci kofere za sobom.Na svu srecu njegova soba bjese vec na prvom spratu tako da je brzo dosao.Bez pozdrava je otisao od ostalih i usao u svoju sobu.

Pasiv:
#card96 #card443 #card671
taj Čet Jun 13, 2019 2:06 pm
Jin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na brzaka sišavši dole kako bi vidio tog shinobija koji je pravio buku kada je sišao nije vidio nikoga.Samo prostrani hodnik koji je svojom visinom dodavao na WOW efektu.Hodnik je bio toliko visok da su se lampe koje su bile obješene na vrhu jedva vidila i jedna su davale neke znake svjetlosti jer taj isti hodnik nije imao prozore pa je bio konstantni mrak.No Jin je bio siguran da je nešto čuo i bilo mu je žao što je to bilo jednostavno...ništa.Ostavivši tu misao pozadi odlučio je napustiti tu ogromnu kasarnu kako bi konačno nešto pojeo jer njegov stomak nije mogao da izdrži.I tako uz par koraka napusti hodnik i otvori vrata na kraju istog.Ovog puta otvaranje je bilo lakše nego prošli put.I tako Jin krenu u nove avanture u Shinobi Gradu.

#card256
taj Čet Jun 13, 2019 5:10 pm
Tobirama Senju
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lepo uredjen izasao sam iz sobe i zaputio se ka vratima koja me vode napolje.Hodnik je stvarno predugacak.Jos je moja soba na samom vrhu u potkrovlju.Konacno sam sisao niz stepenice i prisao velikim vratima.Krenuo sam da ih otvaram i ponovo ista prica kao kad sam ulazio.Nesto trokiraju pa se tesko otvaraju.Otvorio sam ih konacno i izasao napolje.
taj Pet Jun 14, 2019 8:32 am
Tobirama Senju
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle jedne podosta duge setnje vratio sam se nazad u kasarnu.Opet nikog nije bilo na hodniku.Samo sam se zaputio ka svojoj sobi.Smuci mi se kad vidim ove stepenice...Popeo sam se skroz na vrh i pogledao dole.Kao da nema kraja.Usao sam u svoju sobu.
Hodnik Nerawareta.Gakuen.full.1255300

"Victory is reserved for those who are willing to pay it's price.":
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu