Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Dnevna soba

taj Sre Jun 12, 2019 1:15 am
Vulo Hyuuga
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je dnevna soba tima 1. Veća je jer se trpezarija odmah nadovezuje na nju. Na sred sobe nalazi se ugaona garnitura a iza nje trpezarijski sto. Kuhinja se nalazi u drugoj omanjoj prostoriji i odvojena je vratima. Ovde članovi tima 1 uglavnom provode svoje vreme kada nisu na zadatku.

Dnevna soba Anime_living_room_background_by_rhiezkyrach_d7ds29x-pre.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTA4MCIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzJhYzU0N2ZhLWY2M2ItNGFmMC04ZjIxLWYxNDg4MzdhYzg0NlwvZDdkczI5eC1hN2QyOWRmYi1kNTQ3LTRlODgtODNmMS1hMDM0YjY4ZTZkMWQuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTE5MjAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
taj Sre Jun 12, 2019 1:25 am
Riromendo Usušu Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

kada je sa sobe dosao do ovde taman od svog tima i bio je zaista srecan sto je i ovde bio da je u svojim mislima dok se zamisljao po sobi i vrteo se u krug shvatio da mu se jede a zatim je pogledoa u frizider dok je koracoa prema tamo.mada bese Riro nije skontao da nema nikog ovde i ako su se osecali svi koraci ali jednostavno je trazio nesto po frizideru,.uzevsi malo cvarke i stavio na tanjiru zajedno sa pavlakom imao je barem neki ukus obicno iz kese je uzeo manji cvarak koji moze da zagrize barem.
Oce mi se neko pridruziti da zajedno sedimo.
bese tanjir na stolu kom je jeo a zatim pitao da neko sedi sa njim barem,dok je u dzepu imao svoji jojo koji nije jos vrteo.
taj Sre Jun 12, 2019 1:51 am
Vulo Hyuuga
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Beše to još jedno jutro za Vula i njegovog vernog pratilaca Ajnca. Još jedno veoma teško jutro. Pokušavao je da ustane iz kreveta ali nije mu polazilo za rukom. Razvlačio se po njemu dok nije čuo glas Riromenda iz susedne sobe. Osetio je i namirisao da nešto jede. Apetit mu je skočio i odmah je izleteo iz svoje sobe kao furija. Krenuo je da trči razdragano oko stolice Riromenda.

Aaaaaaaaa hoću ja da jedem, hoću ja

Dnevna soba 783

Stao je i pogledao malo pažljivije u njegov tanjir, već tu je Ajnc takođe izašao iz Vulove sobe i stao pored njega. Kada je shvatio šta je, brzo je trknuo do kuhinje po tanjir sebi. Seo je pored Riromenda.

Jeeeeeeeeeeeee čvarcii jejjjj.

Krenuo je da ih trpa u svoja usta, bio je nešto posebno gladan ovog jutra.
taj Sre Jun 12, 2019 2:03 am
Riromendo Usušu Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dnevna soba Images?q=tbn:ANd9GcSFqiY4lQv6ro74G4GPr6JFLV_K2buTsoqjODfUkXb13GBFPB4t
bilo je tacno to vreme kada su ljudi odlazili na posao a taman dok sam ja bese jedino u 10:00 ujutro sati poco jesti tada dve ruke stavljaljuci i naslonio bih se dok se razmisljao imal sta moze bolje da se desi,gledavsi stopala koja se krecu i jako brza a nakon toga to je bio drug vulo,jedino se zacudio dok ga je gledoa svojim crvenim ocima bese ciste ali svetle tada se zapitao kako je zapravo jak a opet i mrsav toliko,izgled bi zavarao to.
koja azdaje
tiho recuci u svoji mislima dok je i on uzeo ponovo varke a taman isto je jos nije bilo dovoljno tada je uzeo vise cvaraka.
pa prijatno.mada sta mislis o tome sta mozemo ubuduce nesto raditi.

taj Sre Jun 12, 2019 11:21 am
Shikadai Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Vreme oko 16:00h)

Nakon sto se Shikadai Nara vratio sa genin ispita, dosao je u svoj sektor gde su neki ljudi sa njim. Shikadai je usao u dnevnu sobu i nije bilo nikoga ali je hteo da saceka bilo koga da se upozna sa njim posto je red da se znaju ako vec zive zajedno. Cuo je da su svi zajedno vec bili rucali ali Shikadai nije bio gladan pa je preskocio rucak. Shikadai se zavalio u fotelju i upalio TV.
taj Sre Jun 12, 2019 11:48 am
Ban Aburame
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je do dnevne sobe njegovog tima, usao je u sobu. I video je svoj tim koji je bio veseo bez ikakve lose energije. Nije hteo da im unisti tu veselost, ali je morao da se aktivira i da polako krenu na misiju kao tim. Tada je zatvorio vrata pa je rekao:

"Gospodo, vreme je da mi kao tim krenemo na nasu prvu misiju. Sada da vas ne bi davio kako ce biti tesko da se mi drzimo zajedno i slicne gluposti, mislim da je to sasvim nepotrebno znate sve oko toga."

Tada je malo prosao pogledom kroz sobu i video je da nema Drvenog coveka pa je rekao:

"A gde je ovaj Mamoru, ajd reko sam mu da dodje do dnevne, valjda se i dalje sprema. Ne znam sacekacemo ga. Pa kad dodje krecemo na misiju,"

Tada je stajao pored vrata cekajuci da Mamoru uleti u sobu tima 1.
taj Sre Jun 12, 2019 8:52 pm
Mamoru Senju
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Da li su to bile obične senke ili se mentalna šuma formirala u njegovoj umnoj dimenziji gde crveno sunce isijava? Često se to pitao, najviše zbog snova, utrnulost i snažna pospanost su ga držale u snu pitajući se značenja svega što se na velikom, širokom platnu ispisivalo i u beskraj proširivalo. Samo se odjednom sve povuče i crveno sunce svetlost svoju izgubi, sve iščeze.

Koracima polutihih se dovlačio i kroz ustanovu prelazio, iz svoje sobe je dolazio. Približavao se dnevnoj sobi gde su glasovi odjekivali i sve je čuo o čemu se govorilo. Izvadio je svoju masku i na lice je stavio, čim je Ban završio sa pričanjem u tom trenutku se na vratima pojavi kao duh, odjednom, stajao je slično utvari sa tom maskom koju nosi iz razloga.

Obraćaj malo više pažnje na okolinu, dobro jutro ljudi. Ne bih stigao da si tica ona koja po plavetnilu neba leti, nekako me san više zadržao šta li je hteo da mi je znati.
taj Sre Jun 12, 2019 9:31 pm
Ban Aburame
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije proslo ni tridesetak sekundi vec je Mamoru uleteo u dnevnu sobu kroz vrata. Krenuo je da prica sve sa maskom na licu koja mu nije sputavala glas niti zvuk koji je prodirao do ostatka tima. Nisu se poznavali dugo ali Mamoru je vec krenuo mnogo da filozofira, sto se u neku ruku dopalo Banu. Posto je zavrsio sa svojim jutarnjim pozdravom Ban je ponovo rekao nesto da bi i Mamoru bio upucen.

"Sada mozemo bez ikakvih poteskoca da krenemo na misiju, krenite za mnom."

Tada je otvorio vrata odakle je dosao Mamoru i polako je krenuo do kapije sela.
taj Sre Jun 12, 2019 9:39 pm
Shikadai Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Shikadai cekao nekoga da dodje da pricaju malo, ujurio je Ban Aburame koji je bio u njegovom timu i uzviknuo da idu na misiju. Nakon sto je to Ban rekao, pitao je gde je Mamuru, ni Shikadai nije znao gde je pa su sacekali. Posle nekog trenutka Mamoru se pojavio, pa je pitao Shikadai:

Da li cekamo jos nekoga ili idemo samo mi?
taj Sre Jun 12, 2019 9:54 pm
Vulo Hyuuga
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U sred njegovo jela, takođe i Ajncovog, Vulo se začuđeno punim ustima okrenuo ka Banu. Kez na licu mu se stvorio, od uveta do uveta. Verovatno su mu i uši granice smeha, jer da ih nema bio bi mu preko cele glave.Sažvakao je i nekako progutao hleb i čvarci koji su mu se nalazili u ustima.

Dnevna soba Tumblr_poojokuqAP1u1ycqw_540

Opet je ishitreno ustao i krenuo kao furija da trči oko Bana. Ajnc naravno zajedno sa njima.

Jeeeeeeeeeeej misijaaaaaaaaaaaaaaa, jeeeeeeeej idemo odmahh!!!!

Njegovo veselo i razdragano trčanje preseklo je pojava Mamorua Senjua. Vuli je naravno lakše da ga zove Mamu, jer nije preterano voleo komplikovana i duga imena. Stao je ispred njega začuđeno. Stavivši prst na usnu krivio je glavu i pokušavao da odgonetne šta je on to sada rekao.

Hmmmmmmmmmmmm.

#card1143
Vulo je sporedna porodica:

#card256 #card671 #card750
taj Sre Jun 12, 2019 10:27 pm
Riromendo Usušu Nara
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

pogledavsi druge ljude svi su izgledali drugacije,jedino sto je bilo zanimljivo kada sam to pitao pre taman sam se nadao da ce to tako i bit da idemo na misiju.mada pored toga iz drugog ugla tim koji su to bili znao sma da je nesto najbolje sto sma ovde nasao mada spremajuci se dok sam svoju crvenu kosu malo uvijao iz zabave bila velika ali nagore kao cuperak koji sam i imao,bio sam spreman da krenem i da ovo bude zapravo dobro.
Dnevna soba Ittoki.Otoya.full.677417
misija sta.
bio jeste zaista spreman i sve mu je bilo potrebno tada je poceo polako ici.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu