Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Riromendova usušuova velika kuca

taj Sub Apr 13, 2019 1:11 am
Riromendo Usušu
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

jako velika kuca sa punim zelenilom i dekoracijom koja ima na sebi dok sa unutrasnje strane lepse i bolja od spoljasneje od zelene
Riromendova usušuova velika kuca  Jkjk
i bas je sesi
Riromendova usušuova velika kuca  8f94fc030dfe208c78e9507f89346498
od samog ulaza u kucu ima jedna stolicica koja se moze sesti pre nego sto se udje.
Riromendova usušuova velika kuca  Da6f6a7ddcc033b6338896beb03d5081
hodnik.
Riromendova usušuova velika kuca  Jake-bowkett-bedroom-morning-by-jake-bowkett
soba moja koja ima prozore.
Riromendova usušuova velika kuca  C64fd8dbf990af0bff05f7774bfab0ad
kuhinja.
Riromendova usušuova velika kuca  Large
iza kuce je divno dvoriste a ima i divne vode a isto i kao mini neki trening se moze raditi
taj Sub Apr 13, 2019 5:04 am
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sto je stigao do svog pola puta do kuce,kofer koji je drzao u ruci poceo mu dosaditi od onolikoh hodanja pa sve do nove kuce,znajuci i sam da to lisce bilo poznato i ako je tu sigurno bio Meliondia,i ako je bese nekad bio misteriozan meliondia jos ga vise zanimalo otkud on u konohi i zasto ali i kako,list koji je padao na sred ulice pre nego sto je krenuo u konohu iz pravca kuce koje dolazi list poslao bi takav znak donekle bi bio veci list ili manji ali bi se svejedno osecala cakra mada i miris.
melinodia:stigao si
oduvek si bio misteriozan skoro pa niko nije znao ni kosi i ako vec imam duze vreme te misli da ti zapravo ne postojis ili si ti neka moja masta ali svejedno umes da se sakrijes kao da ne postojis.
i ako su bese rekli meni pre nego sto podjem u konohu da cu znati koja je moja kuca ako dolazi iz pravca te kuce,seli bi smo i popricali pomalo o novom boravku u konohi.
cak i ako sam tokaji a verovatno ni sam ne znam da li postoje jos tokaji koji su samuraji,jedino je sto sam izabrao bas taj put jer ja cuvam taj mac on cuva mene ali zato sam i jak dok imam tu ostricu jer sve ionako zavisi sta bih radio sa katanom ili neku stvar,jer ko zna sta cu uraditi uopste dobro.onako fiju fiju spidz spidz
Riromendova usušuova velika kuca  Maxresdefault
njegova prisustnost se osecala jos jaca slusao me dok sam pricao,ali zatim je bese ustao i  morao da ode na neku drugu stranu kuce i ako je verovao da su njih dvojica komsije da se on nalazi na drugoj ulicici pruzio je pesnicu kao i ja takodje a zatim je poceo kijati a kad je kijao bile su mu zatvorene oci a kada je hteo da pogleda jedva da ga je video dok je otisao na drugoj ulicici jer je i bese tamo ziveo mada sam znao da je on tu,melionda i njegovo prezime bi zaboravio ali bi sa nama usšuima ili ostalima ljudima druzio i ako je selo koje je ziveo gde sam ja ,vise sam ojacao kao i ostali na tom selu koji su ziveli dok su za to vreme i nesto uradili i postigli.posle toga usao je u kucu a kuca je bila i prelepa iznutra nego sto je spolja poceo bi se penjati na stepenice ka gore i naisao na svoju sobu koju je jako odmah zavoleo,ostale stvar ije izvadio iz kofera koji su tu ostali a zatim legao u krevet i razmisljao se da bude u potrazi za necim kao neka avantura.jedino sto sam bese video je bila ta poternica i razna neka sranja jer vise ce to posluziti da nesto saznam ili nesto da pitam sto me je zanimalo.
taj Ned Apr 14, 2019 3:14 pm
Kirohi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon lijepo prospavane noći odlučio sam posjetiti svog komšiju.Još mu ne znam ime ali ako je dobre volje upoznat ćemo se.Laganim koracima se približavam kući u kojoj živi.Kada sam došao pred vrata pokucao sam par puta i čekao da mi otvori...
taj Ned Apr 14, 2019 3:21 pm
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

taman od kreveta kom sam lezao nisam ni znao ko je pokucao a niti ko je to i ako jedino sto mi je trebalo jeste odmor i ako sam mislio da je to meliondia ipak sam sporo potrcao kak obih stigoa do vrata da se ne saplicem a kada sam krenuo ka njima rekao sam.
stizem meliondiaaaaa sacu otvoriti.
Riromendova usušuova velika kuca  122809
nakon sto sam otvorio vrata i ako sunca nisam video nekoliko dana video sam jednog decka i u tom trenutku me uhvatio jedan blam i ako sam mislio da je to on,shvatio sam da je to neki moji komsija pa i bilo je vreme da se fino upoznamo.
ah pa mislim ovaj,pa zdravo ja sam ovde nov u konohi a kako se ti zoves ako smem pitati.
taman pokazujuci ruku da udje ukoliko zeli a mogli bi smo i napolju sesti na klupicu i nesto od soka doneti.
taj Ned Apr 14, 2019 4:42 pm
Kirohi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A?...
Čuo sam zvukove iz te kuće,kao da neko urliče i zove neku djevojku tamo negdje.Čekao sam svega par sekundi prije nego što je komšija otvorio vrata.Kada je otvorio vrata i nabacio tu facu smorenosti shvatio sam da je očekivao neku djevojku ili tako nešto,ali šta je tu je...
Gledali smo se par sekundi te me je upitao kako se zovem...

Moje ime je Kirohi,a kako se ti zoveš?

Te nakon par sekundi mi je pokazao rukom da mogu ući i raskomotiti se.Dok sam čekao njegov odgovor ulazio sam u kuću i skinuo tanku jaknu sa sebe i stavio je na vješalicu,zatim sam otišao do dnevnog boravka i sjeo

Možeš li mi donijeti čašu soka molim te,jako sam žedan - upitah sramežljivo
taj Ned Apr 14, 2019 5:04 pm
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije ono sto je ocekivao da ce biti i ako sam jedino ocekivao to da je neko dosao od komsija mada fino je i upoznati.kada je usao video sam da me je gledao cudno i ako faca ponekad mi moze isgledati smoreno ali uvek bih ionako izgledao kul.
pa moje ime je riromendo i klan tokaji,nego kirohi kolko si dugo u konohi i jel ima nesto sto se izdesavalo na ovom selu nesto zanimljivo.
Dok smo bili u dnevnom boravku,otisao bih do kuhinje da mu donesem vodu ali i prvi put da cujem tako nesto,taj lik kirohi je zanimljiv,njegov miris mi se svidjao of kad je usao u prostoriju.zatim bih dosao do njega i doneo mu dok sam ga pitao u vezi konohe.
evo ti voda.
Dok je sedeo riromendo bi razmisljao sve dok je cekao kirohija da odgovori.
taj Ned Apr 14, 2019 5:20 pm
Kirohi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Upitao me kakva je konoha i da li se promjenila...To me malo čudi jer mu vidim štitnik na ruci.

Pa čudno mi je da me to pitaš a imaš štitnik na svojoj ruci...Kako da to ne znaš?

Dok sam čekao njegov odgovor uzeo sam SRK vode jer sam bio isuviše žedan.
I još mu doda

Baš ti je lijepa ova kuća,mogli smo kasnije i do moje ili da prošetamo,šta i misliš?
taj Ned Apr 14, 2019 5:41 pm
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sto je bese rekao svoju recenicu pomalo sam se probudio iz tog razmisljanja,nekako sam se setio da imam stitni na ruci i ako sam zaboravio na to sta nosim a sta ne jedino sma zaboravio da skinem to uopste.
ouh,pa ja sam nov u konohi,doselio sam sam se a pre toga sam polagao ispite i genin i cunin u tom selu,mada skoro pa nista ne znam u konohi al znam da je bila jednom bolest i ako ne znam kako se zove bila je valjda bokoku ili zenskoku kako vec kao i u drugim selima pre nekoliko godina.al ono fidzu fidzu proslo je to.
nasmejao bih se,sedeli bi zajedno u toj prostoriji a sunce bi pomalo sijalo a dan je jos,prozori nisu otvoreni ali jako sjajna svetlost da je to bilo zadivljuljuce.hvaljenje moje kuce sto je rekao o mojoj pokazao sam samo znak klimljenja glavom,da vidim sta ima i kod drugih al opet nije ni to neki razlog doselenja u konohu da uzivam ima i jos nekih stvari onako.
taj Ned Apr 14, 2019 5:47 pm
Kirohi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pošto sam se i ja doselio prije par mjeseci u konohu nisam upoznat s tom bolešću.Inače ja sam prije nego što sam se doselio ovdje živio po nekim starim kućama koje sam našao na putu ili u nekim pećinama.Jedva sam sklapao kraj s krajem ali na svu sreći nisam imao kontakta s tom bolešću.

I dok sam to pričao malo sam sjeckao jer sam se plašio da se bolest ne bi vratila...
taj Ned Apr 14, 2019 6:00 pm
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon saslusanja otisao sam do kuhinje uzeti ciniju cipsa koji bih nasao,njegova prica koju sam saslusao imao sam osecaj da je nesto proziveo sakreci se u kucama ili mozda premestio mada ko zna.otvarajuci kesu i spiajuci dosao bi do ponovo gde smo ja i on steli,prilazeci polako i ako je bila puna bese cinija.
pa posluzimo se.
ta cinija je imala svoju stranu jednu levu moju a desnu njegovu i bilo nekako lakse.
nego ona tvoja prica ako smem pitati a da te ne uvredim slucajno...mislim o tim kucama i pecinama sto si pricao da li si mozda bio povredjen nekako pao ili tako nesto sa ozbirom da imas masku na licu,meni mozes slobodno pokazati tvoje lice.
Riromendova usušuova velika kuca  3205550_1365500352468.34res_500_281
njegov miris je odao nesto kao njegovo lice kako je izgledalo ali opet ne potpuno da znam nego vec nekim delom mada sam bio siguran da je imao razlog za to.nisma isuvise bio direktan voleo sam sve polako kao sto bih jeo cips uzeci jedna po jedan griz.
taj Ned Apr 14, 2019 6:32 pm
Kirohi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

NE ! - dreknuo sam se
Ne volim da se vraćam u prošlost ali evo kada smo se dotakli baš te teme ispričat ću ti iako nikome nisam pokazao svoje lice...

Polako sam skidao svoju masku,mic po mic...
I kada sam je napokon skinuo krenuo sam u priču

Sve je ovako bilo.Bila je noć i ja nisam na vrijeme našao mjesto gdje ću prespavati nego sam čitavu noć tražio hranu jer sam bio previše gladan.Kada sam krenuo u potražnju prebivališta za tu noć pogledao sam oko sebe i uvidjeo jednu rupu u stijeni,te sam odlučio tu da prenoćim.Krenuo sam prema toj rupi i odjednom sam čuo nešto iza sebe,pogledao sam i to je bio ogroman vuk.Okrenuo sam mu leđa i počeo da trčim prema rupi.Vuk je brzim pokretom krenuo prema meni...I u tom trenutku sam se na brzaka okrenuo nazad i to vidjeo...Vratio sam pogled ispred sebe i vidio drvo prema kojem sam direktno trčao.Međutim,jedva sam ga izbjegao to jeste zakačio sam ga lijevim obrazom i od tada imam ovaj ožiljak na lijevom obrazu.Stid me je zbog toga tako da od toga trenutka sam počeo nositi masku.Inače ako te zanima za dlaku me je vuk raskomadao na komadiće.
taj Ned Apr 14, 2019 7:04 pm
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

u trenutku dok bi jeli cips a isto dok sam uzimao parce po parce slusajuci pricu njegovu i shvatajuci korz sta je prosao.ali njegova maska me je iznenadila kad je skinuo.bio sam i donekle pozitivan sa ozbirom da je ocnjak pa i veliki sto mi se i dalje to nije svidelo mada ipak je taj vuk bese imao veliki ocnjak i ako sma da isto i donekle razumeo a da to nisam prosao mada sve ise je bio zanimljiv a miris njegov je postao prijatan.
hmmmm pa jako dirljiva pricica mada te i donekle i razumem i ako bas u to sto si ti prosao nisam ja prosao.mada ipak i oziljak ima svoju pricu ai vise nemas razloga za brigu vazi.
Riromendova usušuova velika kuca  Af5704e92c60a04bb0c678d6e0f50573
i ako nisam toliko mogoa nekako da mu pomognem da m bude bolje sem sto mi je ispricao tu pricu,ali kada sma se naslonio na jedan stocic ta jedna moja ruka koja je bila na stom stocicu culo se nesto.taj zvuk nisma odavno cuo a zatim sam primetio da se moze otvoriti i ako nisam otvarao uopste tih nekoliko dana,kada sam otvorio video sam da je tu jedna flasica velika i naravno dve case uz poruku.
za svaki slucaj potpis meliondia.
znajuci da meliondia pripremao supuu pa bih zatim izvadio dve case a flasicu veliku koja je bila papir od meliondia bacio bih na zemlju kojoj nije bio bitan u isto vreme bih se znojio al opet srecan da nisam ocekivoa da ce to uraditi sa ozbiro mda nisam skoro znao kuvati dobro ipak bih se poceo hvaliti da znam barem nesto.,pa kad sam bese sipao prvi bih srknuo supu i iznenadio dobro.
am iznenada da imam supu i ako znam da sam spremao tu supu,tako da mozemo piti valjdaces se osecati bolje.
taj Pon Apr 15, 2019 6:26 pm
Kirohi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izvadio nam je supu....Njammmmm...Baš mi se prijelo....

Pa što se tiče ove priče malo je tužna ali mi uvijek dadne vjetar u leđa kako bih išao naprijed...
Nego da te upitam,čije je to pismo,i zašto si ga tek tako otresao od pod?
Zar baš mrziš tu osobu?

I tako upitajući ga uzeh srk supe...
I tako srk po srk razgledao sam mu kuću i sve više i više mi se sviđala...
taj Pon Apr 15, 2019 6:49 pm
Riromendo Usušu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riromendova usušuova velika kuca  D93975dd2dcf0b634ae10b98ef9ebb59
zbunjena faca kao i prethodna kada je bese dosao ali nekako slicna,gledajuci ga zbunjujucim mojim pogledom a da nisam znao sta odgovoriti probao sam da se uskladim nekako.probao sam supu koja je bila tu,ruka se tresla od ocekivanja da cu probati nesto dobro ali tog momenta mogoa sam zamisljati svojenepce kako poceli da se igraju i da pevaju onako vruca ali i slano dobra zelena.tada sam poceo da mjaucem da razmislim sta bih mogoa reci za ono pitanje.
Mjauuuuuuuu
tada sam uzeo jos vise gutljaja dok vrucina se osecala kroz disanje kao i kod njega.skoro pa cela soba je bila tako dok su prozori bili previse zamagljeni ali ta supa je bila jako jaka.sta mi je ovo trebalo i zasto ne nadjem neku da me nauci ili da kuva za mene mada ipak mogu i pokazati da umem to.
ah ne ne mrzim tu osobu, vec pa ono znas on nje bolji domacin od mene vise je profesionalac pa oce dokaze da ja ne znam napraviti. i ako ovu supu pa mogu isto napraviti.ali moram priznati da je dobro ovo napravio ali se ipak pretvaraj da sam ja napravio jer zato sto sam riromendo HAIHAIHAIHAI
poceo bih se namsjeati a onda sam stavio ponovo supu na sto da bi mogl oda mi se ohladi jezik da dovrsim kolko god bilo to malo u casu ali ipak je to jako dovolno cak i kolicina mala.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu