Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Kafe bar Siel

taj Pon Apr 08, 2019 9:17 pm
Kon
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U pozadini svira džez muzika. Barmen viče svakome ko kroči kroz ulazna vrata: ,,Dobrodošli!" Idealno mesto za one koji vape za malo mira uz jutarnju kafu i večernje novine.

Kafe bar Siel Iackedx
taj Ned Apr 14, 2019 2:31 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim je otvorila vrata, ni kročila nije, a već se čuo radosni pozdrav. To je bio konobar. Očekivao je prve nove goste sa posebnim sjajem u očima.

Rei mu otpozdravi i pogleda oko sebe. Široki okrugli stolovi blistali su od čistoće i urednosti a smanjena svetlost sijalica dočarala je laganu atmosferu. Klavir se čuo u pozadini.

Sela je za sto koji beše u sredini bara. U šanku se čuo užurban šapat s rečima: Stigli su! Požuri! Sa svog mesta je mogla videti kako se svi trude da udovolje što pre, a ipak ne žele biti napadni. To joj se svidi. Uzela je meni koji beše stajao uspravno na sredini stola i krene čitati. Kao i uvek, bila je neodlučna, držeći i razgledajući meni čak i kada je konobar koji im je viknuo malo pre već došao.

,,Hmmm, šta uzeti? Topla čokolada, ili ipak kapućino? Ili ipak nešto voćno?"

U to je Shukuro prekinu i naruči za nju umesto nje. Ona ga prvo ljutito pogleda, a onda se opusti.

,,Bar si me spasio muka."

Izvadi paklu cigareta i stavi je na sto, čekajući da konobar donese narudžbinu. Najednom se seti i vikne mu nešto.

,,Donesite i dnevne novine, molim!"

Konobar klminu glavom, a jedna fina konobarica donese ih odmah, ne čekajući da se porudžbina spremi. Rei joj se zahvali.

,,Kakva je to kultura čitanja tuđih pisama?" - reče to kao da protestuje što je Shukuro pročitao skoro pristiglo pismo. Uze jednu cigaretu iz kutije i zapali je. Onda se obrati Shinu.

,,Mislim da je red da se prvo mi predstavimo tebi. Bilo bi glupo da te samo ispitujemo, kao da si nekakav talac koji je ovde na silu. Senshu, Kain i ja bili smo prvi ljudi koji su se odmetnuli iz Konohe. Prethodnici Konohe bili su kamp Yamiyo i kamp Shinrai koji su godinama ratovali. Kada je usledilo ujedinjenje, odnosi među ljudima su zahladneli. Tadašnji, a i sadašnji Hokage nije mnogo brinuo o svojim ljudima. Mogu ti reći da ga ja nisam ni upoznala. Postojao je i lord, onaj koji je došao iz Yamiyo kampa, no on nije hteo da se meša u bilo kakvu politiku, tako da je Hokage preuzeo vlast. U to vreme, ninja koji je bio sam nije imao neke šanse za napredak. Na jednoj misiji upoznala sam Senshua. On nije trpeo da mu neko naređuje. Predstavio mi je svoju ideju o drugačijem svetu. Tada je sve počelo. Shukuro i ostali su se ubrzo pridruživali timu. A taj svet, to je ovo sada. Premda sam ja Raikage, Inemuri je grupa ljudi koja odlučuje zajedno, gde se svi pitaju. A zašto ne mogu svi biti oni koji se pitaju? Zato što je za to potrebna moć. Sigurna sam da si svestan toga. Ambiciozan si, a mi ti pružamo priliku da se popneš do vrha. Samo od tebe zavisi da li ćeš se razviti toliko da budeš rame u rame uz nekog od nas. A sad, reci mi, koji su tvoji planovi? Koji stil planiraš koristiti? Želiš li biti podrška, zaštitnik, ili pak onaj koji napada? Ili je strateg tvoj fah?"

Rei spoji ruke poput političara, čekajući da Shin kaže nešto. Uvuče jedan dim koji brzo prostruji kroz njen krvotok, čineći je da se oseća bolje nego ikad. Sav umor nestade.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Ned Apr 14, 2019 3:21 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ušao je u taj lokal odmah nakon Rei i Shukura. Atmosfera ga je prijatno iznenadila. Za klavijaturistu malo je reći da je bio umetnik. Doduše Shin koliko se god trudio nije mogao da ga uoči nigde u loklalu. Seo je za sto koji su ovo dvoje izabrali.

Svi su bili tako nervozni i užurbani, ali nije mogao da ih krivi, ipak ne dolazi Raikage svaki dan u njihov lokal. Koliko god to zvučalo nepotrbno, bar njemu, oni su davali sve od sebe da to izgleda perfektno. Razgledao je meni i naručio na kraju.

"Ja ću hmm.. Ovu voćnu salatu."

Prstom pređe preko jedne iz menija i vrati ga konobaru. Trebalo mu je nešto da se okrepi, a to mu se činilo idealno. Njihov kraći razgovor samo je ispratio pogledom, bez progovorene reči. Čekao je da se neko od njih obrati njemu koji je tu pozvan na neki vid ispitivanja.

"Čuo sam deo te priče već, ali nikada do sada drugu stanu."

Reče par reči koji su se odnosili na istoriju koju je toliko put ili pročitao ili negde čuo. Doduše bio je iskren nikada nije čuo da se Hokage tako loše odnosi prema svojim građanima. Odmah je nastavio sa izlaganjem da se ta mala pauza jedva mogla osetiti.

"Kao što možda znate moje poreklo je iz Yamanaka klana, ali još uvek nisam razvio moći istog. Za sada posedujem element zemlje i vode, ali nadam se da ću u budućnosti ovladati moćima klana pa samim tim i genjutsuom. Mislim da rekto ko voli da bude u pozadini kao čista podrška, ali takođe shvatam prednosti svog klana i pozicije gde bih bio jak."

Sam cilj kada se priključio Inemuri organizaciji bio je taj da postane dovoljno jak da sam može pobediti bilo kojeg shinobija i tako dokaže snagu svog klana. Reči koje je u ovom razgovoru čuo od Rei dodatno su ga motivisale u svojoj nameri. Sada je bio siguran da će imati priliku da se dokaže kada za to dođe vreme. Odgovorio je i sačekao neki vid reakcije.

Pasivne:

#card653 #card226 #card122 #card332

taj Ned Apr 14, 2019 4:03 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nadao se da ce radnici, iako je "velik" dogadjaj, biti malo opusteniji, hteo je sesti u najnormalniji kafic i popiti kafu, ipak nije imao priliku da tako nesto uradi godinama. Mozda je sam sebi doneo takvu sudbinu doduse, ispraznivsi sve lokale pre nego sto je dosao, kako god, bilo je prijatno sesti negde i biti potpuno opusten, bez potrebe za gledanjem preko sopstvenog ramena.

Konobar stize a Rei se i dalje lomila oko svoje porudzbine, nije ga preterano cudilo to, i oko svoje licnosti je bila neodlucna a kamoli oko toga sta ce piti.

"Domaca za mene, kapucino za gospodjicu."

Rece poprilicno neprijatno, ako je negde sedeo u poslednje vreme to su bile birtije, a i to je velikodusan naziv za njih, potrebe za ljubaznoscu tamo nije bilo, stavise nije bila pozeljna. A i jos je malo bio nervozan zbog puta, promene nadmorske visine itd. Valjda ga nece po losem upamtiti.

"Sta da je bila bomba u skrolu, sad si Raikage moras da se pazis."

Odgovori Rei, mada istina je bila da samo nije imao predstavu za koga je pismo, nacin isporuke bio je u najmanju ruku nesvakidasnji, posebno sa obzirom na to da se tajming poklopio bas sa trenutkom kada su stigli u selo. Nakon toga Rei se razbrbljala, nije navikao od nje da toliko bas prica mada kada je malo bolje razmislio o tome nije ga preterano ni cudilo, zensko pa ne zaklapa. Malo da je zadirkuje pljesnuo je dlanom o dlan nakon njenog izlaganja, a potom joj se pridruzio u poroku pusenja.

Shin sa druge strane davao je do sada vrlo minimalisticke odgovore na bilo sta sto je upitan, Rei je bila u pravu da ne treba da ga ispituju kao na poligrafu ali zeleo je doznati makar nesto o njemu. Shvativsi da Rei nije to uradila pruzi svoju paklu ka njemu, da uzme jednu ako zeli.

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Ned Apr 14, 2019 5:54 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

,,Zanimljivo."

Samo je to rekla. Jasan cilj mladog momka bilo je nešto što je očekivala da će čuti.

Porudžbina je ubrzo stigla. Šaputanja osoblja su se odjednom smirila i svako je gledao svoja posla. Rei uze novine i prelista vesti o dešavanjima o svetu. Istovremeno, čitala je slova sa hrapavog papira i govorila Shukuru.

,,Da, da. U pravu si. Onda ćeš ti od sad obavljati prljave poslove. Ipak se ja moram čuvati."

Govorila je to glasom koji samo što ne prasne u smeh, i dalje gledajući u novine. Ispila je gutljaj kapućina i ponovo uvukla nekoliko dimova.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Ned Apr 14, 2019 6:07 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Očekivao je da će nastaviti razgovor nekim pitanjem ili nekom pričicom, ali izgleda da nije imala to u planu.

"Ne, hvala ja ne pušim."

Odgovori uz propratnu gestikulaciju Shukuru koji mu je pružio paklicu. Bilo mu je dosta neprijatno sedeti u takvom društvu. Ni sam nije znao zašto, ali morao je da se navikne. Doduše kako vreme bude prolazilo napetost koju sada oseća polako će nestajati dok u potpunosti ne isčezne. Uzeo je zalogaj svoje narudžbine.

"Sada kada je selo osnovano šta dalje?"

Nije hteo da pomisle da je neki mlakonja ili nešto slično pa je rešio da progovori. Uzeo je još jedan zalogaj pošto je bilo neočekivano lepo.

Pasivne:

taj Pon Apr 15, 2019 10:06 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vratio je paklu u dzep gde joj je i mesto, jedino sto je sada doznao o novom liku je to da je nepusac. Pa dobro, i to je valjda neki napredak. Rein komentar o otvaranju pisama malo ga je nasmejao, malo namrstio, znao je da ga namerno ubada, ali isto tako i da su oboje svesni da nije on za tako nesto. Posegavsi za kafom, na to joj je sa istim laganim smeskom odgovorio.

"Jedino ako se takvi poslovi placaju u naturi."

Shvatio je da dugo nisu imali priliku da razgovaraju u takvom ambijentu, na trenutke je tolika prijatnost bila neprijatna. Uzeo je gutljaj kafe, ostavivsi malu opekotinu na jeziku, potrudio se da se sa njeogovog lica to ne vidi i spustio ju je nazad na tacnu. Zaboravio je da mora makar malo da ceka da se ohladi. Kako bi fokus skrenuo sa sebe i izbegao rusenje imidza okrenuo je glavu ka Shinu.

"O takvim temama obicno pricas kad izadjes da se opustis sa drustvom?"

Iako je bila vise posalica, bilo je tu i malo istine, toliko dugo su svi zajedno, kao organizacija isli i gurali napred, sada im je bilo vreme za predah.

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Pon Apr 15, 2019 10:24 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

,,Neću ti ostati dužna."

Prosto je obožavala da se šali s njim koliko i prepire. Stalna bockanja i bacanje reči s jedne na drugu stranu postale su im glavna tema. Tek ponekad bi se izrodili neki emotivni izlivi, kada situacija nije više bila tako laka i prijatna, već teška i realna.

Zaista, Shin je možda bio i preozbiljan. A možda je ona bila kriva za to. Odmah ga je sasula pričom o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti. Da bi oraspoložila sve za stolom, naruči 3 pelinkovca.

Svoj ispi odjednom bez gašenja. Gorčina je navede da napravi čudnu grimasu. Ubrzo, maltene u sekundi, osmeh joj ispuni lice.

,,Istina ili izazov?"

Pogleda izazivački u Shukura.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Pon Apr 15, 2019 10:59 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pošto je poticao iz tropskih krajeva, obožavao je razno voće tako da mu je ova voćna salata baš legla. Dok je sluao i pratio njihovu igru reči uzeo je još par zalogaja i već je bio pri kraju sa istom.

"Izgleda da sam previše ozbiljno shvatio ovu situaciju. I pored vašeg opuštenog stava moraš priznati da nije baš svejedno sedeti pored Kage-a i prvog zamenika."

Pogled mu je bio fiksiran na Shukura. Nije želeo da ga uvredi ili bilo šta, ali nije osećao potrebu da mu persira ako su tu samo radi opuštenog druženja. Prihvatio je igru tako da je ispratio Rei i popio svoju čašu. Neka jeza mu prođe kroz telo. U skorije vreme nije probao ništa slično. Nije hteo da previše pokazuje kako mu to ne prija pa se potrudio da sakrije bilo kakvu vrstu grimase koju je mogao da napravi u tom trenutku. Strpljivo je čekao svoj red u nastavku igre.

Pasivne:

taj Pon Apr 15, 2019 11:05 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slegao je ramenima, nije se bas mogao staviti u Shinove cipele posto su im licnosti ocigledno bile drasticno razlicite, no mogao je razumeti odakle dolazi. Ono sto je Rei uradila doduse, definitivno ce opustiti atmosferu. Zaintrigirala ga je, slio je casicu, zamenio opecen osecaj jezika sa istim takvim u grlu. Naslonio je lakat na sto i stavio glavu na njega.

"Znas me."

Nagao se malo unapred preko stola, ka Rei.

"Izazov."

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Čet Apr 18, 2019 9:41 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

,,Izazov? Ništa manje nisam očekivala, ipak si jači na delima."

Rei se smešila kao da je smestila najgoru zamku neprijatelju, a on upravo upada u nju. Oduvek je mrzela ovu igru, no bilo joj je zanimljivo gledati druge kako se muče. A možda će on baš uživati? Ostalo je samo da proveri to. Na konobarevo iznenađenje, poručila se sok od borovnice. Tek kada je porudžbina stigla, ona izrekne svoju misao.

,,Izazivam te da pozoveš onu konobaricu i pitaš je da podelite tvoj krevet večeras."

Ukrstila je ruke i čekala njegovu reakciju. Za trenutak se okrene ka Shinu.

,,Kagei, zamenici, ninje. Zar je važna titula? Prepusti se i zaboravi da titule postoje."

Podigla je čašu kao da nazdravlja, gledajući Shina u oči a onda ispila svoj sokić.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Čet Apr 18, 2019 10:06 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iz svega priloženog do sada jasno se moglo zaključiti da su ovo dvoje imali neki specifični odnos. Nije tačno mogao da definiše taj odnost, ali jasno se videlo da je nešto drugačiji od običnog prijateljskog. Bilo kako bilo izbor koji je Shukuro načinio nije ga uopšte iznenadio. Izgledao mu je tako avanturističkog duha pa mu je izbor baš pristajao.

Ispio je svoje piće do poslednje kapi ostavljajući samo dve kockice leda u čaši. Opet ga je isti osećaj prošao kroz telo, kao prvog puta, doduše za nijansu blaži. Na Reine reči samo je klimnuo potvrdno glavom ne želeći da prekida Shukura u izvršavanju svog zadatka. Iznenađujuće lepo se snašao sa izazovom koji mu je zadat. Shin se zavalio u stolicu i konačno malo opustio.

Pasivne:

taj Čet Apr 18, 2019 10:31 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Umalo se nije zagrcnuo kada je cuo sta Rei u stvari zahteva od njega. Sada kada razmisli trebao je ocekivati tako nesto od nje. Da je bio mozda nekih pet do sest godina mladji, njen izazov ne bi mu postavljao nikakav problem, cak bi ga verovatno sa uzbudjenjem i ispunio, no vreme je odradilo svoje i izbacilo ga iz te faze mladog vragolana. Postojalo je nekoliko problema, prvi i najocigledniji sto je devojka verovatno za citavu deceniju mladja od njega, drugi sto su on i Rei imali gosta pred kojim sad nije imao izbora nego da se obruka, mozda je to i bio njen motiv, treci i poslednji bila je neprijatna situacija koju bi morao da objasnjava kada bi devojka zapravo prihvatila.

Na licu mu je i dalje bio pokvareni osmeh koji ga je i inace krasio ali iznutra se kidao, mada je bio poprilicno siguran kako ce iz te situacije izaci "neporazen". Odlucio je da sve okrene na sprdnju.

"Dogovoreno."

Odgovori tiho Rei pre taman kada se druga devojka okrenula da se vrati za sank. Zavalio se nazad na stolicu i viknuo.

"E ti mala!"

Propratio je to puckanjem prstima, uhvatio je paznju konobarice.

"Znas ja sam jedan od likova koji vodi ovo selo. Mogla bi malo da mi pravis drustvo veceras."

Svaka rec u toj recenici bila je promisljena tako da ispadne najveci moguci seljak, i ocigledno mu je uspelo. Zaradio je pogled izmedju zbunjenosti i gnusanja nakon cega se ona bez reci okrenula i vratila na radno mesto. Verovatno vise nece biti bas dobrodosao u lokalu ali Boze moj, uspece valjda nekom prilikom da objasni osoblju sta se u stvari dogodilo. Kada se sve privelo kraju odahnuo je napokon, mada je ovo bio prvi put u dugo vremena da je osetio sramotu. Upucao je Rei ocima i kroz zube, i dalje pokusavajuci da sakrije blam koji je osecao, izgovorio:

"Tvoj red."

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Pet Apr 19, 2019 2:20 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rei se zadovoljno smeškala kada ovaj potvrdi da će to učiniti. Trudila se da ne bulji u Shukurovu žrtvu, no perifernim vidom uspela je da uhvati njenu facu već pri samom pozivu koji je bio krajnje neotesan. Kako više nije mogla da izdrži, prasnu u smeh držeći se za stomak. Dugo nije imala prilike gledati ovakvu zabavu.

,,Pravi si maher. Možda je sramota pred nama, tako da te mi ostavljamo da uživaš još malo. Shine, ti ideš sa mnom."

Zabacila je kosu unazad i ustala od stola. Osmeh se niotkuda pretvori u ravnu liniju, a oči više ne seijaše kao pre.

,,Nastavićemo drugi put."

Prišla je barmenu i platila sve što su pojeli i popili, a onda se okrenula ka Shinu.

,,Kancelarijski materijal čeka da bude unesen. Trebaće nam pomoć u upravi. Dolaziš?"

Ozbiljan pristup vrati se u prvi plan. Razbibriga i zabava nije smela više potrajati. Rei je mislila o onom pismu koje je pristiglo od Alucarda. Trebao joj je mir. Krenula je ka vratima i ubrzo napustila bar, dajući Shinu uputstva na papiru.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Pon Maj 06, 2019 5:28 pm
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harutaka je ulazivsi u kafic primetio da je Misoki otisao, ali je Yamaguchi ostao. Harutaka je ulazivsi primetio Atsui pa mu se javio:

Cao Atsui, udji sa nama tu je i Yamaguchi.

Nakon sto se Harutaka pozdravio sa Atsuiem krenuo je da ulazi unutra..

나는 최고야:

Pasivne jer smo tako u mogucnosti:
#card226
taj Pon Maj 06, 2019 5:45 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsui je odlucio uci u kafic gde su bili Harutaka i Yamaguchi,usao je unutra te upitao svoje prijatelje.

Gde cemo da sednemo.

Mesto u kojem je Atsui bio je bilo lepo uredjeno i izgledalo je primernom da se u njemu jede.

Once you question your own belief it’s over.:

#card653

#card226

taj Pon Maj 06, 2019 6:09 pm
Yamaguchi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad su usli to je bio jedan lijep bar.Nista pretjerano ukrašen i slicno.Najobicniji bar nije puno ni zapusten a ni nema puno guzve.Muzika nije neka bučna najobicnija za opustanje.Odgovarala mi je ta atmosfera.Vani je bilo malo hladno a u objektu je bilo postavljeno grijanje.Bilo je isuviše toplo pa je Yamaguchi svoju jaknu okačio na vjesalicu koja je bila na ulazu u bar.Sjeli su na najblizi stol šanku.Samo sto si sjeli konobar je prisao i ljubazno nas upitao

"Sta zelite poruciti"

Yamaguchi pogleda u Atsui-a na tren i onda u Harutaku.Harutaka je rekao da zuri i da mora negdje da ide ali da ce se vratiti.Bilo mu je zao ali sta je tu je sa njim je ostao barem Atsui.Yamaguchi samo sto se pozdravi sa Harutakom,okrenu se ka konobaru i rece svoju narudzbinu.

Meni dajte malu porciju pomfrita sa dosta kečapa

(Onda sam se okrenuo ka Atsui-u da vidim sta ce on porucitit)

✦✦✦✦✦:

#card652
#card653
#card332
taj Pon Maj 06, 2019 6:15 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsui i njegovi prijatelji su seli ali je Harutaka morao ici,u to je Yamaguchi narucio pomfrit i bio je red na Atsuia da poruc,te je rekao.

Uzecu jednu povecu porciju ramena,jako sam gladan.

Kada je Atsui to rekao uzeo je jaknu koju je drzao u rukama i okacio ju pored Yamaguchieve.Pogledao je u njegovog druga pa ga zapitao nesto.

Sto si uzeo samo pomfrit?

Atsui je imao na umu da pita Yamaguchia par pitanja jer iako su se druzili nije znao mnogo o njemu.

Kada ces polagati za Jonina,sada bi trebao biti na nivou jednog zar ne?

#card653

#card226

taj Pon Maj 06, 2019 6:22 pm
Yamaguchi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada su porucili svoje narudzibine.On je cuo da Atsui nesto pita.Drzao je pogled na Atsui-u par sekundi pa mu odgovori

Nisam nesto gladan pa sam uzeo pomfrit,a glupo mi bilo da nista ne narucim

Svo vrijeme je Yamaguchi-a svrbila noga ne zna ni on sam zbog cega.Iritiralo ga je mnogo.Dok se cesao odjednom je sunce pocelo da grije kao ludo.Neki iz restorana su navukli roletne zbog svijetla koje je smetalo.U medjuvremenu Atsui postavi jos jedno pitanje.

Na nivou sam Jounina,to je tacno,ali jednostavno nemam vremena da se posvetim treningu jer sam non stop na misijama a i imao sam tragičan događaj nedavno takodjer sam se tek preselio pa cu sve polahko da dovrsim.

Tako dok smo pricali narudzbina je dosla.Dao nam je i čaše vode uz hranu.Uzeo sam gutljaj onda sam krenuo da jedem svoju hranu.Takodjer je i Atsui poceo da je jede

✦✦✦✦✦:

#card652
#card653
#card332
taj Pon Maj 06, 2019 6:29 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Yamaguchi ej odgovorio Atsuiu na sva pitanja,ali je spomenuo da se dogodio neki tragican dogadjaj.

Kazes nesto tragicno?sta je bilo?

Atsui je cuo da Yamaguchi smatra da je na nivou Jonina sto je Atsui smatrao tacnim,Atsui je primetio da Yamaguchi cese svoju nogu,ali niej obracao paznju na to,mislio je da ga samo svrbi.
Atsuia je zanimalo zasto Yamaguchi misli da je na nivou jonina,znao je da to nije bito ali je idalje upitao.

Da li si se nekada borio protiv jonina na misiji,ili vise njih?

#card653

#card226

taj Pon Maj 06, 2019 6:39 pm
Yamaguchi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok su Atsui i Yamaguchi jeli svoju hranu.Atsui je opet upitao nesto Yamaguchi-a.Tek je on shvatio da je Atsui zapravo jako društven lik sto nije izgledao na prvi pogled.Ipak izgled ne govori o osobi zar ne.Yamaguchi je uzeo jos par zalogaja pa je onda dao odgovor na Atsui-eva pitanja.

Ne bi sada da pricam o toj tragediji,to je sada moja privatnost koju drzim za sebe

Nastavio je Yamaguchi da jede.Iznenada jos ljudi je pocelo da ulazi u kafic.Polahko se pocela stvarati guzva a i polahko su dovrsavali njihova jela.Barem je Yamaguchi bio pri kraju.Uvijek je bio umjeren u hrani i to je vrlina.Yamaguchi je opet dobio pitanje.Izgleda da je Atsui-u ovdje dosadno pa nema sta da pita.Pomisli Yamaguchi u glavi pa zatim odgovori.

Borio sam se,vise puta

✦✦✦✦✦:

#card652
#card653
#card332
taj Pon Maj 06, 2019 6:47 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poceli su ljudi ulaziti u restoran,u to vreme je Yamaguchi odgovorio Atsuiu na njegovo pitanje.Atsui je razmisljao sta mu se moglo dogoditi ali nije mogao naci neki dobar razlog.Atsui je video da Yamaguchi zavrsava svoje jelo pa je i on pozurio da jede.
Nesto mu je palo na pamet pa je upitao Yamaguchia nesto

Jesi li video kirohiaj, od kad smo isli u setnju nema ga okolo.

Atsui se zapitao gde je Kirohi jer je znao da on i Yamaguchi stalno rade misije zajedno.Kada je on to rekao pogledao je u Yamaguchija kome se izraz lica promenio.Ali se brzo osvrnuo na ramen koji ej jeo jer je bio previse dobar da bi zadrzao pogled na Yamaguchiju

#card653

#card226

taj Pon Maj 06, 2019 6:57 pm
Yamaguchi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sada sa vec zavrsenom porcijom.Prisao je konobar jer je trebao pokupiti tanjire,nabrzaka je i Atsui pojeo svoje Yamaguchi je izvadio novac da plati,konbobar je krenuo da vraca kusur ali je Yamaguchi rekao da ne vraca da ce on platiti i Atsui-ev dio.Cisto da ga casti.Bio mu je bas simpatican.Mada je ubo bas onu temu koja ne pase Yamaguchi-u.Naglo mu se promjenio izgled lica i glava mu je klecnula ka dole,brzo je vratio glavu i odgovorio na pitanje.

Kirohi,pa on je izvrsio samoubistvo

Yamaguchi je pokusavao da suzdrzi svoje emocije,to mu je poslo za rukom nekako se uspio iskontrolisati.

Zamolio bih te da mi njega ne spominjes,ne pitaj zasto

Zatim sam ustao i obukao jaknu i dao Atsui-evu jaknu njemu da obuce.Bilo je vrijeme da krenemo negdje drugo.Vec se okupila guzva jer kad je vecer tada najvise ima gostiju.Laganim hodom Atsui i Yamaguchi su izasli i uputili se u nepoznatom pravcu.

✦✦✦✦✦:

#card652
#card653
#card332
taj Pon Maj 06, 2019 7:02 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsui je brzo pojeo svoje jelo u momentu kada je i Yamaguchi pojeo svoje,Yamaguchi ej platio za sta mu je Atsui bio zahvalan,Atsui je uzeo svoju jaknu sa civiluka u kojem je momentu Yamaguchi rekao sta se dogodilo sa Kirohijem,Atsui je bio sokiran i hteo ga je pitati zasto i kada ali mu je Yamaguchi rekao da o njemu ne prica.

Dobro,izvini.

Atsui je obukao jaknu te odlucio izaci izvan restorana sa Yamaguchijem,sve vreme je gledao u Yamaguchija sve vreme zalosno i tuzno jer je znao da su bili dobri drugovi.

#card653

#card226

taj Uto Maj 07, 2019 5:21 pm
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon Harutakine setnje odlucio je sesti u kafe bar Siel da popije nesto, nakon sto je usao seo je i ostavio jaknu na bliznju stolicu. Dok se Harutaka razmisljao sta ce uzeti uvideo je Atsuia...

나는 최고야:

#card226
taj Uto Maj 07, 2019 5:24 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsui je dosao u kafic da nesto popije jer je bio zedan,kada je usao nakon par sekundi je uvideo Harutaku.Prisao mu je te mu rekao.

Hej Harutaka odkud ti ovde.

Harutaka je sedeo i izgleda kao da je vec narucio nesto,Pa ga upita.

Harutaka da li si ti vec narucio nesto.

#card653

#card226

taj Uto Maj 07, 2019 5:30 pm
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Harutaka seo na stolicu i ostavio jaknu uvideo je Atsuia kako pije vode, nakon toga ga je Atsui nesto upitao i Harutaka mu je odgovorio:

Dosao sam malo pre, nisam nista narucio sedi pored mene.

Nakon toga je Atsui krenuo prema Harutaki...

나는 최고야:

#card226
taj Uto Maj 07, 2019 5:33 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harutaka ej Atsuiu odgovorio na piranje te ga upitao da sedne pored njega,Atsui je saznao da harutaka nije nista narucio te ga upita.

Hoces li da narucimo nesto,da pozovem konobara?

Zatim je okacio svoju jaknu o civiluk i smestio se pored Harutake,Atsui je hteo uzeti malo sakea jer nije bio mnogo zedan ali je hteo nesto da uzme.

#card653

#card226

taj Uto Maj 07, 2019 5:39 pm
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harutaka se razmisljao sta ce naruciti, pa ga je posle duzeg vremena Atsui pitao da zovemo konobara. Nakon toga je Harutaka rekao Atsiu da zove konobara i rekao mu je da hoce naruciti kafu. Nakon toga ga je Harutaka upitao:

Kada hoces da idemo na misiju?

나는 최고야:

#card226
taj Uto Maj 07, 2019 5:48 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harutaka je rekao Atsuiu da ce uzeti kafu na sta mu je Atsui odgovorio.

Lepo,ja cu uzeti sake.

Atsui je odlucio pozvati konobara da cuje nase narudzbine,kada je konobar otisao Harutaka ga je upitao kada ce ici na misiju.

Ici cemo u cetvrtak,ali moracemo ici na B rank misiju,to nam nece biti problem.

Atsui je razmisljao sta ce raditi kada izadje iz kafica ali mu nista nije palo na pamet.

#card653

#card226

taj Uto Maj 07, 2019 5:54 pm
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Harutaka rekao sta ce uzeti, nakon toga je rekao i Atsui. Nakon toga su zvali konobara i narucili, dok su cekali Atsui je rekao kako ce mo ici na B rank misiju i da mu to nije problem. Harutaka je posle toga sacekao.

나는 최고야:

#card226
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu