Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Kancelarija Tokayi Rei

taj Sub Apr 06, 2019 8:35 pm
Kon
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kancelarija prvog raikagea i konzula, Tokayi Rei. Ne tako velika prostorija, osvetljena je i ukrašena s nekoliko saksija cveća. Dokumenti i knjige potrebne za rad nalaze se ovde.

Kancelarija Tokayi Rei PrincipalsOffice-1
taj Sub Apr 20, 2019 12:27 am
Rei
Raikage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ušla je u svoju kancelariju žureći da se pripremi za novu misiju. Određeni papiri čekali su je na stolu i onda sede, ne bi li se rešila obaveza koje će se nagomilati tokom njenog odsustva. Presvukla je svoju svakidašnju uniformu i obukla crni komplet.

Zalila je cveće koje je toliko volela i pospremila svoj sto. Pozvala je stražara koji je bio ispred kancelarije da uđe.

,,Kancelarijski materijal je stigao. Angažuj nekoliko ljudi koji će raspodeliti određen broj u sve kancelarije kao i u ostala javna mesta. Takođe, očekuje se materijal za nastavak gradnje u selu. Ipak, budite pažljivi i proverite sve što prolazi kroz kapiju. Shukuro neka bude glavni za sve dok me nema."

Ninja klimnu glavom i izađe. Još jedna stvar ostala je da se uradi. Rei otvori skrol i izvadi mačeve, a potom ih sealuje u druge skrolove, koje stavi na leđa.

#card155
#card848
#card891
(Shibuki i Benihime izvađeni iz skrola)

#card162
(Shibuki se stavlja u jedan skrol, a Benihime u drugi)
#card848

Always and forever
taj Pet Apr 26, 2019 2:51 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ništa neobično se nije desilo tog dana dok nije obavešten da ga Rei traži. Brzo se spremio i zaputio ka kancelariji Raikagea gde je trebao da bude tačno u podne. Nije znao razlog ovog poziva pa mu je na putu do odredišta kroz glavu prošlo par mogućih situacija, ali nijedna vredna pomena. Došao je nešto ranije i uz dopuštenje dva ljubazna čuvara ušao da unutra pričeka Rei. Pomalo iznenađen dimenzijama kancelarije prošetao se do police sa knjigama i pregledao šta Rei voli da čita. Kao što je i očekivao sve je bilo na svom mestu, a kancelarija potpuno čista i sređena. Otišao je do prozora sa kojeg je pucao lep pogled na jedan deo sela. Zamišljen tako stojao je i posmatrao sve dok ga vrata nisu prekinula svojom škripom.

Pasivne:

#card653 #card226 #card122 #card332

taj Sub Apr 27, 2019 10:13 pm
Rei
Raikage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Skoro trčeći, stigla je u svoju kancelariju ne bi li okupila odred s kojim će poći na samit. Tek što je završila s jednim poslićem, drugi ju je već čekao.Obukla je svoje svečano odelo koje je više ličilo na nekakvu uniformu, nego odelo. Sva u crnom, vezala je svoju maramu s oznakom sela Oblaka oko vrata.

Kada je otvorila vrata, već ju je očekivao jedan od ninji koji će poći sa njom. Bilo joj je drago što ima priliku da uvrsti Shina u svoje poslove, ali je ipak bila sumnjičava u vezi njega. Nije znala šta da očekuje što se tiče samita, i zato je bilo važno zaštititi se, za svaki slučaj. Zato je pozvala Kaina, koji je po običaju kasnio.

Rei sede na svoju stolicu i uze jedan kolač s tacne koji beše pored.

,,Posluži se." - reče Shinu.

,,Tamo gde idemo biće ozbiljnih ljudi. Jedan, po imenu Alucard, iliti Crveni demon, malo je čudan, ali nemoj ga se plašiti. A drugi... taj lovi naše glave po svetu. Biće to zanimljiv susret, ako se pojavi. Dugo nisam čula ništa o njemu."

Zastala je da proveri svoje stvari pre nego što krenu.

,,Stiže li Kain? Ne mogu da verujem da kasni..."

Always and forever
taj Sub Apr 27, 2019 11:53 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Škripa vrata ga vrati iz sveta mašte u realnost. Na vratima kao što je i očekivao Rei, nešto drugačijeg izgleda nego obično.  Htede da izusti nešto, ali ipak sačeka njenu reakciju. Prišao je stolu za koji je ona sela i uzeo jedan od kolača kojim ga je ponudila.

"Hvala."

Zahvalio se, a onda je vratio ruke iza leđa i tako saslušao ostatak njenog govora. Predosećao je da će sada da mu kaže žašto je pozvan i bio je u pravu. Na pomen Crvenog demona neka jeza ga prođe kroz kičmu, ali brzo se pribra i nastavi razgovor.

"Za takozvanog Crvenog demona sam čuo na ostrvu sa kojeg dolazim, mada sam bio skeptičan po pitanju njegovog postojanja uopšte. Što se ovog drugog tiče po priči bih rekao da je to trenutni Hokage. Niz poternica sa slikama članova Inemuri organizacije upravo je on lično potpisao."

Nije još bio siguran gde tačno idu, ali moglo se pretpostaviti da je u pitanju neki sastanak svih značajnijih frakcija u svetu.

"Drago mi je da sam ja izabran za nešto takvo. Velika čast mi je ukazana."

Plan koji je imao odavno je ušao u poslednju fazu. Mada iako je ta faza na prvi pogled bila jednostavna veliki trud je trebao da bi istu i završio. Još uvek je stojao  čekajući da se Kain pojavi na tim vratima.

Pasivne:

taj Ned Apr 28, 2019 1:06 am
Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nalazio se pred zgradom uprave zajedno sa Shuuom. Nije žurio, svejedno je znao da je zakasnio na ugovoreni termin, bez obzira što je bio najavljen danima ranije. Mislio je da je mogao da uglavi tu jednu misiju, što je najverovatnije i mogao da se nije toliko kilavio na putu do nazad. Sat vremena, pa lepo će mu Rei otkinuti glavu.

Pokucao bi na vrata kancelarije, blago ih otvorivši i držeći dok Shuu nije ušao za njim

"Pa.."

Zastao bi na sekundu, pokušavajući da smisli što bolji izgovor

"Izvinite Lady na zakašnjenju, prokleta gužva."

Nasmejao se, te pomerio malo kako bi se videla malo i osoba koju je doveo.

"Uspeo sam da navatam ovog čoveka u gužvi, kaže da vas poznaje."

I dalje nije znao zašto je persirao Rei, znaju se toliko godina pobogu, da joj se obratio sa nekim nadimkom sigurno se ne bi cimala oko toga toliko. No, nek bude formalan, barem pred Shuuom.

"Sam išta propustio?"

Zapitao je, iako je već imao ideju o temi koja nadolazi.
taj Ned Apr 28, 2019 3:11 pm
Shu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Na trenutak se samo ukočio posle 10 godina je napokon video neko poznato lice, gotovo da je zanemeo. Ipak prvo je načinio dubok naklon u znak zahvalnosti Kainu. Zatim je kleknuo ispred Rei.)

Sećate li me se Lady Rei? Spasli ste me pre deset godina.
(Na trenutak je ostao bez daha vrativši film na svoju nesposobnost i sramotu.)

Dugujem Vam svoj život. Za uzvrat Vam nudim svoju zaštitu, kao i zaštitu ovom selu do poslednjeg daha.

(Klečao je pokazavši svoju vernost i odlučnost. Nije brinuo da li ce biti osramocen. Bio je spreman da se potpuno preda selu. Nestrpljivo je čekao odgovor na svoju ponudu.)

Da li prihvatate moju ponudu Lady Rei?
taj Ned Apr 28, 2019 3:26 pm
Rei
Raikage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rei je gledala na sat koji se činio sve bučniji. Tik. Tak. Tik. Tak. Prag tolerancije dostigao je skoro svoj maksimum, a onda se vrata otvoriše. To je bio Kain, koga su tako dugo čekali. Ukrstila je ruke i čekala da čuje šta će ovoga puta reći kao opravdanje za kašnjenje.

A onda, posle njega uđe još neko. U trenutku se seti tog lica, koje nekada beše mladoliko. Izgleda da vreme zaista leti...

,,Sećam se. Nisam očekivala da ću te videti ikada više. Prihvatam tvoju ponudu."

Nakašljala se malo a onda nastavila.

,,Želela bih da popričamo jednom nasamo. Sada moramo krenuti, uskoro počinje samit. Raskomoti se ovde i upoznaj svoj novi dom. Pazi se Shu, zbogom."

Poklonila mu se, a onda otišla žurno, dajući znak ostalima da krenu s njom.

#card860

Always and forever
taj Ned Apr 28, 2019 3:50 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Još uvek je stojao dok ga je polako hvatala nervoza. Tapkao je nogom u mestu i nadao se da Rei neće da ga skrati za glavu zbog toga. Neprijatna tišina postajala je sve napetija, ali baš u trenutku kada je planirao da je upita nešto više o tom poslu vrata se otvoriše i Kain zajedno sa nekim momkom uđe unutra.

Kain je po običaju kasnio i nalazio razlog koji opravdava njegovo kašnjenje. Doduše ninja koji je došao sa njim bio je nešto interesantniji. Dopalo mu se to njegovo poštovanje prema Raikageu. Podsećalo ga je na njega u danima kada se pridužio ovoj grupici ljudi.

"Pa vidimo se onda Shu."

Reče i prođe pored pridošlice, a zatim nesta sa vrata kancelarije.

#card860

Pasivne:

taj Ned Apr 28, 2019 6:12 pm
Shu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Bio je počastvovan zbog naklona koji mu je uputila. Nije samo očekivao da će taj dugo očekivani susret tako kratko trajati. Međutim, poslušao je njen savet, nakon što su svi otišli, Šu je izašao iz kancelarije i krenuo u razgledanje. Rekao je na glas)

Do sledećeg viđenja.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu