Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Glavna ulica - Ulica slobode

taj Sub 6 Apr 2019 - 20:24
Kon
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Glavna ulica - Ulica slobode DMSmoxUW4AEf5lI

Glavna ulica sela Oblaka. U njoj trgovci izlažu svoje proizvode na tezgama i uvek ima prolaznika. Takođe, mnoge kuće se nalaze baš ovde. Glavna ulica vodi do svih javnih mesta u selu Oblaka.
taj Ned 14 Apr 2019 - 21:19
Gundham Tanaka
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

,,Sta se desava ovde? Nema zive duse... Zar ovo ne bi trebalo da bude glavna ulica ili sta? Svi lokali su skoro prazni...", razmisljao sam u sebi.

Zaista, sem nekolicine ljudi, nije bilo nikoga na ulicama sela, sto je bilo cudno za ovo doba dana.
Odlucio sam da bolje pregledam selo i vidim da li ima jos nekoga, jer do sada, od svih ljudi koje sam video, jedino sam na kapiji video nindze.
Da njih nisam video, bio bih u dilemi da li je ovo naselje zapravo ono koje trazim...

Odlucio sam da uzivam u svezem vazduhu i potrazim neku pradavnicu, ili jos bolje prodavnicu hrane za zivotinje. Umirao sam od gladi, a ni moji generali nisu bili nista bolje...
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu