Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Heihachi Temple

taj Uto Apr 02, 2019 6:15 pm
Kon
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hram koji je osnovao konzul i jedan od osnovica sela Kazama Kaguya. U ovome hramu on uci prvenstveno mlade samuraje, ali i ostale shinobije koji se fokusiraju na blisku borbu. Pored hrama se nalaze male kuce u kojima zive njegovi najbolji ucenici.

Heihachi Temple 2005388-bigthumbnail
taj Ned Apr 14, 2019 12:38 am
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekoliko sati senje po selu i razgledanja istog, konacno su on i Yukimura pronasli odredjenu lokaciju u mirnom delu sela gde ce izgraditi njihov novi dom. Kao sto je bilo u njegovom snu, to je hram. U kom ce on i Yukimura provesti ostatak svog zivota ucecici nove mlade samuraje, i sve shinobije cija se snaga bazira na borbi u blizini. Dok se setao selom, usput je angazavao najbolje radnike sela koji cemu sagraditi hram po njegovoj zelji i njegovim konstrukcijima. Par njih je vec bilo spremno samo je bilo pitanje na kojoj ce lokaciji izgraditi hram. Sada kada je nasao pravu lokaciju, poslao je pismo upravi baustelaca, koji su gotovo istog casa stigli do lokacije. Efikasno bi krenuli sa izgradnjom hrama. Yukimura i Kazama su to mirno posmatralali, te Kazama rece.

"Nasi snovi su poceli da se grade."

Heihachi Temple Maxresdefault

"Love is the reason why there is pain. When we lose someone precious to us, hate is born. Vengeance is the product of that hate and so death follows.- Kazama Kaguya. " :

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Sub Apr 20, 2019 9:12 am
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vec je proslo oko mesec dana otkad se hram krenuo graditi, vecina se hrama vec izgradila dok su Kazama i Yukimura do tada neko vreme provodili gledajuci u izgradnju njihovog hrama, neko vreme u setnji kroz selo i tako. Osvanuo je novi dan, gotovo isti kao i svaki drugi, no u jednom trenutku dok su posmatrali hram do Kazame je stigla jedna osoba, sa obavestenjem od feudalnih vladara, osoba koja je prenosila poruku bi zapocela razgovor sa Kazamom.

"Kazama, vec davno smo upuceni sa tvojim radovima u ovom delu sela, podrzavamo tvoj rad, ali neces moci da provodis sve svoje vreme ovde. Kao clan ovoga sela, moraces da obavljas i misije za njega. Tako da imas jedan posao koji treba da uradis nedaleko od sela."

Potom mu je predato pismo sa uputima o misiji, odlucio je da pristane, posto mora na neki nacin da se oduzi selu. Pogledao je u Yukimuru te joj rece.

"Cula si i sama, ti ostani ovde i pazi na hram, vidimo se uskoro."

A potom se uputio prema kapiji sela.

"Love is the reason why there is pain. When we lose someone precious to us, hate is born. Vengeance is the product of that hate and so death follows.- Kazama Kaguya. " :

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Pon Apr 22, 2019 7:35 pm
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Proslo je nekoliko dana otkad je napustio hram, kao i Yukimuru kako bi otisao na misiju. Misija je uspesno prosla te se i sam Kazama bezbedno vratio nazad u hram. Kada je stigao cekalo ga je divno iznenadjenje, a to je da je hram konacno bio sagradjen. Proslo je gotovo dva meseca od pocetka njegove izgradnje, i konacno se zavrsio. Na samom ulazu ga je sacekala Yukimura sa predivnim osmehom na licu kao znak da su se njihovi snovi ostvarili. Kao i ona, i on je bio srecan zbog toga. Uselili su se hram, a zatim je Kazama poceo da razmislja o razgovoru sa Raikegeom. Obecao je da ce joj verno sluziti, dobio je dozvolu za hram, tako da mora da odrzi obecanje. Osnivanje Anbu organizacije bi bilo nesto sto bi mu oduzimalo dosta vremena, ali nije imao izbora. Vec je doneo odluku, te je vec i angazavao jednu osobu da dodje ovde kod njega na razgovor, da bude prvi clan njegovog Anbu odreda, sedao je zajedno sa Yukimurom u jednoj od soba u hramu posmatrajuci plavo nebo cekajuci gosta.

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Pon Apr 22, 2019 7:43 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dobio je poziv od Kazame,njegovog prvog prijatelja iz sela. Dosao je do njegovog doma, koji je pocecao dosta na onaj hram od pre 7 godina. Kada je i Rogue otisao iz Konohe i krenuo ziveti kao lutalica.Usao je u Hram gde su ga sacekali Kazama i njegova zena. Seo je naspram njih i upitao Kazamu:

"Je l cekamo jos nekog, ili sad da mi kazes zbog cega si me zvao?"

taj Pon Apr 22, 2019 7:53 pm
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mirno je sedeo i cekao zajedno sa Yukimurom dolazak njegovog gosta, iako Yukimura nije znala da treba da ih neko poseti niti ista o Anbuu. U jednom trenutku mogao je da cuje korake njegovog gosta, mogao je odma da prepozna da je u pitanju Rogue. Yukimura ga je zacudjeno gledala jer se nije ovome nadala. Nakon reci sto je Rogue izgovorio ona je bila jos zatecenija, te je zbunjivim tonom upitala Kazamu.

"O cemu se ovde radi Kazama?"

Iskulirao je Yukimuru, jer ce odgovorom na Rogueovo pitanje odgovoriti i njoj.

"U pitanju je tako reci naredjenje od nase Lady Raikage. U selu je potrebna specijalna Anbu jedinica, a mene je angazovala da budem lider Anbua. Sada na meni je ostalo da nadjem ostale clanove, ti si mi prvi pao na pamet za sada.

Zatim je izvadio jednu od maski koja mu je Rei dala, te je pruzio Rogeu.

"Zelis li da mi se pridruuzis, mislio sam da jedan deo ovog hrama bude specijalno mesto gde ce biti baza Anbua, slazes li se sa tim?

Zatim uze svoju masku i krene da je stavlja na glavu, nadajuci se da ce to i Rogue uraditi.

Heihachi Temple Large

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Pon Apr 22, 2019 7:57 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Malo posto je proslo od njegovog pitanja, Kazumina zena kako je Rogue-u tako izgledalo na prvi pogled je bila iznenadjena i nije znala ni ona o cemu se radi. Posle toga je Kazama samo odgvorio oboma i tako uputio Rogue-u u samo pricu. Rogue je samo uzeo masku te je stavio na glavu i rekao:

"Pristajem."

Posle toga je pruzio ruku Kazami.
taj Pet Apr 26, 2019 6:04 pm
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Rogue pristao na ponudu od strane Kazame, Yukimura je ostala u neverici. Nije mogla da veruje u Kazamine reci, pored svega sto su prosli i ostvarili svoj san Kazama je pristao na ponudu da postane vodja Anbua. Yukimura je gotovo pocela da place jer nije mogla da veruje u to. Kazama jednostavno nije imao izbora u vezi toga. Zagrlio ju je, a potom joj rekao.

"Hajdemo na jednu misiju  da se izolujemo malo."

Rekao je to Yukimuri a zatim zadao zadatak Rogue da ostane i cuva ovo mesto dok se oni ne vrate.

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Pet Apr 26, 2019 11:52 pm
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle nekog vremena se konacno vratio nazad u hram, niko ga iz hrama nije ni prepoznao jer se pretvorio u vampira. Svi su takodje primetili da ni Yukimure nema, obavestio je sve unutar hrama sta se desilo, i kako ce hram dalje da funkcionise. Seo je unutar svog hrama u glavnu sobu, ocekijvajuci jednu osobu, koja bi potencijalno bila jos jedan clan Anbu odreda.

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Sub Apr 27, 2019 12:16 am
Mizu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čuo sam da je jedan od konzula osniva hram, u kome će regrutovati mlade samuraje za ANBU odred. Došao sam u hram, gde sam video jednog crnog momka, kojeg nisam poznavao. Uz blago klanjanje pitao.
Poštovanje, ja sam Mizu Jiton. Ovde bi trebao da bude jedan od konzula, želim da pričam s njim.
Seo sam naspram čudnog momka, i čekao da se dotični gospodin pojavi. Nisam znao ko je osnivač hrama, ali ne bih voleo da bude neko koga ne poznajem.

Pasivne (jer tako smo u mogućnosti):
#card671
#card270
#card96
#card189
taj Sub Apr 27, 2019 12:34 am
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konacno je stigla osoba sa kojom je proveo vecinu vremena na onom kampu, cekajuci Shukura. Propustili su ga da dodje do njegovih odaja u glavnu sobu. Kulturno se predstavio kao i prvi put kad su se upoznali, to je uradio iz razloga sto nije mogao da ga prepozna. Napravio je jednu moze se reci tuznu facu te mu rece.

"Zar me ne prepoznajes?"

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Sub Apr 27, 2019 12:47 am
Mizu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Momak kog je video mu se obratio kao da ga poznaje. Kulturno sam ga pitao da mi se predstavi.
Izvini, a ko si ti? Žao mi je, ne znam ko si.
Malo me je bilo sramota što sagovornika nisam poznavao, a on je mene znao. Izgledao mi je kao da mu nisu sve kože na broju.

#card671
#card270
#card96
#card189
taj Sub Apr 27, 2019 12:54 am
Kazama Kaguya
Zjalo Sanin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje je nastavio sa svojom kulturom, zaista je zasluzio da postane jedan od clanova Anbu odreda. Posto je i on samuraj, mogao bi i da ostane da bude i clan Anbua i covek ovog hrama
Ustao je te mu ponudio jednu od Anbu maski govoreci mu

"To sam ja Kazama, zelis li se pridruziti mom anbu odredu, i da ovaj hram postane tvoj novi dom?"

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Sub Apr 27, 2019 12:05 pm
Mizu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledao je začuđeno u Kazamu koji je izgledao kao da je katran glavom mešo. I ako mu je zvučalo čudno znao je da je to on, jer je tok bio hram jednog od konzula, ali mu je bilo strašno kako je ovaj izgledao.
Može, zbog toga sam i došao ovde. Nego šta ti je to bilo blago tebi? Izgledaš ko da si ugljem kosu mazao.
Gledao je u Kazamu, koji mu je izgledao i pomalo smešno u tom trenutku. Ipak pokušao je da bude koliko toliko ozbiljan, jer je bio u tuđem domu.

#card671
#card270
#card96
#card189
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu