Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Jack vs GutsJuče u 8:58 pmGuts
Suma UraharaJuče u 8:02 pmDante
Selo KanraJuče u 7:51 pmTokayi Zen
Ulaz 3Juče u 6:48 pmSora Sen
KapijaJuče u 5:45 pmJin Hyuuga
Travel EvidenceJuče u 2:20 pmGuts
Selo OhakoJuče u 2:19 pmGuts
Travel EvidenceJuče u 2:08 pmGuts
Hisaova kucaJuče u 1:52 amJin Hyuuga
TestNed Avg 18, 2019 11:51 pmSieghart
Prostorija INed Avg 18, 2019 11:44 pmSieghart
Prijava za MisijeNed Avg 18, 2019 11:39 pmVulo Hyuuga
Travel EvidenceNed Avg 18, 2019 10:41 pmGuts

Kapija sela Oblaka

taj Ned Mar 31, 2019 1:17 am
Kon
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Kapija sela skrivenog u oblacima, iza nje se pruzaju dva mosta koji su jedini nacin da se hodajuci udje ili izadje iz sela.

Kapija sela Oblaka - Page 3 SS_kumogakure_03_0705_1503318308
taj Sub Maj 11, 2019 4:35 pm
Arima Momochi
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazim pored cuvara idem prema svojoj novoj kuci.Koraci su mu bili teskinod dugog putovanja.
taj Sub Maj 11, 2019 4:56 pm
Yamaguchi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Yamaguchi je za ovo vrijeme vec trebao jesti.Medjutim nekim cudom ga Shin obradovao ponudom za ruckom.Njemu se svidi ideja nabaci osmijeh na lice te mu odgovori.

-Pa hajde mogli bi smo,svakako sam gladan

I dalje je na umu imao obavezu koja mu je povjerena.Ali sada rucak ne moze da ceka.Pretpostavi Yamaguchi da ce to da izvrsi poslije njega

✦✦✦✦✦:

#card652
#card653
#card332
taj Sub Maj 11, 2019 4:59 pm
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Obradovao ga je odgovor koji je njegovi sagovornik izgovorio. Baš je bio gladan tako da će mu taj ručak odlično pasti. Kako se nalazio malo dalje od Yamaguchija klrenuo je da korača ka njemu i u porlazu rekao.

"Dogovoreno. Znam odlično mesto gde možemo jesti."

Nakon što je to rekao zaputio se ka kafani Ponor

Pasivne:

#card653 #card226 #card122 #card332

taj Sub Maj 11, 2019 9:46 pm
Kazuo
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odlucio sam da se promenim i da krenem drugim putem. Nakon dugo ramisljanja odlucio sam da bi bilo najbolje da odem u selo oblaka. Prosao sam veliki put i mnogobrojne opasnosti ali na kraju sam stigao.Ljudi su tamo bili mnogo drugaciji od onih koje sam ja poznavao. Napokon stigao sam do svoje nove kuce i nekako sam imao osecaj da sam izabrao pravi put.
taj Ned Maj 12, 2019 1:52 am
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Drugog puta u tom danu naššao se ispred te kapije, samo se ovaj put zaputio iz sela, a ne ka selu kao prošli put. Bilo mu je dosano i kako nije imao šta da radi rešio je da prošeta i poseti sve okolne oblasti oko sela. Zapadno i južno bili su izolovani tako da je ostao samo sever i istok.

Pasivne:

#card653 #card226 #card122 #card332

taj Ned Maj 12, 2019 1:34 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigla je na kapiju i dalje potresena onim što je čula. Mržnja prema onima koji su ubili Shukura obuzela je njeno srce i nateralo je na pokret. Iza nje je išao njegov brat. Kada su stigli do kapije, naredila je čuvarima da pozovu sve poznatije shinobije ovoga sela. Trebaće joj sva snaga ukoliko misli da zaustavi neprijatelje koji su počeli da haraju svetom. Naslonila se na most pred kapijom i zagledala daleke predele. Njene desne ruke nema više. Shu bi mogao da ga zameni, ali... Jedva da su pričali od kad je došao, možda on više nije čovek od pre. Ne može se uzdati u njega dok ne vidi njegove moći. Jedino ko preostaje je Kazama. Mada, on je haotičan, a Shukuro ga nije toliko voleo... Bar po onome što je videla. Ako je tako, neka bude. Ovo i nije vreme za razmišljanje o titulama. One su i onako beznačajne kada život visi o koncu. A sve se čini da će tako biti kada krenu. Vreme će pokazati da li je njena odluka ispravna.

,,Kazama... Zakleo si se da ćeš mi služiti. Sada je vreme da tako i bude. Potreban si mi kao moja desna ruka sada kada više nema njega. (Nije želela više pominjati njegovo ime.) Prihvataš li da budeš sanin sela Oblaka kao jedan od najjačih shinobija koje ovo mesto poznaje?"

Zakašljala se malo i dalje gledajući u visoke planine koje su se prostirale. Glas joj je bio ravan i bezličan,a pogled proziran, bezdušan. U njoj više nije bilo svetlosti koja rađa život.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Ned Maj 12, 2019 3:46 pm
Kazama Kaguya
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije im puno vremena trebalo da dodju do kapije, kada su stigli tamo cekali bi neki kratki period te bi se tamo pojavile ostale vaznije ninje ovog sela. Bilo je ocigledno gde idemo, i zasto smo se svi uputili. Smrt njegovog brata je uzrokovalo da se sve vece glave ovog sela izmogolje iz svojih kancelarija i pojave na kapiji sela. Kada su se svi okupili mogao je da cuje reci od njegove Lady Raikage, iskreno se toga nije nadao, ali nije mogao da odbiji titulu Sannina, trenutno jedinog u svetu. Njegovi pojami u gledanju na svetu su se dosta promenili, zbog svega sto se desilo. Shvatio je da je ljubav samo lanac koji ce negde u buducnosti izazvati bol i mrznju, a taj lanac je neisprekidan i dok covecanstvo postoji taj lanac nikad nece biti prekinut. Ljudi koji cine zlo ovome svetu koji ubijaju druge, nikada nisu osetili pravu bol te nisu svesni sta cine. Takvi ljudi moraju biti sravnjeni sa zemljom. Prvo sto je hteo da uradi jeste da prihvati titulu koja mu je data od Lady,

"Prihvatam."

Zatim je odlucio da prepusti svoju titulu kao i njegov hram osoba za koje je mislio da ce biti dobro prilagodjene na toj poziciji, jer njegova nova ideologija stupila ispred tih stvari.

"Rogue Naro, ovim putem zelim da ti predam vodju Anbua, nadam se da me neces razocarati. Mizu Jitone, tebi prepustam hram smatram da si dovoljno sposoban da ga naseldis, i da ucis mlade samuraje u njemu."

Zatim zastade na kratko, te opet poce sa svojim govorom kako bi objasnio ono sto je izgovorio.

"Ja ne mogu biti vise na tim pozicijama, vreme je da pocnem da sirim svoju ideologiju, svetu u kom trenutno zivimo mir je samo privremen moram iz korena da sasecem sve lose u ovom covencastvu, bol je jedini nacin da se donese mir u ovome prokletom svetu."
Kapija sela Oblaka - Page 3 Giphy

"Love is the reason why there is pain. When we lose someone precious to us, hate is born. Vengeance is the product of that hate and so death follows.- Kazama Kaguya. " :

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
taj Ned Maj 12, 2019 4:37 pm
Narator
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pred kapiju dolece orao, izranjeva, sa nedostatkom veceg dela desnog krila. Rusi se pred prisutnim shinobijima i umire kako bi isporucio poruku vezanu za svoju nogu. Drhtav rukopis i kap krvi krase malo parce hartije.

Poruka:

Oblast 45.

Skrabotine mape te oblasti sa velikim X.

Pozurite.

(Vas deo eventa pocinje ovde:)
http://www.narutoninjaway.com/f252-headquarters

taj Ned Maj 12, 2019 7:37 pm
Mizu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog odmora od misija, i života ninje, dobio je hitan zadatak. Poruku mu je poslala lejdi Raikage lično, tako da mora da je mnogo važno. Drago mu je bilo što će konačno imati značajnu ulogu u nečemu. Pridružio se razgovoru Lejdi Rei i Kazame. Kazama je imao da mu saopšti nešto važno.

Dobro Kazama! Drago mi je što si mi ostavio podmladak sela. Čuvaj se na tom putu, i poseti nas nekad.

Zagrlio je Kazamu, i tiho mu šapnuo na uvo.

Kad dođeš sledeći put pričaćemo, i objasnićeš mi zašto si otišao.

I ako mu je bilo drago što mu je Kazama ostavio hram, ne može se reći da je bio srećan. Šta više bio je po malo tužan što će ga njegov dobar drug napustiti, ali šta da se radi, navikao je da živi sam. Video je da nešto ni malo nije u redu, ali nije pitao, jer se plašio reakcije. Ipak on i ne mora da zna mnogo. On je običan ratnik, koji služi svom gospodaru.

Radio je zadnje pripreme pred misiju. Skinuo je torbu sa leđa, i uverio se da je sve unutra. Za pasom mu je novi mač, koji će koristiti u buduće. Nazvao ga je Kurosawa, po jednoj lepoj devojci, koju je poznavao. Nadao se da će mu dobro služiti, i da neće umreti odma prvog dana. Nastavio je da čeka tim za misiju, dok konačno nisu stigli.

Pasivne (jer tako smo u mogućnosti):
#card671
#card270
#card96
#card189
taj Pon Maj 13, 2019 7:32 pm
Spike Spiegel
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svakim korakom bliže kapiji sela sakrivenog u oblaku, tenzija je rasla. Iako znaju da ovde i nisu najpoželjniji u ovom momentu, znatiželja i umor su bili jači od njih. Teškim koracima su se penjali uz stepenice dok nisu došli do najbližeg lifta koji vodi do ulaska u selo. Izvadio je tabakeru i izvukao poslednju cigaretu iz nje, pripalivši je, svoje obeležje Konohagakurea je stavio u ninja torbicu. Složio ju je taman da stane i da ne bude očigledno. Pištolj mu je stojao tamo gde i uvek, zategnut tanjim opasačom na zadnjoj strani. Uvlačeći dim, obratio se Riomarindu, ozbiljnije nego inače.

Skloni to obeležje negde. I tu katanu isto ako ti je vide tamo poješćeš je.

Vožnja liftom je trajala i duže nego očekivano. Spajka je na sekund omela prelepa panorama prirode koja se nalazila ispod njih. Ptice su letele na istoj nadmorskoj visini na kojoj se oni trenutno nalaze. Bio je to pravi melem za oči. Trgnuo ga je nagli prekid kretanja lifta.
Vrata bi se relativno sporo otvorila, pružajući dug horizontalni pogled na kapiju. Kako je pružio prvi korake na beton, u daljini je mogao videti par šinobija. Iako nije imao kristalno jasan pogled na njih, izgledali su nesvakodnevni. Brzo je uzeo cigaretu u ruku i laktom je blago gurnuo Riomarinda.

Pravi se blesav i ne obraćaj pažnju na njih.

Šetali su normalnim tempom i polako su prolazili pored njih. Ako nešto Spajk obožava to su onda ove situacije, biti ili ne biti. Mala doza adrenalina mu je tekla kroz krvotok, i uživao je. Krajičkom oka mogao je da ugleda veoma poznatu žensku personu. Plava kosa, i te krvničke oči je sigurno video negde, ali u ovom momentu nije mogao da se priseća kad i gde. Ostale prisutne nije mogao da prepozna, ali je osetio neku vibraciju iz njih koja mu se odbijala o glavu. Ta vibracija je glasno govorila da su oni šinobiji. Znao je da ovaj slučajan susret neće proći bez par reči, ali bio je spreman na to.
Kapija sela Oblaka - Page 3 Anime-10  

Anger is a gift:

#card226 #card652 #card189 #card523 #card683 #card1058
taj Pon Maj 13, 2019 8:03 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bese od kad je pocelo putovanje negde u selo kada je to spajk predlozio niti sma nesto mislio da ces se ovo desiti,svo to hodanje me umaralo a ja sam opet osecao pad energije niti sam shvatao sta se desava ali sam bese bio u trenutku izgubljen kada smo isli negde u selo a to je selo oblaka,naravno onog trenutka kada smo hodali niti sma sam znao sta je bilo u pustini i dal cemo se vratiti ili barem odmoriti pre nego sto bud,ocigledno za neko selo novo koje je bilo to.sa tempom hodanja obratio mi se spajk a ja naravno imao sam bese katanu koja se videla korica naravno imao sam neku vrsta pojasa srecu bila je kao od koze pa nije bila providna,uzeo sam naravno katanu koja mi je stajala na desnoj strani i naravno drzao u rukama kao i sakanade koje su bili nesto vidljivi na moja ledja,naravno pojas je bio bese od koze tak oda je bilo normalno staviti katanu i sakanade u pojas i zavezati,dok je bese i bilo drugo zavezivanje da nosim svoje stvari tako sto bih stavio na ledja i onda naravno to zavezao dole na kajs koji je savrseno stojao pojas u slucaju toga obelezje konohe sam uzeo i naravno zakopcao u kajs sa neke strane i zakopcao kao neke stvari koje su bili voda i krompri od slanine i naravno neki racuni,od toga sto je bilo svetlo broan crne boje isticao sam se kao i uvek moji plavi sal koji je bio dugacak bio je preko mojih ledja niti je bilo debeo da mi je bilo vruce vec elegatno sam bese uvek izgledaouz plus osmeh na licu

dobro.

dok su se penjali i penjali sve sma radio to kako treba namestavoa sam kosu da nebih izgledoa uzas ali sma i dalje imao pesak kod sebe u stopalima,pocoe bih skakutati dok smo izasl isa lifta,bese bih izgledoa kao neko srecno dete koje polu skace polu hoda,naravno osecao bih ljude ovde koje su imali cakru ali naravno bese niti sam obracoa paznju samo gledajuci pravo i biti uz spajka i sve bilo kao normalno.
taj Pon Maj 13, 2019 9:56 pm
Kazuo
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

On mi je rekao da smo se dogovorili i da ga cekam kod kapije sela i da se kune da mi nece faliti ni dlaka sa glave.
Posle dugo cekanja on se pojavio i krenuli smo na misiju.
Bio sam uzbudjen zbog prve misije od kako sam se promenio.
taj Pon Maj 13, 2019 10:01 pm
Yuichiro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad sam stigao on je vec bio tamo dosao sam do njega i krenuli na misiji video sam da je bio bas srecan ali ranac mu je izgledao ko da je prazan pa sam ga pitao dali je poneo hrane posto ta misija nece da traje jedan dan.
taj Sre Maj 15, 2019 9:58 pm
Portgas D. Ace
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kaganim koracima ulazim u veliko selo Komogakure. Dosavsi iz obliznjeg sela s namerom da postane jaci ninja odma je otisao da nadze smestalj i da sto pre pocne da vezba. Geledajuci arhitekturu grada bio je zadivljen. Imao je ogromnu zelju da se popne na vrh sela i da vidim kakav je pogled.

Kapija sela Oblaka - Page 3 Latest?cb=20151203072506
taj Čet Maj 16, 2019 8:07 pm
Mizu
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dešava se mesec dana ranije po rp
Došao je na mesto dogovora, gde će raditi misiju sa momkom koji je podmladak sela. Drago mu je bilo što će biti sa novijim članom sela. Došao je maskiran, kao i svaki ANBU. Kad je video Misokija obratio mu se.
Ja sam ANBU iz našeg sela, ja se brinem sada o tebi.
Ostao je anoniman kao i svaki ANB, krenuli su na misiju.

Pasivne (jer tako smo u mogućnosti):
#card671
#card270
#card96
#card189
taj Čet Maj 16, 2019 8:12 pm
Misoki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je po dogovoru na kapiju njihovog sela sa namerom da ide na misiju sa jednim Anbu clanom. Priblizavao se kapiji kada je video maskiranog coveka koji ceka, prisao mu je na sta ga je cekalo upoznavanje na sta je rekao:
-Ja sam Misoki, pratim te sad.

People cry not because they are weak, but because they were too strong.:

#card653
#card301
#card706
Kapija sela Oblaka - Page 3 Injection
taj Čet Maj 16, 2019 10:32 pm
Portgas D. Ace
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lagano sam izlazio iz Konohe da odradim svoju prvu misiju. Bio sam uzbucen, a i lepo raspolozes za resenje moje prve misije. Poneo sam osnovne stvari i uputio se ka mestu gde treba da se odrasi misija koja je vrlo vazna za mene.

Kapija sela Oblaka - Page 3 Latest?cb=20151203072506
taj Pet Maj 17, 2019 2:35 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok su čekali da se sve jače ninje okupe na kapiji, Rei opazi dvojicu koji su dolazili odnekud. To nisu bili stanovnici njihovog sela, niti oni koje je videla kod Alucarda u zamku. Ako su iz Zenkaija, to bi značilo da krše mir koji je dogovoren među njima, a ako su iz Konohe, mora da su obavešteni o pozivu za trening u njihovom selu. Koja god da je opcija u pitanju, Rei im ne dozvoli da tako lako prođu kraj njih. Izdvojivši se iz mase, malo dalje od kapije, povika im:

,,Stoj! Kojim povodom ste ovde?"

Stajala je s rukama iza leđa, spremna za mogući okršaj ukoliko nešto ne prođe kako treba.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Pet Maj 17, 2019 9:23 pm
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsui je dosao do kapije da krene na misiju sa johanom.Atsui je dosao sa nesto malo vode i hrane,znao je da ce Johan brzo ubiti jonine i vratiti nas kuci.Atsui je bio spreman za misiju i sada je samo cekao Johana Lieberta.

Once you question your own belief it’s over.:

#card653

#card226

taj Sub Maj 18, 2019 1:06 pm
Spike Spiegel
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman kad Spajk pomisli da je svaka opasnost prošla, sudbina mu se opet nasmejala u lice.  Čuo je ženske reči iza sebe, i znao je da se obraća njima dvojici. Duboko je izdahnuo pripremajući u svojim mislima priču koju će slagati.  Okrenuo se i odmah je ugledao žensku personu od malopre. Sada kada ima bolji pogled na nju, setio se odakle je zna. To je Rei sa poternica iz Lista. Brzo je prošao pogledom oko kapije, jer je mislio da je tu još neko sa poternica. Međutim, nije prepoznao ikog drugog osim nje. Uključio je svoja čula čakre najskrivenije što je mogao, i uveravao se da li ima nekakvih zamka ili nameštaljka oko kapije, kroz koju još nisu prošli.
#card284
Bacio je cigaretu na tlo i zgasio ju je. Potom se zakašljao malo pa je krenuo sa pričom.
Mi?
Pokazivao je prstom na Riomarinda i sebe.
Mi smo somelijeri iz zemlje čaja.
Zakašlja se još jednom, ona poslednja cigareta mu je baš teško pala.
A čuli smo da ovde ima dobrog vina da se popije.

Nije verovao da će kupiti ovu priču, ali to je najbolje što je mogao da smisli u ovih par sekundi. Stavio je svoju desnu ruku na kuk, kako bi mu ruka bila što bliže pištolja. Ukoliko zagusti, imaće vremena da odreaguje.

Anger is a gift:

taj Sub Maj 18, 2019 2:46 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bese neka plava figura koja je stojala ispred nas,pogledajuci u spajka a zatim u nju polako imajuci osecaj da je bese ona bila na poternici koju sam bese gledao a zatim i iz inemurisa.Rio bi gledao u tu devojku uzivo koju je pogledao nije mogo videti neku lepu ali opasnu gledajuci je pogledom nasim plavim ocima u trenutku toga telo mi se odjednom trza dok sam se setio ko je jos u inemurisu,blag sok trzaja osvestio sam se gde dam zapravo.a zatim gledao sam ponovo u spajka dok je izmisljao koju pricu ali isto tako da ne ostanem bez neke reci setio se necega i ako sam sumljao da je ona stariji ninja.
da gospodjo takoje kao sto je on rekao,ali pored toga volimo i da jedemo,a srecom bitnoje da se nismo izgubili na putu
Tad bi u krugu oko ovog sela da barem oseti cakru a nakon toga nasmeja se devojci sa smeskom i ali bese srce pocelo da kuca jedino od ubzudnjena dal cemo uci ili da u slucaju bese nas ne prepoznaju,leva ruka kod stomaka dok je desna dodirnuta ledjima opipavajuci prstima da li je sve u redu.
#card284

taj Ned Maj 19, 2019 4:06 pm
Rei
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shukuro beše cilj njihove potrage zbog koje su se pripremali danima. Vreme je teklo neobično brzo na kapiji i vesti su se širile isto tako. Nešto veće i jače od ljudi koji su ubili Shukura bilo je pred njihovim vratima. Rei je već znala ponešto o tome, ali je sad bilo vreme da se ta situacija izvidi. Promenivši plan, ušla je u malu prostoriju za stražu i napisala nekoliko verzija istih reči. Savila je papire i brzo izašla. Podelila ih je, krenuvši od Rogue-a, pa onda i Misokiju. Svesna njihovih moći, uzdala se u to da će zaštititi selo od potencijalne pretnje.

,,Zbogom, momci." -otpozdravi im zamahom ruke.

Čekala je da svi odu, i tek onda vratila pažnju na dvojicu neznanaca.

Pasiv:

#card671 #card750
#card451 #card338
#card698
taj Ned Maj 19, 2019 4:19 pm
Misoki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po naređenju stariješina sela lejdi Raikage je odredila jedan odred na zadatak sa vodstvom legendarnog Sannina Kazame Kaguye.Prije samog polaska na misiju Raikage nam je podijelila pisma koja smo pročitali.U tom odredu se nalazio i Misoki Uzumaki.Misoki do sada nije imao priliku da se upozna sa vođom odreda ali je znao da šta god on kaže treba da se uradi,jer ipak Sannin nije mala titula.Misoki u početku nije mogao vjerovati da ide na ovakav zadatak jer mu je ovo prvi a možda i posljednji...No međutim naše mjesto sastajanja je bila kapija sela oblaka.Misoki se tačno na vrijeme nacrtao tamo...Iako je bio tu tačno na vrijeme njegovi saborci su uveliko čekali...Misoki je imao osjećaj da bi brzo trebali krenuti jer zadatak neće da čeka.Iako će Misoki biti pod velikim pritiskom na ovoj misiji znao je da će mu saborci čuvati leđa...

#card653
#card301
#card706
taj Ned Maj 19, 2019 4:21 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto je dobio poziv od Lady Raikage dosao je na kapiju gde je dobio od nje pismo gde im je bio napisan cilj sta treba da urade na misiji. Usli su u strazarsku kucu gde su dobili ceo plan sta raditi. Nakon sto su pripreme bile zavrsene krenuli su polako ka zeljenom odredistu, pozdravivsi se sa lady Reikage.

Should I become stained with evil,the light would surely kill me:

#card226 #card653
#card189#card659
#card857 #card623
taj Ned Maj 19, 2019 4:27 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto su dobili poziv od Lady Raikagea da idu na daleku misiju, nisu znali gde idu sem glavnog u odredu. Jedini je on znao gde trebaju da idu.Spremili su se ispred kapije sela Oblaka, Johan je proverio svoju torbu da vidi da li mu je sve spakovano. Nakon toga svi su bili spremni da krenu, cekali su Sannina da da znak za polazak na dugi put na misiju.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Ned Maj 19, 2019 5:40 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugok puta odred ninji je napokon stigao, uspeli su sa misijom, zapecatili su sestorepu zver u Shina Yamanaku, Johanovog starog poznanika. Svi su bili iscrpljeni i umoreni, Johan je dosao, predao papire i usao u selo nakon toga se pozdravlja sa celim odredom:

Dovidjenja ljudi, vidimo se.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Maj 20, 2019 3:00 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto je Rogue dobio zadatak da resi jednu od vaznijih misija koje dolikuju Anbu operativncu. Posto je Misoki bio Uzumaki i dobar za stvar oko same misije. Posto je na kapiji video svog starog prijatelja jos iz Konohe. Posto nije bio toliko siguran u svoje sposobnosti rekao je Riomarindu:

"Drugar, je l bi ti i tvoj prijatelj krenuli sa nama na neku misiju. Taman da se potsetimo i starih dana. Sta kazes?"

Iza Roguea je stajao misoki.

Should I become stained with evil,the light would surely kill me:

#card226 #card653
#card189#card659
#card857 #card623
taj Pon Maj 20, 2019 3:04 pm
Misoki
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po naređenju stariješina sela lejdi Raikage je odredila jedan odred na zadatak.U tom odredu se nalazio i Misoki Uzumaki.Misoki do sada nije imao priliku da se upozna sa vođom odreda ali je znao da šta god on kaže treba da se uradi,jer ipak „vođa odreda“ nije mala titula.Misoki u početku nije mogao vjerovati da ide na takav zadatak jer mu je ovo prvi a možda i posljednji...No međutim naše mjesto sastajanja je bila kapija sela oblaka.Misoki se tačno na vrijeme nacrtao tamo...Iako je bio tu tačno na vrijeme njegovi saborci su uveliko čekali...Misoki je imao osjećaj da bi brzo trebali krenuti jer demon neće da čeka.Iako će Misoki biti pod velikim pritiskom na ovoj misiji znao je da će mu saborci čuvati leđa...

#card653
#card301
#card706
taj Pon Maj 20, 2019 3:11 pm
Spike Spiegel
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spajk uošte nije očekivao ovakav splet okolnosti. Atmosfera je bila veoma napeta, ali neki Riov stari drug ga je zvao zajedno na misiju uključujući i Spajka sa njima. Ovo je bila odlična situacija da se zaboravi njihov ''seljački'' upad ovde i da im sa ovim gestom oproste ovo i puste ih unutra. Iako su i dalje bili gladni i umorni, obojica su prihvatili tu misiju iako nisu znali ništa o njoj.

Okej, može.

Krenuli su zajedno sa dvojicom nindža iz oblaka na tu tajnovitu misiju.

Anger is a gift:

taj Pon Maj 20, 2019 3:17 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bese situacija je bila neocekivajuca l,prilazeci mi neki stari drug ili drug kog bese davno nisam video kako sam ga pogledao bio je drugaciji ali opet i isti ali ovog puta drugacije je to sto je bila neka misija i ako sam imao neki veliki osecaj za to,gledao sam u njega pa ostale pa opet u njega i klimnuo glavom.krenuo bih sa spajkom kao i sa ostalim puckajuci prstima spreman da krenemo dalje i ako sam opet imao snage jos uvek.
taj Uto Maj 21, 2019 12:13 am
Kazama Kaguya
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je obavio razgovor sa Lady Raikage, ubrzo bi sletela ranjena prica koja je nosila pismo. Pala je negde blizu Kazame te bi se on sagnuo da procita o cemu se radi. Kada je video o cemu je rec nije mogao da veruje, da mu se ovoliki trag pojavio ispred nosa. Odma je sa tim popricao sa Rei, ipak pre samog polaska neki clanovi sela su bili poslati na misiju zajedno sa nekim drugim shinobijima. Oni bi se kroz neko vreme vratili te bi konacno svi mogli da krenu. Rei na zalost zbog nekih stvari nije mogla da krene, te je vodjstvo ovog odreda koji ce se uputiti ka oblasti precrtanoj na mapi voditi Sannin Kazama Kaguya. Sve bitnije ninje su stojale pred kapijom te je Kazama zapoceo svoj govor.

"Nazalost, teska srca ovo govorim, ali moram da saopstim da je Shukuro Kaguya, poginuo u borbi. Ipak, uspeo je da nam da osnovne informacije gde treba da se uputimo, kako bi saznali vise o tome. Posto Lady Raikage ne moze da ide, ja cu biti predvodnik odreda za ovu specijalnu misiju. Krenite svi zamnom !

A zatim su se svi odabrani upitili za Kazamom ka lokaciji oznacenoj u pismu.

"Love is the reason why there is pain. When we lose someone precious to us, hate is born. Vengeance is the product of that hate and so death follows.- Kazama Kaguya. " :

#card627 #card684
#card671 #card652
#card96
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu