Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

soba 39Danas u 12:49 amShinrai
Altair vs KanJuče u 11:55 pmKan
Miv vs BartaloomeJuče u 11:40 pmMiv
Ishida vs MivJuče u 11:15 pmMiv
Ulica 1AJuče u 10:41 pmMizu
Topli IzvoriJuče u 10:29 pmImaru Kei
Park HimeJuče u 10:22 pmImaru Kei
Tower of timeJuče u 10:18 pmImaru Kei
Kafana PonorJuče u 10:14 pmImaru Kei
Glavna ulicaJuče u 6:47 pmSakon/Ukon
Selo BeyaseJuče u 6:19 pmBartaloome
TestiranjeJuče u 3:35 pmSachi
Šuma InubukoJuče u 11:01 amKetsui
Anasure HQJuče u 12:40 amYorz
Kirito genin exam Uto Maj 21, 2019 11:16 pmBanana

GOD PETLJA - Nazaret Field

taj Pon Feb 25, 2019 11:19 pm
Gost
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

GOD PETLJA - Nazaret Field - Page 2 8xgWsOx

Ogromna poljana sa piramidom. Iz svih simbola na njoj može se nazirati samo tekst. 

Moje vreme dolazi na kraju.
taj Sub Mar 16, 2019 9:45 pm
Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Putem kojim su išli doveo bi ih do prostirne poljane i ogromne piramide.

"Zanimljiva ruta, moram priznati."

Obratio bi se Shukuru. Razgledao bi levo desno, nije do sad imao priliku da naleti na kreaciju ovolike veličine pored njegovih Rashomona. Seo bi na sekundu, pokušavajući da razradi dalji plan uz kratko mirovanje.

#card563
taj Sub Mar 16, 2019 11:04 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigli su do piramidcine za koju je Shukuro predstavio da je neka religijska relikvija, mozda mesto za klanjanje? Bilo kako bilo, Kain ga je vec obavestio da se tu ne desava ista od znacaja, kao i kuda bi trebalo da odu dalje. Ipak, trebalo mu je jos malo vremena da zaleci svoje rane i vrati se na maksimum. Kaina je zalecio medical tehnikom, a sebe polako poceo regenerisati klonovima.

#card10
(Ja na kaina 530 ch ulazem 265 hil)

#card222
#card206
#card10
#card105
(Oba klona na mene, sva ch u prvu, sav hp u drugu tehniku)

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Ned Mar 17, 2019 1:16 am
Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije se ni toliko obazirao na posekotine koje je zadobio prilikom borbe sa Hiromisu zmijom sve dok mu Shukuro nije prišao i zalečio. Iskreno beše prijatan i neočekivan gest poznavajući medjuljudske odnose u Inemuriju. No, ništa nije hteo da ističe i samo bi mu klimnuo glavom uz reč

"Hvala ti."

Izdogovarali su se nešto tu medjusobno o daljem planu akcije, nije želeo traćeći vreme zato što je bukvalno pola lavirinta presedeo. Gricnuo bi pilulu kako bi vratio malo sposobnosti a potom okrenuo ledja, dignuo desnu ruku u znak pozdrava. Zaobišao bi piramidu, naištavši na raskrsnicu

#card169 #card156

Kain ide desnim putem.
taj Ned Mar 17, 2019 1:23 am
Gost

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Desni put kada dodjete iz trojke vodi u centar Lavirinta.
taj Pon Mar 18, 2019 2:10 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan se konačno našao tamo gde je planirao. Kružio je oko piramide malo i razgledao istu. Odjednom, perifernim vidom mogao je da vidi neke ljubičaste boje.

Okrenuo se kako bi video Shukura, njemu nepoznatog lika. Jednom su se bili sreli davno u hramu Asurka ali to je sećanje već podosta izbledelo. Doduše, Liebrt ne zaboravlja face tako lako. Prišao je nepoznatom liku na 10 metara.

Znamo li se?

Očekivano pitanje. Liebert ne zna da je ovo Lider ozloglašene Inemuri organizacije, ali zna da se sa ovim čovekom sreo, ili ga samo primetio ispred hrama.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Mar 18, 2019 8:36 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Persona koja mu je prisla nije mu bila poznata, makar ne likom, mada lik nekada nije bio ni presudan, smoren, plava duza kosica, i oznaka Konohe - samo od prikupljenih podataka mogao je zakljuciti ko je. Nekadasnji prijatelj njegovog ucenika Illumija, ili po novom Kogamija, drugi covek sela i, sto je za Shukura licno bilo najbitnije, seal shinobi, takvima se nije na deset metara prilazilo.

Prvi instinkt, onaj njegov zivotinski, nalagao mu je da se zatrci odmah i potencijalnu pretnju zgromi sto pre, no kroz godine naucio je da nije uvek dobro biti divljak mali, i razvio se u nesto sto bi se skoro moglo nazvati stretegistom, iako je zadrzao tu tanku liniju ludila, cisto kako ne bi postao jedan od onih mudrih, starih, a povrh svega dosadnih vodja.

Dakle linija akcije je bila da jasno iskomunicira da nisu neprijatelji, iako u sustini jesu. To bi inace uradio rukovanjem ili nekom drugom vrstom kurtoazije ali ovaj put to nije bila opcija. Jedini drugi nacin da pokaze da nije agresivan bio je da zasadi ruke u dzepove i ostane u dotadasnjem opustenom stavu, valjda ce ovaj skontati, a i da ne skonta, pa on bi bio na vecem gubitku nego Shukuro.

"Mi? Ne licno."

Rekao je osmehujuci se blago, ona pomenuta linija ludila nije mu dozvoljavala da tu zavrsi, pa nakon sto vrati svoje telo na maksimalnu efikasnost dodade jos nekoliko reci.

"Mada sam poprilicno siguran da poznajes mog ucenika Illumija?"

Podigao je obrvu, kao nije vec znao odgovor na to pitanje. Provokacijica je taman sluzila i tome da se "predstavi", tj pusti ovog da zakljuci kojoj grupi pripada, bez direktnog otkrivanja bilo cega.
#card660
#card108
#card231

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Pon Mar 18, 2019 9:13 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Heh, sve kockice su mu se povezalo čim je spomenuo Illumija. Nema ikakvo obeležje, dug jezik. Još jedan buntovnik u takoreći ''družini'' Inemuri. Na licu mu se nacrtao neki mali osmeh, ironičan. Čuo je samo za jednog šinobija sa ljubičastom kosom, i taj upravo stoji ispred njega. Zenicama je prešao preko pejzaša ove pustinje i piramide. Iako su mu ruke bile u džepovima, gard je bio itekako tu i spreman za odbranu. Štaviše, očekivao ja još dvojicu trojicu kako ga zaskaču sa leđa. Iako on lično nije imao ništa protiv njih, niti su njihovi ciljevi potpuno otkriveni, njihov odnos je već ustanovljen i obojica to znaju.

Bilo bi veoma glupo i naivno zaskočiti ga sada poput zečicu. Izgleda da će ovo biti privremeno primirije, jer Johan ima mnogo pametnija posla nego da se bori sa izbeglicama sada. Ovo primirije važi isključivo između Johana i, on se nada, ostalih članova. Znajući da su oni iz nekog razloga veliki trn u oku Kageu. Sigurno nije sam ovde došao, a veruje da ostali članovi dele stav Shukura. Krenuo je ka levom putu, i dalje držeći rastojanje od deset metara. Pretpostavio je da jedan od vodećih u organizaciji nije dovoljno glup da padne na seal, pa je držao svoju liniju defanzive. I dalje nije spuštao gard.

Pozdravi ga.

Namignuo mu je pokušavajući da gestira na neki, ne prijateljski odnos, već bar neku kolegijalnost. Znao je da za ono što se stvarno krije u ovom lavirintu, sami ne mogu da pobede.

Johan na raskrsnici skreće levo.

Hp=1000
Ep=510
Cp=1000

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Mar 18, 2019 9:51 pm
Shukuro Kaguya
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posao je neko vreme posle Johana, logicno, hteo je da zadrzi distancu neku postenu, iz vec navedenog razloga. A pored toga bio je i onako antipatican kao sto samo konohljani umeju. Kao dodatnu meru bezbednosti upalio je i osnovnu senzor tehniku, nije zeleo da ugazi u neki seal onako nonsalantno setajuci. Osetio je seal koji je ovaj postavio, obisao ga i nasmesio se, opasan mali, nedovoljno.

#card284

(Idem desno)

I am the people
I am the storm
I am the riot
I am the swarm

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
taj Ned Maj 12, 2019 11:11 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Na njegovo iznenadjenje nije se vise nista moglo osetiti u okolini, lavirint je bio gotovo potpuno urusen i predeo ogoljen. Piramida koju je zapamtio je bila vidljiva nekoliko kilometara pre ulaska u lavirint i do nje se moglo peske dosetati preko porusenih zidova. Izled lavirinta je verovatno takav zbog odsustva Zorah Hai-a cije je uspavano telo odrzavalo kompleks, a malo su tu vidjljive i posledice njihove megalomanske borbe ostavile poprilican trag. Preopoznavao je detalje, sada su te rusevine odsustvom mraka postale mnogo podnosljivije i lepse za oci. Stao je pred velikom zapecacenom piramidom na kojoj je i dalje stajao seal iako je sve ostalo u okolini bilo unisteno.)

Stanite i odmorite se, dug put smo presli.

(Ocekivao je da im ispomoc stigne, nece se odmah davati na borbu.)

GOD PETLJA - Nazaret Field - Page 2 Webp_n10
✞✞✞

#card227#card652#card122#card267#card733

taj Ned Maj 12, 2019 11:22 pm
Kan
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konacno nasavsi lokaciju lutao je trcecim koracima kako bi sto pre pristigao lordu. Ne na toliko udaljenom mestu ugledao je siluetu ninji. Priblizivsi se malo blize shvatio je da su mu to saborci. Korak, dva ispred lorda, pokleknu na desno koleno, oslanjajuci se na isto, spustio je glavu te potom izvadi scrool iz dzepa predajuci lordu. A potom rece.

Dobio sam poruku od Bartaloome-a da dodjem do vas, pa sam zurio ka ovamo. Nadam se da ne kasnim?

Zapita se Kan pomalo i uplasen, ne bese da se pomerio, vec ostade u istom polozaju, spustenom glavom klecuci u znak postovanja.
taj Ned Maj 12, 2019 11:49 pm
Ketsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dojahao je do sebi nepoznate lokacije sa lordom Alucardom i još jednim čovekom. Nije hteo da ih ometa, čistio je svoj mač dok se nalazio na konju. Drljao je krpom po očtrici ne bi li skinuo zrušalu krv. Tako je grubim pokretima brisao zgrušotine dok ih nije odlepio od oštrice. Sama pomisao na ubijanje vratila bi mu sećanje na Reana, na njegovu smrt...

GOD PETLJA - Nazaret Field - Page 2 2_by_blowupelisha-d61wdlo
"Would you consider dying together "Teamwork" as well?"

: ≡ ≡ ≡ ≡ ≡ :

Pasivne:

Bushido:

#card96

Lighting Muscle Modify:

#card671

~ The God Awakened ~

taj Uto Maj 14, 2019 9:12 am
Luffy
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prateci plavokosog decaka cak i ako sam se malo izgubio. Uspevsi da ga opet pronadzem bez posledica sam ga pratio do ovde. Ostao sam sktiven i osmatrao ko je sve tu. Kolko sam bio video tu je bio i Lord i crnokosi decak. Pretpostavljao sam da ce ih doci jos i cekao sam da se svi okupe. U nadi da me jos uvek nece primetiti.
taj Uto Maj 14, 2019 4:34 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Budi bez brige Kane, ionako cekamo da se Altairu povrati snaga, do daljnjeg su nam ruke vezane.

Miv je dobro? Video si ga?

(Sedeo je na zemlji naslonjen o piramidu i prebrajao sebi u zube o necemu, pa bi se brzo vratio iz misli za kojima je traga i naglo se trgnuo dok mu je Kan odgovarao. Gotovo je ne osvrnuvsi na uzreceno pohita da kaze svoje dok si nije nametnula druga tema. Usput je izvukao Nuibari i pruzio ga svom dokazanom clanu.)

Vise nemam mesta za njega, pre tebe poklonio sam ga prvom Hokageu- nije ga koristio mudro i na kraju sam ga cupao iz njegovih hladnih ruku, tebe ce nadam se zateci bolja sudbina.

Uzmi, sada je tvoj.

#card709

✞✞✞

taj Uto Maj 14, 2019 4:39 pm
Kan
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vremenski kotur je ponovo poceo da se okrece pred Kanom stojaci pred svojim liderom. Bese lavirint rastavljen u parcicima vetar huknu tik pred njim dok bi sa postovanjem i po malo straha posmatrao Alucarda. Uzimajuci mac na izgled igle sa dugackim konopcem, prihvatio ga je sa velikim postovanjem. Cuvsi svaku rece i dobro je premerio, podize glavu, trn oka, poput izbodenog i zavezanog jezika poce se obracati Alucardu.

Zahvalan sam za mac gospodaru, budite bez brige sigurno ste ga predali dobrim rukama. Sto se tice Miva. Da video sam ga, Bartaloome ga je vratio nazad bezbedno. U dobrim je rukama.

Zastade na trenutak dolazivsi do daha. Proguta pljuvacku u sebe te se opet poce obracati.

Pa gospodaru, ne znam koliko sam vam poznat, doduse ja se vas secam sa jedne od svojih misija. Mada i nije toliko bitno. Zeleo sam da vam kazem nesto vise o moci koju sam otkrio i razvio. Radi se o cudnom jutsu koja dozvoljava ozivljavanje mrtvih. Medjutim tu bi se nalazilo nesto poput pauze. Da bih uspesno prizvao dusu mrtve osobe, treba mi ljustura zive kojom bih mogao preovladati i oziveti mrtvog. Takodje, da bi ozivljavanje mrtve duse bilo uspesno prizivanje potrebna mi je dnk-a mrtve duse koju prizivam. Nadam se da me razumete?

Zapita se u tom momentu, te se opet okrenu na drugu stranu ocekivajuci Alucardovu reakciju.
taj Uto Maj 14, 2019 4:56 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ostade maltene zabezeknut i zagleda se u tacku pred sobom da svari ono sto je cuo, takav jutsu je bio zaista nesto posebno i negde mu se motalo po podsvesti kako je to vec negde cuo ali mu ipak pamcenje ne dozvoli da iskopa tu infomaciju i ona ostade u dubini. Kan mu to ne bi tek tako rekao, trazio je savet na neki nacin+ upotrebu svog otkrica. Upalio je svoj sharingan i pogledao u Kanove oci ne bi li mu u njihovoj intimnoj tisini rekao sta da cini sa svojom tehnikom i kako da najbolje sluzi organizaciji. Momak je bio vredan, vredeo je svakog ulaganja u njega.)

,,Decak koji je poslednji stigao ovde je tvoj, kod Miva ces pronaci sve epruvete sa krvlju koje bi trebalo da posluze u tvom eksperimentu- idi sada, ono sto dignes na noge posalji ovamo da ga pogledam u oci i vidim njegovu vrednost i primenu. Imas Uchihu Zenkai-a koji je pokojni, neka ti bude prvi izbor. Putuj srecno''

#card478
#card626

✞✞✞

taj Uto Maj 14, 2019 5:04 pm
Kan
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zacu sve sto mu je trebalo da zapamti. Bacio je pogled preko ramenu ka momku koji mu bese najavljen (Luffy-u). Te klimnu glavom gledajuci i pozdravljajuci svog lidera, te potom polako poce se priblizavati prema ninji koji mu bese jos uvek nepoznat. (Luffy-u). Priblizavajuci se rekao mu je.

Hajde idemo. Gospodar je rekao da podjes i ti. Podjimo.

Rekavsi to i nista vise, samo preturi ocima polako vodeci Luffy-a, zaputio se nazad.
taj Uto Maj 14, 2019 5:18 pm
Luffy
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nisam mislio da ce me tako brzo razokrit. Super sto nisu odlucili da me ubiju. Posao sam nazad sa plavokosim decakom pitajuci se o cemu su pricali. Nesto nisam razumeo, a nesto nisam samo sam svatio da mogu da pomognem.
taj Čet Maj 16, 2019 3:11 pm
Kan
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Duze putovanje se pozavrsava. Tamo, vamo Kan konacno pristize do Gospodara Alucarda. Bese udaljen nekoliko metara od njega, ali zastavsi tu na sekundu, okrenu se prema njemu te polako poce hodati. Stigavsi do njega, pokleknu te poce raditi znake rukama, desnom rukom bese sa dva prsta prisloni o zemlju praznog polja govoreci.

Povrati.

U tom trenu pored njega i Alucarda pojavi se kovceg koji ubrzo nestade. Dim se polako rasciscava te se Kan obrati Alucardu.

Gospodaru vratili smo se. Evo, izvolite vasu porudzbinu. Sve je proteklo uspesno.

Rekavsi to, zavrsi recenicu, te saceka odgovor svog gospodara.

taj Čet Maj 16, 2019 3:26 pm
Bartaloome
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Zurio je ali ipak htio je razgledati okolinu sustigao je Kana prisao je Alucardu a onda rekao.)

Dobar dan lorde dosli smo obavili smo sve sto je trebalo nema potrebe za brigom mislim da smo dosli ma vreme.

(Napeavio je blag naklon a onda se malo odmakao te izvadio papir i olovku i krenuo da crta.)

#card1015

Lepo .

(A onda spakova sve te saceka sledece instrukcije bio je malo zamisljen po pitanju njegovog saborca Miva koji je ostao da lezi i odmara nadao se da mu je dobro.)

Child of the Sea:
GOD PETLJA - Nazaret Field - Page 2 Tenor11

taj Čet Maj 16, 2019 4:15 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

GOD PETLJA - Nazaret Field - Page 2 Tumblr_inline_phu1y55Rdj1v10adv_540

Hvala na tvojoj sluzbi Kan.

(Sada je organizacija bila cistija i cinili su je elitniji shinobiji no sto je to do sada bio slucaj, citava garnitura se pomerela u visu klasu. Docekao ih je sedeci oslonjen o piramidu i nije nasao za shodno da je nekulturno sto ne ustaje, skupljao je snagu i mislio o onome sto ce ciniti sutra, valjda mu je pozicija davala toliko za pravo. U polu mraku pred sutonom koji gasi dnevno svetlo video je Reanovo lice i telo uzdignuto jutsuem o kom je govorio Kan, ponovo je imao svoj sharingan sto mu bi nejasno- tehnika je bila odista mocna, drzala je apsolutnu kontrolu nad shinobije i statisticki iz njega je izvlacila ono najbolje u borbenom smislu. Zamislio se na tren zagledavsi se u zemlju pred sojim povijenim nogama preko kojih je oslanjao ruke, nakon kratkog lutanja posveti svoj pogled Baroloomeu.)

Mislis li da je kazna biti vezan u drvenom sanduku u nekom neosvetljenom podrumu koju godinu?

✞✞✞

taj Čet Maj 16, 2019 4:29 pm
Kan
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pazljivo posmatra Alucarda, ne bese mu potpuno jasna njegova recenica ali samo klimnu glavom u znak razumevanja. Tracak svetlosti se pojavi pred njim, bese mu malo dosadno bez akcije, te se okrenu ka drvetu koje bese tu osloni se od njega uzimajuci malo odmora. Odmaravsi posmatrao je okolinu, malo cutanja progovori Alucardu.

Pa sta je sledece na redu, Gospodaru?

Upitavsi to, stavio je ruke u dzepove iscekivajuci odgovore.
taj Čet Maj 16, 2019 4:41 pm
Bartaloome
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Okrenuo se prema gospodaru a onda mu rece malo opustenijim tonom rece.)

Cini mi se kao solidna kazna ali ipak postoje mnogo surovije kazne pogotovo sa zivotinjskim opcijama ali radi pristojnosti necemo o tome.

(Malo se nasmesio a onda stade do Kana cekajuci sledece instrukcije sta i kako posto imao je zelju da se lepo pokaze kao u proslom zadatku kada je pricmeljio demona kamenjem.)

Kane ? Onaj decko gde je on sada ?

Child of the Sea:

taj Čet Maj 16, 2019 7:27 pm
Ishida Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njihov put se opet dade preko mora, vratili su se u čamac i krenuli su potom veslajući da stignu do oblasti gde se svi nalaze. Put je trajao neko vreme i konačno se kopno pokazalo pred njima. Nekoliko minuta prođe i čamac se na obalu nasukao, izašli su i krenuli dalje. Čudna građevina pokaza se, sa zidinama na lavirint ličilo je. Poljana beše velika, a u jednom delu se nazirala piramida koja u njegovim očima se oslikala, ona mu jedino zapade u oči. Verovatno je tamo to mesto gde su većina članova, okrete se Gini i reče joj.

Za mnom.

Krenuli su do piramide, nije se prevario, tamo su bili. Približavao se sa Ginom u pravcu Alucarda koji beše tamo. Čim mu se približio pogleda ga direktno u oči i reče.

Našao sam ovu devojku tokom svoje misije, želi nam se pridružiti, vođo. - reče jakim i dubokim glasom

Theme:

Pasivne:

#card96 #card535 #card227 #card267 #card994
taj Čet Maj 16, 2019 7:39 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina ga je pratila u stopu idalje. A onda kada su stigli, ova devojka samo što nije počela da skakuće od sreće, no i to je brzo popustilo te se nasloni na obližnji zid. Iz tog ugla, ne želeći da se pomeri posmatrala je dalji razvoj događaja osluškujući.. dok se najzad nije ubacila..

„Hej, izvinite što kasnimo. Morao je da me nosi dovde...zbog poveza..“
reče pokušajući da opravda ovoliko dugo putovanje, kao i umor koji je bio evidentan.
taj Čet Maj 16, 2019 8:15 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Pridigao se sporo poput ranjenika pripomazuci se oslonjenim ledjima o piramidu pod kojom je sedeo. Izmigoljio se na noge i ostao tako oslonjen dolazeci do daha, jos uvek je demonska chakra koju su zapecatili u njega kopala rovove po chakra sistemu i stvarala rane. Pitao se kako li je Mivu koji je primio citavu zver u sebe, bilo bi neprijatno izgubiti takvog coveka- no ipak Bartolome je potvrdio da je njegovo stanje stabilno iako je i dalje u komi.)

Sada cekamo gospodo, dok Altair ne skupi svoju snagu za seal jutsu, a ja ne stanem na noge kako treba.
Drugi demon spava u piramidi iza mene, probudicu ga uskoro. 

(Duboko i tesko udahnu i ubrzo zatim vazduh mu se rasprsta kroz nos. Kez mu se razvuce preko lica i on pogleda u nebo nad sobom zadovoljan tom vatrom u sebi. Ishida je dovodio putnika sa sobom, tezak vetar ih je dopratio- prepun soli i hladnog mora sa istoka. Stajali su na pesku utopljeni u vestacku pustinju Zorah Haia ali je vreme bilo tmurno i nemirno, spremala se da zaigra munja u daljini. Jos jedna pogana noc ce svanuti ubrzo, trebalo je smestiti ljude i izolovati zonu od neprijatelja. Nacinio je znakove rukama i siroka barijera opkoli u velikom precniku piramidu i sve prisutne.)

#card670
GOD PETLJA - Nazaret Field - Page 2 4A69F0DD4745168C9609BBF5E111B2F64E693CFF

(Potom stade bolje na noge i popravi neravnine na uniformi koja se bese zguzvala od jednog polozaja na zemlji. Klimnu glavom i pozdravi vernog Ishidu, bio je shinobi koji je zavredio postovanje svojom sluzbom- potom svoju rec stavi pred pridoslicu. Devojka mu nije delovala uplaseno i zbunjeno sto se nije dalo za ocekivati zobzirom na situaciju u kojoj se nasla. Obratio se devojci koja nije izgovorila svoje ime i sa prisutnima se pozdravila kao da ih vec odnekud poznaje godinama .)

Sta te dovodi ovde ? Prestavi se ili mi otvori svoj um da sam pogledam ko stoji predamnom?

(Stajao je pred njom sa uzarenim sharinganom promatrajuci njene zenice i gradju. Imala je obelezje Konohe na sebi na sta je vec bio naviknut, zanimali su ga novosti odande, mozda i zna da li je novi Hokage stupio na vlast. Svom silom presreo je njen pogled pokusavajuci da joj utone u misli, delovala je neobicno- mirisala na pricu koju vredi procitati. Jarko crvena barijera davala je svetlost predelu iako je atmosfera pod bojom krvi imala mozda i neprikladnu konotaciju na prijemu novog clana.)

#card478
#card626

✞✞✞

taj Čet Maj 16, 2019 8:34 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trebalo im je nekoliko sati da dođu do tog dragocenog mesta, a Ginu I dalje nije napuštao onaj osećaj koji je pratio od kada je napustila Konohu. Zapravo se samo pojačao. To je bio osećaj žeđi za nečim novim, neistraženim iskušenjima izazovima, želja za avanturama…

“Naravno”

Njen um kao da je poželeo dobrodošlicu vođi nakon što je iskazao želju da joj malo čeprka po mislima..
Zašto je došla ovamo? Zato što je mislila kako joj se može da uradi ovako nešto. Ludački ju je privlačila pustolovina I putovanja u nepoznato.

Želela je da spasi svoju budućnost I da upozna nove ljude. Bila je oduvek puna nepoverenja kako ne bi dozvolila sebi da se razočara. A eto opet dokle je stigla . Mada, čak I sada, nije sasvim bila sigurna dal je greška što je dopustila sebi da se nađe ovde.
Bila je ostavljena u trudnoći te joj je dobro poznat osećaj samoće I to baš onda kada je najmanje mogla da ga podnese. A onda je izgubila I dete...Znala je da mora da uradi sve samo da uguši takva sećanja.

taj Čet Maj 16, 2019 8:44 pm
Ishida Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konačno ih put dovede do mesta gde njegovi ljudi beše stacionirani. Tamo se sa Alucardom pozdravili čim stigoše k njemu i on ga otpozdravi te se ka Gini okrete. Ona beše stajala i dalje, gledala Alucarda u oči davajući mu odobrenje da joj u dubine njenog uma zaroni i sazna njen identitet ko je, odakle je i šta još je trebalo. On se malo pomeri i na zidu se nasloni, svoje ruke prekrsti i scenu upoznavanja sa smirenjem posmatra.

Theme:

Pasivne:

taj Čet Maj 16, 2019 8:59 pm
Bartaloome
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Odmicem se malo od ostalih kako bi napravio nesto veoma pogodno za boravak jer ipak oporavak bi trebao biti bolji u toploj lepoj kuci malo je gledao gde bi mogao da je smesti jer ipak sve bi trebalo biti lepo odradjenk , kada je pronasao savrseno mesto za kucu spoji ruke a onda ulozi veoma veliku kolicinu chakre i velika kuca krenu da izranja iz zemlje .)

Pa gospodo mozete se smestiti , Alucard-sama vi imate poseban odeljak gore na samom vrhu radi boljeg konfora mi ostali imamo sobe ispod , sobe su veoma prakticne i jednostavne mozete se useliti , kuca je veoma dobra za nas kako bi se odmorili .

(Bartalome je sacekao Alucardovu reakciju pre no sto je krenuo da udje ipak je htio da on prvi udje .)

#card345

(Bartalome pozddavi svoje novo deustvance koje se skupilo.)

Mozete se i vi skupiti ovde mislim da ce nam biti lepo.

(Ulazem malo vecu kolicinu chakre kako bi kuca bila luksuznija i kako bi imala vise lepih prostorija izmedju svega i nekoliko prostorija koje su bile tu samo radi konfora onih koji bi tu bili smesteni.)

Podelite se kako zelite ali da svako ima bar po jednu sobu za odmor.

Child of the Sea:

taj Čet Maj 16, 2019 10:06 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Utonu u delic sna i probi se kroz tanku nesagledivu liniju svesti koja odvaja stvarno vreme od onog kovitlaca beskraja koje se po vetru moze pretociti u jedno pomeranje siski  na suprotnu stranu i sramotno vracanje rukom na pravu. Hodnici uma sacinjeni od pisanih reljefa, slika koje piju njegovom sposobnoscu kao voda- hiljade je dusa stanovalo u njemu, svaku je dodirnuo odgrizao delic za vlastiti sarkofag uspomena. Njenim je hodnicima lila kisa i vreme tmurno je razbijao tek po koji komadic svetla koji preti negde iz daljine da nosi promenu- video je sta mu je trebalo i nadje da je devojka po volji. Oslobodio je i istupio napolje, njegov se sharingan ugasio.)

Moje ime je Alucard, ja sam lider Zenkai organizacije.
Dobrodosla Gina, ostale ces vec upoznati.

(Pokloni se dami i krenuo prema Bartolomeu sa osmehom, bilo mu je jasno da devojka ne zna gde je tacno dosla i kakvo je iskustvo ceka sutradan kad se suoci sa demonom. Gvozdje se najbolje krije dok je vruce, mlad shinobi na jakim preprekama stasava kao pobedinik. Senju bese iskoristio svoju moc i nacinio im je smestaj.)

Odlicno! Dopada mi se, tako i te sanduke da mi napravis za podrum.

(Stao je pred ulaz i gestom ruke dao do znanja Bartolomeu da udje prvi. On ce se vec na spratu smestiti kako treba da bi odrzavao barijeru koja ih stiti od potencijalnog neprijatelja.)

✞✞✞

taj Čet Maj 16, 2019 11:47 pm
Kan
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bese od po malo umora malo zadrema, trgnuvsi se radi buke proseta pogledom unaokolo. Pazljivo je osmatrao sta se desava te ustade prisavsi malo blize. Videvsi Ishidu i njemu nepoznatu devojku samo ih je pozdravio ne obracajuci previse paznje. Pogled mu se brzo pomeri ka Bartaloome govoreci mu..

Hahaha, ti zaista dobar u ovome. Retka tehnika.

Rekavsi mu to pogled mu se na kratko zaustavi ka Alucardu no, ne htede reci nista. Potom se lagano okrenu ka zidu, legavsi ka istom. A potom bi mirno posmatrao razvoj daljnjeg dogadjanja..
taj Pet Maj 17, 2019 12:32 am
Ishida Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Um postade otvorena knjiga i skoro svako slovo svoje skriveno značenje otkri. Iz tamne dimenzije uma gde je sve skriveno crveni zraci svetlosti moćnog oka tminu obuze. On je mogao samo posmatrati spolja šta se dešava Alucard je sa dozvolom ušao u njen um i zatim izašao. Upoznali se, dvostruka misija beše gotova. Nova, šta će biti, videće se. Jedino što je na površinu svoga tamnog uma izbacivao bio je lov koji ga je konstantno podsećao šta su radili. Možda je ovo to, možda se neman krije po rečima Alucarda. Bartaloome, koje beše tu prisutan, svoju poziciju izmeni i načini dovoljnu veliku razdaljinu između grupe i sebe, pored njih beše prostor načinjen.

Znak zmije načini, čakru svoju nakupi sa ciljem da je oslobodi. Pogled pun zaintrigiranosti se ka njemu preusmeri, iz zemlje konstrukcija pridiže se sa elementima drva od koje bi načinjena. Velika beše, prostrana, dovoljna za svakog člana gde će ući i da se okrepi ako je po volji nekome. Gledao je pažljivo kako se gradi, držeći stav i znak je održavao da konstrukcija bude što veće, do određenih dimenzija da svima odgovara. Svidelo mu se to kako je načinio, on je Senju koji obećava. Sa svojim moćima je dobro baratao što je Ishidi zapalo za oko, gledajući svakoga ponaosob, a najviše Bartaloomea koji je radio svoj posao. Kada ga je završio Alucardu se obratio kojem se takođe struktura konstrukcije dopala.

Kan ubrzo priđe i pozdravi Ishidu i novo pridošlu devojku koju je vodio sa sobom, tačnije nosio do ovog mesta. Mali poklon glave mu načini i pozdravi ga, na kraju uđe unutra, nakon Bartaloomea, Alucard beše ispred. Ishida je stajao po strani, gledao je ko će kad ući i ko će gde biti. Bez reči priđe konstrukciji i okrete se ka Gini pozivajući je da uđe, potom zakorači unutra, uputi se ka jednoj sobi u kojoj je ušao. Jednu stolicu izvadi i sede na nju.

Theme:

Pasivne:

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu