Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Biblioteka ,,Branko''

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Pon Nov 27, 2017 8:07 pm
First topic message reminder :

-Branko, onaj koji brani, umetnici ovog sela su s namerom uzeli ovo ime, ono simbolise njihovu borbu protiv realnosti,okrutnosti ovog sveta! ZIVEO LARPURLATIZAM!
(Sam klub je vrlo prasnjav i vrlo pust ali s vremena na vreme se organiyuju knjizevne veceri, takmicenja u ispijanju rakije,vina i piva i itd... Mesto je savrseno za upoznavanje ludaka...Dodjite svi ovde i podelite vasu ili neciju poeziju sa nama!!) I zapamtite svi smo mi BRANKO! SVI BRANIMO OVO NASE DIVNO SELO I NACIJU!!)

Lv 1
Full body avatar : Sasuke Uchiha
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Feb 11, 2018 2:55 pm
*Posle odmora sam otišao u biblioteku gdje sam upoznao zgodnu bibliotekarku,cinila se draka,pitao sam je da li ima neka knjiga o treningu za noge i ruke.Ona mi je odgovorila "Ima ali da moram da budem paziljv da se knjiga vrati na vrijeme" "Mnogo ljudi ne pazi da se knjiga vrati na vrijeme
Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Feb 11, 2018 10:05 pm
(Stigao je po drugi put danas u biblioteku, ušao je na brzinu i pozdravio par ljudi koje je prepoznao, odlučio je da uzme onu knjigu koju je listao danas, zadužio ju je i obećao da će vratiti vrlo brzo. Prešao je pogledom preko prostorije ne bi li video nekog poznatog od jutros ali nikog nije bilo, odlučio je samo da ode negde da bi mogao na miru da počne da čita knjigu. Izašao je napolje i krenuo ulicama dalje.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Pon Feb 12, 2018 1:15 pm
Kada je konacno stigla otvorila je vrata lagano, kako ne bi remetila mir kojim je biblioteka odisala. Prisla je bibliotekaru koji je pomno citao danasnje novine i pruzila mu knjigu.

Dobar dan. Ja vracam ovo.

Bibliotekar je klimnuo glavom, a ona se zaputila medju police kako bi nasla nesto novo za citanje. Razgledala je sve moguce zanrove. Sva moguca dela, od poezije, pa do proze. Romane, zbirke... Nije imala nista odredjeno. Na kraju joj je za oko zapala jedna stara medicinska knjga. Nalazila se u starijem delu biblioteke, sva prasnjava i oronula. U njoj su detaljno bili opisani procesi pravljenja lekova, kao i sastojci, koji su vecinom bili biljnog porekla. Uzela je knjigu, ostala je da stoji ispred polica i pocela sa citanjem...

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 1:59 am
(Ušao je i dalje a zagušljivi vazduh biblioteke je još više nego inače uticao na njega, nije bio trpeljiv prema ustajalosti vazduha unutar ovih zidova čak ni kad je bio potpuno zdrav, a sad.. bolešljiv i nikakav tek nije mogao da ga trpi. Prišao je pultu i spustio knjigu sa zlatnim povezima, i ljubazno se zahvalio na pozajmici. Rekao je da će prelistati još neke naslove i krenuo iza da potraži nešto, nije mu trebalo dugo možda svega par minuta dok nije naišao na poznatu figuru kako čita knjigu sa tolikim interesovanjem da ne primećuje ništa oko sebe. Obično bi prepoznala njegove korake ali sada nije, zapravo kad bolje razmisli nije ni skroz bio siguran da li je to ona pošto je bila okrenuta leđima, svakako je odlučio da priđe. Usput je pokupio neku bezveznu knjigu koju nije ni planirao da čita ali nije imao vremena da bira a nije hteo da ispadne da je prati, šta više kad je pogledao knjigu na njoj je bio ispitan naslov krivim slovima, ljubav za početnike. Nasmejao se sam sebi i neprijatnoj situaciji koja bi bila izazvana time ali već je prišao dovoljno blizu da ne može da se okrene i uzme neku drugu knjigu. A objašnjavanje bi ga još više ukopalo, nadao se da neće pitati ništa o tome.)

Zdravo Daruky, dugo se nismo videli.

(nasmejao se ljubazno.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 2:15 am
Pomno citajuci knjigu pratila je svaki detalj. Zelela je da postane medicinski radnik kako bi lecila i pomagala ljudima. Zeleci da uzme hartiju na kojoj bi zapisala odredjene stvari koje je zelela da ima kod sebe, htela je da se vrati nazad. Tada je cula njoj sada vrlo poznat glas. Okrenula swe i ugledala Hanzoa. Odmerivsi ga od glave do pete, nije mogla da ne primeti knjigu koju je drzao u svojoj ruci. Ne uspevsi da mu se javi prasnula je u smeh. Prekrila je usta rukom i okrenula se, kako bi situacija bila manje neprijatna, ali to je verovatno samo pogorsalo situaciju. Kada se malo smirila, osvrnula se kako bi mu se javila.

Zdravo Hanzo.

Usne su joj zaigrale, kontrolisuci se da ponovo ne prasne u smeh. Pogledala je ponovo u knjigu i nije izdrzala. Pocela je ponovo da se smeje. Tada se naglo zakasljala i ispustila knjigu iz ruke. Zelevsi da je podigne, saplela se od sopstvenu nogu i pala. Da stvar bude jos gora, zakacila je policu i tako je nekoliko knjiga zavrsilo na podu, prethodno odbijeno od njenu glavu. Tek tada se smirila. Ustala je, obrisala prasinu od knjiga sa nogu, pokupila knjige i vratila ih na policu. Bilo ju je sramota, jednostavno je znala da se vise od ovoga nije ogla izblamirati.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 2:23 am
(Gledao je i nije mu bilo ništa jasno onda je ispratio pravac njenog pogleda i shvatio da je primetila knjigu, samo ju je bacio iza sebe ali je pogodio policu tolikom silinom da je ispalo još jedno desetak knjiga iz nje a sama polica se zaljuljala, sada je već postalo jasno da je ovo vrlo čudan niz događaja i da šta god uradi samo će napraviti još veću zavrzlamu, pomogao joj je da se pridigne i usput je odmahnuo rukom radnici koja je već vidno uznemirena bila pometnjom koja je nastala u biblioteci, nije znao šta da kaže. Trudio se da se ne nasmeje ali i njemu je izraz lica polako prelazio u blagi osmeh. Podsetio se koliko je ona u stvari bila smotana.)

Uh...sad mi je lakše.. inače kad bih ti objasnio da sam tu knjigu uzeo slučajno jer je bila prva a nisam hteo da ti priđem bez knjige jer došao sam da vratim knjigu ali bi ispalo da te pratim, pa kad sam te video uzeo sam prvu koja mi je pala pod ruku, ironično..ali sad se samo ukopavam jer mi verovatno ne veruješ.

(smejao se sada već glasno.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 2:32 am
Ovaj niz spletnih okolnosti ju je bas iznenadio. Situacija je bila krajnje komicna. Saslusavsi ga i cuvsi njegovo objasnjenje, nasmejala i pogledala ga.

Da, da, vazi...

A zatim pocela da se kikoce. Ocima je potrazila knjigu koju je citala i shvatila da ju je metnula negde medju police sa ostalim knjigama. Osecala se pomalo tuzno sto ce morati ponovo da je trazi. No, odlucila je da je to dovoljno za danas. Vratila je pogled na Hanzoa, upitavsi ga:

Pa, otkud ti ovde?

Bacila je pogled na bibliotekara, znajuci da je nepristojno pricati u biblioteci.

Nego, izvini me. Ja cu uskoro da napustim ovaj objekat. Nije bas prikladno pricati ovde, a meni je dovoljno citanja za danas.

Izdahnula je i prelazila pogledom preko prasnjavih polica. Zamisljeno je gledala, nije ni primecivala knjige. Pogled joj je samo lutao, kao daje trazila nesto, a zapravo nije gledala nista, samo je razmisljala, cekajuci Hanzov odgovor.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 2:39 am
(Samo se nasmejao i klimao glavom u neslaganju, znao je da mu neće verovati. Podigao je sve knjige koje je sam srušio a onda se vraito da pomaže njoj u njenim knjigama. i mislio je koliko je ova situacija za pričanje u stvari. Bilo mu je čudno da ga je pitala otkud on ovde, znala je da on voli da čita a on je i zaboravio da je i ona sama bila čitalac, iznenađen je pošto je toliko prašine u ovom objektu koja vrišti kako niko ovde zapravo ne čita u kampu, inače bi svaka knjiga bila čista a ne samo poneka koja je zapravo bila korišćena.)

Pa znaš da sam uvek voleo da čitam za razliku od nekih u ovom kampu, treba neko da i učen. I ja planiram da odem video sam te pa sam rešio da se javim, hoćemo negde da odemo? imam svašta da ti pričam.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 2:52 am
Odusevila se kada je cula da moze konacno da izadje napolje. Osecala se neprijatno zbog nereda koji je izazvala u biblioteci.

Citanje... Predivno je. Prosto ne razumem kako ljudi mogu biti nezainteresovani ni za sta. Zar nisu bar malo radoznali da zavire u te cudesne korice?

Tada je ponovo pogledom presla preko knjiga, koje su stojale nagomilane u polici. Odgovorila je Hanzou sa osmehom na licu.

Vazi, sto da ne. Da li ti je problem da odemo do restorana i pojedemo nesto? Ja castim.

Bila je gladna, s obzirom da od ujutru nije nista jela. Nije zelela da se vraca kuci, jer nije zelela da upadne u nepriliku sa bratom. Jos uvek nije bila spremna da prica sa njim. Pa ipak, imala je i radosnu vest. Postala je chunin i zelela je da on bude ponosan na nju.

✦✦✦✦✦
Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Čet Feb 15, 2018 2:57 am
(Nasmejao se i pogledao je u oči a zatim je odmahnuo glavom.)

Ti mene častiš već svojom pojavom Draga, a račun ću ja pokriti ovaj put. Red je, nije me bilo dugo.. i nisam mogao sa time da te smaram bar nekoliko godina!

(Krenuo je ka izlazu ii još jednom se izvinio za nered, ostavio je nešto novca za štetu koja je eventualno nastala na policama i dao sugestiju da za ostatak unajme nekoga da zapravo počisti te police, došao je do vrata i okrenuo se da bi sačekao Daruky i dalje razmišljajući o svemu što želi da joj kaže)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Apr 15, 2018 12:38 am
Savršeno vreme,konačno mogu posle treninga.Da uzmem neku knjigu da pročitam.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu