Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Park ChiuraJuče u 10:11 pmRiomarindo
Kainova kućaJuče u 2:29 amKain
Ichiraku ramen shopSub Maj 19, 2018 9:53 pmNeokage
Gutsova KucaSub Maj 19, 2018 7:43 pmNeokage
Camp StreetsSub Maj 19, 2018 7:22 pmNeokage
Saak' HouseSub Maj 19, 2018 7:13 pmSaaK
Kuca od Neokage-aSub Maj 19, 2018 7:08 pmNeokage
Arhiva KonohePet Maj 18, 2018 12:57 amRiomarindo
Kapija kampaČet Maj 17, 2018 11:35 pmKicuki
TestiranjeSre Maj 16, 2018 11:01 pmKain
Dvorište bolniceSre Maj 16, 2018 9:16 pmRiomarindo
Riomarindova kucaSre Maj 16, 2018 7:58 pmRiomarindo
Ulica IkehataUto Maj 15, 2018 11:27 pmShigeru Uzunami
Ulica AkagawaUto Maj 15, 2018 11:26 pmRiomarindo
Prijave za Jonin ispite.Uto Maj 15, 2018 11:11 pmRiomarindo
Setaliste Ka'SanenUto Maj 15, 2018 11:06 pmRiomarindo

Chat

0

Park Shoruki

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Ned Nov 26, 2017 12:48 pm
First topic message reminder :

Park Shoruki nalazi se nedaleko od ulica. U njemu su postavljene mnogobrojne klupe za odmor. Raznoliko cveće zasađeno je svuda u okviru njega.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 5:14 pm
Dok je prilazio parku primetio je kako iz daljine izgleda lepo. Kada je stigao, posmatrao je ljude koji su se stalno kretali, neki su i sedeli. Šetao je tako neko vreme i divio se pogledu. Odjednom mu je jedan zrak sunca pao na oči pa ih je zaklonio rukom, tada je video malo u daljini par drveća gde se ispod njih nalazila prazna klupa preko koje su se nalazile senke tih drveća, što je činilo idealno mesto za Šigerua da se skloni od jakog sunca,pa se tamo uputio. Tamo je bila mala hladovina, kada je stigao samo se zavalio na klupu i uživao je u pogledu na ceo park, prizor mu je prijao. Odmarao je tako neko vreme, pa je onda ustao sa klupe i uputio se ka izlazu iz parka.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:21 pm
Prolazio je sa Sakonom kroz ovaj raznovrsni parkić...Bio je prilično opušten i bezbrižan u tom momentu...Ali se očito mogao primetiti potisnut veliki broj negativnih osećanja...

Miv...Pa Miv valjda idalje spava kod kuće.Nego kako su mi ti?Nismo se dugo videli.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:27 pm
Dolazeci zajedno sa Stefkeom do parka, odmahnuo je glavom a onda rekao. Pa vidis, ja sam
odlicno, na neki nacin hehe, a ti? Usput, nikada te nisam ovo pitao, sada hocu. Zasto si postao nindza? Koji
su ti ciljevi kao shinobi?
Upitavsi ga to, blago se osmehnu ocekivajuci odgovore.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:32 pm
Stefke se zamislio duze nego što treba razmišljajuci o tome:"Kako je on zapravo",na kraju je rekao nešto kratko i klasično...

Dobro.Što se tiče mog cilja...Želim da budem prosečan shinobi...

Stefke je rekao klasicnu glupost,koju si mogao čuti od bilo kog Shinobia...Naravno da to nije bio njegov cilj.

Ti?Zašto si ti poceo?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:37 pm
Gledao je u Stefkea sa velikom ozbiljnoscu a i radoznaloscu, na sta samo odmahnu glavom i rece.
Pa vidis, moj zivot. Veoma davno ostao sam bez svakok clana porodice, svi su ubijeni samo sam ja
preziveo, postao sam shinobi kako bih se osvetio odredjenim ljudima, za svu patnju i bol koju su oni
naneli, meni, mojoj porodici, mom rodnom selu, mestana iz tog sela.
A onda se uozbilji i pogleda
ka nebu razmisljajuci.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:41 pm
Stefke je bacio pogled na Sakona...Razmislio je malo o tome...

Osveta...Huh...

Osveta je bila u suprotnosti sa njegovom moralnošću i razmišljanjima...

Pravo slobodne odluke...Šta ćes...

Žao mi je,ne mogu da zamislim koliko ti je teško...

Stefke je po običaju lagao oko ovakvih stvari,ništa novo.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:50 pm
Dok je gledao u Stefkea i tako dok su koracali napred, sve dalje, Sakon videvsi jednu glupu skrenu ka
njoj i doda Stefkeu. Zar ne mislis da bi bilo pametno, da sednemo i malo se odmorimo
hehe.
Nakon toga sede na klupi, podize glavu i pocne da razmislja.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:54 pm
Stefke je pratio Sakonova postupke,zatim ih je i sam počinio...

Odakle si ti?Imas li jos neku specifični detalj ili tako nešto?

Stefke je prodirao u Sakonovu psiholosku sliku,privremena zabava...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 10:59 pm
Pa ja sam iz jednog malog sela, zapravo "unistenog sela" o njemu nema mnogo i nesto lepo
za pricu ili tako nesto.To selo se nalazi juzno odavde, ali se tamo necu vracati, nikada.
Pre nekoliko godina, odredjena banda sshinobia vladala je selima, mojim i jos tri sela vise, imali
su verovatno neki cilj, pa su onako mucki ubili svakog pripadnika, mog sela, ali nekim cudom,
kristali, koje posedujem su me spasili.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 11:04 pm
Stefke je sve vreme bio u svojim mislima...

Ravno i jednostavno.Nije toliko duboko...Taman da se odmorim...

Stvarno mi je žao što ti budim sve ova mračna sećanja...Nikad neću znati kroz šta si sve prošao i kako si se osećao...
Da predjem malo na veseliju temu...Oces ići na nadolazeće ispite?

Stefke-u je već dosadilo da glumi nešto što nije,pa je zaokrenuo temu...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 11:11 pm
Gledao je u Stefkea i na neki nacin bio mrzovoljan, ne znajuci ni on sam zasto. Nakon sto su presli na
drugu malo veseliju temu, Sakon se nasesi a potom rece.
Da, naravno da cu doci, sta je u vezi sa tobom? Dolazis li?
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 11:18 pm
Stefke se malo podize i namesti se da bude u "prime" izdanju...U suštini se protegao i namestio "outfit",zatim je progovorio:

Ići ću,očekujem da prodjem bez problema i iz prvog pokusaja kao i na prošlim ispitima...Šta misliš,da li će ostati isto kao i prošli jounin ispiti?Ako da,verujem da je to lagan prolazak.

Zatim se je pokazao pokretima tela da oće da prošeta negde drugde,tako da je čekao da vidi,da li se Sakon slaže.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 11:25 pm
Sakon ga je lepo i pazljivo saslusao, klimnu je glavom na sve sto je Stefke rekao, pa se okrenu razmisljajuci
malo o drugoj strani, gledao je u ljude koji su prolazili, nasmesi se a potom rece Stefkeu.
Zelis li da odemo negde drugde? Ovde postaje dosadno. Nakon sto je to upitao, Sakon je bio spreman
za polazak ali nije znao de da odu, pa je sacekao Stefkea.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 11:29 pm
Stefke klimnu glavom i da dodade Sakonu doznanja da ga prati...Stići će negde gde god da krenu...

Stefke je sve više razmišljao o napustanju kampa kad ozdravi...Nije više znao šta će sa sobom...Ali je bio siguran da taj trenutak neće doći skoro.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pon Feb 12, 2018 11:34 pm
Nakon sto je sacekao Stefkeovu reakciju, Sakon je ustao i posao za njim, kretavsi se u nepoznatom pravcu,
Sakon je pomislio. (Da, da ako nastavimo ovako da lutamo, ko zna dokle cemo stici, hehe. Nakon toga
pogleda u Stefkea i nasmesi mu se, a zatim ga i upita. Pa znas li neko mesto gde da odemo
ili cemo ovako lutati pa gde budemo stigli, hehe.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Čet Feb 15, 2018 7:12 pm
Setajuci parkom Asuka se zamislio i udario u drvo.Pogledao je oko sebe i nije video nikoga.Na cesmi je natocio malo vode i razmisljao o genin ispitu koji je izvrsio.Popio je vodu i seo na klupu koja je bila sa njegove desne strane.Hteo je malo da trenira,razmisljo je da ode malo do sume Yamiyo.Ali ipak je ostao da trenira u parku.Posle treninga je jeo u parku.Asuka je ceo dan proveo u parku i kada se smracilo krenuo je ka kuci.Sledeceg dana Asuka je brzo otisao do Ichiraku ramena i uzeo porciju za poneti.Otrcao je u park,posle dorucka Asuka je trcao jedanaest krugova.Posle je uzeo kunai i vezbao poteze i tehnike.Kada je prestao sa tremnningom Asuka udahnuo je malo svezeg vazduha iz prelepog parka.Otisao je kuci i svakog dana dolazio u park...
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Sub Feb 17, 2018 2:45 pm
Ulazim u prelepi park te vidim jednu praznu klupu i idem ka njoj da sednem.Gledam u nebo i divim se koliko je sve ovo lepo steta sto nema puno ljudi,a zabravo i da ima bila bi buka prevelika mozda i bolje ovako.
Svesto vise sedim osecam neku lepotu u srcu i kako bi bilo lepo da je moj otac ovde ali nazalost on je umro.Nista krecem polako ka izlazu iz parka i idem prema groblju da posetim svog oca.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Sre Feb 28, 2018 4:28 pm
Ovaj park mi je uvek davao neki osećaj mira. Ovde se osećam kao da mogu da zaboravim na svoje probleme. Dok sam se šetao parkom jednostavno su mi se misli pauzirale. Trebalo mi je neko mesto da malo odmaram a ovo je idealno za tako nešto. Posmatrao sam levo i desno kako bih našao neku slobodnu klupu ali uglavnom su tu bili ljudi. Čas ih je sedelo po dvoje-troje njih, čas samo jedna osoba. Meni je trebalo da budem malo sam. Ubrzo sam našao klupu koja je bila prazna. Seo sam i uživao u pogledu. Bio sam tu neko vreme a onda sam ustao i krenuo sam nazad.
Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Čet Mar 01, 2018 8:15 pm
Čim je stupio nogom u park , prelepi mirisi koji su kružili okolo oporavljali su bolesna Ahillova pluća .Stajao je mirno sa namerom da upije ovu naglu (prelepu) promenu koja se zadesila u njegov život.Gledao je klince koji su se igrali sa svojim porodicama , stvorila je neku krivicu koju je Ahill osetio u vezi njegove porodice.

Koji smor.

Stavio je polako ruke u dzepove , laganim koracima koje je pravio u potrazi za najbližom klupom ovde.Prošao je pored prelepe fontane koja je imala oblik raznih životinja, što je pokazivalo koliko je ovaj kamp kreativan.Osećao je neku povezanost kao da je oduvek ovde pripadao.Pronašao je slobodnu klupu na kojoj je polako seo.Sa pogledom u nebo uživao je u ovom snu sa nadom da se nikad neće probuditi iz njega :3
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Čet Mar 01, 2018 8:36 pm
(Dolazi u park i pred sam ulaz stade i malo pogleda par i pomisli koliko dugo nije bio tu kako se sve malo izmenilo ugledao je dosta zasadjenog drveta , uredno pokosena trava sve je bilo idilicno lepo Faust nastavi ulaziti sve dublje i dublje u prak i ugledala Ahila a onda mu rece .)

Pozdrav mladi cuninu ako mogu tako da te nazovem mozda sam malo i ime zaboravio Ahil bese ? Zar ne mozda i gresim nego odkud ti ovde nabasao si slucajno ili ?
Mozda zapitkujem previse ali ipak nov si moram malo da te ispitam .

(Nasmesi se a onda skrsti ruke i zavali se u klupu gledajuci u Mesec koji je bio visoko samo je gledao a onda okrenu glavu prema Ahilu .)

Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Čet Mar 01, 2018 8:46 pm
Kako se sunce sklanjalo sa neba davalo je njegovu ulogu mesecu.Ljudi su polako odlazili , park se naglo utisao.Deciji osmeci su nestali sada su insekti bili glavni.Polako je zahladnjivao,Ahillu u drustvu se pridruzio Faust kojeg je trazio.Pogledao ga i uputio osmeh Very Happy

Ustvari trazio sam tebe i Sakona , mada sam sa mosta ugledao ovaj prelepi park , nisam mogao da odolim a da ga ne posetim Very Happy

Pokusavao je da bude iskren kako bi ga ostale ninje prihvatile.Malo se stisao , vratio se osluskivanju pesama koje su isnekti pravili , nikada se nije osetio slobodnim kao ovde.Bio je siguran da je na pravom mestu.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Čet Mar 01, 2018 10:30 pm
(Hm malo ovaj Ahil vrda moram da ga pripazim jako je sumnjiv sto se toga tica a onda Faust rece. )

Pa ? Kako ti se dopada nas skromni kamp ? Nesto nisam primetio da si toliko ocaran mozda si negdje lepse ziveo ili se kajes sto si dosao ovde ?

(Cinicno se nasmesi ali onda se uozbilji te nastavi da prica .)

Nego reci ti meni ovako zasto si bas shinobi odlucio da budes moga si recimo da budes ribar plovis po otvorenom plavom moru i uzivas bas me zanima neka tvoja prica o tome ? Ako bi bio ljubazan da kazes .

(Faust se podboci i malo zastade sa pricom te pusti Ahila da mu osgovori na predhodno postavljena pitanja .)

Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pet Mar 02, 2018 7:25 pm
Slusao je pazljivo prekrasnu pesmu prirode , sa pogledom u nebo puno zvezda , zamisljao je njegov savrsen zivot.Kamo Yamiyo se Ahillu pokazao kao dobra prilika za pocetak novog zivota.Nije mogao da doceka dan kada ce biti proglasen kao ninja kampa Yamiya.Iznenadila su ga pitanja koja je Faust postavljao .Ahill je primecivao da nije jos dobio puno poverenje kod Fausta.

To su veoma dobra pitanja.Kamp Yamiyo je prilika koja se samo jednom dobija .

Pokusavao je da pokaze Faustu da je Ahillov premestaj znacio pocetak novog zivota.Iznenadila su ga iznenadna pitanja .Gledao je Fausta i pokusavao da ne pokvari nesto .

Pa znas umm , ovako posto sam clan Hyuuge odakle ja dolazim Hyuugama je sudbina bila odredjena cim su se rodili.Nisam zeleo da postanem shinobi to je bila zelja staresinama mog klana.Tokom godina provedenih kao shinobi pokusavao sam da pronadjem mesto u ovom prokletom svetu.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pet Mar 02, 2018 7:41 pm
( Saslusa reci Ahila a onda laganim tonom rece gledajuci u daljinu )

Sta da ti kazem nego zao mi je sto to cujem svako treba da sledi svoj put nisu svi za shinobija neki to shvate odmah u samom pocetku a neki shvate tek kasnije , neki postanu shinobiji iz osvete ili nekih visih ciljeva ali to nisu cisti ciljevi obicno takvi zavrse mrtvi u blatu do grla zato bolje imati ciste ciljeve i namere pazi sa kim si i kakav si sve je u igri .)

(Malo se nasmesi a onda zastade gledajuci u zvezde te se okrenu i ponovo pogleda u Ahila i upita ga. )

Ali zasto si bas dosao u Yamiyo mogao si da odes na neko drugo mesto aki zasto si bas izabrao Yamiyo.

Gost
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

taj Pet Mar 02, 2018 8:30 pm
Noc je dugo trajala , bilo je tako tiho i skromno . Polako je zahladnjivalo , nije imao gde da ode da se skloni jedva je cekao dan kada ce postati clan kampa Yamiyo.Gledao je u Fausta i nadao se da je dobio odgovore koje je trazio , nadao se da ce se stvoriti neko poverenje izmedju njih dvoje.Faustov govor i njegov pogled na svet ga je odusevio , zeleo je i da on moze gledati na svet sa vedrije strane.Nasi zivoti su od samog pocetka cinili puno grehova cim smo se rodili pocinili smo veliki greh.Stavio je ruke u dzepove i pokusavao da se smiri.

Odusevljen sam tvojim nacinom sagledanja na ovaj svet , mada ima tu veoma velikih gresaka koje se meni ne dopadaju.

Nije ocekivao jos jedno pitanje u vezi sebe .Skrenuo je pogled ka njim i sa tihim glasom rekao.

Iskreno ja nisam ni znao za ovaj kamp , naleteo sam na ninje odavde koji su me doveli . Mada zasto se okretati ka proslosti kada je pred nama velika buducnost.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Park Shoruki

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu