Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Ulaz 4

taj Sub Feb 16, 2019 4:26 pm
Leonard van Volen
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ovo je jedan od ulaza u lavirint. Kao i svaki čuva ga statua andjela smrti koji je bio najveće poštovanje Zora klana. Na postolju statue ispisano je:

Ulaz 4 - Page 5 O1faxvF

Ako klekneš plakaću za tobom,
spuštena ti glava moje dari nosi
inače ćeš biti nagradjen grobom,
krv će tvoja kanut' po svježoj rosi!

Od zveri lavirinta ja ću te štititi,
niko bolji nego ja - ona smrt sama.
Pažljivo sada, pred tobom je tama.
Možda će tamo tvoj crven' kraj biti!

Da bi ste dobili zaštitu od smrti pomenutu u opisu eventa potrebno je da kleknete pred statuom.

Statua će pustiti samo jednog ninju kroz prolaz, i dok se taj ninja nalazi u lavirintu drugi kroz ovaj prolaz ne može proći.
taj Pon Mar 18, 2019 3:59 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo ovo nisam ni ocekivao da se od toga nesto desi.kamen na kojih bi stao i dalje sam osecao kako mi telo utrnulo i ako sam donekle skontao sta se desava ali obe noge na koje ssm ovo skocio pokusao bih svesno da se okrenem do kraja ali i cucnuti niti sam to mogao,ali jednostavno noge su i donekle bile i oktenute do nazad,gledao bih glavom pravo nazad ali opet niti sam mogao da idem a niti vaditi svoju katanu polizati i ako je sa mojom desnom rukom bilo dodirnuto da bih izvukao dok sam i hteo levom ispruzuti ruku dok to nije bilo dovoljno.vise nije bilo toliko seksi a niti zanimljivo vec cudno i ako bi se rio razmisljao ko bi jos stao na kamen.jedino sam u ovom kamenu koji bih cekao vec neko naidje a opet sam mogao polizati katanu da sam imao snage da unistim ovo dok je bese moje lizanje bilo poznato.jedino sto bi uradio da ceka mda neko dodje i pomogne mi.
taj Ned Mar 31, 2019 1:29 pm
Mr. Sinister
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Par podanika njenih je upozoravalo da ne prilazi da bi kamen i nju mogao zarobiti, no ona je tako jarko željela videti kakve se to muha upecala u mrežama lavirinta. Videla je momka sa oruzjem za pasom i tamnom ljubičastom kosom i nekom crnom širokom odećom. Bio je samuraj očigledno, premlad za nju svakako. Kada mu je prišla bio je čak pomalo i smešan.

#card478

#card626

Oči su joj zasvetlele i nastavila su to dok je isčitavala sve njegove informacije, sve njegove podatke. U glavi joj se ucrtala svaka ulica Konohe, svaki njen nindža kojeg je kako je videla Riomarindo poznavao. Riomarindo joj je bilo čudno ime no ipak ona je ta koja je bila u snu sa svojim klanom 120 godina. Sada je gorela za borbom i neka iskonska vatra njenog porekla je gorela u njoj.

Preuzećemo ovog. On će biti moćan adut. Čak će od sada pripadati našim redovima.

Dok su nindže oko nje zbunjeno gledale njeno oko je promenilo formu. Njen jedinstveni Mangekyo Sharingan.

#card543

Obrisala mu je sva lepa sećanja za njegovo selo skrivenog Lista ili kako god, obrisala je sve lepe memorije koje vezane za dobrotu i sreću da bi napravila mesta za nova, njena sećanja. Usadila mu je duboko u mislima arijevsku sudbinu Zora klana i podanost istom, ali pre svega njoj.

Kamena kristalna zamka je počela da popušta, svetlo u njenim očima se ugasilo, a jagodica na torti ovog dogadjaja beše njena poslednja rečenica. 

Budi se Riomarindo, potreban si nam.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu