Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Ishida vs MivDanas u 11:15 pmMiv
Ishida vs KetsuiDanas u 11:14 pmKetsui
Ulica 1ADanas u 10:41 pmMizu
Topli IzvoriDanas u 10:29 pmImaru Kei
Park HimeDanas u 10:22 pmImaru Kei
Tower of timeDanas u 10:18 pmImaru Kei
Kafana PonorDanas u 10:14 pmImaru Kei
Glavna ulicaDanas u 6:47 pmSakon/Ukon
Selo BeyaseDanas u 6:19 pmBartaloome
TestiranjeDanas u 3:35 pmSachi
Šuma InubukoDanas u 11:01 amKetsui
Anasure HQDanas u 12:40 amYorz
Kirito genin exam Juče u 11:16 pmBanana
PredgradjeJuče u 11:10 pmNioh Hyuga
Meeting hallJuče u 10:58 pmNarator
Travel EvidenceJuče u 9:38 pmItsuki
Travel EvidenceJuče u 9:35 pmItsuki

Misteriozna Gradjevina

taj Pet Feb 15, 2019 8:36 pm
Apollyon
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Objekat nalik na napustenu crkvu u mracnijem delu periferije, sa vratima okrenutim prema jugu i cudnim simbolima prezanim u kamen strukture

Sto se tice enterijera jako je prljavo , klupice unistene a plafon skoro urusen

Misteriozna Gradjevina Z

U centru i ceskovima su kipovi cudnih kreatura , ljutskog oblika ali deformisani , zivotinjskih zuba , kost im vire iz tela neki su cak imali repove , rogove pa cak i krila ...

Bezbozno mesto , nije za svakoga , pogotovo za one slabog zeludca

Misteriozna Gradjevina 8763489193e922cfb1928a87594acde9

I'd rather die on my feet then live on my knees

Misteriozna Gradjevina 5838db8608757a411419e132ff85079f--paladin-knights

taj Pet Feb 15, 2019 8:54 pm
Apollyon
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Misteriozna Gradjevina B8bc5f99def791cec9016c652b307216

Put je bio dalek , ova haoticna gradjevina je poprilicno daleko od civilizacije , dobro je sto sam osedlao konja ..

-Ne vezem konja , verujem mu vise nego bilo kojem coveku kojeg sam ikada upoznao-

-Prolazim rukom kroz njegovu grivu i bacam pogled prema njegovim ocima zatim klimam glavom , znam da je samo zivotinja ali znam da me je razumio-

Ulazim unutra ...

Prilazim severnoistocnom uglu padam na koljena pred kipom sa likom ogromnog ratnika , duge zute kose , zubima ostrijim nego svi kunaiji zajedno , na ledjima sikira veca nego odrastao muskarac ... Na dnu je ispisano nesto , pretpostavljam da je to njegovo ime , barem je bilo ...

Misteriozna Gradjevina 5bd9e5b060eb3d18f40f2b55694f0bc7

Yvain, the Knight of the Lion

zaustavljam svoje divljenje zatim spostam glavu , govorim nekoliko reci paleci svecu

Misteriozna Gradjevina Giphy

Mislim da je to dovoljno za sada

Izlazeci bacam zadnji pogled unutra , suzdrzavam emocije zatim sedam na svog konja i odlazim prema svom domu

taj Pon Feb 18, 2019 5:11 pm
Apollyon
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dolazim ponovo , uzak sumski put je uzeo danak mojoj snazi , iscrpljen sam ...

Skidam lisce sa kose i ramena zatim ulazim unutra

Mracno je , kao i uvek

Uzimam kunai i zasecam dlan kao znak postovanja

Misteriozna Gradjevina Latest?cb=20150227211426

Pff izgleda da sam malo preterao , nema veze  Bogovi me cuvaju , potovovo ma mestu kao sto je ovo ...

Prilazim oltaru koji se nalazio na severnom delu objekta i padam na koljena zatim vadim cvetni venac i stavljam ga pred noge kipa

Venac je napravljen od crnih ruza koje sam napravio prije dolaska

Lik ratnika pred kojeg sam se pokorio je srednje visine , mlad ratnik bele kose , njegove sposobnosti sa macem nisu toliko legendarne ali , ako su mitovi istiniti , bio je najsmrtonosniji ,,assasin,, ikada ....

Nije mogao da govori , njegovi koraci su bili tihi kao vetar , tisi nego sapat .... a njegove oci .... Bele kao sneg ... Bio je slep , ali opet je sve vidio ... Mogao se prisunjati svima ali njemu niko ...

Bio je savrseni fantom ... bez zvuka ... bez glasa ... samo smrt ...

Neki misle da je on i bio demon smrti zatocen u okovima ljutskog tela ... Tela koje nikad niko nije nasao ni vidio .... Iako je bezbroj godna proslo od vremena kada je bio ziv , neki misle da nikada nije ni umro ... Neki misle da je besmrtan i da nikada nije zaplesao sa smrcu ... Njegovo ime se koristi za plasenje nevaljalih klinaca ali pametni se ne usude ni da ga spominju ... A to bezbozno ime je ...

Misteriozna Gradjevina 1264833389260

Inferus, the Knight of Shadow

nakon nekog vremena , kada sam osetio da sam ispunjen a i da sam ispunio svoju duznost ... Duznost prema ovom mestu i ovim idolima ... Ustajem , spustene glave kako ne bih rizikovao da uvredim duhove , zatim izlazim i krecem prema putu kojim sam i dosao

taj Sre Feb 20, 2019 1:58 pm
Apollyon
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mojim dolaskom stotine sismisa je poletilo prema nebu , aljda su se osecali kao kod kuce u ovoj mracnoj , zabacenoj gradjevini ...

Pratim ih okom dok lete prema nebu , mesec je crven , boja krvi ....

Misteriozna Gradjevina Redmoon_5117

Sta bi ovo trebalo da znaci , ne znam jos ...

Otrgnuo sam se od svojih misli i nastavio napred , unutar gradjevine ...

Proveravam prag i ostale delove da proverim da li je neko dolazio , hmmm izgleda da nije , steta , dobro bi nam doslo jos pratioca ...

Kada sam usao u glavnu dvoranu idem prema severozapadnom delu , delu gde se nalazio kip najsmrtonosnijeg jahaca ikada ,  Númenórean .
Ratnik koje je uvek vodio bitke sa cela , nije verovao u strah ni u taktiku nego samo u brutalnu snagu i hrabrost ... A opet nikada nije izgubio nijednu jedninu borbu ....
Njegovi jahaci su bili poznati u celom poznatom svetu od beskonacnih pustinja na zapadu do kamenih obala na istoku , svi su se plasili ali i postovali velikog jahaca ...
Legenda kaze da je uvek jahao da celu svoje garde u potrazi za smrcu , jer smrtni zivot je bio previse ponizan za njega i hteo je da ukrsti koplje sa Bogovima .
Ali kao kroz salu , cak i onim bitkama koje su izgledale kao sigurni porazi i masakri ,  Númenórean je izlazio baz ijedne ogrebotine , i samim tim je bio proklet da hoda medju smrtnicima dok ga starost nije slomila , neki kazu da su Bogovi cekali da ostari kao znak kazne zato ste se poredio sa njima ... Dok neki misle da su ga se cak i oni plasili ...

Ali jedno je sigurno , ovde ce uvek ostati zapamcen kao ..

Misteriozna Gradjevina 2071659-bigthumbnail

Númenórean , the Knight of Sorrow

Ovaj idel ne zahteva ni svece ni krune .... Govorim u sebi dok  klecim pred njim

On zahteva nesto drugo ...

Uzimam manju ostricu i udaram sa njom od kameni pod .. Tupi zvuk je odzvanjao kroz citavu gredjevinu , i opet i opet ...

Sve dok nije pukla ...

To je ono sto je sluzao dok je bio ziv , to je ono sto ce slusati i u zagrebnom zivotu

Kao i ostrice i oklopi koji su pucali uz njegov juris na bezbroj bojnih bolja ...

Ustajem skidajuci prasinu sa sebe .... uz naklon napustam prizor bozanskih idola ...

Zatim izlazim i vracam se odakle sam i dosao ....

taj Sre Feb 20, 2019 7:59 pm
Guts
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon vecere u restoranu Guts se zaputio svojoj kuci. Isao je ulicama sela kad je primetio jednu jezivu gradjevinu. Prisao je tom cudnom objektu koji se cinio kao da je u potpunosti napusten, i to vec duze vreme. Obuzela ga je neka jeza i nije hteo da se zadrzava tako da je samo nastavio svojim putem dok se osvrcao oko sebe dok nije izgubio ovu gradjevinu iz vidika.
taj Sub Feb 23, 2019 7:37 pm
Apollyon
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Misteriozna Gradjevina Orig

Aurora , napokon

Cekao sam ovu noc preduko

Jedini nacin da dodjem u istu mentalnu razinu kao ona ... Kako bih mogao da se spojim sa njenom energijom , sa njenom chakrom

Prije nego sto sam usao u hram primetio sam slomljene grancice i pomereno lisce na putu ... Neko je bio ovde , ali izgleda kao da nije ulazio unutra

Steta , svaki pratioc drevnih je dobrodosao .. Ali vratice se on , uvek se vrate

Nakon kratke diskusije sam sa sobom ulazim u hram ....

Misteriozna Gradjevina Scary_Google_Analytics_1

Dolazim na zapadni dio hrama ....

I stajem ispred oltara ljepotice , prelepa koliko i smrtonosna

Osnivacica nekromancije i dark chakre

Mislili su da je prosla kroz vrata pakla i vratila se kao smrtnik ....

Autorka ,,Life in hell,,  ,,Death magic,,   ,,Resurrection,, i bezbroj mnogih poznatih i skrivenik knjiga ...

Njeni eksperimennti nad ljudima pa cak i nad decom su bili brutalni i bezbozni .... Svima osim njoj , koja je smatrala da radi ono sto je potrebo narodu ...

Nakon milion grehova .... najaci cuvar pakla je dosao po njenu dusu ... Ali ne samo da nije uspio , nego ga je uspela zavesti ... Zavesti i naterati da se odrekne besmrtnosti i da zivi smrtni zivot pored nje , cak neke legende kazu da je bila trudna sa njim ... Vestica koja je uspela zavesti djavola , i njeno ime je

Misteriozna Gradjevina DIY-marco-g-tico-oscuro-arte-bruja-hechizo-oculto-cr-neo-mujer-tela-de-seda-arte.jpg_640x640

Aurora , the witch of Seduction

Misteriozna Gradjevina Maxresdefault

Pored njenog oltara je i slika uklesana u zid , pretpostavljam da je ona u cast Aurorinom ,muzu,, ako mogu da ga tako nazovem

Ne mogu da procitam sta pise , valjda su godine ucinile svoje ovom zidu , dio gde bi ime trebalo da pise je oskrnavljeno ..

ali slika je jos uvek poprilicnno u dobrom stanju ... kao da je neka cudna sila odrzava kroz sve ove godine

Misteriozna Gradjevina Ph-th-y-v-a-b-thu-y-v-b-E6de683fd633d6dbed22f3a741fcc43d4

Nakon duze duhovne seanse , ustajem i odlazim

Mora da sam dugo bio unutra a da nisam ni primetio ... govorim sam sebi odlazeci u pravcu odakle sam i dosao

taj Ned Feb 24, 2019 8:05 pm
Apollyon
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dolazim pred hram starih Bogova

Proveravam da li je iko njuskao gde mu nije mesto ...

Izgleda da nije ... Dobro je ...

Ulazim unutra kroz mracne hodnike ...

Veceras dolazim do centra hrama i padam na koljena ispred bezboznog Kipa mocnog ratnika ......

Lika krilatog shinobija ... Gospodara dark chakre  ... Savladao je sva tri stepena curse seala ...Drugi Raikage i lojalni cuvar Istoka ...

Misteriozna Gradjevina IMG_53279

Ratovao u bezboroj ratova i borijo se u bezbroj bitaka ... Nije uvek izlazio kao pobednik ali nikada nije dozvolio da ostane na zemlji .....
Shinobi koji je vodio plemenit zivot i bio lojalni Anbu Kapetan prvom Raikegau i prvom Senju korisniku ... Ali njegov zivot se potpuno promenio kada je njegov gospodar , prije nego je pao u potpuno ludilo zatim i u smrt trazio od njega da postane nosioc Curse Seal-a , Seal-a koje otvara vrata dark chakri i samim tim cistoj tami u srcu onoga ko ga nosi ... A on kao lojalni pas nije ni pomislio da odbije zelje svog gospodara ...
Curse Seal sluzi kako bi onaj koji ga nosi pao pod kontrolu onoga ko ga je stavio ali ovaj put nije uspelo ... Ovaj shinobi je to iskoristio u svoju korist , i od prokletstva nacinio oruzije ... Slabost pretvorio u jedno on najjacih oruzija ... Kako je odkljucao treci stadijum ovog seal-a i tako u potpunosti ovladao njime i tako dobio nadimak Angle of Death ... Ime koje mu je u potpunosti stajalo , ne samo  zbog krila koja je manifestovao po zelji nego  i zbog same negativne energije koja je strujala zrakom dok je ovo bilo aktivirano , a preko njegove face mesavinom dark chakre sa njegovim Kaguya klanom bi se pojavila zastrasujuca maska lobanje sto bi ulivalo strah cak i shinobijima vecih rankova ....

Misteriozna Gradjevina 47b552725543358745e81fbcaa17e86c

Smrt u njegovim ocima se osetila duboko u kositma kao i neizbezni osecaj bespomocnosti

Misteriozna Gradjevina 14160846807_cf35841727_b

Ali opet njegov nacin vladanja nije bio toliko brutalan , bio je fer prema civilima , barem prema onima koji su mi bili odani ... Ali sto duze je vremena prolazilo to ga je sve vise i vise tama uzimala pod svoje .. Poceo je da pada pod ludilo , nije prepoznavao prijatelja od neprijatelja ...

Misteriozna Gradjevina Backstory9

Ali poslednjim trunkama zdravog razuma i ljutskosti ... U jednoj od najvecih borbi ... Pozrtvovano je prosao kroz vrata pakla i tako zapecatio svoju sudbinu , skupa je cena kada se sloboda placa , a on je platio onu najvecu kako bi svi ostali imali mir , imali slobodu ....

Njegova prica nije ni tu zavrsila ... Legende kazu da nije dopustio da ga muce i ponasaju se prema njemu kao prema ostalim gresnicima vec posle nekoliko godina borbe sa demonima izazvao ,,Grim Reapera,,  ,izazvao cistu smrt licno na dvoboj ...

Misteriozna Gradjevina Devil_kazuya_vs_devil_jin_by_shabaazkhan_d4hq122-fullview

Taj dvoboj je trajao toliko dugo da su ljudi , demoni pa cak i cuvari pakla zaboravili kada je i poceo , toliko dugo da niko nije izasao kao pobednik vec su obadvojca pokleknuli od umora i dvoboj je zavrsio nereseno ...

Misteriozna Gradjevina I1AM2T

Reaper je bio toliko impresioniran da mu je umesto vecne patnje ponudio da postane clan njegove privatne garde , ne samo clan nego vodja cuvara pakla i glavni cuvar njihovih dvori ...

A nejgovo ime je bilo

Misteriozna Gradjevina 341091-121996-jin-kazama

Aleksandar Kaguya , the gatekeeper of Hell

Energija koju sam veceras osecao je ogromna ... Jedva sam je izdrzao da ne padnem u nesvest ... Dalek je put prema ostvarivanju ovog levela moci ... Ali spreman sam ga zapoceti ...
Ustajem sa poda dok sam klecao pod nogama ovog velicanstva ... Koljena mi kelcaju ali uspevam napustiti hram prije nego padnem na tlo ispred ...

Ahh jedva stojim , govorim u sebi ...

Nekon nekoliko minuta dolaska sebi na licu mi se pojavljuje osmeh

Misteriozna Gradjevina 6c6c33a9c644213a66ab250e6e08b1b8

ovo mi je trebalo , duhovna vece prepuna unutrasnjeg mira i iskustva ... Dizem se na svoje , preslabe , noge i odlazim putem kojim sam i dosao ....

taj Sre Feb 27, 2019 10:56 am
Altair
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedne večeri, Altiar je slučajno pronašao ovu crkvu. I ako nije bio vernik, izgledala mu je primamljivo, te je prišao da je pogleda bolje. Sve oko ove građevine je izgledalo mračno i jezivo. Altair se usudio da uđe unutra. Mogao je da čuje svoje korake kako odjekuju širom crkve. Na svakih par metara nalazio se po koji skelet, ali ono što mu je najviše uteralo strah u kosti, bio je skelet koji je sedeo za kraljevskim tronom na sredini crkve. U tom trenutku izletelo je jato slepih miševa koji su se zaleteli na Altaira, a on je u trenutku nestao sa vidika i već bio iza vrata.

Misteriozna Gradjevina Yin_and_Yang

Pasivne:
#card652 #card301
taj Pet Mar 01, 2019 3:02 pm
Altair
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Altair slučajno prolazi pored ove građevine. Seća se prošlog puta kad je bio ovde, i ovog puta ni ne pomišlja da joj prilazi. Zaobišao je crkvu i nastavio dalje ka kafiću Gamo.

Misteriozna Gradjevina Yin_and_Yang

Pasivne:
#card652 #card301
taj Uto Mar 12, 2019 1:57 am
Guts
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazeci ulicama Guts je opet prolazio pored ove misteriozne zgrade. Iako je bio veoma zaintrigiran izgledom ove zgrade bio je previse umoran da bi usao unutra i pogledao sta ima.

"Neki drugi put"-Rekao je Guts.
taj Pet Mar 15, 2019 9:04 pm
Sachi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazeci nakon obilazka reke naisao je na ovo misteriozno mesto,rekao je u sebi
Aha,ne neces,nema nevolje ovaj put
Okrenuo ledja potom se okrenuo ka najblizoj ulici i ka jiton kovacnici.

:≡ ≡ ≡ ≡ ≡:
Pasivne:
#card652 #card995 #card671 #card96

taj Čet Apr 18, 2019 8:07 pm
Kirohi
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ova građevina me je privlačila od kako sam je ugledao.Krenuo sam polako prema njoj.Bilo je kao u hororima.Puhao je jak vjetar,rasvjeta je prekidala i zvukovi pasa su se čuli u daljini.Mene je to sve više i više privlačilo sve dok nisam ušao.Kada sam napravio prvi korak u njoj glas mi se zaledio.Nisam mogao da progovorim niti jedne jedine riječi.

Idemo sada - podržavao sam sam sebe u mislima

Imala je jednu ogromnu prostoriju i stepenice koje su vodile na gornji sprat.Gore nisam smio otiči jer nisam bio dovoljno hrabar.I imala je ko zna koliko još spratova i istih ovakvih prostorija.To je jednostavno bio previše mračan prostor da bi se išta vidjelo tako da sam jedva išta mogao shvatiti šta je šta.U jednom trenutku sam nagazio na neku "stvar" koja je skiknula i pobjegla.Bila je isuviše brza da bih uočio ko je i šta je.To me je sve plašilo iako sam imao ogromnu želju za istraživanjem.Od svog tog silnog straha sam i ja izašao iz te prostorije i pobjegao kući trčući.

キロヒ:

#card749
#card653
#card347

You must be the change you want to see in the world
Education is the most powerful weapon you can use to change the world
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu