Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Shinrai i ZoroJuče u 1:59 pmShinrai
"Hole" restaurantJuče u 11:53 amYoko
Yokova kuca!Juče u 11:46 amYoko
Illumi i JohanPon Nov 19, 2018 9:39 pmJohan Liebert
Sakura Park Pon Nov 19, 2018 12:33 pmYoko
SakaharaPon Nov 19, 2018 12:25 amKain
Shigeru i RiomarindoNed Nov 18, 2018 6:55 pmRiomarindo
Last Post Wins Ned Nov 18, 2018 2:30 pmKogami Shinya
Bandit kamp br.13Ned Nov 18, 2018 2:28 pmKogami Shinya
Rei i ShukuroNed Nov 18, 2018 12:04 pmShukuro Kaguya
Yuliy-eva kućaSub Nov 17, 2018 12:33 pmYuliy
Rachelina kućaPet Nov 16, 2018 11:53 pmRachel Gardner
Uchiha PalataPet Nov 16, 2018 11:38 pmNaze Uchiha
Setaliste Ka'SanenPet Nov 16, 2018 11:27 pmRachel Gardner
ParkPet Nov 16, 2018 12:01 amKibo
Camp StreetsČet Nov 15, 2018 11:54 pmKibo
Kibova kucaČet Nov 15, 2018 11:49 pmKibo
Krug PozudnihSre Nov 14, 2018 11:19 pmNNW Game Master
Emeil i RenSre Nov 14, 2018 11:04 pmThe Storyteller
XII Jonin IspitSre Nov 14, 2018 12:16 amLeonard van Volen
Illumi i JohanUto Nov 13, 2018 11:05 pmKogami Shinya
Rate The Avatar AboveUto Nov 13, 2018 10:02 pmRen Uzumaki
Stari kamp YamiyoUto Nov 13, 2018 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardUto Nov 13, 2018 6:48 pmMizu
Dahakine sumeUto Nov 13, 2018 6:33 pmThe Storyteller

Yoshirou i Miv

taj Sub Nov 10, 2018 12:48 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nalazite se u polukruznoj prostoriji koju je najlakse opisati kao kompleks celija. U sredini sobe nalazi se statua koja opisuje Minosa, nekadasnjeg kralja drevne civilizacije koji donosi odluku u koji krug novopridoslice idu. Oba shinobija se bude zatoceni u istoj celiji, dok su ostale mahom prazne izuzev kostiju, posmrtnih ostataka ljudi koji su pre vas dok su bili zivi krocili u pakao, ali ne daleko dogurali. Izvan vaseg kaveza mozete videti pocetak mosta, ostatak je prekriven paklenim dimom, od kog se ne moze razaznati ni sta je sa strane, ni sta preko.

//Celija u kojoj ste otvorice se kada naglas izgovorite najveci greh koji ste pocinili, ovo vam govori statua iz sredine prostorije neko vreme nakon sto se probudite (1 post). Vasa prostorija ne nalazi se ni blizu prostorija shinobija iz ostalih tema, ne mozete ih videti, cuti niti na bilo koji nacin stupiti u kontakt. Nakon izlaska dobicete dalja uputstva.//
taj Sub Nov 10, 2018 2:18 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je bio bez svesti jedno otprilike pola sata i jace.Konacno se probudio u nekakvoj celiji koja je po njemu bila ko iz horora.Bio je siguran jedno 70% da nije mrtav,posto je pas bio pored njega,bio je onesvescen i lezao na ledja.Konacno je ustao te se zaprepastio,ogromna statua na kome bi bile napisane recenice nepoznatog jezika,pas je malo kasnio sa ustajanjem,ali bi se oboje skamenili od straha,jedva bi uspeli da izvire glave te da vide da li ima nekoga.Video je coveka koji je onesvescen bio prislonjen na zid,nosio je cudne naocare,poceo je da kopa Yoshirou po svojoj glavi (ne bukvalno) te da se seti dali ga je poznavao,posto se svasta desilo u njegovim danima genina.Koliko se on setio,bio je to covek koji je spasio Uchiha Scara,pokojni nindza Konohe,izgledao je dosta starije,zanimalo ga je njegovo ime,pa bi mu rekao glasno.
Hej,ko si ti?Kako se zoves?
Udahnuo je opet te rekao:
Ti si bio spasio Uchiha Scara,bili ste u kafic Gamo pre jedno 5 godina,zar ne?!
Upitao ga je sa velikom dozom radoznalosti,posto je bio prestrasen,poceo je da analizira situaciju i da smsili plan kako da pobegne.Mada je brzo odustao zbog velikog crnog dima,pa je seo te poceo da meditira da bi se smirio,(ne prikuplja chakru,nego se pocinje smirivati,tako da bez kartica)

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Sub Nov 10, 2018 3:41 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naslonjen na zid idalje osamucen i jedva pri svesti jednim okom razgledam mracnu okolinu. Bilo je izuzetno jezivo, mutan pogled u daljini video je jednu statu-u na kojoj su pisale neke reci, imao sam utisak kao da te reci razumem , kao da ih cujem u glavi. Mozda haluciniram? Mozda sanjam? Svega cega se poslednjeg secam jeste da sam usisan u neku mracnu kapiju, tu se moje secanje prekida. Mozda sam mrtav, pa ovako izgleda duhovni svet? Ne, ne moze biti, idalje mogu osetiti sve sto sam osetio kad sam bio ziv, mora da postoji neka razlika izmedju dva zivota. Malo mi um postaje bistriji i primecujem belokosu osobu koja mi je izgledala nesto poznato. Nisam se mogao setiti odakle, obratio mi se na sta sam odmah odgovorio.

Posto smo zajednu u ovoj celiji recicu ti ime, zovem se Miv..

Taman kada sam krenuo pitati njega za njegovo ime spomenuo je reci koje su me vratile u proslost. Setio sam se Scara i Bana. Malo sam se zamislio i setih se da je na drvetu bila jos jedna osoba, tada genin, koja je odpuzala sa bojnog polja. On zna istinu o smrti Bana, mozda je najbolje da ga sad uklonim? Poceh pricati.

Ha? Znaci bio si prisutan, dakle znas sta se desilo.hmmm davno to bese. Imao si srece sto si otisao na vreme sa bojnog polja, no tada si bio genin ako se ne varam? Uzgred... koje je tvoje ime?

Dok sam razgovarao sa belokosim klincem ustao sam i razmrdao ruke kao i ostatak tela. Namestio sam naocare i taman kada sam hteo namestiti plast, setih se da nije na meni. Kad izadjem odavde trebao bih uzeti novi plast.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Sub Nov 10, 2018 4:01 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ocigledno ga je prepoznao,Yoshirou je cuo to ime Miv,malo cudno ali je zeleo popricati pre nego sto krenu,jer je bio pre jak u njegovo vreme,mada sada je Yoshirou bio skoro pa jaci ako nije uvopste ojacao.Rekao je Mivu
Pa,ja sam Yoshirou,jonin Konohe,mada...
Nije znao dali da kaze da napusta konohu ili ne,suzdrzao se te rekao
Sta da radimo,to me zanima
Imao je hiljadu pitanja,mada je odvojio samo jedno najvaznije
Miv,zasto si otisao pomoci Scaru,mom prijatelju,smatrao sam ga kao svojim uciteljem,tvoj ulazak ga je spasio,mada je mrtav odavno,sve jedno,hvala ti...
Zahvallio bi mu se,te poceo da ispituje da li moze probiti resetke od celija te izaci,pokusao je kunaijima,ali nije bilo ni ogrebotine,pa je odlucio da odustane od toga,kada odjednom,statua je propricala te rekla demonskim glasom koji se pomalo gubio dok je pricao
Ispricaj svoj greh,i bices spasen!
Odlucio je da prestane brbljati,te hladnokrvno mu rekao
Pa ko ce prvi?

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Sub Nov 10, 2018 10:45 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam u Yoshiroua sa nekim cudjenjem. Vreme mi je tako brzo proletelo nisam ni primetio. Osobe koje se secam kao mali bespomocni genin je sada jedan od Jounina konohe. U ocima sam mu mogao videti da nesto krije. Mogao sam zakljuciti da verovatno napusta svoju domovinu ali me i nije toliko interesovalo , pre svega jer sam ja taj koji je napustio istu. Podsetio sam se na dane kad sam se zakleo da cu cuvati domovinu, mada to je bio Kamp Yamiyo, eh to su bili dani. Gledao sam ga kako bespomocno udara kunaiem o resetke ali uzaludno. Opusteno sam naslonjen na zidu smejurio se beznadeznim pokusajima Yoshiroua.Nakon sto je odustao od sirenja resetki progovorio je par reci. Tad sam se setio Scara, kakva je to budala stara.

Scar kazes...Jedna obicna budala. Ah da nisam tog dana otisao na to trening polje, verovatno ne bih ni bio gde sam sad, jos uvek bih bio u Konohi..Kreni ti prvi sa grehom..

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Nov 10, 2018 10:57 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuo je sve odgovore od Miva,odlucio je Yoshirou prvi da krene sa grehom,verovatno bi to Miva interesovalo,seo sam u turski sed te krenuo sa govorom
Pa,steno slusaj...
Udahnuo je duboko,posto nije znao ali zrtvuje sebe,potom je u istom trenu dodao

Imam puno grehova,ali odvojicu jedan.Gnev,bes kako vec.Kada sam nervozan u stanju sam pobiti nindze sa 3 A rank misije,ali najveci slucaj moj gneva je bio kada sam jedno vreme bio hladnokrvni ubica,pokusavam ispraviti to ali bas i ne ide od ruke.Kada sam bio u tom periodu,imao sam nameru ubiti svog druga...

Ponovo bih udahnuo,te sa tisim tonom zavrsio
Verovatno je on ovde negde,Ilumi.
Ustao je te rekao Mivu
Ne smeji se te sada ti govori svoj greh!
Posto je bio sav u bolovima od blasta energije,pao je na pod,podigao prasinu,te gledajuci u plafon celije,cekajuci Mivove grehove.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Sub Nov 10, 2018 11:52 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam Yoshiroua koji se spremao da kaze svoj greh. Pazljivo sam ga gledao i imao je nesto u ocima. Odjednom se okrenuo ka statui te krenuo ispustati reci iz usta. Gnev je bio taj greh koji je posedovao beloglavi klinac. Nakon sto je rekao svoj greh tiho ali dovoljno glasno da cujem spomenuo je ime Illumi. Nisam ga odmah pitao za nejga vec sam mu prisao te dok je on brisao prasinu svojim telom izgovarao sam.

Moj greh...heh...prozdrljivost...

Gledao sam u Statu-u cekajuci sta ce da se desi.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Nov 11, 2018 3:31 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je Miv ispricao kratko i jasno svoj greh,celije bi se otvorile,Miv bi odma izasao,dok je Yoshirou skupljao snagu da ustane.Nakon pet minuta,sav u bolovima je cutao,dosao je do Miva izmoren te rekao
Pa posto smo slobodni,sta da radimo,tamo je ogroman dim,sva sreca pa sam uzeo fenjer iz celije
Izvadio je svoj fenjer iz celije,tacnije od nekog mrtvog coveka,stavio ga oko struka te bi se put osvetlio,cekao je Miva strpljivo da bi napravili plan.
#card978
Do tada je isao od celija do celije sa psom da vide dali ima nekog da i njega spasu,bili bi samo lesevi,vratili bi se ka centru te cekali sta ce se desiti.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Nov 11, 2018 6:30 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon izgovorenog greha celija se otvorila. Izasao sam ali napolju je bila veoma mala vidljivost. Yoshirou je nasao neki fenjer , cudan je veoma, prvi put sam ga video. Proslo je par trenutaka pa odjednom gledam u belokosog i izgovaram reci.

Ti znas ko je Illumi?

Progutao sam pljuvacku dok je moj glas odzvanjao kao eho ali koliko daleko to ne znam. Pratio sam Yoshia koji je osvetljavao put. Cekao sam njegov odgovor.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pon Nov 12, 2018 5:17 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Otvori kapije celija posto cu ispovesti i gresnike pred njega da se izdere iz sveg glasa.)

Sud strasni nema milosti nad vama!

#card369
#card20
Dmg 850

(Pruzi ruke napred i iz njih posegnuse munje da omame tela odsudjenika pre nego im tela osakati i posalje gde je zapisano.)

taj Pon Nov 12, 2018 5:54 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok su Miv i Yoshirou pricali,rekao mu je na zadato pitanje
Pa naravno,mi smo najbolji prijatelji
Cuo je kipa kako nam preti,poslao je po njemu smronosan napad,nije znao sta ga ceka,odgovorio bih mu tako sto bih bacio zmaja ojacan dodatnim munjama.
#card369
#card20
Nasmejao te mu zapretio
Hahaha,mislis da ces me stvarno ubiti,bolje se gubi ili cu te ostaviti u prasini,Minose!
Hladnokrvno bi mu se menjao glas,na kratko bi zuvcao kao demon,ali mu se glas malo vratio u normalu,ali idalje cudan.Cekao je njegov sledeci napad,da vidi dali se ta statua uplasila ili ne.Rekao je Mivu
Mive,ako procenim da sam jak da ga pobedim,pusti me!
Predao je fenjer Mivu jer nije zeleo gubiti chakru ako bi uskoro nastala borba.Cekao je reakciju Miva i Minosa.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Pon Nov 12, 2018 6:25 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon izlaska glas statue odjeknuo je. Na kratko sam se trgnuo ali video sam da Yoshirou vec reaguje. Dok je on resavao statuin napad ja odlucujem da istu tu statu-u napadnem.

Yoshirou imam poverenja u tebe, nemoj me izneveriti. Ukoliko vidim da mozes sam pusticute.

Nakon tih reci uzdisem praveci znake rukama. Vetar je krenuo da kruzi oko mene i vetroviti zmaj se stvorio. Velikom brzinom zaleteo se na statu-u.

Raspadni se u komadice da mogu poneti neki suvenir.

#card395

#card392

#card38

(Damage 750 , 50 zagarantovano) Fenjer je kod mene.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu