Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Shinrai i ZoroJuče u 1:59 pmShinrai
"Hole" restaurantJuče u 11:53 amYoko
Yokova kuca!Juče u 11:46 amYoko
Illumi i JohanPon Nov 19, 2018 9:39 pmJohan Liebert
Sakura Park Pon Nov 19, 2018 12:33 pmYoko
SakaharaPon Nov 19, 2018 12:25 amKain
Shigeru i RiomarindoNed Nov 18, 2018 6:55 pmRiomarindo
Last Post Wins Ned Nov 18, 2018 2:30 pmKogami Shinya
Bandit kamp br.13Ned Nov 18, 2018 2:28 pmKogami Shinya
Rei i ShukuroNed Nov 18, 2018 12:04 pmShukuro Kaguya
Yuliy-eva kućaSub Nov 17, 2018 12:33 pmYuliy
Rachelina kućaPet Nov 16, 2018 11:53 pmRachel Gardner
Uchiha PalataPet Nov 16, 2018 11:38 pmNaze Uchiha
Setaliste Ka'SanenPet Nov 16, 2018 11:27 pmRachel Gardner
ParkPet Nov 16, 2018 12:01 amKibo
Camp StreetsČet Nov 15, 2018 11:54 pmKibo
Kibova kucaČet Nov 15, 2018 11:49 pmKibo
Krug PozudnihSre Nov 14, 2018 11:19 pmNNW Game Master
Emeil i RenSre Nov 14, 2018 11:04 pmThe Storyteller
XII Jonin IspitSre Nov 14, 2018 12:16 amLeonard van Volen
Illumi i JohanUto Nov 13, 2018 11:05 pmKogami Shinya
Rate The Avatar AboveUto Nov 13, 2018 10:02 pmRen Uzumaki
Stari kamp YamiyoUto Nov 13, 2018 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardUto Nov 13, 2018 6:48 pmMizu
Dahakine sumeUto Nov 13, 2018 6:33 pmThe Storyteller

Shigeru i Riomarindo

taj Sub Nov 10, 2018 12:48 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nalazite se u polukruznoj prostoriji koju je najlakse opisati kao kompleks celija. U sredini sobe nalazi se statua koja opisuje Minosa, nekadasnjeg kralja drevne civilizacije koji donosi odluku u koji krug novopridoslice idu. Oba shinobija se bude zatoceni u istoj celiji, dok su ostale mahom prazne izuzev kostiju, posmrtnih ostataka ljudi koji su pre vas dok su bili zivi krocili u pakao, ali ne daleko dogurali. Izvan vaseg kaveza mozete videti pocetak mosta, ostatak je prekriven paklenim dimom, od kog se ne moze razaznati ni sta je sa strane, ni sta preko.

//Celija u kojoj ste otvorice se kada naglas izgovorite najveci greh koji ste pocinili, ovo vam govori statua iz sredine prostorije neko vreme nakon sto se probudite (1 post). Vasa prostorija ne nalazi se ni blizu prostorija shinobija iz ostalih tema, ne mozete ih videti, cuti niti na bilo koji nacin stupiti u kontakt. Nakon izlaska dobicete dalja uputstva.//
taj Sub Nov 10, 2018 5:51 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na mestu gde svetlosti nema i ne dopire ista, tamnom mestu gde prokletstvo vlada sa ćelijama koje su napravljene da drže ljude koji su bili potčinjeni grehu su se dva šinobija našla. Ležali su, dvoje njih, pomislilo bi se da su mrtvi ali njihovi uzdasi života su bivali prisutni dok se izbačeni ugljen-dioksid mešao sa trulim i smrdljivim vazduhom koji je na ovakvom mestu vladao. U polukružnoj prostoriji koja nije znala ni za šta drugo sem za očaj i tamu se nalazio veliki broj kostiju palih ljudi sa svojim gresima koji su skončali ovde, u samom centru, taj kip, to čudovište, taj demon imena Minos je sudio, on beše zadužen da deli pravdu na ovom mestu, običan demon koji je imao za cilj da podari svima svoju presudu je mirno i nepomično posmatrao dok su dva šinobija u ćeliji ležala na zemlji.

Teške oči bivaju zgrčene, kapci se spojiše te se polako odvojiše te u tmini prokletog mesta progledaše. Dok je ležao na zemlji, svoj gornji deo tela je podigao držajući pod rukama da se odgurne i pređe u sedeći položaj i ubrzo je ustao. Osvrtajući se oko sebe, Šigeru je osmatrao ovo mesto, gledao je da mu ništa ne promakne koliko je mogao, a najviše mu je za oko zapao veliki kip Minosa koji je stajao u mestu i čekao. Na drugu stranu je ležao Riomarindo, beše spavao i njegovo teško disanje se čulo. Bez ikakvog zvuka Šigeru se premesti sa jednog mesta na drugo približući se Riu. Snažnim i zapovednim tonom je progovorio.

Rio, nema se vremena za spavanje, situacija je ozbiljna, diži se odmah. - pogled svoj je zadržavao na Minosu

Iskonski strah ovu prostoriju nije napuštao, tamno mesto je bivalo tamnije, većina stvari se nije videla dok je ta tama smetala običnom oku što je odavalo osećaj mračnosti i izgubljenosti. Odjednom grub, mračni glas se iz samog Minosa ču, ispovest grehova beše uslov da se vrata otvore.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sub Nov 10, 2018 6:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svetlost u ocima je i bilo dalje sjajno sve vreme gledajuci u prazno ali zato stajajuci na tom mestu dok bih gledao i dalje u prazno,dok iz tela mog stomaka vidimda je dalje dobro ali i lepitiri koji izlaze iz mene nesto neocekivano sva prostorija je bila sad u plavo nego sto je bilo belo,leptiri bi leteli oko mene kao sto kazu da imamo leptire u stomaku kad smo nervozni ili jos zbog nceg.to je bio osecaj ujedinjenosti i sve to ukupno,prilicno je bio vidljiv san savsim jasan dok ti leptiri leteli i ispred mene se javila figura i licila na neku osobu koju su formirali a poznata mi je ta bila osobona ali telo i lice nisam mogao znati.rasprsali bi se a onda na nebu gledajuci gore formirajuci ponovo neki oblik ali onda je sve bilo skoro crveno ili mozda tamno dva okrugla oblika kao oko,gledajuci tacno u mene kao i ja u njega,a onda i na kraju usta kako su isla i isla,mozda je to i neki znak ko zna.pocelo je samo reci tu recenicu :probudise,i izgovori svoji greh greh greh.:
i onog trena kako sam se probudio i otvorio oci cuo bih samo Shigerua koji me probudjivao a stomak bih pogledao i nije bilo leptira niti koji su izasli kroz mene ili od mene.
steta sto leptiri vise nisu plavi kao sto sam video ali ipak je jezivo ovo mesto.
ustao bih polako gledajuci dok sam gledao levo i desno i to mesto koje je bilo nesto kao uruseno sta vec,poledajuci shigerua koji je bio ispred mene koji me probudjivao i ako mi i dalje nije bilo jasno sta se desavalo pitao bih ga.
Pa kako cemo izaci sta bi smo trebali uraditi,ali meni je stvarno drago da tebe vidim jer ovo sto se desava lici mi na zamku ovo mesto.
taj Ned Nov 11, 2018 4:25 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledom pokaza na Minosa, tu mračnu i ukletu statuu koja je beležila grehove sviju ljudi, čekala je da dva šinobija daju svoju ispovest njemu. Ubrzo progovorio je zbunjenom Riomarindu.

Zamka? Ovo je više od zamke, ovo je pakao. Moramo biti pametni ako mislimo da pređemo ovo. - svoj pogled sa Minosa nije ispuštao.

Jedini način oslobođenja iz mračne tamnice beše izrečen, razmišljao je u sebi o prošlosti kojoj nije želeo da se vraća ali ga je svaki put sve više sustizala. Mislio je o tom trenutku kada se kosač smrti svojom kosom zamanuo ne bi li oduzeo te živote. Uvek ga je to grizlo bez obzira što je načinio takvu odluku, povremeno mu nije davalo mira a i imao je noćne more zbog toga. Kao film su mu sećanja u umu prolazila terajući se da budu izgovorena kako bi bio oslobođen iz ovog mesta. Ne obraćajući pažnju na to kako će Riomarindo reagovati ili kako će biti teško nakon toga, reči su se same oslobodile.

Posejao sam smrt, nedužni su stradali zbog moje glupe odluke. Zbog toga i dan danas osećam posledicu te odluke, pokušavam izgraditi mir ali je kratkog veka.

Par kapi suza se na njegovom licu razli, oluja u njemu je besnela sve više dok je polako pronalazila izlaz osećajući težinu svoga greha koji ga je godinama mučio a uspešno prikrivao, sada mu je to onemogućeno. Brzo prebrisa par suza koja su se na licu pojavila te onaj isti pogled, pun bola, kajanja i nade da će iskupljenje biti spasonosno se takođe nađe.
Nešto je u vazduhu osećao, tu težinu samog smrdljivog vazduha koju je nekako ignorisao, ali ipak imao je osećaj da je napetost vazduha bila potrebna da se nešto desi. Ubrzo se intezitet toliko povećao da su se vrata sama otvorila dok je strujanje iskonske zle energije preplavilo čitavo ovo mesto, ostalo je samo izaći ispred, što je i učinjeno.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Nov 11, 2018 6:40 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nesto sto mi uvek privlacilo paznju na ovo jeste i mesto na kome se nalazim ne nego sa njim se nalazim ali vise se nisam zapitao za ostale a niti za ono sto se desava izvan,sem sto se secam da me je pogdilo nesto ili cak mene,slusao bih Shigerua u onome sto je pricao imao sam osecaj kada je bese i sam dosao kod mene i ponasanje bilo cudno mozda je u vezi toga mada u njegovoj glavi nisam znao ni sta razmislja sem da je to bio greh.tada sam mozda osetio malo ozbiljnosti na ovom mestu i ako uvek su mi i barem govorili da sam cudan isto i kao kada sam pocinjao da budem ninja i da pokusavam ljudi bi samo rekli da mi ne mogu biti sensei i dalje sam bio nkako ljut na njih i dalje sam nekako osecao da sam drugaciji i sam sam osecao da li sam nesto skrivio kao sto je ta osoba bila Kain da li me je mozda napustio zbog mene ili zbog neceg drugog mada ljudi bi i rekli da imam lep zivot kao normalan mada ima i nesto kod mene sto nisam spominjao u proslosti ono sto se dogodilo ali i danas isto zelim bude sve normalno da me i razumeju,ali danas sam i odrastao barem me i ne doticu te neke reci koje bi trebale,i ako kao mali bese kao moji otac koji je kontrolisao zemlju da sam i ja zeleo naucim tako da sam i pokusavao dok bese nije islo ali mi barem pomogao da napravim nesto kao sto je na primer kunai nesto u obliku srece i ono sto ce me cuvati vise sam i jurcao decu koja su me nervirala ali ono sto i bese bilo drago nisam hteo da neko kaze da ne vredi kao sto se dogodilo pre par godina mozda kad sam imao 5 il 1 godinu stariji ali sam se i dalje secao tog dogadjaja. tad sam poceo sesti i opet pocrveneo i onda reci.

iz ljutnje i besa sam sutnuo jednu zenu koja je bila trudna jer je rekla iz sale da bode u oci i ne valja moji poklon.poklon koji mi je otac poklonio i nosio kao ogrlicu da se osecam zasticeno ali tada sam se sutnuo na bodljikave stare zice u grmlju adrenalin mi proradio u meni.ali video sam da je na njoj pocepana odeca ali i povredjena koje se videlo cak i ziva je bila dok je jasno disala,i stomak koji je bio veliki tad sam prisao unistenom grmlju i pokusavao izvadio njenu bebu pa sam umesto nje izvadio i stavio na zemlju dok je bila dobro ali jos nije ni puzala, ali me je neko gledao a ja sam tad poceo potrcati jer nisam znao sta drugo da radim dok je bese cuo zvuk padanja neke osobe.

cekajuci da se vrata otvore i ako je to neki moji greh mada vise sam naucio da se kontrolisem da ne shvatam uvrede ili da ih ignorisem jednostavno za dalje bese nisam znao sta se dogodilo ali jedino znam da ce se ovo otvoriti od nasih grehova koji smo ispricali.
taj Pon Nov 12, 2018 5:02 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

( Nakon sto su ispovesti izgovorene kapije su se otvorile i njegov pogled se zadrza na plavokosom decaku koji ga je opio svojim recima, dugo ne cu takve. Zadovolji svoju prostodosnu radoznalost i nastavi svoju rutinu.)

Za vase grehe neka vam bude sudjeno!

( Uhati se rukom za metalni krug do sebe na koji je nabijao osudjene i slao ih u krug kome pripadaju. Telo mu dzinovsko zasija dok je stajao pred dzrtvama.)

#card370

taj Pon Nov 12, 2018 7:55 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Našavši se ispred kapije u tom paklenom mestu sa Minosom u centru svega, njegov pogled se razli po podu. Ne dajući sebi da gleda pradavnu, staru zver koja je osuđena na večnost da na ovom mestu obitava i sudi, smatrao je da neće biti potrebno za to. U glavi je smišljao scenarije sa glavnim pitanjem: 'Šta sada, je li to to, ima li još nešto, da li će napasti, šta?'. Nije hteo ništa da prepusti slučaju, pokušavao je nešto smisliti. Ova dimenzija beše nešto što svaki čovek na kraju svog životnog veka iskusi a oni su i dalje bili živi, možda postoji ipak izlaz iz svega ovoga, ko zna, a nadao se. Nada, ta reč, ona mu je uvek u mislima bila bez obzira u kolikom crnilu se nalazio, on je verovao da će se izbaviti ali na kraju ipak, sve se svodi na to u kom će krugu pakla na kraju svog životnog razdoblja završiti, a vreme je za njega bivalo dosta. Ne prođe tren, mračan i neljudski glas ču se, presuda se morala izvršiti.

Svoju glavu podiže i pogled prkosan pokazaše koji je kao oštrica bivao uperen u Minosove davne oči. Metalni krug beše pored te čudovnišne zveri a rukom ga je pokupio, pretpostavljao je da je to oružje kojim nanosi pravdu osuđenim grešnicima. Započevši sa presudom Minosovo telo odjednom postade munjevito isijavajući snažnu svetlost koja je imala za cilj oslepljenje. Videći par munjevitih iskri, Šigeru je brzo svoje kapke zatvorio snažno kreirajući znak polutigra te isijavanje na njega ne uspe.

Stvarno misliš da ćeš me tako lako osuditi, ne, ja se još ne predajem.

#card284

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Nov 13, 2018 8:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prostorija jos i puno velika ali zato dublji vetar bi se kao culo mesto na kome nije ni bilo hladno a niti vruce niti se i nesto osecala razlika,Minos koja je bila velika statua pogledajuci koliko je u stvari velika sto me zadivilo mada njegovo kameno telo bi bilo jako dobro za pravljenje necega samo gledajuci u tog velikog Minosa ali i ne velicanstvenog,samo pogled jedan i srce lupa kako dobar kamen za pravljenje skulpture kao neki poklon ali zato i razmisljaljuci za daryki.mada kad bi izasli verovatno bih joj dao ili nekoj drugoj ali meni je samo to odgovaralo.njeno vestine kuvanja su me i impresionirali kao da su hranile moji glad a opet i najeo,jedino pitanje kojesu miu ovom trenutku vrtile oko glave i sto sam se ponekad zapitao zasto sam nekako i dalje isto zaljubljen u nju? dok me ona smatra kao drugom i nista vise ali da li je vreme ija da to uradim mada ona ija smo drugovi.
to i priznanje sebi da ona nije zaljubljena u mene ali zato onda nije vredelo pokusati to da uradim jer zasto samo ona? Pitanja koje sam postavio imajuci mozda neki smisao vise i to se onda moram pomiriti,vec nekih minut nakon toga koja je neni trajala vecnost shvatio samu kom i gde se trenutku nalazim za kamen bih kasnije razmisljao i ako je bilo bolje za sebe nesto lepo napraviti.
vise me pocelo ljutiti to sto smo uopste ovde,statua koja govori i to da nam ona sudi to mi dalo i vecu ljutnu na to kako sam pogledao te drvene oci su me nervirale.
#card707
ciljao u Minosa kao neku osobu koju gledam  nesto sto je davno tu kao prasina ali i ljutna i nesto sto je slicno adrenalinu ali to nije kao to ali zato mi je davalo od ovog da se  pomalo nasmejem na ovo mesto i na tog Minosa koji je nervirajuce kamenje.
#card284
na trenutak sam pogledao u shigerua koji se zajedno nalazimo sto je i bilo zaista lepo,u jednom trenutku neko svetlo pocelo polako objasjava a ja sam zatvorio oci dok sam aktivirao senzor i ako sam imao osecaj kao da objasjava nekom svetloscu.

taj Sre Nov 14, 2018 11:14 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Statua jednom rukom podje na jednog, drugom na drugog shinobija.

#card214
//Zbog velicine statue racuna se kao 150 level//

taj Čet Nov 15, 2018 5:01 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon tog isijavanja koje ne traje dugo se odjednom pojaviše dve vodene kugle dovoljno velike da ih zarobe. Otvorivši oči čim je prestalo da sija masivna ruka je nosila sa sobom te vodene kugle, masivna čakra iz tela se razlije te vodene kugle sa karakteristikama zatvora ne uspeše.
Brzo je izvadio svoj mač i dva puta zamahne njime dok je čista čakra bivala sa istog ispaljena sa Minosem kao ciljem.

#card99 #card90 #card92
580*2=1160  zagarantovani 50

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Nov 18, 2018 6:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Od tih pokusaja uraditi nesto i vreme koje bilo i sada potrebno kada je prestalo sijati,gledaju ponovo u svet koji je biolo za mene fuj,taman je i bese mozda bilo vreme uraditi nesto mada jedno pitanje sam razmisljao zasto uopste postoji voda mada ovo je i bila tehnika vodeni zatvor,poznata tehnika ali to ne znaci da ce i to nesto zaustaviti.
#card99
osecao sam slobodno ali zato izvadeci svoji mac drzajuci,ali razmisljaljuci tih dugih godina ili mozda najzad da polizem mada gledao bih u katanu koju sam uvek lizao mada ovaj put cu kasnije mozda polizati.ali zato je i bilo vreme zamahnuti neku cistu cakru kao sad.
#card96 #card23 #card92
585*2=1170 i zagarantovani 50
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu