Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Sakura Park Danas u 12:33 pmYoko
Yokova kuca!Danas u 12:22 pmYoko
SakaharaDanas u 12:25 amKain
Shinrai i ZoroJuče u 10:02 pmZoro
Yuliy-eva kućaSub Nov 17, 2018 12:33 pmYuliy
Rachelina kućaPet Nov 16, 2018 11:53 pmRachel Gardner
Uchiha PalataPet Nov 16, 2018 11:38 pmNaze Uchiha
Setaliste Ka'SanenPet Nov 16, 2018 11:27 pmRachel Gardner
ParkPet Nov 16, 2018 12:01 amKibo
Camp StreetsČet Nov 15, 2018 11:54 pmKibo
Kibova kucaČet Nov 15, 2018 11:49 pmKibo
Krug PozudnihSre Nov 14, 2018 11:19 pmNNW Game Master
Emeil i RenSre Nov 14, 2018 11:04 pmThe Storyteller
XII Jonin IspitSre Nov 14, 2018 12:16 amLeonard van Volen
Illumi i JohanUto Nov 13, 2018 11:05 pmKogami Shinya
Rate The Avatar AboveUto Nov 13, 2018 10:02 pmRen Uzumaki
Stari kamp YamiyoUto Nov 13, 2018 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardUto Nov 13, 2018 6:48 pmMizu
Dahakine sumeUto Nov 13, 2018 6:33 pmThe Storyteller
Prijava za MisijeUto Nov 13, 2018 12:31 pmMizu

Dvoriste crkve

NNW :: Seksi proba :: Svet :: Oblasti Sveta :: Map 6
taj Pon Okt 15, 2018 12:14 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po naredjenju, stajao je ispred crkve i cuvao strazu. Koliko god mrzeo taj posao naredjenja su naredjenja, mozda ipak to i jeste bilo bolje nego resavanje zagonetki u nekoj crkvi koja samo sto ne istruli, a uz to, obicno hladniji predeli severa bili su poprilicno prijatni leti, lakse stajati na laganom povetarcu nego vuci se po uskim hodnicima punim paucine i budji. Svakako, bolje osobe za taj posao nije bilo, ako se bilo sta desi, um mu je vec bio povezan sa oba saborca, i bilo kakav pokusaj prekidanja njihovog zadatka bio bi brzo prenet ostalima, ali zaista, dosada stajanja i gledanja kako se lisce pomera ubijala ga je.
taj Pon Okt 15, 2018 1:53 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosta je bilo jadnickog miljenja kroz sumu, napokon je bio dovoljno blizu da ugleda crkvu, ninja koji je stajao ispred nje bese samo potvrda da su ostalo dvoje unutra. Skriven, stajao je jos par trenutaka razmisljajuci o daljem toku akcija, sa jedne strane verovatno je mogao celu borbu brzo zavrsiti tako sto bi ga napao iz zasede i prerezao mu neku arteriju, ali ne, tu nije bilo nikakvog stila. Odlucio je sta ce, i istog trenutka realizovao svoj plan, samo je isetao na otvoreno pred svog protivnika, isto onako samouveren i nadmen kao kada su se prvi put medjusobno ugledali.

"Pas cuvar?"

Dobacio mu je uz isti onaj osmeh iz hrama, dok su kosti izbijale iz njegovih ledja, vinuo se malo iznad zemlje, obezbedjujuci za sebe protekciju od bilo cega sto bi ga iz zemlje napalo. Dok je pricao osecao je malu dozu nervoze, poslednja borba ostavila ga je blizu smrti, omeksao je definitivno, a sama cinjenica da je protivnik iz visokog sada znacila je da ce mu zadati vise problema od proslog. Mozda je bilo vreme da se vrati na stari put, nacin borbe iz dana kada je bio placenik? Verovatno. Iz svoje kicme izvadio je bic, kao pripremu za sledeci protivnikov pokret.

#card861 #card630
taj Pon Okt 15, 2018 2:12 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmesio se kada je video vodju inemurija tu, pre svega zato sto je njegova sumnja, koju ostali nisu delili u istoj meri, da ce ih neko od placenika izdati, bila potvrdjena, zatim sto mu je bas taj, Shukuro bese, ostavio jako gorak utisak u hramu, i na kraju, sto je napokon bilo necega da se radi. Mozda je konstantno izgledao kao da mu je dosadno, kao da je sve sto radi napor i da ga ubija u pojam, sto i jeste bilo tacno, sve osim borbe, odmeravanje sa protivnicima donosilo mu je neizmeran uzitak, posebno zato sto do tada, nikada nije izgubio prosto i jednostavno.

"Tako nekako."

Rekao je odgurnuvsi se o zid crkve na koji je do tada bio naslonjen, i aktivirajuci svoje dve zabranjene tehnike, kombinaciju koja je do tada primoravala bilo kog shinobija da drasticno izmeni plan borbe protiv njega. Protivnik jeste imao prednost u chakri ali ne u inteligenciji.

"Da vidimo kakav si sa umom, placenice."

Kako je to rekao lice mu poprimi prkosan izgled, oba borca uzivala su u provokacijama, poigravanju sa protivnikovim umom u toku borbe, samo sto je on bio malo bolji u tome od suparnika.

#card647 #card926 #card492
taj Pon Okt 15, 2018 2:41 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osetio je kako mu se um muti, kako iz njega stoji neka nejasna figura i pokusava da izjede njegovu sposobnost da razmislja za sebe, da se krece uopste. Znao je da ga se moze resiti prosto, tako sto bi se ubo i time resio bilo kakav problem, ali trebalo je razmisljati i o vremenu posle toga, da krene da se ubada i leci, verovatno bi iskrvario do kraja pre nego sto bi ovom nestala chakra. Dakle, bilo je vreme da se vrati na korene, da prestane da se stidi svoje proslosti, da prestane da pusti da ga kontrolise, da skine sve inhibicije koje je sebi postavio i ide dalje.

Uhvatio se za glavu i previo, kao da ga genjutsu izuzetno muci, cimao je svoje telo levo-desno kako bi priredio sou i dao protiniku ono sto zeli da vidi. Potom samo se uspravio, prosao rukama kroz kosu, i otkrio onaj isti krajnje podsmevajuci izraz lica od malopre, samo sada, bez trunke nervoze, bez trunke sumnje u sebe, sto je malopre bila gluma, sada je postala realnost.

"Placenice? Davno me niko nije terao da realizujem svoju pretnju."

Rekao je, doletevsi ispred ovog i mahnuvsi tri puta bicem na njega, opet baratati oruzijem bio je tako lep osecaj, tako prirodan, kao da u ruci opet ima nesto sto je falilo sve te godine, ostalo je samo jos da se iskontrolise i ne vrati na stare pute.
#card96
#card100
#card94
#card86
#card358
#card630
taj Pon Okt 15, 2018 2:57 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osmehnuo se kada je video protivnika kako se previja u bolovima, isto kao i svaki do sada, izgleda da je samo pricao, lajao dok ugriza nije bilo, cekao je da samo padne na pod, ili da se posece kako bi se oslobodio, sto bi pratila jos serija genjutsua iste jacine dok se prosto ne izvrne i padne. Taj osmeh se brzo povukao kada je video da ovaj uopste nije okrznut njegovim mentalnim igrama. Samuraj? Lady nije to rekla, nemoguce, prikupila je informacije o svakom od njih, klasama koje poznaju, jutsuima kojima se sluze, mora da je ovo bila neka greska.

"Nemoguce."

Viknuo je dok se njegov osmeh od malopre pretvarao u bojazljivost, nije bilo sanse da ga pobedi ako ovaj onakvim tempom nastavi da napada. Nije imao dovoljno vremena ni da razmisli, a pred njim je vec bio drugi shinobi, masuci poput razjarenog bika.

#card395 #card388 #card394 #card38

Kupio je sebi malo vremena da dise i odmakao se par koraka, koliko god mu je brzina protivnika dozvoljavala, strah se pretvorio u bes, i kroz povezanost uma sa svojim saborcima dozivao ih je, na sta je cuo samo zenski glas koji govori: "Snadji se." A potom iskljucenje, jednog saborca, pa drugog.

"Nisi shinobi koji se koristi oruzijem, nisi uopste ofanzivan, kako?!"

Uzvikivao je, vec ocajnicki, pokusavajuci da sortira nove informacije u glavi i smisli plan, ali bilo koji put kojim su ga misli vodile isao je ka istom mestu - prvom porazu u zivotu.
taj Pon Okt 15, 2018 3:15 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Obesio je bic preko svog ramena i umesto njega u ruke uzeo kosu iz torbe, jednu koju je imao godinama i uvek je nosio sa sobom, u nadi da ce jednog dana biti sposoban da je iskoristi. Ideje o pobedi, smrti protivnika, njegove krvi svuda po borilistu hrlile su mu u mozak, ali ih je jednu po jednu izbacivao, i fokusirao se na to da protivniku ne da ni trenutka gde bi ovaj mogao da dise. Mahnuo je tom kosom jednom kako bi unistio zmaja, a potom jos jednom kako bi poslao talas chakre na svog protivnika.

"Svet brzo zaboravlja posasti."

Rekao je, nezainteresovan da nastavi razgovor sa osobom koja mu ocigledno nije ravna po snazi, ponizavanje slabijeg od sebe bilo je nesto sto Shukuro sebi nije dopustao.
#card699
#card90
#card87
#card895
#card92
taj Pon Okt 15, 2018 3:40 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio je svestan da ako mu se ovaj priblizi znaci kraj, nije smeo da mu dozvoli da uopste pridje, a imao je taman toliko prostora da dise da se vine u nebesa i stvori povetarac oko sebe koji bi onemogucio bilo kakav napad prsa u prsa. Borio se protiv samuraja i ranije, ali nikada ovakvog, jos vise porazavajuca bila je cinjenica da protivnik nije ni bio blizu tome da potrosi svoje rezerve prirodne chakre, a kamoli tome da se umori, ili pokaze bilo kakav znak upsoravanja. Izdan od strane svojih saboraca, mogao je samo da pokusa da pobegne i sacuva zivu glavu. Napad koji je isao na njega ponistio je ogromnim naletom vetra, a potom u vazduhu krenuo preletati protivnika, nadajuci se da ovaj nece poci za njim, ipak je njegova misija bila u pecini, zajedno sa ostalima iz visokog sada.
#card386
#card18
#card392
#card649
#card390
#card39
taj Pon Okt 15, 2018 4:00 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bezanje iz borbe, dakle veliki visoki sad, na kraju svega, se spusti na taj nivo. Verovatno je mislio da se Shukuro nece truditi da ga prati, da je misija preca od bilo cega drugog. Ocigledno je pogresio, mozda bi ga pustio ali jedna jednostavna cinjenica nije mu to dozvoljavala, obecao je da ce ga ubiti i planirao je da to i realizuje, ukoliko odmah. Izleteo je pred svog protivnika, nije mogao da mu pridje usled jakog naboja vetra, ali za time nije imao ni potrebe. Kosu je obesio o svoj kuk, i ponovo u ruku uzeo bic kojim se razmahao ka coveku ispred. Obojica su znali da je to njegov kraj, samo je bilo pitanje da li ce ovaj to prihvatiti i umreti, ili nastaviti da bezi poput jadnika.

#card630
8 Zamaha
taj Pon Okt 15, 2018 4:05 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmejao se, izgleda da ce mu plan uspeti. Nije mogao da se bori protiv protivnika, ali pretvarajuci svoje telo u vetar osigurao se da protivnik nece moci da mu naudi dalje nego sto vec jeste. Dok je radio znakove rukama protivnikov bic posekao ga je nekoliko puta, ali to je bila mala cena za zivot, i za zadrzavanje svoje titule "neporazenog" koja mu je toliko znacila. Bezanje se, bar u njegovoj racunici, nije vazilo kao poraz, mada naravno nije mu se dopalo ni to sto mora da pobegne, ipak, sa osmehom na licu i srecom sto je zivot sacuvao u dusi, nastavio je da leti napred, koliko god izubijan.

#card396
taj Pon Okt 15, 2018 4:37 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je video da ovaj prolece pored njega opkoljen vetrom nije mogao a da se ne nasmeje, tehnika Troya bila mu je vrlo dobro poznata, tacno osamnaest boraca do sada iskoristilo ju je kao sansu da pobegne od Shukura, a jedino prvoj trojici je uspelo. Neka ga, neka jos malo misli da ce preziveti, ipak je Shukuro imao jos malo milosti u sebi. Sleteo je, obnovivsi svoju energiju tako sto je kostima u telu preusmerio tok krvi sa vitalnih organa na misice. Davno nije morao to raditi, bilo je nekako uzbudljivo, vratiti se na svoje korenove, a pritom odrzati kontrolu, izgleda da nije imao o cemu da brine ipak. Uz ostalo sto je uradio stvorio je dva klona, koja su sluzila kako povrede koje je zadobio da bi vratio energiju sebi zalecio, to je uradio da uobicajen nacin, tako sto ih je pustio da ga zalece, a potom zagrizao oba.

Klonovi nestadose nakon toga, a Shukuro je ostao da posmatra crkvu u kojoj ce se ubrzo naci, i odbrojava. Dva minuta kasnije, samo su sekunde ostale. 3...2...1... Pucnuo je prstima i pap, aktivirao je tehniku i cuo telo kako pada sa neba i udara u zemlju, nepunih stotinjak metara od njega, za shinobija iz visokog sada, to je bio kraj puta. Kosti je uvukao nazad u sebe i vratio se u normalan ljudski oblik, a potom zastao jos samo malo, ne bi li uhvatio dah.

#card222
#card206
(Klonovi rade)
#card10
#card706
#card105
(Shukuro)
#card231
#card151
taj Uto Okt 16, 2018 6:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je i jos uvek neocekivano ali i dalje cudno,dok smo sve vreme hodali sa njima dvojicom pogledajuci nazad i nista nisam video kao ni gde smo dosli u hramu kao ni hrama samo put koji je bio napred,vise bih poceo razmisljati ali i naravno gledati napred ostalima sta oni rade u hramu i ako sam imao secaj da se zabave vise nego sto sam ja imao i kratak vremena za moje noge koje su me bolele,miva vise nisam video na kapiji sto je radio pre kao cuvar,secao bih se trenutka kada je nosio plast i te naocare, da li on bese prestavljao nesto?ovaj bese na desnoj strani i ako me nesto zanimalo o njemu a i dalje nisam pitao vec bi po nesto cutali ali bi se i dalje culo nase hodanje,hodao bih ispred njih i ako ih dalje nisam lepo mogao videti ali bi ipak i bilo ruzno okrenuti se da ih pogledam,nesto sto je visoko i bilo lepo kao neka crkva bila,okrenuo bih levu i desnu stranu gledajuci okolinu i ono sto bih video su nesto mrtvo,nisam mogao da trepnem ali od ubzudjenja na obrazu tetovaza bi pocela malo sijati i sijati da skoro nije ni prstalo sav iznenadjen i na drugoj strani isto onda bih zastao i cuo nesto sto pada sto bih video bez neke reakcije,pomislio sam da sam halucinirao ili sta vec pa sam upitao.
Da li ja haluciniram ili upravo sam video ove mrtve ljude ili sta vec.
zvuk u glavi bi pocelo dami zuji sto nisam nista cuo ali sam gledao,osecao bih kao visoke tonove koja se spusta i tako podiguje gore,ali bola nije bilo,ali dalje gledajuci u ljude, a onda pogledajuci napred video sam jednu osobu koja se skoro pa okrenula da nas vidi,nisam znao da li mi srce lupa ili mi glava lupa kao srce,refleskno bih upalio tehniku i naravno brzo da se cula saka.upitao bih dvojicu gledajuci tamo pravo.

Ko je ovo.
#card687
taj Uto Okt 16, 2018 7:49 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koraci kroz ovu sumicu behu lagani, opusteni bez ikakve napetosti. Osecao sam se kao u nekoj opustenoj setnjici. Pozutelo lisce padalo je sa drveca zatrpavajuci stazu po kojoj smo isli. Atmosfera je bila relaksirajuca mada mali Rio nije izgledao opusteno. Hodao je ispred nas, sta li mu je to znacilo? Hoce li da pokaze hrabrost ili je samo lud po obicaju. Nadam se da necu opet rizikovati zivot zarad njega. Blagi povetarac ucinio je da moj plast vijori iza mene no to mi nije smetalo. Namestio sam moje naocare i nastavio sam posmatrati Ria. Nekako se promenio, da li je sazreo? To cu tek saznati. Paznja mi je kroz celu setnju bila koncetrisana na okolinu, na drvece pa cak i na barice napravljene od strane jesenje sveze kise. U jednom momentu moje oci ugledase vecu kulu u daljini, kada smo malo prisli ispostavilo se da je to crkva.

Predpostavljam da je to nasa destinacija.

Jos nekoliko koraka i malo sam se zgrozio. Dvoriste je bilo ofarbano crvenom bojom i jedna osoba je verovatno tek poginula. Video sam kako se jedan les pretvorio u pepeo, a na nekoliko metara ispred ostataka nekog pacenika stojala je cudna osoba. Ista ta osoba je verovatno napravila haos ovde ali nisam siguran. Mali Rio se upalio i pocese da blista. Nikada ga nisam video u borbi ali njegovu neozbiljnost van nje jesam. Bilo mi je cudno, da li opet pokazuje hrabrost ili sta? Jednostavno posmatram okolinu kako ne bi bilo iznenadjenja.

#card284

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Uto Okt 16, 2018 7:59 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Bio je nekoliko koraka u zaostatku ali ga je odusevilo brzo podizanje garadna njegovih saboraca. Svojim sharinganom je odmerio munjeviti jutsu koji nije poznava, cin kolekcionarskog duha. Dvoriste crkve posuto je lesevima, a jedan medju njima iako se nije mogao poznati po telu jer se je istrulilo na cudan nacin bio je obucen u pocasnu  odoru visokog sada. Sudeci po svemu jedini shinobi koga su tu zatekli na nogama nije bilo clan visokog sada i  presudio je svima koji su lezali, to je vodilo samo do jednog da je on morao biti cuvar ovog mesta.)

#card478
#card587
+Lighting Body+

(Jesenji dan je za njima i mesec je boje crkvenog tla, jarka svetlost steze nebo i osecaj je kao da su na groblju, a ne pred crkvom. Sharinganom je skenirao svog moguceg protivnika, u rukama mu je bilo oruzije kakvo su koristili pripadnici Kaguya klana, dugo nije sreo jednog takvog. Opasna sorta shinobija- pogledao je ponovo u ono raspalo telo na tren pa opet u Kaguyu uz sirok kez na licu koji se rasuo i razbio tisinu i silne poglede u njoj.)

(Pratila ga je kurvina sreca, nadao se da ce se licno dokopati tih belih kaputa ali ih je Kaguya verovatno sve pretvorio u pepeo.)

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Sre Okt 17, 2018 9:19 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako je zavrsio borbu ruka mu je mahinalno posla ka dzepu gde je drzao paklicu, navika njega, a verovatno i svakog drugog pusaca, bila je da nakon obavljanja bukvalno bilo kakvog posla pripali jednu, pa to i uradi. Posle borbe doduse, ukus je bio gorci nego obicno, dim, kada se uvuce, kao da je bio gusci, vise je zario grlo. Obozavao je taj trenutak. Taman kako je pripalio, rukom u kojom je drzao upaljac je samo, dok ju je spustao, presao preko tela, zalecio ono malo rana sto je zadobio, potom, zavitlao je bicem, kao da vrti laso, i naterao ga da se obmota oko sopstvene ruke, od dlana do ramena. To je bio najbolji nacin da se ta alatka cuva, najpristupacniji je bio i zauzimao najmanje mesta, doduse natopio mu je taj jedan rukav krvlju, i dalje svezom od sad vec palog protivnika.

Taman zakoraci ka crkvi pred sobom, kad iza sebe cu korake, tri osobe ako ga je uho jos uvek dobro sluzilo. Okrenuo se i polozio ruku na kosu koja mu je visila o pojasu, dolazeci dotle nije bio bas suptilan pa nije mogao ocekivati da ce imati element iznenadjenja na svojoj strani, al bar nece ni oni. Prvo su iz sume izmilela dva momka, nesto mladja od njega samog kako se cinilo, jedan je telo pretvorio u munju, drugi skenirao okolinu. Shukuro ih je pregledao od glave do pete odatle, i zakljucio da ni jedan ni drugi ne bi bili pretnja u slucaju okrsaja. Zatim izadje treci, vidno ozbiljniji i jaci shinobi, kao i sudeci po njegovom smehu manje mentalno stabilan. Shukuru je vec dojadila borba, ako nastavi svakih pet koraka da se zaustavlja kako bi se sa nekime sukobio, nikada nece stici svoje poslodavce.

"Sta sad vas trojica hocete? Zalutali?"

Podigao je glas na njih, to sto kasni nerviralo ga je vec, kada je video ovu trojicu prekipelo mu je, a ni inace nije bas bio preterano ljubazan prema shinobima u divljini, cemu su oni do tada mogli da posvedoce, sigurno videvsi mozaik krvi i leseva koji je ostavio za sobom. Ipak borbu nije planirao, osim ako naravno oni ne bi krenuli na njega, za tako nesto nije imao vremena, vise se nadao da ce ili biti dovoljno zastraseni da odu, ili da mu se pridruze u potrazi, pod njegovim uslovima naravno.

#card10
taj Čet Okt 18, 2018 1:04 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dan i danas kada je doslo jesen,pre bih jesen i pre zanimsljao dobrim i nekako lepism,dok bi u ovom trenutku i naravno padalo lisce od vetra koji je malo i duvao i dlaje svideo da ne prestane,mada ruze su bile crvene,mada i dalje nisam mogao shvatiti zasto nisam bio toliko iznenadjen pogledao bih to dvoriste i neko cvece neka dekoracija i dalje od krvi,tela nisam brojao,mada gledao bih tog lika i razmisljao bih o onome sto je sad rekao.Zalutali? ko zalutali.

tanak ali dugacak sal koja je pokrivala moji vrati zajedno sa majciom koji je bila gore kragna sto mi je bilo lepse nositi,sem sto bi vetar duvao vetar ali tako i drzajuci da bude u dobrom polozaju,mada nesto mi je doslo i prvi put pogledajuci nekoga ozbiljnog oci su i dalje bile usmerene ka tamo razmisljaljuci da ipak nesto kazem sem sto sam u sebi razmislajo istom merom uzvratiti taj sakrazam ako je uopste bilo mada da smo zalutali imali bi smo barem neku hranu ili hleb pa baciti da nadjemo put.

mada jedna tacka je bila koncentrisana jedna crna okrugla oko tako zuto a lisce padali da sam potpuno zaboravio i bese gde sam ili da li smo na misiji.mada cuo bi lisce kako se iscepa pa nadalje dole pada ka zemlji,nisam nameravao primecivati ali tu u istu tacku koja je stigla gde sam gledao video bih boju lista mada i ako mi se nije svidela ali bi svetlela mozda od sunca,vec bih poceo da se smejem,mozda ono sto sam razmisljao, ali bih taj smeh cuo neobuicajen dublji mozda i ponovljiv,tih,pogled ostriji sto mi se i svidelo i ako nije bilo to nikad.Uzeo bih deo sala i pokrio usta da se u sebi smejem ali ne znam da li bi se i dalje cuo sem sto sam u sebi to osecao i cuo.
taj Čet Okt 18, 2018 9:11 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zavrsio sam skeniranje oblsati i ustanovio sam da iznenadjenja nece biti. Nakon Alucardovog izlaska primetio sam njegov osmeh na licu, cini mi se da cu mozda imati jos posla oko presadjivanja, a mozda i ne. Osoba ispred malo poduze crne kose lecila je svoje rane tako da ima medicinske sposobnosti kao i ja, a mozda cak i bolje. Imao sam neku nadu da ne dodje do sukoba jer mozda crnokosi ima isti cilj kao i mi. Planirao sam nesto reci na njegovo pitanje al mudro cutim i pustam lorda Alucarda da prica. Rukom sam prosao kroz kosu te istu spustio do vrata gde mi stoji cvor koji vezuje cvrste plast. Odvezujem ga i hvatam rukom. Cekao sam jedan momenat kada vetar bude duvao u smeru jedne grane koja je izvirivala i isticala se od drugih. "3..2..1..Sad" u sebi sam brojao trenutke te bacio plast u vis. Vetar ga je oduvao do grane te ga okacio tu. Istegao sam se za svaki slucaj. Celo vreme fokusirao sam se na okolinu kao i na crnokosog.

Mirujem:
#card69

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Čet Okt 18, 2018 5:09 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Kako je nepoznati shinobi izgovorio svoje, naglo ga je proslo cerekenje na racunsvoje ratne srece i za zadrzanim kezom presao je na stvar. Koliko god trajala nabavka onoga po sta su dosli put do hrama ce oduzeti previse vremena, samo se nadao da ce sve vec biti spremno kada se vrati nazad. Samenhada je boravila u tisini na njegovim ledjima i ona je osecala zar koji se budi u njemu, plamen pre bitke koja ce progutati i neduzne. Vladan vetar drzi leseve svezim i tera smrad, tek na tren onako zustro kako to samo na severu ume dunu ledeni dah i njegov kaput se zavijori.)

Moje ime je Alucard, ovde sam u svojstvu lidera Zenkai organizacije, a po pozivu poslednjeg visokog Asarina.

(Govorio je glasno i razgovetno dok je raskopcavao dugmad sa kaputa ne bi li se makar malo oslobodio ukrucenosti tvrde koze od koje je bio sacinjen.)

Taj kristal je moj krvavi decace.

Ako cuvas ovo mesto, onda me napadni svom silom koju imas, ciljaj moj vrat i oci bez oklevanja, ubij me prvim zamahom te kose koja ti je za pojasom!

(Vetar nije utisao njegove reci, samo za tek toliko da zaskripi okrenuo je staru kovanu vrtesku  u dvorstu stare crkve.

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Čet Okt 18, 2018 10:24 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Od dvojice shinobija za koje je i pretpostavio da su podredjeni dobio je odgovor koji je ocekivao - muk. Treci je doduse bio nesto drugaciji, jedini koji je smeo da mu se suprotstavi. Kada je cuo ime Alucard, zvucalo je poznato, kao da ga je vec cuo negde na svom putu, Zenkai sa druge strane, je bilo ime koje je vrlo dobro znao. Opustio je malo onu ruku oko koje je bic bio obmotan, dovoljno da bic malo, skoro neprimetno sklizne niz nju.

"Shukro, prvi od svog imena, sin Hanamure i pripadnik slavne Kaguya loze, predvodnik Inemuri organizacije."

Imitirao je arhaicni nacin pricanja svog sagovornika, nije bio vrlo vest u tome ali svakako je sluzilo za to da gaismeva, ipak, imao je odredjenu dozu postovanja prema njemu, uvek se voleo susresti sa nekime svog kalibra. Cuo je provokaciju koju mu je uputio, zaista je zurio, i nije zeleo da se upusta u nesto sto bi ga predugo skrenulo sa puta, pa je morao da pretrpi to, bar da odlozi fizicki napad, verbalno nije mogao da precuti.

"Ne laj matori, mozda ti se zelja ostvari."

Okrenuo se i krenuo ka crkvici, bacajuci pogled prema njima preko ramena, umanjujuci sansu za iznenadni napad, a potom mahnuo rukom, kao da  im naredjuje da krenu.

"Delimo cilj za sada, mozete poci za mnom."
taj Pet Okt 19, 2018 9:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

lupih nogom u zmelju gledajuci ka dole i ako izgled zemlje od prasine bil dovoljno da bih pocesao prst na nogama,onako lupio bih malo po malo i ako mi je bilo zanimljivo crtati kurg,setio bih se sala koji sam drzao na svom licu koji bese suv spustio bih,mada slusao bih i razmisljao oko organizacije kada bese spomene inemuri,bio bih sad nekako totalno zbunjen sa nekog razloga.udisaj ove kisele sezone jesenje.
ah.
osetio bih iz usta nesto golicljivo na gornjem gore da i dalje golica ali mi se sve vise cinilo jesen pomalo i cudan dok nekad i nisam shvatoa zbog cega listovi padaju,okrenuo bih se na trenutak krenuo 1 korak ka mivu.
Mive...jel sam jedini koji prvi put cuje za inemuri jer nikad za to nisam cuo.
rekao bih tiho i ako me jos nesto golicalo ka gore a kada sam se bese obratio osetio sam i video da iz moji usta izbacio list dok sam govorio,tek bih sthvatio sta je to bilo,mada ne znam ni sam ali gollicljivi osecaj nisam osetio,koncentrisano je bila leva strana lista koju sam pogledao. padalo vijutavajuci se levo desno gore dole laka kao zemlja gledajuci zanimljivo,ali misterija sta se nalazi kod mivovih naocarima,bese sunce dalje sijalo a od sunca njegove naocare od stakla bile bese bele,kako li on bese izgleda bez tih naocara,mada kada se setim kad sam ga bese upoznao da i otisao,dali je bese procitao moje pismo koje sam mu poslao mada vervoatno i nije ali vise je misterija da li mu je stiglo?
taj Sub Okt 20, 2018 11:43 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nezni blagi povetarac prestao je duvati. Jesen je radila svoje i nastavila je da nas gadja pozucenim liscem. Rio je bio nesto cudniji nego kada sam ga prosli put video mada nista neocekivano. Nemo sam ga gledao, vise se cinilo da moj pogled prolazi kroz njega. Uzdahnuo sam te okrenuo glavu ka pripadniku Kaguya klana. Koliko sam citao taj klan ima mogucnost da koristi kosti po svojoj volji. CInilo mi se kao da Alucard i onaj tamo ratuju putem reci, nisam siguran koliko ce to potrajati ali Alucard je kratkog fitilja. Pogled mi skrenuo ka lordu, pazljivo sam gledao njegove eksprezije lica jer bih po tome saznao hoce li doci do borbe ili ne. Progovorio sam gledajuci u Alucarda.

Vas izbor Alucard-sama. Ne znam koliko mozemo da verujemo onom liku ali to je sve Vas izbor.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Okt 21, 2018 4:17 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Sila se skupljala u njemu i chakra je pocinjala da menja miris vazduha isijavajuci crvenilom. Nije trepeo pratnju na bitnim misijama, niti je hodao rame uz rame sa drugim ratnicima, ako su iosle vredeli sukobio bi se sa njima sa zadovoljstvom. Shukuro je igrom slucaja bio lider organizacije za kojom je tragao vec godinama i sada mu se pruza konacno prilika da odsece zmiji glavu. Osecaj je bio prelep, krv ce upiti zemlja ali zaborav nece pasti na dobru bitku. Argonacija i stav njegovog protivnika je obecavala.)

Shukuro decace daj sve od sebe.

(Rece to ozbiljno i po drugi put mu nagovestavajuci da ne okleva u napadu. Cinio je to iz prstojnosti prema sudbini koja ga je spojila sa protivnikom kog je dugo trazio.)

#card647
#card670

Povucite se iza mene.

(Dobacio je svojim saputnicima zeleci da ih zastiti ako za time bude bilo potrebe. Nije zeleo da bude krivac za zrtve u svojim redovima koji su i tako bili proredjeni. Pogledao je kraicom oka u Miva ne bi li se uverio je da je sve na mestu.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Ned Okt 21, 2018 4:44 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reci starca koji je stajao iza njega ostavile su ga ukopanog u mestu, zaista nije planirao da se tako nesto dogodi, ali nije mogao ni da ocekuje nesto drugaciji rasplet situacije, ni on ne bi drugacije reagovao da mu je neko govorio one reci koje je uputio Alucardu. Okrenuo se, pogledao u njega, a potom pogledao u ovu dvojicu koji su stajali kraj njega, nadao se da se nece mesati. Procena sledece borbe bila je da ce morati da izbalansira defanzivu i ofanzivu, za razliku od onoga protiv Yamanaka momka iz visokog sada, stoga je odlucio da svoje telo pripremi, stvarajuci oklop kostiju oko sebe.

#card631
(350)

"Siguran da nisi izlapeo? U svakom slucaju stariji imaju prednost."

Rece dok je oklop krenuo obavijati jos jedan sloj zastite, cinivsi ga utoliko jacim. Bic koji je nekad bio oko ruke sada je potpuno skliznuo, jedan kraj pade na pod, drugi ostade u njegovoj saci.

#card317
(Od sl. poteza)
taj Pon Okt 22, 2018 5:11 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card478

(Upalio je svoj sharingan i osetio je nezeljeno prisustvo, 10 shinobija bez ikakvih obelezja im je prilazilo sa bocne strane. Besan je stegao zube shvativsi da strazara ima sasvim dovoljno da ukoliko bude pokusavao temeljno da ocisti put novi ce se neprekidno pojavljivati i ako nista drugo  usporice previse citavu misiju. Zamolio je svog saborca da mu preda nesto chakre, i usput mu je sharinganom preneo informaciju o neprijatelju koji ce uskoro napustiti svoj nevidljivi prostor, a potom je iscezao ostavljajuci Miva i Riomarinda da zadrze neprijatelja. Shukuro ce seznozorom otkriti da je u crkvi i nije bilo sumnje da ce krenuti za njim i na to se sada nije mogao zaliti. Takva saradnja je za zrtvu nosila samo jednu dobru porpustenu borbi, a sa tim se mogao pomiriti zarad viseg cilja.)

#card626
#card754

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Pon Okt 22, 2018 6:14 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Situacija se zahuktavala i sve je vodilo ka borbi. Borba je sa moje strane bila ocekivana. Taman kada sam se spremao za sukob , prolivanje krvi i ostale cari koje bitke donose Alucard me pogleda svojim blistavim Sharinganom. Saznao sam da se iza nas nalaze grupe ninji koji su verovatno spremali neku vrstu lose zasede no sada kada su provaljeni nista od toga. Spojio sam ruke usmeravajuci chakru prema Alucardu.

#card12
(500 chakre prebacujem)

Nakon ovoga dobacujem Riu.

Rio , iza nas! Pokusaj da me ispratis.

Poceo sam brzo raditi znake rukama stvarajuci ogromnu kolicinu vode koja se kretala ka protivnicima sa namerom da ih sve potopi. Valjda ce Rio biti pametan da iskoristi njegovu munju kako bi ova voda postala smrtonosnija.

#card48

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pon Okt 22, 2018 8:36 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vodja Zenkaia se, izgleda, nakon svih hrabrih reci, nakon svog dicenja, ipak povukao, te Shukuro ostade sam sa njegovim lakejima. Pomislio je na to da odsece protivnickoj organizaciji ud, ubije par njenih clanova, ali gledajuci one dve jako jako tuzne osobe, od kojih je jedna bila mentalno krajnje nestabilna, i to ne na onaj "Lud sam ubicu vas" nacin, a druga nista do psa koji trci gospodaru oko noge i mase repom, odlucio je da uzimanje njihovih zivota ne bi bilo ni vremena ni truda koji bi bio ulozen u to. Uz jadu njegovih saboraca, ulje na vatru je dodavalo to sto je, takozvani vodja, umakao nigde drugde do crkve gde se kristal nalazio, sto Shukuro nikako nije mogao da dopusti.

Uz jos jedan poslednji pogled iza ledja ka ove dve tuge, koje su ocigledno bile zauzete necim drugim, nestao je, prativsi u stopu jedinu osobu koju je mogao smatrati ozbiljnim neprijateljem.

#card860
taj Uto Okt 23, 2018 5:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

vec bih poceo gledati ono sto se desava oko mene i napred i to sto se stoji mada ocekivao sam da ce se ista desiti koliko sam osetio barem kao i moje lizanje maceva u ovom trenutku,ali ne barem nisam zasad lizao,ali bi u lavi secao kada lizem to sto mi je dalo to neko olaksanje.
#card284
gledao bih u shukura i dalje sta ce raditi i samo posmatrao dok od jednom nije nestao,senzor bi upalio i gledao i osecao da ga nigde nema ali vise niti da je tu.a niti osecao vise sa mojim senzorom gde je on.ali ono sto sam cuo jedino miva kada je rekao da su iza nas,okrenuo bih se kada je i on pogledao tad bih i ja,to su bili nekoliko likova,barm bih se nasmejao i rekao.
Eh da mi je u ovom trenutku izvaditi mac i lizati i barem nekako prosuti im creva,ali bolje srediti ove derpatose.
#card375
video bi kako to miv radi sa vodom sto je bilo super mada,storio bih oluju a nebo je ciljalo na njih dok se i tacno spremalo sprziti ih munjom u istog ovog trena.
taj Uto Okt 23, 2018 5:25 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Riomarindo' has done the following action : Roleplay Option

'S Jonin NPC' :
taj Uto Nov 06, 2018 6:05 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zakljucio je da je Alucardu na ovoj misiji bitno jedino da taj kristalcic zavrsi u hramu, a posto ni jedan ni drugi verovatno nisu bas uzivali u medjusobnom druzenju, odlucio je da vreme koje bi proveli zajedno prekrati. Cim su izleteli iz crkve Shukuro polete napred, dobacujuci:

"Kristal ce biti u hramu, pobrini se za onu dvojicu tuznih momaka."

Morao je da vikne posto kada se setio to da kaze vec je bio poprilicno udaljen, a i to opravdanje bilo je cisto sigurnosna mera, Shukuro jeste bio siguran u svoje sposobnosti, ali takodje i realista, svestan da kada bi ga on i ona dva shinobija napala, ne b bilo elegantnog nacina da se izbori sa njima. Uronio je u vodu i ubrzao se koliko je mogao, osecajuci da ga telo vec polako izdaje.

#card399
#card86
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu