Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Kafana ,,Rubin"

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Voljiva sam svaku noć
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Sre Nov 22, 2017 12:13 am
First topic message reminder :

Ovo je mesto na kom se okupljaju ljudi koji sklapaju poslove, koji vole da popiju  pice uz prijatelja ili pak neprijatelja i oni kojima je kafana drugi dom.
Ljubazne konobarice usluzice vas u najkracem roku.

Poslednji izmenio Rei dana Sre Nov 22, 2017 12:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 7:36 pm
Stao sam ispred kafane i polako sam se uhvatio za kvaku i otvorio vrata pa sam ušao unutra. Kafana k'o kafana, ljudi su sedeli, pili svoje piće, razgovarali. Tražio sam mesto gde ću sesti i video sam neki sto sa slobodnom stolicom i nekom osobom koja je tu sedela pa sam krenuo ka tom stolu da sednem. Ali pre nego što sam se tamo približio, otišao sam prvo do šanka da naručim svoje piće i rekao sam.
Jedan sok od zove i običnu vodu, molim.
Kada sam naručio uputio sam se i seo za tim stolom. Tu je sedela neka osoba plave kose i pitao sam ga.
Jel slobodno ovde?
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 7:41 pm
Posle nekog vremena ovde, postalo je dosadno pa sam odlučio da idem ali neki gospodin plave kose sa mačem na ledjima mi je prišao i pitao da li je slobodno.

Naravno da jeste sedite slobodno gospodine nema nikakvih problema.

Kad je gospodin seo pitao sam ga nekoliko pitanja.

Kako se zovete, odakle ste i kako je u ovom kampu pošto sam se skoro doselio?

Lik je izgledao zbunjeno jer sam mu postavio previše pitanja ali mi to nije smetalo.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 7:57 pm
Prišao sam stolu za kojim sam hteo sesti i pitao tu osobu koja je sedela da li mogu da i ja sednem tu. Odgovorio mi je veoma pristojno da mogu slobodno sesti. Mogao sam primetiti da je on neki fin čovek. Izmakao sam stolicu, skinuo mač sa leđa, seo i stavio mač na svome krilu. Na kratko sam zatvorio oči i protrljao ih rukom, dok me je glava još uvek bolela nadajući se da će me za par trenutaka barem malo popustiti. Slušao sam ovog šinobia koji mi je postavljao razna pitanja. Udahnuo sam duboko, maknuo ruku sa glave i odgovrio sam mu ukratko o sebi.
Ja sam Šigeru, drago mi je. Nije loš ovaj kamp, fino je ovde.
O pitanju o tome odakle sam nisam hteo da odgovaram jer će me još više zaboleti glava od toga, jer me je u poslednje vreme ta moja prošlost ostavila na miru, tako da nisam želeo da potežem za tom temom.
Znači, ti si nov?
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 8:02 pm
Shinobi koji je seo za stolom je bio veoma pristojan, to mi se svidja napokond a nadjem nekog prijatelja u ovom kampu, video sam da trlja oči što znači da mu verovatno nije dobro i da ga boli glava ali sam još malo sačekao da vidim šta će se dalje desiti.

Da ja sam nov ovde. O da, zaboravio sam da se predstavim. Ja sam Naori iz Uzumaki klana, iz kog si ti klana?

Pitao sam ninju sa smirenim glasom i zainteresovanim pogledom.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 8:14 pm
Dok sam vodio razgovor sa njim i čekao da mi donesu moju porudžbinu tada mi se predstavio. Znači njegovo ime je Naori i on je iz Uzumaki klana, veoma zanimljivo. Tada su mi se usta iskrivila stvarajući mali osmeh. Imao je taj neki pogled u očima koji je želeo da saznaje više ali je bio i na neki način smiren i pomalo zagonetan.

Uzumaki klan a? Ja sam iz Jiton klana.

Kada sam mu odgovorio, tada je došao konobar koji me je poslužio sokom i vodom. Zahvalio sam mu se pa je potom otišao, a onda sam Naoriu postavio pitanje.

Pa reci mi Naori, kako ti se sviđa ovde u Yamiyu?
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 8:19 pm
Kada je Shigeru stavio mali osmeh na njegovom licu ja sam mislio da je zainteresovan za moj klan i da želi da otkrije moći mog klana, ali ipak mi tako posle nije izgledalo. Izgledao mi je kao normalan Ninja koji gleda svoja posla.

Znači Jiton klan, pa super.

Zatim je došao konobar i doneo mu piće pa mi je postavio jedno obično ali dobro pitanje.

Pa..... meni se svidjau Yamiyu mislim da je ovo jako dobro i zamljivo mesto.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 8:30 pm
Polako sam uzimao svoj sok od zove i pomalo sam ga pio da povratim snagu pa onda vodu. Ukus samog soka je bio dobar i okrepljujuć, osećao sam se kao da se nova snaga useljuje u mene a bol u glavi se malo ublažio što znači da napredujemo u mom oporavku. Počešao sam se po glavi i malo lupkao prstima o sto razmišljajući o tome šta da ga pitam kako ne bi došlo do neprijatne tišine koju sam mrzeo.

Kada si stigao ovde?

Nisam mogao nešto bolje od ovoga da pitam, jer sam stalno gubio teme za razgovor. Ali za sada bi ovo bilo najlogičnije da ga pitam pa sam čekao da mi odgovori.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pon Apr 09, 2018 8:32 pm
Bilo je bucno u kafani, Gina bi jacinu zvuka mogla uporediti sa detetom koji vrsiti na sav glas. Sela je za dugackim sankom. Hor glasova ljudi oko nje je nastavljao svoje isprazne price, poneki su tapsali muzici... Cak su I poneki “stariji” parovi iskoristili su podijum za igru. Gina je cula njihove korake al ledjima im je bila okrenuta te nije mogla videti njihovo igracko umece.
Briznom svetlosti, shvativsi da je tolika guzva da nece stici da poruci jos neko vreme odluci da napusti objekat ...
...
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 7:16 pm
Video sam kako Shigeru pije sok i mislio sam da je ovo počekat finog prijateljstva tako da sam bio opušteni nego inače.

Ja sam juče stigao u ponoć, tako da mi je ovo prvi dan u Kampu.

Fino sam pio svoj sok fok sam razmišljao mom životu ninje i mom ninja putu i da li ću uopšte položiti Genin ispit.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 7:54 pm
Usao sam u kafanu. Narucio sam pice.

"Molim vas jedan sake".

Ugledao sam nekoliko likova. Sjeo sam za slobodan sto, kako bih prvo skapirao ko su ti likovi. Lagano sam pio svoj sake i posmatrao ostale goste. Naravno nikog nisam poznavao jer sam tek dosao. Posle nekog vremena odlucio sam se da pridjem dvojici momaka koji su bili u kafani i razgovarali o necemu. Prisao sam i upitao ih:

"Hej ekipa je li slobodno da sjednem kod vas, posto sam novi ovdje nisam jos upoznao nikoga?"
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 8:21 pm
Pio sam polako svoj sok i pre nego što sam ga ceo popio zastao sam. Spustio sam ga na sto i sa blagim osmehom na svom licu sam kratko izustio.

Interesantno.

Pogledao sam ga pravo u oči i video sam da je na neki način prijateljski nastrojen i da je bio opušten. Možda i previše, tako sam lako shvatio da je on još uvek neiskusan ninja i da je njegovo putovanje kao ninja tek počelo. Video sam mu u očima da se nekako izgubio razmišljajući. Ali o čemu? Postavio sam mu jedno pitanje.

Pa, reci mi. Da li se pripremaš za genin ispite?
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 8:30 pm
Video sam da se i Shigeru smirio tako da sam ušao u dublju priču i krenuo da pričav više.

Da pripremam se ali ipak je taj ispit lak, moj posao je da ubijem ispitivača.

Rekao sam sa zlućudnim osmehom i sa djavolskim očima.

Nego. Kakav je bio tvoj Genin ispit?
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 8:48 pm
Pažljivo sam ga gledao i slušao šta će reći. Ovaj razgovor bi mogao biti veoma zanimljiv jer se čak i na ovaj način može utvrditi i saznati kako neko gleda na ove ispite. Njegov odgovor mi je delovao previše lak i samouveren, ali ipak nije često tako. Nakon njegovog odgovora sam se malo zamislio i osetio neku dozu znatiželje i očekivanja da ćemo opet razgovarati i da mi kaže kako je prošao na ispitu, ali do tada moraćemo čekati i videti šta će budućnost doneti.
Izraz na njegovom licu se promenio sada je poprimao neku da kažem negativnu želju za borbom koja prati njegov jeziv i da kažem zloćudan osmeh kao i njegov oči koje su takođe odisale tom negativnom energijom. To mi se nije sviđalo kod ljudi, ali ko sam ja da osuđujem, svako će nositi teret svojih dela i osetiće određenu posledicu, bilo da je to dobra ili loša posledica. A onda je on meni postavio pitanje, na šta sam se ja zamislio i nateralo me je da vratim film unazad kada sam ja počeo svoj život šinobija.
Pa, kako da kažem ovo. Moj ispit je bio težak, ali zahvaljujući mojim veštinama i procenama sam položio. Ali da bi položio ispit nije dovoljno samo da želiš da pobediš, moraš da budeš i staložen i da hladne glave donosiš odluke u raznim situacijama, kao i da budeš mirnog duha, i da se ne uzbuđuješ previše jer to može da bude i kobno po tvoj život, pogotovo sada kada si krenuo putem šinobia.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 8:55 pm
Pošto sam video da se Shigeru nije avideo moj oseh malo sam se amirio i gledao na svetliju stanu ali ipak sam znao da će se nešto birno desiti na ispitima a ja nisam ni znao šta će se desiti.

Pa..... meni je svaki iapit išao od ruke i uvek sam bio najbolji i najjači od svih ostakih učenika zato znam da će ovo biti lako.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Pet Apr 13, 2018 10:56 pm
Rijesio sam da izadjem iz kafane i da krenem ka kuci jer je vec kasno, a i sake je poceo da utice na mene...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Čet Apr 26, 2018 9:19 pm
Ušao sam sav srećan u kafanu te sam seo kod prvog atola koga sam video slobodnog. Kad sam seo razmišljao sam o borbi, borbama koja treba da mi se dese i koja su mi se desila. Posle nekoliko momenata konobar je došao i tada sam naručio piće i čekao da mo ga donese.

"When a person learns to love, he must bear the risk of hatred..."
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Čet Apr 26, 2018 9:31 pm
Kad mi je konobar doneo piće ja sam ga popio te sam se spremio, platio i tiho izašao iz kafane te sam se zaputio ka svojoj kući jer je bilo jako kasno i hteo sam da odspavam da se dobro spremim za sledeći dan.

"When a person learns to love, he must bear the risk of hatred..."
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

taj Sub Jun 16, 2018 12:50 am
Jaaaaaaaaaa sammmmmmmmmmmmm najaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nemaaaaaaaaaaaaaaaaa jaceeeeeeeeeeeeeeeg odddd meeeeeeeeee neeeeeeeeee ja sam car i kralj neunistiv sammmmmmmmmmmmmmm.Moooooooooooooooj braaat je u kafaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i kocka ssseeeeeeeeeeeeee.Car sam ja najaci kralj.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu