Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma KuroinuDanas u 7:48 pmYoshirou
UlazDanas u 5:33 pmAkino
Hram Asar'kaJuče u 10:35 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 7:23 pmMizu
Hyōga pristaništePet Okt 19, 2018 11:38 pmRei
Rate The Avatar AbovePet Okt 19, 2018 8:05 pmMiv
II Deo - Planina dovitljivostiPet Okt 19, 2018 5:33 pmIllumi
Illumi v ReiPet Okt 19, 2018 5:28 pmRei
Ucim da igramPet Okt 19, 2018 5:09 pmRen Uzumaki
Ren vs IllumiPet Okt 19, 2018 3:43 pmRen Uzumaki
SarudōkutsuPet Okt 19, 2018 12:41 pmKain
Yoshi vs MivPet Okt 19, 2018 11:11 amIllumi
Cetinarska sumaPet Okt 19, 2018 10:39 amYoshirou
Azurna obalaPet Okt 19, 2018 9:57 amThe Storyteller
Borba za najslabijeg inemurisaČet Okt 18, 2018 9:11 pmIllumi
Shukuro vs IllumirisČet Okt 18, 2018 3:28 pmIllumi

S Jonin Ispit - Tokaji Miv

taj Sub Sep 22, 2018 6:35 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

4 zadatka - 4 posta. Daj sve od sebe, radi polako. Srećno.
taj Pet Okt 05, 2018 11:54 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uchiha Shiki:
Uchiha Shiki-Munja/Voda/Samuraj/Genjutsu/Uchiha
Miv Uzumaki-Vetar/Voda/B&S/Medical/Uzumaki
Opasan momak veoma nezgodan ako mi ikad zapadne za borbu. Borbu pocinjem tako sto cu se obezbediti da mi ne pridje. #card593 Ova kartica se ne moze odigrati skriveno ali dobro mi dodje da on zna da je tu. Na taj nacin mi ne bi prilazio. Morao bih trositi slotove za koji ce biti tu presudni za ovaj potez jer ako potrosim sve i on nadje nacin da zaobidje seal moja borba je verovatno okoncana, tako da ovakav pocetak i nije dobar. Kao dobar pocetak mozda bi krenuo da nabijam level vode. U tom slucaju bih krenuo sa #card220 i #card47 kombinacijom. 600 damage ide na njega. Za njegovu odbranu moze potrositi slotove sto mu brani da buffuje mac. Ukoliko nekako i buffuje mac i odluci da me napadne koristeci shunpo ili tako nesto, samo ako mu mac nije oblozen cistom chakrom, aktivirao bih vodeni imunitet. I mac bi samo prosao kroz mene. Za to vreme bih stvorio balone oko sebe koji bi mu naneli damage, posto je vec tu i vec zamahuje macem prima 350 damage (ne instant) , trosi energiju dok ja nista osim sto sam zrtvovao imunitet. Tog momenta bih opet pobegao od njega na neko rastojanje #card782 Ovom tehnikom bih takodje mogao da zaustavim njegov prilazak kao i ovom #card305, ova bi mi mnogo vise koristila zbog B&S. Jedan od nacina jested a ga stunujem zvukom #card166 ovo valja imati protiv samuraja. Pokusao bih da mu izmamim imunitet tako sto bih poslao 1200 damage za 4 slota koristeci B&S tehniku #card134 . Na taj nacin bih nadam se izmamio imunitet iz vode koji bih u sledecem potezu kopirao #card217 i opet bih ga imao na raspolaganju, tacnije kada mi istekne ovaj mogu ga opet uraditi i taman kada i kopirani istekne dobijam opet isti imunitet. ( Ne odmah ali sve se desava u skorije vreme tako da imam 3 imuniteta skoro zaredom.) Posto cu ako polozim kupiti Uzumaki klan te cu i za skill staviti Uzumaki imacu tehniku Seal Advance Solution i njom bi povecao svoj vodeni imunitet. #card783 ovu tehniku bih takodje koristio u svrhe da smanjim cd nekog imuniteta. Takodje imam tehnike vetra kojim bi mu zabranio prilazak takodj i b&s tehnike pa sam time delimicno zaustavio samuraja. #card394 ovom tehnikom samuraj mi ne moze nista. Sledeci problem mi je napad ciste chakre kada zamahne macem (Lunar Fang).Takav napad nece biti slab od 400 dmg vec se sigurno biti 1000+ damagea. Problem je sto nemam imunitet za to osim Troye koja mi trosi 750 chakre tacnije sa kontrolom 250 chakre. Racunam i mirovanje 2 poteza to ce biti 100 chakre sto i nije veliki gubitak ali njegov lunar fang ce doci pre moje troye.Uz to na mene ce delovati genjutsu tako da i nije toliko efikasno ulaziti u troyu. Drugi nacin kojim bih se odbranio jeste da se koncetrisem na koriscenje vodenih tehnika te da nakupim solidan level ali on to vetrom moze oduvati. Veoma vazna tehnika za mene protiv ovakvog napada je #card702 time bih jos dobio dodatnu chakru. Veliki problem jeste genjutsu ali sobzirom da cu uzeti Uzumaki imacu chakre da trosim za oslobadjanje od genjutsua uz to imam i medical tehniku kojom se mogu resiti genjutsua uz manu da ne mogu koristiti nista drugo osim medicala, tada bih koristio i da se nahilam #card704 + #card110 . Uz sve to mogu se non-stop seci te healovati. Vodena tehnika me samo brani genjutsua do 100 lvl sto mi i ne znaci a i trosi slotove. To sto je Uchiha moze takodje imati velike prednosti na mene jer na skrivene mogu da zaboravim. Na taj nacin ga necu dobiti zbog Sharingana i Outer Reactiona. Sto se tice koriscenja B&S tehnike poput #card592 i #card149 su mi dosta korisne ali ukoliko ih odigram pogresno zavrsio sam. Arcana barier mi dobro dodje ako planiram da mu zabranim wind letenje i ukoliko sam obezbedjen od njegovog prilaska aktivirao bih i Field barrier. Vec u tim potezima bih morao okoncati borbu. Dobra stvar je to sto mogu primati damage ali samo kad sam siguran da me nece nista kostati. Razlog tome jeste to sto na svaka 3 poteza se mogu nahilati za 265 helta.

Uchiha Alucard:
Uchiha Alucard-Vetar/Vatra/Genjutsu/Uchiha
Jos jedan Uchiha samo sto ima i Tokayi gene i zbog toga moram paziti i na prilazenje. Alucardova zabranjena mu bas lezi jer sa tim i sharinganom moze imati 300 inteligencije sto mu daje 2 dodatna slota i cd manje sto mu omogucava da brze spamuje napade. Prvo sto bih uradio jeste grudge rain kako bih mu crpeo chakru u sto vecim kolicinama. Samehada mu dodaje jos 300 chakre tako da sam ja u dobitku sto se tice chakre jer cu imati 1600 ako polozim i uzmem Uzumaki + on trosi 100 chakre vise na Tokayi tehnike ukoliko bude njih koristio. Kroz citavu borbu bih morao da mu gasim vatru a isto tako da nabijam level vode. Vodu bi mogao da oduva njegovim vetrom ali citavu borbu bih gledao da nema nikakvu vatru na terenu. Alucard veoma lako moze da se nabafuje u jednom potezu te u istom uraditi dosta veliki damage, to bih lako mogao da resim svojim imunitetom ali na 3 poteza. Ako bi on izveo neki imunitet ja bih ka momentalno kopirao svojim vodenim ogledalom. Verujem da njegovi napadi nece biti ispod levela 180 tako da mi dosta imuniteta nema svrhu a pogotovo ako koristi Tokayi i nabije brzinu. Nakon sto ostanem bez imuniteta mogu lako prekinuti sve efekte , ali ovo bih izveo samo ako su mu efekti najbitniji za buff. Posto ima 7 slotova (recimo) izveo bih ovu tehniku verovatno nakon drugog ili treceg poteza #card401 . Ovime bih bio bezbedniji 2 poteza i tada bih se trudio da mu nanesem sto vece stete i sto vise da ga iscrpim. Velika mana kod Fluis Seal Negation jeste da mi treba 4 slota slobodno za izvodjenje tako da bih to mogao iskoristiti samo ako je damage mali i mogu da primim ili izbegnem jednim slotom. Alucard ima pistolje koji nisu problem osim ako ima preciznosti i ako razvali rafal po meni xDD. U tom slucaju bih jednostavno te metke vratio na njega wind tehnikom sto ce verovatno i on uraditi istom tehnikom pa ce opet metkovi ici na mene, u tom slucaju bih mu krao slotove i odugovlacio borbu sto mi je potrebno jer cu imati vise chakre. Na kraju bih te metke resio sa 60 energije.(kartice koristene #card196 i #card184 ) Moja pobeda bi dosla onog trenutka kada bi Alucard ostao bez chakreili u nekoj specijalnoj situaciji ako dodje do njegovog stunovanja sto je tesko izvesti sobzirom da ima Sharingan pa je skriveni i neupotrebljiv osim ako bih na njega kroz dim poslao ovu urku #card178 (toliko je dobra kartica da je ni kupio nisam O.o) ili slicno kao u slucaju sa Andersonom.

Morimoto Kin:
Morimoto Kin-Samuraj/Vetar/Zemlja/Jiton

Protiv ovog coveka, koriscenje oruzija mogu da zaboravim jer mi nikako ne vredi. Voda takodje ukoliko on aktivira ovu tehniku #card324. Na ovaj nacin je vec izgubio dosta slotova i mala je verovatnoca da moze nesto da uradi sa dva tako da meni ostavlja slobodu da radim sta hocu tacnije da se pripremim za neku vrstu skrivenog napada jer mislim da mi je to jedini nacin da pobedim Morimota. Kroz citavu borbu ne bih dao da mi pridje kao sto i Shikiu ne bih jer ako se priblizi , moze znaciti kraj. Nisam siguran ali mislim da Morimoto ima Zabranjenu koja onemogucava fizicke/psihicke napade na 3 poteza sto predstavlja ogromnu prednost za njega. Citava 3 poteza u nekom trenutku cu moci samo da “spavam” po pitanju damage-a. Za to vreme bih jednostavno stavljao sealove ili iskoristio neku priliku da njemu nakacim seal. (Nisam siguran ali mislim da ako ubacim seal u dmg napad on ce se nakaciti bez obzira sto ne primas damage tako da ako je regularno to bih uradio.) U borbi protiv Kina gledao bih da nemam metala AAA, fino cu imati inventar pun dimnih bombi <3 . Nakon ta tri poteza u kojima nisam napadao vec samo izbegavao i malo se buffovao itd, Morimoto ce biti iscrpljen tako da sam u plusu po tom pitanju. Takodje uz sve moram voditi racuna da me Morimoto ne dodirne zbog ovog #card320 , jeste mala verovatnoca da ce to uraditi ali moram ocekivati ono sto se ne ocekuje xDD . U borbi bih mogao primati damage-a zbog medicala ali opet ne smem preterano. Kin ima zemljani imunitet koji ako izvede lako ga mogu napasti sa cistom chakrom (uzumaki lanci) i tako ga isterati ili naneti dmg. Dosta stvari sto sam naveo kod Shikia mogu i u Morimoto Kin slucaju da uradim samo sto se tice lunar fanga mogu troyu bez problema jer nema genjutsu. Isto bih koristio medical protiv lunar fanga ukoliko sam u plusu sa chakrom.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pet Okt 05, 2018 11:55 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

2. Zadatak
1. Potez
Nisam tacno siguran sta su radile stare kartice jer su se vise puta reworkovale. Shiki pocinje sa Grudge rain sto i nije toliko lose mada pre nije ostavljala vodice po terenu pa i nije toliko korisno pogotovo protiv korisnika zemlje. Umesto toga bih jednostavno poceo sa Buffovanjem. Jin je mogao uraditi bolju stvar time sto bi stvorio iznad sebe uzvisenje kao neki zaklon. Nakon toga ima 3 slota na raspolaganju da napadne i tako Shikiu smanjuje mogucnost buffovanja.
2. Potez
Shiki lepo radi zamenu koja trosi 1 slot a potom stvara balon vode.Malo mi je nelogicno da Lid bude stit balnu ali nema veze. Jin je lepo ocistio teren, ali da nije lida mogao je nakriviti teren da bude pod nagibom od 30-45 stepeni i tako resi svu vodu jednom za svagda. Def je mozda trebao kasnije aktivirati jer nije bio u opasnosti od zagarantovanog.

3. Potez
Shiki sprecava otok vode tako sto stvara izvoriste vode na tom mestu. Posto su navodno sve to oni brzo radili balon je samo malo otekao te bi se odma vratio. Znaci da su u vodi. Shiki tu koristi car vodenog elementa i baca 700 damage-a za 30 chakre. Posto su u vodi oni bi trebali da se dave a nijedan nije skinuo 100 hp-a. Plus da je balon pre imao 750 hp-a (ne znam koliko je pre bilo) isti bi davno bio probusen zbog ovolikih napada pod vodom xD. Svidja mi se to sto Jin skace u vodi. (Stvarno ne znam kako je on zamislio da je van vode ako se sve ono “brzo desilo” . Hm ako je pre kartica Air Slicing Tehnique davala mogucnost preskakanja bilo kog napada onda je bila broken, a ukoliko je bila ovakva Lord Yuichi Jin je zavrsio u talasaima i umro.
4.Potez
Ne znam sta dalje pricati. Vise se ne zna ko se gde nalazi. Shiki radi napad gejzirima i koristi Chidori Spear koji bi trebao stunovati Lorda. Sobzirom da su u vodi a voda provodi struju taj napad je izbegao zamenom. Tada je Jin uradio jakoo losu stvar time sto je stvorio 4 klona u vodi. Odma se dave i nestaju. Odose 4 slota i 120 chakre.
5.Potez
Ne shvatam poentu Lighting Connectiona, lepo je mogao da se nabafuje . Shiki koristi water regeneration kako bi nakon 3 poteza bio u prednosti sa chakrom. Lord umesto da krene agresivno koristeci samuraj tehnike i eventualno da nekako dobije Bushido (ne secam se da li je pre radila isto kao danas). On umesto da juri pobedu on bafuje deff i napada taijutsuom. Vreme Lordu je otkucavalo a on radi taijutsu mnogo pametno xD.
6.Potez
Shiki skida sve buffove i fino se natrosio chakre mada to i nije bilo nesto bitno sobzirom da ce uskoro dobiti nazad istu. Shiki je takodje mogao stvoriti munjevitu mrezu i tako zabraniti prilazak ili eventualno stunovati Lorda. E sad Lord umesto da bafuje svoju samuraj moc on krece filozofirati. Pukao je 300 chakre bez nekog razloga , Shiki to resava sa 30 chakre koristeci vodeni imunitet.
7.Potez
Shiki se odbranio sa lakocom i nastavio svoje bafovanje. Lord je konacno uradio neki pametni potez. Koristio je blato za svoj mediju te zabranio senzor sposobnosti Shikiu , tako bi mozda imao sanse da pobedi skrivenim potezom.
8.Potez
Shiki ne zna gde je Lord pa odlucuje da nanese damage po celom terenu tako sto rusi poklopac sto je i pametno. Koristio je to sto je u vodenom imunitetu. Dalje ne znam sta se izdesavalo jer mi je skriveni potez nepoznat.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Okt 05, 2018 11:55 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

3. Zadatak
Kompletan forum se zasniva na roleplayu, samo lepljenje kartica ne bi bilo zanimljivo. Roleplay se nalazi tu kako bi sve bilo zanimljivije. U neku ruku u borbama se treba naci roleplay kako bi sve to bilo u neku ruku “ilustrovano” . Tokom roleplayanja sa nekim treba da se uzivimo u lik, da budemo ono sto jesmo ili da budemo ono sto bismo voleli , da gradimo lika kakvog hocemo. Retkost je danas naci nesto sto nam daje “skoro” maksimalnu slobodu ali ovo daje najpribilznije tome. Ukoliko bi bio dozvoljen “spam” cemu svrha. Nema uzitka u citanju i time postaje dosadnije. Roleplay cak moze pomoci za skolu , makar je meni dosta pomoglo oko sastava jer pre sastav i ja kao nebo i zemlja dok sada pisem solidno. Takodje citanje roleplaya prosiruje fond reci. Uz sve to da nije ovog roleplay foruma verovatno nikada ne bih upoznao dosta dobrih prijatelja, cak sam se zblizio vise sa starim prijateljima. Takodje sticemo neku odgovornost na forumu.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Okt 05, 2018 11:56 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

4. Zadatak:
Odlucio sam se za neki random roleplay.

4. Zadatak
Tik-tak-tik-tak, nakrivljeni casovnik okacen o zid zardjalim ekserom belezio je moje provedene trenutke u mracnom kutku jazbine. Sedim u jednoj koznoj fotelji razmisljajuci o mojim davno izgubljenim prijateljima. Ocajnicki sam zeleo da ih bar po koji put vidim ali znam da se to nece desiti. Proslost je na mene ostavila ogromnu ranu koja krvari idalje. Vise puta sam odbijao proslost ali kad tad se uvek vrati. Rukom ceskajuci se po bradi cujem otvaranje skriputavih vrata. Odjednom “tup”, vrata su pala. Kroz otvor u zidu prolazi osoba mracnija od mene samog, osoba bez koje ne bih bio ovde gde sam sad. Njegovo ime je Stefke, Joker i Emil Regis. Saznanje istine o njemu srusilo je kulu mojih osecanja. Pad u duboku tamu nacinio je od mene groznu osobu. Secanja su se polako gubila kao tragovi u snegu pri mecavi. Koraci behu glasniji i glasniji. “Vreme je.” Reci koje me naterase da ustanem iz udobne fotelje. Mogao sam osetiti kraj necijeg zivota u vazduhu. Prasina se videla golim okom kako polako pada kao pahuljice snega. Operaciona sala me je cekala a kada sam otvorio vrata iznenadio sam se. Na stolu je lezao Alucard, zavezan i nemocan. Svakakva pitanja su prolazila kroz mene ali nije bilo vremena za to. Covek sa tri imena namesta se na drugi operacioni sto. Mala promaja je dopirala u prostoriju sto mi je prijalo. Zedj za krvlju rasla je iz trenutka u trenutak. Stajem ispred nepomicnog Alucarda. Stezem ruku i gutam knedlu u grlu. Polako priblizavam ruku njegovim ocima te ih pazljivo vadim. Mogao sam osetiti gnev onesvescene zveri. Par sekudni i bilo je gotovo. Oci su mi bile na rukavicama kojima sam zastitio ruke. Alucardovo telo pocese se uznemireno pomerati ali ipak nije predstavljalo pretnju. Prilazim “bratu” mome te kratkim zahvatom usadjujem “svete” oci. Cinilo mi se kao da se moje vreme okoncava . Osetio sam veliku slabost u mom telu, osetio sam slabljenje chakre i otkucaja srca. Seo sam ispod nemocnog Alucarda te gledao u plavon. “Zao mi je ali zver lanci nece zadrzati jos dugo”.Podizem ruke i stavljam ih ispred Alucardovih celjosti . Osetim kako grize i iz mene isisava poslednje znake zivota. Oci su mi se zaklapale i pred mojim ocima prolazila su lica meni dragih osoba.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu