Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Suma Yamiyo

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Pon Nov 20, 2017 8:07 pm
First topic message reminder :

Van kampa nalazi se "Suma Yamiyo".U njoj je svez vazduh i dosta je tiha.Barem je sad tiha.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 2:36 pm
Stefke je nastavio da koraca sa Yagamiem...Hodao je par koraka iza Yagamia,i zatim skinuo svoj prijateljski osmeh i opustio se...To jest nabacio mracan,demonski osmeh koji je opisivao Stefkeovo psiholosko stanje(pokusavanje prodiranja dublje u Yagamievu psiholosku sliku...)

Mozda nisi dobro razumeo...Ali...Zasto te toliko zanima Tokaji klan...

Stefke je osetio neko priguseno zadovoljstvo...Ovaj razgovor ga je neobicno osvezio...
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 2:42 pm
(Koračao je prvi, dok se zvuk Stefketovih koraka čuo  iza njega. Nije hteo da se okreće, samo je nastavio pravo.)

Pa.. (Počeo je da priča, ali zastao je na trenutak kao da razmišlja šta dalje.) Mislim da nije ni vreme ni mesto da nastavimo razgovor na tu temu.. (Rekao je u pokušaju da izbegne otkrivanje za šta mu informacije trebaju.)

Ti kako si? Nismo se videli još od misije? (Pokušao je da prekine temu koju su do tada vodili. Još uvek je išao ka napred, ali sada nešto sporije.)

&&&&&:
EEE

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 2:48 pm
Stefke prevrnu ocima,ipak nista nije postigao...Nije mu to bas toliko smetalo...Samo je se vratio u prethodno raspolozenje...

Lepo,lepo...Misija me je bas osvezila od svakodnevnice...Miv je kako cenim,vec na drugoj...Probisvet...Kako je tebi prolazio zivot...Nismo ovako opusteno razgovarali ima 2,3 godine...Postao si dosta zreliji u medjuvremenu...

Stefkeu su se vracala njegova stara dobra izostrena cula i emocije na neki nacin...Vratio se u stanje coveka...
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 3:21 pm
(Stefke ga je već sustigao. Nesvesno su ujednačili korak i nastavili dalje. Promena teme mu je dosta prijala. Oslobodio se osećaja kao da ga nešto steže u grlu. Bilo mu je dosta prijatnije.)

Već je poslan na drugu.. On stvarno dosta napreduje.. (Bio je može se reći ponosan na njega.) Moj život ide dobro. Isto brzo napredujem.. Od kada sam postao Jounin imam mnogo više posla.. Sada me u poslednje vreme teraju da postanem sensei.. Nemaju dovoljno izgleda.. Mada to nije posao za mene.. (Pričao je ležernim glasom, i samo se osmehnuo na koompliment.)

Stvarno je dosta prošlo od kada smo ovako pričali.. (Izvadio je opet novčić i počeo da se igra sa njim..) Ti? Planiraš da se prijaviš za ove ispite koji idu sada?

&&&&&:
EEE

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 3:45 pm
Stefke se zamislio...Tek se sad setio ispita...

Moglo bi se...Jos ni jednom nisam pao ni na jednom ispitu...Nadam se da ce to tako da se nastavi...Jel ides ti?

Zatim je razmisljao o ideji da bude sensei...Nije se u tome pronalazio,ali je ipak bila zanimljiva zamisao da predvodi neki timcic sa par slabijih likova,da ih izmaltretira dok ne ojacaju...

Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 3:51 pm
Treba da probaš.. Stvarno si dosta ojačao.. (Rekao je i nastavio da korača dalje.)

Ja sam već položio sećaš se.. Ili ti to nisam rekao.. (Zamišljeno je pogledao ka nebu, pokušaavjući da se seti, ali nije mu išlo.)

(Prošlo je dosta vremena od kako je ušao u šumu, a sada su već i dosta duboko u nju i ušli.)

Da krenemo nazad? (Upitno je pogledao Stefketa. Sunce se slabo probijalo kroz krošnje, pa je atmosfera bila dosta tamnija.)

&&&&&:
EEE

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 3:58 pm
Stefke je isto bio zamisljen...Znao je da je Yagami jounin,ali ga je svejedno pitao...Nije bio koncentrisan,pa je lupio glupost...Mada nije toliko marioo za svoju gresku...Yagami je vec usporio zbog svog kretanja...

Taman je postala prijatna atmosfera...Pitanje je kad je neko ovako duboko usao...Ajde da vidimo kuda se izlazi kad prodjes poprecno sumu...

Konacno se prepustio uzitku prirode,retko se ikad ovako opustao...Ali je mogao da namirise nesto jezivo u okolini...Ignorisao je to...
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 4:03 pm
(Iz nekog njegovog razmišljanja, koje je usledilo posle pitanja, trgao ga je Stefketov odgovor.)

Zanimljiva ideja.. Mogli smo da vidimo gde se izlazi.. Nikada to nisam uradio.. (Rekao je i nastavio da korača ka mračnim delovima šume koji su se prostirali ispred njih. Na njihovu sreću, šuma je bila relativno čista. Pod "čista" mislio je bez korova i raznih drugih dozemaka.)

&&&&&:
EEE

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 4:16 pm
Nastavili su da se setaju i pricaju...Nakon negde 1/3 sata se sve procistilo...I pojavili su se ispred nekog lepog brdasceta...Vec je polako pocelo da se smrkava,ali je idalje vidljivost bila velika...

Uh...Mislim da sam cuo za ovo brdo,ali nikad nisam bio na njemu...Ajmo do tamo...

Stefke je vec kreno ka tamo...Primetio je da se ovo brdasce umelo koristiti za trening...I na ovom brdascetu je ostala slicna atmosfera kao i dubokoj sumi...
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sub Feb 10, 2018 4:20 pm
(Što su se više probijali kroz šumu, ka zapadu, tako ih je i sunce pratilo. Ubrzo šuma je postajala sve ređa i ređa. Nakon nekog vremena izašli su na čistinu, a u daljini se videlo brdo.)

Pa ako baš toliko želiš da ga vidiš hajde.. (Reče i krenu za njim penjući se polako.)

(Ni sam nije mogao da se seti da li je nekada bio ovde.)

&&&&&:
EEE

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Ned Feb 11, 2018 7:13 pm
Vracao se kroz sumu...Sada je bolje shvatio koliko je ova suma zapravo velika...Nije mu to bio problem,samo se laganim tempom kretao ka izlazu/ulazu...Nakon nekog vremena je primecivao da je šuma sve razredjenija i video je par klinaca okolo...Okolina je bila izunistavana od mnogobrojnih sprdancija i vezbi raznis shinobia...

Yare Yare Daze~

Usput se osetio malo gladnim pa je pre dolaska do kuce otisao do ramen shopa da jede...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Pon Feb 12, 2018 8:22 pm
Otisao sam da malo treniram do sume Yamiyo.Poneo sam opremu,vodu i malo hrane,jer cu ostati do mraka.Uzeo sam jedan kunai i surikene i poceo da vezbam.Popio sam malo vode i nastavio sa treningom.Radio sam sklekove i posle sklekova sam se mnogo umorio zato sto sam trenirao puna 3 sata.Pojeo sam nesto i napio se vode.Otisao sam do reke koja se nalazila u blizini.Uzeo sam jos vode i brzo se vratio da treniram.Pao je mrak ali jos nisam otisao kuci.Krenuo sam kuci i na putu do kuce sam u zbunju cuo nesto.Izvadio sam kunai.Iz zbun je izasao mali pas.Mnogo je bio sladak.Poveo sam ga kuci.Postao je moj ljubimac.Nasao sam ga zahvaljujuci sumi Yamuyo.Da nema sume Yamiyo ja uopste ne bih tu trenirao vec bih otisao na neko drugo mesto...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Pon Feb 12, 2018 10:08 pm
Nakon završenog kraćeg odmora u parku Shoruki, Šigeru se uputio malo i do Yamiyo šume. Kada je stigao samo je hodao i posmatrao, ništa više. Bilo je mirno i tiho, prolazio je pored drveća sa rukama u džepove i razgledao okolinu. Malo mu je bilo dosadno pa je hteo odraditi trening. Počeo je trčati sa jedne strane na drugu kako bi poboljšao kondiciju i izdržljivost. Prilično je dugo trčao, a onda kada se dobro umorio, zastao je i predahnuo na par minuta. Tada je još jednom pogledao oko sebe i otišao je do jednog drveta i seo je ispod njega. Tu je bio nekoliko minuta, a onda je ustao i krenuo je nazad.
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Uto Feb 13, 2018 11:19 pm
(Zaputili su se kroz šumu Yamiyo. Dobila je naziv po kampu, ili je ipak bilo obrnuto. Pitanje koje mu je par puta palo na pamet. Laganim korakom krenuli su kroz nju. Nakon nekog vremena postalo je baš mračno, ali idalje je moglo da se raspozna put. Preskočio je jedno drvo koje je palo, zboog nečijeg treninga verovatno.)

Što idemo ovde.. Imaš neki poseban razlog? (Pogledao je ka Stefketu iako se skoro nisu ni mogli videti.)

&&&&&:
EEE

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Uto Feb 13, 2018 11:25 pm
Stefke-u je svaki momenat ovde bio zanimljiv,povezao se sa šumom,sve mu je delovalo nekako nostalgicno,ali i veoma tragicno u isto vreme...

Volim ovuda prolaziti...Podseca me na neke stare dogadjaje...Nostalgicno i tragicno u isto vreme...Ali to je život...To tako ide...

Idalje se ne mogu naviknuti da ga nema...

Zatim su izasli iz sume i pojavili se na ulicama...
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 9:36 pm
Stizemo do sume Yamyio.Isli smo sirokom stazom koja se dok smo isli sve
vise i vise suzavala.Na kraju staze bi se nalazilo trening polje gde smo Stefke
i ja pre trenirali.Dolazimo dotle i ja se okrecem i postavljam pitanje Stefkeu...

Ajde baci neki genjutsu.Ocu da vidim kako moja nova tehnika funkcionise...

Radim znake rukama...

#card216

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 9:58 pm
Usao je lagano sa Mivom u šumu,zašli su malo dublje i tu su zastali,Stefke je bio mrzovoljan danas što se tiče genjutsua,ali ipak mu je bacao mačke...

#card8

Eo ti...Nadam se da sj zadovoljan.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:06 pm
Genjutsu nije delovao na mene.Nisam video nikakve macke.
Odjednom sam osetio kako mi je vodena chakra dala neku snagu.
Verovatno je to bila dodatna chakra...

Auu lep je ovo osecaj.Hvala u svakom slucaju.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:16 pm
Gledao je kako Miv radi neke budalaštine,u svakom slučaju izbegao je genjutsu...

Lepo je to...

Nego,imam važno pitanje...Da li ćes ići putem demona/vukodlaka ili ne?Da li znas već polako da koristis svoje "vučije" sposobnosti...

Dok je izgovarao ove reči,pred očima mu je bila slika Yagami-a koji lovi vukove...Te se malo zasmejao.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:20 pm
Slusavsi Stefkea malo sam se iznenadio pitanjem.Obicno bi od
tog pitanja ili bilo kakvog drugog nacina razgovora napravio neku
sprdnju.Naslonio sam se na drvo i prekrstio ruke.Poceo sam da govorim.

Iskreno da ti kazem...Ne znam...Jednostavno sam naucio
da kontrolisem gene u smislu da mi se ne desava onesvescivanje...
Kako tebi ide sa ocima?Sharinganom?Ako se tako zove?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:27 pm
Stefke se setio da je Uchiha...To ga malo pobori,ali nema veze...

Koristiću kad mi bude potrebno,naravno ako budem mogao...Nego ispicaj ti meni malo o Tokaji klanu,ili ja ipak znam više o tvom klanu?
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:36 pm
Pokusavao sam da se setim sta su mi neki govorili o mom klanu...Setio sam se
uzasnih trenutaka u selu gde su me svi odbacivali jer sam bio Tokayi.

Ahh...Novo parce slagalice o mojoj proslosti se uklopilo u nju...
sad sam se setio da su me svi odbacivali iz drustva.Imao sam 2-3 druga sa kojima
sam se druzio.Oni su bili kao ja.Sami na svetu.Jedino stric je bio tu za mene.Secam
se da mozemo da se pretvorimo u vukome.Imamo veliku energiju i volju za borbom.
Znam da nokti mogu postati ostri.Znam takodje da Tokayi imaju veoma jak urlik
kojim plase protivnika.Ehh...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:42 pm
Dok je Miv pričao,Stefke-u su se motale scene iz proslosti.Počeo je da plače,iznutra,iako je sve ovo još odavno znao...

Sve to sam znao,zapravo i dosta više.Mislio sam nešto konkretnije.Nema veze...

Stisnuo je pesnicu,dovoljno jako da noktima probije prvi sloj kože...Potekla je krv,ali to Miv verovatno nije primetio.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:46 pm
Klimnuo sam glavom a potom sam primetio kako je stego pesnicu.
Bio bih ubedjen da mu je krv potekla...Pitao sam ga...

Mozes li mi reci nesto o Uchihama?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 10:49 pm
Stefke odmahnu glavom i naglo pomeri ruku,u cilju da krv istrese sa nje...

Zapravo,znam mnogo više o tvom klanu nego o svom.

Nastavili su da se kreću kroz šumu,Stefke je odabrao drugačiju rutu nego onu sa kojom je išao sa Yagami-em.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu